Rioolrechten Hulst stijgen vier jaar lang lar i, POE Hulst wil Trumanlaan en Poorterslaan veiliger maken BESTEM Jongerenkoor Hulst weer in de knel eg v< i d: m Definitieve beslissing over varkensbedrijf Graauw volgende week Hulst vervangt louter slechte stukken riool onder het Europaplein Annie WEERI Zon Ook droog DAG KLAPPER 3en... Jelody 4 jaar pliciteerd ptember te goedemorgen Vader Ilse, 1 jaar Olaf 50 Jaar ZEELAND C2 Van 348 nu naar 484 straks Opknapbeurt torenspits St.-Jansteen J*evSrae{emH0ChStenbaCh' Zeelandkaart schaadt imago provincie Zonnebril Zeezeilers ffT-- Isi&f&St huwelijk, verloving nen, Abraham enz. incl. B.T.W., één grote lcht. 40 mm 26.- incl. B.T.W l Foto's worden niet of geef uw tekst 2 dagen an onze kantoren, aan: De Stem, Postbus 'Kleintjes Afdeling'. ïsten, foto's en tekeningen nen te weigeren achtgever van deze er bekend te zijn. Indien t opgave van een L is men verplicht zich te n misbruik. Uitgever is tgever bekend te maken, delijk voor de in de ende teksten. 160 tival Heuvelbrink Breda En er ook. uten in Groede Martijn de Riet in Breda. It, 13 sept.'96. O.'hout. brv13 sept.'96. R.'veer. 4 dagen Saar, nog H.G. J H.g. met uw 80 ste verjaardag van Riet, inderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Tot vanavond. Hiep, hiep, hoera eo, Anja, Remy en PW Mensen blijf binnen gaat met zijn eerste rijles beginnen. Deze gespierde bonk wordt vandaag Romy jESTEM ZATERDAG 14 SEPTEMBER 1996 (an onze verslaggever u st - De gemeente Hulst ;t de Trumanlaan en de Uerelaan verkeersveiliger „aken. De riibaan van Lanlaan wordt versmald l aan weerszijden komen iarkeervakken. (ovendien zal f het gedeelte de Poorterslaan tussen de Churchillweg en de Vierambach- tenstraat één grote verkeers drempel worden aangelegd. De bouw van 23 woningen aan de Trumanlaan, door de Woonstich- ting Hulst, is bijna klaar. Deze nieuwbouw is voor de gemeente aanleiding dit deel van de Tru manlaan en het aansluitende deel van de Poorterslaan te reconstru- „Beide straten vormen de verbin dingsroute voor de bewoners van de woonwijken Nieuw-Hulst, De Linie en Akkerwinde. Het zijn brede straten die tot hardrijden uitnodigen," schrijven B en W in hun voorstel aan de gemeente raad. Vandaar dat de gemeente de Tru manlaan wil versmallen en er bovendien parkeervakken wil aanleggen. Verder worden er bomen geplant die de straat het karakter van een laan geven. De Poorterslaan wordt gedeeltelijk verhoogd, zodanig dat automobi listen het gaspedaal beduidend minder hard kunnen indrukken. In de Trumanlaan zal voorts de riolering vervangen wordèn. Dat is nodig omdat bij inspectie gebleken is dat dit riool - in 1950 aangelegd - op één plaats is ingedrukt. „Hierdoor is een reëel instortingsgevaar aanwe zig." De gemeente wil de riolering bij de nieuwbouw dieper leggen dan ze nu ligt. Daardoor kan ze min der gemakkelijk beschadigd wor den. „Maar dat kan niet zonder ook het riool in het overige deel van de Trumanlaan, de IJzeren- handstraat en een deel van de Poorterslaan aan te pakken," aldus het college. De totale kos ten van de reconstructie bedra gen in totaal ongeveer 750.000 gulden. De reconstructie komt donderdag aan de orde in de commissies Stads- en Dorpsontwikkeling (16.30 uur) en Financiën (19.30 uur), beide in het stadskantoor. Van onze verslaggever Hulst - De inwoners van de gemeente Hulst worden de komende vier jaar geconfronteerd met een stijging van de riool netten met een gemiddeld bedrag van 34 gulden per jaar. Nu betalen gezinnen 348 gulden per jaar en dat bedrag zal dus in vier jaar oplopen tot 484 gulden. Burgemeester en wethouders van Hulst kondigen de tariefverho- ijngen aan in de aanbiedings- jrief bij de gemeentebegroting mr volgend jaar. Het spekken van de roolrechtenpot is nodig om het bestaande rioolstelsel te kunnen onderhouden en nieuwe, ook verplichte, investerin gen uit te voeren. Ondanks het vier jaar lang opkrikken van de tarieven, zo stellen B en W, zullen de riool rechten dan nog steeds niet u in het laatje brengen om alle kosten te betalen. Ook voor het ophalen van het huisvuil moet volgend jaar weer meer betaald worden. In het Hul ster stadhuis wordt op dit moment nog berekend hoeveel. Omdat de gemeente geld terug krijgt van de gemeenschappelijke afvalstoffenregeling kan de stij ging beperkt worden, verwachten onW. Gegoochel Toen de gemeentebegroting voor volgend jaar gereed was, kwam er aanvankelijk een tekort van ruim 8.500 gulden uit de bus. Door wat gegoochel met rente percentages en extra afschrijvin gen is er uiteindelijk toch nog een budgettaire ruimte van bijna 116.000 gulden. Bijna de helft daarvan gaat al op aan het opvangen van de gevol gen van de invoering van een 36- urige werkweek. Verder is er geld voor een face-lift van de omge ving Houtmarkt/kleine Bagijne- slraat/Tuinstraat/Paardenmarkt, voor een bushokje met fietsen- aan de Van de Maelstede- Van onze verslaggever St.-Jansteen - De torenspits van kerk in St.-Jansteen is op diverse plaatsen aan een opknap beurt toe. Galmplanken zijn ver rot, het lood onder het koper is verdwenen en het voegwerk moet hersteld worden. ®egm dit jaar is met behulp van een kraan de verrotte vieringto- r® van de kerk gehaald. Bij die operatie is de toren aan een glo bale inspectie onderworpen. er binnenkort weer een hoog werker nodig is om de bliksembe- vaiuging op de torenspits aan te Passen, gaat de gemeente een inspectie uitvoeren. EDITIE ZEELAND Nactie kneuzen: Elandstraat 32,4532 CG fieri I15"545769'fa* ""5-645742. Meuren: Peter Oggel (editiechef), teem, Frank van Cooten, Helm e'J u ed' che'h Rein van dc GoS- dc Puysseleijr. Sukstraat 1,4461 jk N?L13"273700, fa* 0113-273701. <geverpMaaS(pr°Vincie- Wulst: ft?!0,016'4561 E5 «ed!I 372770'fax ""4-372771. feefZeeland: !eu„^mv„rii'""5-645751 zondag 0115-645753 &!.ntie"exploitatie r«» en zvk «neuzen: teU|nia,nrd?raat 32- 4532 CG VeJp' 40,fax ""5-645741 Mart o rd'9ers; Üau!Dimm'ia' Pr'^é ""5-563976, «Ulst: S'Pr,vé ""5-562354 !»VM561ES Vm 770. ^^Hwoordigers; Brande. Privé 0114-314570, verstraeten privé 0114-316755. «ningstijden: ^•t/mvr. 8.30- 17.00 uur weg, voor de uitbreiding van de bibliotheek, de afgesproken sala risverhoging voor peuterleidsters en voor voortzetting van het pro ject geüniformeerd toezicht in de binnenstad. Uit andere potjes worden de ver vanging van riolering in de Kerk straat en Klinkerstraat, de bodemsanering van het Oranje- bolwerk, onderhoud van de stadspoorten en bijdrage voor invulling van het project Ter Steene betaald. Speeltoestellen Door een rentevoordeeltje is er ook nog een eenmalig te besteden bedrag van ruim drie ton. Daar mee willen B en W een bushokje bij de Blaauwe Hoeve plaatsen, allerlei voorzieningen treffen in het stadskantoor en 100.000 gul den stoppen in de vervanging van speeltoestellen. Dat bedrag is in feite nog maar een eerste stap, want de gemeente kampt met een grote onderhoudsachterstand aan de speeltuintjes in de ver schillende wijken en dorpen. Van onze verslaggever Middelburg - Alle kinderziek ten met de Zeelandkaart heb ben het imago van de provin cie geschaad. Dat vinden de meeste fracties in de Zeeuwse Staten. Ze besloten gisteren wel zeven ton in het project te investeren, mede omdat dat geld er dik uitkomt. De grote promotor van het plastic kleingeld, de WD-gedeputeerde Van Zwieten (recreatie), vindt absoluut niet dat het imago is geschaad. „Ook bij mij loopt de irritatie over die kinderziekten hoog op, maar ik bestrijd dat het imago is geschaad. Integendeel, buiten de provincie hoor ik alleen lof. Zeeland wordt door het pro ject naast alle folklore en kleder drachten neergezet als een inno vatieve provincie," aldus Van Zwieten gisteren tijdens de maandelijkse Statenvergadering. Ondertussen werd gisteren ook bekend dat het Recreatieschap Het Veerse Meer een schadeclaim wegens gederfde inkomsten zal indienen tegen het bedrijf dat de haperende parkeerautomaten langs het Veerse Meer heeft gele verd. De software in die appara ten klopt nog steeds niet, zodat betaald parkeren met de kaart daar een groot probleem is. Maar financieel is de Zeeland kaart in elk geval geen probleem. Door de onderhandelingen van Van Zwieten met PTT Telecom, krijgt de provincie drie jaar lang elk jaar 335.000 gulden netto winst. Van Zwieten verwierf hierover gisteren complimenten van onder andere Eveleens van de PvdA, maar Eveleens was ook kritisch over de besteding van deze miljoen gulden winst. „Wij hoorden dat het college al een bestemming zou hebben voor dit geld, namelijk het nieuwe projectenbureau van de VW. Nou, wij zijn daar tegen omdat wij vinden dat het in voorzienin gen voor de openlucht-recreatie moet worden gestoken. Dat is het doel. Een andere bestemming vinden is niet rechtvaardig voor de burger die bijvoorbeeld vanaf dit jaar moet gaan betalen om een uurtje langs het Veerse Meer te kunnen lopen." Eveleens kreeg hierin steun van Geluk van D66. „De mensen wil len zien waarvoor ze betalen," zei ze. „Bepaald geen Zeelandpromotie, maar we zien uit naar de evalu atie," zo deed Ramondt van het CDA nog een duit in het zakje. Van Zwieten antwoordde dat een bestemming voor de winst nog niet is gevonden en dat het tezij- nertijd aan Provinciale Staten is om een bestemming te vinden. De leden van het Hulster Jongerenkoor, die opnieuw hun dirigent verliezen. FOTO JONGERENKOOR HULST Van onze correspondente Hulst - Voor het Jongeren koor uit Hulst blijft de geschiedenis zich herhalen: voor de vijfde achtereenvol gende maal verliezen de leden hun dirigent. „In november legt koorleider Mare Heijens de dirigeerstok neer. We moeten dus weer op zoek naar een nieuwe dirigent, nummer zes," vertelt secretaris Petra Vervaet. Enkele jaren geleden vierden de leden het tienjarig bestaan, maar de diepste wortels van de vocale groep gaan terug naar de jaren zestig. „Zo rond 1970 groeide het oor spronkelijke groepje muzikale jongeren uit tot een koor van meer dan zestig leden. De lei ding was in handen van Anton de Kort, de huidige directeur van de Zeeuwse Muziekschool, afdeling Zeeuws-Vlaanderen. Vanwege zijn drukke werk zaamheden moest hij er na tien jaar mee stoppen. Tot 1983 leidden we een sluimerend bestaan. We zongen af en toe wel eens een dienst, maar dat zet geen zoden aan de dijk," herinnert voorzitter Tini Her man zich. Adri Boogaert blies de groep nieuw leven in, maar hij bleef slechts drie jaar. In 1986 deed Joop Kollaard zijn intrede en hij zorgde ervoor dat het reper toire, dat tot dan toe vooral uit geestelijke liederen bestond, werd uitgebreid met motetten, madrigalen en dergelijke. Het reizen moe haakte Kollaard drie jaar later af. Zijn opvolger: Dolf Lampo, maar die bleef slechts een jaar. Mare Heijens begon in 1990. „Maar ook hij wordt nu door drukke bezighe den gedwongen om er in november een punt achter te zetten," vertelt zijn broer en vice-voorzitter Reggie Heijens. „Het zou jammer zijn als de groep uit elkaar zou vallen door gebrek aan een dirigent. Dat is de komende maanden onze grootste zorg. Wij willen hard werken, maar een sturende hand is een noodzaak," aldus Tiny Herman. Het Jongerenkoor Huist repe teert op vrijdagavond van 20.00 tot 21.30 uur in 't Houtenkwar tier. «MM mms w We gaan een periode met rustig en zonnig najaarsweer tegemoet, daarbij ook hogere temperaturen Na een aantal stormachtige en natte dagen belanden we vanaf vandaag in een periode die ons veel rustiger weer brengt. Dat hebben we te danken aan een hogedrukgebied dat de wind naar het noordoosten doet draaien. Hierdoor komt er niet langer zeer koude lucht over de Noordzee naar ons toe. Boven het zeewater dat nu nog 17 graden warm is ontstonden de laatste dagen enorm veel buien die ons het vervelende weer brachten. Daar komt vanaf vandaag een eind aan. Het rustige en zonnige najaarsweer blijven we zeker tot woensdag, maar waar schijnlijk de hele week, behouden. Hierdoor stijgen de temperatu ren naar de grens van 20 graden. Meer in detail kunnen we ver wachten: vandaag een maximumtemperatuur van 16 tot 18 gra den, komende nacht 10 graden. De kans op een bui blijft aanwe zig maar is wel klein, de zon zal zich vandaag volop laten zien. De wind is noord-noord-west 3 Beaufort. Morgen de gehele dag droog, nu en dan wat wolkenveldjes maar overwegend zonnig. De temperaturen stijgen naar 19 graden, 's nachts (door gebrek aan bewolking) een sterkere uitstraling en dan dalen de thermometers naar 8 graden. De wind is pal noord 2 Beaufort. Maandag, dinsdag, woensdag en mogelijk de verdere week, overdag 18 tot 20 graden, 's nachts 6 tot 7 graden. Veel zon en vrijwel geen bewolking. Een tip voor weggebruikers: de zon zal met fel licht schijnen. Zorg dat u uw zonnebril bij u hebt Hoe was het weer vorig jaar op 14 september Overdag een tem peratuur van 19.6 graden, 's nachts 11.4, het regende géén drup pel en de zon scheen 3 uur en 35 minuten. Dan de extreemste tem peraturen op 14 september sinds de eeuwwisseling: in de nacht van 13 op 14 september was het koud met 4.4 graden, maar in 1947 was het 29.7 graden en die dag eindigde met een fel onweer i De weersverwachting voor zeezeilers en windsurfers voor de Zeeuwse en Belgische kust. De wind is noord-noord-west 4 tot 5 Beaufort, golfhoogte 2.5 tot 3 meter, zicht over het algemeen rede lijk, temperatuur zeewater 17 graden. Morgen de wind is noorde lijk 3 tot 4 Beaufort, golfhoogte 1.5 tot 2 meter, zicht goed, tem peratuur zeewater 17 graden. In de tuin moet u nu gaan opletten voor de naaktslakken die het op uw bladgroenten voorzien hebben. Het strooien van korrels is aan te bevelen. Bij de tuincentra zijn nu artikelen te koop die u ook kunt gebruiken in de strijd tegen deze veelvraten. De weer spreuken: 'Brengt het najaar helder weer, het zal sneeuwen in de winter en dat steeds méér' en 'Een herfst warm en klaar, is goed voor het volgend jaar'. Van onze correspondent Den Haag/Hulst - De Zeeuwse Milieufederatie en inwoners van Graauw hebben donderdag in een rechtszaak bij de Raad van State opnieuw een poging gedaan om de komst van de Veg- helse varkenshouder C. van Sleuwen tegen te houden. B en W van Hulst hebben tegen hun zin aan Van Sleuwen een vergunning gegeven om aan de Schenkeldijk een bedrijf te kun nen bouwen voor 1339 mestvar- kens. Rechter J. Leyten van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State beslist volgende week of deze vergunning van kracht wordt. Van Sleuwen liet weten dat hij bij een voor hem voordelige uitspraak onmiddel lijk begint met het bouwen van de stallen. De varkenshouder uit Veghel probeert al jaren het grondge bied van Hulst binnen te komen met meer dan 2600 varkens. Zijn eerste vergunningsaanvraag werd door de gemeente afgewe zen. De tweede aanvraag, die donderdag werd bevochten, werd door de gemeente voor de helft gehonoreerd. De wetgeving laat daar aan de Schenkeldijk nu eenmaal een bedrijf met 1339 varkens toe, aldus het gemeente bestuur. De tegenstanders wijzen erop dat de gemeente het zogeheten 'voorlopige standpunt van de milieu-inspectie' heeft gebruikt voor de berekening van het aan tal mestvarkeneenheden. Het aantal mestvarkens is daardoor te hoog uitgevallen. Tot hun spijt berekenden de bezwaarma kers dat Van Sleuwen deson danks recht heeft op maximaal 1180 varkens. Het voorlopige standpunt van de milieuinspectie, dat tot dusver door de Raad van State van de hand is gewezen, valt voordelig uit voor varkenshouders met groen-label-stallen. Deze stallen zijn minder belastend voor het milieu. In de nieuwe stankrichtlijn van het ministerie van Vrom, die over enige tijd in werking treedt, wordt het voorlopige standpunt van de milieuinpectie vrijwel zeker overgenomen. Van onze verslaggever Hulst - Het wegdek van het Europaplein in Hulst hoeft niet langdurig op de schop. De gemeente gaat het kapotte riool niet in zijn geheel vervangen. Alleen de stukken riool die er het slechtst aan toe zijn, worden vernieuwd. Andere delen worden alleen gerenoveerd. B en W beseffen dat vervanging van het gehele riool het meest optimale is. Dan zou het riool weer zestig jaar mee kunnen. „Maar aan een dergelijke vervan ging zit ook een aantal nadelen vast. Zoals langdurig opengebro ken straten en hoge investerings kosten." Vandaar dat het college voorstelt het verzakte deel van het riool in ieder geval te vernieuwen. De kosten bedragen 300.000. Dat geld haalt de gemeente uit het rioolfonds. De aanpak van het kapotte riool wordt donderdag 19 september besproken in de vergadering van de commissie Stads- en Dorps ontwikkeling. Aanvang 16.30 uur in het stadskantoor. Dit voorjaar ontstond in het weg dek van het Europaplein een gapend gat, veroorzaakt door een lekke betonbuis van de riolering. Onderzoek met videocamera's toonde aan dat niet alleen op de bewuste plek de riolering naar de mallemoer is, maar dat ze op diverse plaatsen kapot is. Door een groot aantal buisnaden stroomt, en in enkele gevallen spuit, het grondwater naar bin nen. Daardoor komt zand van buitenaf in de buizen terecht. Op de bewuste plek is de wegver- zakking zelfs 27 centimeter. In dat gedeelte staan de buisnaden open en zijn diverse buizen gescheurd. In het overige deel is de horizontale ligging van het riool redelijk goed. ZATERDAG |pf''Si'SSfS;;'P'Wiï MARKTEN IJZENDIJKE Rommelmarkt - basisschool de Schuttershoek - 13.00-17.00 uur THEATER HULST Het Moederskind/De Meisjeska mer - eenacters van Geertrui Daem door Gezelschap van de Zee - Baude- loo - 20.00 uur MUZIEK HULST Fringeconcert Festival van Zeeuwsch-Vlaand eren dwarsfluit/piano - Baudeloo - 15.00 uur TERNEUZEN Kinderconcert Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen - Ik wil je wel, ik wil je niet - door twee vocalisten en piano - Zuidlandtheater - 15.00 uur ZEEUWS-VLAANDEREN Concerten - org. Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen - middag- en avondconcerten - kerken en zalen in acht gemeenten (tot 30 sept) SLUIS Muziek en zang - geestelijke en vaderlandse liederen - hervormde kerk - 20.00 uur - mmv Barbara Lok TOCHTEN AXEL Vlaanderentocht - fietsen - 30-60- 120 km - café Cambrinus - vrije start tussen 07.30 en 12.00 uur DIVERSEN HULST Lezing en demonstratie - viool bouw - door Johannes Jacobs - Bau deloo -11.00 uur Instructiedag Majoretten - voor mini- en majoretten - Noordhal, Den Dullaert -10.00 uur ST.-JANSTEEN Rondleidingen en wandelingen - in Waterleidingsgebied en pompsta tion - vanwege 60 jaar waterleiding - 10.00 tot 16.00 uur GOES Para Norma - consumentenmanifes tatie - Zeelandhallen - vr 14.00-22.00 uur - za en zo 10.00-18.00 uur MIDDELBURG Circus Plume - Circustent Molenwa ter - do Urn za 20.00 uur - zo 19.00 uur 40/37,50/35 - kinderen t/m 12 j 27,50/25/22,50) NIEUW-NAMEN Geologisch avontuur - fossielen, gesteenten en zandlagen op het oudste strand van Zeeland - aanmel den bij dhr Bleyenberg tel. 0114- 345384 - Meester van der Heydengr- oever 2,50) Biefstukkaarting - café St.-Cecilia - 14.00 uur Ophalen oud papier - De Schelde- zonen - start Hulsterloostraat - vanaf 09.00 uur SLUIS Belfort Sluis - bezichtigen Belfort - 13.00-17.00 uur TERNEUZEN Kermis - allerlei attracties - centrum - hele dag - behalve op zondag (13 t/m 22 sept) Expositie - olieverfschilderijen, aquarellen en pastels - mevrouw Dekker - centrale hal Ter Schorre - 09.00-21.00 uur (t/m 1 okt) Kaarting - 't Schelpenhoekje -14.00 uur Benefietactiviteiten - Kalashnikov - voor blad Ravage - met artiesten - 22.00 uur 5,-) ZEEUWS-VLAANDEREN Open Monumentendag - monu- menten, kerken, musea en gebou wen - diverse locatie - ook grensover schrijdend - hele dag (za en zo) TERHOLE Biefstukkaarting - café Staminee - 14.00 uur ZUIDDORPE Schieting - café 't Gemeentehuis - 14.00 uur AXEL Expositie - abstracte olieverfschil derijen - Eugène-Emile Demane uit Damme - streekmuseum Het Land van Axel - 13.30-17.00 uur (woens t/m zat t/m 28 sept) Kaarting - dublokala showband - 20.00 uur Palingschieting - staande wip - Ons Vermaak -14.30 uur OSSENISSE Schieting - camping Mussenist - 20.00 uur Gaaibolling - camping De Zee meeuw-21.00 uur Dansen - Hof ter Nesse - FAQ - 20.00 uur - met huisorkest WESTDORPE Fancy fair - basischool De Kreeke - 10.00-17.00 uur SAS VAN GENT Ophalen oud papier - De Veree- nigde Vrienden - oosten van de spoorlijn - vanaf 09.00 uur BRESKENS Disco - stichting Tieners Breskens - soosgebouw - 19.30-23.00 uur CLINGE Modeshow - Malpertuus - ANBO - 14.00 uur EMMAHAVEN Kaarting - café 't Verdronken Land - 20.00 uur FILMS WEEKEND GOES Grand Theater 14.00 uur A Goofy Movie 19.00 en 21.30 uur Twister HULST De Koning van Engeland za/14.00 uur; zo/13.45 uur A Goofy Movie za/ 14.00, 19.30 en 22.00 uur; zo/ 13.45,16.15,19.00 en 21.30 uur Twis ter za/ 19.30 en 22.00 uur; zo/ 16.15, 19.00 en 21.30 uur Striptease za/19.30 uur; zo/13.45 en 16.15 uur Eraser za/ 19.30 en 22.00 uur; zo/ 13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur Pheno menon za/ 19.30 en 22.00 uur; zo/ 13.45, 16.15,19.00 en 21.30 uur Multiplicity za/ 19.15 en 22.00 uur; zo/ 16.00, 18.45 en 21.30 uur A Time to Kill za/ 22.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur Mission Impossible MIDDELBURG Cinema za/ 22.00 uur The Garden OOSTBURG Ledeltheater 20.00 uur The Rock BRUGGE Kennedy Complex za/ 14.30, 17.15, 20.00 en 22.30 uur; zo/14.30,17.15 en 20.00 uur Pheno menon za/ 14.30, 20.00 en 22.30 uur; zo/ 14.30 en 20.00 uur The Quest za/ 20.00 en 22.30 uur; zo/ 20.00 uur From Dusk till Dawn za/ 14.30, 17.15 en 22.30 uur; zo/ 14.30 en 17.15 uur The Craft 17.15 uur Le Huitième Jour 14.30 en 17.15 uur Flipper 20.00 uur City Hall GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Nutty Professor 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Trainspotting 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Phe nomenon 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Bound 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Striptease 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Twis ter 14.30, 17.00 en 20.00 uur It takes Two 14.30 en 17.00 uur The Quest (avant- première) 20.00 en 22.30 uur Eraser 22.30 uur From Dusk till Dawn 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Rock 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Craft 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Spy Hard 14.30 en 17.00 uur Dunston Checks In 22.30 uur Primal Fear 20.00 uur Le Huitième Jour KNOKKE Beverly Screens 15.00,17.30, 20.00 en 22.30 uur Phe nomenon 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur Twis ter 17.30, 20.00 en 22.30 uur Striptease 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur The Nutty Professor 15.00 uur It Takes Two ZONDAG SLUIS Koffieconcert - Raadszaal stadhuis Grote Markt 1-11.00 uur (gratis) SPORT BROUWERSHAVEN Zeilwedstrijden - om de Grevelin- gencup - Grevelingenmeer (vr t/m zo) TOCHTEN SINT-KRUIS Puzzeloriëntatierit - voor auto's - café Oud Gemeentehuis - inschrijven tussen 13.30 en 14.30 uur DIVERSEN GOES Para Norma - consumentenmanifes tatie - Zeelandhallen - vr 14.00-22.00 uur - za en zo 10.00-18.00 uur MIDDELBURG Circus Plume - Circustent Molenwa ter - do t/m za 20.00 uur - zo 19.00 uur 40/37,50/35 - kinderen t/m 12 j 27,50/25/22,50) HULST Kaarting - café De Kroon -14.00 uur PHILIPINE Radioprogramma De Zondags- dub - BRT met horeca - vanaf Vis sersplein - met optreden - 15.00- 17.00 uur WALSOORDEN Schieting - café Rue du Nord -14.00 uur OSSENISSE Schieting - camping De Zeemeeuw - 15.00 uur TERNEUZEN Expositie - olieverfschilderijen, aquarellen en pastels - mevrouw Dekker - centrale hal Ter Schorre - 09.00-21.00 uur (t/m lokt) HENGSTDIJK Kaarting - camping De Vogel -10.00 uur HOEK Kaarting - camping De Braakman - 10.00 uur IJZENDIJKE Kaarting - café Les Amies -14.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 43