DE STEM P E S O E E 21 Medewerkers (miv) met pit groepsleider (m/v) SUCCESVOLLE TOPVERKOPER (M/V) 80§ collega's zijn op zoek naar: I 1 4 RESERVE-VERPLEEGKUNDIGEN f I I I operator voor onze golfkartonmachine (Zuid-west Nederland en Noord-west België) WERKEN INEEN VEELZIJDIG BEDRIJF HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND morres meubel VANDRA GOLFKARTON 2x^/3^ St. Elisabeth ziekenhuis Tilburg Folklore DE STEM ZATERDAG 14 SEPTEMBER 1996 morres meubelbedrijven bv te Hulst, Zeeuws-Vlaanderen, met een ervaring van bijna 90 jaar in de meubelbranche, is uitgegroeid tot één van Europa's grootste meubeldetaillisten. In een constant innoverende wereld staat ook morres meubel niet stil. Door de laatste trends op de voet te volgen weet zij haar ruim I miljoen klanten steeds weer een actueel en compleet interieur te bieden, niet alleen d.m.v. het superdikke meubelboek, maar ook in haar, ruim 17 voetbalvelden grote, showrooms. I. ADMINISTRATIEVE WEEKENDKRACHTEN Voor ons afhaalkantoor. Trefwoorden: Klantvriendelijk en representatief. Taakomschrijving: Ontvangen van klanten, afhandelen van betalingen, inplannen huurbussen, etc... Kennis van de Franse taal is een pre. 2. CONTROLEURS Voor ons afhaalcentrum. Trefwoorden: Klantvriendelijk en handig. Taakomschrijving: Controle en afhandelen afhaalartikelen, controle huurbussen, etc... iPfe 3. CONTROLEURS Voor ons expeditiecentrum. Trefwoorden: Nauwgezet en aanpakken. Taakomschrijving: Eindcontrole verzending goederen, laden vrachtwagens etc... ■fj Br m t» f"Hl 4. MAGAZIJNMEDEWERKERS m m Voor de diverse magazijnen. Trefwoorden: Praktisch en flexibel. Taakomschrijving: Controle locatie artikelen, aan- en afvoer artikelen naar de diverse centra en showrooms, etc... Het bezit van een heftruckdiploma is een pre. Functie 2, 3 en 4 zijn full-time dienstbetrekkingen, waarin regelmatig weekenddiensten worden gedraaid. Een flexibele instelling, alsook het werken in groepsverband, is uiteraard van groot belang. Ervaring in één van de functies is een extra aanbeveling, maar een specifieke opleiding is niet vereist. Een gedegen interne opleiding zorgt ervoor dat u alle facetten van de functie tot in de puntjes gaat beheersen. '^ÈÈÊt- Wij bieden u een goede positie in een kerngezond, sterk expanderend bedrijf, waarbij de arbeidsvoorwaarden in overeenstemming zijn met het functieniveau. Een plezierig en inspirerend werkklimaat completeren ons aanbod. INTERESSE Schrijf ons dan een uitgebreide sollicitatiebrief en stuur deze voor 28 september 1996 aan: morres meubelbedrijven bv t.a.v. Mr. J. Goosen - hoofd personeelszaken Postbus 22 4560 BB HULST U kunt er van verzekerd zijn dat wij uw sollicitatie vertrouwelijk zullen behandelen. Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer). Goosen, telefoon: 0114-388120. zeeuws-vlaanderen 10046 5 o O Herlaarhof is een multifunctioneel kinder- en jeugdpsychiatrisch centrum met een uitstekende behandel- infrastructuur, waardoor een individueel afgestemde behandeling vanuit een eclectische benadering mogelijk is. Op dit moment beschikt de locatie in Vught over 55 klinische en 12 dagklinische plaatsen en een poliklinische functie. Voorts zijn poliklinische functies ontwikkeld in de regio's Oss en Helmond. Herlaarhof vervult een supraregionale functie ten behoeve van het oostelijk deel van de provincie Noord-Brabant. Er bestaan gestructureerde samen werkingsverbanden met andere instellin gen op het gebied van onderwijs, van de jeugdzorg, jeugdgezondheidszorg en zwakzinnigenzorg. Als onderdeel van het psychiatrisch ziekenhuis Reinier van Arkel wordt actief bijgedragen aan de A-opleiding Psychiatrie. Tevens wordt geparticipeerd in de RINO-cursus Kinder- en- Jeugd psychiatrie. Ten behoeve van de klinische werksoort ontstaat een vacature voor een voor een dienstverband van 40 uur per week. Het betreft een vacature op de unit Panda, een onderdeel van de afdeling Kortdurende Behandeling. Op deze unit worden kinderen in de leeftijd tot twaalf jaar behandeld. Panda heeft een capaciteit van acht bedden. De afdeling Kortdurende Behandeling heeft een besloten karakter, waar naast observatie en diagnostiek ook crisisinterventie plaatsvindt. De duur van de behandeling varieert van enkele dagen tot maximaal drie maanden. Functie-eisen: diploma HBO-SPH, HBO-V of B-verpleegkundige; zeer zelfstandige werkwijze; hoge mate van flexibiliteit en stressbestendigheid; ervaring op het gebied van kinder- en jeugdhulpverlening. Gezien de samenstelling van het team hebben wij een nadrukkelijke voorkeur voor een man. Arbeidsvoorwaarden: functieschaal F-40; bij voldoende ervaring en opleidingsniveau op het gebied van kinder- en jeugdpsychiatrie is functieschaal F-45 bespreekbaar. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd, de heer A. Gootjes, telefoon (073) 658 53 33. Uw sollicitatiebrief kunt u, vóór 28 september a.s., richten aan de heer H. Wennekes, hoofd Interne Organisatie, sectie KJP, Postbus 10150, 5260 GB Vught. Oók op internet: http://jobnews.debussy.nl/search Wij zoeken een enthousiaste en teamgerichte De functie Op de golfkartonmachine worden van rollen papier golfkartonnen platen gemaakt, volgens specificatie van de klant. Van deze platen, in verschillende soorten en maten, worden de dozen geproduceerd. Als operator bij de golfkartonmachine sta je samen met je team (10 man) voor: Maximaliseren van de output en draaisnelheid, verder perfectioneren van de machine, orde/netheid en veiligheid, beperken van het afval en het verbeteren van de kwaliteit van het product. Luisteren naar de klant, in- en extern, het nemen van verantwoordelijkheden en samenwerking zijn hiervoor de absolute voorwaarden. Het team werkt .zelfstandig in twee-ploegendienst. "li8" Wij zoeken iemand met enige jaren werkervaring in een 'moderne' fabriek, die dus kijk heeft op productieprocessen en kwaliteitsverbetering. Dat betekent dat je functioneert op MBO-niveau. Je opleiding kan zijn MTS of Vapro-B. Je kunt goed samenwerken, weet een groep mee te krijgen en je bent vernieuwingsgericht. Je leeftijd ligt rondom de dertig jaar. In de buurt van Oosterhout (komen) wonen is een pré. Wij bieden een goede baan waarin je een grote mate van vrijheid en dus ook verantwoordelijkheid krijgt. Het pakket aan arbeidsvoorwaarden is goed: 15% ploegentoeslag, 8,33% eindejaars uitkering en 8% vakantiegeld. Verder: 25 vakantiedagen en 21 ATV-dagen bij een 40-urige werkweek, premievrij pensioen en reiskostenvergoeding. Na een gedegen inwerktijd krijg je alle gelegenheid je functioneren tot een succes te maken en direct bij te dragen aan het succes van Vandra. Ontwikkeling van mensen en organisatie staat bij ons hoog in 't vaandel. De procedure Als deze functie je interesseert, schrijf dan vóór 28 september een brief met een curriculum vitae naar: Vandra Golfkarton, afd. Personeelszaken t.a.v. dhr. Reinder Wijmenga, Postbus 114900 AA Oosterhout. Afhankelijk van het aantal kandidaten kun je worden uitgenodigd voor een of meerdere gespreksrondes. Een psychologisch onderzoek en een medische keuring kunnen deel uit maken van de procedure. Voor meer informatie kun je bellen met Rob Geerts, productieleider, (0162) 47 5186 Vandra Golfkarton bv Oosterhout Een 9 i0eie doos schei relt sw' kKen- Union B.V. is een gerenommeerde Nederlandse rijwielfabriek, met ca. 200 medewerkers en distributie op de Nederlandse, Duitse, Deense en Belgische markt met een breed assortiment fietsen. De fiets is in toenemende mate een trendy artikel geworden, waardoor de collectie zeer frequent wordt aangepast en vernieuwd. Door een voortdurend streven naar een slagvaardige verkoop en een flexibele productie organisatie met constante kwaliteit, kan beter en sneller worden ingespeeld op de wensen vanuit de markt De groei van de afgelopen jaren bevestigt de rol van Union als een betrouwbare partner. Daarom zijn wij op zoek naar een: De functie: Als topverkoper bent u verantwoor delijk voor het realiseren van overeen gekomen verkoopdoelstellingen in uw regio. U rapporteert rechtstreeks aan de verkoopleider. Uw belangrijkste taken zijn: - het inventariseren vari de mogelijk heden binnen uw regio; - het maken van accountplannen en de uitvoering daarvan; - het leggen van contacten met interessante, potentiële afnemers; - het onderhouden en verstevigen van de relatie met de dealers; - het vertalen van de specifieke wen sen van uw dealernetwerk naar de organisatie. Union vraagt: - Topverkoper, met bewezen staat van dienst in bij voorkeur consumenten producten; - Bekendheid met bewerking dealer netwerk; - Uitstekende contactuele vaardig heden; - Servicegerichtheid en betrouwbaar heid; - Opleiding minimaal MBO-niveau; - Leeftijd ca. 30 jaar; - Woonachtig in Zuid-west Brabant of bereidheid tot verhuizen. Union biedt: - Een dynamische verkoopfunctie met een grote mate van zelfstandigheid, - Een omgeving waar hard wordt gewerkt aan de verdere ontplooiing van de onderneming. Vanuit deze positie levert u een directe en belang rijke bijdrage aan het totaal resultaat, - Een zeer herkenbaar producten pakket, dat mede door toevoeging van initiatief en creativiteit uitstekende mogelijkheden op de markt heeft. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden alsmede een representatieve auto van de zaak. Bent u geïnteresseerd en voldoet u aan bovengenoemde eisen, schrijf dan voor 21 september a.s. een brief met c.v. aan: UNION B.V. Postbus 1 7710 AA NIEUWLEUSEN T.a.v. de heer J.J. de Vreeze J Het St. Elisabeth ziekenhuis is een compleet en complex bedrijf. In deze boeiende organisatie wer ken dagelijks ruim 2000 mensen, direct en indi rect, samen aan de zorg voor de patiënten. Het St. Elisabeth ziekenhuis telt 27 verpleegafdelingen, die zorgdragen voor de optimale verpleging en verzorging van de klinische patiënten. Binnen de diverse gespecialiseerde verpleegafdelingen is behoefte aan reserve-verpleegkundigen m/v. Er zijn plaatsingsmogelijkheden op de navolgende afdelingen: Intensive-Care, Hartbewaking, Neonatologie, Dialyse en Kinderafdeling. Op deze afdelingen ondersteunt u op basis van oproep de vaste medewerkers in de dagelijkse zorg voor onze patiënten. Wat wij van u vragen: U bent in het bezit van het diploma A-verpleeg- kundige of HBO-V en een van de benodigde spe cialisaties. Daarnaast beschikt u over minimaal één jaar functionele ervaring na het behalen van de specialisatie. U bent gemachtigd voor het ver richten van een aantal medische handelingen (venapunctie, intraveneus injecteren, infuus inbrengen). U bent regelmatig beschikbaar voor het verrichten van (alle soorten) diensten. Wat bieden wij: Wij bieden u het volgende-salaris: Hartbewaking/Dialyse en Kinderen FWG 40 en Intensive-Care/Neonatologie FWG 40/45. De oproepverpleegkundige zal vooraf ingewerkt worden op de werkplek. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer H. van Dooren, sectorhoofd, telefoon (013) 539 13 13 sein 81-115. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitaties kunt u voor 1 oktober richten aan de dienst Personeelszaken van het St. Elisabeth ziekenhuis, postbus 90151, 5000 LC Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer HC. 96.79. HET IS MAAR NET VUAT JE AANTREKT !N HET ST. EUSABETH ZIEKENHUIS or paul Kokke Wanneer er in 1796 asfaltwe- ten waren geweest, zouden ze 3Ü de grens van Brabant zijn „gehouden. Want zo was dat fadie tijd. Brabant was welis waar erkend als zelfstandige provincie en had zelfs dat jaar voor het eerst vertegenwoordi gers in de Staten-Generaal, maar in de ogen van de Hol landers was de provincie nog steeds een ontwikkelingsge bied. De mensen waren er dom, konden nauwelijks lezen of schrijven en kenden even min een hoogstaande cultuur. Tenminste, dat vonden ze in de Hollandse steden, die twee eeu wen later nog steeds getuigen van een nauwelijks verholen neiging tot introspectie en zelfopdeborst- Idopperij. Brabant, althans het noordelijke deel, dat was schrale zandgrond, dat was het land van de boeren, dat was de plek waar ieder weldenkend mens van weg wilde. Of naar het noorden, of verder naar het zuiden, naar ste den als Brussel, Antwerpen of Parijs- Bovendien waren ze er katholiek en hadden ze in de zestiende en Zeventiende eeuw geheuld met de Spanjaard. Dat -zinde de anti paapse noorderlingen evenmin. Noorderlingen zoals dominee S. Hanewinkel, die vlak voor het jaar 1800 naar het Brabantse af reisde en daar een reisverslag van maakte, In zijn ogen trof hij er een volk aan van achterlijke, on derontwikkelde en bijgelovige lieden. Ze zijn lomp, onbeschaafd en on wetend; er worden weinig vlugge verstanden onder hen gevonden', zo citeert dr. Jan van Oudheus- den dominee Hanewinkel in zijn inleiding bij de catalogus De Mu ze als Motor. Volgens Van Oud- heusden had het geschrijf van de dominee ten doel katholieken tot domme, staatsgevaarlijke, anti- verlichte lieden te degraderen. Brabant als negentiende eeuwse voorloper van Tsjetsjenië. Nou, vergeet het maar. De pro vincie Noord-Brabant maakt tot op heden deel uit van de staat der Nederlanden, Dat Vlaams-Bra bant sinds de Belgische opstand van 1830 deel uit maakt van Bel gië, ach. Noord-Brabant bestaat dit jaar tweehonderd jaar en het heeft er maanden op geleken dat dat het best bewaarde geheim van de provincie was. Laat staan dat de rest van Nederland er van door drongen was dat het dit jaar in Brabant goed feesten is. Nee, men volstond met het uitgeven van de Brabantse poffer, een muntstuk met een waarde van vijf gulden, en met door kunstenaars ontwor pen Brabant 200-borden langs de provinciegrenzen. Natuurlijk was er ook een dagje Brabantse folklore op het Binnenhof waar ten overstaan van Haagse politici en ambtenaren driftig de vendel werd ge zwaaid. Het had iets aandoenlijks en koddigs tegelijk: een provincie die zich 111 de Hofstad als zelfbe wust en dynamisch wilde manifesteren, kwam niet veel dracht *deder- Maar vanaf vandaag verandert de grote vierdelige ten- onstelling De Muze als Motor, «e van start gaat in het Noord- arabants Museum te Den Bosch, oe Beyerd m Breda, het De Pont Bijlage van De Stem ter gele genheid van De Muze als Motor, vier tentoonstellingen over de ontwikkeling van de beeldende kunst in Noord- wabant in 200 jaar. De ex- Posities worden vandaag ge opend. ?Q?neel Periode 1796 tot 0 in het Noordbrabants Museum in Den Bosch. Zie Pagma D2. ]q?neel b Periode 1945 tot 7-a0 ln De Beyerd in Breda, pagina D3. TilK len 3 en 4 in De Pont in HburgenhetVanAbbemu- ginfD4.Emdh0Ven- Zie pa"

de Stem | 1996 | | pagina 50