Gemeente wil bezoek musea opkrikken erwijsdag r ziele 'Shit, nou moet ik naar De Honte' ZAKEN NIEUWS SPORT IN HET KORT Voorlichting over aanpak rijksweg N61 'Hobbelweg' moet snelheid auto's remmen UITSLAGEN DKSTEM ZEELAND C4 gJuis-Aardenburg stelt geld beschikbaar voor promotie-activiteiten Meerminnestraat Sluis op de schop Bestemmingsplan nodig voor Sint-Kruis Feestje bij W Groede 'Nachtmerrie' Schoondijke in Sluis-Aardenburg krijgt depot voor opslag vervuilde grond IKTOBER 1996 t gemeentelijk urgentie j te plaatsen, waarna van' Send jaar verdere uitwer" an de plannen kan plaats"_ zover wij zijn geïnformeerd bij de school grote behoef een nieuw onderkomen aannemelijk dat men be' i vanuit de eigen middelen dragen aan planontwikke- realisatie." ilden van rotspartijen in de krijgt vrijdag 11 oktober officiële opening door bur- aaf. De expositie is beide tot 18.00 uur te zien. ijs Dag Zeeland (KOD) is fgelopen april leverde zo'n voorgaande editie. Het te- i honderd) was voor het reden óm tot opheffing van ele Zeeuwse basis-, (voortge- speciaal-, voortgezet- en be- -psonderwijs. danks het negatieve besluit -.rste in het bestuur een grote te van tevredenheid over de elringe samenwerking en wa de leden trots op de wijze arop de vijf edities van de OD totstand waren gekomen. ~t verscheiden van de onder- 'jsdag komt niet als donderslag heldere hemel. De voorzitter n de stichting, A. Martens, ndigde het einde van het eve- ment tijdens de laatstgehouden g al aan in zijn openingswoord. oederstraat in Hulst. Een 53- rige automobiliste zag te laat t de auto voor haar stil ond. eikant - Iets dergelijks ge- "urde gistermorgen in de ylainlaan in Heikant. De tyee utomobilistes (beiden uit Ka ant) kwamen met de schrik rij. De auto's liepen deuken P- nelheidscontrole zendijke - De politie hie.d 'stermorgen tussen 10.00 en 2.20 uur een radarcontrole q> 'e rijksweg N 61 bij IJzendijke. an de bijna driehonderd pas- ~nten reden er 34 harder dai achtig kilometer per uur. De oogst gemeten snelheid be- roeg 114 kilometer per uur. arihuana erneuzen - Bij een douane "ontrole van een 28-jarige a omobilist uit Duinkerken nder de passagiersstoel vijt 8 ram marihuana aangetrotten_ Na betaling van een bekeuring van vierhonderd gulden kon man zijn weg vervolgen. Tegels gestolen Hulst - Een 40-jarige Hulsten aar deed aangifte van die van 63 trottoirtegels. Ze lage aan de achterzijde van zijn aan de De Waghemakersstraa Tijdstip van de diefstal bevind zich tussen 6 oktober 13.0 en 7 oktober 18.00 uur. DONDERDAG 10 OKTOBER 1996 i/an onze correspondent «luis - De gemeente Sluis-Aardenburg wil het bezoek aan de drie plaatselijke musea opvijze- pe bezoekersaantallen van Agrimunda [voormalig Streeklandbouwmuseum) en het Archeologisch Museum in Aardenburg vallen wat tegen. En ook voor het Zwinmuseum zijn rijen bezoekers een uitzondering. Met 6500 be zoekers staat deze slechtweer-voorziening wel bovenaan. Door middel van promotie-activi teiten hoopt de gemeente het bezoekersaantal omhoog te krijgen. getmuseumbezoek kwam dinsdagavond aan de or de tijdens de bespreking van de begroting 1997 in de commissie Financien en Algemene Zaken naar aanleiding van een vraag van commissielid L. Kamphuis (CDA). Entree Hij had uitgerekend wat een museumbezoeker de gemeente had gekost. Voor Agrimuda bleek dat 44 gulden te zijn, voor het Zwinmuseum bijna twaalf gulden en voor het Archeologisch museum een klei ne dertig gulden. „Is de entree wat betreft Agrimu da niet wat aan de lage kant," vroeg hij zich af. Burgemeester C. van Liere zei dat Agrimunda nog in een aanloopperiode zit. Hij erkende wel dat het bezoekersaantal wat tegenvalt. De geraamde 20.000 bezoekers per jaar (afgelopen jaar waren er 2000) blijven volgens hem een utopie. „We hebben het museum gedeeltelijk met Europees geld binnenge haald maar het moet inderdaad ook nog geëxploi teerd worden." Volgens Van Liere kost een museum de gemeen schap altijd geld en moet het gezien worden in het totale toeristische product van de gemeente. Promotie Landelijk springt Sluis-Aardenburg er wat mu- seumbezoek betreft nog niet niet zo slecht uit. Het Zwinmuseum trok afgelopen jaar 6500 en het Ar cheologisch museum 4000 bezoekers. Voor volgend jaar is voor promotie-activiteiten (folders en bro chures) 10.000 gulden uitgetrokken. Te weinig bezoekers weten de weg naar Agri munda te vinden. foto wim kooyman Van onze verslaggever Sluis - De Meerminnestraat in Sluis wordt heringericht. Voor de uitvoering hiervan wordt de raad een krediet gevraagd dat geput kan worden uit de gelden die be- schibkaar zijn voor uitvoering, van het plan 'Sluis naar een ho ger peil'. Bij de herinrichting worden de huidige tegels vervangen door nieuwe, dikke tegels. Voor een aantal zaken worden muurtjes gemetseld met de oude Sluisse steen om het hoogteverschil met de straat op te vangen. Op de muurtjes komt een balus trade zoals nu staat aan de in- g van het Belfort en langs De Kaai. Van onze verslaggever Sluis - Voor de bebouwde kom van Sint-Kruis moet een nieuw bestemmingsplan komen. In de loop der jaren heeft er in deze kleine kern een vermenging van functies plaatsgevonden. Er staan woningen met daartussen verschillende vormen van (voor al agrarische) bedrijvigheid. Naast enkele bedrijven waar niet zo'n grote activiteit meer plaatsvindt is er ook een vorm van industriële activiteit die zich wat moeilijk verhoudt tot de woonomgeving. Het gaat met name om het bedrijf Luteyn en het bedrijf van' de familie d'Hondt. De gemeente Sluis-Aardenburg wil voor de bebouwde kom van Sint-Kruis een nieuw bestem mingsplan vaststellen. Als de raad een krediet van rond 23.000 gulden beschikbaar stelt, kan de stedebouwkundige aan de slag om een ontwerp-bestemmings- plan te maken. Talrijke tekeningen en andere vormen van jeugdige creativiteit geven hal en verdiepingen van ziekenhuis Antonius in Oostburg een feestelijke aanblik. Maar de ondertoon is ernstig. De schooljeugd in West-Zeeuws-Vlaanderen maakt zich, evenals de ouderen, bezorgd over het voortbestaan van het ziekenhuis. En daarbij steken ze hun mening niet onder stoelen of banken: 'Shit, nou moet ik naar De Honte', 'Misschien ga ik wel dood', zijn enkele van de uitlatingen. Zoals bekend heerst in de regio grote onrust over de toekomst van het ziekenhuis. Langzaam maar zeker is de voorziening uitgehold, waardoor buiten doordeweek se kantooruren en in de weekeinden geen spoedgevallen behandeld kunnen wor den. Een commissie van 'wijze mannen' onderzoekt, in opdracht van de provincie Zeeland, zorgverzekeraar OZ en de directie van ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, de levensvatbaarheid van deze belangrijke regionale voorziening. Aanstaande maandag wordt het rapport van de commissie gepresenteerd tijdens een bijeen komst in ziekenhuis Antonius. Tot dan blijven de tekeningen, gemaakt door leerlingen in Breskens, Oostburg en Eede zeker nog hangen. foto wim kooynman Een eeuw lang apotheek Klaassen Terneuzen- Apotheek 'Cornu Cervi' viert deze week het hon derdjarig bestaan met de uitga ve van een jubileumkrant, een mini-tentoonstelling van apo theekbenodigdheden en elke bezoeker krijgt een attentie. De vierde generatie Klaassen, zoon van de huidige apotheker drs. A.J. Klaassen studeert ook farmacie. Het begon een eeuw geleden in de Noordstraat 54, toen apotheker A. Klaassen het benedengedeelte van zijn woonhuis opende als apotheek. Boven de zaak hing een herte gewei (Cornu Cervi) dat ge bruikt werd voor kalkprepara- ten. „Er is veel veranderd. Vroeger stond het product cen traal en was alles omgeven met een was van geheimzinnigheid. Bijsluiters mochten absoluut niet meegegeven worden. Nu is er meer openheid en staat het welzijn van de cliënt centraal. We worden steeds meer een in formatie centrum," zegt apo theker A.J. Klaasen. Otto Tromp Assurantiën Terneuzen - Otto Tromp Assu rantiën opende deze week zijn nieuwe kantoor aan de Nieuw- straat in Terneuzen. Naast ver zekeringen verzorgt het bedrijf onder meer hypotheken, pen sioenen en alle vormen van fi- nancieringén. Otto Tromp is de voortzetting van Andriessen Assaurantiën, dat dertig jaar in de regio actief is geweest. Tromp werkt samen met de makelaarskantoren De Putter Vastgoed in Ossenisse en Re- ham in Zaamslag. Het kantoor aan de Nieuwstraat is dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Prijs voor Hulster goudsmid Hulst - Goudsmid, juwelier Atelier De Bruijn uit Hulst heeft tijdens de Jedifa in Ant werpen de tweede prijs van de Jewel Award gewonnen. De Jedifa is de jaarlijkse vakbeurs voor juwelen en horloges. De prijs (een publieksprijs) werd gegeven voor de vooruitstre vende staal, goud en diamant collectie die door Ger de Bruijn ontworpen en vervaardigd wordt. De sieraden onderschei den zich door hun eenvoudige vormgeving en de unieke wijze waarop het goud en diamant er in verwerkt zijn. De techniek om goud op staal te lassen is nog slechts bij weinig goud smeden bekend. De sieraden- collectie omvat op dit ogenblik ringen, oorsieraden, dasklem men, halssieraden en zeer spe ciale in eigen atelier vervaar digde horloges. Bedrijfscompetitie squash Terneuzen - Tijdens de eerste speeldag van de eerste klasse van de bedrijfscompetitie squash in Foaks behaalde geen enkel team de volle winst. Nieuw in deze klasse zijn de teams Volvo uit Gent en Jonge- neel. De gepromoveerde teams, Engelhard, De Feyter en Politie Zeeuws-Vlaanderen, behaalden elk drie punten. Vrijdag gaat de tweede klasse van start. De Uitslagen Eerste klasse: De Feyter-Politie Zeeuws-Vlaanderen 2-2, Jonge- neel-Yellow Dot 3-1, Foaks 1-ING 2-2, Avis-Engelhard 3-1, Politie Zeeuws-Vlaanderen-Volvo 1-3, Jongeneel-Foaks 1 1-2, Avis-ING 3-0, Yellow Dot-Engelhard 2-2, De Feyter-Volvo 1-3. Stand Volvo 2-6, Avis 2-6, Foaks 1 2-4, Jongeneel 2-4, Engelhard 2-3, De Feyter 2-3, Politie Zeeuws-Vlaan deren 2-3, Yellow Dot 2-3, ING 2-3. Bedrijfstennis Terneuzen VROUWEN Poule 1: Van Doeselaar-De Kort 4- 0, Racket Jack-De Keyzer 4-0. Poule 2: Leeuw-Vervaet 0-4, Sponselee-Fourty Love 2-2. Poule 3: Van de Zeijst-Timmerman 4-0, Dooms-Jansen 2-2. Poule 4: Vinke-De Vin 2-2, Van Steenberge-Nouwen 1-3. Poule 5: Stroopie Likkers-Bomme- lijn 2-2, 't Lage Netje-Jearitoha 2- 2. MANNEN Poule 1: Bleyenberg/Bleyenberg- Jansen/De Jonge 1-5. Poule 3: Huis/Kool-Den Haan/Koole 6-0. Poule 4: Van de Zeijst/Van de San de-Mathijsen/Segers 0-6; Kort/Dey-Pieters/Witte 6-0. Poule 5: Heye/Antheunis- Roth/Juffermans 6-0, Grob/Hame- link-Veraart/Cevaal 6-0. Poule 6: Aarts/Vennix-Verschel- ling/De Pooter 2-4, Michiel- sen/Bommelijn-Agterhuis/Van Kerkhoven 6-0. Poule 7: Van Doeselaar/De Jorige- Hoek/Haak 2-4. Poule 8: De Reus/Van de Staal-Van de Velde/De Visser 6-0. Poule 9: d'Hauw/Verschelling- B.C.'95 5-1. BEDRIJFSCOMPETITIE Poule 1: Houg-Smit. Poule 2: HCG 1-Electron 5-3; Bote- ga-Gevos 4-4. Poule 3: Sport Zuid Tacq-Los Ami- gos 4-4, Van Kouteren-Van de Vel de 1-7. Poule 4: Bachten Dieke-Van Wijk 4-4; Kint-Delphy 4-4. Bedrijfstennis Ador VROUWEN Poule A: Noordzuidkwartet-Match- point 4-0, Boskreek-De Kreek 0-4, Vijverboom-SJEF 0-4, TS Ador- Ziekenzorg 4-0; Boskreek 1-TS Ador 2-2, Noordzuikwartet-Vijver- boom 3-1; De Kreek-Ziekenzorg 4- 0, Matchpoint-SJEF 2-2; poule B: Aardenburg-De Keyzer 2-2, Zee land Supply-Doesburg 1-3, Nou- veau-De Parel 4-0, Drive-Verplan- ke 4-0; poule C: TVS-De Jojo's 1-3, Ador Sport 1-Boskreek 2 1-3; Petit Paris-Volhouders 2-2, Dropshotje- Smash 0-4; Meppers-Amigo's 2-2, Boskreek 3-Friends 4-0; Berendsen- Denoek 3-1; Boon-Boskreek 4 3-1. MIXED Poule A: GVD's-De Paepe 7-5, De Kreek-Steenbakker 0-12, Ador Sport-Bourgondiërs 0-12, Bos kreek 1-Verschelling 12-0; Poule B: Groosman-Ador Sport 2 11-1, BVC Sluis-Wij land Neels 4-8, Gravelmixers-De Meppers 9-3, Brako Krono-Ziekenzorg 1 0-12. MANNEN Poule A: Right Line-Ron's Fashion 12-0, Cruson-Dees 0-12, Zeeland Supply-Paepa's 0-12, Onze Zorg- Wabeko 12-0. Van onze verslaggever Oostburg - Rijkswaterstaat gaat onderzoeken hoe de rijksweg N61 tussen Schoondijke en de toekomstige aansluiting bij Hoek op de Westerscheldetun- nel kan worden verbeterd. Daarvoor heeft Rijkswaterstaat inmiddels een zogenaamde startnotitie opgesteld. Deze no- t'tie staat deze maand centraal °P voorlichtingsavonden in IJ- zendijke, Hoek en Schoondijke. Aanpak van de rijksweg N61 is onderdeel van het West- enws-Vlaamse verkeerspro- joct 'Duurzaam Veilig'. Dit pro ject moet er voor zorgen dat er m de toekomst in deze regio zes- '8 procent minder verkeers- s achtofers vallen. Het gaat niet teen om gedragsbeïnvloeding an de weggebruikers maar ooral ook om aanpassing van de wegen. verbinding tussen Hoek en ochoondijke is in het Zeeuws- aamse een belangrijke. Rijks- aterstaat onderkent dit terde ge, vandaar ook dat deze weg het predikaat 'stroomweg' heeft gekregen. Dit betekent een maximumsnelheid van 100 kilo meter per uur, scheiding van langzaam- en snelverkeer en on gelijkvloerse kruisingen. Ten opzichte van de huidige ver binding betekent dit nogal wat veranderingen, als in 1999 be sluiten moeten worden geno men. Daarvoor moeten alle mo gelijke verbeteringen zijn bestu deerd en moet er een milieu-ef fectrapportage zijn gemaakt. De plannen moeten eind 2002 hele maal zijn uitgevoerd, gelijk met de voltooiing van de Wester- scheldetunnel. Rijkswaterstaat belegt nu infor matiebijeenkomsten om alle be trokkenen de gelegenheid tot in spraak te geven. De eerste bij eenkomst is op 22 oktober in Mauritshof in IJzendijke. Daar na Volgen recreatiecentrum De Braakman op 28 oktober en zaal Wijffels in Schoondijke op 4 no vember. Alle avonden beginnen om 19.30 uur. Van onze correspondent Groede - De voetbalvereni ging Groede die dit jaar het zeventigjarig bestaan viert, sluit die feestelijkheden op zaterdag 12 oktober af met een feestavond. Dit is in cafe 'de Wulpen- hoek' in Groede. Iedereen die de afgelopen zeventig jaar iets met de W Groede te ma ken heeft gehad, is van harte welkom. Het feest begint om 20.00 uur. Schoondijke - Jeugdsoos Rain bow houdt vrijdag 11 oktober on der de titel 'Nightmare in Schoondijke' een gabberparty in het soosgebouw aan de Van der Slikkestraat. Het feest begint om 19.30 uur en eindigt om middernacht. De maximale leeftijd voor bezoekers is zeventien jaar. Van onze correspondent Sluis - De gemeente Sluis- Aardenburg heeft plannen om langs de Kanaalweg een depot aan te leggen voor de opslag van licht-verontreinigde grond. Momenteel wordt met Gedepu teerde Staten over deze kwestie overlegd, zo bleek deze week tij dens een vergadering van de raadscommissie Financiën. Daar bleek tevens dat Sluis-Aarden burg, als gevolg van de fusie vo rig jaar twee verschillende ram penplannen heeft. Per 1 januari 1997 verloopt de geldigheid van die plannen. Daar de provincie momenteel werkt aan een algeheel plan, dat daarna plaatselijk moet worden uitgewerkt, heeft het college besloten de huidige plannen wat aan te passen om de periode tot het nieuwe plan in werking treedt, te overbrug gen. Van onze verslaggever delburg Rijden over een weg met ln^syormige wegverkanting' moet een °rt kermisattractie zijn. De as van de i blijft op dezelfde hoogte maar de e.n van de weg zijn ongelijk. Dan' L„ert ^an weer h°°g met een golf de van negen tot twaalf meter. Volgens TNO kan dit een afdoende manier rem^®nsn^heden van (personen)auto's af te het 'n de praktijk ook werkt kan, als Pro vinciale Staten daarmee instemmen, binnen kort in West-Zeeuws-Vlaanderen bekeken worden. Voorgesteld wordt immers om in te stemmen met de aanleg van een proefvak met deze snelheidsremmende maatregel tus sen de Hoenderweg en Nieuwvlietseweg in Nieuwvliet. Dat voor West-Zeeuws-Vlaanderen gekozen wordt ligt voor de hand. Daar immers loopt al geruime tijd het miljoenen kostende pro ject Duurzaam Veilig Verkeer. Een van de maatregelen om het aantal ongevallen terug te dringen is het invoeren van een 40-kilo- meter maximumsnelheid op polderwegen in het buitengebied. Op die wegen zijn snel en langzaam verkeer niet gescheiden. Een dergelijke snelheidsbeperking is echter alleen maar aan de bewoners en wegbeheer- ders te verkopen als aangetoond kan worden dat die 40 kilometer ook letterlijk kan wor den afgedwongen. Gebleken is dat hiervoor drempels, plateaus, vernauwingen en asver- schuivingen van de weg onvoldoende zijn. Tussen die obstakels in trekt het wegverkeer toch weer op tot snelheden boven de toege stane waarde.'Sinusvormige wegverkan ting' tussen de obstakels in kan daarvoor de oplossing zijn. Kaartingen Nieuw-Namen - Café St.-Cecilia: 1. J. Vermeerssen-J. de Loos, 2. G. Verhulst-E. de Kind. Terneuzen - Bridgeclub Luctor, vierde wedstrijd eerste clubcompe titie. Groep A: 1. echtpaar Hame link, 2. Ramondt-Biesbroeck, 3. echtpaar Sandrini. Groep B: 1. Van Stee-Hamelink, 2. Van de Dries- Verschelling, 3. Den Doelder-Vis- ser. Groep C: 1. Van Opdorp-Fer- mont, 2. Mackaay-Folmer, 3. echt paar Vogels. Axel - Bridgeclub Axel, derde wed strijd najaarcompetitie. A-lijn: 1. Willems-Geerts, 2. Van Bambost- Kuijk, 3. Van de Casteel-Esselbrug- ge. B-lijn: 1. Keeman-Knöpker, 2. Brökling-Brökling, 3. Burm-Mat- thijssen en Kock-Lambert. C-lijn: 1. Stoelinga-Van Asperen, 2. Blan- kers/Van der Hoofd, 3. Kindt-Van de Wind. D-lijn: 1. Naeye-De Zeeuw, 2. Van Bambost-Vons, 3. Sijnesaal-Kalfsvel. Axel - De Halle, 27 personen. Joke ren: 1. C. Linthout, 2. J. Hamelink, 3. A. van de Wege. Bieden: 1. P. Oosting, 2. J. van de Bos, 3. J. Koe- voets. Clinge - Zaal De Landbouw, 25 personen. Bieden: 1. T. van Spaan donk, 2. R. Vos, 3. M. Blommaert. Jokeren: 1. me vouw Van Haperen 2. mevrouw Acke, 3. J. Verbrugge. St.-Jansteen - Zaal Zondagsver- maak, twaalf personen. Bieden: 1. A. Vonk, 2. T. Bleyenberg, 3. J. Weemaes. Clinge - Zaal De Gouden Kroon, 22 personen. Jokeren: 1. R. Warrens, 2. mevrouw De Bruyn, 3. mevrouw Van de Kelen. Bieden: 1. V. Gisel, 2. A. Bracke, 3.1. de Winkel. Graauw - Gemeenschapshuis, ne gentien personen. Jokeren: 1. A. de Boer, 2. mevrouw Wintrik, 3. me vrouw Van Geertruy. Axel - Gregoriuscentrum, 32 perso nen. Bieden: 1. J. Ambrosini, 2. J. Brugge, 3. B. van de Bos. Axel - Gregoriuscentrum, 23 perso nen. Jokeren: 1. L. van Cadsand, 2. J. Antheunis, 3. H. Drubbel. Nieuw-Namen - Zaal St.-Cecilia, 28 personen. Bieden: 1. mevrouw Tilleman, 2. J. de Deckere, 3. Th. Praet. Jokeren: 1. J. van Kerkhoven, 2. R. Drubbel, 3. C. de Cock. Zuiddorpe - Zaal 't Kaaike, zeven tien personen. Bieden: 1. A. Neve, 2. R. Casteel, 3. Ph. de Guchteneire. Koewacht - Zaal De Lange Akkers, 24 personen. Bieden: 1. mevrouw Verbist, 2. J. Martens, 3. J. Elegeert. Sas van Gent - Zaal De Engelen roos, 26 personen. Bieden: 1. N. van Biezen, 2. N. de Cock, 3. R. van Eer denburg. Jokeren: 1. mevrouw Saey, 2. mevrouw Claessens, 3. me vrouw De Pan. Hulst - Zaal De Kroon, vijftig per sonen. Jokeren: 1. G. Domines, 2. E. van Vooren, 3. P. de Koning. Bie den: 1. F. de Block, 2. J. Martinet, 3. J. de Loos. Westdorpe - Zaal Concordia, 36 personen. Bieden: 1. L. Knuyt, 2. R. Audenaerd, 3. L. Steyaert. Graauw - Gemeenschapshuis, 23 personen. Bieden: 1. J. Kamoen, 2. A. de Klerk, 3. P. van Gassen. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 22 personen. Bieden: I.E. van Vooren, 2. E. Patijn, 3. J. Martinet. Jokeren: 1. mevrouw Rodrigo, 2. mevrouw Patijn, 3. mevrouw Wentrik. Axel - Gregoriuscentrum, twintig personen. Bridgen: 1. A. Riemens-J. Notschaele, 2. echtpaar De Wever, 3. J. Lambert-P. Schelleman en De Cock-De Waele. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, 28 personen. Bieden: 1. J. Pauwels, 2. J. Tieleman, 3. J. van Damme. Joke ren: 1. A. Rottier, 2. mevrouw De Vet, 3. mevrouw De Waal. Clinge - Zaal De Landbouw, 29 personen. Bieden: 1. Th. Rottier, 2. F. van Eerdenburg, 3. R. Verschu ren. Jokeren: 1. mevrouw Verschu ren, 2. mevrouw De Koning, 3. G. Blommaert. Stoppeldijk - Kantine voetbalvere niging Vogelwaarde, 28 personen. Bieden: 1. Th. Wauters, 2. mevrouw Michielsen, 3. R. de Nijs. Sluiskil - Zaal Atlanta, 56 perso nen. Bieden: 1. E. Poppe, 2. A. Flo- rissen, 3. E. van de Branden. Joke ren: 1. mevrouw Harms, 2. me vrouw De Leyzer, 3. mevrouw Van Drongelen. Axel - Gregoriuscentrum, Thalia, 46 personen. Jokeren: 1. E. de Rijk, 2. T. de Rijk, 3. mevoruw Hamelink. Bieden: 1. J. Dieleman, 2. J. Hoog stad, 3. A. Dieleman. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, 47 personen. Bieden: 1. P. Valent, 2. Th. Bolsens, 3. mevrouw Goossen. Jokeren: 1. mevrouw Sikkelerus, 2. mevrouw Rietjes, 3. mevrouw Mar- tinu. Terneuzen - Zaal Du Commerce, 69 personen. Jokeren: 1. mevrouw Scheele, 2. mevrouw De Bruyne, 3. mevrouw Tichem. Bieden: 1. J. de Rijk, 2. mevrouw Verhelst, 3. me vrouw Van de Hemel. Nieuw-Namen - Zaal St.-Cecilia, dertig personen. Bieden: 1. I. de Winkel, 2. R. Tilleman, 3. Th. de Vet. Jokeren: 1. mevrouw Lernout, 2. G. van Haver, 3. J. van Kerkhoven. Aardenburg - Dorpshuis, 64 perso nen. Bieden: 1. C. Evers, 2. J. de Jaeger, 3. mevrouw De Vlies-Schot. Jokeren: 1. mevrouw Gijsel, 2. me vrouw De Poorter, 3. mevrouw Le- liaert. Axel - Showband Axel, 44 perso nen. Bieden: 1. J. Verstraeten, 2. L. de Ruyter, 3. P. Asselman. Jokeren: 1. S. Dieleman, 2. M. van Opdorp, 3. R. Dieleman. Hoek - Camping De Braakman, 43 personen. Bieden: 1. G. de Deyn, 2. J. Obel, 3. R. Willems. Jokeren: 1. L. Schonis, 2. W. Hazenbroek, 3. J. van de Strate. Kloosterzande - Zaal Molenhof, 28 personen. Bieden: 1. R. Verschuren, 2. mevrouw Van Goethem, 3. me vrouw Goossen. Jokeren: 1. me vrouw Lernout, 2. mevrouw De Kort, 3. mevrouw Coalone. Hulst - Zaal De Kroon, 68 perso nen. Bieden: 1. M. Rombout, 2. P. Haulez, 3. Th. de Kort. Jokeren: 1. H. de Vos, 2. M. de Block, 3. M. de Koning. Driewegen - Zaal Lippens, zestig personen. Bieden: 1. P. Cruson, 2. E. Zwartelee, 3. R. Linthout. Jokeren: I. T. Dekker, 2. S. Dieleman, 3. N. Schoonis. Schietingen Walsoorden - Zaal Rue du Nord, twintig schutters. Hoge vogel: F. de Meyer, eerste zijvogel: A. Stevens, tweede zijvogel: S. de Jonge, groot ste aantal (6): H. de Gucht. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, 22 schutters. Hoge en eerste zij vo gel: O. de Schrijver, tweede zijvo gel: A. Cocqheyt, grootste aantal (5): C. Stevens. Ossenisse - Camping Mussenist, 28 schutters. Hoge vogel: B. Maas, eer ste zijvogel en grootste aantal (3): S. Maas, tweede zijvogel: W. Mare- voet. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, twaalf schutters. Hoge en eerste zij vogel: B. Audenaerde, tweede zijvo gel: R. de Cock, grootste aantal (21): J. Suy. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 29 schutters. Hoge, eerste zijvogel en grootste aantal (8): B. Maas, tweede zijvogel: G. Piessens. Hulst - Zaal De Kroon, 33 schut ters. Eerste hoge vogel: G. Her- wegh, tweede hoge en beide zijvo gels: A. D'Hondt, grootste aantal (7): P. Vercauteren. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaarge- tijden, 24 schutters. Hoge vogel: M. Suy, eerste, derde, vierde zijvogel en grootste aantal (15): B. Maas, tweede zij vogel: A. D'Hondt. Hulst - De Batavieren, 67 schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: G. Poppe, tweede hoge vogel: G. D'Haens, eer ste zijvogel: P. Verlust, tweede zij vogel: E. Seghers, derde zij vogel: J. Martinet. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Verstraten, tweede hoge vogel: P. Denard, eerste zijvogel: G. Poppe, tweede zijvogel: P. Roels, derde zij vogel: L. Vermeulen, vierde zijvo gel: C. Weemaes. Koersbal Nieuw-Namen - KBO, De Kauter: 1. L. Pauwels/B. de Vries, 2.1. Rogiers- T. Noens. Kloosterzande - Clubgebouw Ro zenhof, 27 personen: 1. A. de Gucht/A. Weesepoel, 2. L. Neve, 3. J. Rombout/A. de Waal. Lamswaarde - Zaal De Luifel, KBO: 1. A. van Driessche/J. Platjouw, 2. F. Janssen/A. Lauwers, 3. L. Plat- jouw-van Poelle/J. Schelfhout. Terhole - Dorpshuis, KBO: 1. E. Volleman-Caluwé/A. Hemelaar- van Himst, 2. A. van Delft-Witte- man/E. van Driessche, 3. A. van Driessche/G. Freijser-Hemelaar. Clinge - Malpertuus, 23 personen. Mat 1: 1. M. Govaert/M. de Block- de Rechter, 2. J. de Groene/C. Bae- yens. Mat 2: 1. L. de Bot/G. de Wit te, 2. C. Hageman/A. de Windt. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, tien personen: 1. A. Mannaert/M. Rade- makers-Warrens, 2. J. de Waal- Hamelink/J. Schrauwen, 3. T. van Vooren/R. Reyns-de Kort. Axel - Gregoriuscentrum, tien per sonen: 1. J. van Waes, 2.1. Zegers, 3. A. Willems/P. Durinck. Westdorpe - Zaal Concordia, ze ventien personen. Mat 1: 1. M. Goethals/A- Janssens, 2. O. de Ke- ver/G. Spuessens. Mat 2: 1. A. de Pachter/L. Audenaerd, 2. C. de Smet/E. Sommer. Clinge - Malpertuus, KBO, twintig personen. Mat 1: 1. L. Buyse, 2. J. Boonman/J. de Poorter. Mat 2:1. M. de Block-de Rechter/C. Bayens, 2. A. Rodrigo/G. de Witte; Gaaibollen Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 29 personen. Hoge vogel: A. Borgilioen, linkerzij vogel: D. de Wilde, rechterzijvogel: J. Smet, grootste aantal (6): L. Schippers. Hengelen Clinge - Clingse Hengelaarsvereni ging, Witte Bergen: 1. R. Bertram met 2360 gram, 2. J. Struylaert 800, 3. P. van Landeghen 740, 4. M. de Paepe 240, 5. P. De Vos met 180 gram. O

de Stem | 1996 | | pagina 19