DE STEM P E S O IM E E Welling Wiercx Quake vi Leuk LOGISTIEK MEDEWERKER tempo-team uitzendbureau RAY ONLEIDER m/v een ervaren loodgieter/c.v.-monteurl energieke jonge vrouw ervaren werkvoorbereider assistent projectleider m Donderdag 3 oktober? Technische Banenmarkt! adjunct-directeur (m/v Pieterman Partners B.V. BEVOEGDE ZWEMONDERWIJZER voor 10 uur p.w. CONTROLS ENGINEER Plebaan van der Madenstichting zuid 'v nederlands installatiebedrijf b.v. DAGBLAD VOOR ZUIDWESI-NEDIRLAND Wij zoeken een met commercieel talent voor ons call center Postbus 6820 - 4802 HV Breda, t.a.v. mevr. A.M.H. Pieterman. Projectleider binneninstallaties (m/v) Acquisiteur (m/v) Eerste data- en beveiligingsmonteurs (m/v) Nettenbouw STICHTING ZWEMBAD "DE WILDERT" OOSTERHOUT voor 38 uur per week DE STEM ZATERDAG 28 SEPTEMBER 1996 Location: http:/ Het opleidingsinstituut Pieterman Partners is gespecialiseerd in advies en training op het gebied van telefooncommunicatie en persoonlijke presentatie en is gevestigd op het industrieterrein Moleneind te Breda. Het call center, met momenteel drie medewerksters, vervult een essentiële rol in de telefonische marktbewerking van de organisatie. Naast het continu opsporen van nieuwe afnemers en doelgroepen, worden bezoekafspraken gemaakt voor acht trainers/adviseurs en worden telefonische contacten onderhouden met bestaande opdrachtgevers en met cursisten. De gestage groei biedt een interessante en levendige werkomgeving met doorgroeimogelijkheden. Functie-eisen: leeftijd 25-30 jaar middelbare opleiding marketing kennis commerciële persoonlijkheid goede contactuele eigenschappen goed kunnen werken met een PC goede stem (ABN) een grote dosis enthousiasme. Kun je aan deze functie-eisen voldoen, dan ontvangen wij graag je schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto. Door gestage groei van de nieuwbouw- en onderhoudsafdeling zoeken wij een Welling-Wiercx is een werk maatschappij van Welling Groep B.V. en heeft een omzet van circa IS miljoen galden. Welling-Wiercx is een sterk regionaal gericht bouwbedrijf. Het produc tenpakket bestaat uit de volgende disciplines: nieuwbouw van woningen, appartementen en winkels, utiliteitsbouw, onderhoud en renovatie. Welling Groep B.V., met een gezamenlijke omzet van circa 100 miljoen gulden, is een landelijk opererende groep bouwbedrijven met vestigingen in heel Nederland. De functie Ervaren werkvoorbereider. U bent ver antwoordelijk voor de (technische) voorbereiding en begeleiding van diver se nieuwbouw- en renovatieprojecten. In piekperioden op de calculatie-afde ling kan tevens een beroep op u worden gedaan. Assistent projectleider. U bent medever antwoordelijk voor de (technische) voorbereiding en begeleiding van diver se projecten voor de onderhoudsafde ling. Dit kunnen (grote) onderhoudswer ken zijn, doch tevens (kleinere) nieuw bouwprojecten. Functie-eisen: - Opleiding op minimaal MTS-niveau, eventueel aangevuld met vakgerichte opleidingen. - Minimaal vijfjaar ervaring opgedaan binnen het vakgebied. - Goede contactuele vaardigheden. - Teamgeest. - Affiniteit met automatisering. - Voor de functie van ervaren werkvoor bereider is additionele ervaring in de woningbouw een pré. - Voor de functie van projectleider is additionele ervaring in de onder- houdssfeer en verbouwingen een pré. Inlichtingen: Ervaren werkvoorbereider De heer R.E.l.N. Croonen, telefoon (076) S48 73 17 privé (076) 52 06 13 Assistent projectleider De heer A.J. Marijnissen, telefoon (076) 548 73 29 privé (0161) 43 21 85. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: B.V. Aannemingsmaatscbappij Welling - Wiercx Postbus 2254 4800 CG BREDA Nettenbouw bv is een technisch instal latiebedrijf met circa 950 personeels leden, gespecialiseerd in de aanleg en onderhoud van technische infra structuur zoals distributienetten voor elektriciteit, gas en water, openbare verlichting, verkeersinstallaties, kabel televisie en in elektrotechnische instal laties, data- en telecommunicatie in gebouwen en bedrijven. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt van uit vijftien vestigingen, verspreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort. Nettenbouw bv behoort, samen met Gawa bv, Van Oudbroekhuizen bv, VonkData bv en City Com bv tot de kernactiviteit Infratechniek van de sector Imtech van de Internatio- Müller Sm groep. Bij onze projectgroep Installatie te Breda zoeken wij wegens uitbreiding van de activiteiten: De projectleider is onder supervisie van de manager verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken bij de uitvoering van diverse projecten. Tot het takenpakket behoren ondermeer het begeleiden en beheren van projecten op technisch, organisatorisch, financieel en commercieel gebied. Wij vragen: - minimaal MTS-E met aanvullende vakgerichte opleidingen of HTS-E; - goede contactuele eigenschappen en commercieel inzicht; - ruime ervaring in de utiliteit met aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; - leeftijd indicatie tussen 30 en 40 jaar. Voor het onderhouden en uitbreiden van contacten met opdrachtgevers, zoals adviseurs, architecten en vertegenwoordigers van rijks-, provinciale-, en gemeentelijke overheidsdiensten, inzake elektrotechnische installaties en telematica netwerken. Voor deze functie zoeken wij een jonge dynamische kandidaat met voldoen de overtuigingskracht en technische kennis. Wij vragen: - MTS-E of gelijkwaardig niveau met aanvullende commerciële opleidingen; - ruime commerciële ervaring in de installatiebranche; - uitstekende contactuele vaardigheden; - goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Voor aanleg en onderhoud van datanetwerken en beveiligingsinstallaties. Wij vragen: - opleiding op MTS-niveau; - diploma EMCI of EMCN of gelijkwaardig; - ruime ervaring in dit vakgebied en leidinggevende capaciteiten; - bereidheid deel te nemen aan de servicedienst. Van alle kandidaten vragen wij: - een enthousiaste inzet en geen 8 tot 5 type; - de bereidheid om zich door studie verder te bekwamen; - in het bezit zijn van rijbewijs B. Naast een prettige werksfeer bieden wij: - een bij de functie passend salaris; - een vaste gratificatie van 8,33% (13e maand); - een goede studieregeling; - goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u geïnteresseerd bent in één van bovengenoemde functies en u voldoet aan de gestelde eisen, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw curriculum vitae sturen naar: Nettenbouw bv, Takkebijsters 23, 4817 BL Breda ter attentie van de heer J.W. van Gooi. Een baan bij van Nederkassel iets voor u? Van Nederkassel B.V. is een toeleveringsbedrijf voor de boomkwekerij en de tuinbouw. Van Nederkassel B.V. behoort tot de Benfriedgroep, die met veel kennis van zaken reeds 50 jaar in de tuinbouw actief is. Op alle niveaus van het bedrijf wordt servicegericht gedacht en gewerkt. Voor de logistieke afdeling hebben wij een vacature voor een: Uw taak zal bestaan uit: - Het realiseren van een perfecte goederenstroom door het bedrijf. - Leiding geven aan chauffeurs. - Orders verzamelen en verzendgereed maken. - Laden en lossen van vrachtwagens. - De administratieve verwerking van het logistieke traject per computer. - Voorraadcontrole en opslag. Wij verwachten van u: - Leeftijd 20-35 jaar. - Minimaal middelbare opleiding. - Communicatieve vaardigheden. - Innovatief denkvermogen. - Gezonde werkinstelling. - Ervaring in de sector en een logistieke opleiding zijn een pre. Iets voor u Als u de juiste man of vrouw bent, kunt u bij Van Nederkassel rekenen op een prettige werkkring en solide arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P.J. van Dongen, tel. 076-5972532. Richt uw handgeschreven sollicitatiebrief aan: Van Nederkassel B.V. De Ambachten 27 4881 XZ Zundert T.a.v. de heer P.J. van Dongen. ZWEMBAD DE WILDERT WILDERTSEDIJK 61 4881 ET ZUNDERT Tel.: 076-5971117 Zwem- en recreatiebad "De Wildert" is gelegen na bij het sportpark "De Wildert". Onze accommodatie heeft o.a.: wedstrijdbad, recreatiebad en kinderspeelbad; waterglijbaan, whirlpool, bruisplaten; horecaruimten; buitenaccommodatie met diverse mogelijkheden. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een die tevens als oproepkracht beschikbaar is. Wij bieden: gemoedelijke werksfeer; salariëring volgens c.a.o. zwembadinrichtingen. Wij vragen: klant- en kindvriendelijk handelen; bereidheid om op onregelmatige tijden te werken; flexibiliteit. Wij nodigen u uit om vóór 5 oktober 1996 een handgeschreven sollicitatie brief te zenden aan: Stichting zwembad "De Wildert", Postbus 29, 4880 AA Zundert. Heeft u nog vragen, dan kunt u terecht bij dhr. C. Dircken, bereik baar onder nummer 076-5971117. Tempo-Team Uitzendbureau organiseert op donderdag 3 oktober een Technische Banenmarkt. Tussen 9.00 en 20.00 uur kunt u bij ons terecht voor alle informatie over werk in de technische sector. Er zijn vacatures op alle niveaus en in diverse richtingen, verspreid over de gehele regio. Neem voor inschrijving wel een geldig legitimatiebewijs (géén rijbewijs), uw sofi- en bank-/gironummer mee. U kunt langskomen op onze vestigingen in Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Moerdijk, Oosterhout, Raamsdonksveer, Roosendaal, Rijen en Zevenbergen. Mocht u verhinderd zijn op 3 oktober, dan kunt u ook op een andere werkdag langskomen. U bent van harte welkom! Onze adressen vindt u in de Gouden Gids Onze cliënt, EGEMIN NEDERLAND B.V. te Gorinchem, is de Nederlandse werk maatschappij van de EGEMIN groep met onder meer vestigingen in Duitsland, Engeland en Frankrijk en haar hoofdzetel in België. In verband met de verdere expansie zoeken wij voor EGEMIN NEDERLAND B.V. t.b.v. Material Handling Systemen een: jngnBl r-^cai.-u zm—;*- mm1—an a a mm J BBnl' lli.i i i,m ilinn I II Iii iiiiiii nil III 1Ï1 i I Bedrijfsinformatie: Egemin Nederland B.V. kent een open en informele structuur en is binnen Nederland volledig zelfstandig actief in de engineering, realisatie en service van process systems en material handling systemen. De Nederlandse vestiging telt 20 medewerkers. Egemin Nederland heeft zich door maatwerk en hoge kwaliteitsnormen ISO 9001 een gewaar deerde positie verworven in de markt van industriële automatisering. Functie-eisen: U bent 28 a 32 jaar oud, heeft een MBO+/HBO-opleiding in de richting electro- of energietechniek en bezit kennis van industriële automatisering. U heeft kennis van de installatietechniek en de geldende normen, zoals NEN, CE en EMC, waarbij u gezien het internationale karakter tevens kennis heeft van de Engelse en Duitse taal. Gezien de huidige klantenkring dient u met name over een kwaliteits- en servicegerichte instelling te beschikken als ook goede contactuele eigenschappen. U kenmerkt uzelf door een flexibele instelling met eigen initiatief en doorzettingsvermogen en heeft geen "9 tot 5"-mentaliteit. Functie-omschriiving; Als nieuwe controls-engineer wordt van u verwacht, dat u zich op korte termijn de taak van controls engineer volledig eigen maakt. Uw verantwoordelijkheid richt zich op de electrotechnische inhoud van projecten vanuit de bestekfase bij de opdrachtgevers. Na de project-opdracht vanuit de verkoopafdeling wordt u tevens budgettair verantwoordelijk gesteld. Een nauw overleg met projectmanager en opdrachtgever is hierbij van wezenlijk belang. Verder bent u binnen het project het aanspreekpunt op het gebied van de besturing, software, engineering, kastenbouw en de werkzaam heden ter plaatse, zoals electromontage, testen en de in bedrijfname. U bent binnen het project verantwoordelijk voor de inkopen van electrotechnische componenten, diensten en de kostprijs-calculatie. Egemin Nederland biedt een goede salariëring met bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten, die zich in bovenstaande herkennen, verzoeken wij te schrijven aan: Nivec B.V. Postbus 2183 te 4800 CD Breda, t.a.v. de heer P.J.M. Tax. Telefonische informatie kunt u verkrijgen op tel.nr. 076 5204440. Nivec B.V. combineert binnen één buro twee sterk verschillende specialisaties: Een ingenieursburo (ONRI) en een adviesburo voor personeel en organisatie. Deze unieke combinatie maakt van Nivec een specialist in de werving en selectie van personeel voor hoofdzakelijk de technische branche. De Plebaan van der Madenstichting beheert de verzorgingshuizen Overakker en yuci terhage, beide gevestigd in Breda met in totaal 134 verzorgingsplaatsen. Daarnam verleent de stichting zorg en diensten aan ouderen, die woonachtig zijn in 55 aartleJ woningen en 37 seniorenappartementen. In totaal zijn er bij de Plebaan van der |ya denstichting 90 personen in dienst. Het bieden van zorg in combinatie met een schermde woonomgeving is de kernactiviteit van deze stichting. In verband met in- en externe ontwikkelingen is de Plebaan van der Madenstichting zoek naar een: die op een enthousiaste en vooruitstrevende wijze invulling gaat geven aan de 'Mi nisering van de Ouderenzorg'. Functie-inhoud Als adjunct-directeur bent u verantwoordelijk voor de inzet van medewerkers en voj de inrichting, aansturing en controle van de dienst- en zorgverlening. U houdtziet verder bezig met het ontwikketen van beleidsvoorstellen en u brengt op basis eigen waarneming voorstellen in op het gebied van strategische koers en ontwikfe lingsmogelijkheden. U legt mede verantwoording af aan het bestuur en voorziet ditvan informatie over het gevoerde beleid en de voortgang van werkzaamheden. Als adjunct, directeur krijgt u een belangrijke rol in het verder uitbouwen van samenwerkingsver, banden waarin de Plebaan van der Madenstichting participeert. Functie-eisen U beschikt minimaal over een afgeronde HBO-opleiding op een voor de functie rele vant gebied. Daarnaast is minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur opgedaan in de ouderen-/gezondheidszorg, vereist. U beschikl over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. U bent woonachfc in de regio of u bent bereid om daar te gaan wonen. Voor deze functie is het noodza" kelijk, dat u zich standvastig en creatief kunt opstellen. Tot slot bent u vertrouwd mti de r.-k. signatuur. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling vindt vooralsnog plaats voor de duur van één jaar; bij gebleken heid volgt aanstelling voor onbepaalde tijd. Salariëring volgens c.a.o. Bejaardentehuizen, schaal 12 (min. 4.328 en max. 6 bruto per maand op fulltime basis). Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, kunt u tot 15 oktober richten Plebaan van der Madenstichting, t.a.v. de heer M. Fransen, directeur, BrigidastraatTj 4834 WG in Breda onder vermelding van vacaturenummer S9601. Voor nadere informatie en een uitgebreide taakomschrijving kunt u tussen 10.00.,, 12.00 uur contact opnemen met de heer Fransen, directeur van de Plebaan van de Madenstichting, telefoon: 076-5651030. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. WAVA Oosterhout is een organisatie, Ut door marktgericht opereren de sociiit doelstelling uit de Wet Sociale fc. voorziening voor negen gemeenten ui- voert. Daarnaast wordt uitvoering gegeven a de taken van Stichting Werk, die in HM door de gemeente Oosterhout iverdijt gericht met als doelstelling projecten als JWG en Banenpool uit te voeren i het kader van het landelijke, regionale n lokale werkgelegenheidsbeleid in ti ruimste zin. WAVA vraagt ten behoeve van de divisie Dienstverlening, afdeling Cultuur- en Civieltechniek een Algemene informatie: De afdeling cultuur- en civieltechniek biedt werk aan ca. 140 WSli- medewerkers en voert werkzaamheden uit op het gebied van aanleg® onderhoud van plantsoenen en civieltechniek. Functie-inhoud: - het leidinggeven aan en begeleiden van de onder zijn/haar leiding geplaatste medewerkers; is verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de uit te voeren werkzaamheden; - het onderhouden van commerciële contacten met bestaande en po tentiële opdrachtgevers; - het opstellen van begrotingen en offertes voor groenprojecten. Functie-eisen: - een middelbare cultuurtechnische opleiding of een opleiding van ver gelijkbaar niveau; - goede organisatorische vaardigheden; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring in een soortgelijke functie alsmede bekendheid met automa tisering strekt tot aanbeveling; - leeftijdsindicatie 25-40 jaar; - bezit van rijbewijs BE en eigen auto noodzakelijk. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring biedt WAVA een salaris overeenkomstig aanloopschaal 7 of functionele schaal 8 BBRA (maxi maal 4.970.-). De rechtspositieregeling van de gemeente Oosterhout is van toepassing. Naast een medische keuring kan een psychologisch onderzoek tot selectieprocedure behoren. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met del heer ing. J.A.G. de Wit, hoofd divisie Dienstverlening of de heer J.C.M J de Roover, hoofd afdeling Personeels- en Sociale Zaken. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen deze advertentie richten aan de directeur, de heer V.A.N. Rosierse, Post-1 bus 109, 4900 AC Oosterhout. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs r steld. URS ÏN ISEURS zni Zuid-Nederlands Installatiebedrijf B. V. (Z.N.I.) te Berkei-Enschot is een zelfstandige dochteronderneming van Z.N.S. Holding B.V., één van de grootste staalbouwondernemin- gen in Nederland. De activiteiten van Z.N.I. bestrijken een breed terrein. Enerzijds heeft Z.N.I. de beschikking over een modern machinepark met vakkundig opgeleide mensen om diverse projecten te realiseren op het gebied van staalconstructies zoals bedrijfshallen, bruggen, trappen, leuningen en bordessen. Anderzijds is Z.N.I. een bedrijf, dat een grote know-how in huis heeft op het gebied van installatietechniek. Z.N.I. realiseert diverse projecten op het gebied van centrale verwarming, loodgieters- en sanitaire werkzaamheden. Wegens een sterke groei van onze installatiewerk-1 zaamheden zoeken wij: Enige jaren ervaring in installatiewerk woning-| bouw is vereist. Tevens dient u zelfstandig te kunnen werken. Opleiding: L.T.S. installatietechniek, eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen (monteuj installatietechniek). U dient in het bezit te zijn van een rijbewijs BE. Geboden wordt een salaris, dat met de functie i» overeenstemming is. Ook de secundaire arbeidsT voorwaarden zijn uitstekend en er wordt een pre'" tige werksfeer geboden. Interesse, dan kunt u binnen twee weken na tie'I verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Zuid-Nederlands Installatiebedrijf B.V. Postbus 19, 5056 ZG Berket-Enschot t.a.v. heer G. Kremers. Blo Quake is al weer bijl maand uit. De nieu-v op het gebied van col terspellen. Zoals in voorganger Doom ga bij Quake om maar ding: zo veel mogelij] den neerknallen. Dei] komt er niet aan te gaat puur om intuïtid - waar moet ik in de duistere driedimensiJ wereld heen? - en rea snelheid. Quake is ee| ces zonder weerga, vooral te danken is a; slimme marketing vi^ Internet. Door Nico Koolsbergen „De directie van Cybergate 1 enkele wijze aansprakelijkl geestelijke of lichamelijker van het spelen of werken mei puters", meldt een papiertje Een beetje computeraar doet tegenwoordig niet meer zonl foto- en/of tekenprogramma.| hebt ze in allerlei soorten en r ten, van heel zwaar tot heel lid De Rolls Royces onder die pj gamma's zijn PhotoShop en rel Draw, terwijl heel veel I hebbers dik tevreden zijn Paint Shop Pro. Photo Shop 1 Corel Draw zijn aan de dure k^ en worden veelal in profession studio's gebruikt. Paint Shop 1 is veel goedkoper, maar kost| Nederland toch nog 169,- Voor wie toch eens met foto's stoeien zonder meteen een co: pleet programma aan te schaf! heeft Kodak Fotoservice een al dig alternatief op de markt bracht. Met de Kodak Piet! Desk Software, die slechts 4| kost, kan iedereen voor de eeif keer kennis maken met het werken van foto's op zijn eid computer. Het programmaatje natuurlijk niet te vergelijken r een van de hierboven genoe| den, maar voor vijf gulden een stuiver is het een koopje. De meeste uiteenlopende gen en verzoekjes bereikenl dagelijks via Internet. Of il vriendelijk wil zijn om datj dat programmaatje even die-en-die te mailen. Het betreffende 'programmal blijkt vier directories te slaan, goed voor een paar 1 derd files en alles bij elkaar slordige vier megabyte. Dat spul moet je dus even pen. Voor nog niet ingewij zippen is comprimeren, san persen, kleiner maken. Met beetje mazzel breng je die megabyte terug tot twee en je dus tweemaal zo weinig zendtijd nodig, en dat scl een hoop tijd en een paar ten. Net of je een leeg colal je platslaat, zoiets moet u er voor het gemak maar voorstellen. Heb je dat allemaal gedaai de bulk van dat verzoek twee megabyte samengep kun je er vergif op innemen de verbinding crasht al: bijna klaar met zenden t want grote files verzenden een mail-programma, da nog steeds de goden verzoe Of het ditmaal goed ging? 1 natuurlijk niet, maar gelul ging het al na een paar mini fout, en niet toen de meeloj de teller op negenennege procent stond. Ik kopieer wel naar een paar floppen, het in een enveloppe en zorgt Tante Pos wel dat het zipt of niet, een dag latei bestemde plekke aankomt. I'

de Stem | 1996 | | pagina 46