UITZENDEN WERKT! tempo-team uitzendbureau BRENG MANPOWER DE ZAAK 4f SiYork Nederland de stem Pi UITZENDWERK Vedior vervoer DE STEM Q COM EN i VACATURES Banen op de weg Kansen in tijdelijk werk Dactylo heeft werk Toonaangevende bank biedt unieke kans aan commerciële HBO'ers en Academici ASB The flexible workforce COST-ACCOUNTANT M/V COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V postkantoor O MANPOWER* UITZENDORGANISATIE GEZOCHT Heftruckchauffeurs Schoonmaaksters Kraamverzorgsters/ verpleegkundige A Distributiechauffeur m/v Chauffeur Tankwagen m/v Studenten MDGO-VZ en MDGO- VP m/v Personeels- en salarisadministrateur m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Medewerker klantendienst m/v Produktie-medewerker m/v Technisch administratief medewerker m/v -\r randstad uitzendbureau ^?5a.etylo YORK INTERNATIONAL BV ORDERADMINISTRATOR (M/V> Ziekenverzo (m/v Logopedist (40%i Yllround mei technische di« (100'; Prijzen gelde Calais-Folke Bel snel Le Shuttle (<K of infor DE STEM BSffiL Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek vanh Brabants Dagblad. Eindhovens Dagblad. De Stem. Brabants Nieuwsblad. Advertentiereserveringen tel. 040-23362%, fax 040-2.1i<u Postbus 534, 5600 AM Eindhoven. Uitzendwerk is niet meer weg te denken uit onze maatschappij. Dagelijks zijn er in Nederland meer dan 192.000 uitzendkrachten aan het werk. Op jaarbasis vinden zo maar liefst 648.000 mensen een tijdelijke baan. Maar uitzendbureaus zorgen niet alleen voor veel tijdelijk werk. Zo treedt 1/3 van alle uitzend krachten na de uitzendbaan in vaste dienst. Werknemers en werkgevers in de uitzendbranche hebben onlangs afspraken gemaakt over een nieuwe cao die op zijn vroegst per 1 januari 1997 ingaat. Daardoor kunnen uitzendbureaus in de toekomst mensen langer dan 6 maanden uitzenden, waarbij het bureau veel meer de rol van werkgever van de uitzendkracht vervult, met alle rechten en plichten die daarbij horen. Zo kunnen uitzendkrachten een vast contract krijgen bij het uitzend bureau en zorgt het uitzendbureau voor scholing en de opbouw van pensioen. Bedrijven hebben hiermee meer mogelijkheden om flexibele krachten in te zetten. Daarom is het belangrijk dat een bedrijf het juiste bureau inschakelt. Kiest u voor een bureau dat is aangesloten bij de ABU (Algemene Bond Uitzendonder nemingen), dan kiest u voor betrouw baarheid, integriteit, professionaliteit en kwaliteit. De ABU vertegenwoordigt maar liefst 75 Nederlandse uitzendonder nemingen met in totaal ca. 1.300 vestigingen en een gezamenlijke jaaromzet van 5,3 miljard gulden. Dat is ruim 70% van de uitzend- markt. Elk ABU-uitzendbureau wordt periodiek op betaalgedrag, naleving van wet- en regelgeving en de ABU-gedragsregels getoetst. Dat beschermt zowel de uitzendkracht en opdrachtgever als de arbeids markt. Ook voorziet de ABU de aan gesloten bureaus van alle informatie die onmisbaar is voor een goede dienstverlening. Wilt u profiteren van de nieuwste mogelijkheden van flexibele werk nemers voor uw bedrijf? Laat u dan eens vrijblijvend informeren door een ABU-uitzendbureau. Op deze pagina vindt u de adressen van ABU- uitzendbureaus in uw regio. Adia Personeelsdiensten Bergen op zoom, Breda, Oosterhout, Roosendaal. ASA studenten uitzendbureau Breda. Content Uitzendbureau Breda. Dactylo Uitzendburo Bergen op zoom, Breskens, Goes, Middelburg, Raamsdonksveer, Roosenda, Terneuzen Zevenbergen, van Eijk uitzendgroep Etten-Leur. EMC oosterhout. Friday Uitzendwerk Goes. Manpower Uitzendorganisatie Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Goes, Middelburg, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen, Vlissingen. Medi interi Breda Randstad uitzendbureau Bergen op zoom, Breda, Etten-Leur, Goes, Hulst, Middelburg, oostburg, Oosterhout, Oudenbosch, Raamsdonksveer, Roosendaal, Steenbergen, Terneuzen, Vlissingen, werkendam, zevenbergen, Zierikzee. Uitzendbur De schiestreek Etten-leur. Uitzendbureau secretaresse Plus Breda. Short Track Uitzendburo Breda. Tempo-Team Uitzendbureau Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Goes, Moerdijk, Oosterhout, Raamsdonksveer, Rijsbergen, Roosendaal, viissini. Zevenbergen. Tènce! Uitzendbureau Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Goes, Klundert, Middelburg, Roosendaal, Terneuzen, Vlissingen. Timing Uitzendteam Breda, unique Uitzendburo Breda, Roosendaal, vedior ASB Bergen op zoomBreda Ett Leur, Goes, Hulst, Middelburg, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen, Vlissingen. werknet Uitzendbureau Bergen op Zoom. KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een distributiecentrum in Roosendaal. U voert gegevens in op de computer en controleert de pak lijsten. Daarnaast draagt u zorg voor de declaraties en andere uitgaande papieren. Hiervoor bent u gemoti veerd en flexibel. De werktijden van deze baan met goede toekomstperspectieven zijn van 15.00 tot 24.00 uur. Informatie: (0165) 54 02 48, Jeanine Seegers Roosendaal, Roselaarplein 33 Medewerker assurantiën m/v voor een bedrijf in de regio Bergen op Zoom. U bent zowel werkzaam in de binnen- als in de buitendienst. Behalve een diploma MBO met Assurantie-B hebt u enige jaren ervaring in de financiële dienstverlening. Verder bent u commercieel en representatief en beschikt u over een grote dosis overtuigingskracht Deze baan is voor langere tijd. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Bankmedewerkers m/v voor een bank in de omgeving van Bergen op Zoom. U bent verantwoordelijk voor de financiële administratie van diverse kantoren in de regio. Het gaat om coördine rende en administratief ondersteunende functies. Hiervoor hebt u een diploma MEAO- Bedrijfsadministratie en enige ervaring in het bank- wezen.Verder bent u enthousiast en flexibel inzetbaar voor deze fulltime banen voor lange tijd. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Controller m/v voor een relatie in Breda en omgeving. U bent verant woordelijk voor o.a. financieel-administratieve en boek houdkundige werkzaamheden zoals debiteuren, credi teuren en grootboek. Daarnaast verzorgt en ontwikkelt u management-informatie. Hiervoor hebt u een diploma HEAO-BE of gelijkwaardig en relevante werkervaring. Goede sociale vaardigheden zijn belangrijk en u hebt affiniteit met geautomatiseerde systemen. Informatie: (076) 520 58 12, Mandy Turner Breda, Nwe.Ginnekenstraat 38 GEZONDHEIDSZORG Kraamverzorgende m/v voor de regio West-Brabant Uw werkzaamheden vinden plaats in de thuiszorg.Vereist is een afgeronde opleiding als kraamverzorgster of A-verpleegkundige en relevante werkervaring. Eigen vervoer is noodzakelijk. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 INDUSTRIE Machine-bediener m/v voor een snelgroeiend productie-bedrijf. U gaat werken in een 3-ploegensysteem en wilt voor lange tijd aan de slag. Het werk bestaat uit het bedienen van machines en een gedeelte handwerk en eindcontrole. Hiervoor bent u gemotiveerd en direct beschikbaar. Bent u serieus, zelfstandig en hebt u werkervaring in een soortgelijke functie! Reageer dan meteen en neem contact met ons op- Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Industrieel schoonmakers m/v voor een schoonmaakbedrijf. U werkt in Hoogstraten (België) en het werk bestaat uit het schoonspuiten van een slachterij met een hogedrukspuit De werktijden zijn 's ochtends van 8.30 tot 12.30 uur en u bent lange tijd beschikbaar. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 Allround medewerkers 2-ploegen m/v voor een groenteverwerkend bedrijf. U beheerst de Nederlandse taal, houdt van aanpakken en bent flexibel. Het werk is in 2-ploegen en bestaat uit het bedienen van machines en het uitsorteren van diverse groenten. Bij voorkeur hebt u eigen vervoer. U kunt direct voor 3 maanden aan de slag. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Productie-krachten m/v voor een kunststofverwerkend bedrijf. Er zijn mogelijk heden voor mannen en vrouwen die zelfstandig kunnen werken en direct beschikbaar zijn. Het werk bestaat uit het afwerken en monteren van diverse producten. Zoekt u een baan voor lange tijd? Dan kunt u direct aan de slag. Reageer snel. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Montage-medewerkers m/v voor een relatie in de omgeving van Roosendaal. Een technische achtergrond is vereist en bij voorkeur heb je een LTS-opleiding. Het werk bestaat uit het monteren van verschillende onderdelen. Ben je voor lange tijd beschikbaar en hebt je eigen vervoer? Kom dan snel langs. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Inpakkers m/v met ervaring met lopende bandwerk. Het werk bestaat uit het inpakken en verpakken van diverse producten. U bent gemotiveerd en flexibel en wilt 20 tot 36 uur aan de slag. Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 MAGAZI/N EN TRANSPORT Loodsmedewerker m/v voor een distributiecentrum in Roosendaal. U verricht laad- en loswerkzaamheden in 2-ploegendienst. Hiervoor bent u gemotiveerd en weet u van aanpakken. Er zijn verschillende mogelijkheden, van één dag in de week tot fulltime banen voor langere tijd. Informatie: (0165) 54 02 48,Juan Brea Piket Roosendaal, Roselaarplein 33 TECHNIEK Kraanmachinist/bediende m/v voor een bedrijf in Zegge. De werkzaamheden bestaan uit het versnipperen van houtafval op locatie, daarbij bedient u de kraanmachine. U hebt enige ervaring op een graaf- of kraanmachine en bent bereid om hard te werken.Verder bent u flexibel met de werktijden voor deze baan met toekomst Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarpleinie 33 Medewerker Technische dienst m/v voor een suikerverwerkend bedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig oplossen van storingen en het verzorgen van het onderhoud aan diverse machines. Hiervoor hebt u een diploma MTS-WTB en ervaring met besturingstechniek en PLC-schakelingen. U bent fulltime beschikbaar en bereid in 3-ploegendienst te werken. Deze baan biedt goede toekomst. Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Content heeft uitdagende banen voor de periode van 6 maanden tot 1 jaar. Werkzaam heden: Je adviseert en overtuigt zowel telefonisch als persoonlijk klanten om hun bedrijfsspaarregeling aan te wenden voor de door onze opdrachtgever aangeboden levens verzekeringsproducten. Profiel: Je hebt een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur in een bedrijfseconomische richting en zowel affiniteit met de financiële dienstverlening als met de verzekeringsbranche. Tevens ben je in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden: Een commer ciële functie met aantrekkelijke financiële voor waarden en een auto tot je beschikking. Herken je jezelf in bovenstaand profiel en durf je de uitdaging aan? Stuur dan een korte brief met c.v. naar Recruitment Center, ta v. Mw. N. Kruyning, Hogehilweg 18a, 1101 CD Amster dam ZO. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in de vol gende functie (M/V): Productiemedewerkers. Dagelijks hebben wij werk voor productie medewerkers, zowel in dag- als in ploegendienst. Wilt u meer informatie kom dan zo spoedig mogelijk langs bij Vedior asb, Nieuwe Markt 53c in Roosendaal. Telefoon: (0165) 545955. Vraag naar Rina van Ineveld of Rene Brands. Voor een relatie in Oosterhout zijn wij op zoek naar: voor administratieve productbegeleiding Het betreft een fulltime allround functie voor langere tijd, waar bij de volgende functie-eisen van belang zijn: - financieel administratieve werkervaring - een technische achtergrond (bij voorkeur staalindustrie) - ervaring met o.a, Windows, Quatro Pro, WP 5.1Exact en Dos - de talen Engels en Frans zeer goed in woord en geschrift - rijbewijs BE Bovendien zijn de onderstaande persoonlijke vaardigheden van groot belang m.n.: erktijden pereidheid tot reizen/flexibel qua wer goede communicatieve vaardighedei hoge mate van zelfstandigheid - prioriteiten kunnen stellen Voor een relatie in Oosterhout zijn wij op zoek naar een commerciële/administratieve duizendpoot met technische affi- ïit. De administratieve taken bestaan o.a. uit: p.z. werk- tmheden, financiële adm., facturatie en inkoop. Het uitwer- i van offertes, de "after sales" en telefonische acquisitie be ien. De kandidaat die wij zoeken be- irsoönskenmerken: klant- en servi- urig, gedreven, zelfstandig en dyna misch. Ben je tussen de 25-35 jaar en toe aan een nieuwe uit daging bij een jonge, groeiende organisatie Neem dan snel contact op met Manpower Oosterhout 0162-460020. ende perse nauwkeuri Manpower Uitzendorganisatie POSTKANTOOR, Toren straat 15, 4901 EG Oosterhout, 0162-420020. KIES JE VOOR EEN VAST BRUTO UURLOON MET VOOR JOU ALLE VOORDELEN, KOM DAN LANGS BIJ MANPOWER. '4 can measure the difference. met EVL en Veiligheidsdiploma (VCA) I voor ochtend- en/of avonduren gediplomeerd, op oproepbasis voor heel West-Brabant Tènce/ uitzendbureau Nieuwe Markt 79, Roosendaal, 0165-562001 De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor een bedrijf in Klundert zijn we op zoek naar een ervaren distributiechauffeur. Het gaat om 60 adressen die u moeiteloos weg moet kunnen brengen met een bakwagen. Het werk is voor lange tijd. U dient in het bezit te zijn van rijbewijs C en het CCV-B. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor meerdere relaties in de buurt van Rotterdam zijn wij op zoek naar ervaren tankwagen-chauffeurs. Het werk is in de meeste gevallen internationaal voor een aantal weken. U dient in het bezit te zijn van rijbewijs CE en het CCV-B. ADR is niet in alle gevallen verplicht. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor studenten aan de MDGO richting VZ en VP heeft Randstad volop werk. Als je graag iets bij wilt verdienen, bijvoorbeeld in het weekend, de herfstvakantie, of in de kerstvakantie, èn tegelijkertijd ervaring op wilt doen in je eigen richting, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Barbara Panis, tel. (0165) 54 84 09, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Voor een distributiebedrijf zoeken wij een kandidaat op minimaal MBO-niveau met ervaring op het gebied van salarisad ministratie. Werkzaamheden bestaan onder andere uit het bijhouden van personeels- en salarisadministratie, verschaffen van managementinformatie, secretariële ondersteuning en het beantwoorden van vragen van medewerkers. U kunt overweg met een salarisverwerkingssysteem, Word for Windows en Excel en u beheerst de Engelse taal. U bent full-time en op zeer korte termijn beschikbaar. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 521 53 33, Breda, Zoete Inval 8. Voor een bedrijf in Roosendaal zijn we op zoek naar een ervaren boekhoudkundig medewerker. De volgende eisen worden gesteld: opleiding op MBA/SPD niveau, ervaring, grote mate van zelfstandigheid. De eerste 4 5 maanden zal het gaan om een full-time functie, daarna wordt het een part-time baan voor 30 uur per week. Geschikte kandidaten worden uitgenodigd spoedig contact op te nemen. Informatie bij Angela Verheijen, tel. (0165) 54 84 09, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Voor een van onze relaties in Gilze zijn wij met spoed op zoek naar een full-timemedewerker klantendienst voor lange tijd. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit de afhandeling van inkomend telefoonverkeer, het verschaffen en verkrijgen van informatie, het oplossen van eenvoudige klachten en de admini stratieve afhandeling van de telefoongesprekken. De functie is hectisch en u dient dan ook echt over een gedegen telefooner varing te beschikken. Heeft u deze ervaring dan zien wij graag uw reactie tegemoet. Ook herintreders, mits full-time beschikbaar, vragen wij te reageren. Informatie bij Majella Verseveldt, tel. (0161) 22 28 88, rijen, Raadhuisplein 6. Voor een bedrijf in Oudenbosch zoeken wij een stevige aanpakker. Het werk is in dagdienst en voor lange tijd. Het is vrij zwaar maar afwisselend werk. Heb je interesse neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Dorothée de Vries, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. We zoeken een MTS-Wtb-er met praktische ervaring, die over een goede kennis van Windows beschikt en de Duitse en Engelse taal beheerst. We bieden deze persoon een commerciële binnen dienst-functie, waarin naast administratieve verwerking ook veel geregeld moet worden. Het betreft een baan voor lange tijd. Informatie bij Kiki Sip, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. Telefoniste/receptioniste/ secretaresse m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een kandidaat voor zeer lange periode. De kandi- daat die wij zoeken heeft een afgeronde Schoevers opleiding of gelijkwaardig niveau. Een goede beheer sing van de Engelse, Duitse en Franse taal is belangrijk. Beheersing van de Spaanse taal is een pre. Benturond de 25 en 30 jaar en kunt u overweg met WP 5.1dan is dit wellicht de baan voor u. Administratief medewerker logistiek m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een kandidaat voor o.a. de facturatie, vracht-en douanedocumenten, palletadministratie, file-administra tie, ondersteunen van aankomende projecten en de nodige administratieve handelingen. Functie-eisen:25- 35 jaar, mbo/hbo Logistiek, beheersing van de Engelse en Franse taal, ervaring op gebied van douanedocu menten, kennis van Excel, Word en DW4, ervaring op logistiek gebied etc. Ploegchef m/v Voor een relatie in Steenbergen zijn wij op zoek m een ervaren kandidaat met een mas/has opleiding Aangezien dit bedrijf werkzaam is in de voedingsmid delen-industrie verwachten wij dat de kandidaat erva ring heeft in deze branche. Enkele kernwoorden zijn: leiding geven, coördineren, controleren, technisch in zicht, flexibele werkhouding, hygiëne, optimalisatie van het produktieproces, etc. Wilt u meer weten over deze vacature neem dan contact op met Dactylo Bergenop Zoom. De werkzaamheden zullen afwisselend in de dagdienst en in ploegendienst zijn. Operators m/v Voor een relatie in Steenbergen zijn. wij t>ezig met het selecteren van een aantal operators. Onze relatie is werkzaam in de voedingsmiddelenindustrie. De werk zaamheden bestaan o.m. uit het bedienen, instellenen bijstellen van produktie- dan wel inpakapparatuura.h,v. geldende voorschriften, proces- en controlelijsten.Te vens draagt u zorg voor de hygiëne en de bevoorrading van de nodige grond- en hulpstoffen. De functie-eisen zijn: mbo-niveau, technisch inzicht, administratieve werkzaamheden, ervaring in de branche, 3-ploegen dienst. Wilt u meer weten over deze vacature, neem dan snel contact op. Automonteur m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een 1 e automonteur. De kandidaat die wij zoeken heeft een afgeronde mts-automobieltechniek oplei ding en heeft bij voorkeur kennis van elektronica. De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van bedrijfswagens. Spreekt deze korte omschrijvinguaan en bent u rond de 27 jaar, neem dan snel contact ty met Dactylo Bergen op Zoom. Onderhoudsmonteur m/v Voor een relatie in Steenbergen zijn wij op zoek naai een zelfstandig werkende kandidaat met mts-ElekW- techniek en een mechanische achtergrond. Gratis studentenbox Studenten opgelet! Bij iedere Dactylo vestiging gratis Studentenbox voor je klaar. Schrijf je snel profiteer van de aantrekkelijke aanbiedingen en dukten! Bel meteen voor meer informatie of kom langs Dactylo Uitzendburo in Bergen op Zoom, 0164-235657. Koevoetstraat 63. UITZENDBURO Dactylo. Wijn uitzendbur YORK International B. V. is ruim 120 jaar gespe cialiseerd in installaties voor klimaatbeheersing. De apparatuur voor koe ling, verwarming, venti latie en airconditioning wordt in eigen fabrieken gefabriceerd, onder meer in de Verenigde Staten, Engeland, Duits land en Frankrijk. Als één van de grootste zelfstan dige producenten van deze apparatuur beschikt YORK ook over eigen verkoopkantoren ver spreid over de gehele wereld. In Breda bevindt zich het hoofdkantoor voor de Benelux. Omdat de onderneming een grote expansie doormaakt, zijn wij op korte termijn op 2^ naar een enthousiaste die onze Afdeling Customer Contract Support wil komen versterken Wat houdt de functie In? Administratieve verwerking van ontvangen or ders. Administratieve verwerking van inkoopop drachten. Bewaking levertijden. Administratieve verwerking/beheersing van voorraden. Coördinatie van nationaal en internationaal transport. Het beschikbaar stellen van cijfermateriaal ten behoeve van de financiële administratie en het management. Administratieve verwerkingen worden op AS400 applicatie uitgevoerd. Wat verwachten wij van u? Administratieve opleiding van middelbaar niveau. Ervaring in een soortgelijke functie. Bekendheid met de transportsector. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Nauwkeurig, stressbestendig, initiatief nemend. Prioriteiten kunnen stellen. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren. Inzicht in administratieve processen. Bekendheid met AS400 applicaties is een must. Bekendheid met softwarepakketten zoals MS Excel, Word en Access strekt tot aanbeveling. Leeftijtfïan 25 tot 35 jaar. (Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wat kunt u verder verwachten? Een dynamische werkomgeving. .„erva^l Een salaris in overeenstemming met opleiding en i Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Mogelijkheden voor verdere ontplooiing Een collegiale, kwaliteitsbewuste werkomgeving. Denkt u een geschikte kandidaat voor deze tocctte te111 kunt u daarbij het hoofd koel houden? Schrijft u dan een brief met c.v. aan rt de heer D. Dibbits/Manager Customer Contract biw YORK International B.V. Postbus 3453 - 4800 DL Breda - Tel.: 076-542 zu Verpleeghuis Ter Schorre in Temeu vormen samen de Regio Zeeuws-Vh in een 7-tal samenwerkingsprojecte functies. In ons meerjarenbeleidspli en de nieuwbouw van een zorgcent regio en de lokale woningbouwvere, De ontwikkelingen binnen de gezond! complex, maar boeiend en dynamisch Door interne reorganisatie in de facilit Wij verwachten, dat de nieuwe colleg inhoud geven aan onze zorgvisie, w; bewoners centraal staat. U maakt al van het team waarin u in samenwerk leider, artsen, fysiotherapeuten, mat houd geeft aan de zorg aan onze be heeft het diploma ziekenverzorgende sociale vaardigheden. Het salaris Wij de CAO-Ziekenhuiswezen, passend bi formatie Voor meer informatie over opnemen met drs. R. Ruissen, Manage In deze functie staat diagnostiek en afasie, dysartrie en/of slikstoomissen sche en poliklinische patiënten en bez ling. U geeft, samen met uw collega, ii delaars, verzorgend personeel, patië: bevordert en stimuleert u de uitoefe binnen de organisatie als daarbuiten kelingen op het vakgebied. De func Beroepsopleiding logopedie afgerond ring. Interesse voor de oudere mens, i zelfstandigheid vinden wij belangrijk, salaris conform de CAO-Ziekenhuisv en ervaring. Informatie Voor meer in men met de heer R. Verwijs, Hoofd pa In deze futictie maakt u deel uit van een team, dat werkzaamheden van uil nen de diverse locaties en projecten team te versterken, verwachten wij, zaamheden kunt verrichten. Ook best nis op het gebied van gas-, water- e Het meedraaien in de storingsdienst* takenpakket. U ontvangt leiding van dienst. De functie-eisen U beschikt niveau en u heeft ervaring opgedaan van gebouwen. Daarnaast heeft u eer in staat zelfstandig te functioneren, salaris conform de CAO-Ziekenhuisv en ervöring. Informatie Voor meer in men met de heer R. Lafarre, Manager ALGEMEEN Voldoet u aan onze eise de, dynamische organisatie aan, dan van de Regio Zeeuws-Vlaanderen SVI hebben wij voor u een leuk apparteme r Op de terminal duty-free. En daar Reizen vóór 31 ok.

de Stem | 1996 | | pagina 30