P E R S O IM E ENTHOUSIASTE PERSONEN ZT-37-PT YK-78-DT DN-GV-17 XD- 35-HK FX-ZG-34 BEL NU DE DIRECT WERKLIJN 06-8889 Vedior i'FGouddopt Er in DE STEM Kansen in tijdelijk werk Audax COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST VERTEGENWOORDIGER m/v Exportmedewerker m/v Cursus Microsoft Word m/v All-round secretaresse m/v Hoveniers m/v Topsecretaresse met talenknobbel m/v Secretaresse m/v Technisch student m/v Commercieel medewerker m/v Boekhoudkundig medewerker m/v ir randstad uitzendbureau Danklof B.V. zoekt voor uitbreiding van haar promotie-team nog enkele: CDANKLOF MAANDAG 4 NOVEMBER DINSDAG 5 NOVEMBER WOENSDAG 6 NOVEMBER DONDERDAG 7 NOVEMBER VRIJDAG 8 NOVEMBER U BENT TOE AAN 'N DAEWOO ASB Administratief/commercieel Gezondheidszorg Klokkenshoi van maar da 400 Klokke Iburchtstraat 8, C* jtatenfractie WI Technisch Algemeen The flexible workforce de ooit kcintoormcichinc) Kamers moeten rij fusie gelijke eserves inbrengen' Voor 23 mille aan lampen gestolen GroenLinks wil fuseren met Delta Anders Voor een internationaal opererend bedrijf zoeken wij een exportmedewerker. Binnenkomende orders gaat u compleet afhandelen. Kennis van de Franse en Engelse taal is daarbij onontbeerlijk. Informatie bij Eline Gasseling, tel. (076) 58 70 09, Breda, Brusselstraat 14. Wilt u solliciteren op een van de genoemde secretariële functies, maar is MSWord nog onbekend terrein voor u? Dan is dit voor u een kans, want u kunt nu bij Randstad gratis een cursus MS Word volgen. Kom langs en vraag naar de voorwaarden! Informatie bij Marjan Sprengers, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor een regiokantoor in Breda zijn wij op zoek naar een all round secretaresse die per direct aan het werk wil. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitwerken van offerten, telefoonbehandeling, postverwerking en archiveren. U heeft een middelbare opleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding, beheerst perfect MSWord en Engels en Duits in woord en geschrift. Voor deze vacature zijn wij op zoek naar iemand die fulltime enkele maanden deze taken kan vervullen. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Heeft u een opleiding groenvoorziening/aanleg en onderhoud of hovenierscursus gedaan en bent u op zoek naar werk? Dan zijn wij op zoek naar u. Voor diverse hoveniersbedrijven in West- Brabant hebben wij vacatures voor hoveniers. Dit kan voor korte of lange tijd zijn en betreft zowel het uitvoerende als het voorbereidende werk. Heeft u geen opleiding in deze richting maar wel werkervaring dan bent u ook van harte welkom. Voor deze banen kunt u contact opnemen met de afdeling land- en tuinbouwpersoneel. Informatie bij Mariët van de Noort, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. Voor een productiebedrijf in Goes, zijn wij op zoek naar een top secretaresse met uitstekende beheersing van de Franse, Engelse, Duitse en Nederlandse taal. Voor deze functie is een VWO opleiding vereist, aangevuld door minimaal drie jaar secretaresse ervaring. Leeftijd is niet van belang. Deze full-time functie biedt goede toekomstmogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Reageer dan snel. Informatie bij Esther Grootenboer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Voor een relatie in de Haagse Beemden zoeken wij een secreta resse, die tevens enige boekhoudkundige taken voor haar rekening gaat nemen. Belangrijk is dat u de Engelse taal beheerst in woord en geschriftdat u kunt omgaan met Excel en Exact. Informatie bij Eline Gasseling, tel. (076) 587 46 60, Breda, Brusselstraat 14. Voor een technisch bedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een student die 1,5 tot 2 uur per dag beschikbaar is. De werktijden zijn in overleg te bepalen. De voorkeur gaat uit naar iemand met een MTS-opleiding, die kan werken met AutoCad. Het werk betreft het omzetten en inlezen van AutoCad tekeningen naar Visionael tekeningen. Kennis van DXF bestandsformaat is zeer wenselijk. De opdracht is voor lange tijd. Informatie bij Katy Bakvis, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een assurantiekantoor in Oosterhout zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker die gaat starten in een binnen dienstfunctie en doorgroeit naar de buitendienst. U beschikt over een MEAO-, danwel HEAO-diploma en minimaal Assurantie B. Als u kunt omgaan met het ANVA-pakket is dat een pré. Heeft u ervaring in het verkopen van verzekeringen en bent u tussen de 25 en 35 jaar neemt u dan snel contact met ons op. Het betreft een fulltime baan voor zeer lange tijd. Informatie bij Astrid Meijer-Kauffman, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een bedrijf in Oosterhout zoeken wij een ervaren boekhoudkundig medewerker. Na een inwerkperiode krijgt u de verantwoording over de gehele boekhouding van het bedrijf. Uw taken zijn o.a.: debiteuren-/crediteurenadministratie, kas, bank, giro, BTW-aangiftes, inboeken van gegevens, telebanking, orderverwerking en facturatie. Vereist is een MBO-opleiding, bijvoorbeeld MBA of MEAO-BA. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een dame van maximaal 40 jaar. Het betreft een fulltime baan voor zeer lange tijd. Heeft u interesse in deze afwisselende baan, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Astrid Meijer-Kauffman, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. DE STEM ZATERDAG 9 NOVEMBER 1996 DAGBLAD VOOR ZUIDWLST-HEDfRlAND Het promotie-team van Danklof heeft haar werkterrein in geheel Zuid-Nederland. Het houdt zich bezig met alle vormen van promotie, zoals het verspreiden van folders en leaflets, maar vooral ook het wen/en van nieuwe abonnees op de Danklof leesportefeuil les. Voor deze activiteiten hebben wij nog plaats voor enkele enthousiaste peisonen in de leeftijd van 20 tot 35 jaar. De kandidaten die wij zoeken vinden het op de eerste plaats plezierig om met men sen om te gaan en beschikken daarnaast over een behoortijke dosis doorzettingsver mogen, uitstraling en contactuele eigen schappen die bij een promotie-team horen. Eivaring is niet vereist Middels onze eigen opleidingen en trainingen worden alle vaar digheden aangeleerd. Wel verwachten wij van u dat u in bezit bent van een rijbewijs en telefoon. De promotie-activiteiten vinden door gaans plaats in de periode van september t/m mei vanaf 11.00 uur tot 20.00 uur. Wij bieden een prima basissalaris met onregelmatigheidstoeslag een uitstekende provisieregeling plus goede secundaire ar beidsvoorwaarden volgens de Audax CAO. Graag ontvangen wij uw schriftelijke reac tie op ons adres: Danklof B.V. t.a.v. mevrouw D. van Leeuwen, P8.0-Manager, Postbus 72 5126 ZH Gilze. U kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier opvragen bij de afdeling Personeelsadministratie telefoonnummer: 0161-457234/0161-457235. Méér dan Leesplezier Succesvol operéren in het zich razendsnel ontwikkelende medialandschap vraagt om een dynamische organisatie. een organisatie, die in alle geledingen innovatieve daadkracht, slag vaardigheid en winnersmentaliteit uitstraalt. dat is audax, met een aantal werkmaatschap pij die zich kwalitatief en onderscheidend nadrukkeuik manifesteren op de uiteenlopende facetten van de media. van uitgeven, marketing, import en distributie tot en met logistieke oienstverlening en detailhandel. en natuurliik zf|n 0at ook de v,w inmiddels ruim 1000 medewerkers, die dageuiks met een gezonde dosis enthousiasme en gedrevenheid de basis vormen voor het daadwerkeliike succes van audax! Wie deze maand een nieuwe Daewoo Nexia of Espera koopt, krijgt het maximale voor z'n inruilauto terug. Want bij de Daewoo-dealer ontvangt u f. 3.000,- extra inruilvoordeel bovenop de ANWB/BOVAG koerslijst. Een bedrag dat nog - oploopt als uw ken- ^||j^ DAE^^OO teken een letter-of cijfercombinatie be vat die overeenkomt met een kenteken van de dag. Zo ont vangt u f. 3.250,- extra wanneer de eerste twee letters gelijk zijn. Geldt dat ook voor de volgende twee letters of cijfers dan loopt uw inruilvoordeel op tot f. 3.500,-. En 'n kenteken dat identiek is aan een kenteken van de dag levert een extra inruil voordeel op van niet minder dan f. 4.000,-. Stem dus af op De Nationale Kenteken-Show. Elke werkdag op TV. Om te beginnen om 19.25 uur op RTL4. En afsluitend rond 23.15 uur op dezelfde zender. U kunt natuurlijk ook bij de Daewoo- dealer terecht voor uitslagen, voorwaarden en informatie. En voor een ongekend hoog inruilvoordeel niet te vergeten. v.a. f. 25.995,- v.a. f. 32.495,- Prijzen ind. BTW, exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Ind. 3 maanden tot een max. van 3.000 km omruilgarantie. 3 jaar tot een max. van 50.000 km gratis onderhoud, 3 Jaar Daewoo Euro Service. 3 jaar tot een max. van 100.000 km algemene garantie. 3 jaar lakgarantie en 6 jaar carrosseriegarantie. Gunstige leaseprijzen op basis van 36 mnd/30.000 km p.j.: Nexia 3 dr GL f. 723,-, Espero 1.8 CD f. 949,-. Exd. BTW (full operational lease). Aanbieding geldig tot I december a.s. Nieuwe Daewoo moet uit voorraad leverbaar zijr.. Wijzigingen voorbehouden. Daewoo Motor Benelux B.V., Hoofddorp.Tel. 06-8998090 (44 cpm). http://www.daewoo.nl 44 cent/min.u, $4 cent/minuut Vedior asb heeft volop banen, op elk niveau, in al le sectoren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Voor deze banen zoe ken we per direct kandidaten (M/V). Bel vandaag nog de Direct Werklijn voor meer infor matie en een afspraak op één van onze 160 vesti gingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagen per week 24 uur bereikbaar. Kassier, Assistent accountant. Administratief medewerker. Secretaresse, Administratief medewerker. Commercieel/technisch medewerker. Secretaresse, Administratief medewerkers. Commercieel medewerker. Administratief medewerker. Telefoniste/receptioniste, Hulst. code 624 Etten-Leur. code 638 Galder. code 648 Terheijden. code 649 Roosendaal. code 660 Terneuzen e.o. code 663 Breda. code 834 Breda. code 835 Breda. code 836 Dongen. code 870 Raamsdonksveer e.o. code 883 l/an onze verslaggever Middelburg - De Zeeuwen boeten eens serieus gaan perken aan een forse uit breiding van het aantal provinciegenoten. Want be volkingsgroei in Zeeland is noodzakelijk om de voor- kieningen voor de inwoners bp peil te houden. Dat Jvordt namelijk een zeer ■rnstig probleem in de toe- comst. {eer Zeeuwen moeten er komen, jat was een prikkelend onder- A-verpleegkundigen, Medisch secretaresse. Ziekenverzorgenden, Bejaardenverzorgenden, Ziekenverzorgenden, Breda e.o. Roosendaal. Terneuzen. Steenbergen e.o. Oosterhout. CV-monteur/loodgieter, Electromonteur, Assemblagemedewerker, Plaatwerker, Onderhoudsmonteur, Lassers C02, Computeroperator, Hulst e.o. Hulst e.o. Etten-Leur. Etten-Leur. Raamsdon ksveer. Dongen e.o. Raamsdonksveer. Productiemedewerkers, Productiemedewerkers, Schoonmaker, Heftruckchauffeur, Produktiemedewerker, Roosendaal. Terneuzen e.o. Bergen op Zoom. Bergen op Zoom. Oosterhout. code 650 code 661 code 665 code 687 code 701 code 625 code 626 code 636 code 637 code 700 code 871 code 882 code 662 code 664 code 688 code 689 code 699 V.O.I. De Wit kantoormachines is leverancier van kantoorapparatuur in West Brabant. Met een breed productenpakket dat bestaat uit copiers, faxen, laserprinten, informatievernietigers en supplies. Wij zoeken op korte termijn een Wij verwachten van onze nieuwe verkoper commercieel talent op HBO- niveau. Hij weet dat resultaten tellen, maar verliest nooit uit het oog, dat een lange-termijnaanpak meer oplevert dan opportunistisch han delen. Bent u een pionier, ambitieus genoeg om te scoren in een prestatiegerichte cultuur en intelligent genoeg om de voordelen van financiële constructies op een rij te zetten, en tot plm. 30 jaar? Schrijf dan snel naar: DE WIT KANTOORMACHINES Postbus 346, 4870 AH Etten-Leur, Tel. 076-5016111 Esser Nederland B.V. maakt onderdeel uit van Esser Sicherheitstechnik GmbH, één van de grootste producenten van brand- en inbraakmeldsystemen met vestigingen over de hele wereld. Esser heeft nationaal en internationaal een klinkende naam als het gaat om produktkwaliteit, produktinnovatie en complete service. Esser Nederland B.V. opereert zelfstandig op de Nederlandse markt en kenmerkt zich door een open, informele sfeer waar klantgericht werken en kwaliteit leveren centraal staan. Ter versterking van het buitendienstteam zijn wij op zoek naar een enthousiasts kandidaat voor de functie van vertegenwoordiger voor het rayon Zeeland, Brabant en Limburg. De functie U bent in uw werkgebied budgetverantwoordelijk. U bezoekt klanten en u gaat op zoek naar potentiële afnemers. Business-to-businessverkoop bete kent dat u bestaande relaties kunt onderhouden en kansen in de markt sig naleert. U werkt tevens projectmatig als het gaat om de contacten met in stallatiebedrijven, adviesbureaus, brandweer, overheid en directies van grote bedrijven. Om tot een optimaal resultaat te komen, werkt u intensief samen met uw collega's in de buitendienst. U geeft feedback en denkt mee in op lossingen die de totale organisatie ten goede komen. U rapporteert recht streeks aan de Verkoopmanager. Uw profiel Wij denken aan kandidaten van 25 tot 30 jaar met minimaal een MTS- opleiding, bij voorkeur in de richting Elektrotechniek. U bent commercieel in gesteld. Dit betekent dat u kansen signaleert en behoeften van bedrijven ver taalt naar verkoop. U bent in staat om klantgericht te adviseren en resultaat gericht te onderhandelen. U hebt een gezond doorzettingsvermogen en ver antwoordelijkheidsgevoel. Uw enthousiasme en overtuigingskracht maken u tot een succesvolle vertegenwoordiger. Ervaring in de buitendienst, bijvoor- beeld in de beveiligingsbranche, is een belangrijk voordeel. U woont centree in uw werkgebied of u bent bereid daarheen te verhuizen. Esser Nederland B.V. biedt u een uitdagende functie binnen een gerenom meerde organisatie. Tegenover uw inzet en capaciteiten staan goede pri maire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van dezaaK- Spreekt deze functie u aan? Stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw brief met recente pasfoto naar de heer B.E. Geu' van Esser Nederland B.V., postbus 233, 4940 AE Raamsdonksveer. Vermei hierin uw motivatie en sluit uw curriculum vitae bij. Voor meer informatie kunt u ook bellen: 0162-520290. jt/an onze verslaggever terneuzen - Voorzitter ir. K. ïorstra van de Zeeuws- Naamse Kamer van Koop handel vindt dat bij de fusie .van de Zeeuwse Kamers beide bartners gelijke reserves moe- |en inbrengen. .ij reageerde daarmee gisteren lijdens de algemene vergadering ran de Kamer op vragen van B. ijk. De kamer hier heeft drie ïhjoen gulden in reserve. Die re serves -zijn opgebouwd met hoge contributies. [ijk had in de boeken een groot rórschil gezien tussen het hef- igspercentage van de Kamer in 'erneuzen en die in Midden- en foord Zeeland. Hij vroeg zich lerhalve af wat 'de overkant' te lieden heeft. Als dat verschil groot zou zijn, is hij voorstander van het verder verlagen van de :ontributie in Zeeuws-Vlaande- 'en. Anders zouden de verhoudingen wel erg scheef komen te liggen, vond hij. Het gevaar voor al te grote ver- ichillen is volgens Horstra vrij wel niet aanwezig. De Kamers van Koophandel zijn bij het op bouwen van reserves gebonden aan wettelijke bepalingen. Niet temin laat de Kamer onderzoe ken wat het effect van de reserves op het toekomstig heffingsper centage van de nieuwe Kamer zal zijn. „We kunnen nu wel gaan fi losoferen, maar we moeten eerst de cijfers weten." Berooskerke - Onbekenden heb ben maandagnacht zeventig assi- Matielampen gestolen uit een bedrijf aan de Wilgenhoekweg in Berooskerke. De lampen zijn te jebruiken voor de hennepkweek. [De waarde van het gestolen goed bedraagt bijna 23.000 gulden. Verder is voor zesduizend gulden °>chade aangericht in het bedrijf. Van onze verslaggever Middelburg - GroenLinks m de Zeeuwse Staten wil tuseren met Delta Anders om zo een sterkere milieu- partij in Zeeland te krij gen. De liefde komt echter van één kant, Delta An ders ziet er niets in. Gisteren tijdens de algemene Beschouwingen van de Sta ten legde Statenlid Frans van Kollem van GroenLinks zi]n liefdesverklaring voor de andere eenmansfractie vÜ0ÜÉj"We hebben toch al voortdurend dezelfde opvat ingen over dingen, een fusie ou een eind kunnen maken n de politieke versnippe- ™ig van onze standpunten," zo zei hij. y Marten Wiersma n Delta Anders ziet er niets m. beaamt dat de standpun- 7etwan vaak het- zettde zijn, maar wijst de Si® Tan P°litiek bedrijven ®als GroenLinks dat doet, het hit nif1 ze§§en dat wij allee doen, we doen het vereehm we hebben een d^nde stijl. En boven- samo n'et dat Je door inv] ®Yoeging meer politieke Sï,, kr"el'"

de Stem | 1996 | | pagina 16