'Contact bij rampen werkt niet' 6x10! Hulst soepel bij opslag vaste meststoffen op landbouwgronden Dodendans af en toe met vocale pareltjes ÖÈSTEM tertiM,pioi,atie rfSi^r5-645741 In spin, de bocht gaat in... 'Herinrichting zorgt voor beter wonen' Hulst treedt streng op tegen foute terrassen WEERMAN WILLY UITSLAGEN DAG KLAppER Sara 50% 50 jaar 60 jaar Rietje 60 jaar Kans op regen groeit De klusjesman 40jaar HOERA Toine Mens 50 jaar ZEELAND PvdA Hulst na brand bij Kallo editie zeeland Wethouder over Houtmarkt Hulst: Vlaamse kermis in Lamswaarde Bedrijfsleven heeft wel zin in een uitje Nagenoeg hetzelfde Volle maan ZATERDAG ZONDAG 996 <ke en 2 id- 'n Venne ,JJar aa'n x 10; moetje^ aar aan ne' moet ik wenne H.G. je Doffer Vandaag alles Dit is nu uw kans Marie wordt dus komt allen langs Jouw boutjes en moertjes 1 revetje. wie heeft hem gezien? wan vandaag wordt hij H.G. Ma, kinderen en kleinkinderen is niet niks ieder om beurt HaHa Ad Wendy Ma KeesTonny Danny Debbie Echt waar I TO 50 JAAR Gefeliciteerd Collega's afd.8 DE Brink M Je zou het niet zeggen maar toch is het waar onze OPA JOS werd gisteren H.G. Manon en Debby. Papa MICHEL wordt vandaag 32 JAAR Hartelijk Gefeliciteerd en kusjes Britt, Carmen, Marijke Ben, Rob Ton, Rob Ria, HarryJU^anr» Hartelijk gefeliciteerd va" je kleine Jordi. Ik houv^L Met elke dag ach'''heef< sprudelwater en ee fruit loopt hij de bare de Michelstadtseheuv ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1996 onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst "telt zich soepel op bij de uit- nngvandegedoogregeling voor opslag van vaste mest een op landbouwgronden. Volgens die regeling mag de mest niet langer dan een half jaar blijven liggen, maar als dat nodig is, wil de gemeente best een oogje toeknijpen. Wethouder G. van de Voorde zei dat in de commissie Stads- en Dorpsontwikkeling naar aanlei ding van vragen door J. Steijaert (CDA). Volgens Steijaert kunnen heel wat boeren moeilijk uit de voeten met de termijn van zes maanden. Velen laten de mest na melijk al in de winterperiode ko men, maar als er dan een half jaar voorbij is, kunnen ze het spul nog niet op hun akkers gebruiken. Tot voor kort konden boeren in feite de mest net zo lang laten lig gen als ze wilden. Dat werd oog luikend toegestaan. Met de in voering van de Wet Milieubeheer liggen de zaken echter anders. Nu moet iedereen die meer dan een kubieke meter mest heeft een vergunning hebben. Een proce dure daarvoor duurt zeker een maandje of zes. Daarnaast is het zo dat op dit moment een lande lijke regeling voor het opslaan van vaste meststoffen wordt voorbereid. Een en ander was voor de zeven Zeeuws-Vlaamse gemeenten aan leiding om gezamenlijk een ge- doogregeling vast te stellen. Die regeling blijft van kracht tot de definitieve landelijke regeling er is. Een van de voorwaarden in de gedoogregeling is dat de mest niet langer dan zes maanden mag worden opgeslagen. Een periode van acht maanden zou volgens Steijaert echter beter aansluiten bij de praktijk. Van de Voorde zei dat de boeren zich daar geen grote zorgen over hoeven te maken. „Het is niet zo dat we voortdu rend door de polders rijden om te kijken of zo'n mesthoop er nog ligt." Van onze verslaggever Hulst - De grote brand bij Katoennatie in Kallo heeft nog maar eens aangetoond dat de communicatie tussen instanties in Ne derland en België in geval van calamiteiten faalt. Dat stelt de PvdA-fractie in de Hulster gemeenteraad in schrif telijke vragen aan burgemeester en wethouders. Bovendien heeft de PvdA kritiek op de wijze waarop verontruste burgers zijn behandeld door de meldkamer van de politie. De grote brand nabij Kallo, op een steenworp afstand van de grens, ging gepaard met een enorme rookontwikkeling. De angstaanjagende rookwolk was voor een inwoonster van Hulst reden om te informeren bij de meldkamer. „Daar werd haar medegedeeld dat er niet bekend was en zij de milieudienst maar moest bellen," aldus PvdA-fractievoorzitter me vrouw A. Hegger. „Op de vraag naar het telefoonnummer werd haar nogal laconiek gezegd dat dit in het telefoonboek stond en zij dit zelf maar moest opzoe ken." Echter, dat nummer staat niet onder Hulst in het telefoon boek. Telefoonboek Kaar aanleiding van de gebeurte nissen wil de PvdA weten of de Festival van Zeeuwsch-Vlaancleren Nieuw Namen - R.k.-kerk, Concert Festival van Zeeuw- sch-Vlaanderen. Door het Huelgas Ensemble o.l.v. Paul van Nevel en m.m.v. Julien Schoenaerts (acteur) en Bart Coen (fluit). Werken van Sas- kia Macris, Hugo Distier en drie Middeleeuwse elegieën. Gehoord op donderdag 19 sep tember. Door Jeanette Vergouwen De dood is voor kunstenaars een voortdurende bron van in spiratie. Componisten heb ben, ieder op hun eigen wijze, hun visie op de dood gegeven de angst voor de dood van zich afgeschreven. 'n de Vier Ernste Gesange van Brahms snijdt de zin 'O Tod, wie Wter bist Du' tot op het bot. Het programma dat door Paul van Kevel was samengesteld had als ema de Dodendans in verschil lende eeuwen. Een element is echter van alle tijden: de angst Nactie 'emeuzen: hjidlandstraat 32,4532 CG let 0115-645769, fax 0115-645742. «Meuren: Peter Oggel (editiechef), F,,ei™n den Assem, Frank van Cooten, 'enk Deij (plv. ed. chef), Rein van der Goes'. °'d de Puysseleijr. Wokstraat 1,4461 JK ,°113-273700, fax 0113-273701. Meur: Cees Maas (provincie- JWaggever). Hulst: '*00 16,4561 65 RbH>114'37277°, fax °114-372771. ^neTSnhH°ChStenbaCh' 'Portredactie Zeeland: l0r> Koomen JjJ-raat/m vrij. 0115 -645751. rel. zondag 0115 - 645753 «em en ZVK 'erneuzen: teToiai1dctraat 32-4532 CG CnBoe'ie' Pdvé 0115-563976, H|)|i Dimmers, privé 0115-562354 1*0016,4561 ES W.0114-372770. E®Jegenwoordigers: Ma£!de4n Brande' Privé 0114-314570, n verstraeten privé 0114-316755. jMngstijden: J'hmvr. 8.30- 17.00 uur Nederlandse politie of de burge meester van Hulst door de Belgen is ingeseind. En ook hoe de burgers worden gewaarschuwd als er werkelijk gevaar dreigt. Verder wil de frac tie weten waarom het milieu nummer niet onder Hulst in het telefoonboek te vinden is. „De houding van de meldkamer baart ons bovendien ernstige zor gen over de professionaliteit van deze instelling," schrijft de PvdA. „Gealarmeerde burgers op deze wijze afschepen roept twijfels op over het functioneren van een 'alarmnummer' in onze provin cie. Verder vraagt de fractie zich af of de samenwerkingsregelingen in Zeeland en met de zuiderburen en ook het rampenplan 'niet lou ter papieren tijgers zijn die in werkelijkheid niet actief gedra gen, dan wel serieus genomen worden door instanties die daar bij essentieel zijn.' De PvdA spreekt de hoop uit dat uit de brand bij Kallo 'nu einde lijk eens lering' kan worden ge trokken. „Voordat het vroeg of laat eens ernstig verkeerd loopt." voor de Dood en het besef van de vergankelijkheid van de mens. Het Huelgas Ensemble is een kwalitatief hoogstaand ensem ble. De vocalisten kennen hun vak en Paul van Nevel staat ga rant voor originaliteit qua inter pretatie en muzikale aanpak. Een programma met muziek uit de middeleeuwen en de 20e eeuw is, na de vele concerten met renais sance muziek, eens iets totaal an ders. En ook nu kreeg het publiek een bijna perfecte vertolking te horen. Van Nevel heeft een mar kante dirigeerstijl. Zijn vocalis ten intoneren onberispelijk en zijn toonvast. Dat kwam al uit in de wijze waarop de 13e eeuwse anonieme elegieën werden ver tolkt door drie vocalistes. Het ge bruik van medium, borst- en kopstem is zeer natuurlijk en de adembeheersing en de versierin gen en accenten zijn subliem. Dat gold ook voor de ballade Puisque la Mort van Matteo da Perugia voor vijf mannenstemmen. De compositie die Saskia Macris voor het zilveren jubileum van het Huelgas Ensemble schreef, is een vertaling van de emoties die zij voelde bij het lezen en inter preteren van teksten uit Les Tra- giques van Agrippa d'Aubigny. Nu kwamen deze teksten, waarin wanhoop, angst en ellende wor den beschreven, niet over. Voor Macris vormt dit geen pro bleem, haar angst voor de dood en de verschrikkingen die door d'Aubigny beschreven werden, zijn omgezet in een lange mono tone klaagzang. Prachtige sa menklanken, schitterende har monieën en geraffineerde inkleu ringen zijn aanwezig, alleen ont gaat mij persoonlijk de samen hang tussen muziek en tekst. Distier bouwt zijn Totentanz op uit spreuken (gezongen) en een dialoog (gereciteerd) van mensen met de Dood. Julien Schoenaerts was een bewegingsloze witte Dood die met in stukjes gehakte zinnen de mensen van repliek diende. Nu was het stukje theater best effectief maar het meest heb ik genoten van de vroeg barok aandoende stijl van de spreuken die werkelijk subliem werden ge bracht. Deze delen vol melodie en met volle, rijke harmonieën zijn ware vocale pareltjes. Speciaal waren de pregnante interrupties van de fluitspeler en opvallend was dat de dictie van de zangers duidelijker was dan die van de Dood. Ze is helemaal terug, het meisje met het springtouw. Op haar vaste plaats bij de openbare basisschool Prins Marijke, waar ze zo'n kleine dertig jaar lang parmantig de wereld inkeek, totdat ze een jaartje geleden ruw van haar voetstuk werd gestoten. Kunste naar Ernest Joachim ontfermde zich over haar. Hij verwijderde voorzichtig een laag patina, werkte onregelmatigheden bij en zet te het bronzen beeldje vervolgens vast op een bronzen plaat, waar na een nieuwe kleur werd 'ingebrand'. Gistermorgen werd het beeldje door veertig scholieren en Axels burgemeester W. de Graaf feestelijk onthuld bij het veertigjarig bestaan van de Prinses Ma- rijkeschool. De festiviteiten ter gelegenheid van deze mijlpaal gaan vandaag nog verder. foto wim koouman Van onze verslaggever Hulst - De herinrichting van de Houtmarkt en omgeving in de Hulster binnenstad zal zeker bijdragen aan de verbetering van het woonklimaat in deze buurt. Die verwachting sprak wethou der G. van de Voorde van de week uit tijdens de commissie Stads en dorpsontwikkeling. Op dit moment ondervinden de bewoners van het betreffende ge bied nogal wat overlast, consta teerde J. Steijaert (CDA). Zo is er nogal wat herrie van mensen die zich te uitbundig in het uitgaans leven storten. Ook worden er re gelmatig auto's vernield. Van de Voorde beaamde dat de onrust met name in het weekend bij de gemeente genoegzaam be kend is. „Maar het is een vervelend aspect van wonen in de binnenstad. Dat heeft zo zijn voordelen, maar ook zijn nadelen. Wat wij voorstaan is dat de situatie met de herin- richting verbetert. We denken in ieder geval dat de beleving van de binnenstad positief wordt beïn vloed." In het herinrichtingsplan is zo veel mogelijk rekening gehouden met de wensen van de omwonen den. Alleen de wens om een geplande fietsenstalling te schrappen, is niet gehonoreerd. De bewoners zijn namelijk bang Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst gaat hard optreden tegen horeca- exploitanten die met hun terrassen de doorgang voor voetgan gers en rolstoelgebruikers blokkeren. De gemeente zal daarbij niet schromen hardleerse cafébazen hun terrasvergunning te ontnemen. Wethouder G. van de Voorde zei dat in de commissie Stads- en dorpsontwikkeling naar aanlei ding van vragen door J. Steijaert (CDA). Volgens Steijaert zijn er heel wat horecamensen die met hun ter rassen de doorgang versperren. Dat werd beaamd door wethou der G. van de Voorde. „De terrassen zijn voor ons ook een steeds terugkerende zorg," aldus de wethouder. „Het is inderdaad een zaak voor ons om te bezien hoe we dat moe ten oplossen. Wij zijn het ook beu dat we regelmatig klachten krij- Wethouder G. van de Voor de... 'beter woonklimaat'... foto camile schelstraete voor overlast van brommers en motoren. „Maar het is gewoon heel belangrijk dat er opstel plaats komt voor fietsen," aldus Van de Voorde. „Met mensen volledige overeenstemming be reiken, is altijd ons doel, maar dat is niet altijd mogelijk." Van onze verslaggever Lamswaarde - Ter gelegen heid van het 15-jarig bestaan houdt peuterspeelzaal 't Lammetje in Lamswaarde morgen een Vlaamse kermis. Het evenement, dat wordt gehouden in de Jac. de Waal straat, duurt van 14.00 tot ongeveer 17.00 uur. Bij slecht weer verhuizen de ac tiviteiten naar het gemeen schapscentrum de Luifel. Bezoekers kunnen onder meer enveloppen trekken en ponyrijden. Er zijn planten te koop en er is een verloting. De kinderen kunnen zich la ten schminken en de boeren- kapel uit Lamswaarde luis tert het evement muzikaal op. gen." Volgens de wethouder moet er in de toekomst meer toezicht komen op de naleving van de ter rasvergunningen. De regeling is dat uitbaters van kleine terrassen minstens een stuk stoep van een meter breed moeten vrijlaten. Bij grotere terrassen is dat zelfs twee meter. „Als blijkt dat daarmee hardnek kig de hand wordt gelicht, zullen er vervelende maatregelen ge troffen moeten worden," voor spelde de wethouder. „Want het kan toch nooit zo zijn dat voetgangers en rolstoelge bruikers worden gedwongen via de straat te gaan. Dan zijn we verkeerd bezig." Van onze verslaggever Hulst - Het Hulster bedrijfsleven heeft wel zin in een uitstapje. Dat blijkt uit de al meer dan honderd aanmeldingen die zijn binnenge komen voor de jaarlijkse ontmoe tingsavond voor het bedrijfsleven in Hulst. Dit keer staat daarbij het bezoek aan vier bedrijven centraal. De organisatie van deze avond, de gemeente Hulst en de Rabo bank Hulst-Nieuw-Namen, is niet verrast door deze enorme be langstelling. „Omdat alle deelne mende bedrijven het bezoeken waard zijn. Het gaat om Mortier Vlas in Sint-Jansteen, brouwerij De Halve Maan in Hulst, Interju- te in Kapellebrug en melkvee houder Hermus in Absdale. Pas vandaag is de kans dat we in onze provincie met regen te ma ken krijgen, erg groot. De algemene toestand is dat ten noorden van ons een hogedrukgebied ligt dat langzaam afzwakt, ten zui den van ons nadert een omvangrijke depressie. Dit gebied, geboren boven de Atlantische Oceaan, heeft in de ge bieden rond de Middellandse Zee voor veel slecht weer gezorgd. Nu schuift deze depressie onze kant uit. Oók zondag veel kansen op een bui of wat langere regen. Maandag wordt het iets warmer maar de wisselvalligheid, hoewel afnement, blijft heersen. Meer in detail weergegeven kunt u verwachten: vandaag een maximumtemperatuur 16 tot 17 graden, 's nachts 10 graden. Buien of langdurige regen, de wind is oost 4 Beaufort. Morgen na genoeg hetzelfde weerbeeld, alleen zal het overdag 1 tot 2 graden warmer zijn, 16 tot 18 graden, 's nachts blijft het 10 graden. De wind is oost, opnieuw 4 Beaufort. Maandag, dinsdag en woensdag overdag 18 tot 20 graden, ook 's nachts warmer met 11 graden. De wind is noordoost 4 Beaufort. Door de strakke oostelijke wind wordt droge en wat frisse lucht aangevoerd, daar komt vanaf donderdag verandering in, dan draait de wind naar het zuidwesten. Hoe was het weer vorig jaar op 21 september Overdag 16 graden, 's nachts 7 graden, het regende geen druppel en de zon scheen 3 uur en 30 minuten. De extreme temperaturen op 21 september sinds de eeuwwisseling: in de nacht van 20 op 21 september 3.1 graad Maar in 1926 werd het nog 28.1 graad De verwachtingen voor zeezeilers en windsurfers voor de Bel gische en Zeeuwse kust, de wind is stormachtige oostelijke wind 6 tot 7 Beaufort, omgerekend 15 knopen. Zicht matig, golfhoogte ruim 1,5 meter. Ook morgen dezelfde verwachtingen, alleen de wind draait van pal oost naar noordoost. Voor lezers die belangstelling voor de maanstanden, komende vrijdag 27 september is het volle maan. In de tuin werkend kunt u nu de delen waar eenjarige bloemen hebben gestaan, diep omspit ten en daarbij stalmest goed onderspitten. Hierdoor is de mest ko mend voorjaar goed verteerd en in de aarde opgenomen. Verder is het de hoogste tijd om de late aardappelen te rooien. Er was de vraag hoe komt dat de lucht de laatste dagen zo diep blauw was. Eenvoudig het gevolg van het feit dat het droge lucht was die ons bereikte, weinig vochtdruppels, daardoor werd het witte zonlicht nauwelijks verstrooid. Daarom vorige week het ad vies om een zonnebril op te zetten door de weggebruikers. De weerspreuken: 'Padden wijzen de regen aan, als ze 's avonds op pad gaan' en „Vertrekken de vogels nog niet, geen winter in het verschiet'. Bridge Hulst - Bridgeclub Hulst speelt ie dere dinsdagmiddag in Den Dul- laert Hulst. Aanvang 13.30 uur. Ook ideaal voor thuisbridgers. Er is steeds een partner aanwezig. Koersbal Heikant - KBO. 26 personen. 1. O. Peeters; 2. E. Weemaes; 2. G. Smet; 1. Jonkers de Cock; 1. E. Jonkers; P. Ringoot Studenaerde; 2. L. Her- wegh. Kloosterzande - Clubgebouw Ro zenhof. Dertig personen. Uitslag: 1. A. Comelissens/L. Kint2. A. de Waal/G. de Bruin3. C. de Kort/ A. Weesepoel Zuiddorpe: Uitslag: 1. A. de Me- ij/E. Bracke; 2. W. Kempe/J. Ver- braeken; 3. A. Roeland Clinge - ANBO, Malpertuus, 35 personen. Mat 1: 1. mevrouw De Vos/E, Jonkers, 2. mevrouw Hoeij- landt/mevrouw Pieters. Mat 2: 1. mevrouw De Wit/J. Boonman, 2. mevrouw Govaert/W. Kempe. Mat 3:1. mevrouw Roelans/J. van Mol, 2. mevrouw Kegels/G. de Witte. Kaarting Kloosterzande - Zaal de Liese RBO. bieden 37 personen. 1. E. Born; 2. G. Gijsel; 3. T. D. Goet- hem Volgende kaarting 24 septem ber jokeren 13.30 uur. Schietingen 's-Heerenhoeft - Zaal De Koren beurs, voor bejaarden en minder- validen, zestien schutters. Eerste hoge vogel: H. de Jonge, tweede hoge vogel: C. de Jonge, beiden Soranus; eerste zijvogel: A. Dek ker, Doel naar Hoger; tweede zij- vogel: H. de Jonge, Soranus; derde zijvogel: J. de Baar, Willem Teil; vierde zijvogel: C. Rentmeester, Willem Teil; grootste aantal (5): T. Ponsaert, Diana; vliegende vogel: A. Dekker. De volgende schieting is 1 oktober. Wemeldinge - Koningsschieting, St.-Andries en Jacoba van Beie ren. Koning St.-Andries: P. Brou wer. Koning Jacoba van Beieren: C. Westdorp. Wemeldinge - St.-Andries, 44 schutters. Blokschieting. Winnaar wip 1: J. Rentmeester, winnaar wip 2: L. Rentmeester, Willem Teil. Gewone schieting wip 1: hGe vogel: M. Verdonk, Jacoba van Beieren; eerste zijvogel: L. de Jon ge, ADLM; tweede zijvogel: M. de Jonge, Soranus 2; derde zij vogel: D. Verdonk, Jacoba van Beieren; grootste aantal (11): J. de Jonge, ADLM; exta hoge vogel: J. Ver- mue, Jacoba van Beieren. Wip 2: hoge vogel: J. Sinke, eerste en tweede zijvogel: M. Verdonk, bei den Jacoba van Beieren; derde zij vogel: R. Belaert, Diana; grootste aantal (7): J. Doene, Victoria en M. Verdonk, Jacoba van Beieren; extra hoge vogel: W. Bek, Victoria. Kwadendamme - ADLM, 41 schutters van twaalf verenigingen. Wip 1: hoge vogel: C. Stouthamer, Edele Handboog; eerste en tweede zijvogel: A. Rijk, ADLM; derde zij- vogel: R. Plaschaert, Zeveneken; vierde zijvogel: I. Helmstrijd, Juliana; grootste aantal (7): J. Ha- rinck, Diana; extra vogel: M. Oost hoek, Concordia. Wip 2: eerste ho ge vogel: R. Plaschaert, tweede ho ge vogel: J. Platschorre, Zorgvlied; eerste zijvogel: M. Wisse, Concor dia; tweede zijvogel: A. Moerdijk, Juliana; derde zij vogel: J. Plat schorre, vierde zijvogel: C. Jerr- miasse, Zorgvlied; grootste aantal (7): J. de Koeyer, Diana; extra vo gels: B. Looy en J. Repkes, beiden Victoria. Ovezande - Willem Teil, 56 schut ters van dertien verenigingen. Te vens jubileum. J. de Baar 65 jaar schutter en M. van Steenbergen 40 jaar schutter. Wip 1: hoge vogel: J. de Jonge, ADLM; eerste zijvogel: L. Lambrechts, tweede zijvogel: W. de Bruin, beiden Oud-Gastel; derde zijvogel: C. Jeremiasse, Zorgvlied; vierde zijvogel: V. Six, Klerken Esen; grootste aantal (8): H. Rentmeester, Cz, Willem Teil. Wip 2: eerste zijvogel: J. Joossen, Juliana; tweede zijvogel: A. Dek ker, Doel naar Hoger; derde zijvo gel: M. Verdonk, Concordia. Wip 3 blokschieting: 1. J. Rentmeester, 2. M. Wisse, 3. J. Vermeule, Edele handboog; 4. M. VerDonk, 5. H. Koens, Spes'Nostra. MARKTEN KAPELLE Trein model ruilbeurs - ook testmo gelijkheid locks of wagons - De Vroone - Vereekstraat 74 - 10.00-15.30 uur (ƒ3) MUZIEK WEST-ZEEUWS-VLAANDEREN Kerkepad - Festival van Zeeuwsch- Vlaanderen - drie concerten: St. Anna ter Muiden: Trio Veracini - n.h.kerk 13.30 uur; Groede: Mendelssohn Trio - n.h.kerk 16.00 uur en Sluis: Raphael Kwartet - r.k.kerk 20.00 uur DIVERSEN AXEL Bingo - buurthuis Boemerang - 20.00 uur Expositie - abstracte olieverfschilde rijen - Eugène-Emile Demane uit Dam me - streekmuseum Het Land van Axel - 13.30-17.00 uur (woe t/m zat t/m 28 sept) GOES Avond van de Poezie - i.k.v. literair festival Meer dan Woorden - voor drachten - Podium 't Beest - 20.30 uur KIELDRECHT Schieting - De Gouden Pluim -15.00 uur LAMSWAARDE Biefstukkaarting - café De Lamsoren -14.00 uur Kermischieting- café De Vier Jaarge tijden -14.30 uur 50,- gratis) TERNEUZEN Kermis - allerlei attracties - centrum - t/m za 21 sept Scheldefeesten - zeilwedstrijden en andere activiteiten - za 21 en zo 22 sept Kermisbal - Zuidlandtheater - org. dansinstituut Adrie Hamelink - 20.00 uur 5,-, jeugd 3,-) Expositie - olieverfschilderijen, aquarellen en pastels - mevrouw Dek ker - centrale hal Ter Schorre - 09.00- 21.00 uur (t/m 1 okt) Schieting - De Westerschelde -14.30 uur ZUIDDORPE Schieting - 't Gemeentehuis - 14.00 uur OSSENISSE Schieting - camping De Zeemeeuw - 15.00 uur Gaaiboliing - camping Mussenist - 20.00 uur Clubkaarting - Hof ter Nesse- 19.30 uur Scheepsmodellententoonsteliing - De Jachthoorn - 10.00 tot 18.00 uur NIEUW-NAMEN Vleeskaarting - bieden en jokeren - café St.-Cecilia -14.00 uur SAS VAN GENT Open deur - Aerobic Studio Sweat - vanaf 10.00 uur - De Vlaanderen Kaarting - De Bruinvis - café Schip pershuis-20.00 uur SLUIS Ophalen oud papier - Stichting Sluis helpt Roemenië - winkelstraten Sluis, St.-Anna ter Muiden, Retranchement en Heille - vanaf 09.00 uur KLOOSTERZANDE Ophalen oud papier - voetbalvereni ging Hontenisse - vanaf 09.00 uur FILMS WEEKEND GOES Grand Theater 14.00 uur A Goofy Movie 19.00 en 21.30 uur Twister HULST De Koning van Engeland za/14.00 uur, zo/13.45 uur A Goofy Movie za/14.00,19.30 en 22.00 uur, zo/13.45, 16.15,19.00 en 21.30 uur Twister za/19.30 en 22.00 uur, zo/13.45, 16.15 en 19.00 uur Striptease za/19.30 en 22.00 uur, zo/13.45,16.15, 19.00 en 21.30 uur The Quest za/19.30 en 22.00 uur, zo/13.45,16.15, 19.00 en 21.30 uur Phenomenon za/19.30 uur, zo/13.45, 16.15 en 21.30 uur Multiplicity za/19.15 en 22.00 uur, zo/16.00, 18.45 en 21.30 uur A Time to Kill za/22.00 uur, zo/19.00 en 21,30 uur Mission Impossible MIDDELBURG Cinema za/22.00 uur N'Oublie pas que tu vas mourir BRUGGE Kennedy Complex za/14.30, 17.15, 20.00 en 22.30 uur, zo/14.30,17.15 en 20.00 uur The Nutty Professor za/14.30, 17.15, 20.00 en 22.30 uur, zo/14.30,17.15 en 20.00 uur Phenome non 20.00 uur From Dusk Till Dawn za/14.30, 17.15, 20.00 en 22.30 uur, zo/14.30,17.15 en 20.00 uur The Quest za/14.30 en 22.30 uur, zo/14.30 uur The Craft 17.15 uur LeHuitième Jour GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Fargo 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Quest 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Nutty Professor 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Train spotting 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Phe nomenon 14.30, 20.00 en 22.30 uur Bound 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Strip tease 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Twis ter 14.30,17.00 en 20.00 uur It takes Two 20.00 en 22.30 uur Eraser 22.30 uur From Dusk till Dawn 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Rock 20.00 en 22.30 uur The Craft 14.30 en 17.00 uur Spy Hard 14.30 en 17.00 uur Dunston Checks In 17.00 uur Le Huitième Jour KNOKKE Beverly Screens 15.00 uur Flipper 17.30 en 20.00 uur Phenomenon 15.00,17.30,20.0022.30 uur Twister 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur The Quest 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur The Nutty Professor 22.30 uur Striptease MARKTEN BEVEREN Poppen- en Berenbeurs - ook taxa ties - Motel Beveren - 11.00- 17.00 uur LOKEREN en HAMME Antiekmarkt - centrum - vanaf 10.00 1W MUZIEK PHILIPPINE Concert - Festival van Zeeuwsch- Vlaanderen - door Anima Eterna o.l.v. Jos van Immerseel - Schubert, Mozart - r.k.kerk - 20.00 uur SLUIS Fringeconcert - Festival van Zeeuw- sch-Vlaanderen - door Pianoduo Pauli Yap en Machteld Nijeholt - Raadszaal, stadhuis-11.00 uur (gratis) DIVERSEN LAMSWAARDE Kermisschieting - café De Lamsoren -14.30 uur 50,-gratis) TERNEUZEN Scheldefeesten - zeilwedstrijden en andere activiteiten - za 21 en zo 22 sept Expositie - olieverfschilderijen, aqua rellen en pastels - mevrouw Dekker - centrale hal Ter Schorre - 09.00-21.00 uur (t/m 1 okt) WESTDORPE Schieting - St.-Sebastiaan -14.30 uur NIEUW-NAMEN Viskaarting - bieden en jokeren - café St.-Cecilia -14.00 uur HENGSTDIJK Kaarting - camping De Vogel -10.00 uur HOEK Kaarting - camping De Braakman - 10.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 23