IE STEM LSH P E R S O Maak carrière bij MSProject Support pot BROERS ÏHTEN m/v OOMEN Sbiap voor zuidwest-Nederland MEN slituut SchEidegger DOCENTEN TRAINERS Banen op de weg Zd 'Ji I h Vegvervoer Dactylo Heeft werk INTERCEDENTE OMMERCIEL Kansen in tijdelijk werk - ALLROUND MEUBELMAKERS i - ALLROUND STELLERS - ALLROUND MACHINAAL HOUTBEWERKERS ISEIR KT m/v) rantiën BA ;ndburo b.v. Jburo b.v. QUALITY ENGINEER CHEF MAGAZIJN PROJECTLEIDER E&I BEDRIJFSLEIDER INTERIEURBOUW TEKENAARS Werktuigbouw Elektra Bouwkunde Civiele techniek PROJECT SUPPORT Permanent 'n oplossing voor tijdelijk werk. Medewerker Facilitaire Dienst m/v Leidinggevende Catering en Schoonmaak m/v Administratief medewerker m/v Helpdeskmedewerker/ systeembeheerder m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Algemeen medewerker boomkwekerij m/v Inpaksters m/v Schoonmaaksters m/v Assemblagemedewerkers m/v LTS-ers Metaal of Autotechniek m/v -ir randstad uitzendbureau Assistent- Accountant m/v Tikker-oplegger chauffeurs m/v Kipperchauffeur m/v Distributiechauffeurs m/v ^5actylo m axel ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER /FULL-TIME) M/V VERKOPER SLAAPKAMER- AFDELING M/V Oomen Uitzendburo b.v. uitzendburo b.v. Apotheek- Projektinrichters s Adres: Swaardvenstraat 17 5048 AV Tilburg tel. 013-4639195 in de avonduren: 013-5421351 Itivi ZATERDAG 5 OKTOBER 1996 X 84 ruim 60 jar specialist ingen en fiancierin- culiere als ok de zake- wij op zot; naar een erk ntwoordelijk vpr uw eiding van de "inancieringen n binnen 10 dagn AA OOSTERHCjfT NB, wi] op zoek naar een I ijkheden tot office manaer O-niveau dient u te besck- grond, dienstverlenende infel- commerciële gedrevenhei 24 en 32 jaar, bent u in he nnen een straal van 25 km in met bestaande en nieuwe p- al uitzenduren te vergroten uitzendkrachten en het behs- opdrachtgevers uw taak. ding over de vestiging en netnt -rciële en organisatorische af- nde en zelfstandige uitdaging groeiende organisatie, waarl n auto van de zaak. .eld van een recente pasfoto, n aan: directeur Eemshaven nietjuist door Dagblad I oneelsadvertentie. g Axe (K.O.S.A.) roept kant dec. 996, tot die tijd 38 hschapsverlof. toer var 08.30 u./week (en r) tot dia tijd 12.30 u./week ven van basisonderwijs vra- aardigheden; tiviteiten /oornamelik ingezet worden leerkrachtonder vacature elijke benotming uitzicht op nnen bij dedirecteur van de rs, tel. 0115561925 (school) Stiebrieven, >oorzien van e zenden naai het secretan korting 6, 4(71 RG Axel. V* ag 19 oktobrr. MP Project Support creëert oplossingen voor bedrijven die op zoek zijn naar flexibele arbeidskrachten (m/v). Is gespecialiseerd in het projectmatig invullen van capaciteit en in detachering van personeel in diverse vakgebieden. Variërend van informatietechnologie, callcenters, automatisering ert techniek tot personeelswerk en administratie. MP Project Support opereert landelijk. Heeft 8 vestigingen in Nederland. En kan bovendien putten uit de kennis en ervaring van een internationale organisatie met maar liefst 2400 vestigingen. Voor één van onze opdrachtgevers, een produktiebedrijf in West-Brabant, zijn wij op zoek naar een VacaturenummerERJ559/001. Als Quality Engineer zet u een integraal kwaliteitssysteem op (TQM) en bent u verantwoordelijk voor de implementatie. U begeleidt en ondersteunt de SPC-implementatie. Etvvoert EPKs uit, zowel in- als extern. U evalueert toeleveranciers. Rapporteert. En beoordeelt ofterteprocessen en Factie-eisen. U heeft een HBO-opleiding voltooid. Bij voorkeur in elektrotechniek of bedrijfskunde. U heeft minimaal 3 jaar ervaring op het gebied van kwaliteitsmanagement. En ook: ervaring in projectmatig werken. U bent een echte teamworker. Communicatief vaardig. En stressbestendig. Kennis van TQM en SPC spreken in uw voordeel. Uw perspectieven. Fulltime werk. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Vaste aanstelling na gebleken geschiktheid. Salaris? Nader overeen te komen. Datum van indiensttreding: z.s.m. Voor één van onze opdrachtgevers, een produktiebedrijf in West-Brabant, zijn wij op zoek naar een Vacaturenummer ER/559/002. >•- Als Chef Magazijn stuurt en coördineert u de goederenstroom van het magazijn naar de produktie en andersom. U geeft leiding aan logistieke medewerkers. Bestelt verbruiksmaterialen en beheert de voorraad. U coördineert de goederen ontvangst en uitgifte. En bent verantwoordelijk voor de admi nistratieve verwerking. i Functie-eisen. U bent in het bezit van een MBO- of HBO-diploma. Heeft ervaring in het werken in een magazijn, bij voorkeur als chef-magazijn. U heeft een goede teamgeest. En beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Uw perspectieven. Fulltime werk. Bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband, balans: in overleg vast te stellen. Ingangsdatum indiensttreding: z.s.m! Voor één van onze opdrachtgevers, een elektrotechnisch bedrijf gevestigd in Moerdijk, zoeken wij een Vacaturenummer DB/559/003. Als projectleider E&I wijst u projecten toe aan montageleiders. U deelt het project-kaderpersoneel in. U verzorgt de planning en de organisatieplanning van de projecten. Onderhoudt contacten met opdrachtgevers. En u signaleert mogelijke problemen en brengt daarvan periodiek verslag uit. jFunctie-etsen. U heeft ëen opleiding op HBO-niveau voltooid. Aangevuld met een specialistische opleiding. U beschikt over een diploma WA (voor leidinggevenden). Heeft circa 10 jaar werkerva ring. En beheerst behoorlijk de Engelse taal. U heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel en kunt Uw perspectieven. Fulltime werk. Na gebleken geschiktheid: vast dienstverband. Salaris: in overleg vast te stellen. Ingangsdatum indiensttreding: z.s.m! Tengevolge van de groeiende vraag uit het bedrijfsleven zoeken we voor diverse opdrachtgevers kandidaten voor de volgende functies: Vacaturenummer: TH/559/004 Aanvraag sollicitatieformulier: telefonisch. Sollicitatie. Voelt u zich tot een van bovenstaande functies aangetrokken? Bent u gemotiveerd? En vol doen uw kwaliteiten aan de gestelde eisen? Bel dan naar de betreffende Project Manager van Ml' Project Support in Bergen op Zoom: 0164-249900. Ook voor meer informatie kunt u uiteraard bellen. Vacaturenummer ER/559/001 en ER/559/002: Ed Rutjens of Desirée van Lieshout Vacaturenummer DB/559/003: Ed Rutjens Vacaturenummer TH/559/004: Thessa Hemsing of een van de.eerdergenoemden Vanwege nieuwbouw, reorganisatie en verhuizingen heeft een bedrijf in Breda ondersteuning nodig op de afdeling Facilitaire Diensten. In deze functie ligt de nadruk op het regelen en plannen van de vele activiteten. Wij zijn op zoek naar iemand met minimaal een MBO-opleiding en de vaardigheden en liefst de ervaring met een dergelijke grootscheepse operatie. Heeft u interesse neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Hester Nederveen-de Boer, tel. (076) 522 46 60, Breda, Kloosterplein 7. In deze part-time functie van 20 uur per week bent u verant woordelijk voor de Schoonmaak en Catering op de diverse lokaties van het bedrijf. De taken zijn onder andere controle, verbeterplannen maken en onderhandelen met schoonmaakbe drijven. Heeft u ervaring in een dergelijke functie, beschikt u over eigen vervoer en bent u flexibel in de werktijden dan is deze baan wellicht interessant voor u. Voor meer informatie kunt u bij ons terecht. Informatie bij Hester Nederveen-de Boer, tel. (076) 522 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Wij zoeken met spoed voor een lange periode een enthousiaste medewerker die de afdeling planning van een 'groot distributie bedrijf in Breda gaat versterken. De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen en inschrijven van chauffeurs, het onderhouden van telefonische kontakten met vervoerders, het verwerken van orders en diverse andere administratieve taken. U beheerst de Engelse taal, daarnaast is kennis van de Duitse taal een pré. Enige kennis van automatiseringssystemen is van belang. De werktijden vinden plaats tussen 6.00 en 19.00 uur. Informatie bij Piet van Weegberg, tel. (076) 521 53 33. Breda, Zoete Inval 8. Voor een relatie in Oosterhout zoeken wij met spoed een Helpdeskmedewerker c.q. Systeembeheerder. Taken zijn het beantwoorden van vragen; bestellen, installeren en gebruiks klaar maken van hard- en software. Advisering betreffende de juiste apparatuur en opleidingen. Systeembeheer en coördinatie van onderhoud. Vereist is een MTS-INFORMATICA-opleiding en goede beheersing van dBase, WP 5.1, Lotus 123, Quatro Pro. Het betreft een baan van 36 uur per week en voor minimaal vijf jaanden. Heeft u interesse in deze afwisselende baan, neemt u aan zo snel mogelijk contact met ons op. informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een bedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar een zelfstandig boekhoudkundig medewerker met initiatief. U bent volledig verantwoordelijk voor de gehele boekhouding: debiteuren-/crediteurenadministratie, kas, bank, giro etc. Vereist zijn een opleiding op MBO-niveau en ruime boekhoudkundige ervaring. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een dame van 35 jaar of ouder.Het betreft een fulltime baan voor zeer lange tijd. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Wij zijn op zoek naar flexibele mensen die ervaring hebben in de agrarische sector en in het bezit zijn van een auto. Bent u beschikbaar voor langere tijd, bel dan met ons. Informatie bij Daniëlle van Oers, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. Voor bedrijven in Steenbergen en Dinteloord zijn wij op zoek naar goede inpaksters. Motivatiè is heel belangrijk. Bent u geïnteresseerd neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Daniëlle van Oers, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. Regelmatig zijn wij op zoek naar ervaren schoonmaaksters voor projecten in Oosterhout en omgeving. De werktijden zijn zowel voor overdag als voor in de avonduren. Informatie bij Mariëlle van der Velden, tel. (0162) 45 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor diverse opdrachtgevers in de omgeving van Oosterhout zoeken wij gemotiveerde mensen voor het assembleren van computers. Dit kan zowel in dagdienst als in avonddienst zijn. Informatie bij Mike Mossel en Irene Bosch, tel. (0162) 42 99 92, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor diverse opdrachtgevers in en om Oosterhout zoeken wij LTS-ers metaal voor montagewerkzaamheden, metaalbewerking en C02-laswerk. Vaak gaat het hier om banen voor zeer lange tijd, zowel in dagdienst als in ploegendienst. Informatie bij Mike Mossel en Irene Bosch, tel. (0162) 42 99 92, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. De aktiviteiten van E.K. Williams Neder land B.V. (EKW) zijn gericht op de admi nistratieve dienstverlening en accountan cy aan het midden- en kleinbedrijf. Na kontrole en verwerking van de boekhoud kundige gegevens verstrekt onze consul tant aan de hand hiervan fiscaal-, bedrijfs- en financieel economische adviezen. Ook op het gebied van automa tisering wordt de cliënt volledig onder steund. Landelijk opereren een 30-tal consultants op regionale basis, vanuit 'kantoor aan huis'. De consultants wor den begeleid en ondersteund door een senior-consultant, die rechtstreeks rap porteert aan het management. E.K. Williams Nederland B.V. biedt een interessante, zelfstandige en verantwoor delijke functie met een grote mobiliteit. Wij bieden een salaris dat afhankelijk is van de leeftijd, opleiding en ervaring en uiteraard in overeenstemming met de functie. Ook bieden wij onze medewer kers goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Voor inhoudelijke informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer A. van Kasteren 013-5332818 Uw handgeschreven sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de heer A.L. den Heijer, hoofd personeelszaken. E.K. Williams Nederland B.V. Gildemeestersplein 298 Postbus 9226, 6800 KH Arnhem Tel.: (026) 3 849 911 Fax: (026) 3 849 902 In de regio Bergen op Zoom/ Roosendaal zoeken wij Een administratieve buitendienst medewerker in de functie van (consultant) met een standplaats in dezelfde regio. U draagt verantwoorde lijkheid voor de onder u ressorterende relaties volgens geformuleerde E.K. W.-richtlijnen. Tevens bent u belast met de uitbouw van het klantenbestand. Functie eisen in het bezit zijn van diploma's MBA/SPD en/of HEAO-oplei- ding, en studerend voor R.A./A.A.; enige jaren adminis tratieve ervaring op een accountants- en/of belastingadvieskan- toor; kunnen adviseren op het terrein van fiscaal- en sociaalwettelijke zaken; zelfstandig werken; goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; commerciële instel ling; inventief, creatief, stressbestendig en beschikkend over een groot doorzettingsver mogen; leeftijd 30-40 jaar. zoekt per omgaande die in hun eigen regio in overleg en op part-time basis mondelinge opleidingen (niveau basis en gevorderden) kunnen verzorgen aan particulieren, bedrijven en instellingen in: - MS Windows, MS Office. - Corel WordPerfect Suite, Lotus Smartsuite. - Multimedia. Functie-eisen: - Onderwijs- of trainingservaring. Ruime kennis van/ervaring met het besturingssysteem MS-Dos en Windows. - Brede en diepe pakketkennis van de gangbare software. - Ervaring met netwerkomgevingen is een pré. - Flexibele inzetbaarheid. - tenminste beschikbaar op maandag en donderdag avond. - bij voorkeur ook beschikbaar op zaterdag. - inzetbaarheid overdag (in overleg) behoort tot de mogelijkheden. - Eigen auto en telefoon. - Commercieel inzicht. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV en pasfoto onder vermelding van nr. 544 naar: Instituut Scheidegger, Kafdenkerkerweg 88, 5915 AD VENLO De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor diverse bedrijven in de regio West-Brabant zoeken wij trekker-oplegger chauffeurs. Het betreft zowel pendelwerk in ploegendienst als nationaal vervoer in de dagdienst. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een bedrijf in de regio Roosendaal zoeken wij een ervaren 6x6 kipperchauffeur. Het betreft een opdracht voor enkele weken met ingang van zo spoedig mogelijk. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Bij diverse opdrachtgevers in de regio kunnen wij ervaren distributiechauffeurs plaatsen. Voor deze opdrachten moet u in het bezit zijn van het rijbewijs C en een chauffeursdiploma. Wij hebben ook opdrachten voor chauffeurs die alleen het rijbewijs C hebben, maar wel minimaal 50 adressen per dag kunnen bezorgen. De opdrachten zijn zowel voor korte als voor lange periode. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Project-engineer m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar kandidaten met ruime ervaring in de proces industrie. De juiste kandidaat heeft een afgeronde opleiding hts-Werktuigbouwkunde en ruime kennis en ervaring met mechanical engineering en construction. Om zich binnen projecten een goed oordeel te kunnen vormen, moet hij/zij voldoende kennis hebben van elektro, instrumentatie, bouwkundige aangelegenhe den en procesautomatisering. Bent u in staat om stu dies te maken die door de tekenkamer verder uitge werkt worden, kunt u specificaties samenstellen in overleg met de afdelingsintendent, dan is dit wellicht de baan voor u. Overige kernwoorden zijn: P ID samen stellen, offerte-aanvragen voorbereiden en deze becom mentariëren. Spreekt deze functie u aan Qeem dan contact op met Dactylo Bergen op Zoom. Gratis Studentenbox Studenten opgelet! Bij iedere Dactylo vestiging ligt de gratis Studentenbox voor je. klaar. Schrijf je in en profiteer van de aantrekkelijke aanbiedingen en pro- dukten! Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in Bergen op Zoom, 0164-235657. Koevoetstraat 63. uitzendburo Dactylo. Mijn uitzendburo. zeeuws-vla an do ren Pot Axel in Zeeuws- Vlaanderen heeft een gevestigde naam op het gebied van kwaliteitsmeubelen. Het bedrijf verkoopt exclusieve meubelen met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. Voor uitbreiding van ons verkoopteam zoeken wij: De nadruk ligt op het verkopen van moderne/design- meubelen. Daarnaast vervangt u de bedrijfsleider bij diens afwezigheid, waardoor u over leidinggevende capaciteiten dient te beschikken. Qua opleiding vragen we minimaal MBO-niveau. Kandidaten met een opleiding tot interieurarchitectuur worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Het gaat om een parttime dienstverband, gebaseerd op ca. 25 uur per week. Voor beide functies geldt: U werkt in teamverband. Goede contactuele eigenschappen en representativiteit zijn belangrijk. Ervaring in de meubel branche is een pré. U bent bereid om regelmatig ook op zondag te werken. Kennis van de Franse taai is in uw voordeel. Daarnaast stellen we kennis van de Duitse en Engelse taal op prijs. Uw leeftijd is 30-40 jaar. Werken bij Pot in Axel betekent werken bij een gezond en actief bedrijf met goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op met de heer R. Arends, telefoon 0115 - 562010. Direct solliciteren kan ook. Uw handgeschreven brief, met pasfoto kunt u sturen aan de directie van Pot Woninginrichting bv, Nieuwendijk 89, 4571 LH Axel. Oomen Uitzendburo b.v. is als sterk groeiende informele organisatie één van de toonaangevende uitzendbureaus op het gebied van de techniek en heeft zich in de afgelopen jaren ontwikkeld tot een professionele partner voor overheid en bedrijfsleven als het gaat om het werven, selecteren en plaatsen van tijdelijk personeel. Momenteel zijn er dertien vestigingen in Nederland. Den Bosch Drachten Eemshaven Emmen Groningen Harlingen Hoogeveen Leeuwarden Oisterwijk Rijen Sneek Veghel Zwolle Hoofdkantoor: Kwelderweg 8 9979 XN Eemshaven Voor onze vestiging in Rijen zijn wij op zoek naar een Gevraagd Naast een opleiding op MBO/HBO-niveau en een leeftijd tussen de 23 en 28 jaar zijn eigenschappen als doorzettingsvermogen, zelfstandigheid, flexibili teit, gevoel voor dienstverlening en een commer ciële instelling onmisbaar voor deze functie. Tevens dient u in het bezit te zijn van rijbewijs B en woont u binnen een straal van 25 km van Rijen. Taakomschrijving U onderhoudt en legt contacten met bestaande en nieuwe opdrachtgevers teneinde het aantal uitzend uren te vergroten. Daarnaast is het inschrijven van uitzendkrachten en het behandelen van aanvragen van onze opdracht gevers uw taak. Geboden Een intensieve, maar fascinerende en zelfstandige functie in een prettig team binnen een profes sionele, sterk groeiende organisatie. Een schriftelijke reactie, vergezeld van een recente pasfoto kunt u binnen 14 dagen richten aan; t.a.v. de heer T. Hooijer, directeur Kwelderweg 8, 9979 XN Eemshaven Tel. 0596-576859 Broers b.v. is een onderneming die op de Nederlandse markt een goede reputatie geniet op het gebied van apotheek- en projektinrichtingen. Ter versterking van het huidige team zijn wij op zoek naar gemotiveerde 1 met ruime ervaring in het verwerken van kunststof plaatmateri- fi aal en het fabriceren van meubels. met ruime ervaring in het stellen van interieurs. met ruime ervaring in het werken met en onderhouden van het fi machinepark. Aan de juiste kandidaten kunnen wij een goed salaris, prima werk- 8 sfeer en uitstekende sociale voorzieningen in het vooruitzicht stel- 6 len. S Voor uw sollicitatie dient u telefonisch een afspraak te maken met 8 de heer P. de Jong. I Indien geen ruime ervaring, onnodig te solliciteren!

de Stem | 1996 | | pagina 19