Ongewenste' varkensboer naar Ossenisse Eerste fase van uitbreiding klaar Geen geld voor openluchtbad DE STEM Toekomstige leegstand nog niet opgelost Axelse muziekgroepen gaan hun eigen weg DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS R. de Nijs generaal kampioen Herleving elijke doo^ 'Keldermanspoort maar aan haar lot over laten' DE STEM ZEELAND C2 feliciteerd en Jacqueline 3x10 Melanie Hermes De Sjellie Pietje Valentijn en Sjakkie Hogekont Antoine H.G. Opzij, Opzij, Opzij Gemeentebestuur Hontenisse beraadt zich op nieuwe maatregelen tegen varkenshouderijen Reynaertcollege Hulst: editie zeeland Boone kampioen Hulst Vogels pronken met hun veren DONDERDAG 31 OKTOBER 1996 fc-- ;ulieren eum, huwelijk, verloving, [amen, Abraham enz. 35 incl. B.T.W., één grote jlicht. X 40 mm 26.- incl. B.T.W. tag. Foto's worden niet il 3 of geef uw tekst 2 dagen van onze kantoren, n aan: De Stem, Postbus r. 'Kleintjes Afdeling'. teksten, foto's en tekeningen ienen te weigeren. (drachtgever van deze ever bekend te zijn. Indien net opgave van een dt, is men verplicht zich te van misbruik. Uitgever is chtgever bekend te maken, ordelijk voor de in de mende teksten. venbergen. st te zien, m: Paul en Veneranda, rnix en Ria en de Kids Het is deze jonge dame niet aan te zien maar vandaag wordt zij H.G. Wesley en Leo Deze meid is vandaag erg blij want iedereen heeft voor haar cadeautjes bij. Hartelijk gefeliciteerd met je 7 jaar. Papa en Mama Zondag a.s. wordt bij de paters in Meerseldreet gedoopt. De mis wordt geleid door pater Mohammed Jaccobi. He ballet wordt uitgevoerd door Winston, To en Frat van Gils. Muzikale begeleiding B» en Jan van Poppei en de Lab. God hoorde hem grornrt» Nu mag hij gaan bromme Pa en Ma. Antoine komt voorbij' H.G. en succes met|e brommer! Tante Willy- Janus, Adri en Henni^ Van onze verslaggever Kloosterzande - Juridische adviseurs broeden in opdracht van het Hontenisser gemeen tebestuur opnieuw op moge lijkheden om Brabantse var kenshouders buiten de deur te houden. Dat omdat bestaande boeren in de gemeente in onderhandeling schijnen te zijn met Brabantse varkenshouders over de verkoop van hun bedrijven. De gemeenteraadsfractie van Progressief Hontenisse wil van het college van burgemeester en wethouders weten of dat laatste waar is. De fractie gaat af op ge luiden in die richting van zowel burgers als leden van het anti- varkenscomité. In een brief aan het Hontenisser gemeentebestuur schrijft raads lid mevrouw M. Ie Roy dat in een 'aantal gevallen' de onderhande lingen over verkoop van een be drijf al zijn afgerond. „Er zouden bij de gemeente zogenaamde om- schakelingsaanvragen en bouw vergunningen zijn ingediend." Het raadslid wil weten hoeveel van dergelijke aanvragen de af gelopen twee maanden bij de ge meente zijn binnengekomen, Volgens wethouder B. Pauwels gaat het tot nu toe om slechts één geval van verkoop van een be staand bedrijf aan een varkens houder. „Aan de Weverstraat in Ossenisse." Door een wijziging van het be stemmingsplan buitengebied vast te stellen heeft Hontenisse kunnen voorkomen dat er nieu we agrarische bedrijven uit de grond worden gestampt. Maar die wijziging is lang niet streng genoeg om alle varkens te weren. Op aandrang van boeren en de politiek is er voor bestaande be drijven namelijk de mogelijkheid opengelaten om over te schake len op een andere bedrijfsvoe ring. Maar dat verschaft be staande boeren ook de mogelijk heid hun bedrijf voor flink wat geld verkopen aan Brabantse varkensboeren. Die kunnen als nieuwe eigenaar van een be staand akkerbouwbedrijf bij voorbeeld dan zonder veel pro blemen overschakelen op inten sieve veeteelt. Le Roy wil, zo schrijft ze in haar brief, van het college weten hoe de gemeente die 'ongewenste ontwikkelingen' denkt te kunnen keren. In een reactie herhaalt wethouder Pauwels nog maar eens zijn woorden en die van burgemeester Th. Steenkamp uit de laatste gemeenteraadsverga dering. „De raad heeft bij de her ziening van het bestemmings plan zelf beslist dat die omscha kelingsmogelijkheid bleef be staan. De raad doet nu net of wij grote fouten hebben gemaakt. Maar de raadsleden moeten naar zichzelf kijken." Niettemin beseft Pauwels dat van die lacune in het bestem mingsplan gebruik, 'of zoals men wil misbruik', wordt gemaakt. „Maar daarom hebben wij juri dische adviseurs ingeschakeld die onderzoeken welke manieren er zijn om de zaak toch dicht te timmeren." Le Roy vraagt zich in haar brief ook af waarom Brabander Wou ters aan de Langeweg in Ossenis se met de bouw van varkensstal len mocht beginnen, 'terwijl het bouwplan niet in orde was'. Pauwels bestrijdt dat. „Het bouwplan was wel degelijk in or de, alleen de bezinkput naast de stal mocht niet gebouwd worden. Maar daar gaan we zonder meer nog tegen optreden." Van onze verslaggever Hulst - De eerste stap naar een nieuw onderkomen voor het Hulster Reynaertcollege is gereed. Burgemeester A. Kessen opent vrijdag officieel de uitbreiding van de locatie aan de Gildenstraat, de voormalige Rietvliet. Daar zijn onder meer zes loka len bijgebouwd en is de aula vergroot. Die kan nu zo'n 250 leerlingen herbergen. Op de lo catie aan de Gildenstraat krij gen met name de leerlingen van het voortgezet beroepsonder wijs (VBO) en Mavo-onderwijs les. Met de verbouwing speelt het Reynaertcollege alvast in op toekomstige ontwikkelin gen, waarbij VBO en Mavo zul len opgaan in een nieuw schooltype, Voorbereidend Middelbaar Beroepsonderwijs (VMBO). Ook op een andere manier speelt het Reynaertcollege al in op die nieuwe ontwikkelingen. Zo is het voor Mavo-leerlingen al mogelijk om naast hun Ma vo-examenvakken ook een be roepsgericht vak van de VBO- afdeling te volgen. Daarmee is het Reynaertcollege een voor loper in VBO/Mavo-onderwijs. De verbouwing aan de Gilden straat is de eerste stap naar een huisvesting van het Reynaert college op twee locaties. Nu wordt er ook nog les gegeven in de voormalige Mavo-school Ravelijn en het voormalige Janseniuslyceum. Het is de be doeling dat beide locaties ver dwijnen en dat er één nieuwe school wordt gebouwd. Het oog is daarbij gevallen op het ter rein van de paters Maristen aan de Carmelweg. Op dit moment wordt nog be keken of nieuwbouw op die plaats financieel haalbaar is. Met de bouw is naar verwach ting zo'n twaalf miljoen gulden gemoeid. Binnenkort hoopt men de plannen te presenteren. Het is de bedoeling dat de nieu we school dan over twee jaar in gebruik kan worden genomen. De gemeente heeft jaarlijks een bedrag van ruim 2,2 miljoen gulden beschikbaar om zorg te dragen voor de huisvesting van alle onderwijsvoorzieningen in de gemeente. Daarvan gaat on geveer de helft naar verplich tingen die de gemeente in het verleden is aangegaan. Ook de kosten die voortvloeien uit het nog te maken onderwijsplan voor de onderwijsgebouwen moeten er nog af. Wat dan overblijft kan worden ingezet voor nieuwbouwprojecten, zo als het Reynaertcollege. Van onze verslaggever Hulst - Het aan zijn lot overlaten van de historische Hulster Keldermanspoort kan uiteindelijk leiden tot meer kansen voor het behoud van de poort. Dat valt op te maken uit het antwoord van burgemeester en wethouders op de algemene beschouwin gen van de verschillende partijen in de gemeenteraad van De restanten van het historisch bouwwerk staan al heel wat jaren te verpauperen en de poort dreigt zelfs in te storten als er niet snel iets gebeurt. De gemeente is er van overtuigd dat het behoud van dit monument 'met alle mogelijke middelen' moet worden bevor derd. Het probleem bij de aanpak van de Keldermanspoort zit hem vooral in de constructieve gebre ken. Als de constructie te wensen over laat, is het erg moeilijk tij- Bezorgklachten: Bel lezerscontact, 076-5312312 ma t/m vrij. 8.00- 17.00 uur zat' 8.00- 12.00 uur Redactie Terneuien: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel. 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editiechef), eter van den Assem, Frank van Cooten, Hank Deij (p|v. ed. chef). Rein van der Helm, Harold de Puysseleijr, Goes: Klokstraat 1,4461 JK tel-0113-273700, fax 0113-273701 Redacteur: Cees Maas (provincieverslaggever). Hulst: Baudeloo 16,4561 ES rIJ0!14"372770' fax 0114-372771. aacteuren: Gerlach Hochstenbach, tugene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: 'onKoomen tel. ma t/m vrij. 0115 - 645751 tel. zondag 0115 - 645753 Advertentie-exploitatie Be Stem en ZVK remeuzen: hiidlandstraat 32,4532 CG \/o„ 45740, fax 0115-645741 vertegenwoordigers: ™rtin Boeije, privé 0115-563976, "ans Dimmers, privé 0115-562354 Hulst: Baude|o° 16,4561 ES tel. 0114-372770. ■ertegenwoordigers: tody van den Brande, privé 0114-314570, merjan Verstraeten privé 0114-316755. Openingstijden: ma.Vmvr. 8.30- 17.00 uur Het schoolgebouw van het Reynaertcollege aan de Tivoliweg (het oude Jansenius) gaat wellicht tegen de vlakte als de nieuwbouw van de school over een paar jaar klaar is. foto camile schelstraete Van onze verslaggever Hulst - Burgemeester en wethouders van Hulst zijn er nog niet uit wat er met de leegkomende schoolgebouwen aan de Ti voliweg en de Zandstraat moet gebeuren als het nieuwe onderkomen van het Rey naertcollege over een paar jaar gereed is. De gebouwen opnieuw in gebruik nemen, ver koop of sloop, zijn grofweg de drie mogelijk heden. „Alvorens hier besluiten over te nemen willen wij alle belangen en financiële gevolgen tegen elkaar afwegen," aldus B en W. „Definitieve standpunten zijn hierover nog niet ingeno men. Het is een complex probleem met veel alternatieve mogelijkheden voor hergebruik". Ideeën die tot nu toe in de Hulster wandel gangen hoog lijken te scoren zijn sloop van het schoolgebouw aan de Tivoliweg, gevolgd door woningbouw en het gebouw aan de Zandstraat omtoveren tot nieuw activiteiten centrum. Dit zou dan in de plaats moeten komen van het Houtenkwartier, dat dringend aan een opknapbeurt toe is. Als de huidige gebruikers naar de Zandstraat kunnen, zou het Houten kwartier gesloopt kunnen worden om plaats te maken voor woningen. delijke voorzieningen aan te brengen, houden B en W de ge meenteraad voor. „Veel geld be steden aan lapwerk, wat later weer moet worden gesloopt, is een zinloze investering," vindt het college. B en W willen dat de restauratie zo snel mogelijk be gint. Om echter geld van Monu mentenzorg los te peuteren moet het aantoonbaar zijn dat zo'n res tauratie dringend gewenst is. Tij delijke maatregelen waarmee de poort weer even vooruit kan kun nen dus juist een negatief effekt veroorzaken. Er ligt een verzoek om een bijdrage uit de rijkspot voor monumenten, maar daar is nog niet op beslist. Het probleem voor Hulst is dat men niet alvast met de restauratie van de Kelder manspoort kan beginnen. Doet men dat wel, dan kan men een bijdrage vergeten. „Door telkens aandacht te vragen bij Monu mentenzorg en de provincie pro beren wij de noodzaakvan de res tauratie duidelijk in beeld te brengen," aldus B en W. „Elke bijeenkomst waarbij zich de gele genheid voordoet om in persoon lijke contacten de zaak van de Hulster monumenten te beplei ten, wordt bezocht. Via media en interne kanalen maken we de druk zo hoog mogelijk." Van onze correspondent Clinge - Ad Boone uit Klooster zande is met zijn Mechelse herder Rico clubkampioen geworden bij de Politiehondenvereniging Saef- tinghe. De vijfjarige reu en zijn eigenaar kregen voor de uitge voerde oefeningen van de jury in totaal 407,5 punten. Voldoende voor de titel. De wedstrijden zijn onder niet gunstige weersom standigheden gehouden op het terrein aan de Bisschoppendreef te Clinge. De verdere uitslag was als volgt: 2. P. de Bakker, Zandberg, met zijn Me chelse herder Robbie, 405 punten, 3. J. Verduyn, Westdorpe, met zijn Mechelse herder Niels, 395,5 punten, 4. Joh. Hoefnagels, De Klinge, (B) met zijn Me chelse herder Rakkie, 393 punten, 5. S. van Boven, Axel, met zijn Hollandse herder Rakker met 315,5 punten. Hosanna en Axelerando hielden de afgelopen jaren vaak een gezamenlijke uitvoering. Zoals deze, waar Hosanna speelt tijdens een re vue-avond van beide korpsen in de Halle. foto wim kooyman/archief de stem Van onze verslaggever Axel - Aan de samenwerking tussen de christelijke drum fanfare Hosanna en Axeleran do, een muziekgroep van ver standelijk gehandicapten, komt op na vijftien jaar een eind. Op 1 januari 1997 gaan beide Axelse groepen hun ei gen weg. Dat is besloten omdat, zo vindt het bestuur, het gaat om twee verschillende doelgroepen, met elk hun eigen problematiek. „Dat maakte een goede begelei ding van beide korpsen tot een moeilijk karwei." De muziekgroep Axelerando vormt sinds 1981 een aparte af deling van drumfanfare Hosan na. De muziekgroep was in het Hosanna-bestuur vertegenwoor digd met twee, door ouders van de pupillen aangewezen coördi natoren. Axelerando heeft inmiddels een eigen bestuur geformeerd en sta tuten opgesteld. Zowel Axelerando als Hosanna benadrukt dat het uit elkaar gaan in goede harmonie is verlo pen. Van onze verslaggever Hulst - De inwoners van de gemeente Hulst kunnen de bouw van een open luchtzwembad voorlopig wel vergeten. De gemeente heeft er gewoon het geld niet voor, zo delen burgemeester en wethouders de gemeenteraad mee. B en W geven toe dat een openluchtzwembad met speel- en ligweide een goede vorm van recreatie kan zijn voor de inwoners van de gemeente. „De pe riode dat deze voorziening voor inwoners beschik baar is, blijft echter beperkt tot de zomer, terwijl een overdekt zwembad het hele jaar door kan worden gebruikt." Drie jaar geleden is de mogelijkheid voor een ligweide bij het overdekt zwembad al eens on derzocht. Toen bleek al dat er geen geld voor was. „Aangezien het overdekte zwembad de nodige in vesteringen vraagt," aldus B en W, „is het realiseren van een openluchtzwembad met ligweide op dit mo ment financieel zeker niet haalbaar." De inwoners zullen op warme zomerdagen hun verkoeling dus blijven zoeken in omringende gemeenten. MUZIEK MIDDELBURG Beiaardconcert - door stads- beiaardier H.G. van Putten - Abdij - 12.00-13.00 uur Sacco Vanzetti - musical door Koninklijk Ballet van Vlaanderen - Stadschouwburg Molenwater 99 - 20.00 uur DIVERSEN AXEL Kaarting - Gregoriuscentrum - 14.00 uur WESTDORPE Tafeltennis - Concordia -19.00 uur Kaarting - Concordia -13.30 uur STOPPELDIJK Kaarting - 't Gelaag -14.00 uur SAS VAN GENT Bingo - De Regenboog -14.00 uur GRAAUW Kaarting - Gemeenschapshuis - 13.45 uur OSSENISSE Koersbal - Hof ter Nesse - 14.00 uur LAMSWAARDE Schieting bejaarden - De Lams oren-13.30 uur MIDDELBURG Spreekuur ABW-uitkering - FNV- kantoor Dam 2 -10.00 tot 12.00 uur CLINGE Ouderengymnastiek - Malper- tuus KBO LAMSWAARDE Bejaarden schieting - café Lams oren -13.30 uur STOPPELDIJK Prijskaarting - 't Gelaag - 14.00 FILMS GOES Grand Theater - 20.00 uur Inde pendence Day Podium 't Beest - 20.30 uur De Jurk HULST Koning van Engeland - 20.00 uur Independence Day 20.00 uur Tin Cup 20.00 uur Chain Reaction 20.00 uur The nutty professor 20.00 uur Time to kill 20.00 uur Twister MIDDELBURG Schuttershof - 20.30 uur Train spotting VLISSINGEN Alhambra Theater - 20.00 uur In dependence Day 20.00 uur The nutty professor 20.00 uur Chain Reaction 20.00 uur Tin Cup BRUGGE Kennedy Complex 14.30, 17.15, 20.00 en 22.00 uur Mission Impossible 14.30,17.15, 20.00 en 22.45 uur In dependence Day 22.30 uur Crash 14.30,17.15 en 20.00 uur The nutty professor 20.00 en 22.30 uur Diabolique GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The Glimmerman 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Dragon Heart 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Crash 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Mission Impossible 14.30 uur A Goofy movie 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Multiplicity 20.00 en 22.45 uur Breaking the Waves 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Dia bolique 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur in dependence Day 17.00 en 22.30 uur Fargo 14.30,17.00 en 20.00 uur The Nutty Professor 20.00 en 22.30 uur Trainspotting 14.30,17.00 en 22.30 uur Twister 14.30 en 17.00 uur It takes Two 20.00 uur The Rock KNOKKE Beverly Screens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Mission Impossible 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur The Glimmerman 20.00 en 22.30 uur Crash 14.30, 17.15, 20.00 en 22.45 uur In dependence Day 15.00 en 17.30 uur The Nutty Pro fessor Axel/Zuiddorpe KERKDIENSTEN - In de r.k. van Axel is vrijdag een eucha ristieviering ter gelegenheid van Allerheiligen, aanvang 19.00 uur. Zondag 3 november, aanvang 14.00 uur is er een dienst van Woord en Gebed ter gelegenheid van Allerzielen, met aansluitend hierop een ze gening der graven. In de r.k. te Zuiddorpe wordt zaterdag 2 november om 17.00 uur een eu charistieviering gehouden in verband met Allerheiligen. Daardoor komt de avondmis in Axel te vervallen. VOGELSHOW - Vogelvereni ging Vogelvreugd heeft voor zaterdag 2 en zondag 3 novem ber een vogelshow op het pro gramma staan. Bezoekers kun nen die zaterdag van 10.00 tot 20.00 uur en zondag van 10.00 tot 19.00 uur terecht in café De Ster. Kieldrecht CONCERT - De plaatselijke culturele raad houdt donder dag 21 november een licht klassieke muziekavond. Deze concertavond, die om 19.30 uur begint, zal muzikaal worden opgeluisterd met harp en fluit. De Kieldrechtse Jeugdacade- mie zal haar medewerking ver lenen met een tekententoon stelling rond het thema mu ziek. DANSGROEP - Op donderdag 7 november om 13.30 uur houdt de dansgroep Levens vreugd een opendeurdag in 't Centrum in Kieldrecht. Deze dag zal geleid worden door Ali ce Kegels en Frans van der Heyden. Lamswaarde CONCERT - Voorafgaande aan het Bondsconcours op 10 no vember in Etten-Leur, geeft fanfare Vrijheid Eendracht op zondag 3 november een concert in gemeenschapshuis De Luifel in Lamswaarde. De fanfare staat onder leiding van Anne-Marie Jansen-Hoe- feyzers. Harmonie Ons Genoe gen uit Kapelle verzorgt onder leiding van Nico Dijkstra een gastoptreden. Aanvang 11.00 uur. Clinge PADDESTOELENEXCURSIE - Natuurbeschermingsvereni ging De Stelkluut houdt zon dag om 09.30 uur een padden stoelenexcursie in de Clingse bossen. Vertrek op de parkeer plaats van Interjute aan de Roskamstraat tussen Kapelle- brug en Clinge. De excursie staat onder leiding van Cyriel de Smet (0114 311625). KINDERKOREN - Het Koor- kringbestuur van Oost- Zeeuws-Vlaanderen heeft voor zaterdag 16 november een kinderkorenmiddag georgani seerd in de H. Henricuskerk in Clinge. Drie kinderkoren geven van 14.00 tot 16.00 uur acte de présence: de Walnoten uit Hulst, de Basisnoten uit St. Jansteen en het Bernarduskoor uit Clinge. Van onze verslaggever Hulst - Zo'n 300 vogels van ver schillend pluimage pronken ko mend weekeind met hun veren tijdens de jaarlijkse vogelten- toonstelling van Vogelvereniging Vogel vreugd uit Hulst. De tropen, kanaries, duifjes en parkieten zijn zaterdag 2 en zon dag 3 november voor het publiek te bewonderen in café De Ster in de Overdamstraat. Op beide da gen van 10.00 tot 20.00 uur. Vrij dag gaan zes keurmeesters aan de slag om de prijswinnaars aan te wijzen. Tijdens de tentoonstelling is er ook een zogenaamde verkoop klasse. De vogels die daarvoor worden ingezonden zijn voor de bezoekers van de tentoonstelling te koop. Van onze duivensportmedewerker Kloosterzande - Het generaal kampioenschap bij de postdui venvereniging Herleving in Kloosterzande is dit jaar gewonnen door R. de Nijs. Eem titel die hij ook in 1995 op zijn naam schreef. Richard, inmiddels gepensio neerd, is al vanaf zijn jeugd actief in de duivensport. Eerst in Bo- schkapelle later in Kloosterzan de. Het waren dit jaar vooral zijn oude duiven die uitstekende prestaties leverden, zoals bij voorbeeld het winnen van een af- delings vlucht vanuit Orleans. Zijn vrouw, Annie, doet ook veel aan de duiven en is zeer geliefd bij de vogels: „Nog meer dan ik denk ik weieens. Als zij op het hok komt dan stuiven ze op haar af." Echt veel duiven heeft De Nijs niet. Hij begint het seizoen met 24 weduwnaars en ziet dan wel wat er verder van komt. Aangeduide kampioenschappen: Vi- tesse oude duiven: 1. J. Voet, 2. René van Goethem, 3. R. de Nijs. Midfond oude duiven: 1. R. de Nijs, 2. F. van Kruvssen, 3. René van Goethem. Dag fond oude duiven: 1. R. de Nijs, 2. A. Beaurain, 3, Comb. Bisschop/De Waal. Vitesse jonge duiven: 1. J. Voet, 2. R. Mahu, 3. R. de Nijs. Fond jonge dui ven: 1. R. Mahu, 2. R. de Nijs, 3. F. de Kort. Natoer: 1. R. de Nijs, 2. R. Mahu, 3. J. Voet. Onaangeduide kampioenschappen: Vitesse oude duiven: 1. R. de Nijs, 2. René van Goethem, 3. Comb. Re- ijns/De Kort. Midfond oude duiven: 1. R. de Nijs, 2. F. van Kryssen, 3. R. Ma hu. Dagfond oude duiven: 1. A. Beau rain, 2. R. de Nijs; 3. Comb. Verschu ren/Andriessen. Vitesse jonge duiven: 1. R. Mahu, 2. R. de Nijs, 3. Comb. Ver- schuren/Andriessen. Fond jonge dui ven: 1. R. Mahu, 2. R. de Nijs, 3. J. Voet. Natoer. 1. R. de Nijs, 2. Comb. Verschuren/Andriessen, 3. J. Voet. Asduifkampioenschappen Vitesse oude duiven: 1. R. de Nijs, 2. René van Goethem, 3. J. Voet. Midfond oude duiven: 1. H. van Dijk, 2 en 3. Renqe van Goethem. Dagfond oude duiven: 1. Comb. Verschuren/Andries sen, 2. A. Beaurain, 3. Comb. Bis schop/De Waal. Vitesse jonge duiven: 1. Comb. Verschuren/Andriessen, 2. R. de Nijs, 3. J. Voet. Dagfond jonge dui ven: 1. 1, 2 en 3. R. Mahu. Natoer: 1 en 2. R. de Nijs, 3. J. Voet. Generaal kam pioenschap: 1. R. de Nijs, 1120 punten, 2. R. Mahu, 900, 3. J. Voet, 740, 4. Comb. Verschuren/Andriessen, 550. 5. F. van Kruyssen, 440, 6. René van Goethem, 410, 7. W. Voet en zoon, 330, 8. J. Laffeber, 250, 9. Comb. Reijns/De Kort, 210, 10. Th. Voet met 200 pun ten.

de Stem | 1996 | | pagina 15