Geen nieuwe Icrisis om irunder ziekte' Noord-Korea eist gestrande duikboot op k Ruzie over opheffing sancties Belgrado Campagne Dole krijgt een negatieve toon c IqESTEM 'Nieuwe' koeien voor Bosnische boeren Premier Griekenland vormt nieuw kabinet Antwerpen verwent rijke Nederlanders A4 BUITENLAND A5 COMMENTAAR rengeling Ignropese landbouwministers: I Volgens de Nederlandse be- liindsman Van Aartsen wil nie- d een tussentijdse top in Du- begin oktober, opnieuw I door de gekke-koeienziekte laten 1 'belasten'. I Illusie BUITENLAND KORT 'Frankrijk krijgt regionaal °pperbevel Navo' Van Mierlo: Het is gedaan met YN-chef Boutros Ghali Perot eist deelname tv-debat SUPERMARKTEN Zi&ye wedcta£Ji*m6o ooedkoopsi is 'EPTEMBER 1996 111 DINSDAG 24 SEPTEMBER 1996 olitiek zelf. Hoe ver kunnen n van hun maatschappe| imers een verkokerd circuit 'elfde mensen zaken worden d. Het gevaar dat de realiteit loren is levensgroot. "■bers wist het beeldend uitte sn politici het 'venster od dl was een groot voorstander taald. 1 aar niet van risico ontbloot re-Bolkestein. De fractievoor eraakt na onthullingen in de Ikestein zou meerdere malen "ster Borst van Volksgezond euw medicijn van hetfarma Dohme versneld in het ver iddelen te doen opnemen t bedrijf. 1 is met vakantie en heeft zich *en tegen de aantijgingen De met één affaire. De kwestie is oeten politici hun neus aan blijven steken, maar er mao rstrengeling. a ariaat aanvaardt, is dubbele rijf trekt geen dertigduizend hsbekendheid van een politi- f*ïs wordt in de meeste geval- van het bedrijf verdediqt bii «erkzaamheden. onmiddellijk duidelijk ma- Is hij hiertoe welbereid, dan en maatschappelijk functio- I Bolkestein zijn nog niet alle lelijk is echter dat de politiek I heel wat heeft uit te leggen ILAND KORT ïan is vermoord ssers levenloos in het water t (Goeree-Overflakkee) is ge- levenloze lichaam van de 38- li anker dat met een touw om ak gezet. Een woordvoerder - zwerver op weekeindverlof t. ,r toekomst RIOD voorziterschap van de Gro sseren over de toekomst van ïentatie. De commissie moet blijven concentreren op de Werkzaamheden moet verbre se geschiedenis, e instellingen voor historisch onderzoeksopdracht van de andig blijft of moet integre- en en van Defensie verzoch- l over de val van Srebenica opdracht van de commissie. sr van paspoorten '.e (OM) gaat het Amsterdam- fgen op verdenking van de il- vijzen, diploma's en andere gen die het CDA-Kamerlid rig jaar stelde. Zij vroeg zich Europrice af of het bedrijf del bezighield. Minister van Amsterdam op de zaak nader s uit dat onderzoek gebleken H. de W., strafbare feiten >ood Europrice de documen- f jaar vernieuwen' nis regelmatig bij te schaven, vijf jaar hun titel verliezen, gaan snel en wetenschappe- s prof. H. Beckers, voorzitter haps- en Technologiebeleid, leerlen. lerhaling, aldus Beckers. Het i hoger onderwijs afschaffen, '.deren, kan iemand beter be den opleiding, waarna hij 'zo irvolgens moet hij steeds te il te brengen. tuur onduidelijk |f de Tweede Kamer zal in- Universitaire Bestuursorga- asthoudt aan een wijzigings- derwijs) onaanvaardbaar is. als een faculteitsbestuur uit student in het bestuur moet rstel van grote waarde. Hoe- olitieke lot aan het voorstel ken. apt als de Kamer het wijzi- VD zijn tegen, onduidelijk is 5 week dinsdag duidelijkheid |r over de amendementen. De ns twee dagen later plaats, of riE) NTEVR.I). Skoda Felicia kunt u tijdelijk ing van f 10.000,-. Er is al een 30,- (incl. BTW) aan originele rijgt u een culinaire gids met afspraak. Dat is nu Skoda ..ttr VOltt**"' Ee regering van Zuid-Korea A i, gestrande onderzeeër, van Iruit tussen de twintig en Ê,M opvarenden Zuid-Ko- II binnendrongen, 'onvoor waardelijk' aan Pyongyang «rdraagt- tons een verklaring van het Qterie van Defensie verlangt «rd-Korea bovendien dat de L levende bemanningsleden en J „eer dan twintig lijken van inmiddels omgekomen Noord- Koreaanse infiltranten worden teruggestuurd. Het is de eerste officiële reactie van het regime in Noord-Korea op het stranden van de onderzee boot voor de Zuid-Koreaanse kust, hetgeen tot een grote diplo matieke rel heeft geleid. Seoul beschuldigt zijn stalinistische noorderbuur van een bewuste in filtratiepoging. Het binnendrin gen van 'gewapende guerrilla strijders' werd een militaire pro vocatie genoemd. Pyongyang zegt dat het schip vo rige week woensdag tijdens een routinevaart te kampen kreeg met een motorstoring, waardoor het bij Kangnung op de Zuid- Koreaanse kust liep. De beman ning had geen andere keus dan zich op grondgebied van het buurland aan land te gaan. Het ministerie benadrukte dat het schip geen vijandelijke bedoelin gen had. „Onze kleine onderzeeër had geen zware wapens aan boord." De Amerikaanse minister van Defensie Perry heeft gisteren de Noord-Koreaanse uitleg afgewe zen. Hij riep beide landen op kalm te blijven. Alle aanwijzin gen geven volgens Perry aan dat de Noord-Koreaanse onderzeeër niet een gewone opdracht uit voerde. Ondertussen gaat de zoekactie naar de resterende Noord-Kore aanse opvarenden in Zuid-Korea door. Zuid-Koreaanse militairen schoten bij hun jacht op infil tranten per ongeluk een 55-jarige Zuid-Koreaanse burger dood. De man wilde kort na zonsopgang paddestoelen zoeken in een berg achtig gebied dat scherp door de militairen in de gaten wordt ge houden. Dorpelingen hebben de waarschuwing gekregen zich niet in het gebied te begeven. De militairen jagen op ongeveer vijf Noord-Koreanen, die zich nog schuilhouden. Bij de zoekac tie zijn 30.000 soldaten betrok ken. De onderzeeër telde vermoe delijk 26 opvarenden. Het Zuid- Koreaanse leger heeft in totaal negen infiltranten doodgescho ten en er één opgepakt. Aan Zuid-Koreaanse zijde kwamen tot nu toe drie militairen om. Elf indringers werden dood aange troffen. Aangenomen wordt dat zij zijn doodgeschoten door an dere opvarenden. Waarom dat gebeurde, is niet duidelijk. I Killarney (anp) - De Europese landbouwministers willen niet I jat de Britse opschorting van een plan om 130.000 runderen te I slachten, leidt tot een nieuwe Europese crisis. ïan Aartsen en zijn veertien Eu ropese collega's, in de Ierse plaats Killarney bijeen voor een infor- tnele ontmoeting, pogen via on- Ijerlinge gesprekken een oplos- i te zoeken. De WD-minister I sluit echter uit dat de Britten de komende maanden alsnog het slachtplan gaan uitvoeren. I Tegelijkertijd waarschuwt Van Aartsen zijn Engelse collega l voor de 'illusie om te den- I ken dat de exportban op Brits {rundvlees binnen enkele maan- I den kan worden opgeheven'. De Britten zien volgens Van Aartsen steeds meer in het Neder- landse voorstel om te werken aan een opheffing voor de ban voor E-vrije bedrijven of regio's. I Tijdens onderlinge ontmoetingen I met Hogg zou de Britse minister I ïan Aartsen al hebben aangege- I ven ook meer dit spoor op te wil- I len. Daarvoor is wel de invoering van een identificatiesysteem no- De Britten vonden dit tot op I heden onnodig en ook veel te Landbouwcommissaris Fischler heeft gisteren gezegd dat hij toch naar zo'n verplicht identificatie- en registratiesysteem voor runde ren toe wil. Het houdt in dat elke koe in beide oren een merkteken moet dragen en dat van ieder dier een 'paspoort' moet worden bij gehouden, met daarin gegevens over mogelijke afwijkingen zoals de gekke-koeienziekte. Een dergelijk systeem bestaat al in Nederland. De invoering van zo'n systeem zou zeker twee jaar in beslag nemen. Tot die tijd is opheffing van de ban volgens Van Aartsen niet haalbaar. Woedend De Britten willen de slacht van zo'n 130.000 jonge runderen, overeengekomen in Florence, voorlopig opschorten op grond van een studie van de universiteit van Oxford. Deze wijst uit dat BSE tegen het jaar 2002 automa tisch zou uitsterven. Europees landbouwcommissaris Fischler reageerde vrijdag woe dend op dit bericht. Ook Van Aartsen spreekt noemt de Britse actie 'onaanvaardbaar' en 'op nieuw getuigen van solistisch ge drag'. Toch wil niemand nu de ontmoe ting in Killarney belasten met een nieuwe BSE-crisis. Een Bosnische moslim-boer in het plaatsje Sabici lijkt gelukkig met zijn 'nieuwe' koe, die hij heeft gekregen van de Wereldbank. In een poging de agrarische sector weer enigszins op poten te krijgen, heeft de Wereldbank in Duitsland 6.000 koeien gekocht, die momen teel gratis bij boeren in Bosnië worden afgeleverd. Tijdens de oorlog in Bosnië kwamen 60.000 runderen om het leven. foto reuter Leger en rebellen slaags in Sri Lanka Colombo - Regeringstroepen op Sri Lanka hebben zondag en maandag in het noorden van het land een groot offensief uitge voerd tegen posities van de Tamil-Tijgers. Daarbij kwamen ze ker dertig soldaten om het leven en nog eens vijftig raakten ge wond, aldus regeringsfunctionarissen. Aan Tamil-kant kwamen meer dan tweehonderd strijders om het leven of raakten ge-- wond. zei ëen legerwoordvoerder. De rebellen pleegden hevig verzet tegen de opmars van regeringstroepen naar het Tamil- bolwerk Kilinochchi. De Tamils beschuldigden het leger ervan met artillerie en vliegtuigen burgers aan te vallen. Doden door bomaanslagen in Zuid-Afrika Johannesburg - Door bomaanslagen bij goudmijnen in het Zuid- Afrikaanse mijngebied Stilfontein zijn zondag en maandag in totaal achttien doden en twintig zwaargewonden gevallen. De politie vermoedt dat etnische tegenstellingen de achtergrond vormen van de aanslagen. In totaal zouden acht bommen zijn ontploft. Volgens getuigen zijn de meeste slachtoffers omgeko men door de explosies. Enkele anderen werden vermoord toen ze probeerden aan de chaos te ontsnappen. Twee mijnwerkers zijn levend verbrand bij een aangestoken brand in hun logement. De politie zegt dat de situatie in het gebied nog zeer gespannen is en zij verwacht dat er een wraakactie komt. Grote Turkse operatie tegen Koerden Ankara - Turkije is gisteren een grote operatie begonnen tegen opstandige Koerden in het oosten van het land. Twintigduizend man troepen, gesteund door de Turkse luchtmacht, maken jacht op de rebellen en trachten aanvoer}inies af te snijden in verband met de aanstaande winter. De afgelopen dagen verhevigden zich al de gevechten tussen Turkse troepen en strijders van de Koer dische Arbeiderspartij PKK. Bij de botsingen in het oosten en zuidoosten van het land kwamen tientallen Koerden om het le ven. Het Turkse leger gaf geen cijfers over eigen verliezen. President Armenië wint verkiezingen Jerevan - De partij van de Armeense president Levon Ter-Petro- sian heeft gisteren de overwinning opgeëist van de presidents verkiezingen die zondag werden gehouden. Na telling van de stemmen in acht van de elf kiesdistricten had hij 56 procent van de stemmen veroverd, genoeg om een tweede ronde overbodig te maken. De belangrijkste oppositiepartij, de Nationaal-Demo- cratische Unie, haalde 37 procent. Beide partijen beschuldigen elkaar van geknoei met stemmen. De communisten blijven ver achter. Tijdens de campagne ston den strategische en economische vraagstukken centraal. De op positie verweet Ter-Petrosian dat hij geen oplossing heeft ge vonden voor het conflict met Azerbeidzjan over Nagorno-Kara- bach. Megawati en leger treffen schikking Jakarta - De Indonesische oppositieleidster Megawati Sukarno putri heeft gisteren haar aanklacht wegens smaad tegen legerge neraal Syarwan Hamid ingetrokken nadat deze had toegegeven dat hij haar ten onrechte had beschuldigd van het beramen van een coup. De zaak is daarmee in der minne geschikt. Megawati had in het proces 35 miljoen gulden van generaal Syarwan geëist omdat hij haar na de anti-regeringsreilen in juli in diskrediet had gebracht. Het conflict tussen Megawati en de regering van president Su harto is hiermee nog niet uit de wereld. Een proces van Megawa ti tegen de regering, die achter haar val als oppositieleidster zou zitten, loopt nog. Ze eist 36 miljard gulden schadevergoeding. Athene (ap) - De winnaar van de Griekse parlementsverkiezin gen, de socialistische premier Kostas Simitis, heeft gisteren van president Stephanopoulos opdracht gekregen een nieuwe rege ring te vormen. Simitis zei te verwachten dat hij daar enkele dagen voor nodig zal hebben, omdat hij nog niet pre- ties weet welke leden van zijn partij in het parlement zijn geko zen. Simitis, die de in juni overle den premier Andreas Papandre- ou opvolgde, had de verkiezingen voortijdig uitgeschreven om een mandaat te krijgen voor de be zuinigingsmaatregelen die hij no dig acht om toetreding van Grie kenland tot de Europese Mone taire Unie mogelijk te maken. Met 99,4 procent van de stemmen geteld staat de socialistische Pas ok-partij op 41,5 procent van de "temmen, en 162 van de 300 par lementszetels. De conservatieve oppositiepartij Nieuwe Demo- oratie krijgt 38,15 procent, goed v°or 108 zetels. Oe Communistische Partij ver hoogt haar zetelaantal van zeven k elf, met 5,6 procent van de stemmen. De Linkse Coalitie, een groepering van intellectuelen en actievoerders voor mensenrech ten, die drie jaar geleden onder kiesdrempel van 3 procent »«ef, keert terug met tien zetels lo,l procent van de stemmen). Brussel - Secretaris-generaal holana van de Navo heeft een Heuw regionaal opperbevel ïoor Frankrijk en Spanje v°orgesteld. "^nknjk moet een passende rol Pe«®, zei hij gisteren tijdens oen bezoek aan Parijs, resident Chirac benadrukte dat ankrijk de koers van toenade- ng tot de alliantie aanhoudt, aarnemers in Parijs verwach- en dat Frankrijk een leidende rol spelen in een nieuw regionaal avo-opperbevel voor West-Eu- t fa, na zijn terugkeer in de mili- - rf s'ructuur van het bondge- 'Schap. De Navo-hoofdkwar- j, en in Groot-Brittannië, g Jf!ssum en Napels staan onder nrjt van respectievelijk een kaa 66,1 Duitser en een Ameri- Een nieuwkomer, met 4,4 procent van de stemmen en negen zetels, is de Democratische Sociale Be weging (DIKKI) van Dimitri Tse- volas. Tsevolas brak eind vorig jaar met de Pasok en beschouwt de door hem opgerichte partij als ware erfgenaam van wijlen de so cialist Papandreou. Duizenden aanhangers van Pas ok liepen zondagavond uit om de overwinning van hun partij te vieren. De 60-jarige Simitis be dankte het publiek voor het hem en zijn partij geschonken man daat. „Vandaag heeft het Griekse volk laten zien dat het een nieu we weg wil inslaan," zei de Pas ok-leider. Simitis' uitdager Miltiades Evert van Nieuwe De mocratie heeft zijn verlies erkend en is afgetreden als partijleider. Washington/Sarajevo (dpa/afp) - Na de verkiezin gen in Bosnië is een diploma tieke ruzie ontstaan tussen de VS en Groot-Brittannië over de opheffing van de sancties tegen Belgrado. De VS stuiten vooral bij Londen op verzet bij hun streven de eco nomische sancties tegen Servië als politiek drukmiddel nog niet definitief op te heffen. Washing ton wil dat eerst de nieuwe poli tieke instellingen in Bosnië ge vormd zijn. Na het Dayton-verdrag in no vember vorig jaar werden de sancties tegen Servië opge schort. Volgens de VN-Veilig- heidsraad in New York moeten ze tien dagen na de verkiezingen definitief opgeheven worden. De Amerikaanse onderhandelaar voor Bosnië, John Kornblum, zei midden september tegen de Ser vische president Milosevic dat de sancties pas opgeheven zou den worden wanneer 'het verkie zingspakket uitgevoerd is'. Een Amerikaanse onderhande laar beschuldigde Londen ervan de onderhandelingspositie van de VS tegenover de Bosnische Serviërs te verzwakken, aldus de krant Washington Post. „Dat is een van onze laatste mogelijkhe den om nog invloed uit te oefe nen," zei een hoge regerings- functionaris tegen het blad. „Spijtig genoeg steunen de Brit ten ons niet in de Contactgroep voor Bosnië. De Britten en de Russen staan' hier tegenover de Duitsers en de Amerikanen, ter wijl de Fransen een tussenposi tie innemen." De Organisatie voor veiligheid en samenwerking in Europa (OVSE) heeft de getelde stem men in Bosnië gecontroleerd en bevestigd dat de moslim Izetbeg- ovic de presidentsverkiezingen heeft gewonnen. Izetbegovic be haalde ruim 731.000 stemmen, 34.000 stemmen meer dan zijn rivaal de Bosnische Serviër Kra- jisnik. Meer dan 60 procent van de vluchtelingen uit Kroatië en Bosnië die toevlucht hebben ge zocht in Klein-Joegoslavië (Ser vië en Montenegro), willen niet terug naar hun land van oor sprong. Dit blijkt uit een onder zoek van de Joegoslavische auto riteiten en de VN-vluchtelingen- organisatie UNHCR. „Bij elkaar rond 400.000 personen," zei een UNHCR-woordvoerster. De UN HCR is 'verbaasd' over het grote aantal. Al deze mensen zullen zich mogelijk moeten integreren in Joegoslavië, terwijl dit land een ernstige economische crisis doormaakt. Antwerpen (anp) - Het gemeentebestuur van Antwerpen heeft gisteren op het stadhuis een buslading kapitaalkrachtige Ne derlanders met alle egards ontvangen. De rijke Hollanders wil len zich mogelijk in België vestigen om te ontsnappen aan de 'emigratieheffing'. New York (anp) - Minister van Buitenlandse Zaken Van Mierlo ver wacht niet dat de VN-Veiligheidsraad Boutros Ghaii herkiest als se cretaris-generaal. „De Amerikanen hebben zich zo krachtig uitgedrukt dat ik ervan uitga dat het gedaan is met Boutros Ghali," aldus de minister. Hij woont deze week in New York de Algemene Vergadering van de VN bij. De VS willen Boutros niet meer omdat hij de kosten van de VN niet genoeg zou hebben gedrukt. Van Mierlo tekent vandaag als één van de eersten het wereldwijde verdrag tegen kernproeven. Veel landen zullen volgen. De vijf kern- wapenmogendheden - de VS, Groot-Brittannië, Frankrijk, Rusland en China - tekenen allemaal. Washington (ap) - De Amerikaanse presidentskandidaat Ross Perot wil het besluit om hem uit te sluiten van deelname aan tv- debatten bij de rechter aanvechten. Hij zei gisteren dat hij de commissie - gevormd door Republikeinen en Democraten - aan gaat klagen die hierover heeft beslist. „Wij laten het er niet bij zitten." De commissie heeft zaterdag besloten dat er twee debatten zullen worden georganiseerd tussen Clinton en Dole en een derde tussen hun beide 'running mates'. De Republikeinen in de commissie hebben aangedrongen op uitsluiting van Perot, met het argument dat deze geen reële kans maakt de verkiezingen te winnen. Perot, kandidaat van de door hem opgerichte Hervormingspartij, zegt te mikken op minimaal 25 procent van de stemmen. In de peilingen staat hij op 10 procent. De afgelopen maanden zijn al honderden Nederlanders, vooral directeurs-grootaandeelhouders van bedrijven, over de grens ge trokken. Ze ontlopen daarmee nog net de nieuwe, forse heffing, die de Nederlandse regering op 1 januari wil invoeren om verdere belastingvlucht te ontmoedigen. Uit alle delen van Nederland kwamen gisteren potentiële emi granten poolshoogte nemen in Antwerpen en omgeving op uit nodiging van het bankiershuis Van Lanschot. De bank, die ook vestigingen in België heeft, wil graag zijn klanten behouden en had een dubbeldekker ingezet om zo'n tachtig belangstellenden rond te rijden. Wethouder van Cultuur Eric An- tonis ontving de potentiële stads genoten 'met open armen' op het stadhuis. Hij wees erop dat Ant werpen, dat kampt met leegloop, graag nieuwe bewoners aantrekt. En dat Antwerpen voor hen 'heel wat te bieden' heeft. Vooral kapi taalkrachtige emigranten zijn welkom. (ADVERTENTIE) Door Tom Raum (ap) Washington - In een poging zijn voortdurende achter stand op president Clinton te verkleinen wordt de Republi keinse presidentskandidaat Bob Dole steeds negatiever in zijn campagne-uitlatingen. De laatste tijd schildert hij Clinton af als een wolf in schaapskleren, oftewel een 'verkapte liberaal'. Als Clinton voor een tweede ter mijn wordt gekozen, zo houdt Dole zijn gehoor op campagne bijeenkomsten voor, dan haalt hij misschien zijn mislukte plan nen voor een nationale gezond heidszorg weer uit de kast en laat hij zijn echtgenote Hillary een sociaal hervormingsbeleid uitvoeren. Campagnemedewerkers van Do le hebben nog een ander ijzer in het vuur om de kloof tussen Dole en Clinton te dichten: Zij willen Dole vaker in gezelschap van diens echtgenote Elizabeth op het podium brengen. Door me vrouw Dole te gebruiken als 'warming up act' hopen zij het soms wat uitgebluste optreden van Dole meer pep te geven. Zondag verscheen Elizabeth Do- Dole met echtgenote Elisabeth. Zij moet haar mans campagne meer vaart gaan geven, foto epa ie op een campagnebijeenkomst aan de zijde van haar man, die zij voor een enthousiast publiek introduceerde als 'werkpaard, geen renpaard'. Het was het eer ste gezamenlijke optreden van het echtpaar Dole sinds de Re publikeinse conventie in San Di ego. Dole's woordvoerder Nelson Warfield zei dat mevrouw Dole de komende tijd vaker aan de zijde van haar man te zien zal zijn. „Met de verkiezing zo dicht bij zal president Clinton er alles aan doen om zijn liberale agenda verborgen te houden," zei Dole op de bijeenkomst in Illinois. „Er zijn al tekenen die er op wij zen dat hij, als hij wordt herko zen, opnieuw zal proberen de ge zondheidszorg in handen van de regering te leggen," zei Dole. „Nu zegt hij dat hij mevrouw Clinton de leiding zal geven over een sociaal hervormingspro gramma." Voor zijn sneer naar Hillary Clinton, die de leiding had over Clintons mislukte poging een nationale gezondheidszorg op poten te zetten, kreeg Dole grote instemming van het Republi keinse publiek, dat het niet heeft begrepen op de bijdehante presi dentsvrouw. Niet alleen Dole's spreekbeurten worden negatiever van toon, ook zijn campagneboodschappen zijn er steeds meer op gericht Clinton zwart te maken. De nieuwste, die vrijdag voor het eerst werd uitgezonden, verwijst opnieuw naar Clintons 'jeugd zonde' - marihuanagebruik - en zijn verontschuldiging daarvoor, vrijdag voor de televisie. „Hoe wel ik maar zo weinig heb geno men, was het fout," zei Clinton. „Voor duizenden jonge Ameri kanen die onder Clinton aan de drugs zijn geraakt is zijn veront schuldiging te miniem en te laat," luidt de Republikeinse boodschap. ƒ45,- KORTING OP ENTREEBEWIJS TIJDENS: Een muziekspektakel met optreden van beroemde artiesten zoals: MARCO BORSATO, GUUS MEEUWIS, JOCELIN BROWN, ROOS, JESSICA EN LINDA VAN G.T.S.T. en MOTOY. Presentatie ALBERT WEST Bovendien maakt u kans op het winnen van een gloednieuwe MAZDA 121 U maakt dit spektakel mee in de Brabanthallen te 's Hertogenbosch woensdag 27 november aanvang 20.00 uur. Spaar daarom ook mee voor een entreebewijs voor slechts 5,- (waarde 50,-). Exclusief bij JUMBO SUPERMARKTEN. De festatie wordt mede mogelijk gemaakt door: COCA-COLA, FRISTI, OMO, PICKWICK FRESH TEA EN UNIEKAAS WK 39. Geldig t/m 28 sept. rH£T SPAAR KADO Met onze Pra-Kodo spoorok tie spaart u het hete jaar snel en voordelta voor prachtige huishoudelijke kado's mek wel 30 tot SO% spoarwinst. Haal snel de informatiefolder bij de Jumbo-Supermarkt. DEZE WEEK MET 3 GRATIS PRO-KADO ZEGELS HET VIERGRANEN-Ei doosó 10 stuks UNIEKAAS JONGE KAAS vers van het mes of vacuüm voorverpakt, per kilo Nu met O gratis Prokado zegels per kilo FLEURIL PLUS novulzok 6 1,0 kilo LIBERO LUIERS VOORDEELPAKKEN diverse sporten, per voordeetpak Nu met 6 gratis Prokado zegds per voordeeipede KOTEX VERBAND maxi, curved super of superdun, per pak KLANTENINFORMATIE BEL GRATIS: 06-0220161 van maandag t/m vrijdag van 10.00-12.00 en van 14.00-16.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 5