DE STEM PERSOIMEE BEWO MBO'ERS Projectleider m/v Manager Personeelszaken O Oo Assenburg PEKAGO administrateur KEYSTONE leerling, aankomend en ervaren loodgieters! Op zoek naar een leuke baan] technisch/commercieel verkoper binnendienst veelzijdige, invloedrijke functie in een succesvolle, groeiende onderneming JONGERENWERKER (m/v) JONGERENWERKER MET COÖRDINERENDE TAKEN (m/v) Naar aa DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND KUNSTSTOFFEN brede baan voor 'kunststof' spin-in-het-web zelfstandige baan in groeiende onderneming Ij*) ROOZEN VAN HOOF fy advies, werving en selectie MEAO'er Bewo Zoekt: SERVICEMONTEUR BUITENDIENST Machinefabriek Bewo B.V. ambitieuze kunnen carrière maken bij BREDA VERTEGENWOORDIGERS BROUWER PERSONEEL Mercuri urval KOMPAAN Technische functies Horecafuncties ögSTEM Afscheid v Jannes van der DE STEM ZATERDAG 28 SEPTEMBER 1996 Onze relatie, Pekago Kunststoffen B.V. te Goirle, is actiefin het ontwerpen en produceren van kleine series kunststof producten voor professionele toepassingen. De 26 personen tellende onderneming biedt een totaal concept, van idee tot gereed product, waarbij gebruik wordt gemaakt van een eigen ontwikkelingsafdeling, een eigen gereedschapmakerij en moderne fabricagetechnieken waaronder spuitgieten. De kwaliteit van de onderneming is onderstreept met het behalen van de Brabantse Economieprijs en het ISO 9001 certificaat. Naast de onderstaande functie is er ruimte voor een collega die een perfect commercieel tweespan gaat vormen met de direcde in de functie van De functie Als technisch adviseur denkt u actief mee met de klant (variërend van ontwerp bureau tot producent). U geeft een maatwerk Pekago oplossing aan voor het gewenste product. Naar aanleiding van dit contact of op aangeven van uw col lega in de buitendienst stelt u calculaties en offertes op en spreekt u specificaties en bijzonderheden door met de klant. Tijdens en na de orderacceptatie blijft u het aanspreekpunt. Ook in brede zin bent u commercieel actief, u zorgt voor de opzet van mailingen, acquisitie, ontvangt regelmatig klanten en zorgt ook intern voör een perfecte communicatie. Kortom u groeit uit tot een onmisbare peiler waarbij u in een later stadium ook de klanten persoonlijk gaat bezoeken. De kandidaat Naast een gerichte opleiding (zoals MTS/HTS-kunststoftechniek/Industrieel ontwerpen) heeft u ervaring opgedaan in een aanverwante baan in de kunst stofverwerkingstechniek Ook als deze eerdere baan technisch van aard is maar u de ambitie heeft om u commercieel verder te ontwikkelen is uw reactie welkom. Van nature aanwezige goede communicatieve vaardigheden, gevoel voor samenwerking en het vermogen om u in te leven in de klant en zijn product zijn echter onontbeerlijk Vanzelfsprekend werkt u makkelijk met geautomatiseerde systemen. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 35 jaar. De functie U bent verantwoordelijk voor de totale financiële administratie en optimali seert de administratieve processen in brede zin. Alle facetten komen hierbij aan de orde waarbij uw verantwoordelijkheden reiken tot en met het opstellen van de maandrapportages en de jaarrekening. Een door u verzorgde adequate managementrapportage en het alert reageren/adviseren op hieruit voort vloeiende signalen zorgen voor een wezenlijke bijdrage aan het sturen en ont wikkelen van de organisatie. Het betreft een zelfstandige functie waarbij u ook intensief contact onderhoudt met de andere interne disciplines. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 'tLaar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psycho logisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Uw opleiding op minimaal MBA niveau vult u aan met een gedegen praktische ervaring waarin u bent doorgegroeid naar HBO (werk- en denk) niveau. Bij voorkeur heeft u uw ervaring opgebouwd in een commerciële orga nisatie waarbij u te maken heeft gehad met inkoop-, productie- en verkoop stromen. Ervaring met het werken met Exact software is een duidelijke pré. U neemt en wordt graag aangesproken op uw initiatieven. Naarmate uw persoonlijke toegevoegde waarde duidelijker wordt kunt u rekenen op uitbrei ding van uw verantwoordelijkheden. Uw leeftijd ligt tussen de 26 en 35 jaar. Pekago Kunststoffen B.V. biedt u een baan: - binnen een vernieuwende 'ondernemende' onderneming; - met de kans om de 'eigen werkplek' verder uit te bouwen; - in een informeel en professioneel samenwerkend team. Keystone behoort wereldwijd tot de meest vooraanstaande ondernemingen op het gebied van de flow control technologie. Alleen al in Europa beschikt Keystone over zeven gespecialiseerde produktiebedrijven en meer dan twintig verkooporganisaties. In ons bedrijf, dat gevestigd is in Breda, leggen 220 medewerkers zich toe op de ontwikkeling, produktie, verkoop en distributie van onder andere vlinderklep afsluiters en vele toebehoren. Accounting is verantwoordelijk voor de financiële administratie en verleent ondersteuning op het gebied van administratieve organisatie, interne controle en het functioneel up-to- date houden van administratieve systemen. Voor de financiële administratie zoeken wij een (m/v): (Adminstratieve richting) Uw functie verwerking van kostenfacturen, waaronder: - controle met order en ontvangst - journalisering op juiste kostensoorten en kostenplaatsen - zorgdragen voor tijdige betaling; ondersteuning van management rapportage; ondersteuning van andere administratieve processen zoals declaratieverwerking, contractadministratie, etc. Ons profiel opleiding MEAO-BE/BA; een enthousiaste instelling; de bereidheid om in teamverband te werken; voorkeur kennis en/of en/aring met Engels en MS-Office. i A-i- )$ij bieden goede secundaire arbeidsvoorwaarden; het werken in een gezonde en groeiende onderneming; een colfëgiale werksfeer. w sollicitatie kunt u richten aan mevr. R. de Leeuw, afdeling Personeelsadministratie van: Keystone Valve (Europa) B.V. Mijkenbroek 22, 4824 AB Breda INSTALLATIEBEDRIJF KWEKEL B.V. te 's-HERTOGENBOSCH Voor diverse woning-nieuwbouwprojekten vragen wij enige: y-::y Mondelinge sollicitaties na telefonische afspraak. Hedikhuizerweg 21Postbus 2038, 5202 CA 's-Hertogenbosch. g Telefoon 073 - 621.83.35*, de heren Van Ham of Van Breugel. Privé-telefoon na 19.00 uur: 0416 - 27.39.83 of 013 - 511.24.07 MACHINEFABRIEK BEWO B.V. TILBURG Een dynamisch en expansief be drijf. Ontwerpt en fabriceert mo derne metaalcirkelzaagmachines van handbediend tot volautoma tisch. Op de wereldmarkt nemen we een vooraanstaande positie in. Als servicemonteur buitendienst bent u verantwoordelijk voor het zelfstan dig verzorgen van inbedrijfstellingen c.q. service van geavanceerde zaag- en buiginstallaties in binnen- en buitenland. Tevens verzorgt u opleiding en trainingen aan het bedienend personeel van onze afnemers. Functie-eisen: - opleiding MTS niveau (Wtb/elektro) - kennis en ervaring met PLC-besturingen (o.a. Siemens), hydrauliek en pneumatiek - goede contactuele vaardigheden - praktische kennis van de moderne talen - bereidheid tot meerdaagse reizen is een must - leeftijd 25-35 jaar - rijbewijs BE U Kunt uw schriftelijke sollicitatie met c.v. richten aan de directie van Postbus 5059, 5004 EB Tilburg m Het aanbod van McDonald's: Een professionele en bedrijfsgerichte ma nagementopleiding. Afwisselend werk en wisselende werktij den. Groeiende verantwoordelijkheid en zelf standigheid. Vereisten: Een MBO/MHS-opleiding of een oplei ding van gelijk niveau. Ervaring in leidinggeven en coördineren. Ervaring in een servicegerichte organisa tie Beschikking over persoonlijk overwicht, servicegevoel, initiatief en commerciële aanleg. Interesse Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief naar McDonald's Breda, t.a.v. de heer A. Troost, Karnemelkstraat 5 4811 KJ Breda. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: Voor de regio: Brabant en Zuid-Holland. Wij bieden: - vast loon hoge commissie - interne opleiding - firmawagen na gebleken geschiktheid/autovergoeding. Wij vragen: - dynamische mensen - leeftijd 21-50 jaar - in bezit eigen auto - onmiddellijk beschikbaar Telefonische reacties a.s. maandag tussen 09.00-16.00 uur: 076-5873066. Brouwer Personeel is hèt adviesbureau, gespecialiseerd in werven selecteren, uitzenden en detacheren van midden- en topkader in de bouw, civiele en installatietechniek. Onze opdrachtgever is een vooruitstrevend technisch aannemingsbedrijf met meer dan 100 jaar ervaring in de engineering, het aanleggen en onderhouden van infrastructurele voorzieningen voor nutsbedrijven, industriële ondernemingen en overheidsinstanties. Het bedrijf is nationaal en internationaal actief. Bij onze opdrachtgever is in de regio Limburg/Brabant een vacature voor een In deze functie bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken aangaande de productie van in uit voering zijnde projecten, U coördineert, begeleidt en bewaakt projecten onder meer in technische, organisatori sche en financiële zin. Kwaliteit en veiligheid verliest u daarbij nooit uit het oog. Daarnaast geeft u leiding aan 1 uitvoeringsmedewerkers en medewerkers van het bedrijfsbureau (planning en costcontrol). U heeft een opleiding op MTS/HTS-niveau en ruime ervaring met kabel- en leidingprojecten in de nuts-sector. U bent een kostenbewuste, energieke en ambitieuze persoonlijkheid, die een flexibele instelling heeft, stressbesten dig is en over leidinggevende capaciteiten beschikt. Voorts bent u bekend met/beheerst u moderne computerpro gramma's. Kandidaten die in een andere functie relevante ervaring hebben opgedaan worden eveneens uitgenodigd te reageren. Salaris en emolumenten zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad een korte brief en uw curriculum vitae naar onderstaand adres t.a.v. de heer R, Visser, onder vermelding van vacaturenummer RV/PLB96. Desgewenst kunt u voor nadere miormatie telefonisch contact met hem opnemen, tel. 038.4530891. De mensen en de kennis. Stationsweg 21, Postbus 178, 4140 AD Leerdam, tel. 0345*619540 Brouwer Personeel is onderdeel van ECCO Nederland B. V. Assenburg B.V., gevestigd in Tilburg en Houten, maakt deel uit van de SAMAS-GROEP; de markt leider in Europa op het gebied van kantoorinrichting. Assenburg ontwikkelt en produceert hoogwaardig stalen kantoormeubilair dat onder eigen naam af-fabriek aan dealers in Nederland wordt verkocht. Daarnaast worden in opdracht van zusterbedrijven meubellijnen ontwikkeld en geproduceerd die vervolgens door deze bedrijven onder eigen label worden verkocht. Assenburg telt ca. 350 medewerkers. Voor de toekomst heeft Assenbuig een ambitieus-realistische groeistrategie geformuleerd, waarbij het optimaal functioneren van alle medewerkers één van de belangrijkste succesfactoren vormt. Het personeelsmanagement is dan ook een belangrijk instrument om deze groei te realiseren. Teneinde verdere invulling en uitvoering te gaan geven aan deze management-verantwoordelijkheid zoeken we kandidaten voor de functie van Uw functie: U wordt verantwoordelijk voor het personeelsmanagement van Assenburg B.V. Dit omvat alle opera tionele activiteiten op het gebied van werving selectie, aanname, training, opleiding, ontwikkeling, beoordeling, beloning, pensionering en ontslag van werknemers. Onder uw leiding en i.o.m. uw collega-managers, afdelings hoofden en chefs zorgt u voor een optimale inzet van de beschikbare ■human resources', zodanig dat de business-doelstellingen van de onderneming gerealiseerd worden. U geeft leiding aan de afdeling Personele en Algemene Zaken (9 mensen), bent lid van het MT en rapporteert aan de Algemeen Directeur. Vereist: - Een HBO/Ac. opleiding personeelswetenschappen. Ruime, bvk. leidinggevende, ervaring met genoemde activiteiten binnen een middelgrote, op produk tie en sales gerichte onderneming. U verstaat de 'taal' en problematiek van beide disciplines. Assenburg groeit en zoekt voort durend naar de optimale inzet van mensen en middelen. Dit vraagt een 'people' manager met initiatief, flexibiliteit en creati viteit in probleemoplossing. Daadkrachtig in uitvoering met een goed gevoel voor menselijke belangen en verhoudingen. U woont in de regio Tilburg of bent bereid te verhuizen. Leeftijdsindicatie; ca. 30-45 jaar. Geboden: - Een invloedrijke functie met een veelzijdig werkgebied, waarin u met grote mate van zelfstandigheid invulling en uitvoering kunt geven aan het personeelsmanagement. - Assenburg is een financieel gezonde onderneming en hecht grote waaide aan de menselijke factor binnen de bedrijfsvoering. De cultuur is zeer informeel, lijnen zijn kort, de onder linge collegialiteit is sterk en de individuele betrokkenheid bij het bedrijfsresultaat groot. - Salaris en secundaire voorwaarden in overleg. Uw interesse voor deze functie maakt u kenbaar door een brief met c.v. o.v.v. ref. nr. 73.964283 te sturen naar Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60, 5612 AN Eindhoven. Kompaan is een organisatie voor jeugdhulpverlening, jeugdgezondheidszorg en jeugdwelzijn. Zij richt zich primair op de regio Midden-Brabant. Werkvormen van de stichting zijn: preventie, ambulante hulpverlening, dagbehandeling, residentiële hulpverlening, pleegzorg, jongerenwerk en speciaal onderwijs. Wij zoeken voor onze afdeling Jongerenwerk enthousiaste kandidaten voor de functies van voor 32 uur per week, in het stadsdeel Oud Noord (vac.nr. 96-19) Tot de taken van de nieuwe medewerker behoren: het opzetten en uitvoeren van sociaal-culturele activiteiten voor jongeren; het werven, opzetten en ondersteunen van een vrijwilligerskader; het opzetten en onderhouden van netwerkcontacten met andere organisaties in de wijk; het deelnemen aan diverse overlegverbanden. Functie-eisen: een op de functie gerichte opleiding op HBO-niveau; ervaring in het opzetten en uitvoeren van sociaal-culturele activiteiten voor jongeren, onder wie allochtone jongeren; ervaring in het werken met vrijwilligers; bereidheid om op onregelmatige tijden te werken ('s avonds en in de weekeinden); kunnen werken in teamverband; woonachtig in (de omgeving van) Tilburg of bereid zich daar te vestigen voor 40 uur per week, in het stadsdeel Oud Zuid (vac.nr. 96-20) Tot de taken van de nieuwe medewerker behoren: het geven van leiding aan het team Jongerenwerk; de coördinatie van de activiteiten in Oud Zuid; het onderhouden van externe contacten; het opzetten en uitvoeren van sociaal-culturele activiteiten voor jongeren; het werven, opzetten en ondersteunen van een vrijwilligerskader; het opzetten en onderhouden van netwerkcontacten met andere organisaties in de wijk; het deelnemen aan diverse overlegverbanden. Functie-eisen: een op de functie gerichte opleiding op HBO-niveau, zo mogelijk aangevuld met een cursus op het terrein van leiding geven; leiding kunnen geven aan professionals en vrijwilligers; ervaring in het opzetten en uitvoeren van sociaal-culturele activiteiten voor jongeren, onder wie allochtone jongeren; ervaring in het werken met vrijwilligers; bereidheid om op onregelmatige tijden te werken ('s avonds en in de weekeinden); kunnen werken in teamverband; woonachtig in (de omgeving van) Tilburg of bereid zich daar te vestigen. Aanstelling in beide functies geschiedt conform de salarisregeling sociaal-cultureel werk van de CAO Welzijn (functiecode C2). Vooralsnog wordt een arbeidsovereenkomst van een jaar aangeboden, waarna bij gebleken geschiktheid het dienstverband voor onbepaalde tijd zal worden voortgezet. Voor informatie omtrent beide functies kunt u contact opnemen met Jan Dekker, hoofd van de afdeling Jongerenwerk, tel. 013-5351595. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, dienen uiterlijk 11 oktober a.s. in ons bezit te zijn. Deze kunt u richten aan Kompaan, dienst P&0, postbus 10139, 5000 JC Tilburg, onder vermelding van 'vac.nr. 96-19', resp. 'vac.nr. 96-20'. Hulpmonteur Voor een bedrijf in Chaam zijn wij op zoek naar een hulpmonteur elektro-techniek/beveiliging, die in het bezit is van een rijbewijs. Bij voorkeur een schoolverlater. Voor meer informatie: Start Breda, Ingrid HufW tel.: 076-5200980. Monteur Voor een bedrijf dat brandbeveiliging verkoopt en onderhoudt zijn wij op zoek naar een monteur op minimaal LTS-metaal niveau en/of loodgie terservaring. U gaat leidingen aanleggen en re pareren en onderhoud uitvoeren bij bedrijven. Het betreft een baan met kans op vast dienstver band. Voor meer informatie: Start Breda, Paul Willens, tel.: 076-5200980. Elektrotechnisch tekenaar Voor een ingenieursbureau in Breda zijn wij op zoek naar een tekenaar op MTS-niveau met mi nimaal één jaar werkervaring. Kennis van Micro- station is een must. Voor meer informatie: Start Breda, Kim Kraak man, tel.: 076-5200980. Horecamedewerkers/studenten Voor diverse restaurants en cateringbedrijven zijn wij op zoek naar horecamedewerkers met ervaring in de bediening. Zwart/wit kleding g0' wenst. Voor meer informatie: Start Breda, Dymph Bergstein, tel.: 076-5200980. Seeovia (anp) - Gianni heeft vrijdag zijn as nor de WK wielrenr derstreept- Deltaliaan cLgovia de twintigste hi de Ronde van Spanj Bondscoach Alfredo Ma dentzege als eenopenli] citatie naar een bescherm tie uitleggen. Alex Zulle, '„de maand in Lugano L publiek rijdt, zagzij in algemeen klassement Vuelta niet in gevaar ko Bugno, tweevoudig wer len, verloor woensdag Lain de sprint van de msjev Twee dagen later de Italiaanse routinier g heim van zijn voornaams vatie aan de Ronde van Van onze verslaggever Breda - De 'affaire P politierechter in Bre van seksuele intimi Ooms (49) uit Hilvar het openbaar minist Het feit dat Ooms moet nen voor de politierecht kent dat hij maximaal jaar gevangenisstraf kan in zijn geval voor 'het ple ontuchtige handelingen sprake zijn van ernstiger kingen, dan zou Ooms' z~ de meervoudige kamer bracht, die zwaarder ka fen. De zaak dient over maanden. Het onderzoek van justi de zaak Ooms heeft bi maanden geduurd. Op 22 ri van dit jaar beschuldi judoka's Irene de Kok, 11 van der Lee en Anita St voormalige trainer-coae' televisie-sportprogramm rend en Van Dorp' van ding en sexuele intimidat Verjaard De Kok en Van der Le twee maanden later aangi dat het hen irriteerde d bleef ontkennen. Staps zover, omdat snel bleek situatie al was verjaar een maand na De Kok en Lee, die ooit onder lei Ooms wereldtitels ver stapte ook de 26-jarige Gouw, een oud-Ne jeugdkampioene, naar de Zij zei dat haar ogen wer pend door de onthullin het eerder genoemde televisie. Herkenbaar Gouw, ten tijde van haar met Ooms 18 jaar: „Toen de en las wat er allemaal was met Monique van de Irene de Kok, gingen ook de ogen open. Wat zij v was heel herkenbaar. Pa- moment begreep ik dat w Groningen - Meer dan honderd mensen hebbe dagmiddag de cremati Jannes van der Wal in G gen bijgewoond. Onder 1 grootmeesters Ton Sijb Harm Wiersma, Rob Hans Jansen en Alexandf jakin uit Wit-Rusland. V Wal overleed dinsdag r kort ziekbed. Ook voo Wouter van Beek van de nationale damfederatie en het voltallige bestuur dambond. Bondsvoo Schotanus prees de ve sten die Van der Wal v damsport had. „Zijn gei ten, boeken en prachtig tijen hebben een grote bi geleverd aan de damspoi Van onze verslaggever Rotterdam - Ronald K mag half oktober wee terug naar Barcelona, hij zes jaar lang woo voetbalde. In de tweedf van het UEFA-Cupto (15 en 29 oktober) is noord namelijk gek aan Espanyol, de tweec van de Catalaanse stad CF Barcelona, de oud van Koeman. »Een leuke bijkomsti noemt de libero het feit Barcelona beroepsmatig vans aan mag doen. dien," vervolgde hij, „den deze loting twee leuke w den op kan leveren." Koeman rekent er niet op met luid gejuich ontvan worden in het Sarria-s at 41.500 toeschouwe nerbergen. „Tenslotte k\ it voor de grote concurre Keal Club Deportiu Espa Barcelona - opgericht ii °oit landskampioen, we ™aal bekerwinnaar - st; nteel vrij laag genotee:

de Stem | 1996 | | pagina 14