Op zoek naar een leuke baan Een Auto verzekering van ZLM: gewoon goed geregeld ZLMv Brandertechnicus (mts -energie of elektrotechniek) STANDARD FASEL-LENTJES B.V Voordeelbon DE STEM H zlm (0113) 23 88 80 zlm Technische functies Administratieve functies Industriële functies Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. met voldoende servicegevoel om mee te werken aan de groei van ons de afdeling De functie De functie-eisen Wat wij bieden Informatie en sollicitatie ZLM Autoverzekering; 'n goede keus Premies Al uw verzekeringen verzekeringen DE STEM ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1996 8SG8UD VOOR ZUimSl-MMR Eerste monteur Wij zijn op zoek naar een 1 e monteur met diploma's voor een relatie in de gemeente Rucphen. Deze functie heeft uitzicht op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start St. Willebrord, Marco of Diana, tel.: 0165-385913. Werkvoorbereider/voorman Voor een kunststofbedrijf in de gemeente Rucphen zijn wij op zoek naar een werkvoorbereider/voorman met LTS- diploma. Ruime ervaring in machinale hout bewerking en leidinggevende capaciteiten zijn een must. Deze functie heeft uitzicht op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start St. Willebrord Marco of Diana, tel.: 0165-385913. Servicemonteur Voor een installatiebedrijf in Roosendal zijn wij op zoek naar ervaren servicemonteurs die een opleiding hebben gevolgd in de in stallatietechniek. Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, tel.: 0165-557047. Tekenaar Start Roosendaal is op zoek naar een MTS- schoolverlater voor het handmatig tekenen van verwarmingssystemen. Ervaring is niet noodzakelijk maar u dient wel bereid te zijn om in de avonduren te leren. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, tel.: 0165-557047. Plaatbewerkers Wij zijn op zoek naar plaatbewerkers op minimaal LTS-niveau, die bereid zijn om in twee- en/of drieploegendienst te werken. Voor meer informatie: Start Etten-Leur, Martijn Lodder, tel.: 076-5013657. Loon- en personeelsadministratie Wij zijn op zoek naar een loon- en perso- neelsadministrateur op minimaal MBA- niveau of vergelijkbaar. De werkzaamhe den zullen onder andere bestaan uit het verzamelen/invoeren van variabele salaris gegevens voor ca. 200 personen, verwer ken van onkostenvergoedingen, perso neelsdossiers aanleggen en bijhouden en personeelsadministratie. Bent u een jonge man/vrouw die servicegericht is, dienst verlenend en accuraat is en binnen het bedrijf opgeleid wil worden informeer dan snel. Een vaste aanstelling behoort tot de mogelijkheden. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Monique Mulder, tel.: 0165-557047. P&O-medewerker (m/v) Wij zijn op zoek naar een ervaren P&O- medewerker op HBO-niveau die affiniteit heeft met de techniek. Ervaring met salarisverwerking/projectadministratie en kennis van de Franse taal.is een pre. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Bas van Oevelen, tel.: 0165-557047. Administratief medewerker (m/v) Wij zijn op zoek naar een administratief medewerker met MEAO- bedrijfsadministratie. De werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. orderverwerking en facturering en ondersteuning t.b.v. de af deling verkoop. Minimaal 2 jaar werkerva ring en ervaring met WP/Lotus en MS- Office is een pre. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Caroline Bolder, tel.: 0165-557047. Data-entry Wij hebben regelmatig werk voor dataty- pistes die goed overweg kunnen met o.a. WP 5.1/Word for Windows. Deze werk zaamheden vinden meestal plaats in de omgeving van Roosendaal. Voor meer informatie: Start Roosendaal, tel.: 0165-557047. Controller Voor een internationaal bedrijf in medi sche producten in de regio Breda zijn wij op zoek naar een controller, tussen de 25 en 35 jaar. De werkzaamheden bestaan uit orderverwerking, administratieve ver werking en controlling. De controller moet beschikken over 4 jaar relevante werker varing, zoals internationale reporting. Het opleidingsniveau is minimaal MBA. Engels in woord en geschrift is noodzakelijk en beheersing van Frans is een pre. Het be treft hier een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Breda, Ingrid Snijders, tel.: 076-5218822. Sales administration Wij zijn op zoek naar een sales admini strator tussen de 20 en 35 jaar met mini maal MEAO-secretarieel of vergelijkbaar. Goede beheersing van de Engelse en Franse taal is een pre. Voor meer informatie: Start Etten-Leur, Martijn Lodder, tel.: 076-5013657. Magazijnmedewerkers Wij zijn op zoek naar jongemannen die voor een aantal maanden op de afdeling verzending willen werken. Voor meer informatie: Start St. Willebrord, Marco of Diana, tel.: 0165-385913. STANDARD FASEL-LENTJES B. V. (SFL) is een dynamische industriële onderneming diegespecialjseerd is in het ontwerpen, bouwen en inst,i leren van duurzame industriële stoomketelinstallaties. De installaties worden onder meer toegepast in de (petro-)chemische industrie, energiecentKh voedingsmiddelen- en papierindustrie. Standard Fasel-Lentjes B. V. maakt deel uit van Standard-Kessel-Gesellschaft Lentjes-Fasel GmbH Co KG in Duisburg, een onafhankelijk ketelfabrikant. Kernactiviteit van SFL is het op specificatie van de klant ontwerpen, produceren en installeren van industriële stoomketelinstalkm^ Sinds enige jaren bevindt de belangrijkste afzetmarkt zich voor een groot gedeelte in Zuid-Oost Azië en in Groot-Brittannië. De gereali<et,jt productiewaarde bedroeg over f995 ca. 120 miljoen gulden, waarvan 80% bestemd was voor de export. Bij SFL zijn circa 230 mensen werke^ in onze vestigingen te Utrecht, Panningen en Veendam. De afdeling Technische Service van Standard Fasel-Lentjes biedt een compleet servict. en dienstenpakket op het terrein van industriële stoomtechniek en waterbehandeling. Deze serviceverlening kan variëren van een uitgekiend investeringsadvies voor een onderhoudsplan tot de levering van reservedelen en een 24-uurs calamiteiten-service. Deze redelijk autonoom opererende afdeling van SFL is met 45 personen en een omzet van circa 16 miljoen gulden verantwoordelijk voor een aanzienlijk deel van het bedrijfj. resultaat. Een team van vakbekwame specialisten met een brede kennis en ervaring op het gebied van ketel- en brandertechniek staat garant voor een snelle dienstvedening in binnen- en buitenland, zowel on-shore als offshore. Als brandertechnicus verricht u vanuit een van onze rayonkantoren onderhoudswerk zaamheden en verhelpt u storingen aan industriële gas- en oliebranderinstallaties en ketelinstallaties. Tevens bouwt u zelf of begeleidt u de ombouw van deze installaties op het gebied van modernisering en automatisering. Wij verwachten van u een opleiding op MTS-niveau, richting Energie- en/of Elektrotechniek. U heeft aantoonbare kennis op het gebied van gas- en oliebrander installaties en bent bekend met de moderne technieken op het gebied van rookgas metingen en gegevensverwerking. Daarnaast is enige kennis en ervaring op het gebied van stoomketels een duidelijke pré. Uiteraard heeft u een servicegerichte instelling en goede contactuele eigenschappen en bent u gewend om in teamverband te werken. Uiteraard mag u van een modern bedrijf als het onze rekenen op een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Maar ook aan toekomstperspectieven zal het u, gezien onze gezonde groei, zeker niet ontbreken! Indien u eerst meer informatie over deze functie wilt hebben dan kunt u bellen met de heer J. Budding of met de heer A. de Kruijf, telefoon 030 244 92 55. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van uw opleiding en ervaring, kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van STANDARD FASEL-LENTJES B.V., Postbus 2435, 3500 GK Utrecht. - EK j*r 'W j t Vrijwel iedereen besteedt veel aandacht aan zijn auto. Terecht, want het is een kostbaar bezit. En het autorijden wordt de laatste jaren alleen maar duurder. Denk maar aan de benzinekosten, wegenbelasting en niet te vergeten de autoverzekering. Aan dit laatste kunt u wat doen, namelijk door uw auto bij ZLM te verzekeren. ZLM Verzekeringen is al meer dan 45 jaar werkzaam .in Brabant en Zeeland en heeft zo'n kwart miljoen polissen. Omdat ZLM geen winstdoel heeft, betaalt u bij ons nooit meer dan nodig is. Met de ZLM-autoverzekering kunt u dus veel geld besparen, terwijl de voorwaarden en service uitstekend zijn. Een paar voorbeelden: - in de meeste gevallen géén eigen risico; - gratis rechtsbijstand bij verhaal van schade; - snelle schade-afwikkeling. Kijk maar eens wat u nil betaalt voor uw autoverzekering en vergelijk. Benieuwd naar de premie voor uw auto? Vul dan de bon in of bel ons voor een vrijblijvende offerte. Dan heeft u straks een autopolis met prima voorwaarden en service tegen de laagst mogelijke prijs. PRIMUS P i* AUT©'S NOORD- BRABANT Nieuwwaarde: W.A.: All-Risks: 20.000,- 211,- 422,- 30.000,- 268,- 563,- 40.000,- 325,- 752,- 50.000,- 382,- 941,- 60.000,- 439,- 1.130,- ZEELAND Nieuwwaarde: 20.000,- 30.000,- 40.000,- 50.000,- 60.000,- All-Risks: W.A.: 168,- 213,- 258,- 303,- 348,- (premies per jaar met 70% korting, zonder poliskosten en assurantiebelasting) 339,- 453,- 603,- 753,- 903,- Naast uw auto kunt u natuurlijk ook uw inboedel, woonhuis, aansprakelijkheid, ziektekosten etc. bij ons verzekeren. Dat scheelt u nog veel meer, jaar in jaar uit. ia, Ik ben benieuwd hoeveel ik kan besparen op mijn autoverzekering. Stuur mij vrijblijvend een offerte op basis van de volgende gegevens: Merk en type: Bouwjaar: 9610 Kenteken: Aantal schadevrije jaren: Nieuwwaarde incl. accessoires: Waarde is incl. btw Dexd.btw Huidige verzekeraar: Leeftijd regelmatige bestuurder (max. 65 jaar): Naam voorletters: Adres: Postcode: Geboortedatum: Telefoon: Woonplaats: OMan CVrouw Ik heb ook belangstelling voor de volgende verzekeringen: Inboedel Woonhuis Rechtsbijstand c Ziektekosten Uitvaart Sparen Aansprakelijkheid Arbeidsongeschiktheid Gezinsongevallen Acceptatie onder voorbehoud van uw persoonlijke gegevens. Stuur de bon vandaag nog in een envelop zonder postzegel naar ZLM Verzekeringen. Antwoordnummer 172, 4460 VB Goes Of bel tijdens kantooruren: Q§WQon Fr bestaan geen seizoenen meer. Leger had je een voetbalser- en in de winterstop had je dells'selcup, het NK, het EK en het WK 's Zomers keek het volk naar de Tour en de kak naar Wimble- H0n en dat was het wel zo'n beetje Het leven was toen veel simpeler, maar die tijden zijn voor goed voorbij. Gevoetbald wordt er alleen niet meer in tweede helft van juli en de eerste week van augustus, en ik heb me wijs laten maken dat er een historische week aan staat te komen. Binnen kort staat er eentje op het programma waarin er van maandag tot en met zon dag minstens één prof- due|, of wat daar voor door zou moeten gaan, wordt gespeeld. Misschien zie ik het weer verkeerd, maar volgens mij is de KNVB op deze manier met een doeltreffende zelfmoordcampagne bezig. Ik zie bij die samen vattingen gemiddeld niet meer dan anderhalve man en een paardenkop op de tribune zitten, maar ik zal wel weer niet goed genoeg opletten. Vandaag begint er een Davis-Cup weekeinde, en de ATP-Championships en de Grand Slam Cup moe ten nog volgen. Intussen schijnt de Ronde van Spanje in de beslissende fase te verkeren en zijn er geloof ik iedere vrijdag avond een soort mini-wk's atletiek bezig. De eredivisie driebanden is ook weer begonnen. Ik wil wedden dat overmorgen de eerste verhalen over het eeuwigdurende geze- 1 ver tussen bonden, spelers en bobo's de kop weer opsteken. Of vergis ik me en is Ed Nijpels er stiekem in geslaagd om de eeuwige vrede in dat wereldje te bewerkstellingen? Dat kan ik me nauwelijks voorstel len. Om te beginnen heeft die het natuurlijk veel te druk gehad met het lobbyen en het opstellen van zijn sollicatiebrief omdat-ie graag de grootste goeroe van Gelder land wil worden. Bovendien 4wddefi41ijpels en die egotrippers aan het roer van al die biljartbondjes bij het tot stand komen van die vrede zó hard op de tam-tam geslagen dat het van Delfzijl tot Vlissingen te horen zou zijn geweest. Er is dus waarschijn lijk nog niks veranderd daar en het zou mij niet verbazen als ze elkaar dit weekeinde alweer weer met de keu om de oren slaan. Of het allemaal nog niet genoeg is, beginnen die schaatsers nu al over geld te zaniken. Vroeger wachtten ze tenminste nog tot de eerste nachtvorst of tot er een deur van een koelkast iets te lang open was blijven staan. Nu ver schijnen die ontevreden koppen al op tv terwijl er nog geen millime ter spanning op die kuitspieren staat, alle terrassen nog bomvol zitten en het hele land godbetert nog geteisterd wordt door een wespenplaag. Gelachen heb ik ook de afgelopen week, om Jan Poortvliet. Die ver keert bij RBC natuurlijk in een wei nig benijdenswaardige positie met zo'n sikkeneurige bejaarde boven zich waar-ie ja en amen tegen moet zeggen. Poortvliet had natuurlijk gewoon de deur uit moeten lopen toen dat conformis tische bestuur hem met Knobel opzadelde, maar dat heeft-ie niet gedaan en nou heeft opa het voor het zeggen. Die natuurlijk wel weer zo slim was om niet de hand in eigen boezem te steken toen die Edwin Grünholz staf en bestuur vorige week vrijdag voor joker zette. Hoort U het hem zeggen in dat mooie Haaaaachs: 'Nee trainer, sorry, maar ik ken niet meedoen tegen Veendam, want ik moet nelaas zaalvoetballen'. Waarop voorzitter Theo Mangnus zichzelf oen brevet van onvermogen gaf boor eerst toe te geven dat Grün- o°lz te goeder trouw gehandeld beeft en hem vervolgens een ete ya9 v'jf mille durfde te geven. 'Hij heeft verdorie nog een Paar maal gescoord ook' voegde Mangnus er een beteuterd aan °e, alsof dét er nog iets mee te maken had. kunt u nog een touw aan al dat gekunge1 vastknopen? Ik niet. et lijkt mij meer voor de hand lig gen dat Mangnus eerst bij zichzelf «lil 9aat' en vervólgens Poort- et en Knobel flink de oren wast maat ze zo'n smoes pikken in Wats van dat contract even tegen het licht te houden. Léon Krijnen

de Stem | 1996 | | pagina 12