DE STEM 'Meer ruimte in het programma' einig kans voor Bergkamp w MM Doelpuntenfestijn bij afscheid hockeyers UITSLAGEN standen }ierre van Hooijdonk ziet mogelijkheden op rentree in Oranje groeien sa»' Jeugdig talent Jean van Erp in World Cup Bondsarts Frits Kessel pleit voor inkrimping eredivisie: Jftio r Manager U2 wil Wimbledon naar Ierland halen Havermans: driejarig BWA-contract Cantona blijft in Engeland Hockey sportnieuws KORT HONKBAL SPORTPRIJSVRAGEN TENNIS VOETBAL pe nieuwe HYUHDHI VAN R1EL j, General Maczekstraac é-14. tel. 076 - 521382515219209 Sport =i i i DONDERDAG 3 OKTOBER 1996 Lrdwijk (anp) - De grens L de belastbaarheid van Loeiers is niet bereikt. Hij fcallang overschreden. Dat [ei bondsarts Frits Kessel in L reactie op de enorme lijst L blessures bij het Neder- Lds elftal. „Er moet meer mte in het programma ko- a." lessel noemde het 'hoogst nood- Lelijk' dat het aantal clubs in je eredivisie wordt terugge- Lchtvan achttien naar zestien. „Nu wordt er zoveel gespeeld dat na een wedstrijd slechts nog sprake is van een herstel training. Niet van een voorberei ding. Er wordt op maandag ge speeld, op vrijdag, het gaat maar door." Directe oorzaken voor de absen tielijst van dit moment zijn niet direct aan te wijzen. „Iemand krijgt een schop, raakt gebles seerd aan de meniscus. Dat ge beurt. Kijk bijvoorbeeld naar Ajax. Er is sprake van over macht. In Amsterdam gaan ze er heel verstandig mee om. Ieder een krijgt ruimschoots de tijd te herstellen. Daar is één risico aan verbonden. Het kost punten." Volgens Kessel speelt het pro bleem sinds de afgelopen winter. „Het slechte weer bleef doorsud deren. Spelers moesten steeds opnieuw opstarten, toewerken naar de wedstrijdvorm. Dat is niet goed." In de zomer speelde hetzelfde, vooral voor de internationals. Kessel: „Na het EK kregen ze wat langer vrij, waardoor ze een deel van de voorbereiding mis ten. Heel snel al kwamen ze in het ritme van woensdag en zon dag spelen. Daardoor hebben ze echter te weinig sportspecifieke basiskracht. Dat heeft tot gevolg dat de hersteltijd van een kwet suur weer langer wordt." „Barbaars," zo omschreef de sportarts de situatie van nu. „Tien, elf man niet fit op een po tentiële groep van 25. Ik geloof niet dat het eerder zo rigoureus is geweest." Van de zeventien overgebleven spelers zijn er drie nog niet helemaal fit. Naast Bergkamp ook de linksbacks Numan en Bogarde. De laatste twee kunnen volgens Kessel ze ker spelen. „Ze hebben een beet je last van de voet. Dat is snel verholpen." ian onze verslaggever loordwijk - De kans dat lennis Bergkamp zaterdag iet het Nederlands elftal ;gen Wales speelt, is ui- ast klein. Drie dagen voor ie wedstrijd deed de aan- Jaller van Arsenal niet veel leer dan een korte loop- gaining. Bergkamp heeft al uim drie weken geen wed- 1 meer in de benen. fel is het de bedoeling dat Berg- vanmiddag in Cardiff met Iraiije bij de eerste training op ucatie verschijnt. Dat is ook nog :n hele toer, aangezien 'Dennis lis Manace' bang is voor vliegen, jij rijdt nu in drie uur naar Ca- lis, maakt in een half uurtje per Bh de oversteek, heeft dan nog inderhalf uur nodig om bij zijn nis in de omgeving van Londen komen. Vandaar is het nog een urtje of twee rijden naar Wales. Jiterlijk vrijdag wil bondscoach [iddink de definitieve beslissing emen. „Ik denk dat het moeilijk vordt," sprak hij. „Dennis kan u op nog geen enkele wijze deel- emen aan een partij-vorm. We alien ook geen risico nemen. Het niet zo zijn dat hij bij ons peelt, maar vervolgens weer oor langere tijd is uitgescha- eld." ger lat Bergkamp sinds vrijdag in lederland is voor training en be- andeling gebeurde met toestem- ning van Arsenal. Coach Wen er, pas sinds maandag in functie ij The Gunners, sprak wel zijn erbazing uit over de aanwezig- eid van de niet-fitte speler bij de electie van Nederland. Ook bij Iranje is het min of meer regel at internationals na een blessu- epas worden uitgenodigd, wan- ïeer ze ten minste één volledige rijd klaehtenvrij hebben oorstaan. lede gezien het feit dat er meer- sre spitsen (Mulder, Kluivert) ntbraken, is in het geval Berg- :amp van deze gewoonte afgewe- Bondsarts Kessel: „Arsenal 'end dat toe. Dan moeten ze aar nu ook niet meer over begin- 1 -- müêÊÊè f>, - -r - wttÊÊkj-;. Hl- EI - u - Vy*, Ondanks de blessure van Dennis Bergkamp kon bondscoach Guus Hiddink (voorgrond) gistermorgen op het strand van Noordwijk lachen. Op de achtergrond lopen de spelers de spieren los, met links van Hiddink, van links naar rechts: Van Bronckhorst, Valckoc, Ooijer, Van Hooijdonk, Vierklau en uiterst rechts De Goey en Cruijff. foto anp nen. Wel kan ik me voorstellen dat een trainer die net bij een club binnenkomt hier even van opkijkt. Arsenal heeft echter geen contact met ons opgenomen over deze zaak. Van Hooijdonk Hoe Hiddink het aanvallerspro bleem oplost, maakt hij pas kort voor de wedstrijd bekend. Op de training oefende Ronald de Boer als 'diepste' spits, vroeger zijn gebruikelijke positie. De bonds coach daarover: „Vorige week heeft hij daar bij Ajax in de Champions League tegen Gras shoppers ook goed gespeeld. Drie, vier ballen klaargelegd waaruit goede kansen ontston den. Het is een serieuze optie." Maar ook tweevoudig interna tional Pierre van Hooijdonk ziet zijn kansen groeien, hij rekent voorzichtig zelfs al een beetje op' speelminuten. En met een goed optreden in Oranje, als invaller of zelfs basisspeler, zou de bij Celtic in ongenade gevallen Wel bergenaar zijn eigen p.r. natuur lijk prima behartigen. Zoals eer der gemeld in deze krant, leeft de aanvaller in onmin met ma nager Burns en voorzitter Mc- Cann van Celtic, die hem uit de selectie gezet hebben maar niet zo maar willen laten gaan. De circulerende transfersom van twaalf miljoen gulden acht Van Hooijdonk overdreven. „Ik denk dat ik zeven of acht miljoen moet kosten. Ze kunnen op zich vra gen wat ze willen maar aan ka pitaalvernietiging hebben ze maling. Collins had vorig jaar bonje met de club, Everton wilde 7,5 miljoen voor hem betalen. Celtic eiste acht miljoen. Uitein delijk ging Collins voor niks naar Monaco..." Londen (rtr) - Een consortium zakenmensen heeft vergevor derde plannen de Londense voetbalclub Wimbledon naar Wand te verhuizen. Het idee heeft tot dusver slechts nega tieve reacties opgeroepen. °aul McGuinness, manager van de Ierse popgroep U2, is man achter het plan. Hij W met 51 miljoen gulden voor 74 procent eigenaar van de club worden. Wimbledon trekt in Londen nauwelijks Publiek. De club moest vijf jaar geleden uit de 'eigen' Wjk verhuizen en deelt sinds- ®n de accommodatie met Crystal Palace. De UEFA reageerde weinig enthousiast op het plan. i Wimbledon is een Engelse met een basis in Londen, aar moet de club ook blijven, «et is goed om vernieuwend °®g te zijn en uit te kijken nar andere mogelijkheden. ™aar het is niet goed voor de Port dat een club uit het moe rland van het voetbal naar buitenland vertrekt," al- uus woordvoerder Cuccu. "e Engelse voetbalbond heeft °S geen officieel verzoek ge en en liet neutraal weten °S geen politiek op dit ge- rod te hebben'. De Ierse voet balbond zegt 'in principe te gen te zijn. Door Hein Groothuis Oosterhout - Bij zijn tweede poging slaagde Jean van Erp. Vorig jaar trachtte hij voor de eerste maal door te drin gen tot het hoofdtoernooi van de World Cup drieban den in Oosterhout. Hij strandde door in zijn laatste wedstrijd in de derde set met 15-13 te verliezen van Frans de Vries. Gisteren revancheerde de 22-ja- rige Oost-Brabander zich. Via 2- 1-winst (9-15, 15-4, 15-10; 0.929 en 0.690) op Oosterhouter Adri- aan de Nijs, die eerder zeer ver rassend routinier Henk Habra- ken volstrekt kansloos had gela ten (15-4, 15-1; 1.500 en 0.263), schaarde de 22-jarige biljarter uit Heeswijk-Dinther zich in het gezelschap van de wereldelite. Voor Jean van Erp, die dinsdag zijn eerste partij met een gemid delde van anderhalf had gewon nen, betekent het een debuut in de World Cup, want behalve in Oosterhout heeft hij nooit ge poogd het driebandenwalhalla te bestormen. „De andere wedstrijden voor de wereldbeker zijn voor mij te ver weg. Daar zit een kostenplaatje aan vast, dat ik mij met mijn mi nimumloon niet kan permitte ren." Jean van Erp geldt als een groot talent. Zelf haalt hij daar de schouders voor op. „Ik heb les van Ludo Dielis. Die zegt: 'Mis schien kom je uit op een gemid delde van 1, maar misschien ook wel op 1.4'. Hij heeft me duide lijk gemaakt dat het niet alleen op talent aankomt, dat karakter ook een belangrijk facet vormt. Ik zal moeten afwachten wat de mogelijkheden zijn, maar ik doe er wel alles voor. Sinds vorig jaar heb ik thuis een biljart staan en ik werk expres maar 32 uur in de week, zodat ik twee middagen in de week kan trai nen of meer mogelijkheden heb om aan toernooien deel te ne men, zoals hier." De biljarter uit Heeswijk-Dint her, die als magazijnbediende werkzaam is in het V D-dis- tributiecentrum in St.-Oedenro- de, kreeg als zoon van een caféhouder het biljarten met de paplepel ingegoten. „Ik begon op mijn achtste met biljarten. Drie en een half jaar geleden ben ik met driebanden gestart." En nu gaat hij zich dus serieus meten met de groten. „Bijzonder is dat niet. Toen Dick Jaspers 21 was, speelde hij al regelmatig tegen de groten." Maar Jean van Erp vindt het wel mooi. „Het is alleen al geweldig om in zo'n entourage te spelen. Ik heb twee keer aan een jeugd-EK meegedaan, maar die kampioen schappen konden het wat ac commodatie betreft bij lange na niet halen bij wat Oosterhout te bieden heeft. Ik vind het ook hartstikke mooi dat ik er tussen sta. Maar ik stel me er niet te veel van voor. Henk Habraken, van wie ik vroeger ook les heb gehad en met wie ik ook veel op trek, heeft me al gewaarschuwd. „Ga er maar aan staan. Je zult wel merken wat het betekent in zo'n omgeving te spelen," zei hij. „Hij vertelde ook dat hij in het begin ontzettend last van zenu wen heeft gehad. Op zoiets be reid ik me dus ook maar voor," aldus de kleine Oost-Brabander, die de Japanner Junichi Comori als tegenstander treft. Uitslagen spelers uit Zuidwest-Ne derland in kwalificatietoernooi: poule-finales: Hopmans-Ohagen 15-7 5-15 9-15, A. de Niis-Van Erp 15-9 4-15 10-15; poule-halve fina les: Arnouts-Velthuis 4-15 15-4 7- 15, De Bruyn-J. Nicodem 15-6 8-15 4-15. De loting voor de eerste ronde van de World Cup driebanden, die van daag in cultureel centrum De Bus sel in Oosterhout begint, had het volgende resultaat: Weijenburg- Van der Smissen (winnaar tegen Blomdahl), Burgman-Ohagen, Kühl-Forthomme of Seung H. Park, Suu-A. Broeders, Caudron-Jeong H. Kim, Jang Sung Chul-Verkijk (winnaar tegen Zanetti), Karatay- Chul M. Kim (winnaar tegen Jas pers), Havermans-Velthuis, Carl- sen-Stroobants, Sang Chun Lee- Van Cromvoirt, Comori-Van Erp, Sayginer-Tijssens (winnaar tegen R. Ceulemans). Programma: 14.00 uur: Caudron- Jeong H. Kim, Jang Sung Chul-Ver kijk, Kühl-Forthomme of Seung H. Park; 16.00 uur: Suu-Broeders, Karatay-Chul M. Kim, Havermans- Velthuis; 19.00 uur: Weijenburg- Van der Smissen, Burgman-Oha gen, Comori-Van Erp; 21.00 uur: Sayginer-Tijssens, Sang Chun Lee- Van Cromvoirt, Carlsen- Stroobants. Louis Havermans foto de stem/ben steffen Zundert - Louis Havermans heeft op basis van de tiende plaats die hij bezet op de we reldranglijst een driejarig contract gekregen bij de Billi ards World Cup Association (BWA). Tevens verlengde hij zijn contract met zijn per soonlijke sponsor Van Donge De Roo met een jaar. De Zundertenaar toonde zich gisteren in Oosterhout in zijn nopjes met beide zakelijke verbintenissen. De overeen komst met de BWA garan deert hem ook prijzengeld bij vroege uitschakeling. Boven dien is hij verzekerd van wild cards tijdens de contractpe riode als hij niet meer tot de geplaatste spelers (eerste tien op de wereldranglijst) zou be horen. Havermans: „Ik heb nu een leuke basis om mee te draaien in de wereldbeker wedstrijden." Parijs (rtr) - Eric Cantona heeft woensdag, in een van de zeldzame interviews die hij geeft, gezegd dat hij zijn actieve voetballoop baan zal afsluiten in Engeland. Daarna wil hij eventueel trainer worden als hem dat tenminste een nieuwe uitdaging lijkt. „Ik ga in geen geval nog in Frank rijk spelen," zei de vedette van Manchester United, die het natio nale team nog niet uit zijn hoofd heeft gezet. „Mijn critici zouden graag horen dat ik niet meer be schikbaar ben, maar dat is niet het geval." Cantona zei zich wel zorgen te maken over de toekomst van het voetbal in Frankrijk, waar over twee jaar de eindronde van het WK wordt gehouden. „Het gaat op Denemarken of Noorwegen lij ken; de 20 beste voetballers spe len in het buitenland. Het publiek komt naar wedstrijden om die paar toppers aan het werk te zien. Dat wordt steeds moeilijker, want de helft van de Franse selectie speelt nu al in Italië of Spanje." MARC LAMMERS volgt Robbert Delissen op als assistent van coach Tom van 't Hek bij het Ne derlands vrouwenhockeyteam. Lammers is speler van Den Bosch. Hij was coach van het Nederlands vrouwenteam junioren. Delissen kwam op 1 november 1994 bij het Nederlands vrouwenteam. Amstelveen (anp) - Vier hockeyers namen gisteravond in Am stelveen afscheid. Maar de oudste van het gouden elftal pieker de daar niet over. Voor doelman Ronald Jansen, eind december wordt hij 33, betekent Oranje nog steeds een uitdaging. Dat is het niet langer voor Mare Delissen (31), Floris-Jan Bove- lander (30), Taco van den Ho- nert (30) en Maurits Crucq (28). Het kwartet droeg in de erewed- strijd tegen een wereldelftal (6- 4) voor de laatste keer het shirt van Oranje. Het werd, na een minuut stilte voor de slachtof fers van de Dakota-ramp, een feestelijke bijeenkomst. Met 4500 toeschouwers, met tien doelpunten, waaronder een we- relddoelpunt van Taco van den Honert, met applauswissels vijf minuten voor het einde. Kortom een afscheid waaruit respect sprak voor de vertrekkende in ternationals. In het wereldelftal, gekozen door Delissen en gecoached door Hans Jorritsma, speelden de groten in het hockey: de Paki staan Shahbaz, de Duiters Fi scher, Meinhardt, Becker, Blun- ck, de Australiërs Stacy, Lewis en Davies, de Brit Russel Garcia en de Spanjaarden Malgosa, Ar- nau, Escude en Garcia Maurino. Zelfs vrouwencoach Tom van 't Hek draafde even mee. Het nie mendalletje had niets om 't lijf. De vier showden nog eens hun surplus aan kwaliteiten. De vijf de die in Atlanta zei te vertrek ken, Leo Klein Gebbink, zette een groot vraagteken achter zijn loopbaan als international. „Ik neem nog geen afscheid," aldus de Tilburger, „maar de kans dat ik doorga, is minder dan vijftig procent." NEDERLAND - WERELDELFTAL 6-4 (4-1). 8. De Nooijer 1-0,15. Lewis 1-1,17. Delissen 2-1, 32. Bovelander 3-1, 34. Delissen 4-1, 40. Meinhardt 4-2, 42. Davies 4-3, 51. Van den Ho nert 5-3,68. Lomans 6-3 (sc), 69. Sta cy 6-4. Toeschouwers: 4500. Straf- corners: Nederland 2; wereldefltal: 5. NEDERLAND: Jansen; Brinkman, Jazet, Crucq en Van Pelt; Veen, Bo velander en Klein Gebbink; Van den Honert, Delissen en De Nooijer. Vlie gende wissels: Van Wijk, Delmee, Lomans. WERELDELFTAL: Vogels (Ned); Russel Garcia (Eng), Malgosa (Spa), Fischer (Dui) en Garica Maurino (Spa); Escude (Spa), Lewis (Aus) en Shahbaz (Pak); Meinhardt (Dui), Da vies (Aus) en Arnau (Spa). Vliegende wissels: Leistra (Ned), Stacy (Aus), Becker (Dui), Blunck (Dui), Van 't Hek (Ned). Acht spelers Zwolle bestolen Zwolle - Een nog onbekende man heeft dinsdag kans gezien spullen van acht eerste-elftalspelers van FC Zwolle te stelen. Hij wist met een smoes de kleedkamer binnnen te komen en nam horloges, bank- pasjes en portemonnees met inhoud mee. Van Albert van der Haar nam hij de auto mee. Hij had de sleutels uit zijn kleding gehaald. 'Rosmalen' met een week verplaatst Rosmalen - Het internationale tennistoernooi volgend jaar in Ros malen is een week verplaatst. De spelersvakbond ATP heeft het grastoernooi verzet. Maandag 16 juni spelen nu zowel de mannen als de vrouwen. Aanvankelijk zouden de mannen een week eerder spe len. Een dubbelprogramma is redelijk uniek, want alleen de Grand Slams en het toernooi in Key Biscane hebben dezelfde formule. Oud-voorzitter Aalst gearresteerd Aalst - Erik Goethals, oud-voorzitter van de Belgische voetbalclub Eendracht Aalst, is woensdag gearresteerd op verdenking van vals heid in geschrifte. Goethals zou een illegaal beleggingscircuit heb ben opgezet. De politie verrichtte de afgelopen dagen een aantal huiszoekingen, waarbij bewijzen tegen Goethals werden gevonden. De Belgische competitiewedstrijd FC Antwerp - AA Gent kan zaterdag worden gespeeld in het Bosuil-stadion. Voorzitter Eddy Wauters bereikte gisteren een akkoord met de Antwerpse burge meester Leona Detiege. Het afgelopen weekeinde werd het duel Antwerp - Lokeren afgelast omdat het stadion niet voldeed aan de veiligheidsvoorwaarden. Renfurm vervangt Oude Kamphuis Zeist - Michael Renfurm (20) van Sparta vervangt Niels Oude Kamphuis in Jong-Oranje. De Rotterdamse aanvaller is gistermor gen door bondscoach Hans Dorjee aan de selectie toegevoegd. Oude Kamphuis meldde zich af met een blessure. Jong-Oranje speelt vrij dag in Cardiff in het kader van het EK voor spelers onder de 21 jaar tegen Jong-Wales. De UEFA wil tot het EK voor voetballers onder de 21 jaar voor taan acht ploegen toe te laten. Het uitvoerend comité van de Euro pese voetbalbond moet de plannen nog goedkeuren. Voor het eind- toernooi van het jeugd-EK plaatsten zich tot dusver vier ploegen. Volgens het nieuwe plan wordt er om het jaar een EK in één van de acht geplaatste landen gehouden. Dat zou voor eind mei moeten ge beuren. Het EK nieuwe stijl zou binnen twaalf dagen, volgens het afvalsysteem, moeten worden afgerond. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de volgende spelers ge schorst voor een wedstrijd: Willems (Ajax), Janssen en El Kaddouri (Telstar), Hoogland (Volendam), Wijngaarde (Willem II). Hoofdklasse, play-offs om lands kampioenschap: HCAW - Kinheim 13-6. Stand (best-of-five): 2-1. New York. Play-offs. Amerikaanse profcompetitie Major League. National League: St. Louis Cardi nals - San Diego Padres 3-1. Stand (best-of-five): 1-0. American League: Baltimore Orio les - Cleveland Indians 10-4. Stand (best-of-five): 1-0. New York Yan kees - Texas Rangers 2-6. Stand (best-of-five): 0-1. Duitse midweeklotto Trekking A: 7 - 17 - 18 - 26 - 31 - 32. Reservegetal: 21. Trekking B: 10 - 17 - 26 - 27 - 32 - 39. Reservegetal: 47. Supergetallen: 3 en 2. Spel 77: 4 1 0 6 1 3 6. Super 6: 7 0 9 0 7 4. Lyon. Mannen, 1,3 miljoen gulden. Eerste ronde: Siemerink (Ned) - Pioline (Fra) 7-6 (7-4) 7-5, Woodruff (VSt) - Muster (Oos/1) 6-3 6-3, Boetsch (Fra) - Medvedev (Oek) 6-2 6-4, Henman (Eng) - Forget (Fra) 6- 4 6-2. Tweede ronde: Kafelnikov (Rus/2) - Korda (Tsj) 6-4 6-3, Rios (Chi/4) - Tillström (Zwe) 6-3 6-1, Enqvist (Zwe/5) - Pozzi (Ita) 6-3 6-3, Gustafs- son (Zwe) - Stich (Dui/8) 6-3 6-7 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Wibier/Winnink (Ned) - Hla- sek/Forget (Zwi/Fra/2) 6-4 6-3. Singapore. Mannen, 665.000 gulden Eerste ronde: Krajicek (Ned/2) - Bruno (Ita) 7-6 6-3, Black (Zim/7) - Joyce (VSt) 7-6 6-4, Frana (Arg - Dreekman (Dui) 6-3 4-6 7-5. Tweede ronde: Olkovski (Rus) - Fre driksson (Zwe) 7-5 6-2, Rusedski (GBr) - Stafford (Zui) 7-6 6-4. Marbella. Mannen, 500.000 gulden Tweede ronde: Mantilla (Spa/2) - Burillo (Spa) 7-5 6-3, Goellner (Dui) - Clavet (Spa/6) 6-1 6-4, Ruud (Noo) - Javier Sanchez (Spa/7) 6-4 6-1, Vi cente (Spa) - Berasategui (Spa) 6-7 6-2 7-5. Leipzig. Vrouwen, 720.000 gulden. Tweede ronde: Sukova (Tsj) - Hab- sukova (Slow/8) 7-5 6-7 6-2, Daven port (VSt/5) - Schett (Oos) 6-4 7-5, Majoli (Kro/3) - Farina (Ita) 6-4 6-2, Magdalena Maleeva (Bul/6) - Ap pelmans (Bel) 6-3 6-4, Wiesner (Oos) - Smith (GBr) 6-1 6-2. EERSTE DIVISIE HERACLES - DORDRECHT '90 0-1 (0-0). 65. De Romijn 0-1 (strafschop). Scheidsrechter. Van Dijk. Toeschou wers: 1965. Gele kaart: Plug (Dord recht 90). Stand aan kop: Emmen 7-16 (17-8), MW 7-15 (14-5), GA Eagles 7-15 (9- 6), Dordrecht '90 8-15 (8-5),.Veendam 7-14 (6-2). Duitsland, DFB-Pokal Tweede ronde: Borussia Mön- chengladbach - Bayern München 1-2. Frankrijk, competitie. Uitslagen: Auxerre - Monaco 2-0, Bastia - Nantes 0-0, Bordeaux - Strasbourg 1-2, Lille - Caen 1-0, Metz - Cannes 0-0, Lyon - Paris SG 1-1, Marseille - Guingamp 2-1, Nice - Nancy 1-0, Rennes - Montpellier 2-0. Stand aan kop: Paris SG 10-22, Bas tia 10-19, Bordeaux 10-17, Auxerre 10-17, Lyon 10-17, Metz 10-17. Spanje, competitie. Uitslagen: Deportivo Coruna - Rayo Vallecano 1-1, Gijon - Compostela 1-1, Barcelona - Tenerife 1-1, Real Valladolid - Real Zaragoza 1-1, Athletic Bilbao - Real Sociedad 1-3, Extremadura - Racing Santander 1- 2, Celta de Vigo - Real Oviedo 3-1. 11 I llll II I I HI 11| HI—

de Stem | 1996 | | pagina 9