DE STEM P E O l\l E E s V Gemeente Sreda Assistent Belastingadviseur (mAi Bank Ë!l Moret Ernst Young Brabanders zq salarisadministrateur Vitae Accountancy DAGBLAD VOOR ZUIDWESTÜIDIRl^D COMMISSIELEDEN WELSTAND ARCHITECTUUR EN MONUMENTEN een bouwhistoricus; een architect/stedebouwer; een stedebouwer/landschapsarchitect. INTERCEDENTE OOMEN Chef Agenten- en Consumentenservice Medewerker Consumentenservice CVB Bank. Uw idee van een bank. Works Cursus Nieuwe sti Training Verbetere U] Adviesbure. opleidin Dinsda OP van 1! Breda: N Bergen op 2 Meer informatie: 0/ DE STEM ZATERDAG 28 SEPTEMBER 1996 STEM Met zo'n start vordert de bouw voorspoedig. Breda kent een geïntegreerde commissie voor welstand en monumenten: de commissie Welstand, Architectuur en Monumenten (WAM). De commissie beoordeelt aanvragen en adviseert rechtstreeks aan het college van Burgemeester en Wethouders. Ook adviseert ze het college inzake stedebouw- kundige voornemens, beeldkwaliteitsplannen, inrichtingsplannen e.d. De leden worden benoemd voor een periode van vier jaar; om de twee jaar wis selt een deel van de commissie. Op dit moment zijn er drie vacatures: Voor de vacatures geldt dat de kandidaten in staat moeten zijn om plannen op hun merites voor de stad te beoordelen, onbevangen, deskundig en zonder enig vooroor deel aangaande stijl of handschrift van het ontwerp, of de persoon van de ontwerper. De kandidaten dienen te beschikken over een grote ervaring en gezag op het vakgebied en hierover goed te kunnen communiceren met vakgenoten en leken. De commissie behandelt om en om wekelijks kleinere en grote plannen. De vergoeding bedraagt momenteel 125,- per uur. Er wordt van de leden een beschikbaarheid gevraagd van vijf middagen in de twee maanden. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief binnen tien dagen te zenden aan het college van B&W, ter attentie van de commissie WAM. Bij gelijke kwaliteit genieten vrouwelijke kandidaten de voorkeur. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de secretaris van de commissie, de heer W. Oomens, telefoon (076) 529 38 08 tijdens werkuren of privé (076) 565 86 06. Oomen Uitzendburo b.v. is als sterk groeiende informele organisatie één van de toonaangevende uitzendbureaus op het gebied van de techniek en heeft zich in de afgelopen jaren ontwikkeld tot een professionele partner voor over heid en bedrijfsle ven als het gaat om het werven, selecte ren en plaatsen van tijdelijk personeel. Momenteel zijn er dertien vestigingen in Nederland. Den Bosch Drachten Eemshaven Emmen Groningen Harlingen Hoogeveen Leeuwarden Oisterwijk Rijen Sneek Veghel Zwolle Hoofdkantoor: Kwelderweg 8 9979 XN Eemshaven Voor onze vestiging in Rijen zijn wij op zoek naar een Gevraagd Naast een opleiding op MB0/HB0- niveau en een leeftijd tussen de 23 en 28 jaar, zijn eigenschappen als door zettingsvermogen, zelfstandigheid, flexibiliteit, gevoel voor dienstverle ning en een commerciële instelling onmisbaar voor deze functie. Tevens dient u in het bezit te zijn van rijbewijs B en woont u binnen een straal van 25 km van Rijen. Taakomschrijving U onderhoudt en legt contacten met bestaande en nieuwe opdrachtgevers teneinde het aantal uitzenduren te vergroten en het relatiebestand uit te breiden. Daarnaast is het inschrijven van uit zendkrachten en het behandelen van aanvragen van onze opdrachtgevers uw taak. Geboden Een intensieve, maar fascinerende en zelfstandige functie in een prettig team binnen een professionele, sterk groeiende organisatie. Een schriftelijke reactie, vergezeld van een recente pasfoto kunt u binnen 14 dagen richten aan: Oomen Uitzendburo b.v. t.a.v. de heer T. Hooijer, directeur Kwelderweg 8,9979 XN Eemshaven Tel. 0596-576859 uitzendburo b.v. Moret Ernst Young Belastingadviseurs vraagt een KENNISMAKEN MET EEN WERELD VAN VERSCHIL V M U houdt zich bezig met het leidinggeven aan de afdeling en het meewerken op de afdeling. U ver- orgt managementrapportages en doet voorstel len inzake efficiencyverbetering en ontwikkeling van het gehele service-level ten behoeve van de agenten. U bent verantwoordelijk voor de afhan deling van vragen en klachten van agenten en consumenten. U coördineert de ondersteuning van agenten met betrekking tot opbouw en ge bruik van het geautomatiseerde systeem van on dermeer diensten en producten. Tevens initieert u aanpassingen van productinformatie, systemen en producten. U neemt deel aan projecten die bijdra gen aan een verdere ontwikkeling van de CVB Bank. Wij vragen Een gedreven professional met een vooropleiding op HBO-niveau in een commercieel/economische richting. Tevens heeft u minimaal 3 jaar aantoon bare werkervaring op het gebied van verkoopon dersteuning, bij voorkeur opgedaan in de finan ciële dienstverlening. U heeft leidinggevende er varing, een dienstverlenende en commerciële in stelling en probleemoplossend vermogen. Kort om: samen met uw team bent u in staat zelfstan dige ondernemers professioneel te ondersteunen in het bereiken van hun doelstellingen. Moret Ernst Young Belastingadviseurs heeft op haar kantoor te Breda plaats voor een assistent belastingadviseur. De werkzaamheden van de assistent belastingadviseur zijn o.a. het voorbereiden en op stellen van verschillende belastingaangiften, zoals inkomsten-, vermogens- en vennoot schapsbelasting, alsmede het opstellen van eenvoudige jaarrekeningen. Kandidaten hebbtn een afgeronde opleiding op MEAO- of VWO-niveau en zijn reeds enkele jaren werkzaam in de belastingaangiftepraktijk. Van de assistent belastingadviseur wordt verwacht dat hij/zij bereid is specialistische opleidingen te volgen. Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, biedt Moret Ernst Young Belastingadviseurs een veelbelovende carrière met prima perspectieven. Voor meer informatie kun je je wenden tot de heer mr. S.G. van der Laken, telefoon 076-5225500. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar Moret Ernst Young Belastingadviseurs, t.a.v. mevrouw A.M.N.F. ter Horst, Hoofd Personeelszaken, Marten Meesweg 51, 3068 AV Rotterdam. Moret Ernst Young Belastingadviseurs maakt zowel nationaal als internationaal deel uit van een samenwerkingsverband met accountants en organisatie-adviseurs. Deze samenwerking vormt reeds meer dan 100 jaar een hechte basis vooreen geïntegreerde en op continuïteit gaick financieel-economische dienstverlening. De grootte van de organisatie biedt nationaal en internationaal een breed draagvlak voor opleiding en ontplooiing. In Nederland telt de organism I 41 kantoren en ruim 4000 medewerkers. Belastingadviseurs Een bloemetje, een bedankzeep cadeautje is toch zo'n prachtige uitleent. Of voor diegene die zi herdenkingsmunt. Een meester: kantoren en de grote VW-kan dan is de Poffer er ook in de zi bestellen bij de heer P. Joosse, i De Brabantse Poffer. Boffers De Poffer is ccn initiatief van de Stil Met de aankoop van de Poffer ondl onze Brabantse monumenten. De CVB Bank is een -landelijk werkende- agentenbank met ruim 500 onafhankelijke en zelfstandig agenten. Deze bieden een breed scala aan bank- en verzekeringsproducten, speciaal voor de particuliere cliënt die prijs stelt op een professionele persoonlijke benadering. Door de professionaliteit van een grote bank en de persoonlijke dienstverlening van een kleine bank te combineren onderscheidt de CVB Bank zich van de traditionele kantorenbanken. De CVB Bank is onderdeel van de SNS groep en het hoofdkantoor is gevestigd in 's-Hertogenbostli Wij zoeken voor de afdeling Agenten- en Consumentenservice, met als standplaats 's-Hertogenbosft de volgende functionarissen U houdt zich bezig met het verstrekken van lelt fonische en schriftelijke informatie aan klantene prospects inzake onze bankdiensten. U bent 1» last met het behandelen van vragen en het oplos sen van mogelijke problemen waarbij u nauw contacten onderhoudt met andere afdelingen» het hoofdkantoor. U werkt mee aan de optima sering van onze dienstverlening vanwege uw( recte contacten met de markt. Kortom: u bentel belangrijke schakel in de huidige dienstverlenir aan onze klanten en in de toekomstige dienstve lening. Wij vragen Een gedreven ondernemende professional met ff, vooropleiding op MBO-niveau. U heeft minimal1 jaar aantoonbare werkervaring als verkoper of i viseur, opgedaan in de financiële dienstverlening, heeft een dienstverlenende en commerciële inst ling en probleemoplossend vermogen. De afdeling De afdeling Agenten- en Consumentenservice de spil in de communicatie tussen de CVB-orga' satie en de agenten, en daarmee aanspreekpw voor wat betreft agenten-ondersteuning, telefonisch als electronisch. Het serviceniveau gebaseerd is op een professionele, ondernem" gerichte visie. Wij bieden Wij bieden u een zelfstandige functie met volop ruimte voor eigen initiatief. Voorts een salariëring conform de CAO voor het Bankbedrijf en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C.W. van Hall, Manager Verkoop Binne dienst, telefoon 073 - 683 32 11. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aar CVB Bank t.a.v. de heer J. Huisman MA, Personeelsadviseur, Postbus 70053, 5201 DZ 's-Hertogenbos Presentatie van nieuwe cur: Gratis informatie over opleii Maak vrijblijvend kennis mi suit, capaciteitenonderzoek GRATIS ORIËNTER Vitae Accountancy, voorheen Nouveau Métier, werft en selecteert personeel m/v voor accountants- en belastingadvieskantoren. Assistent accountants, teamleiders, loonadmi- nistrateurs, belastingadviseurs en fis caal medewerkers die een stap in hun carrière willen maken, helpen wij dis creet en efficiënt aan een passende baan. Naast een vast dienstverband bieden wij ook de mogelijkheden om op tijdelijke basis aan de slag te gaan. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de volgende functie voor twee middelgrote accountantskantoren Breda en Den Bosch. Tot het takenpakket behoren o.a. zelfstandig zorgen loonadministratie, verzorgen advise'',1 naar cliënten, verzorgen financiële administrat" Opleiding MEAO/MBA en PDB of PDL, min. - J' ervaring met loonadministratie, serieus, flextD Leeftijd 25-30 jaar. Interesse in deze of andere banen in accountancy-branche, bel dan Desiree van R'e>u 2466177. Schrijven kan natuurlijk ook: Vitae Accountancy, Grote Berg 18c 5611 KK Eindhoven Werving selectie Uitzenden Projecten Vitae Accountancy is een onderdeel van de Vitae groep en heeft vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam en Utrecht De Polytechnische Faculteit maakt deel uit van de Hogeschool West-Brabant en kent een zevental opleidingen, waarvan een aantal ook als deeltijd studie gevolgd kan Worden. De faculteit telt circa 2000 studenten en zo'n 200 medewerkers. De eigentijdse praktijk gerichte en innovatieve opleidingen van de Polytechnische Faculteit staan goed aangeschreven bij bedrijfsleven en instellingen. Bovendien w°rdt sterk de nadruk 9elegd op een effectieve samenwerking tussen studenten, docenten, studiebegeleiders en Praktijkmensen, c Vul ie gegevens in, knip de °n u'f en stuur hem tn een 9esloten ongefrankeerde envelop naar: hogeschool West-Brabant °'ytechnische Faculteit "ttooordnumrher 10145 4800 W3 Breda c

de Stem | 1996 | | pagina 30