De Stem betrekt nieuw kantoor aan Baudeloo haZ?Tlrdi%r): Miriam c°pp] vroeg, hebben we ons laten vertellen. ligheid alleen maar ten goede. Uitsluitend volgens fabrieks- Hoe dan ook, later concentreerde die Hij eist van z'n personeel vak- instructies. liefde voor auto's zich op één merk. kennis en deskundigheid. Voor kleine en grote reparaties. de merkdealer kent uw auto door en door. de merkdealer is verlengstuk van de fabriek, dus de merkdealer werkt alleen met originele onderdelen en de merkdealer werkt met de juiste apparatuur volgens fabrieksinstructies. de merkdealer is een professionele vakman met goed getraind personeel. de merkdealer geeft merkgarantie, ook bij schade-reparaties en zorgt voor uw veiligheid. de merkdealer levert de beste kwaliteit voor een faire prijs. Bij de merkdealer begon de liefde voor auto's al vroeg. Bij sommigen zelfs heel voorbeeld alleen met originele onder delen. En dat komt uw auto en uw vei- Er wordt dan ook gewerkt met de meest geavanceerde apparatuur. Uw merk. En tenslotte kunt u bij uw Daarom is uw auto bij de merkdealer merkdealer rekenen op de beste kwali- ook altijd in goede handen. Hij weet als teit voor een faire prijs. geen ander wat uw auto nodig heeft. De beste zorg voor uw auto? De merk- Kent 'm door en door. dealer is er gewoon voor in de wieg En dat merkt u. Uw dealer werkt bij gelegd. Hijj was er al vroeg bij. verL^edewertcers van De Stem in rreher (baliemedewerkste Hulst. Dat is de stad van Reynae- rtde Vos en fraaie Middeleeuwse monumenten. Dat is gezellige terrasjes en drukke winkelstra ten. Dat is de weekmarkt en een dagje Morressen. Dat is een jloeiend bedrijfsleven en het fi nancieel centrum van Oost- Zeeuws-Vlaanderen. Maar Hulst is ook dagblad De Stem. De krant die de inwoners dagelijks bericht over alle gebeurtenissen en we- ;enswaardigheden in dit klop- jend hart van Zeeuws-Vlaande ren. Maar De Stem is ook de eta lage voor het bedrijfsleven. De schakel tussen ondernemers en danten. Tientallen jaren lang was het item-kantoor gevestigd in de Steenstraat. Maar dat pand werd eigenlijk te klein. Donderdag opent De Stem officieel haar nieuwe kantoor aan Baudeloo 16. De afgelopen weken is daar heel wat werk verzet om het nieuwe onderkomen aan te passen aan de iisen van een eigentijds kranten- aedrijf. De verhuizing is inmid dels achter de rug en alle mede werkers hebben hun nieuwe verkplek al betrokken. Ze heb- )en nu de beschikking over een modern kantoor, waarmee ze weer jaren vooruit kunnen. Een kantoor ook van waaruit de Stem-lezers optimaal bediend kunnen worden. Het nieuwe adres is Baudeloo 16, 1561 ES Hulst. Het telefoon- en faxnummer blijven ongewijzigd: 0114-372770 (telefoon) en 0114- 372771 (fax).

de Stem | 1996 | | pagina 20