Verzet tegen inkrimping Antonius Gron Dealer hoort negen maanden cel eisen Raad heeft vertrouwen in burgemeester Barbé Extra politie-inzet tegen zakkenrollers Radio Delta vijftien jaar in de lucht Raad Hulst verhoogt rioolrecht POLITIE rapport PLAATSELIJK nieuws Eigenaar li DE STEM ZEELAND Raad Sluis-Aardenburg legt zich niet neer bij afslankingsplannen ziekenhuis Klusbedrijf door rechter stilgelegd 'Drugswinkeltje' bij Sasse grenspaal Weinig discussie over commissariaat bij vennootschap Delta Nuts en Verbrugge Terminals examens Joint Diefstal brommer Overval Snelheidscontroles Kat dood Benzine weg en spiegel stuk Sas van Gent Westdorpe Politie doet toezegging voor Sluis Sterke man gaat stunten Hobbyisten gezocht voor kerstmarkt pE STEM projectgroep w: Overjarig Sprookje, muziek en toneel VRIJDAG 1 NOVEMBER 1996 C3 Van onze verslaggever Sluis-Aardenburg - B en W en de gemeenteraad van Sluis- Aardenburg leggen zich niet zonder slag of stoot neer bij de conclusie van de speciale on derzoekscommissie dat het Oostburgse Antonius-zieken- huis afgeslankt moet worden tot een polikliniek met een hotelfunctie. Wethouder A. Keijmel-Cambier maakte gisteravond tijdens de vergadering van de gemeente raad duidelijk dat er nog te veel onbeantwoorde vragen zijn om nu al in te stemmen met deze conclusie. Zo legt het college zich niet zo maar neer bij de drastische bed denreductie en wordt het ophef fen van de spoedeisende hulp verlening (de 24-uurs zorg) als onverantwoord voor de streek beschouwd. Tevens is het college zeer bezorgd of de specialisten en de overige ziekenhuis-instan ties op één lijn komen te zitten wat betreft het afsluiten van de convenanten over de toekomst van de Zeeuws-Vlaamse gezond heidszorg. „Want met die bereidheid staat of valt alles," aldus wethouder Keijmel. „De specialisten moe ten in ieder geval het besef krij gen dat als ze de poten onder de stoel van het Antonius-zieken- huis zagen straks ook De Honte in Terneuzen verdwijnt." Keijmel maakte kenbaar dat de gemeenten Sluis-Aardenburg en Oostburg volgende week een ge sprek hebben met verantwoor delijk gedeputeerde De Kok en de ziekenhuisdirectie om onder andere antwoorden te krijgen op de vele vragen. „We proberen er alles uit te ha len. Het rapport bevat een mini male invulling van het Oost burgse ziekenhuis. Het is be langrijk dat we ons met zijn allen inzetten om het maximale eruit te halen. Maar we vragen ons af hoe lang het Antonius- ziekenhuis nog in stand kan blij ven. Er moet in ieder geval wor den geprobeerd grensoverschrij dend samen te werken. Door sa men te werken met Belgische specialisten in de Euregio-ge- dachte. Maar ja, ook in België wordt het mes in de gezond heidszorg gezet." Ook de diverse fracties vragen om antwoorden. Die de wethou der gisteravond dus niet kon ge ven. „Onze fractie wil zekerheid over de voorgestelde kwaliteit en over de manier waarop de West- Zeeuws-Vlaamse patiënt op een normale manier naar Terneuzen kan gaan," aldus F. van Dongen (VVD/Gemeentebelangen). „Wij blijven een groot tegenstander van de inkrimping zolang er geen antwoorden op deze vragen zijn." E. Wijffels (CDA) en E. Ramme- laere (Lijst Rammelaere) maak ten kenbaar dat zoveel mogelijk in stand moet blijven. „Met ua- Van onze verslaggever Middelburg - De rechtbank in Middelburg heeft een Zeeuws-Vlaams klusbedrijf dat zonder vestigingsvergun ning uitsluitend schilderwer ken uitvoerde - op straffe van een dwangsom van duizend gulden per dag - stilgelegd. De rechtbank besloot hiertoe in uitspraak in een kort geding dat het Bedrijfschap Schildersbedrijf tegen het klusbedrijf had aange spannen. Het schap spande het geding vo rige maand aan nadat het klusbe drijf ondanks sommaties schil derwerk bleef uitvoeren. Het klusbedrijf, waarin een voorma lige schilder-werknemer samen werkte met zijn zoon, was aan vankelijk niet ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Voorts beschikte het niet over de vereis te vestigingsvergunning. Volgens het Bedrijfschap bleek de onder neming ondanks aanmaningen ook niet bereid oom op korte ter mijn het schilderwerk rechtmatig uit te gaan voeren. De onderne mers weigerden verder ook om over te schakelen op andere klus sen, omdat zij beiden uit het schildersvak komen en voor dit werk gemakkelijk aan klussen kunnen komen, aldus het schap. Het Bedrijfschap stapte daarop naar de rechter in Middelburg. Met het verzoek om het bedrijf stil te leggen. Het schap vindt dat door deze wijze van bedrijfsvoe ring onrechtmatige concurrentie wordt aangedaan aan schilders bedrijven die wel over de nodige vergunningen beschikken. Doel van de actie, zo zegt een woordvoerder van het schap, is opkomen van de belangen van de rechtmatige schilderbedrijven en handhaving van de kwaliteit van het ondernemersschap in het schilderbedrijf. De gasten van Radio Delta vermaken zich met een optreden van de Twee Pinten. Van onze correspondent Oostburg - Radio Delta, de radio-om- roep voor zieken, bejaarden en gehan dicapten in West-Zeeuws-Vlaanderen, vierde gistermiddag met een feestmid dag in het Ledeltheater in Oostburg het vijftienjarig bestaan. Na het welkomstwoord door S. Scheele, voorzitter van de Stichting Radio Delta, verzorgde wethouder L. Cuelenaere-Faes door het omdraaien van een knop de open stelling van de lijnverbindingen tussen de verzorgingstehuizen Huize Emmaus in IJ zendijke, de Burcht in Oostburg en Ter- schelde in Breskens. Via deze vaste lijnverbinding zal Radio Delta in de toekomst als huisomroep in de ze tehuizen, in het Antonius-ziekenhuis en de Stelle, zijn programma's ten gehore brengen. Wethouder Cuelenaere-Faes sprak haar waardering uit voor het vele werk dat de vrijwilligers van de Radio Delta in de af gelopen vijftien jaar hebben verricht. Na de officiële handelingen barstte een ar tiestengala los. De vierhonderd bezoekers om af te kicken. Nauwelijks thuis begint de handel op nieuw." Raadsman mr P. Sol van S., vond de eis van de officier buitensporig hoog en verzocht de rechtbank een mildere straf op te leggen omdat de aangetrof fen 1400 gram hennep complete planten betrof in plaats van 'puur', zoals ten laste was ge legd. De rechtbank wijst vonnis over veertien dagen. Van onze correspondent Middelburg - Het was een mooi plekje, daar bij die grenspaal in Sas van Gent. Zeker voor de 28-jarige J.S., die de stek had uit gekozen om daar zijn Belgische klanten van drugs te voorzien. Gisteren hoorde hij op de zitting is hij veroordeeld voor de handel van de rechtbank in Middelburg in XTC, ging hij naar Thailand een eis van negen maanden cel plus nog een maand extra, als ten uitvoerlegging van een eer der vonnis, tegen zich eisenwe- gens handel in LSD, amfetamine en verder alles wat de Belgen maar aan verslavend spul wilden hebben. Justitie kwam S. op het spoor nadat de Belgische Rijkswacht een tip had gekregen dat er bij de grenspaal naar hartelust werd gedeald. Er werd gepost en diverse keren werd de auto van S. gesigna leerd. Via het kenteken kwam de politie aan het adres van S. Op 14 augustus kwam er een einde aan zijn activiteiten. S. werd, bij de grenspaal, aangehouden. On der een tegel vond de politie 126 strips LSD, bezitramide en 23 gram amfetamine. De auto van S. werd bij de aanhouding in be slaggenomen. De procedure die S. volgde was simpel. Volgens eigen zeggen haalde hij de drugs op zijn fiets op bij de leverancier wiens naam hij niet wilde noemen, bracht hij het spul de grenspaal, verstopte de drugs onder de tegel en ging 's avonds weer terug om er te han delen. Volgens vaste 'openings tijden' van 19.00 tot 21.30 uur. Een huiszoeking in zijn woning leverde nog de nodige hennep planten op. Dat S. in speed had gehandeld ontkende hij en bo vendien waren de drugs niet eens van hem. Wel erkende S. te hebben gehandeld in hennep om daarmee zijn eigen 'blowtje' te kunnen behouden. Officier van justitie mr J. Groen hechtte weinig waarde aan de woorden van S. „De vorige keer Voorstel D66, De Vries en lijst Bruggeman voor lagere verhoging redt het niet Van onze verslaggever Hulst - Een poging van D66, onfhankelijk raadslid E de Vries en de lijst Bruggeman om de rioolrechten in Hulst minder te laten stijgen heeft het niet gered. Het drietal kreeg igsteravond geen steun van de rest van de Hulster gemeenteraad. Dat betekent dat de rioolrech ten gemiddeld met 34 gulden per gezin omhoog gaan. Was het tegenvoorstel aangenomen, dan zou dat 27,50 gulden zijn. Het zou de gemeente 70.000 gulden minder opleveren, maar daar hadden de indieners van het amendement zelf de nodige dekking voor gevonden. Door de afschrijvingstermijn voor wegen, straten en pleinen op dertig jaar te stellen zou de ge meente al 40 mille in de knip hebben. Enig verder schraapwerk en wat financiële goocheltrucs le verden de rest op. De stijging van de rioolrechten met gemiddeld 34 gulden is volgens De Vries niets meer dan een verkapte manier om meer geld in het laatje te krij gen, zonder de onroerende- zaakbelasting te moeten verho gen. „De kiezer een rad voor ogen draaien," betoogde De Vries „Het wordt te gek," liet Th. Blommaert (D66) weten. „De belastingdruk per huis houden ligt nu al op duizend gulden. We moeten maar eens stoppen met die lastenverho gingen en een creatievere ma nier vinden om de kosten te dekken. Bijna alle fracties heb ben kritiek op de hoge riool rechten. Straks bij de stem ming zal blijken of ze alleen maar een grote mond hebben, of dat ze er daadwerkelijk iets aan willen doen." De andere fracties lieten zich door Blommaert's woorden niet op stang jagen en stemden gewoon tegen het amandement. Wel sprak de PvdA de eis uit dat B en W voor de volgende ja ren moeten proberen de stij ging van de rioolrechten te be perken. En dat was iets dat wethouder G. van de Voorde graag wilde beloven. Th. Blommaert (D66) 'Het wordt te gek' FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Terneuzen - Een meerderheid van de Terneuzense gemeen teraad heeft er vertrouwen in dat commissariaat van burge meester R. Barbé bij de nieu we vennootschap tussen Delta Nuts en Verbrugge Terminals niet zal leiden tot belangen verstrengeling. Dat werd gisteravond duidelijk tijdens de maandelijkse verga dering. Volgens P. Hamelink (SGP) is er geen enkele aanleiding om te denken dat de burgemeester de ze nevenfunctie er niet bij kan doen. „We moeten ons niet door angst laten leiden. U bent denk ik oud en wijs genoeg om hier op een verstandige manier mee om te gaan." W. Gosselaar (VVD) deel de namens zijn fractie die me- R. Barbé'niet hierover pra ten achter gesloten deuren' ning in de volgende bewoording: „Ik zou willen zeggen, beste Ron, je weet dat de VVD er vertrou wen in heeft. Misschien dat er goede dingen voor Terneuzen uit kunnen rollen." Ook het CDA en GPV/RPF steunden Barbé in zijn voorne men om het commissariaat te aanvaarden. D66, PvdA en GroenLinks zijn minder gelukkig met de plannen van de eerste burger, maar maakten er gisteravond weinig woorden aan vuil. „Onze fractie heeft er toch wat moeite mee, omdat het hier om een bedrijf gaat dat zijn activi teiten op Terneuzens grondge bied etaleert. Nog afgezien van het feit dat een aantal mensen in mijn fractie, waaronder ikzelf, het bekleden van een commissa riaat door overheidsmensen af wijst," aldus W. van Walraven namens de PvdA-fractie. Barbé liet in zijn toelichting daarop weten dat van belangen verstrengeling geen sprake kan zijn. „Het feit dat het in deze functie gaat om het controleren van de directie heeft in mijn af weging een belangrijke rol ge speeld. Mogelijke conflicten zouden kunnen ontstaan bij een bouwaanvraag. Maar ik denk dat ik mans genoeg ben om daar mee om te gaan. Ik heb deze dis cussie overigens bewust, niet achter gesloten deuren in het se niorenconvent (overleg met de fractievoorzitters, red.) willen voeren, omdat ik niet de indruk van politiek in achterkamertjes heb willen wekken." Een gemeenteraad heeft overi gens formeel weinig middelen tot zijn beschikking om een bur gemeester een nevenfunctie te verbieden. Bij een eventuele vertrouwens crisis heeft de minister van Bin nenlandse Zaken het laatste woord. W. van Walravens (PvdA)... 'wij wijzen commissariaten door mensen in overheidsdienst af' FOTO'S CAMILE SCHELSTREATE Leiden - Rijksuniversiteit. Doctoraal fiscaal juridisch recht: E. van Damme, Terneu zen. Doctoraal internationaal recht: Nathalie Duclos, Ter- neuzen. me de kwaliteit van de dienst verlening moet intact blijven," aldus Wijffels. J. Boogaard (Pv dA) schoof de schuld van de te loorgang van het Oostburgse zie kenhuis vooral op de specialis ten. „Een van de grootste kwaden is de groep specialisten. Hun rede natie is duidelijk. Hoe groter ziekenhuis De Honte, hoe meer patiënten ze krijgen, hoe meer ze verdienen. Het Antonius wordt in de steek gelaten. Wij moeten ons in ieder geval richten op de mensen die de uiteindelijke be slissingen nemen." Terneuzen - Een 25-jarige man uit Brugge werd woensdagmid dag in de Westkolkstraat aan gehouden, omdat hij een joint rookte. Het leverde de Belg een boete van negentig gulden op. Terneuzen - Een negentienjari ge Terneuzenaar deed aangifte van diefstal van zijn brommer. Het rijwiel werd gestolen vanaf de Diepenbrockstraat. De waarde wordt geschat op 2800 gulden. Terneuzen - Een 33-jarige man uit Vieux Conde (F) is in de nacht van woensdag op don derdag in Terneuzen overval len door drie nog onbekende mannen. Het is nog niet duide lijk in welke straat de overval plaats vond. Dat weet het slachtoffer niet. De Fransman kreeg een pak slaag, waarna de drie overvallers er met zijn portemonnee met enkele tien tjes inhoud vandoor. Oostburg - De politie hield woensdag op vier locaties in Zeeuws-Vlaanderen een snel heidscontrole. In Oostburg (Lange Heerenstraat en N 58) en Zaamslag (Eendragtweg) re den 99 bestuurders harder dan de maximum toegestane snel- heid. Op de N 58 werd een be stuurder gefotografeerd die de snelheidsmeter op 122 kilome ter per uur had staan. In Schoondijke passeerden 344 bestuurders het meetpunt, 25 van hen waren in overtreding. Hoogst gemeten snelheid: 99 kilometer per uur, waar de maximum snelheid 50 is. Philippine - Een 38-jarige in- woner van Philippine vond woensdagmiddag zijn kat dood in de tuin. Hij was het beestje al sinds zondagavond kwijt, Onderzoek door een dierenarts wees uit dat de kat gedood is door een kogeltje uit een lucht buks. Hulst - Een 53-jarige man uit Hulst deed aangifte van vernie ling aan zijn auto. De linker buitenspiegel was vernield. Bo vendien meldde de man dat de laatste tijd tot drie keer toe benzine uit zijn auto gestolen SENIOREN - De Senioren Akti- viteiten Vereniging (SAV), club voor vijftig-plussers, start ko mende woensdag met een nieu we activiteit. Het gaat om lessen aerobics in het cultureel cen trum De Speije. De lessen van een half uur beginnen om 9.30 uur. Bij enkele andere activitei ten van de SAV is nog plaats vrij, bijvoorbeeld bij de crea- club op dinsdagmiddag. WAFELACTTE - Zaterdag 2 no vember houdt de Westdorpse Karnavalsstichting De Koeters de jaarlijkse wafelactie. Vanaf 10.00 uur kan men bij cultureel centrum Concordia terecht voor deze versnaperingen. De op brengst van de actie komt ten goede aan de organisatie van het carnavalsfeest in het dijkdorp. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE in het Ledeltheater genoten met volle teu gen. De optredende artiesten, de Twee Pinten, Jacques Herb en het duo Flair, zorgden samen met Frank en Mirella, voor een feestelijke happening. Peter Ploegaert, directeur van Huize Emmaus, sprak na mens de tehuizen zijn lof uit over de vrij willigers van Radio Delta. De feestmiddag werd besloten met een receptie. Van onze verslaggever Sluis-Aardenburg - De Zeeuws-Vlaamse politie gaat extra tiji en mensen vrijmaken voor een projectmatige aanpak van i zakkenrollerij in Sluis. Deze toezegging heeft burgemeester C van Liere van Sluis-Aardenburg op zak. De tozegging komt van hoofd-ba- siseenheid Muller van de politie in West-Zeeuws-Vlaanderen. Van Liere maakte dat gistera vond kenbaar tijdens de begro- tingsraad naar aanleiding van vragen van diverse fracties in de algemene beschouwingen. Zo vraagt VVD/Gemeentebelangen om blijvende aandacht voor de bestrijding van zakkenrollerij en kleine criminaliteit in met name Sluis. Van Liere maakte kenbaar dat het succesvolle project Sluis Help Service ook volgend jaar wordt voortgezet. Medewerkers van dit project zijn een vraagbaak voor toeristen en dagjesmensen en hebben een oplettend oog voor zakkenrollers en foutparkeer- ders. Het gaat volgend jaar om de periode vanaf Pasen tot aan de Kerst. Veel fracties plaatsten gistera vond vraagtekens bij het ver- keers veiligheidsproject Duur zaam Veilig. Het gaat dan niet om de doelstelling hiervan maar om de gebrekkige communicatie naar de bevolking toe. Er leven nog tal van onduidelijkheden met name op het gebied van de in spraak. Burgemeester Van Liere onderschreef deze kritiek. „Een aantal zaken is in het eerste jaar niet volgens verwachting gelo pen. Er zijn zaken gepresenteerd die om meer voorlichting vragen. Zo is er grote onduidelijkheid ontstaan over de mate van in spraak. De burgers denken dat ze over alles mogen beslissen. Dat is dus absoluut niet zo. Zo staat de invulling van de wegen in stroomgebieden, en die van ge- biedsontsluitingswegen en erf- toegangswegen vast. Daar is geen Van onze verslaggever Hulst - Zesvoudig Nederlands kampioen powerliften Jean Bap- tiste verzorgt tijdens de huldi ging van de Hulster sportlieden twee spectaculaire stunts. Baptiste behoort al sinds 1967 tot de tien 'sterkste mannen' van Ne derland. De huldiging van de sportlieden uit de gemeente Hulst begint vrij dag 8 november om 19.30 uur in de hal van het gemeentekantoor. enkele inspraak op maar dat is niet goed men bij de burgers." Van Liere wees op het vorig week gehouden overleg met economische sectoren in streek zoals ondernemers, transportsector en de winkeliers verenigingen. „De conclusie w dat er sprake is van een afne mend draagvlak maar tegelijker tijd was er applaus voor verant woordelijk gedeputeerde Hen» keij. Dus dat geeft hoop." Dezelf de sessie rond Duurzaam Veilij wordt op 5 november gehoudei voor de landbouw en natuurorga nisaties. Tevens gaat een mol» informatiecentrum rijden wordt een tweede huis-aan-hrii folder verspreid. Het project Duurzaam Veilij loopt vijf jaar. Aan het eindf moet alles gerealiseerd zijn. Var Liere pleitte deze week bij ministerie van Verkeer en Water staat voor verlenging van termijn. „De minister gaf na kt eerste jaar te kennen hiervoo nog niets te voelen. Maar 0* twee jaar volgt een evaluatie ei dan wordt er wellicht anders over gedacht." Van onze verslaggever Oostburg - Voor een kerstmat op zaterdag 23 november in Parochiehuis bij de Heilige giuskerk in Oostburg wordei hobbyisten gezocht die hun wei' tentoon willen stellen en even tueel ook te koop willen aanbit den. Deze oproep komt van Liselot" Spieringhs van stoffenhuis Stulpje. Zij organiseert de keff" hobbymarkt. Ruwweg tien hob byisten hebben zich inmiddelsal aangemeld, vertelt ze, en voora® dere belangstellenden is enig haast geboden omdat de ruim® in het Parochiehuis niet on»' puttelijk is. Spieringhs denkt voor de kers' markt aan houten voorwerpt meubeltjes voor poppenhuiz01 fimo-werkstukken, zijdeschil» ren, quilten, kartonnage en p°P pen. De markt op zaterdag 23 vember is geopend van 10.00 17.00 uur. Van onze verslaggever IJzendijke - Camping Elzen hof aan de Badhuisweg in Cadzand hoeft niet te worden verplaatst om, onder andere, v0or uitbreiding in aanmer king te komen. Eigenaar W. de Bruijne kreeg de ze geruststellende boodschap gis- Van onze verslaggever IJzendijke - De Dienst Land inrichting en Beheer Land bouwgronden (LBL) gaat een zogenaamde grondpot samen stellen om boeren te compen seren als gevolg van de uitvoe ring van het verkeersveilig- heidsproject Duurzaam Veilig in West-Zeeuws-Vlaanderen. Het gaat om de boeren die an ders een stuk moeten omrij den om een perceel te berei ken. Door middel van het ruilen van gronden via deze grondpot wor den de percelen van de betrok ken boeren geconcentreerd aan één zijde van de weg. Het gaat om de trajecten Roofack-Potjes (N675) en Oostburg-Cadzand (N674). Voor het opheffen van over- en weergebruik van land bouwgronden moet een opper vlakte van maximaal 125 hecta re ruilgrond worden verworven. Het initiatief voor deze ruil grond komt van het Projectbu reau Duurzaam Veilig. Woor- voerder Vermeulen van dit bu reau deed de opzet gistermorgen uit de doeken tijdens de verga dering van de landinrichtings commissie herinrichting kust West-Zeeuws-Vlaanderen in IJzendijke. Beperkte oversteek De trajecten Roofack-Potjes en Oostburg-Cadzand worden uit gevoerd als zogenaamde ge- biedsontsluitingswegen met be perkte oversteekmogelijkheden. Hierdoor moeten boeren, die een perceel grond aan de overkant van de weg hebben liggen, een stuk omrijden om het desbetref fende perceel te bereiken. Door het ruilen van gronden moet dit worden voorkomen. De percelen van de desbetreffende boer komen dan immers aan de zelfde kant van de weg te liggen. Volgens Vermeulen zijn er alleen maar voordelen. Zowel voor Duurzaam Veilig als voor de herinrichting van de kust. Het draagvlak in de streek voor Duurzaam Veilig kan volgens ALS GEEN ander weet Hakim i: mime-programma Overjarig voc jeugd vanaf vier jaar, het publie de voorstelling te betrekken. K kinderen zijn nog niet zo vaak geweest, opa's en oma's wel. lede behalve een baby, heeft het al meegemaakt, als je jarig bent kr cadeautjes en veel bezoek en daai is het een leuke dag. Hakim wer< op zijn 24ste voor het eerst jarif heeft die superdag dus 23 maal m lopen. Nu wil hij die schade graa halen en besluit dus om 'overjar zijn. Hij huurt een theater en wi groot feest houden. Hij nodigt ii een uit mee te doen aan zijn over dag. De voorstelling is te zien in Dullaert in Hulst. B Op zaterdag 2 november om uur. OOK in het Zuidlandtheater in neuzen is er dit weekeinde een kir voorstelling. Voor de jeugd var jaar speelt Jeugdtheater Het Apj zondagmiddag het sprookje var Gelaarsde Kat. Op het progra voor volgende week staan verde: concert van Harry Sacksioni er toneelvoorstelling door 't Gebroe Wie kent niet de zin... Er was een molenaar met drie zonen, of... Er eens verschrikkelijke reus die een 'and bang maakte. Twee verschill verhalen, welnee... de visie van Je theater het Appeltje is duidelijk boeiende voorstelling voor jonj met liedjes zoals het bekende mi' bed en prachtige kostuums en kleurig decor. Het sprookje heef happy end, want alles komt oj Pootjes terecht. Maar voor het Is. gebeuren er heel wat avonturei voorstelling begint om 15.00 uur. Ue grote stad en voetbal, dat zijn ry Sacksioni's passies. Via zijn git] W ondersteund door percussie, oon, viool, mandoline en bas ver J zijh ideeën over de uitersten grote stad. Hij beschrijft muzika New Yorkse 'baglady', de zwei I altijd met tassen loopt rond te oi-De bouw van het nieuwe l stadion inspireerde de gitarist e eens- In de voorstelling The Ro<

de Stem | 1996 | | pagina 22