'Topplaats zeker haalbaar' Guido de Beule optimistisch n 95r ^AirlK .ter 145r Ij^AirlJK lence 'Morres gaat voor kampioenschap' YVC kan aan het karwei beginnen 'YVC heeft een te smalle basis' 'We hebben een enthousiaste groep' Mannenteam van Morres is in de breedte sterker geworden Hulster vrouwen rekenen op plaats in middenmoot DESTEM SPORT ZEELAND B4 ince Protection promotieklasse vrouwen Voorzitter Ronald van Goethem ziet het wel zitten Indeling competitie volleybal >:E BOK tawS*™ tweede divisie vrouwen tweede klasse vrouwen derde divisie mannen Vrouwen WS'92 mikken op middenmoot derde divisie vrouwen 96 90 lol of Rotterdam <SS' nt vertrekken. fit?!» ■rofiteert u op al jten van onze voor- lervice én het Flying irogramma. Wij hou- ïaal niet van half werk. uw reisbureau naar :1: (020) 648 71 02. rblijf van zaterdag op zondag kerkt aantal stoelen beschikbaar" ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1996 fstbladeren vallen? Best mogelijk. Met .kies je zelf wat je wel of niet wilt eten, «dat verantwoord afvallen belangrijk is i heeft daarom twee nieuwe voedings- iedereen verstandig aan de slag kan het Fat k Fiber Plan. Meer weten? j je er tijdens onze bijeenkomsten r. f 10,- korting op het abonnement san je Ir a.s,). Kom eens langs. Al gauw zal dan rikantie slechts goede herinneringen hebt I de kilo's. lnm komen, dan is er nog altijd Vltight Ismrsits). Hetzelfde programma mar schrijven hiervoor onU42W. a n k m a k e r s maandag 18.45 uur; BERGEN OP [dag 18.45 uur; BREDA, Boeimeer, chapshuis De Biesdonk, Belgiëplein Jh, Bowling en Partycentrum Breda, [centrum De Cammeleur, Hoge Ham 154, dinsdag 19.30 uur; HULST, Soc. Cult. Centr. De Mayboom, Beuk, Rulstraat 4, maandag 19.30 nnedylaan 2a, woensdag 18.30 uur, eg 18, dinsdag 19.00 uur; STEEN- londerdag 18.30 uur; TERNEUZEN, sdag 19.00 uur; ZEVEN- 19.30 uur; ZUNDERT, Van Gogft, j en. Vooral omdat u .ze vluchten profi- onze voortreffelijke m het Flying Dutchman- ma. Wij houden nu een- van half werk. Vraag dus ureau naar Air UK of bel: 71 02. Ll verblijf: 2 overnachtingen en terug leperkt aantal stoelen beschikbaar. fezamelijke rubriek van llieuwsblad 15312300. fax 076-5312310 of 5-578149 oördinator) 21 maanden Ie week van oktober 96 ima hoger Onderwijs t(B) o, 7 okt. 19.00-20.00 uur o St. -Lieven roeders Desmetstraat I 100 Gent 0)9 2658613 /2658610 onweg 4 2 NW Vlissingen, Nederlan +31 (0)118 489229/4893 m onze volleybalmedewerker IJzendijke - In de promotie klasse vrouwen van het dis trict Zeeland zullen tien earns tegen elkaar in het trijdperk komen. Torenhoge favorieten voor de titel in deze klasse zijn zonder meer Mor ns^ en De Kikkers. Morres 3 is eveneens in deze klasse ingedeeld. Scheldesport is je gevaarlijke outsider en de „ouwen van trainer Harry Poel villen regelmatig voor een stunt jïÖKRES 3 - Het derde team van jforres staat onder de hoede van trainer-coach Joost Gommers. De Terneuzenaar krijgt met een gro tendeels vernieuwd team te maken. „Er is een aantal speel- jlers doorgestroomd naar het tweede team," weet de gerouti- Gommers. „Er zijn nog vier speelsters over van het vorige seizoen. Dat betekent dat we aan dit team moeten bouwen. Er zijn veel aspiranten in het team. Het is dus een team waar nog veel toe komst in zit. Annick Dhondt zal samen met Eefje de Bruyne de kar moeten trekken en daar heb ik alle vertrouwen in." Wat hij van dit team mag verwachten is voor Gommers nog de grote vraag. „Het wordt een moeilijk seizoen, maar met jeugd weet je het nooit. Ais ze zich snel ontwikkelen moe ten we ons zeker in deze klasse kunnen handhaven. Hierdoor kunnen we dan straks de aanslui ting met het tweede team houden. Ik ga veel aandacht besteden aan de coaching, want velen hebben nog geen ervaring in een senio rencompetitie en dat vergt toch een speciale aanpak." MORRES 2 - De doelstelling voor de nieuwe competitie is bij Mor res 2 al enige tijd geleden inge vuld. Het tweede team kwam terug uit de derde divisie van de landelijke volleybalcompetitie en wil graag zo snel mogelijk terug. Trainer-coach van dit team is Ronald van Goethem. „Er zijn vier speelsters gestopt, maar we hebben een team met veel talen ten," zegt Ronald van Goethem, die bij Morres tevens de voorzit tershamer hanteert. „We willen goed volleybal spelen en boven aan meedraaien. We willen graag via een kampioenschap zo snel mogelijk terug naar de derde divisie. Technisch ziet het er goed uit en de speelsters zijn allemaal uiterst gemotiveerd. Als ze ple zier in hét spelletje hebben dan komen de resultaten vanzelf. We willen een ander systeem spelen en nog enkele tactische snufjes aanbrengen. We blijven naar de toekomst kijken en hopen dat enkele speelsters later weer kun nen doorstromen naar het eerste team." SCHELDESPORT - Schelde sport heeft voor dit seizoen beslag kunnen leggen op twee trainers. Harry Poel en Annemarie Bakker nemen de Terneuzense equipe onder hun hoede. Ten opzichte van het vorige seizoen zijn er enkele afvallers in de selectie. Marloes Tack en Marion van Alten zijn gestopt. Marian van Voren overwoog eveneens om haar volleybalactiviteiten te sta ken, maar in verband met de smalle selectie is zij bereid nog even door te gaan. „We hebben inderdaad een erg smalle selec tie," zegt Harry Poel aan de voor avond van de nieuwe competitie. „De doorstroming vanuit het tweede vrouwenteam laat op zich wachten. Alleen de harde kern blijft over. Veel jonge meiden hebben op zaterdag een baantje en dat gaat soms ten koste van de volleybalsport. We krijgen er trouwens misschien nog een aan winst bij en als dat allemaal lukt kunnen wij een goede subtopper zijn." DYNAMO'70 - Bij Dynamo'70 in Middelburg staat de jeugd te trappelen van ongeduld. Zowel het eerste als tweede vrouwen team komt in de promotieklasse uit, dus dat betekent voor trai ner-coach Abe Kramer passen en meten, maar vooral veel jeugd inpassen. Lucia Kardol behoort bij de eerste selectie tot de afval lers en dat betekent een forse aderlating. „Wij gaan met een jong team verder," zegt Abe Kra mer. „We hebben wel al een tegenslag, want onze vaste spel- verdeelster Annemarie de Hol lander heeft een blessure. Hier door zullen we de 21-jarige Caro- lien Goeree als nieuwe spelver- deelster voor de leeuwen moeten gooien. Ik weet nog niet wat ik van de nieuwe competitie moet verwachten. Dit team kan alleen maar groeien met vijf speelsters van zeventien jaar in het team." In het tweede team zal de jeugd eveneens worden ingepast. Vier aspiranten komen de gelederen versterken en ook hier wordt Kramer gedwongen een jonge spelverdeelster in te zetten. Kra mer hoopt echter wel dat voor de competitiestart nog een trainer voor dit team wordt gevonden. „Ze worden allemaal in het diepe gegooid, maar het gezegde is ten slotte. Wat goed is komt snel. Dat pakt voor ons dit seizoen wel eens 1 uit." Door Willy van Leeuwen Hulst - „We zijn in de breedte wat sterker geworden door de komst van Martin Roodzant en de doorstroming van Martin Ferket. Daarom kunnen we bij de eerste drie ein digen. Mocht dat niet zo zijn, dan zou me dat inderdaad erg tegenvallen." Aan het woord is Jan Schut, trainer- coach van het mannenteam van Morres, dat weer een gooi zal doen naar de topposities in de tweede divisie. en dat is nu al veel vooruit gegaan. Vooral het buitenblok. Het middenblok is wat moeilijker aan te leren, maar we besteden hier veel aandacht aan tijdens de training." TWEEDE DIVISIE MANNEN Morres speelde vorig seizoen erg sterk, maar ging in de eindsprint ten onder. Martin Roodzant is nu eindelijk de Hulster selectie komen versterken, terwijl de 17- jarige Martin Ferket kwam door stromen uit het derde team. Erwin Dieleman verruilde Morres voorLeto Print 2. „We hebben een goede voorberei ding achter de rug," stelt Jan Schut aan de vooravond van het nieuwe seizoen. „Ik heb vooral van Martin Ferket veel goede din gen gezien. Hij moet voor het niveau van de tweede divisie zeker niet onder doen. Hij heeft veel lengte en dat kunnen we nog wel gebruiken." Martin Roodzant arriveerde na zijn Belgisch avontuur eindelijk bij Morres. Al jarenlang werd er aan hem getrokken en nu is het zover. „Hij keert terug op het oude nest," zegt Jan Schut met enige trots in zijn stem. „Hij draait lekker mee en is de gang maker in het team. Vooral blok kerend kunnen ze veel van hem leren. Aanvallend is het nog even zoeken, maar Roodzant is een grote aanwinst voor ons. Hij heeft een lichte knieblessure, maar de aanschaf van een kniebrace bracht al veel verlichting. Hij gaat leiding geven aan ons blok Druk Morres traint nu twee keer per week en heeft een druk oefenpro gramma afgewerkt. „Ik wilde zoveel mogelijk spelen. Ook ons eigen trainingsweekend met De Schalmers, Rijnmond en Sovicos is prima verlopen. Ook wat de teambuilding en de gezelligheid betreft, want dat is eveneens belangrijk," weet Schut als geen ander. Welke teams de kansheb bers voor de topposities zijn weet Schut nog niet. Hij schat Rijn mond 2 hoog in en ook de wed strijd tegen WS'92 is iets speci aals. „De meest constante ploeg zal weer het hoogste eindigen," voorspelt Schut, die bekend staat om zijn uitstekende kijk op het spelletje. Schut is zeer tevreden over de inzet van zijn mannen. „De trainingsopkomst is uitste kend. Iedereen is uiterst gemoti veerd. Enkelen zijn zeer ambiti eus, anderen moeten zich nog waarmaken. We proberen Quin- ten van de Vrie nu uit als spelver deler, als mogelijke vervanger voor Ralf. Die zal misschien door zijn stage wel eens verstek moe ten laten gaan." Schut heeft negen spelers voor zes Trainer-coach Jan Schut (rechts) van het Hulster Morres met nieuwe aanwinst Martin Roodzant. plaatsen, dus de concurrentie is terug naar het tweede team, want zeer groot. „Ik leg de accenten op met concurrentie moet je kunnen pass en blok. Een goede passer omgaan. Een beetje rivaliteit kan heeft dus veel kans op een vaste geen kwaad, al had ik liever zeven basisplaats," vervolgt de trainer- gelijkwaardige spelers die con- coach. „Jan Piet Wijgergangs is stant spelen. Ik gun iedereen zijn speelplezier, maar als je bovenin wil eindigen zal de sterkste moe ten spelen en dat is voor een coach niet altijd even eenvoudig. Als we met deze groep de eerste drie niet halen dan zou dat voor FOTO CAMILE SCHELSTRAETE mij een tegenvaller zijn." Selectie: Martin Roodzant, Martin Ferket, Harry Gielen, Harry van Putte, Ralf Schut, Werner Tak, Quin- ten van de Vrie, Erwin Lambert en Maarten van Goethem. Trainer- coach: Jan Schut. Van onze volleybalmedewerker Terneuzen - De indeling van de landelijke volley balcompetitie en die van bet district Zeeland zien er als volgt uit: LANDELIJK VROUWEN tweede divisie C: Zovoc, Gepi- dae, Sovicos, Morres, Sarto, Simplex Ekspalvo, Woerden, onedrecht Sport 2, De Schal de Rijswijk, Tonegido, vSE&L divisie F: Odulphus, S 92, Hirundo, Euromail Radius, Voko, Mikro Electro 2, honkj Sjot, Smash'75, WC 3, "en Bosch, Savok, TDK/Brevok mannen tweede divisie: Mikro Electro, yovicos, Morres, Alcom Capelle 6 Rijnmond 2, Rentokil/ZVH 2, Schalmers, Hands Up, vv^f2d°. DAC, Gemini, Mikr0 Electro 2, Ti»! mri' Pegasus, Martinus rJ+'t c?' Pijnmond 4, Slied- techt Sport 2, De Schalmers 2, Gavok Atak' Wea/Mevo' DiSTRlCT ZEELAND - VROUWEN Vromoheklasse: Morres 3, «w, ij Morres 2, WS'92 3, K^Port, BOK, De Kikkers, mo ?o i, Dynamo'70 2, fwA™1 VVR. CVC, Ardito De Sw eitaJ B0K 2, Mytilus, ^S'eiTf., Ardito, Savok 2. 4 vvo klasse: VVR 2, WS'92 De^|]fk^e?port, XpüÜL 2,' Strne SaTOk. Dynamo'70' De 3 mSff Mytilus 3, Morres BOK a Voorwaarts, 2 F^kers 2, Dynamo'70 iArdito 2, Savok 2. wS ®?asfe: Mytilus 4, CVC, soort 4 3> Schelde- e^B2°ia2vokD3~'70 Door Willy van Leeuwen Hulst - „Ik reken op een hogere rangschikking dan vorig seizoen. We zijn een goede middenmotor en zullen af en toe eens flink stunten. Als we vrij van blessureleed blijven dan is de top vijf wel licht haalbaar," zegt Guido de Beule, in het nieuwe seizoen weer trainer-coach bij het eerste vrouwenteam van Mor res uit Hulst dat uitkomt in de tweede divisie. Guido de Beule kreeg Wietske Harts weer terug op het Morres- nest. Zij is twee jaar geleden gestopt, maar zal nu opnieuw kunnen uitgroeien tot een sterke speelster. Annick Eeckhaudt kwam vanuit België de selectie versterken. Kathelijn Verschu- eren vertrok naar Odulphus, ter wijl spelverdeelster Annemarie Fermont door een schouderbles sure enige tijd uitgeschakeld zal zijn. Het plan om eenmaal per week in Tilburg te gaan trainen, omdat veel speelsters daar in de regio studeren, bleek geen haal bare kaart. Daarom trainen enkele Morres-speelsters nu mee met teams zoals Hajraa, Sarto en VCH. „Wiets heeft een goede pass en opslag. Aan het ritme en timing moet nog wat gewerkt worden, maar dat komt wel goed," zegt Guido de Beule van Morres. „In de breedte zijn we door de komst van haar en Annick sterker geworden." Annemarie Fermont zal de wedstrijden nog even vanaf de kant moeten bekijken. Trainer-coach Guido de Beule met zijn vrouwenselectie van het Hulster Morres. Ze ondergaat drie keer per week fysiotherapie. „Zij heeft van de voorbereiding niets meegemaakt en geeft eerst voorrang aan haar studie. Ik denk niet dat ze voor Kerstmis nog in actie komt," voorspelt de Beule. „Als het eer der is dan is dat alleen maar meegenomen. Fieke Verschueren of Daphne Buysse zullen haar positie voorlopig overnemen." Ervaring De Beule, die als trainer en ook speler een flink portie divisie ervaring heeft, heeft zin in de nieuwe competitie. „De vorm van de dag is bepalend. De groep is nu wat ouder en wat gegroeid. De sfeer is goed en de voorberei ding is uistekend verlopen. Ver dedigen is ons sterke punt. Alleen ging er vorig seizoen door misverstanden nogal eens wat mis in het veld. Vooral door de komst van Annick, een mid- speelster, krijgen we wat meer mogelijkheden. Het team heeft zelfvertrouwen. Wat de sterkte van de andere teams betreft, daar is moeilijk een inschatting van te maken. We hebben van De Schalmers en Sovicos in de voor bereiding gewonnen en tegen eerste divisie ploeg Rijnmond hebben we nipt met 2-3 verloren, maar het is afwachten." Volgens de Beule wordt er hard getraind en wil hij meer combi naties in het spel aanbrengen. „We hebben een groep van tien speelsters, waarvan er zes in het midden kunnen spelen. Dat is een weelde. Vier of vijf goede passers, dus alleen het spelver- delen is een probleempje. De proef met Daphne als spelver deelster is goed uitgepakt en ook Fieke hebben we achter de hand," vervolgt de Beule. Oefenwedstrijden Morres speelde veel oefenwed strijden en begint in de eerste bekerronde tegen derde divisie ploeg Leython. „Dat mag nor maal gesproken geen probleem zijn. We zien het bekerduel als een extra oefenwedstrijd," weet De Beule, die nu aan zijn vierde Van onze volleybalmedewerker IJzendijke - Het wordt helaas steeds meer een zeldzaamheid, een nieuw team in de Zeeuwse volleybalcompetitie. Toch is YVC uit IJzendijke is in geslaagd om voor het nieuwe seizoen een tweede vrouwenteam op de been te brengen. De 'godfather' van dit team is trainer-coach Marc van Waes, die zelf al vele jaren actief is in de volleybalsport. In deze tweede klasse zijn zes teams ingedeeld, die een dubbele competitie afwerken. YVC 2 - Trainer-coach Marc van Waes is samen met onder anderen Arjen Leijte en enkele anderen al vele jaren bij YVC actief om de jeugd gereed te stomen voor het grote werk. Nu is het dan zover. Een groep aspiranten zal met enkele aanvullingen debuteren in de seniorencompetitie. „Het zijn allemaal speelsters van vijftien tot zeventien jaar. In totaal heb ben we acht speelsters tot onze beschikking, maar we hebben nu al problemen met twee zware blessures," zegt Marc van Waes. „Evelyn Visser en Maritza Helf- ferich zijn voor zes tot acht weken uitgeschakeld, dus daar moeten we bij de competitiestart nog niet op rekenen. Ónze thuis basis wordt de gymnastiekzaal in IJzendijke en we spelen slechts enkele wedstrijden in Oostburg. De trainingsopkomst is tot nu toe erg goed en ik hoop op veel enthousiasme en de steun van het publiek, We krijgen in deze com petitie best enkele moeilijke wed strijden, maar dat kan volgens mij geen kwaad. Het spelen van lange sets zijn ze nog niet gewend en ik wil nog wat meer diepgang in het spel aanbrengen. We gaan vooral veel aandacht besteden aan de tactiek. Het is wel jammer dat we er geen ervaren krachten bij hebben om de groep wat te ondersteunen, maar we hebben er allemaal veel zin in en dat is ook belangrijk." SCHELDESPORT 2 - Het tweede vrouwenteam van Scheldesport staat onder leiding van coach Ria Meyaard. Fini Kiel verzorgt de training van deze §roep. „We hebben vier aspiranten ingepast. Dit is duidelijk een team voor de toekomst," weet Harry Poel, voorzitter van Scheldesport. „Ik denk dat dit team goed in deze klasse moet kunnen meedraaien. Evelien Bakker en Gerdien Looff zijn zeer talentvol, dus daar kun nen we nog wel even plezier van hebben." Van onze volleybalmedewerker Oostburg - De mannen van YVC, vorig seizoen kampioen in de promotieklasse, zullen straks weer actief zijn in de derde divi sie. Enkele jaren geleden was het landelijk volleybalavontuur van de IJzendijkse equipe niet erg succesvol. Nu willen ze het opnieuw proberen. „We hebben een te smalle basis, maar we proberen ons te handhaven en dat zal al moeilijk genoeg zijn," weet Bram de Bliek, voorzitter en speler van YVC. Toen YVC enige tijd geleden besloot om toch maar weer in de landelijke competitie te gaan spelen zag de situatie er anders uit dan nu. Enkele weken voor de competitiestart kreeg het met verschillende tegenslagen te maken. Ed Wiersum onderging een knie-operatie en is pas na de winterstop terug, Jeroen van der Vlies en Eugène du Fossé hebben last van een schouderblessure, terwijl Mischa Acke op het aller laatste nippertje onverwacht besloot om naar De Sterre te ver trekken. Dit alles stuurde de plannen van YVC danig in de war. Gelukkig kwam Armond Broyl de gelederen versterken. „De basis is te smal. De knie van Bert van Leiden is ook niet optimaal. Kortom, misschien worden we te oud en hebben we teveel tijd nodig om te herstellen," zegt de 39-jarige YVC-speler. Vooral het plotselinge vertrek van Mischa Acke was voor YVC een forse domper. „Ik vind dat eigenlijk een beetje karakterloos, zo vlak voor de competitie. Dan had hij het beter al aan het einde van het vorig sei zoen kunnen vertellen," vervolgt De Bliek. YVC won vorig seizoen vrij gemakkelijk zijn wedstrij den. Voor een deel van het team is de derde divisie daarom weer een uitdaging. Ook de oudere spelers kunnen volgens De Bliek wellicht weer wat extra's bieden, „Onze trainer Piet Rietico zal misschien bij thuiswedstrijden ook wel eens meespelen, we krijgen veel zwaardere wedstrijden dan in de promotieklasse. Vorig seizoen speelden we drie van de twintig wedstrijden met veel tegenstand. Nu is elke wedstrijd een finale. Twee jaar geleden pakten we vijf punten uit 22 wedstrijden en die score willen we zeker verbeteren. We willen er nog graag enkele spelers bij hebben, maar de vraag is waar we ze vandaan moeten halen. Aanvulling vanuit de jeugd kan nog even duren, maar we proberen er het beste van te maken," besluit Bram de Bliek. Selectie: Bram de Bliek, Bert van Leiden, Jeroen van der Vlies, Eugène du Fossé, Danny Polderman, Sjaak Pleijte, Jos de Clerck, Ed Wiersum en Armand Broyl. Speler-trainer: Piet Rieteco. Van onze volleybalmedewerker Vlissingen - Het eerste vrouwenteam van WS'92 uit Vlissingen speelt in de nieuwe competitie opnieuw in de derde divisie. Vorig seizoen speelde het team zeer wisselvallig en moest uit eindelijk nog alle zeilen bijzetten om handhaving veilig te stel len. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE seizoen bij de vrouwen begint. „Ik heb er veel zin in. De groep is fanatiek en lekker gretig. De concurrentie in het team is groot, dus heb ik een luxe pro bleem. Ik ben zelf erg fanatiek en kan me daarom goed vinden in de wijze waarop we bezig zijn. Je steekt er veel tijd in en als je als trainer er dan vanuit de groep veel voor terug krijgt, dan is het leuk werken. Tenslotte leer je als trainer ook nog ieder jaar bij," besluit De Beule. Selectie: Wietske Harts, Heidi Tael- man, Kim de. Booy, Daphne Buysse, Fieke Verschueren, Loeki Tak, Elly de Theye, Annemarie Fermont, Cindy van Goethem en Annick Eeckhaudt. Trainer-coach: Guido de Beule. Dit seizoen beschikken de Vlis- singse vrouwen opnieuw over twee trainers. Stanley van der Wal en Chris de Witte zullen het team gereed stomen voor de strijd. Stanley van der Wal en Chris de Witte hebben het vrouwenteam van WS'92 al enige tijd onder hun hoede. Ze zagen Mariska Maranus vertrekken, maar kon den Femke Stam weer begroeten. Ook Cindy Jobse gaat ondanks een onwillige knie weer door. „We zitten wat moeilijk wat het aantal speelsters betreft. In de breedte zijn we toch wat zwakker gewor den," zegt Chris de Witte vlak voor de competitiestart. Volgens De Witte wordt er hard gewerkt op de training en dat spreekt hem wel aan. „Stanley is de tacticus, ik ben een verdedigingstrainer. De inzet van de speelsters is goed. Ik neem vooral de pass en opslag onder de loep, want vooral dat laatste onderdeel kan stukken beter. We moeten gewoon de opslagdruk verhogen en het de tegenstander extra moeilijk maken," weet de ervaren De Witte als geen ander. De selectie van de Vlissingse ploeg is nagenoeg ongewijzigd gebleven. De trainers zijn al enige tijd bezig om speelsters van Dynamo'70 over te halen om bij VVS'92 te komen spelen, maar dat is geen eenvoudige klus. „Dynamo'70 houdt de meisjes tegen. We hebben zelf open kaart gespeeld. We vinden het kortzich tig van Dynamo'70, want ze hou den daar de speelsters tegen in hun ontwikkeling. We hebben nu een mix van routine en wat jeugd. In Karlijn Steketee en Tanja Lokerse hebben we twee grote talenten. Angelique Schalkwijk is in blijde verwachting, maar die wil toch nog graag in de eerste wedstrijd een balletje slaan. Daarna zal ze niet veel meer in actie komen. Vorig seizoen heb ben we te wisselvallig gespeeld. Cindy kon geen volledige wed strijden spelen door haar zwakke knie. We hebben nu meer even wicht in het twam, dus daarom denk ik dat een vierde tot een zevende plaats haalbaar moet zijn. Ze zijn allemaal enthousiast, dus daar kan het niet aan liggen," besluit Chris de Witte. Selectie: Cindy Jobse, Ilse ten Win kel, Wilma Sinaai, Tialda Boucherie, Tanja Lokerse, Karlijne Steketee, Femke Stam, Maaike Besselink, Bar bara van der Sluis en Angelique Schalkwijk. Trainers: Chris de Witte en Stanley van der Wal.

de Stem | 1996 | | pagina 19