enken! 'Ik hou van een pittige training' Zeeuws-Vlaanderen beleeft een druk hippisch weekeinde 'Ik was op slag van mijn verslaving af' Piet Guequierre pakt titel vijfde klasse libre ZILVEREN SCHOEN Sonja Gelderland van Savok leeft voor de volleybalsport DE STEM SPORT ZEELAND B3 Temeuzenaar Hans Wanders ruilt computerhobby in voor judosport BILJARTEN Wim van Leuven kampioen libre De Cocq opnieuw tegen Bunga Melati SPORTNIEUWS KORT TES92/Qutility verrast leider Arrow Zwemwedstrijden in Hulst en Ylissingen Gemeente 2 verbetert koppositie Kampioenschap schaken senioren Lihrekampioenschappen BFTS IJsebaert/Meeusen aan leiding bridge TOPSCORERS-KLASSEMENT Het grootste en mooiste Keukencentrum van Nederland is X 79 et de gerenommeerde opleiding staan tal van es: Beleid rkende Master-Degree. ing, Maatschappelijk udierichtingen en boden en de tentamens oor toelating. r-degree te behalen. ontwikkelingen op uw us 347,5600 AH Eindhoven, .fz.hse.nl ulteit, Breda Itijd/deeltijd ettijd voltijd tijd/deeltijd zijn de gehele dag geopend. van verschillende end zijn voor de opleidingen, ig van alle opleidingen, udentenvereniging Virgo, -ntractactiviteiten. 'opleidingen zijn om: avondopleidingen zijn om: toriumonderzoek, voltijd Laboratoriumonderwijs: lelijke veranderingen hebben ihnische Faculteit een nieuwe oratoriumopleiding Automatisering heten nu ische laboratoriumonderwijs ABORATORIUMONDERZOEK. •Leur een infomarkt met ^leiding, huisvesting, 9- gehele dag. ch Administratief O Breda hting over: .00 uur, 12.00 uur en 13.00 uur. ten en docenten informatie over eld over tele-leren en Internet. iijkstraat 63, Breda leidszorg Onderwijs >idszorg, van 09.00 - 15.00 uur. |ijd en deeltijd Gezondheidszorg eidszorg, deeltijd .kunde (2e graads) nascholing ands op de open dag. idemonstraties van theorie-en itands van de opleidingen. hstraat 42, Breda Van onze paardensportmedewerker ïferneuzen - Nog nooit was er zo n druk hippische weekeinde in Zee land als het komende weekeinde in Zeeuws-Vlaanderen. Liefst zes wed strijden. ZATERDAG 9 NOVEMBER 1996 PAARDENSPORT In manege Magrette van Piet Koters gaat voor de zestiende keer de springcompeü- tie Indoor Vlaanderen van start. Voor de organisatie tekent de landelijke rijvere- niging en ponyclub Graeve Jan uit Sas van Gent, Als bijzonderheid van deze zestiende uitgave zaterdag 9 november is dat de dagprijzen in plaats van ereme taal, geldprijzen zijn voor de paarden en voor de pony's waardebonnen. De start voor de pony's is om 14.00 uur en de paarden om 17.00 uur. Eveneens dit weekeinde drie dagen springsport in manege Heikant. Voor de organisatie tekent de Stichting Hippisch Sportcentrum Heikant. Zaterdag vanaf 09.00 uur komen de po ny's aan het vertrek. De paarden in de rubrieken 80, 90 en 100 cm. staan voor zondag vanaf 09.00 uur gepland en maandag (11 november is een vrije dag in België) komen de zware kanonnen in het parcours over de hoogten 100,110 en 125 cm. Het zijn wedstrijden voor de open springcompetitie, die vier wedstrij den kent. Bij deze wedstrijden kent men het syteem van: op de dag van de wed strijd minimaal één uur voor het begin inschrijven. In Paardensportcentrum Nieuwvliet te Nieuwvliet-Bad gaat zaterdag 9 novem ber vanaf 09.00 uur de dertiende inter land fokdag van start. Voor deze organi satie tekent het KWPN (Koninklijk Warmbloed Paardenstamboek Neder land), fokdistrict Zeeuws-Vlaanderen. Gestart wordt met driejarige merries, daarna tweejarige merries en nog eenja rige merries. Om 12.15 uur is de show Weltmeyer 2. Dit js een dressuurdemonstratie door RenÉ Vets uit Lier met de hengst Welt meyer 2 van de Zuuthoeve, die op St.- GEorges-niveau presteert. Daarna gaan de keuringen verder. Eveneens in Paardensportcentrum Nieuwvliet worden zondag 10 november dressuurwedstrijden voor paarden en pony's gehouden. Deze beginnen om 10.30 uur met de B-klasse pony's. Daarnaast zijn er nog dressuurwedstrij den zaterdag 9 november in manege Gouwe Reyers in Serooskerke, waar de landelijke rijvereniging en ponyclub De Gouwe Reyers voor de organisatie te kent. Verder eveneens zaterdag dressuurwed strijden in manege Aquadelta in Bruinis- se van De Sasruiters. Door Willy van Leeuwen sas van Gent - Het vrouwenteam van volleybalvereniging Savok uit Sas van Gent heeft aa een moeizaam begin zijn draai gevonden in de derde divisie van de landelijke volley- jalcompetitie. Een van de steunpilaren in dit team is de bloedfanatieke Sonja Gelder and, die haar hart heeft verpand aan de volleybalsport. „Ik ben bijna elke dag met de volleybalsport bezig en beleef er veel plezier aan. Ik hou van een pittige training. Het kan me niet zot genoeg zijn," zegt de sympathieke speelster van Savok, die ook nog be stuurslid, scheidsrechter en jeugdtrainster is. Een verhaal over een sportvrouw in hart en nieren. Sonja Gelderland kwam bij toe ral in aanraking met de volley balsport. Op 12-jarige leeftijd be gon ze in het aspirantenteam om iaarna snel door te stromen naar bet tweede en uiteindelijk het eerste team. Ze kreeg training ran Maud Verhelst en en altijd zeer enthousiaste Gerard Gille- sen. Sonja speelde toen maar even mee in de derde divisie. „Ik kon toen het seizoen niet afma ten omdat ik op zaterdag moest verken. Ik ben gestopt met spe en en heb anderhalf jaar niet ge- ipeeld," herinnert Sonja zich. .Later ben ik weer teruggekomen en in het tweede team begonnen. Dat viel uit elkaar en toen heb ik ie overstap naar Voorwaarts in tel gemaakt. Daar heb ik een ïeel leuke tijd gehad, maar ik ben erug naar Savok gekomen omdat k lekker fanatiek wilde trainen en dat lukte bij Gerard wel. [■weemaal per week trainen, za- j spelen en zondagmorgen veer al trainen. Ik vond dat heer- ijk en mis dat eigenlijk nog wel :ens." oor Sonja kan er niet pittig ge- getraind worden. Als ze te ■einig is bezig geweest dan stort ;e zich nog even op tennissen, fit- ess of squash. „Ik moet veel rainen, want dat heb ik nodig," egt de 1.62 meter lange speels- ler. „Ik moet toch altijd hoger ipringen." lavok mocht enkele jaren achter far promoveren naar de derde visie, maar wilde toen niet. Dit seizoen dus wel. „We hadden er en het team niet voor," weet lonja. „We hebben nu een grote ielectie en concurrentie is goed. ie trainingsopkomst is hierdoor rok goed en we houden elkaar icherp. In het begin van de com- rotitie was het nog even wennen aan elkaar, maar nu gaat het be ter. We accepteren van elkaar dat er fouten worden gemaakt en we peppen elkaar goed op. Ook die genen die op de bank zitten en daar ben ik zelf ook wel eens bij. Ik heb nu het gevoel dat we een team zijn." Sonja is op allerlei posities inzet baar. Momenteel is ze buitenaan- valster en tweede spelverdeelster achter Marjolein Weemaes. „Marjolein heeft een betere tech niek," zegt Sonja. „De trainer be slist wie er speelt en dat is een goede zaak. Ik wordt meestal achter ingezet, want verdedigend ben ik snel. Ik zit natuurlijk erg laag bij de grond. Thuis oefen ik ook wel eens op mijn sprong kracht. Kortom, ik ben dagelijks met mijn sport bezig en dan bouw je een goede weerstand op. Vol gens Sonja was trouwens enkele jaren geleden het niveau in de derde divisie hoger. De 29-jarige volleybalster denkt dat Savok zich in de derde divisie kan hand haven. „We hebben een goede bank en we hebben Magdalein Barth nog waarop we kunnen te rugvallen. We hebben nu veel ge lijkwaardige speelsters, het maakt eigenlijk niet veel uit wie er speelt. Iedereen staat op scherp, ook de speelsters aan de kant. Trouwens we hebben na tuurlijk ook nog ons trouwe pu bliek, dat is voor ons toch een extra stimulans. Dan ga je nog scherper staan." Sonja is ook op bestuurlijk vlak erg actief. Ze doet de jeugdzaken, verzorgt de trainingen van de jeugd en gaat mee naar jeugd- toernooien. „Nu we landelijk spelen kan ik niet altijd meer mee naar de jeugdtoernooien, ver volgt ze, enkele dagen na een suc cesvol verlopen mini-toernooi van Savok." Daarnaast is Sonja ook nog scheidsrechter en speelt ze in de Bevobo-competitie in Terneuzen. „Toen we nog promo tieklasse speelden kon ik vaker fluiten. Nu is dat moeilijker. Ik vind het erg leuk om te doen, ei genlijk zou elke speler of speels ter de regels moeten weten. Ik heb me nog nooit tegen een scheidsrechter opgezet. Ik heb veel bewondering voor diegenen die in de stoel willen zitten, we maken tenslotte allemaal fou ten." Sonja is erg fanatiek, maar dat zal u duidelijk zijn. „Ik doe nu eenmaal graag aan sport. Mijn vriend sport ook graag en daarom is dit allemaal te doen. We zien elkaar nog genoeg en elke avond samen op de bank zitten dan is niets voor mij," zegt Sonja open hartig. „Wat ik heel leuk vind is zelf training krijgen. Ik kan me prima uitleven in de sport en als je posi tieve geluiden hoort als je iets goed heb georganiseerd dan vind ik ook plezierig. We kunnen bij Savok trouwens altijd een beroep op onze leden doen." De Savok-speelster zal haar ver eniging ook de komende jaren wel trouw blijven. „Door mijn lengte zou ik sowieso niet op een hoger niveau kunnen spelen. De inzet is er wel, maar ik heb niet het streven om op een hoger ni veau te gaan spelen. De entoura ge is voor mij veel belangrijker. Hét is overal wel eens wat en ik zit niet op een andere vereniging te wachten. Ik blijf spelen tot het op is. Zolang ik plezier in mijn sport zal ik het blijven doen," be sluit de medewerkster van het bejaardenhuis in Sas van Gent en daar zijn ze bij Savok heel erg blij mee. Savok-volleybalster Sonja Gelderland: elkaar scherp." De trainingsopkomst is hierdoor ook en we houden foto wim kooyman Door Rinus Verberkmoes Terneuzen - Waar voor de één het vaar wel tegen behoorlijk actief sporten aan breekt, begint het soms voor een ander. Een bewijs daartoe leverde de 50-jarige Hans Wanders, die vorig jaar zijn com puter de deur uitsmeet om zich vervol gens compleet op het judo te storten. Na nooit eerder gesport te hebben nam hij zelfs deel aan de Zeeuwse judokam- pioenschappen. Hij was kansloos. Het was hem verteld, maar toch. „Ik moest het eens meegemaakt hebben," zegt de Temeuzenaar over die ervaring. JUDO I e m IJmuiden geboren Hans Wanders trok samen met zijn ouders als jongeling heel de I wereld over om vervolgens op latere leeftijd I criT Z''n W6rk a's baggeraar eveneens als 18 obetrotter de wereld over te trekken. Een „even waarin sport een vloek was. tijdperk dat eveneens rustig voortkab- I e nadat hij 18 jaar geleden in Terneuzen waS aeerSestreken. „Ik ga hier nooit meer 1 ze^s over d'e bewuste stap. 1 P®! bedrijven was en bleef echter iets dat I °or Sebken weggelegd was. De bij Dow als 7®a'°r werkzame Hans Wanders had an- I 6 y's- Spelen met de computer, pro- I m!mma s scbrijven en voorzitter zijn van I tiiH oomPuterbobbyclub slokte al zijn vrije I B f3' was s*eeds zitten. Dag en nacht. I L j" a's beste," zegt de Temeuzenaar °Ver die periode. 1®** waarin hij uitdijde tot 126 ki- J.am' Tot hij vorig jaar met zoonlief Erik een 'r0eSt naar een judo-examen. Erik kon I zima verdienen en dat moest onder toe- snJt °i°® van Pa gebeuren. Eenmaal bij Walj °elta in huis mompelde Hans zo'n j P'0'sebng: „Het is jammer dat ik aan "v Vent ^en' Anders begon ik er ook RoKk iei! °Pmerking met gevolgen, want met Moor zette hem voor het blok wat e ®ededeling: „We hebben een stuk of ben j r®n en die trainen apart. Wij heb- 1 us zo n groep." Onder het motto, wie A 1 moet °°k B zeggen, toog Wanders naar Hans Wandersfin het wit), de 50-jarige Temeuzenaar die zich ineens enthousiast op de judosport heeft gericht. foto wim kooyman de dojo. „Ik veronderstelde toen bij een stel letje oude knarren terecht te komen. Helaas bleek ouderen alles boven de 18 te zijn en bijna allemaal zwartebanders. Toch fasci neerde me de fitheid van de aanwezigen van mijn leeftijd. Het meedoen werd voor mij plotseling een uitdaging. Dit betekende te vens dat ik mijn computer van de ene op de andere dag vaarwel zei en alles verkocht. Op slag was ik van mijn verslaafdheid af," blikt Wanders terug op die enorme ommekeer in zijn leven. Een leven dat inmiddels voor een fiks deel in beslag wordt genomen door judo, want naast zijn zoons Erik (12) en Antoin (7) is ook echtgenote Monica sinds een jaar lid van het sportgilde van judoka's. Hans Wan ders, die met twee trainingen per week be gon, voerde dit aantal intussen op tot vijf keer wekelijks. ,yVier judopakken heb ik no dig. Ik zweet me kapot," aldus de tot 95 ki logram afgetrainde Temeuzenaar, die tot zijn genoegen ontdekte door de sterkeren tijdens de trainingen te worden gespaard. „Mijn kunde wordt op waarde geschat en gerespecteerd," zegt hij hierover. Dit ken nen van zijn kunnen leverde, toen hij opper de ook mee te willen doen aan de Zeeuwse titelstrijd, een negatief advies op. Slechts één man adviseerde positief. Hans Wanders: „In een vlaag van verstandsverbijstering heb ik toen ja gezegd. Veel meer dan snel horizontaal gaan, verwachtte ik er niet van. Achteraf een juiste conclusie. Ik kan echter zeggen ooit meegedaan te hebben." Een link naar de Olympische gedachte, gekoppeld aan de combinatie lichaam en geest, is daar mee gelegd. Of zoals Hans Wanders over zijn judo zegt: „Je lichaam en hersens ge bruiken. Ik ga ervoor." Van onze biljartmedewerker Terneuzen - Via een sterk eindschot verzekerde Piet Guequier re zich van de titel in de vijfde klasse libre van de BFTS (Biljart Federatie Terneuzen Stad). Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat hij de titel vrij afgetekend zou veroveren in café Wilhel- mina, waar de gelijknamige biljartvereniging onder leiding van Rein Harms voor de organisatie zorgde. Het was tegenstander David de Bok die met een serie van 7 ca ramboles de finale opende. Toen die speler er in de vierde beurt 3 caramboles aan toevoegde en met 4-10 aan de positieve kant van de score stond, leek hij op de titel af Van onze biljartmedewerker Terneuzen - Wim van Leuven van de biljartvereniging Wilhelmina veroverde de titel in de zesde klasse libre van de BFTS (Biljart Federatie Terneuzen Stad). Door in de finale afgetekend (12-20) van Angelina Gazan te winnen verzekerde Wim van Leuven zich van de titel in café Du Commerce, waar BW onder leiding van Jan Bootsgezel voor de organisatie zorgde. In de kruisfinale had Van Leuven het overigens heel wat moeilijker. Die won hij met mini maal verschil (20-19) van Jan Klaui. Voor Angelina Gazan gold hetzelfde verhaal. Ook zij over leefde de kruisfinale nipt door met 19-20 van Tiny Harms te winnen. Zowel de kortste partij (18 beurten) als de hoogste serie (7 caramboles) schreef kampioen Wim van Leuven op zijn naam. EINDSTAND 1. Wim van Leuven (BC Wilhelmina), 2. Angelina Gazan ('t Keldertje), 3. Jan Klaui (BC Wilhelmina), 4. Tiny Harms ('t Keldertje), 5. Ankie de Kra ker ('t Keldertje), 6. Ko van Es ('t Kel dertje), 7. Sarian Harte ('t Keldertje). te stevenen. Maar daarna stokte zijn productie en kwam Gue quierre steeds beter op dreef. Door in de laatste vijf beurten 12 caramboles te scoren won hij nog afgetekend met 30-23 in 18 beur ten. In de kruisfinale had Gue quierre het nog gemakkelijker gehad. Die won hij met voor zich sprekende cijfers 30-15 van Bram de Feijter. David de Bok moest dieper gaan om de finale te berei ken. Met 30-26 wees hij Cor van Eek terug. De kortste partij kwam op naam Piet Guequierre (17 beurten) en de hoogste serie (10 caramboles) was voor David de Bok. EINDSTAND 1. P. Guequierre (BW) algemeen ge middelde 1,07 en hoogste serie 7 caram boles, 2. D. de Bok (BC Wilhelmina) 1,33-10 (promotie), 3. A. de Feijter (BC Wilhelmina) 1,18-7,4. C. van Eek (BW) 1,24-9 (promotie), 5. T. van der Most (BC Wilhelmina) 1,00-10, 6. A. Zweip- hennig (BC Wilhelmina) 0,91-6, 7. F. Koene ('t Bierwinkeltje) 0-92-7, 8. J. Verkerke ('t Bierwinkeltje) 0,78-7, 9. J. Zweiphennig (BC Wilhelmina) 0,69-6. Aardenburg - De zaalvoetbal-' ploeg van Sporthuis De Cocq dat in de landelijke zaalvoetbalbeker is doorgedrongen tot de laatste zestien krijgt eredividionist Bun- ga Melati als tegenstander. Vorig seizoen werd De Cocq uitgescha keld door de ploeg die momenteel de eredivisie aanvoert. De Cocq mag ook deze derde bekerwed strijd in eigen regio afwerken. Dit op maandag 16 december in sporthal De Eenhoorn in Oost burg. Hulst - In de hoogste afdeling van het regionale zaalvoetbal heeft TES92/Qutility voor een verrassing gezorgd. In Hulst klopten de Terneuzenaren koploper Arrow met 3-5 waardoor de spanning aan de top weer is toegenomen. Arrow, dat tot nu toe de volle buit had gepakt, moest toestaan dat Menno den Dekker (3x), Remco Mullaert en Patrick de Meyer raak schoten. Voor de thuisclub de den dat Peter Drumont (2x) en Marcel Verdurmen. Hulst - In de zwembaden te Hulst en Vlissingen wordt zondag middag de derde Speedojaargangwedstrijd van het seizoen ge houden. In Hulst komen alle leden tot 12 jaar van de Zeeuws- Vlaamse clubs in actie en in Vlissingen de leden van de overige Zeeuwse clubs. Inzet van deze talentenjacht van de Zwembond is een plaats in de landelijke finale of een plaats bij de top-20 van Nederland. De wedstrijd in Hulst begint om 14.15 en in Vlissingen om 13.30 uur. Terneuzen - Gemeente 2 verbeterde aanzienlijk de koppositie in de vijfde klasse van het zaalvoetbalrayon Terneuzen. Dat dankte die formatie aan de krappe 2-1-zege tegen belangrijkste concur rent De Leugenboom. De voorsprong van Gemeente 2 is opgelo pen tot vijf punten. In de vierde klasse is W Dow 2 aan een opmerkelijke opmars be zig. Dat team verloor het openingsduel van de competitie met maar liefst 2-8 van de huidige leider ZW De Ridder, maar her- stélde zich daarna knap door vier zeges op rij. Daardoor bezet W Dow 2 nu de tweede plaats op één punt van ZW De Ridder. UITSLAGEN Vierde klasse: W Dow 2-Sporting'88/Maas 9-0, ABN/AMRO/Adhanco- W Dow 3 4-4, W Dow 3-W Crunchtime 4-2. Vijfde klasse: W Terneuzen 2-Atoom Boys 3-1, Me, Melk Bier-Bonded Stores 2-3, Café Bee-W Dow 4 9-1, Gemeente 2-De Leugenboom 2-1. STANDEN Vierde klasse: ZW De Ridder 5-13, VV Dow 2 5-12, Witte/Boussen/De Bruin 5-10, Kota Radja 5-8, TES'92 5-7, Smit 6-6, ABN-AMRO/Adhan- co 5-5, W Dow 3 6-5, Sporting'88/Maas 6-5, Vv Crunchtime 6-4. Vijfde klasse: Gemeente 2 9-22, Café Bee 9-17, De Leugenboom 9-17, W Terneuzen 2 9-14, Bonded Stores 9-11, Atoom Boys 9-9, W Dow 4 9-7, Melk Bier 9-2. Colijnsplaat - In dorpshuis De Brug te Colijnsplaat start vandaag vanaf 10.00 uur het persoonlijk schaakkampioenschap van Zee land voor senioren. De tweede ronde begint na de pauze om 15.00 uur. In tegenstelling tot vorig jaar is de kwalitatieve bezetting ditmaal van een iets lager niveau. Zo ontbreekt regerend kam pioen Hans Groffen. Competitieleider is Paul van Rooijen en gast- vereniging tijdens deze eerste competitiedag is de schaakvereni ging Colijnsplaat. PROGRAMMA EERSTE RONDE Groep 1: J. de Wolf-M. Holwijn, H. de Ridder-W. Maes, R. Tiggelman-A. Arendse, C. Boogaard-R. Gommers, C. Jansen-S. Stange, M. Burgerhoff- A. Riemens, W. Punt-J. Gernaert, A. Jonkheer-M. de Bruijne. A. den Ha mer-P. van Dijke, P. Kalisvaart-W. Stange, J. Aangeenbrug-P. Koster, F. Dieperink is vrij. Groep 2: P. van der Heyden-J. Arendse, L. Schipper-W. van Sluijs, W. Bliek-J. Verduijn den Boer, L. Zweedijk-W. Sinke, S. Steijn-J. Hoogstrate, S. Stoel-D. Wolters, K. LEenhouts-G. Rijkers, P. Noorlan- der-V. Leenhouts, C. Cevaal-C. Schrandt, P. Kramer-A. Quakkelaar, O. Gommers-L. de Jong, A. Brakel-F. Rikumahu, R. Schoot-A. Geelhoed, J. de Jonge is vrij. Terneuzen - De Biljart Federatie Terneuzen Stad (BFTS) houdt deze maand de kampioenschappen derde en vierde klasse libre. De derde klasse libre komt in actie in café 't Keldertje onder or ganisatie van de daar gevestigde vereniging Concordia. De vierde klasse libre wordt afgewerkt in café 't Bierwinkeltje bij de gelijk namige biljartvereniging. DEELNEMERS Derde klasse libre, poule A: C. Wieland ('t Bierwinkeltje), J. Martin (Concordia), K. Stoffels (Dow), M. Dekker (KOT). Poule B: K. van Velzen ('t Bierwinkeltje), P. van de Velde (BC Wilhelmina), R. Mahoney ('t Kel dertje), J. Bootsgezel (BW). Vierde klasse libre, poule A: A. van Es (Concordia), E. van de Waeter (Dow), K. Katern ('t Keldertje), J. Klaassen (KOT), P. Bakker ('t Bierwin keltje). Poule B: J. Adriaanse (BC Wilhelmina), J. de Vries ('t Bierwinkel tje), J. Mechielsen ('t Keldertje), M. Verberkmoes (KOT), H. Kroeze (BW). Poule C: J. Buijze (BC Wilhelmina), W. van Bree ('t Bierwinkel tje), A. Bakker ('t Keldertje), C. van der Laan (KOT), J. Fokke (Concor dia). Poule D: A. van de Ruit (Dow), L. van Toor ('t Bierwinkeltje), G. Kombrink ('t Keldertje), L. Breepoel (BW). Terneuzen - De bridgecompetitie van het District Zeeland afde ling Zuid was bij de senioren aan de tweede zitting toe. In het Ci ty Hotel in Terneuzen pakten Bob IJsebaert en Piet Meeusen de winst. De Terneuzenaren speelden 62.86 procent bij elkaar en nemen de leiding over van het echtpaar Fons en Madeleine Biesbroeck. Senioren - tweede zitting: 1. IJsebaert/Meeusen (Terneuzen) 62.86%, 2. Tieleman/de Cock (Hulst) 59.05, 3. echtpaar Biesbroeck (Kloosterzande) 57.62, 4. gelijk: echtpaar Sandrini (Terneuzen) en echtpaar Hamelink (Hoek) 57.62. Dames - derde zitting: 1. Touw/van de Zande 62.86%, 2. Scholte/van Leeuwen 59.29, 3. van Leeuwen/Hamelink 57.67, 4. de Ridder/van Loon 56.19, 5. Baggen/Mast (allen Terneuzen) 51.90. I. P. Blom (SW'65) 12 doelpunten; 2./3. A. Human (Dauendaele), A. Wauters (Vogelwaarde) 9 doelpunten; 4./5. P. Withagen (HW'24), N. de Wolff (Sluiskil) 7 doelpunten; 6. t/m 13. C. Blommaert (VV'24), H. Rietjens (HVV'24), R. Back (Hansw. Boys), J. Lambert (Hoek), M. de Groote (SW'56), P. Landa (Tern. Boys), M. Strijdonk (W Steen), P. Kamstra ('s Heer Arendskerk) 6 doelpunten; 14. t/m 17. T. Hanny (AZVV), C. Osmamovski (Breskens), F. Leonhart (Dauwendaele), J. Lensen (Koewacht) 5 doelpunten; 18. t/m 30. A. v.d. Dorsselaer (AZVV), E. di Martino (Axel), S. de Ruysscher (Breskens), R. v.d. Velde (Dauwendaele), M. Jonckman (Goes), R. Mohr (Heinkens- zand), P. Schipper (Kloetinge), A. Nieuwenhuyse (Kruiningen), O. doeland (RCS), B. Aschman (Rillandia), L. Goossen (Tem. Boys), W. bisschop (VV Steen), F. Goedgebuure ('s Heer Arendskerk) 4 doel punten; 31. t/m 49. J. Frusch (Axel), P. de Putter (Breskens), D. Riet jens (HW'24), J. Keijzer (Hansw. Boys), A. Braamse (Heinkens- zand), A. Nijskens (Hoek), M. Nieuwelink (Koewacht), R. Bayra (Kruiningen), E. de Groene (Luctor '88), M. Melaard (Middelburg za.), M. Schieman (Philippine), E. Flore (SSV'65), P. Baumgarte (Terneuzen), J. Dagevos (Wemeldinge), A. v. Hanegem (IJzendijke), M. de Ruijsscher (IJzendijke), W. Duerinck (Zaamslag), A. Meijer (Zaamslag), R. de Jager ('s Heer Arendskerke) 3 doelpunten. Clubscore: 1. HW'24 30 doelpunten; 2. Dauwendaele 24 doelpun ten; 3. SVV'65 22 doelpunten. (ADVERTENTIE) Morgenzondag ^KAXr-KHTWAAS Rccfi 0416-279269. Vriidai* koooa Vrijdag koopavond. Volg i

de Stem | 1996 | | pagina 15