DE STEM BANEN LADDER verkoper Sani Tronies ALDI tempo-U uitzendbu P E G.LEYS ZN. B.V. vertegenwoordigers a International b.v. Transportgroep van der Graaf VERK00PSTERS/- KASSIËRES m/v FILIAALLEIDER m/« DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLA CHAUFFEURS INTERNATIONAAL LOODSMEDEWERKER OP- EN OVERSLAG I MENGVOEDER MEDEWERKER/COÖRDINATOR CHEF CONSTRUCTIE Product Manager m/v Customer Support Technician m/v Centric zoekt PC Professionals! PC Specialisten CENTRIC VERTEGENWOORDIGER bouwbeslag/hang- en sluitwerk Cipe Nederland BV zoekt SE VERVANGEND kantoor detailhandel Medewerker slagerij m/v horeca/catering Horeca-medewerkers m/v industrie Inpakkers m/v Aldi Best B.V., DE STEM ZATERDAG 14 SEPTEMBER 1996 DESTEM. Van der Graaf Waalwijk B.V. zoekt in verband met uitbreiding van de activiteiten op Zuid- Europa: (groupagevervoer per trekker/oplegger) Vereisten: - chauffeursdiploma (CCV-B/CCV-C) - rijbewijzen B, C, E - relevante werkervaring - ADR-certificaat (m.n. stukgoed) is een pré. En in verband met een vacature in het distributiecentrum: (laden/lossen van groupage/vrachtwagens en containers) Vereisten: - leeftijd 18-30 jaar - opleiding op LBO-niveau, bij voorkeur in technische richting - minimaal enkele jaren ervaring in soortgelijke werkzaamheden - heftruckcertificaat is een pré, heftruckervaring vereist. Chauffeurs en loodsmedewerkers die beschikbaar zijn op op- roepbasis worden eveneens uitgenodigd om te reageren. Voor nadere informatie over de vacature 'chauffeur' kunt u zich richten tot de heer Sleven, manager Zuid-Europa (tel. 0416- 684810). Voor de vacature 'loodsmedewerker* tot de heer Van Heesch, teamleider op- en overslag (tel. 0416-684889). Van der Graaf Waalwijk B.V. Postbus 82 5140 AB Waalwijk alg. telnr. 0416-684848. Mulders Mengvoeder te Oudenbosch (West-Brabant) is een vanouds bekende leverancier van agrarische bedrijfsbenodigdheden. Wij ver kopen kwalitatief hoogwaardige produkten, waarvan mengvoeders, kunstmeststoffen en zaaizaden de belangrijkste zijn. Ter versterking van onze buitendienst zoeken wij een dynamische Na een ruime introductieperiode waarin u nader kennis maakt met onze verkoopaanpak en die van onze leveranciers, wordt u verant woordelijk voor de begeleiding van onze klanten in de varkenssector en deels ook in de rundveesector. Daarnaast werft u nieuwe klanten in ons werkgebied. Wij vragen: -minimaal MBO-kennisniveau -sterke klantgerichtheid -commerciële vaardigheden -ondernemingsgeest -ervaring in/affiniteit met de agrarische sector -leeftijd 25 tot 35 jaar Wij bieden: -een aantrekkelijke werkkring in een enthousiast team -een goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Fon Mulders. Telefoon: 0165-3139 40. Uw sollicitatie kunt u richten aan Mulders Mengvoeder, Postbus 36,4730 AA Oudenbosch, ta.v. A. H. A. M. Mulders. Wij zullen uw reactie uiterst vertrouwelijk behandelen en voor een vlotte procedure zorgdragen. MULDERSHtt Ter versterking van onze technische dienst zoeken wij per direct een met minimaal opleiding MTS-elektronica en kennis van meet- en regeltechniek Tot de werkzaamheden behoren o.a. het repa reren en testen van beveiligingsapparatuur en monitoren. Voor deze zelfstandige fulltime baan denken wij aan een enthousiaste jongeman tussen de 25 en 35 jaar met enkele jaren ervaring, die na gebleken geschiktheid de leiding van de afde ling op zich kan nemen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevr. G.J.W. Moor, tel. 0161-455363. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag binnen twee weken na het verschijnen van deze ad vertentie tegemoet. Roos Electronics B.V. Postbus 117 5126 ZJ GILZE Thiekon B.V. constructie -verzinkerij Haansbergseweg 28 5121 LJ Rijen zoekt een die leiding geeft aan 20 medewerkers. Vereisten: - MTS of HTS werktuigbouwkunde - leidinggevende kwaliteiten - enige jaren werkervaring - positieve werkhouding Sollicitaties binnen 14 dagen aan bovenstaand adres. Inlichtingen en functieprofiel bij: Ing. W. Trepels (directeur) 0161-222802 -NEhEklANh SaniTronics International b.v. is een jonge marktgerichte onderneming gespecialiseerd in zelfreinigende toilet systemen. Naast solitaire voorzieningen voor op straat worden ook combinaties met ander straatmeubilair geleverd. Verder worden er inbouw- versies gemaakt. Deze worden in binnen- en buitenland geleverd. Voor de komende jaren wordt een aanzienlijke groei voorzien. Hieraan wordt hard gewerkt door een jong en enthousiast team. Ten behoeve van de verkoop van onze produkten in Nederland zoeken wij met spoed: een ambitieuze met commercieel talent Je takenpakket bestaat o.a. uit: Het onderhouden van bestaande relaties met klanten. Het leggen van contacten met potentiële klanten. Het zorgdragen voor de follow up van klantenbezoeken. Het begeleiden van de klant van opdracht tot aflevering produkt. Het controleren van technisch en hygiënisch onderhoud van de toiletvoorzieningen. Je rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Wat verwachten we van je? Je hebt een gedegen opleiding op minimaal MBO niveau. Je bent ambitieus, enthousiast en hebt commercieel talent. Je bent niet ouder dan 35 jaar. Je bent contactueel vaardig zowel in woord als geschrift. Je hebt de wil om mee te groeien met een dynamisch bedrijf. Relevante ervaring is hierbij een pré. Wat hebben we je te bieden? Een uitdagende baan in een dynamisch en jong bedrijf. Goede arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Een lease-auto maakt hier deel van uit. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Ben jij de juiste persoon die ons bedrijf komt versterken? Schrijf dan binnen 10 dagen een brief met CV naar: (1 .ei, lüani.u.v ;ioC .ioc 1 TV SaniTronics International BV t.a.v. Willy van der Meeren Elftweg 54 4941 VP Raamsdonksveer Voor gedetailleerdere informatie m.b.t. de functie kun je tijdens kantooruren ook bellen: 0162 57 09 00 i:; d ACT heeft 13 medewerkers en is gevestigd in Tilburg. ACT is opgericht in 1972 en houdt zich bezig met het ontwikke len en implementeren van software pakketten voor de reis branche en de goederenterm ijnhandel. Sinds 1985 levert ACT eveneens hardware systemen. Hierdoor is zij uitstekend in staat totaaloplossingen te leveren aan haar klanten. Ter versterking van haar technische dienst "Computer Service Brabant" zoekt «M een energieke met een uiterst klantgerichte en flexibele instelling De hoofdactiviteit bestaat uit het installeren van hardware systemen en software pakketten bij de klant. Men draagt zorg voor de service- en onderhoudswerkzaamheden en men weet plotselinge storingen bij de klanten snel en ade quaat op te lossen. ACT vraagt: Een zelfstandig werkend, collegiaal persoon met een dienstverlenende instelling, die zich voor meer dan 100% wil inzetten. Een accurate persoonlijkheid met goede contactuele ei genschappen en een goed logisch denkvermogen. Een middelbare technische opleiding en affiniteit met automatisering, waarbij kennis van software en bekend heid met Unix een duidelijke pré is. Een leeftijd van plm. 25 jaar en woonachtig in een straal van plm. 30 km rondom Tilburg. ACT biedt: Een veelzijdige en belangrijke functie in een informele organisatie met enthousiaste, hard werkende collega's. Veel eigen verantwoordelijkheid en de uitdaging er voor te zorgen dat alles perfect georganiseerd is Een gezonde organisatie met voldoende perspectieven Aantrekkelijke primaire en secundaire arbeids voorwaarden Contactpersonen: W. Snijder - directeur,J. Berens - senior projectleider. Computer Adviesbureau ACT Hasseltstraat 263, 5046 LL Tilburg Centric Automatiseringsdiensten BV is sinds 1987 actief als dienstverlenende organisatie op het gebied van gebruikersondersteuning, netwerkbe heer en applicatieontwikkeling bij de grotere ondernemingen in de sectoren bedrijfsleven en overheid. De werknemers van Centric werken óf op projectbasis óf in vaste dienst en worden ingezet bij de opdrachtgever. Naast de hoofdvestiging in Leiden heeft Centric vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Utrecht en Zwolle. De Sanderink Groep is met diverse automatiseringsbedrijven actief in de sectoren detachering, overheid en procesindustrie en profileert zich door hoogwaardige produkten en diensten, waarbij de wensen en eisen van de gebruiker c.q. opdrachtgever het belangrijkste uitgangspunt vormen. a-cct&M><iti4>e'tiK24-eLieitAte,K. U zoekt een uitdagende baan en wilt daarnaast graag ervaring opdoen in verschillende werkomgevingen? Dan kunt u aan het werk bij Centric Automatiseringsdiensten. Voor diverse opdrachtgevers in de regio Eindhoven zijn wij namelijk op zoek naar: professionele PG dienstverlening U heeft een ondersteunende, adviserende en uitvoerende taak binnen de gebruikersomgeving. U denkt en werkt op minimaal MBO-niveau, heeft bij voorkeur aanvullende ECABO en/of AMBI-opleidingen en gerichte pakkettrainingen gevolgd. Daarnaast heeft u minimaal twee jaar relevante werkervaring en beschikt u over een goed analytisch en probleemoplossend vermogen. Daarnaast vragen wij voor deze functie: kennis van DOS, Windows 3.11 en Windows '95 kennis van UNIX, Windows NT en/of Internet is een pré ervaring met MS Office-pakketten goede communicatieve vaardigheden een representatieve persoonlijkheid flexibiliteit Wij bieden u in deze functie: verantwoordelijk en afwisselend werk bij verschillende opdrachtgevers een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals mogelijkheid tot een lease-auto mogelijkheid tot het volgen van opleidingen uitstekende doorgroeimogelijkheden Indien u voldoet aan bovengenoemde eisen, nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief met een uitgebreid curriculum vitae, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie, te schrijven aan: Centric Automatiseringsdiensten B.V., t.a.v. mevr. Martin Ganzeboom van de volgende Eindhoven: W.T.C., Bogert 26, 5612 LZ, Tel. (040) 265 3517, fax (040) 2653540 Émiiiiiiini/J G.Leys Zn. B.V. is een op de bouw gerichte groothandel, die al meer dan 75 jaar gespecialiseerd is in de verkoop van hang- en sluitwerk, bouwbeslag en gereedschappen. Onze vestigingen in Steenbergen, Bergen op Zoom, Breda, Gouda en Middelburg voorzien dagelijks honderden bouwbedrijven en aannemers van goederen en diensten. Het totale personeelsbestand bestaat uit ca. 75 personen. perfect voor elk bouwtraject Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij voor onze vestiging te Breda (regio Breda) een: We denken hierbij aan een commercieel ingestelde persoon met de volgende eigenschappen: - middelbare opleiding MTS-bouwkunde of gelijkwaardig, aangevuld met vakdiploma's, - gedegen branchekennis is een vereiste, - zelfstandig kunnen funktioneren, - goede kontaktuele eigenschappen, - leeftijd tot 40 jaar. Naast het salaris, wat overeenkomstig is met de funktie, bieden wij ook prima secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. een auto van de zaak). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen hun sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden aan G. Leys Zn. B.V., Postbus 27,4650 AA Steenbergen t.a.v. de heer P. Olthof, verkoopleider. voor ons kantoor Breda; provincie West-Brabant die zó binnenkomen... en niet zó weggaan... maar net zo weggaan als ze kwamen! Wij vragen: •een dynamische persoonlijkheid, commercieel, flexibel en ambitieus; hardwerkend en gemotiveerd en door enthousiasme in staat anderen te motiveren; helder analyserend denkvermogen; goede organisatorische en coördinerende bekwaamheden; het vermogen om efficiënt en resultaatgericht te kunnen werken; een open oor voor ontwikkelingen in de markt; representatieve, korrekte omgangsvormen en in bezit van eigen auto; een maximale leeftijd van 35 jaar; snelle beschikbaarheid. Wij bieden: een 'wereldbaan' binnen een snelgroeiende, solide en dynamischenjnternationale onderneming met ruimte voor eigen initiatief en creativiteit; een bedrijfstraining met professionele begeleiding die zorgt voor een daadwerkelijke field-ondersteuning; reële doorgroeimogelijkheden naar senior salesman/ vestigingsmanager; een goed basissalaris en een uitstekende provisie-regeling; Bent u de persoon die zowel 'fluitend' naar de klant gaat als van de klant komt? Dan is Cipe zeer geïnteresseerd in u. Richt dan uw schriftelijke reactie met c.v. aan ons kantoor in Breda: CIPE Nederland BV, t.a.v. Personeelszaken. Hoge Schouw 1a, 4817 BZ Breda P -m Cipe staat voor Control Information Protection Par L'Ecoute en is een snelgroeiend en succesvol bedrijf in beveiligings- en bewakingssystemen. In Europa zijn we in onze branche met 200.000 klanten in 6 landen onbetwist marktleider in het midden- en kleinbedrijf. Korte beslissingslijnen, een uitgebreide en professionele service en hoogwaardige produkten die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen liggen aan de basis van deze expansie. "ZZ3DL 1=1 Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lag voor kwaliteitsproducten. Voor onze filialen in Roosendaal, Ouden bosch en Bergen op Zoom zoeken wij: Functie-inhoud: - het bedienen van de computerkassa - het verwerken van aangeleverde vracht - het zelfstandig uitvoeren van aange wezen taken - het verzorgen van het winkelbeeld. Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk in de detailhandel - verantwoordelijkheidsgevoel en inzet - leeftijd tot en met 20 jaar. Wij bieden: - een leuke, vaste baan - een goed salaris en een - aantrekkelijke premie - afwisselende werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoet komen - een uitstekende inwerkperiode - doorgroeimogelijkheden. Uw enthousiasme en motivatie zijn voor ons belangrijker dan uw leeftijd en erva ring. Voor ons filiaal in Roosendaal zoeken wij: Functie-inhoud: - het verrichten van alle voorkomende winkelwerkzaamheden - onder verantwoordelijkheid van de filiaalleid(st)er mede leiding geven aan een team van vijf tot tien medewerk(st)ers - het overnemen en zelfstandig uitvoe ren van een aantal filiaalleid(st)erstaken - het vervangen van de filiaalleid(st)er tijdens diens aanwezigheid. Wij vragen: - een leeftijd tot 25 jaar - een opleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur MDS - verantwoordelijkheidsgevoel en een - resultaatgerichte instelling. Wij bieden: - een goed salaris en een - aantrekkelijke premie - een gedegen inwerkperiode van ca. - bij gebleken geschiktheid uitstekende doorgroeimogelijkheden naar ae functie van filiaalleid(st)er. Ervaring in de branche is een pre, doelt niet vereist. Heeft u interesse U kunt zich als volgt melden: c,roq« Telefonisch: maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur, tel.nr. 0165-53bdw- Schriftelijk: p/a dhr. P. Kraayeveld, Amberberg87, 4707 NR Roosendaal^ De sociale partners in de sector (waaronder de ABU NBBU, de dienstenbonden en FNV) zijn overeengekon er een vernieuwde CAO vo uitzendbranche komt. Ond van de afspraken is het pla in 1997 een pensioenregel Adia personeelsdienst Terneuzen, Zevenberg Breda. Randstad Uitzer De schiestreek Etten-' zevenbergen. Tènce! Leur, Goes, Hulst, Midd Commercieel medewerke voor de buitendienst van een bedrijf Etten-Leur. U werkt zelfstandig en h< diploma HTS-Elektronica als enige ja Verder spreekt u Engels en Duits, be flexibel en gemotiveerd. Deze uitdag langere tijd Informatie:(076) 501 90 II, Cleo I Etten-Leur, Bisschopsmolenstra Automatiserings-/ transportdeskundige m/v voor een transportbedrijf in de regie deze functie hebt u een opleiding Vei op HBO-niveau. De werkzaamheden melijk uit het onderhouden van systi meren en installeren, het maken van geven van support aan collega's. Daa ondersteuning op de planningsafdelir baan biedt toekomst. Informatie: (0165) 54 02 48, Jeanin Roosendaal, Laan van Belgie 31 Boekhoudkundig medewe voor een relatie in Roosendaal. U ga turen inboeken. Hiervoor hebt u ker Daarnaast gaat u de voorraden bijho beantwoorden, de correspondentie u de debiteuren-bewaking. Behalve e hebt u enkele jaren werkervaring. Bo flexibel, zelfstandig en initiatiefrijk. D baan van 40 uur per week is voor lai Informatie: (0165) 54 02 48, Jeanint Roosendaal, Laan van Belgie 31 voor een supermarkt in Etten-Leur. I gerij of vleesverwerkingsbedrijf is ve baan. Informatie: (076) 501 90 II, Cleo Etten-Leur, Bisschopsmolenstr; voor diverse horecagelegenheden. U lijk ingezet voor grote partijen. Hiep ring en bent u flexibel, stressbestend De werktijden zijn meestal in het w avonduren. Informatie: (076) 501 90 11, Cleo Etten-Leur, Bisschopsmolenstr; voor diverse bedrijven.Je bent gemc werken in dag- of ploegendienst. Lee Informatie: (076) 501 85 OO.Jackeli Etten-Leur, Bisschopsmolenstr; Laders/lossers m/v met spoed. U hebt ervaring en bent pakken. De werkzaamheden zijn in c dient rekening te houden met verscl Informatie:(076) 501 90 11, Martii Etten-Leur, Bisschopsmolenstr; Scholieren m/v die een bijbaantje zoeken en een vas baar zijn. Kom snel bij ons langs voo dan kun je binnen een week aan de Informatie: (076) 501 85 00,Jackel Etten-Leur, Bisschopsmolenstr. Machinebedieners m/v voor een kunststofverwerkend bedi bent gemotiveerd en wilt in drie-plo De werkzaamheden bestaan uit het afwerken van producten en u bent voor de eindcontrole en de kwalitei werken en beheerst de Nederlands' Informatie: (0165) 55 99 60, Sietsk Roosendaal, Roselaarplein 33 NDC Interne cage en se portaal-, bo O heeft in d CQ transport- e Z NDC besch de installatie Het accent DC ombouw va

de Stem | 1996 | | pagina 48