IE STEM hypotheek Onderhouds monteur m/v PERSOIU EEL gewoon thuis op zoek naar de beste I I I I I Medewerker bestuurlijk-administratieve voorbereiding (m/v) Medewerker bouw en woningtoezicht m/v aankomende machinevoerders SNS bank Brabant MTS'er Elektrotechniek I LIFTEN - ROLTRAPPEN-SERVICE I VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND VANDRA GOLFKARTON YIesttlu^ gratis 06-0703 Teleshopper DE MARKT REAGEERT ALERT gemeente gilze en rijen jMBER 1996 D2 DE STEM ZATERDAG 2 NOVEMBER 1996 X 102 'ou kunnen maken, e praktijk lukte dat uitenaas speelde \y ruiten na die in N er werd genomen en Z een klaveren weg. selde nu al zijn troe- trna dit eindspel was M 4 klaverenaas op tafel in ruiten-schoppen hij een schoppen doen, had de leider openslagen gemaakt. :en ruiten weg en Z zijn contract met schoppen- en twee ui. met een kleine ruiten veren had het bridge- Z in dit spel minder ls naakt. 9 november BC Markie- 'athon tel 0164-259788. A 5 4 V 3 N W 0 Z 8 r B HVB H 10 9 A8 agram-4 iwege 34-29! 13x35 32.37-3126x28 16x7 34. 27x16 14-19 lijkt 38-21 een goed zwartspeler vreesde 12x23 36.38-32 35-40 int een schijf in de tegenkansen voor de k. 40x29 38. 27-21 9-13 7-12 40.17x8 13x2 41. 30 42. 39-34 30x39 43. ^40 44.45x34 19-24 45. .6.42-388-1247.38-33 Vlede door tijdnood wart de beslissende 47...4-10! kan wit niet nnen. Een voorbeeld: ■20 43-38 20-25 38-32 Iz. De partijvoortzet- nsloos. 23x34 49. 6-1 24-30 15-20 51. 33-28 20-24 17-21 53. 23-18 21-27 27-32 55. 48-42 24-29 30-34 en zwart gaf het lp. Vooral van Heus- fraaie partij. In deze tij dit weekeinde de te man op de denktriath- 21. er Maar 21.. niet art 124. 1U 5+ re loopt 27. Le3-h6! Het deze zet moet grof- matzetten over de g- ar klopt het ook gxh6 22. Ta3 kan geslagen worden, heeft een ingenieu- diging: 22... Td8! 23. Dxh6 Lf825. Tg7 >t wit mat na 26. Kgl Lc5+ etc. poging is daarom en nu niet 23. maar 23. Dd2! (kijkt naar h6) waarna de zwart is om nauw- Het logische Lh3 24. Tg3 Le7! 26. fxe7 restje initiatief Dc7 - c6! Een computer zou de geslagen hebben. 'wat kan me ge- ;t sla?' komt in op. 22. Lh6xg7 7 Lc8-e6 De later wel eens J. Nu biedt koning een veilig? 24. Tfl-G ~g5 Ta8-d8 Dc6-c5 27. d7 28. Lf3 - h' -h6Dc5-c6 niks maken Kh8 n n n spelen, is: 23... Tagl een 21 agse ker chte lis ik ine S3. g7 kan niet niet oj f6xg7 verwijderd. g6! denkt hij daar anders gaf het op. Wij zoeken op korte termijn enkele enthousiaste De functie Als productiemedewerker bij Vandra maak je deel uit van een goed op elkaar ingespeeld team, dat zich bezighoudt met de productie van golfkartonnen dozen. Daarbij gaat het om kwaliteit, machinesnelheid, steltijd en veiligheid. Collegialiteit en goede samenwerking vormen daarvoor de basis. Elke productiegroep bij Vandra werkt in grote mate zelfstandig. Er wordt rechtstreeks overlegd met andere afdelingen als: Technische Dienst, Werkvoorbereiding en Expeditie. Binnen de groep kent iedereen z'n verantwoordelijkheid, doet wat van hem wordt verwacht en levert daarmee een bijdrage aan het succes van de groep. Bij Vandra wordt gewerkt in 2/3 ploegendienst, d.w.z. elke 5 weken 1 week nachtdienst en 2 middag-en ochtenddiensten. Wij bieden een goede baan met een grote mate van vrijheid en verantwoordelijkheid. Je start als inlegger/afnemer en leert al doende de machine en het productieproces kennen. Gaandeweg krijg je meer taken en verantwoordelijkheden: het is de bedoeling dat je met meerdere machines leert werken. Als blijkt dat je goed kunt samenwerken en organiseren en je bovendien een goede kijk hebt op de technische kant, kun je doorgroeien naar (assistent) machinevoerder. Je startsalaris is goed, je ontvangt 18% ploegentoeslag. 25 vakantiedagen, 21 ATV-dagen, 8,33% eindejaarsuitkering en je pensioen is premievij. Wij zoeken mensen die kunnen 'denken en doen'. Je kunt goed luisteren, neemt verantwoorde lijkheid en je toont initiatief Verder 'ben je technisch' en werk je zorgvuldig. Eerlijkheid en enthousiasme zijn voor ons belangrijke persoonlijke eigenschappen. Je bent tussen de 20 en 30 jaar, hebt tenminste LTS-C diploma, woont in de omgeving of bent bereid te verhuizen. Je hebt ervaring met productiewerk en je doet dit met plezier W De procedure Ais de functie je interesseert, schrijf dan vóór 16 november a.s. een korte brief met een curriculum vitae naar: Vandra Golfkarton, afd. Personeelszaken t.a.v. dhr. Reinder Wijmenga, Postbus 114900 AA Oosterhout. Afhankelijk van het aantal kandidaten kun je worden uitgenodigd voor een of meerdere gesprekken. In ieder geval krijg je vóór 7 december a.s. bericht. Vandra Golfkarton bv Oosterhout o<9aSrS'«0<d^^e.,o0 yflV® t' SSÜ! gen 9' ioeie d o°s SlREEKGPNESl Het streekgewest Westelijk Noord- Brabant is een intergemeentelijk samenwerkingsverband van 18 gemeenten. Het streekgewest voert gezamenlijke taken uit op terreinen als volksgezond heid, regionale brandweer en milieu. Daarnaast zijn er coördinerende taken op terreinen als volkshuisvesting, economische- en recreatiezaken. De ambtelijke organisatie omvat circa 280 personeelsleden, werkzaam in vijf semi-autonome sectoren, f.tv.; Bestuursdienst Gewestelijke Gezondheidsdienst Regionale Brandweer Wonen Werken Welzijn Regionale Milieu Dienst De in het streekgewest samenwerkende gemeenten hebben aan onze Regionale Brandweer de voorbereiding van de gemeentelijke rampenbestrijding opgedragen! De werkzaamheden in dat kader worden verricht binnen het Bureau Beleid en Rampenbestrijding in teamverband van beleidsmedewerker bestuurlijk- administratieve voorbereiding en medewerker technisch-operationele voorbereiding. Wegens het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een full-time Functie-informatie: - Vanuit het bureau ondersteunen van gemeenten en ambtelijke diensten in het kader van (de voorbereiding van de rampenbestrijding. - Actualiseren van het model-rampenplan, alsmede het opstellen/actualiseren van de daarvan afgeleide uitvoeringsplannen. - Mede verzorgen van opleiding en instructie. - Leveren van een bijdrage aan het organiseren, begeleiden en evalueren van gemeentelijke en intergemeentelijke rampbestrijdingsoefeningen. - In teamverband leveren van een bijdrage aan alle voorkomende activiteiten. Functie-eisen: - Een op de functie afgestemde HBO-opleiding. - Gedegen kennis van, alsmede werkervaring in de gemeentelijke organisatie. - De bereidheid om naast initiërende en stimulerende taken, ook administratieve taken nauwgezet uit te voeren. - De bereidheid aanvullende opleidingen te volgen. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tot maximaal 5.613,- bruto per maand (functieschaal 9). De rechtspositie voor het personeel van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant is van toepassing. Overige informatie: Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heerJ.J.M. Rentinck, tel.nr. 0165 - 581 515. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep zenden aan de heer F.S.W. van Wijland, Regionaal Commandant, postbus 267, 4700 AG Roosendaal. Huren of kopen? Hoeveel kan ik lenen? Wat is de beste handige diskette ontwikkeld: de SNS hypotheektoets*. U kunt hypotheekvorm voor mij? Wat zijn de netto maandelijkse lasten? de diskette gratis afhalen bij een van de kantoren van de SNS bank Wat doe ik met mijn eigen geld? Op al deze vragen kunt u gewoon of bel gratjs 5^5 Teleshopper (06-0703) van maartdag t/m vrijdag thuis, achter de computer, een antwoord krijgen. De SNS bank heeft van 9.00 uur tot 21.00 uur en op zaterdag van 10.00 uur tot .namelijk, speciaal voor iedereen die met een huis bezig is, een 14.00 uur. Dan krijgt u de diskette** thuisgestuurd. De SNS hypotheektoets kunt u zowel onder DOS als DOS Windows draaien, zolang de voorraad strekt. GROOT GEWORDEN DOOR KLEIN TE BLIJVEN Cargill is, met circa 1.000 vestigingen in 65 landen, een van de grootste bedrijven ter wereld op het gebied van handel, verwerking, op- en over slag en transport van agrarische grondstoffen en halffabrikaten, met als doel de wereldwijde afzet en distributie hiervan. In totaal werken bij Cargill ruim 73.000 mensen, die gezamenlijk een omzet realiseren van meer dan 50 miljard dollar. Cargill Nederland behoort, met een omzet van 7 miljard gulden, tot de top van het Nederlandse bedrijfs leven. Onze vestiging in Bergen op Zoom, die deel uitmaakt van de Milling Divisie, verwerkt tarwe en maïs tot glucose en zetmelen. Daarnaast levert het productie proces een aantal andere producten, bijvoorbeeld tarwegluten. Onze producten vinden voornamelijk hun weg naar de levensmiddelen en papierindustrie. Voor de afdeling Maintenance van onze vestiging in Bergen op Zoom zoeken wij een Automatisering speelt een belangrijke rol in onze productieprocessen. Als Elektrotechnisch meet- en regelmonteur voert u onderhouds-, reparatie-, revisie-, en installatiewerkzaamheden uit aan de elektrotechnische apparatuur, de procescomputers en de bijbehorende randapparatuur. U heeft regelmatig overleg met uw chef en het productie kader over storingen, prioriteiten en mogelijke aanpassingen en verbeterin gen van de systemen. U bent in het bezit van het diploma MTS-elektrotechniek. Verder heeft u gevoel voor industriële auto matisering. Bij voorkeur heeft u al werk ervaring opgedaan in de procesindustrie. Inzet, initiatief en het vermogen tot samenwerken zijn noodzakelijk om binnen onze organisatie goed te kunnen functioneren. We verwachten dat u beschikt over goede contactuele eigenschappen, flexibiliteit en een behoorlijke dosis enthousiasme. U kunt zich mondeling en schriftelijk goed uitdrukken in zowel het Nederlands als het Engels. Ten slotte moet u bereid zijn tot het verrichten van werkzaamheden buiten de dag diensturen. Bij Cargill vindt u een plezierige en informele werksfeer en volop vak inhoudelijke uitdagingen. Cargill biedt u een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze job u aani Stuur dan binnen twee weken een sollicitatie brief met curriculum vitae aan Cargill bv, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. Rombouts, Postbus 34, 4600 AA Bergen op Zoom. Groeien en laten groeien. Dat is Cargill. Inderdaad de markt heeft onze hooggewaardeerde kwaliteit en klantgericht heid in de gaten en reageert alert. En terecht! Het kwaliteitscertificaat VPGI- Qplus hebben wij niet voor niets voor de derde achtereenvolgende keer behaald. Wij Drukkerij Leonard in Oosterhout zijn al meer dan 20 jaar actief op het gebied van gedrukte communicatie. Ons verkoopteam kan de grote vraag niet aan. Daarom zijn wij op zoek naar uitbreiding. Op zoek naar een jonge, enthousiaste VERTEGENWOORDIGER m/v die het klappen van de zweep kent, want hij/zij heeft een gedegen kennis van de grafische branche, de druktechnieken en heeft 3/5 jaar commerciële erva ring. Opleiding: Meao CE Heao CE, aangevuld met grafische opleidingen. Grafische MTS HTS, aangevuld met commerciële opleidingen. Wij bieden een goed salaris provisie en een auto van de zaak. Indien u zich tot deze functie voelt aangetrokken en u een nieuwe uitdaging zoekt verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van pasfoto, te richten aan Drukkerij Leonard, t.a.v. mevrouw C. Leonard, Vuurdoomlaan 3, 4902 SE Oosterhout. Indien u net zo alert reageert als de markt zitten wij snel om de tafel. OTIS Otis B.V. is de Nederlandse tak van Otis Elevator Company, 's werelds grootste producent en leverancier van liften, roltrappen en rolpaden. Otis is in meer dan 142 landen actief. Onze stevige marktpositie in Nederland is vooral te danken aan de sterke betrokkenheid en de grote zelfstandigheid van onze 750 mede werkers. Zij werken aan een gemeenschappelijk doel: het bieden van kwaliteit, gebaseerd op geavanceerde technologie en gericht op wat klanten wensen. Verkoop, nieuwbouw, preventief onderhoud, modernisering van installaties en doeltreffend optreden bij storingen vragen creatieve oplossingen. De mede werkers van ons hoofdkantoor in Amsterdam leveren hiervoor de nodige onder steuning. Otis heeft districtskantoren in Amsterdam, Rotterdam, Groningen, Veenendaal en Eindhoven. Een support- en logistiek centrum is in Amersfoort gevestigd. Voor het district Zuid-Nederland, regio Oost-Zeeland/West-Brabant, zoeken wij een ervaren Uw functie Uw werkzaamheden bestaan uit het preventieve onderhoud en het verhelpen van storingen aan de diverse installaties bij onze opdrachtgevers in een eigen rayon. Uw profiel Wij vragen een opleiding op MTS-E niveau en enige ervaring in het onder houden van technische installaties. Ook bent u in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer. U bent bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar en u woont in de regio Oost-Zeeland/West-Brabant. Uw toekomst bij Otis Door de aard van onze werkzaamheden kennen wij in de techniek goede doorgroeimogelijkheden. In het eigen vak, maar daarnaast zijn er op termijn en natuurlijk na gebleken geschiktheid ook mogelijkheden in de commercie en in leidinggevende functies. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. C. van Beek, Districtmanager Zuid-Nederland, telefoon 040-2572237. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 18 november a.s. richten aan Otis B.V., t.a.v. de heer A.E. Nederveen, Postbus 94059,1090 GB Amsterdam. De gemeente Gilze en Rijen telt ruim 23.000 in woners en is gelegen in het groene hart van Brabant. De gemeentelijke organisatie kent sectoren en stafafdelingen, waarbinnen 200 medewerkers werkzaam zijn. In verband met tijdelijke uitbreiding van de formatie kan met ingang van zo spoedig mogelijk bij de afdeling Bouwen van de sector Grondgebiedzaken worden geplaatst een voor 0,8 formatieplaats, tijdelijk voor de duur van 1,5 jaar Functie-informatie - het zorgdragen voor de afwerking van eenvoudige aanvragen voor bouwvergunning (beoordeling, toetsing, afgifte c.q. afwijzing); - het controleren van bouwwerken buiten; - toezicht overtredingen Woningwet; - zorgdragen voor de administratieve verwerking van diverse werkzaamheden; - het verstrekken van informatie aan burgers over uiteenlopende zaken m.b.t. bouwen en wonen (balie); - overige voorkomende werkzaamheden binnen de afdeling Bouwen. Functie-eisen - diploma M.T.S.-bouwkunde; - affiniteit met automatisering; - goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 6 (max. 3.202,40 bruto per maand op basis van 80%, nieuwe salarisstructuur). Functionele salarisschaal dient nog aan de hand van het systeem van functie beschrijving en functiewaardering te worden vast gesteld. Algemene informatie - De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. - Vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en mensen, die voldoen aan de eisen van de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers (WAGW) worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij dan ook de voorkeur. - De gemeente hanteert een positief beleid ten aanzien van deeltijdarbeid, heeft variabele werk tijden en beperkte mogelijkheden tot kinder opvang. - Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie over de functie Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij het hoofd van de afdeling Bouwen, de heer G.J.H. Stevens, telefoon 0161-290334 (doorkiesnummer). Uw reactie Kandidaten voor genoemde functie worden uit genodigd voor 13 november 1996 een schriftelijke sollicitatie te richten aan het college van burge meester en wethouders van Gilze en Rijen, Raad huisplein 1, 5121JX Rijen, onder vermelding van 'vacature Bouwen' op de enveloppe. r !i i

de Stem | 1996 | | pagina 59