DE STEM S O l\l E E kwekel Kalkulator sanitaire installaties Kunt u het proces van grondstof tot mengvoer 1 O elauma 'iaaiasiai iri'p s Installatiebedrijf Kwekel b.v. l> Hendrix atofindley bedrijfseconomisch-medewerker O outokumpu Van der Velde 'Veronici Jeugd neem DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND Bedrijfsleider (m/v) zelfstandig, betrokken en alert 15^ ROOZEN VAN HOOF lyadvies, werving en selectie ASSISTANT QUALITY MANAGER m/v affiniteit met techniek Detavisie is een onafhankelijk retail-adviesbureau gevestigd in Breda. De circa 65 consultants bieden retailondememers ondersteuning op het gebied van retailmarketing, formulebeleid, winkeldesign, accountancy, assurantiën en interne organisatie vraagstukken. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: COMMERCIEEL VORMGEVER (M/V) Doel van de functie: het vanuit de marketingpositie van de retailer ontwerpen, begeleiden en realiseren van winkels en/al winkelformules; dit met inachtneming van de door Detavisie ontwikkelde stijl van vormgeving en met ols primaire doelstelling hel creëren van verkoopkracht voor de retailer Functie-inhoud: het ontwerpen von in- en exterieurs van winkels en/of winkelformules, het maken van routing en layout-plannen en het bepalen van kleuren, materiaal en licht het presenteren van de ontwerpen, bemiddeling in de offertefose en bespreking hiervan met de opdrachtgever en interieurbouwer het verrichten van de controle op een juiste uitvoering, de gewenste kwaliteit en op de voortgang van hel project coördineren van werkzaamheden tussen opdrachtgever en aannemer/constructeur daar waar sprake is van bouwtechnische voorbereiding uitvoeren van oriëntatiebezoeken aan -potentiële klanten en het verwerven van nieuwe opdrachten Functie-eisen: Academie voor Beeldende Kunst of Industriële Vormgeving minimaal 3 jaar ervaring als vormgever in de retailsector ervaring in de modebranche is een pré leeftijd lat circa 35 jaar commu nicatieve kwaliteiten en stressbestendige persoonlijkheid EURETCO ADVIESGROEP Wij hieden een werksfeer met veel ruimte voor creativiteit en ontwikkeling. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Euretco N.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Rio van der Westen, Postbus 3254,4800 ME Breda. Vaar informatie kunt u contact opnemen met Louis Sjouwerman, manager Bouw Interieur, telefoonnummer (076) 5 78 56 12. De Euretco-groep is een moderite retailorgonisatie die zich richt op zelfstandige ondernemers in de detailhandel in de non-food- branche. Bij Euretco N.V. zijn ruim 700 medewerkers werkzaam. De omzet van Euretco bedraagt 1,4 miljard gulden en het aantal aangesloten ondernemers meer dan 2.100. De Euretto-groep opereert in een business unit-structuur, waardoor slagvaardig inde vele eise Wij behoren tot één van de grootste en modernste sanitaire installatiebedrijven van Nederland en sinds 1937 gevestigd te 's-Hertogenbosch. Met 125 medewerkers richt het bedrijf zich op de pré- fabrikage en installatie van ioodgieterswerken, sanitaire systemen en systemen voor mechanische ventilatie. De aktiviteiten spitsen zich bijna uitsluitend toe op nieuwbouw en renovatie-projekten in de woningbouw en utiliteitsbouwsektor. Het bedrijf onderscheidt zich daarin dooreen industriële aanpak, gericht op normalisatie, standaardisatie en konstante hoge kwaliteit. Teneinde in te spelen op de huidige organisatie-eisen willen wij in kontakt komen met een m/v De funktie: In ons verkoopteam, waarbinnen een 5-tal medewerkers aktief zijn, dient u zelfstandig een ontwerp te kunnen maken van sanitaire instal laties, metalen dakbedekkingen, mechanische ventilatie-systemen en centrale verwarming op basis van bestek en tekeningen. p: Gevraagd wordt: Akkuratesse, planmatig en systematisch kunnen werken en een goed technisch inzicht. Opleiding Gawalo installatie techniek en ervaring in het installatievak. Kommercieel inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd 30-40 jaar. Geboden wordt: Een prettige werksfeer in een modern bedrijf. Goed salaris. Goede secundaire arbeidsvoor waarden. De gelegenheid om de auto matisering binnen de afdeling verder te optimaliseren. Doorgroeimogelijkheden. Uw handgeschreven sollicita tiebrief, met vermelding van personalia, opleiding en erva ring, kunt u zenden aan de Direktie van: Installatiebedrijf Kwekel b.v. Postbus 2038 5202 CA 's-Hertogenbosch '- Y' Ais producent van mengvoeders richt Mendrtx zich vanuit gespecialiseerde groepen op de varkens-, pluimvee- en rundveehouderij In Nederland, België en j w(j een Varkensgroep Zuid is verantwoordelijk voor de productie en verkoop van varkensvoer In Zuid Neder!and. Het voer wordt geproduceerd in onze fa briek te Oosterhout (N-Br). Ook de commercieel/technische ondersteu ning van onze zelfstandige dealers wordt vanuit Oosterhout gecoördineerd. Door marktgerichte productvernieuw ingen en een klantgerichte eervlce richt Varkensgroep Zuid zich op ver sterking van haar marktpositie. Hendrtx' voeders bv. maakt deel uit van Hutreco, een concern dat wereldwijd actief is in de agribusiness en aquaculture en 60 vestigingen beeft In 15 landen. De 5.500 medewerkers van Nutreco realiseren een omzet van 4 miljard gul den. in Europa Is Nutreco de grootste producent van veevoeders. Op bet ge bied van zalm- an foretvoer Is Nutreco zelfs wereldwijd marktleider. U neemt de eindverantwoordelijkheid voor het totale productieproces en draagt zorg voor een optimale benutting van de productiecapaciteit. U geeft leiding aan onze 35 medewerkers (verdeeld over productie, techniek, logistiek en kwaliteit) en maakt deel uit van het managementteam van Varkens groep Zuid. Daarnaast hebt u regelmatig overleg met uw coilega-bedrijfsieiders van de andere productielocaties in Nederland en Beigië. Om op deze verantwoordelijke post goed te functioneren dient u vooral mens gericht leiding te kunnen geven. Dat vraagt om flexibiliteit en een communica tieve instelling. Maar u moet ook stressbestendig zijn en beschikken over het doorzettingsvermogen en de overtuigingskracht om samen met uw medewerkers de gestelde doelen te bereiken, Porcestechnoiogle Door vérgaande automatisering van de productie en voortdurende productinnovaties (zoais het unieke Astro-voer) heeft onze fabriek een duidelijk procesindustrieei o Jfnutreco company Daarom zijn een opleiding op HTS/HBO-niveau en enkele jaren ervaring in een industriële omgeving (bij voorkeur in de mengvoerindustrie) een goede basis voor deze functie. Affiniteit met de agrarische sector is natuurlijk een pré. Gezien deze eisen ligt uw leeftijd waarschijnlijk tussen 30 en 40 jaar. Uiteraard bieden wij u een passend salaris en de mogelijkheid om uw loopbaan binnen ons bedrijf (onder meer vla interne en externe opleidingen) verder vorm te geven. Solliciteren? Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Bakkenes, directeur Productie, tijdens kantooruren 0485-589448, privé 0485- 520076, Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Hendrix, La.v, de heer G. Heijstek, hoofd P&O. Hendrix' voeders B.V., Postbus 1, 583Ö MA Boxmeer, telefoon 0485-589911 Onze relatie, Ato Findley Adhesives BV in Waalwijk, is een zelfstandige dochteronderneming van Elf Atochem, lid van de groep Elf Aquitaine: één van de grootste Franse industriële concerns. Deze organisatie is één van de grootste leveranciers van bouw- en industriële lijmen ter wereld met een omzet van 420 miljoen dollar en 1.200 medewerkers. Ato Findley Adhesives is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van industriële lijmen en coatings voor toepassingen in de industrie (b.v. verpakkings-, meubel- en bouwindustrie). Ato Findley Adhesives telt 60 medewerkers en beschikt over een eigen laboratorium. Ter ondersteuning van deze activiteiten zoeken wij voor de afdeling Finance 8c Accounting (7 medewerkers) een De functie Deze zelfstandige, operationele functie kent een vrij brede inhoud. Uw primaire aandachtspunt is gericht op activiteiten die direct te maken hebben met het groot boek. U zult in samenwerking met uw collega's verantwoordelijk zijn voor beta lingen aan crediteuren, inboeken van inkoopfacturen, verwerken van bank- en giro activiteiten, memoriaal, onder controle houden van de rekeningencourant met moeder- en zustermaatschappij (en), maken van balansspecificaties en overige voor komende administratieve werkzaamheden. Tevens verwachten wij van u het verder ontwikkelen van de administratieve organisatie. Bij afwezigheid van uw directe collega's dient u deze te kunnen vervangen. U werkt met het specifieke, in eigen beheer ontwikkelde computersysteem. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken 'en Werkgelegenheid. De kandidaat Met een opleiding op HEAO-BE als basis, heeft u minimaal 3 jaar relevante erva ring in een zelfstandige functie, liefst in een productie-omgeving. U beheerst het Frans minimaal als basis. U bent gewend aan geautomatiseerde gegevens verwerking en vindt het een uitdaging ook andere zaken naar u toe te trekken U voelt zich verantwoordelijk voor zaken en bent meer dan betrokken om zaken verder te optimaliseren. Vanzelfsprekend bent u in staat nauwkeurig te werken en beschikt u over een goed inzicht in administratieve processen. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 35 jaar. Ato Findley Adhesives BV biedt u: - een gevarieerde taak waar eigen initiatief op prijs wordt gesteld; - een prettig, informeel team; - een goed arbeidsvoorwaardenpakket. De Finse multinational Outo- kumpu is één van de groot ste producenten van basis metalen ter wereld. In Zeeuws-Vlaanderen heeft Outokumpu twee staal- verwerkingsfabrieken. Outo kumpu Steel Processing BV en Finero BV. Bij Outokumpu Steel Processing worden rol len roestvast staal geknipt en gesneden op specificatie van de klant. Bij Finero wordt roestvast staalband omge vormd tot pijpen die vervol gens worden gelast en op lengte gezaagd. De fabrie ken bieden werk aan zo'n 120 medewerkers. Outokumpu is een jong, groeiend bedrijf met een modern arbeidsvoorwaar denbeleid. Veiligheid, milieu- en kwaliteitszorg nemen bin nen het bedrijf een belang rijke plaats in. Bij OUTOKUMPU STEEL PROCESSING BV zijn wij op korte termijn op zoek naa>- een Uw functie? Als Assistant Quality Manager verwachten wij uw inzet bij het ontwikkelen van nieuwe initiatieven voor kwaliteitsbeheersing. U werkt mee aan diverse onderzoeken en analyses die tot doel hebben het productieproces te optimaliseren. Daar hoort ook de kwaliteitsregistratie, het verrichten van analyses en het uitvoeren van diverse audits binnen het bedrijf bij. Zo nodig zult u de Quality Supervisor, en in een later stadium ook de Quality Engineer, vervangen. Deze taken worden uitgevoerd voor zowel Outokumpu Steel Processing BV als voor Finero BV. -J Wat verwachten wij van u? een afgeronde opleiding op HBO-niveau of door ervaring verkregen gelijkwaardig niveau minimaal 3 jaar ervaring op een kwaliteitsafdeling kennis van inspectietechnieken NDO/DO kennis van SPC-technieken kennis van lastechnieken (TIG) statistisch en analytisch ingesteld gedegen kennis van kwaliteitszorgsystemen (ISO-9002) flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden hoge mate van zelfstandigheid klantgericht kunnen werken goede beheersing van de Engelse taal leeftijd vanaf 30 jaar Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 2 weken naar Outokumpu Steel Processing BV, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 52, 4550 AB Sas van Gent. Base Metals Stainless Steel Copper Products Technology Onze relatie, B.V. Verkoopmaatschappij Elauma te Den Haag, is een middelgr.ote verkooporganisatie met een gespecialiseerd pakket van elektrotechnische componenten en systemen. De organisatie bestaat uit vier divisies: groothandel, lichttechniek, kabelkanalisatie en industriële automatisering. Daarnaast is er de afdeling Technische Ondersteuning Verkoop. Hier zijn technische specialisten de vraagbaak voor zowel de afnemers als voor de eigen commerciële binnen- en buitendienst. Professioneel vakmanschap, service en persoonlijke aandacht kenmerkt de opstelling naar de markt. Al meer dan 40 jaar lang! Voor de divisie groothandel zijn wij, namens Elauma, op zoek naar een enthousiaste: Een zelfstc werving en selectie salesfuncties EEN FUNCTIE VOOR U? Reageer dan binnen 10 dagen. Stuur uw brief met C.V. en recente pasfoto naar Van der Velde Werving en Selectie Salesfuncties, t.a.v. de heer mr. R. Janssens. Het adres is: Postbus 140, 5260 AC Vught. Vermeld ook even het referentienummer: EL961. Bij eventuele vragen kunt u bellen naar Van der Velde W&S: (073) 65 65 755. ISO «OOI zelfstandige functie! Al adviserend verdiept u het contact met de bestaande relaties en u werft op commerciële wijze nieuwe kian U bent verantwoordelijk voor de presentatie van het brede productenpakket van Elauma. Uw gesprekspartners zijn in de eerste plaats de electrotechnische installateur, de industrie en de eind' Vanuit de onderneming wordt u ter zijde gestaan door de afdeling Technische Ondersteuning Verkoop. Uw werkgebied is het rayon Brabant en Zeeland. Vertegenwoordiger bi) Elauma! Voor een oplossing op maat kan men bij utereeht. c| U adviseert klantgericht en toont initiatief. U bent een enorme doorzetter met verantwoordelijkheidsgev Vanzelfsprekend bent u zeer commercieel en werkt u resultaatgericht waarbij u gebruik maakt van uw aangeboren flair. U heeft gevoel voor techniek. En u functioneert op minimaal MBO-niveau. Met een leeftijd tussen de 30 en 40 jaar past u prima in Ervaring in de verkoopbuitendienst is een pré. Wat kunt u verder verwachten? rte Een verantwoordelijke en zelfstandige functie binnen een servicebewuste en gezonde organisatie met xo communicatielijnen. Naast een vast salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden, een producttraining en een auto van zaak. Zeeland Rond verschij van dagblad De Stem Eugene Verstraeten, V\ De redactie stelt react gen, en niet op rijm. aanmerkingen belt u: naar: Postbus 145, 453 DE AMERIKAAN zat in as. De ramp had oud-test; tische vormen aangenomi ik me de ondergang van de nic kon herinneren. Nou persoonlijk, maar ik heb eens wat over gelezen, be ik. Goed zoiets dus, maa erger. En wat kun je er aan doen, hij mij in de krochten va onfortuinlijkheid. Zijn armen visualiseerden lucht een gebaar van wa: en vielen met een moet klap weer tegen zijn Niets, bekende ik stil Zwijgend staarden we naa schoenen, het was een nu moment. Te meer omdat enigszins verantwoor voelde voor zijn ongeluk, wel ik er persoonlijk niel kon doen. Ik was hem tegen gekom het hart van Spanje, juist Madrid. Een joviale man van half v die, vergezeld van zijn v zijn dagen slijt met het ror zen van de aardkloot. Een liefhebber pur sang, wat he slag nog interessanter ma Terwijl het gerstenat rijl vloeide vertelde hij over avonturen. Een prachtker Winters verbleven hij en vrouw in een huis in de b nabij het Zuidspaanse Ma Kom gerust eens langs als de buurt bent, drukte hij n het hart. Een invitatie die ik graag nam. En zo kon het gebeure ik goed een week later bij Scholieren van het Ter zense Zeldenrust-Steelan 'effe staken van de week morgen lang de handen u mouwen. Pn dat was nodig ook: war "hernationale schoonn von kust en strand lev aanmerkelijke kilootjes °P- De schooljeugd nam a ue handschoen op. Tegen P de Westerscheldedijl crneuzen leverde de g schoonmaak een zak vol s ZEEUWS-VLAANDEREN >?r'dt steeds laagdrempel bels or krijgï Z n eigen riim.' .Je nou door St.-Jans Jof in Cadzand, wat da' t. gaat het overal st £eer op elkaar lijken. Gas ^ugschakeien gn zien da u: auto ongeschondei Ier!1?15 overk°mt. En da Veilig kader van Duurz beUrtWap ook Philippine aa was u jUlm een maand der u orp via de Kanaa] ^^onbereikbaar. De invals

de Stem | 1996 | | pagina 26