Regels oude vliegtuigen aangescherpt GOED KOOP '99 A2 066 pleit voor meer concurrentie op belangrijkste lijnen NS Zonsverduistering PvdA kritiseert VVD maar omarmt paars IVaillant Overleden acteur Gerard Thoolen: een 'overal inzetbare joker' Meeste slachtoffers busongeluk naar huis Vooral onschuldigen slachtoffer rellen Bus dronken Twente-fans op A59 bij Hank gekeerd BINNENLAND A3 RLD werkt aan nota 'Infiltrant-verbod te grote beperking' BRABANT KNAKWORSTJES Zijn de laatste dagen van uw CV-ketel geteld? Prijs uzelf gelukkig! BINNENLAND KORT Ook Haags CP'86-raadslid wellicht weg Recordbezoek bij 'Van Monet tot Matisse' 'Rabobank steunt Fokker' Vertraging trein kan gevaar opleveren Extra Trekking Staatsloterij OBER 1996 ïttanmë en Ierland- hg weer met nu e» lokaal wellicht met Tamelijk winderi» mperatuur maandas aden m Ierland tot la -Engeland. DinstW sser. 5 n Luxemburg: Maan zonnig en zacht. Dins r bewolking en enige en. Maxima maandag graden, dinsdag aan- lager. en Midden-Frankrijk- g in het oosten vrij n plaatselijk 22 gra. et westen regen en een 16. Dinsdag bereikt de st-Frankrijk en is het 16 graden. Inhetwes- wat zon. ankrijk: In het alge- wolkt weer en vooral idoosten veel en lang. gen. Ook kans op on- axima vaak iets boven graden, maar dinsdag al amper 16. Maandag plaatselijk g regen. Verder droog den met zon. Middag- tuur vooral dinsdag e 20 en 25 graden. In het westen geregeld overwegend droog, bei- name op dinsdag. In het weinig zon en plaatse- 1 regen en wind. Maxi- ndag vaak iets onder de alve aan de costa's in hen en zuiden; daar het plaatselijk nog 25 Dinsdag enige stijging peratuur. che Eilanden: Op de anden flinke perioden en middagtemperatuur de 25 graden. In het - met name maandag g bewolking en kans op .a en Ibiza: Weinig zon, egen. Ook kans op on- "axima ongeveer 23 gra- Op beide dagen kans op buien, soms met onweer regen. Dinsdag op Sici- arschijnlijk droog en flink wat zon. Een aan- de zuidelijke wind. gtemperatuur van 17 plaatselijk in het noor- 25 in de zuidelijke helft; ag op Sicilië wellicht lo- 9 graden. enland en Kreta: Langs 'ekse westkust geregeld nvelden en in het noord- misschien een bui. Ver oog en geregeld zon. gtemperatuur maandag 23 graden, dinsdag iets and: Maandag vrij zon- zacht. Dinsdag vanuit esten meer bewolking en "at regen, a maandag rond 20 gra- insdag vooral in het wes- at lager, erland: Maandag aan de "ank van de Alpen flink ewolking en kans op re- gtemperatuur van 14 rond Locarno tot boven lokaal in het noorden. ing cryptogram terdag ntaal: 3. Lustrum; 7. start- I. patentbureau; 11. mars; 12. ken; 13. toezien; 14. wanbof; chtschade; 18. stofregen; 19. aal: 1. Luisterspel; 2. straat- nten; 4. uitrusten; 5. scheer- 6. Molukken; 8. basalt; 10. 16. hofnar; 17. hoed. JFS 313,151 'sqtn TB1 tn 'pqsjoq S0D do T DB STEM MAANDAG 14 OKTOBER 1996 Hilversum (anp) - Als het aan Dgg ligt komt er ook concur- ntie op de belangrijkste lij nen (het kernnet) van de NS. Instandhouding van het kern- nèt, zoals de Nederlandse Spoorwegen zelf het liefst zjen, is niet heilig. Dit zei het D66 Tweede Kamerlid ■t Biet gisteren op een bijeen- komst van de gemeenteraads fractie van Leefbaar Hilversum over de concurrentie op het spoor. Het standpunt van D66 maakt de kans groter dat Lovers Rail, die zich als eerste concurrent van de NS heeft aangediend, zijn felbe geerde Randstadexpres (Amster dam-Utrecht-Rotterdam) kan la ten rijden. Van't Riet vindt het geen bezwaar als het kernnet in regio's wordt verdeeld. Degene die een deel gaat exploiteren moet dan ook de onrendabele de len voor zijn rekening nemen. „Als Lovers zich aan die spelre gels houdt zie ik dat niet als cher ry picking", aldus het Kamerlid. Lovers-directeur Peter Sul kon digde aan nog deze week een brief aan minister Jorritsma te sturen waarin hij uitlegt dat zijn bedrijf naast de rendabele Rand- stadtreinen ook bereid is onren dabele lijnen te exploiteren. „Dat doen we al met de Kennemer strandexpres en willen we gaan doen met het in ere herstellen van de directe verbinding tussen Am sterdam en Hilversum, waar de NS geen brood in zien. Wij zijn er niet op uit om alleen de krenten uit de pap te halen." Directeur M. van Eeghen van NS-Reizigers vindt dat het kern net van NS, in stand moet blij ven. „Wij willen best concurren tie en zien dat ook als een prik kel, maar de regie van het kern net moet bij ons blijven." Volgende maand wordt de nota van minister Jorritsma verwacht waarin zij de spelregels voor de concurrentie op het spoorwegnet aangeeft en onder welke voor waarden de exploitatie van de voor de NS onrendabele lijnen moet plaatsvinden. In de discus sie hierover past volgens Van 't Riet ook een motie om de snelle verbinding tussen Hilversum en Amsterdam te herstellen. En vol gens haar is een Kamermeerder heid het daarmee eens. Van onze verslaggever Eindhoven - De Rijksluchtvaartdienst (RLD) pleit bij de Euro pese Commissie in Brussel voor invoering van de Nederlandse luchtvaart-regelgeving in Europa. De RLD komt bovendien binnenkort met een nota die nadere eisen stelt aan het vliegen met historische vliegtuigen. Zo moet de import van oude toe stellen in Nederland aan banden worden gelegd. Dit deelde P. de Raaf, voorzitter van de Nationale Federatie His torische Luchtvaart (NFHL), za terdag in Eindhoven mee. Hij deed dat bij gelegenheid van een pers-introductie van de federatie op Eindhoven Airport. De NFHL nam daar deel aan de ledendag van de Eindhovense Duke of Bra bant Air Force. Die federatie is in 1991 opgericht. Bij de NFHL zijn twintig organisaties die vliegen met 170 historische vliegtuigen of deze exposeren in Nederland aangesloten. De Nederlandse overheid en ook de federatie zijn bang voor wild groei in deze luchtvaart-sector, hetgeen ten koste gaat van de be trouwbaarheid van de bestaande vliegclubs, zegt De Raaf: „Onge breidelde groei kan nooit in dienst staan van de veiligheid. Doel is de luchtvloot zo goed mo gelijk in de lucht te houden. Daarvoor wordt in samenwer king met de overheid een ge- Drempel De federatie kan namelijk geen sancties opleggen, aldus de NF- HL-voorzitter. „Maar wel samen met de overheid een drempel op werpen om te voorkomen dat alle initiatieven om te vliegen met oude kisten ook zomaar kunnen worden doorgezet." Zomoet de RLD-nota voorkomen dat nog langer vliegtuig-eigena ren hun bezit in het buitenland laten registreren om zo de stren ge, wettelijke regelgeving in Ne derland te ontduiken. Die geldt met name het onderhoud en het vliegen met oude vliegtuigen. De 'buitenlandse' bezitters van oude kisten mogen vrij met deze toe stellen vliegen in Nederland. De presentatie van de federatie en de Den Haag (anp) - Leiders van de Interregionale Rechercheteams (IRT's) vinden dat de politie de mogelijkheid moet houden om criminele burgerinfiltranten in te zetten. Het verbod daarop, dat de commisie-Van Traa heeft voorge steld, zou een te grote beperking betekenen bij de aanpak van de Reorganiseerde misdaad. Jijf van de zes IRT-chefs zeggen ™t in een interview met de \olkskrant. De politiefunctiona rissen vrezen voor onduidelijk heid als criminelen wel tipgever mogen zijn maar niet mogen bin nendringen in een criminele organisatie. pleidooi voor strengere regelge ving zijn niet het gevolg van de ramp met de DC-3 van de Dutch Dakota Associaton enkele weken geleden, verzekerde M. Zwartels, secretaris van de federatie: „Het ongeval roept vragen op en geeft natuurlijk wel een push in deze richting. Helaas bevestigt deze vliegramp het belang van strenge voorschriften." Aanbevelingen Als gevolg van het ongeval met de Dakota heeft de federatie wel en kele aanbevelingen gedaan aan haar leden. Een daarvan is het beperken van rondvluchten bo ven bewoond gebied. Verder wordt er een minimale vlieghoog te aanbevolen van 500 meter. Er moeten bovendien nadere af spraken worden gemaakt voor het vervoer van passagiers, aldus De Raaf: „Waar we naar toe wil len, is dat passagiers worden ge wezen op het feit dat ze in een historisch vliegtuig stappen en dat daar risico's aan verbonden zijn." Al deze maatregelen nemen niet weg dat de historische luchtvaart in Nederland veilig is, benadrukt De Raaf. „Historische vliegtuigen worden vaak beter onderhouden dan toestellen in de commerciële burgerluchtvaart. (ADVERTENTIE) pot 8 stuks Van onïe Haagse redactie Zwolle - PvdA-coryfeeën als premier Kok, minister Melkert en vice-voorzitter Vreeman hebben zaterdag het congres van hun partij aangegrepen om zich af te zetten tegen coalitiegenoot WD. HAMBURGERS GEPANEERD 5 stuks VERSE WITTE BOLLETJES zak 6 stuks van Aanbiedingen geldig van ma. 14 okt. t/m wo. 16 okt. 1996. ASP Services B.V. tel. 035-5483333. ELKE DAG GOED NIEUWS Maar ondanks oplopende me ningsverschillen op sociaal-eco nomisch en buitenlands gebied wil de PvdA in 1998 wel verder regeren met WD en D66. Heim wee naar het CDA heeft de PvdA niet. Paars moet minstens acht jaar regeren. Vreeman viel de WD aan op de belastingplannen van die partij. Die zijn volgens hem vooral voor delig voor hogere inkomens. „Ik ben het hartgrondig oneens met die politieke keuze," zei hij over de wens van de liberalen om de hoogste belastingschijf te verla gen. Minimumloon Een andere steen des aanstoots is het minimumloon. Zowel Vree man, Kok als Melkert verwierpen iedere suggestie dat het mini mumloon verlaagd kan worden. De WD voelt daar wel voor. Kok wees erop dat de werkgevers de laatste tijd grote subsidies krijgen om mensen op of rond het minimumloon in dienst te nemen. Een lager minimumloon is alleen al daardoor minder nodig. Kok: „Wij staan voor een fatsoenlijk minimumloon. Dat moet worden veilig gesteld, ook tegen de wen sen van andere partijen in." Melkert was fel in het verdedigen van de huidige werkloosheidsuit keringen. Hij betichtte de VVD ervan deze uitkeringen te willen maken tot een 'kille, kale ww'. De WD ziet graag dat werkne mers zich bovenop een verlaagde ww zelf bijverzekeren. Melkert is niet tegen veranderingen in de ww, maar hij zoekt die verande ringen op een heel andere plaats. De PvdA-minister van Sociale Zaken wil werkgevers die veel werknemers ontslaan, laten mee betalen aan de kosten van de ww- uitkering. Voor die gedachte be staat waarschijnlijk zelfs een meerderheid in de Tweede Ka mer. Ondanks de kritiek op de VVD is er bij de PvdA geen heimwee naar het CDA als coalitiepartner. Vreeman verweet het CDA met twee gezichten te opereren. Een sociaal gezicht, gedragen door fractie-voorzitter Heerma. En een vrije-marktgezicht dat hoort bij CDA-Kamerlid De Hoop Scheffer. Kok herhaalde zaterdag dat hij in een nieuwe coalitie met de VVD als premier wil terugkeren. Hij sloot uit dat hij een ministerspost zal aanvaarden onder een VVD- premier. Zowel WD als CDA heten in reacties blijken weinig onder de indruk te zijn van de PvdA-kri- tiek. Volgens VVD-Kamerlid Hooger- vorst kan de PvdA beter meer de nadruk leggen op de successen van dit kabinet, in plaats van zich af te zetten tegen coalitie partner WD. „Die successen zijn niet exclusief liberaal," aldus de WD'er. CDA-Fractievoorzitter Heerma vindt dat de PvdA beter naar de tweespalt in de eigen fractie kan kijken dan naar die in het CDA. WARM WATER. WARM WONEN Van onze verslaggever Breda - De Bredase politie heeft zaterdagmiddag voor het be gin van de wedstrijd NAC-Twente een bus vol dronken suppor ters uit Enschede aangehouden en gedwongen om te draaien. De politie in Enschede had voor het vertrek al forse problemen gehad met de groep die in die plaats al met stenen gooide. De bijna 40 man tellende groep beschikte niet over kaartjes, maar dacht dat die in Bre da wel te koop waren. Gewaarschuwd voor hun komst plukten motor agenten van de politie de bus ter hoogte van Hank van de weg. Vervol gens is de bus met ondersteuning van twee wagens van de mobiele eenheid tot Tiel begeleid. De problemen met de groep waren nog niet voorbij. Onderweg dwong de groep de chauffeur om het gezelschap naar Deventer te brengen waar 's avonds de wedstrijd Go Ahead-Heracles op het programma stond. In Deventer zijn alle 38 inzittenden opgepakt. Ze vernielden de bus, trokken aan het stuur en aan de handrem en mishandelden een politieagente. Elf verdachten zitten nog vast. Geiard Thoolen in zijn laatste rol. FOTO ANP Van onze verslaggeefster Den Haag - Acteur Gerard Thoolen (53) is zaterdag in het Slotervaartziekenhuis in Amsterdam na een maanden lange strijd overleden aan de gevolgen van aids. Thoolen was één van Nederlands meest succesvolle acteurs, die zowel op toneel, in films als op tv glansrollen wist neer te zetten. De familie kon zaterdagavond nog niet zeggen wanneer en op welke wijze zij afscheid zal ne men van Gerard. Slagerszoon Gerard werd op 14 februari 1943 in Oss geboren. Zijn vader schilderde kruisweg staties, zijn grootvader was beeldhouwer. Gerard werd op de toneelacademie van Maastricht niet toegelaten, iets wat hem zijn leven lang gefrustreerd heeft al was hij eigenlijk alleen maar nieuwsgierig. Want een echte to neelspeler wilde hij eigenlijk niet worden. Na de middelbare school zat Thoolen in Breda op de kweekschool; hij deed er veel aan amateurtoneel, als acteur zowel als regisseur. In de jaren zestig vertrok hij naar Amster dam waar hij een van de mede oprichters van het roemruchte Werktheater werd. Deze toneel groep - ('eigenlijk een grote fa milie met oudere broers en zus sen en moeders'), zoals Thoolen het ooit in een uitzending van VPRO's De Plantage omschreef - die zich afzette tegen het toneel- establishment van die tijd was Thoolens voornaamste oplei ding. „Een joker die overal inzetbaar is", zo kenschetste hij zichzelf in januari 1995. Toneel, film, telev isie - Thoolen noemde het zijn kermis. Vanaf 1980 legde hij zich echter meer op speelfilms en tv toe dan op het toneel. Zo speelde hij belangrijke rollen in de films Het teken van het beest, De lift, De smaak van water, Van geluk gesproken, Pervola en De illusio nist en dit jaar nog in Gevangen op Java. In 1993 stonden de films van Thoolen centraal op het Ne derlands FilmFestival. Naast hoofdrollen speelde Thoolen ook vaak kleine rollen. Televisie was hem echter ook niet te min. In In voor- en tegenspoed, een komische televisieserie, was Rijk de Gooijer de zure Fred Schuit en Thoolen Arie. Het thema was borrelpraat van losers die dach ten dat ze handige jongens wa ren. Thoolen speelde Tak in de televisieserie rond de belevenis sen van Koos Tak, de journalist met een grote verzetsroman in de la. Thoolen werd in mei in het ziekenhuis opgenomen, aldus Shireen Strooker, één van zijn beste vrienden, die hij leerde kennen bij het Werktheater. Ze heeft de laatste maanden tot het einde toe aan zijn bed gezeten. „Het ging bij Gerard heel snel. Zijn lijden was met geen pen te beschrijven", aldus Strooker in het Radio 1-Journaal. Strooker haalde Thoolen inder tijd bij het Werktheater nadat ze hem ergens in een groene maillot had zien optreden. „Hij had een ongelooflijk grote mensenken nis. In drie woorden kon hij mensen beschrijven." Volgens Strooker speelde Thoolen zijn rollen buitengewoon overtui gend en geloofwaardig. Het lijkt erop dat hij 'in zijn rollen stak wat hij in zijn eigen leven niet kwijt kon'. „Hij was moeilijk maar enorm inspirerend. Ik heb hem 26 jaar gekend, hij was fa milie geworden." In de soap Achter het scherm die de NCRV vanavond uitzendt is Thoolen nog te zien als de televi sieproducent, Fred Kroost, die het bepaald niet meezit in het le ven. Over die rol zei Thoolen vo rig jaar: „Kroost is geen typische producent, hij is gewoon een warhoofd. Hij had ook een fri- tesbakker kunnen zijn die voor durend vergeet frikadellen te be stellen." Kroost, een eersteklas hork, beschouwt mensen als een noodzakelijk kwaad omdat een soap nu eenmaal niet zonder ac teurs te maken valt. Utrecht (anp) - De meeste gewonden van het busongeluk afgelopen donderdag in Turkije mochten dit weekeinde naar huis. Vijf van de elf patiënten die za terdag in alle vroegte werden overgevlogen vanuit Antalya naar Schiphol, mochten zater dag al naar huis. Zij werden eerst voor een uitgebreid me disch onderzoek overgebracht naar het Academisch Zieken huis Utrecht. Gisteren is een zesde patiënt uit het calamitei tenhospitaal naar huis gegaan. Gisteravond lagen nog vijf slachtoffers in het ziekenhuis. Van de drie zwaar gewonden liggen er twee op de afdeling intensive care. Een van hen ligt nog aan beademingsappara tuur. De stoffelijke overschotten van de acht Nederlanders die bij het ongeval het leven lieten, kwamen gisteren rond midder nacht op Zestienhoven aan. Voordat de gewonden met hun familie werden herenigd, kre gen zij bijstand van een psy chosociaal begeleidingsteam. Volgens een woordvoerster van het ziekenhuis hebben vijf van de elf gewonden hun partner verloren bij het ongeluk. Bij het ongeluk bij het dorp Sogutcuk, tussen Antalya en Korkuteli, kwamen naast de acht Nederlanders ook vier an dere buitenlandse inzittenden en een Turkse automobilist om het leven. De gedeeltelijke zonsverduistering zaterdagmiddag van 15.04 tot 17.34 uur, is in grote delen van Nederland te zien geweest. In Noord-Brabant nog het best, volgens het KNMI. Door een zwaar wolkendek bleven de kijkers in het westen en noordwesten versto ken van het fenoneem. Voor de volgende gedeeltelijke zonsverduistering moeten liefheb bers 2,5 jaar wachten, namelijk tot 11 augustus 1999. Een volledi ge zonsverduistering is in Nederland pas op 7 oktober 2135 zicht baar, en wel vanuit het uiterste noordoosten van Groningen. FOTO DE STEM/BEN STEFFEN (ADVERTENTIE) Niets onaangenamers don de verwarming die plots z'n laatste odem uitblaast, altijd op het verkeerde moment. Eens gebeurt bet en u zult zien, altijd in het weekend. Geen nood. Went nu kunt u eindelijk de Vaillant HR in huis holen. Oé Hoog Rendement-ketel: geavanceerd, super economisch en ongekend betrouwbaar. Waor wacht u op? Bel gratis 06-0578 voor de Vaillant installateur bij u in de buurt. KIES VOOR VAILLANT HOOG RENDEMENT Den Haag - Het Haagse gemeenteraadslid S. Mordaunt dreigt uit de extreem-rechtse CP'86 te worden gezet. Volgens Mordaunt wil het dagelijks bestuur van de partij hem royeren omdat hij het Rotterdamse CP'86-raadslid M. Freling steunt. Volgende week neemt het hoofdbestuur een besluit over het lidmaatschap van Mordaunt.Freling, vertegenwoordiger van de radicale vleugel van de partij, werd vorige week geroyeerd omdat hij neonazistische sympathieën zou hebben. Den Haag - De tentoonstelling Van Monet tot Matisse, die op dit moment te zien is in het Haags Gemeentemuseum, heeft gisteren het bezoekersaantal van 182.000 bereikt. Daarmee breekt het Haagse museum een record. Tot nog toe was de Mondriaanten- toonstelling van eind 1994/begin 1995 de grootste kaskraker. Die trok 180.000 belangstellenden. Van Monet tot Matisse, Franse Meesters uit het Poesjkin Museum in Moskou, is met twee weken verlengd tot 27 oktober. Er zijn doeken te zien van Cézanne, Renoir, Gauguin, Picasso en Van Gogh. Utrecht - De coöperatieve Rabobank zou een belang willen ne men in de nieuwe leasemaatschappij van Fokker 2. In ruil voor een deel van het fiscaal compensabele verlies van de failliet ver klaarde Fokker-maatschappij wil de bank de leasefirma mede fi nancieren. Dit meldden bronnen rondom Fokker zaterdag. Een woordvoerder van de Rabobank echter verklaart 'niet meer actief bij Fokker betrokken te zijn, maar we volgen de zaak wel'. Het zou de tweede keer zijn dat de Utrechtse grootbank betrokken is bij Fokker. Den Haag - Vertragingen in het treinverkeer leiden tot een grote re kans op ongelukken. Machinisten die achterlopen op de dienst regeling, met een mankement in de cabine kampen of bijna een ongeluk hebben meegemaakt, rijden vaker door een rood sein. Ook werkzaamheden langs het spoor kunnen afleiden. Dat blijkt uit een onderzoek dat Railned, de veiligheidsdienst van de NS, de afgelopen maanden heeft gehouden. NS Reizigers maakte gisteren bekend op. de zogenoemde 'risico- en verhoogde-aandachtstreinen' weer een extra conducteur te zetten. De maatregel wordt genomen om te voorkomen dat de agressie op deze treinen verder toeneemt. VERVOLG VAN VOORPAGINA Na de wedstrijd gooiden tiental len NAC-fans afkomstig van de Ei-tribune met alles wat los vast zat naar agenten die geen be schermende kleding droegen. Stenen tussen de spoorbielzen vandaan, fietsbellen, fietsen en verkeersborden vlogen door de lucht. De politie raakte daarbij aardig in het nauw. Daarop be sloot de Mobiele Eenheid de rad draaiers op te drijven in de rich ting van de Lunetstraat. En zoals bij het oude stadion ook regelmatig het geval was, waren ook nu onschuldige vaders, moe ders en kinderen slachtoffer van het zinloze geweld. Groot pro bleem voor de snel opgetrommel de ME was dat de stenengooiers zich vanaf de spoorlijn aan de achterzijde van het stadion over het nauwelijks verlichte parkeer terrein verspreiden naar de over zijde van de Lunetstraat. De mobiele eenheid voerde char ges uit. Raakte alles wat er liep. Daaronder waren relschoppers, maar ook jonge en oude mensen die weg wilden. Voor de onschul dige toeschouwer was het in pa niek rondjes rennen geblazen. Het ene moment weg van de ste nen richting politie. Het andere moment weg van de politieknup- pel richting stenen. Extra probleem was dat de poli tie de relschoppers en de nog op het parkeerterrein aanwezige mensen rechtstreeks de Lu netstraat op joeg, waar het na de wedstrijd behoorlijk druk was met verkeer en het zich aan de rellen niet storende bietenver- voer. Vanaf de eveneens nauwelijks verlichte parallelweg van de Lu- netstraat gingen de relschoppers verder met stenengooien. Ook daarbij was het voor de politie een groot probleem dat de rel schoppers nauwelijks te zien (ADVERTENTIE) 884e Staatsloterij, oktober 1996 Trekking 12 oktober in Cyprus. De Europese hoofdprijs van 2,5 miljoen ECU is gevallen op lotnummer 015058, in SERIE AU, in Italië. Extra prijs Fiat Barchetta is gevallen op de lotnummers: AA 015058 AR 015058 AO 015058 Indien de prijs is gevallen op een 1/5 lot, krijgt de winnaar 12.000,- netto uitgekeerd. Prijswinnaars kunnen zich vanaf 15 oktober melden bij het hoofdkantoor van de Staatsloterij (zie achterzijde lot). Telefoon 070 3021700. De gewonnen prijzen In de Staatsloterij van oktober kunnen vanaf dinsdag 15 oktober worden geïnd. Zetfouten voorbehouden. Meer kans, meer geld, in de Staatsloterij.-^

de Stem | 1996 | | pagina 3