95 |95| mm,.. TAALDE 'Waterschap dwingen tot een fusie' Oma Mieke kan zo lekker troosten Lamswaarde wacht op jawoord gemeente DÈSTEM Dierenparkje moet wijken voor uitbreiding Bamisfeesten Kloosterzande nieuwe stijl DAG KLAPPER POLITIE RAPPORT DUIVEN SPORT Parkieten stelen show in Warande Sint Jansteen ZEELAND C2 Maten M-XL innen. Zónder zorgen. mét omzet, j Danklof! DANKLOF* Audax I uil de bouw van de huizen door- Lasten niet omhoog voor fonds I van onze verslaggever Kloosterzande - Als het waterschap de Drie Ambachten mor gen een fusie afblaast zullen de twee andere waterschappen in Zeeuws-Vlaanderen de provincie vragen een gedwongen fusie Schooldirecteur pesten hoogtepunt jubileumviering EXAMENS i 1996 DESTBM DINSDAG 24 SEPTEMBER 1996 95 9 rdstraat tiarkt htstraat fcnmarkt (rdstraat Zuidpolder zilt worden, dan is at eenvoudiger heb je namelijk e klanten. Dus met r i voor een lening van 'n uiterst soepele regeling v leggen. Voor het administratieve weik hoef enig te schrikken: dat is zeer beperkt leer je tot in de puntjes tijdens de g en van de praktijkbegeleiders. ildoet aan deze eisen en je bent resseend? Nu schrijven! En vandaag sten! ir meteen een brief met gegevens izelf, je vooropleiding het werk dat nu toe gedaan hebt, je hobby's en t je zelf venier belangrijk lijkt aan Danklof B.V. t.a.v. de heer Kaijea ;e-manager, ftostbus V, 5126 ZH Gilze. zo snel mogelijk en alleen schrifte- crijgt in elk geval per omgaande een van Danklof terug. Méér dan Leesplezier ENDE MEDIALANDSCHAP VRAAGT OM EDINGEN INNOVATIEVE DAADKRACHT, SW>' DAX, MET EEN AANTAL WERKMAATSCHA^ IJK MANIFESTEREN OP DE UITEENLOPEN^ EN DISTRIBUTIE TOT EN MET LOGISTIEK OOK DE MET EEN VORMEN Van onze verslaggever Lsvvaarde - De gemeente Ltenisse heeft de troefkaart handen voor de bouw van en aantal moderne seniorwo- éigen in Lamswaarde. De Ljonale Zeeuws-Vlaamse I Woningbouwvereniging irZVW) wil het, de Provincie iet het zitten en nu is het wachten op het jawoord van gemeente. Plan voor bouw van een aantal moderne seniorwoningen gaan, dan moet namelijk de ge meente ook een financiële duit in het zakje doen. Burgemeester en wethouders moeten daarover nog een besluit nemen. De verwach ting is dat Lamswaarde daar op korte termijn duidelijkheid over zal krijgen, zegt Fr. van Dries- sche van de plaatselijke Dorps- raad.Dezelfde Dorpsraad bracht begin dit jaar het balletje aan het rollen met brieven naar de wo ningbouwvereniging en de ge meente. „We hebben daarin gevraagd of het mogelijk is in Lamswaarde seniorwoningen te bouwen," al dus Van Driessche. „Er staan wel wat bejaardenwo ningen in de Dreef, maar die vol doen eigenlijk niet meer aan de eisen van deze tijd." Het duurde even, maar de brief resulteerde uiteindelijk in een door de gemeente en de woning bouwvereniging opgesteld plan. Er werd tevens een werkgroepje gevormd, waarin ook de Dorps raad vertegenwoordigd was. Het is nu zover dat de RZVW on geveer vier woningen wil bou wen. De provincie heeft al laten doorschemeren wellicht een bij drage te willen leveren uit de pot stads- en dorpsvernieuwing. De beslissende factor is nu de ge meente, want die moet het geld op tafel leggen voor de uitvoering van allerlei infrastructurele wer ken. Voor de RZVW zou het mooi uitkomen als de bouw kon door gaan. „Het past prima in ons standpunt dat de leefbaarheid van kleine kernen ook onze wo ningbouwvereniging aan gaat," zegt directeur C. Reinhoudt. „Bo vendien bestaan we volgend jaar vijftig jaar. Ooit zijn de aller eerste woningen van onze vereni ging opgeleverd in Lamswaar de. opteleggen. Dijkgraaf K. Baron Collot d'Es- CUry kondigde dat gisteren aan I tijdens de algemene vergadering van het waterschap Hulster Am- 3 bacht in Kloosterzande. Daarnaast stelde de dijkgraaf dat het uitgesloten is dat de water- I schapslasten worden verhoogd i' om een gezamenlijk water- I schapsfonds te vormen. In dat fonds worden, zo luidt het plan, I de reserves van de waterschap- gestopt, om daarmee de ta- I rieven in de toekomst te laten da- I len. Het idee voor zo'n fonds is ipperd om de Drie Ambachten I over de brug te krijgen. In navolging van het Vrije van Sluis stemde de algemene verga ing van het Hulster Ambacht leren voor een fusie van de I drie Zeeuws-Vlaamse water- I schappen per 1 januari 1999. Al bleven heel wat hoofdingelanden met de nodige vragen en twijfels I zitten. Met name E. de Deckere en P. Blommaert vonden de toe komst voor het personeel zo vaag I dat ze tegen het fusie-voorstel stemden. Dat gebeurde na een steeds verhitter wordend debat met de dijkgraaf. De Deckere en Blommaert von den dat de algemene vergadering nu al moest besluiten dat de fusie niet gepaard mag gaan met ge dwongen ontslagen. Volgens de dijkgraaf was zo'n besluit hele maal niet nodig. Dat komt vol gens hem pas aan de orde in het nog op te stellen bestuursconve- nant. Daar mag ook de onderne mingsraad nog zijn zegje over doen en dan komt het terug naar de algemene vergadering. „Dus daarop vooruitlopen is niet no dig. Alle garanties zijn er," be toogde Collot d'Escury. Vertrouwen „Dus kunnen we net zo goed nu besluiten dat er geen gedwongen ontslagen mogen vallen," rea geerde De Deckere. „In het fusie rapport wordt gesproken over een verlies van 30 tot 48 forma tieplaatsen. Als'we dat rapport nu vaststellen gaan we ook ak koord met het verdwijnen van die arbeidsplaatsen." De Deckere en Blommaert kon den geen.verdere medestanders vinden. De rest van de vergade ring zei alle vertrouwen in te hebben in de woorden van de dijkgraaf. Van onze correspondente St.-Jansteen - Voor de 24e keer hield de Parkietenspeciaalclub regio Zeeuws-Vlaanderen het afgelopen weekend een parkie tenshow. In gemeenschapscentrum de Warande in St.-Jansteen waren 410 vogels te bewonderen. parkietenkruis voor H. Roels met een Barraband parkiet. Alge meen kampioen agaporniden: E. de Roeck. Algemeen kampioen grasparkieten: O. Debbaut. Alge meen kampioen grote parkieten: H. Roels. Kampioen jeugd EK: Ad Hamerlinck. Kampioen jeugd OEK: Danny Audenaerde. In het klassement van verdienste werden de 5 eerste plaatsen inge nomen door 1. O. Debbaut met 457 punten, 2. E. de Roeck met 457 punten, H. Roels met 455 punten, 4. F. Pardon met 452 punten en 5. W. Smet met 452 punten. Uit handen van districts voorzit ter T. Udo van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers mochten de kampioen en prijs winnaars de bekers en prijzen in ontvangst nemen. Van onze correspondente Axel - Ze stonden ervoor in de rij, de kinderen van de Prinses Marijkeschool in Axel. Want wie wil er nu niet met natte sponzen gooien naar het de directeur van de school, die met hoofd en handen in het schavot vastzit. Het 'hoofdje pesten' was het ab solute hoogtepunt van de jubi leumviering van basisschool Prinses Marijke. „Iedereen wilde sponzen gooien naar directeur De Regt. Het was echt dolle pret," vertelt Herman Dekker van de ouderraad die tevreden terug kijkt op de viering van het veer tigjarig bestaan van de school. Die begon voor de 225 kinderen al op vrijdag met een vossenjacht. Ze moesten de achttien vossen, bestaande uit onderwijzers en le den van de ouderraad zoeken. Zaterdag was het van elf uur 's ochtends tot drie uur 's middags feest voor alle leerlingen, hun broertjes, zusjes en buurtkinde ren. Er was een kermis met tien verschillende spelletjes, een rom melmarkt, raadspel, stoepteke- nen en een ritje op de rug van een pony. De 28 deelnemers uit Zeeuws- Vlaanderen en België brachten een mooie collectie kromsnavels in tal van mutaties, soorten en kleuren bijeen. Twee plaatselijke middenstanders hadden gezorgd voor een groene en plantenrijke entourage en gratis vogelvoer. Voorzitter De Roeck en penning meester Dankaart van de parkie tenclub spraken van een geslaag de show. Ze toonden zich ver- jieugd over de deelname van de jeugd. Zo waren er prijzen voor de parkieten van de jeugdleden Ad Hamerlinck en Danny Aude naerde. De vier keurmeesters hadden de handen vol aan het keuren van de vogels. Dr was veel waardering voor de ingezonden vogels met als specia le vermeldingen: hoogste prijs EDITIE ZEELAND Redactie kneuzen: Elandstraat 32,4532 CG w. 0115-645769, fax 0115-645742. Wacteuren: Peter Oggel (editiechef), van den Assem, Frank van Cooten, mok Deij (plv. ed. dief), Rein van der Harold de Puysseleijr. Wokstraat 1,4461 JK 0113-273700, fax 0113-273701 „„acteur: 6e® Maas (provincie- versiaggever). Hulst; '6,4561 ES «■0114-372770,fax 0114-372771. r acteuren: Gerlach Hochstenbach, tu9ene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: fon Koomen tej. ma tfm vrij. 0115- 645751 zondag 0115-645753 Advertentie-exploitatie ,e stem en ZVK kneuzen: Sproot 32,4532 CG «0115-645740, fax 0115-645741 - vertegenwoordigers: :artl"B°eije, privé 0115-563976, Huïst S' Pr'vé 0115-562354 tel.wi«7277a1 jjdegenwoordigers: ul^den Bra"de, privé0114-314570, 1 Ve'straeten privé 0114-316755. 0peningstijden: ma- t/m vr. 8.30- 17.00 uur Mieke Gudden temidden van 'haar Robbedoesjes'. Van onze correspondente Hulst - Oma's kunnen bij peuters geen kwaad doen. Oma's zijn lief en verdienen tientallen kusjes. Die natte smakkers kreeg oma Mieke Gudden gisteren van de kin deren van peuterspeelzaal de Robbedoes in Hulst. Er werd gefeest, want oma Mieke zorgt al tien jaar vrijwillig voor de Robbedoesjes. „Het is een echte schat, ze is rus tig en altijd goed gehumeurd. Aan haar kun je nooit iets te veel vragen," vertelt een van de leid sters. „We zochten tien jaar ge leden een vervangster voor oma Van Poelje die toen 85 jaar was. Een van de bestuursleden vond oma Mieke (toen vijftiger) be reid om te komen voorlezen. Maar het is niet bij deze' activi teit gebleven. Ze is zo enthou siast dat ze vrijwillig een och tend en een middag in de week komt helpen." Oma Mieke komt handen tekort om alle presentjes en bloemen in ontvangst te ne men. „Heerlijk om eens een mid dagje echt verwend te worden." Zij doet dit werk met plezier. „Ik vond het leuk om te werken met hele jonge kinderen. Ik ben moeder van vier grote zonen, maar dit is totaal anders. Heel dankbaar trouwens, ik heb er zelf nog veel van geleerd ook. Ik hoop het nog jaren te kunnen doen. Je moet alle kinderen aan dacht geven en omdat ik samen werk met de leidsters en sta giaires ben ik dat extra handje dat overal toegestoken kan wor den. Geduldja dat heb je no dig en eerlijk gezegd....dat heb FOTO WIM KOOYMAN ik hier ook ontwikkeld." Elke maandagmiddag en dins dagochtend is oma Mieke pre sent. Gisteren kwamen de ouders en peuters van alle groe pen om dat te vieren. „De oma die zo heerlijk troosten kan. Er zijn er heel wat die bij haar heb ben uitgehuild en op schoot zijn gekropen," verklaart een van de moeders. Dan stormen twee peuters op haar af. Eentje kijkt haar met grote glinsterende ogen aan en vraagt: „morgen kom je weer hé, dan kunnen we samen spelen." Het dierenparkje achter verzorgingshuis De Vurssche in Axel Van onze verslaggever Axel - Verzorgingshuis De Vurssche in Axel wil dat het nabijgelegen dierenparkje verplaatst wordt naar de ge plande groenvoorziening tus sen het nieuwe ouderencom- plex De Weistede en kinder dagverblijf De Kleine Draak. In verband met de geplande nieuwbouw voor het verzorgings huis zal het dierenpark op de hui dige locatie verdwijnen. Achter het huidige verzorgingshuis wordt een zorgcentrum gebouwd met plaats voor zestig verpleeg huis- en 75 verzorgingshuisbe woners. Voor de dieren is dan geen plaats meer. Er is echter een plan ontwikkeld voor een nieuw onderkomen voor de herten en de loopeenden. De omgeving van het nieuwe zorg centrum zal parkachtig ingericht worden. Het plan om het hertenpark te verplaatsen naar de groenvoor ziening tussen De Weistede en het kinderdagverblijf is volgens FOTO CAMILE SCHELSTRAETE De Vurssche de beste oplossing. „Dan kunnen zowel ouderen als kinderen plezier van de dieren hebben." Om de verhuizing goed te laten verlopen, is De Vurssche op zoek naar een vrijwilliger die verstand heeft van herten en eenden. Hij zal de verhuizing in goede banen moeten leiden. Van onze verslaggever Kloosterzande - De organisa tie spreekt van Bamisfeesten 'nieuwe stijl'. Dat houdt in dat de 23e versie van het eve nement in Kloosterzande voor het eerst rond een thema is opgebouwd. Zeeuwse produc ten staan centraal. In een van de twee tenten op het Marijkeplein zullen twintig standhouders hun waren uitstal len. Daarbij aandacht voor onder anderen Zeeuwse vlegel en Zeeuws bier. Middenin de beurstent komt een terras met een podium, waarop doorlopend animatie zai zijn. In de feesttent vinden tal van activiteiten plaats. De Bamisfeesten, georganiseerd door carnavalsstichting De Kloorianen, beginnen vrijdag 27 september en duren tot en met maandag 30 september. Burge meester Th. Steenkamp opent de festiviteiten vrijdagavond in sa menwerking met de Koninklijke Harmonie St. Cecilia. Verder treedt die avond de volksdans groep Hava Naguila in Hulsterse klederdracht op. In de feesttent begint om 20.00 uur een Zeeuwse avond. Centraal hierbij staat een spellencircuit, waaraan iedereen individueel of in groepsverband kan meedoen. Drive-in-show Cygnus-X met Patrick Roelands maakt er een amusante Zeeuwse feestavond van. Ook is er een op treden van de Kloosterse forma tie Wastmoarwa en van het Zeeuwse zangtalent Jacko de Braai. Zaterdag begint om 10.00 uur een jeugdbijeenkomst waar Mister Diamond zijn medewerking aan verleend, 's Middags is er in de tent een schieting op twee wip pen en is er een rommelmarkt voor kinderen. De kindergroep van Hava Naguila verzorgt een optreden in de beurstent en daar zullen ook modeflitsen op het po dium vertoond worden. Vanaf 16.00 uur zullen de van ouds bekende porties mosselen worden geserveerd. Om 20.00 uur begint het Holland Hitfestival. Aan deze avond zal medewerking worden verleend door Franky Boy, de Alpenzusjes, Bart Xan- der, Ingo Roberts, De Zingende Timmerman, Frank Millo en het duo Sabrina en Martin. Op zondag is er om 10.30 uur een mis met zang van het parochie koor. Aansluitend op deze eucha ristieviering is er gelegenheid om te komen brunchen met muzikale omlijsting van de harmonie. Om 13.00 uur begint een doorlopend optreden van Ambras in de beurstent, afgewisseld met mode- flitsen. Om 14.00 uur volgt in de feesttent een soundmixwedstrijd voor de jeugd, waarna een veiling volgt van speciale curiosa. Buiten de tent zal het bungee-run-circus van Morres actief zijn en een dweilband zal voor de nodige muzikale afwisseling zorgen. Om 20.00 uur begint de grote Bamis- bingo met als vanouds dikke geld- en bingoprijzen. Maandag begint met een prijs- kaarting (bieden en jokeren) om 10.00 uur. 's Middags is er een koopjes- en demonstratiemiddag in de beurstent en wordt er in de feesttent een seniorenschieting gehouden. De feestavond vanaf 20.00 uur, met het orkest Amber en optredens van John Tura en Theo de King, sluit de Bamisfees ten af. SPORT WEST-ZEEUWS-VLAANDEREN Kustrit - Puzzelrit voor auto's en fietsers - dagelijks te rijden - route- boeken bij Hotel De Zwaan, Dorps plein Zuidzande, VW Cadzand - IN FO 0117-452843 (tot 30 sept) DIVERSEN CLINGE Volksdansen - zang - biljarten - Malpertuus -13.30 uur Kaarting - café De Gouden Kroon - 14.00 uur NIEUW NAMEN Vleeskaarting - St. Cecilia - 20.00 uur SINT JANSTEEN Bieden en jokeren - Zondags Ver maak -14.00 uur Kaarting - café Zondagsvermaak - 14.00 uur TERNEUZEN Expositie - olieverfschilderijen, aquarellen en pastels - mevrouw Dekker - centrale hal Ter Schorre - 09.00-21.00 uur (t/m 1 okt) Dansen - SWOT - De Veste flat B - 19.00 uur HULST Schieting - De Blaauwe Hoeve - 13.30 uur Jokeren - De Lieve -13.30 uur Dansen - KBO - De Lieve - 20.00 uur AXEL Jokeren - Gregoriuscentrum - 13.30 uur Koersbal - De Halle -14.00 uur Bridgen - Gregoriuscentrum - 13.30 uur GRAAUW Jokeren - gemeenschapshuis - 13.30 uur WESTDORPE Volksdansen - Concordia - 09.30 uur Bejaardengymnastiek - Concor dia -10.30 uur Koersbal - Concordia -13.30 uur SAS VAN GENT Clubavond - Sasse fotokring - op name table top - 19.30 uur - De Speye FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Twister HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Twister 20.00 uur Striptease 20.00 uur The Quest 20.00 uur Phenomenon 20.00 uur Multiplicity 20.00 uur A Time to Kill BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur The nutty professor 20.00 uur Phenomenon 20.00 uur The Quest GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Far go 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur The Quest 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur The Nutty Professor 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Trainspotting 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Phenomenon 14.30, 20.00 en 22.30 uur Bound 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Striptease 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Twister 14.30, 17.00 en 20.00 uur It takes Two 20.00 en 22.30 uur Eraser 22.30 uur From Dusk till Dawn 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur The Rock 20.00 en 22.30 uur The Craft 14.30 en 17.00 uur Spy Hard 14.30 en 17.00 uur Dunston Checks In 17.00 uur LeHuitième Jour KNOKKE Beverly Sereens 20.00 uur Phenomenon 20.00 uur Twister 20.00 uur The Quest 20.00 uur The Nutty Professor Inval woning Sas van Gent - Bij een inval in een woning aan 't Hoge Sas in Sas van Gent maandagmorgen heeft de politie gestolen geluid sapparatuur en een geringe hoeveelheid verdovende mid delen gevonden en in beslag ge nomen. De 27-jarige man die in de woning aanwezig was, is aangehouden. De politie-inval hield verband met een speur tocht naar gestolen goederen. Kop -staartbotsing Breskens - Een 37-jarige auto mobilist uit Oost-Souburg be merkte maandagmorgen op de Rijksweg N58 bij Breskens te laat dat een voor hem rijdende auto, met achter het stuur een 21-jarige Middelburger, afrem de. De Souburger reed achter op deze auto, waarna die ver volgens tegen een voor hem rij dende auto, bestuurd door een 35-jarige Vlissinger, botste. De drie vioertuigen liepen enkele deuken en wat lakschade op. Portemonnee Terneuzen - Een 20-jarige Axelaar deed aangifte van diefstal van zijn portemonnee met daarin een bedrag van ruim driehonderd gulden. Blikschade Schoondijke - Bij een aanrij ding op de rijkseg N58 in Schoondijke hebben twee au to's blikschade opgelopen. Een 24-jarige automobilist uit IJ- zendijke bemerkte te laat dat een voor hem rijdende auto, be stuurd door een 68-jarige Schoondijkse, afremde. Blauw oog Hulst - Een 41-jarige vrouw uit Hulst heeft zondagavond een blauw oog opgelopen bij een ruzie in een café aan de Grote Markt. De vrouw wilde bemid delen in een conflict tussen een man en een vrouw. De man sloeg haar daarop in het gezicht. Alcohol Breskens - De politie betrapte in de nacht van zondag op maandag in de J. F. de Millia- nostraat een 49-jarige automo bilist uit het Belgische Bere- gem die te diep in het glaasje had gekeken. Van de man is een bloedproef afgenomen omdat hij niet in staat was een blaas- test te doen. Hij gaf een valse naam op en bovendien bleek dat zijn auto valse kenteken platen had. Pak slaag Aardenburg - Een 18-jarige Aardenburger deed gistermor gen aangifte van mishandeling. De man had zondagavond laat een pak slaag gekregen van een 19-jarige jongeman uit Oost burg. Inzet van het conflict was een schaderegeling. De Aar denburger liep een gebroken middenhandsbeentje op. Diefstal scooter Terneuzen - Een 27-jarige Ter- neuzenaar meldde bij de politie de diefstal van een blauwe Ya maha scooter. De tweewieler stond gestald in het winkelcen trum aan de Drebbelstraat. De waarde van de scooter is ruim drieduizend gulden. Vliegseizoen nadert einde Terneuzen - Het vluchtseizoen 1996 voor de duivenliefhebebrs nadert het einde. Dat is dan ook duidelijk merkbaar aan de aantallen duiven die nog wor den ingezet voor een wed vlucht. In het samenspel Hulst/St.-Jan- steen vlogen zaterdag vanuit Moeskroen 187 duiven, hoogste snelheid 1123,26 meter per mi nuut: 1. W. Maes, Hulst, 2 en 4. R. Vermorken, 3. J. vann Daele, bei den St.-Jansteen, 5. Th. Casteels, Hulst, 6, 8 en 9. Frankie Thijs, St.-Jansteen, 10. J. Dhanis, Hulst. Herleving Kloosterzande, 70 dui ven, 1065,02mpm: 1, 2 en 10. R. de Nijs, 3. Comb. Verschu- ren/Andriessen, 4 en 5. R. Mahu, 6, 7, 8 en 9. Jo Voet. Nieuw Leven Koewacht, 35 jonge duiven, 1099,17mpm: 1. G. Schal- kens, 2, 3 en 5. A. de Booy, 4. R. Rotthier. Verwachting Axel, 59 duiven, 1099,24mpm: 1 en 9. K. Verbunt, 2. C. de Poorter, 3. Comb. De Mul/Kop, 4. J. en J. P. Nolet, 5, 7 en 10. R. Herman, 6. J. Weesepoel, 8. A. Verschuren. Sluiskilse reisduif, 27 duiven, 1093,7lmpm: 1 en 3. A. Bouchaut en zoon, 2 en 4. P. van de We- ge/Wisse, 5. J. Sijs. De Eendracht Terneuzen, 0 dui ven, 1097,97mpm: 1 en 2. J. Ver- planke, 3. F. van Cleemputte, 4, 7 en 8. G. van Houdt, 5, 9 en 10. J. Geelhoedt, 6. A. de Meijer. Volharding Westdorpe, 34 dui ven, 1118,45mpm: 1, 2 en 3. Arn. van Paemel, 4 en 5. René Kwik- kelberge. De Reisduif Philippine, 105 dui ven, 1090,42mpm: 1. J. Kornelis, 2, 7 en 10. J. Verstelle, *3. T. de Bruijn, 4. P. Pladdet, 5, 8 en 9. O. Haers. Concourscombinatie Biervliet, 72 duiven, 1106mpm: 1 en 7. J. du Puy en zoon, 2, 4 en 5. Herman de Dobbelaere, 3 en 8. A. Neve, 6. Harry de Dobbelaere, 9. F. Del- laert, 10. B. van de Slikke. Nijmegen - Katholieke Universiteit - doctoraal psychologie (afstu deerrichting: psychogerontologie) - Suzanne de Bakker - Vogel waarde

de Stem | 1996 | | pagina 15