Dinsdag 17 september start Cran Dorado met de verkoop van kwalitatief hoogwaardige recreatiebungalows appartementen. Unieke pluspunten die u goed moet onthouden! CÏ3 f138M: 3 Absolute Top-Locaties. Wacht niet! OVERDUINÏK RECREATIE! I f172.272 f127.816,- Kom dinsdag a.s 10.00 uur. Cran Dorado Loohorst in Limburg, Prijs-Voorbeeld in Zandvoort. Prijs-Voorbeeld in Port Zélande. Prijs-Voorbeeld in Loohorst WsS&sm Een gegarandeerd stairt-rendement van 7,5 met in de naaste toekomst groeimogelijkhe den tot boven de 10%. Zorgeloos beleggen met Gran Dorado. Huurovereenkomst van 20 jaar met 10 optie jaren. Een uitermate gedegen en betrouwbaar aan bod. Een team van specialisten (notarissen, fiscalisten, advocaten, makelaars, banken) heeft maandenlang aan de voorbereiding gewerkt, alles wordt perfect en tot in de finesses voor u geregeld. Gran Dorado blijft ook in de toekomst 100% verantwoordelijk voor de verhuur. Als gevolg van (hoge) fiscale afschrijvingen geweldig aantrekkelijke koopprijzen. Eén van de laatste kansen om te beleggen in dergelijk hoogwaardig en jong recreatief onroerend goed. Rabobank en ING bieden 'n aantrekkelijke hypotheekrente v.a. 4,3%. Alles wordt voor u geregeld, u hebt nergens omkijken naar. Dat is nu eens écht zorgeloos beleggen. U ontvangt uw huuropbrengsten stipt na afloop van ieder kwartaal op uw rekening. Btw over de koopsom is terugvorderbaar. Voorfinanciering btw niet nodig bij toe passing van de verleggingsregeling. Indien gewenst kunt u ook zelf vakantie vieren in de parken dank zij de 14 dagen vakantie-regeling van Gran Dorado. NVM Type Patrijs Type Antibes, Type Aster, Cran Dorado is én blijft uw betrouwbare en financieel sterke partner. Daarom is Cran Dorado 'n groot blijvend succes! Cran Dorado Zandvoort, Cron Dorado Port Zélande, 'n Betrouwbare en aantrekkelijk geprijsde belegging. midden in de allermooiste natuur. Een park waar het hele jaar door volop vakantie gevierd wordt. Daar krijgt uw belegging niet de kans om stil te staan. Verkoopkantoor nr. 431: Peelheideweg 25, 5966 PJ America Telefoon 077-4642340 fax 077-4642229 Op alle 3 parken openen dinsdagmorgen om 10.00 uur precies het Verkoopkantoor, finan cieringskantoor en de modelbungalows hun deuren. Maar u kunt zich desgewenst vooraf vrijblijvend oriënteren via de uitgebreide verkoopbrochure met bij behorende docu- mentatie en prijslijst. V00F de brochure! Wacht met langer. - .:a- 'v. DE STEM ZATERDAG 14 SEPTEMBER 1996 HPt zal tot de voetbaljungle waar schijnlijk nog niet doorgedrongen n maar het psychologenwe- Jidie waar ze overigens onge- vee net zo vaak in de waan ver- n het middelpunt van het niversum te zijn, staat flink'op din kop. Oorzaak is ene René Diekstra, die met die 9°ed-Hol- landse naam net zo goed verdedi- aer in het tweede van Telstar had kunnen zijn. Maar Diekstra mag. zich psycholoog noemen en in die hoedanigheid heeft hij een aantal boeken geschreven. Of, liever gezegd, zoals inmiddels uit steeds meer alinea's blijkt, ver taald en overgeschreven. Allerlei journalisten en vakbroeders - die Dieks tra toch al konden schie ten omdat die boeken, waarin allerlei softheid uit de sixties aangepre zen wordt, als zoete broodjes over de toon bank vlogen - hebben zich likkebaardend op bun prooi gestort. Tot diep in de nacht zitten ze bladzijde voor bladzijde uit te pluizen en te ver gelijken met allerlei half zachte buitenlandse handleidingen over het masseren en reparen van eigen ziel en zaligheid. Jezelf dwingen om 's morgens vroeg zingend en met het goede been uit bed te stap pen, dat soort werk. Bullshit, als ik met een halfdicht hoofd en een bak zwarte koffie achter mijn krantje op gang probeer te komen, moeten ze even niet aan mijn. kop zaniken en dan komt het in de regel na een half uurtje allemaal goed. Maarvan mij mag die Diekstra lul len wat-ie wil, en of-ie het nou wel of niet overgeschreven heeft, interesseert me allemaal niet zoveel. Ach ja, natuurlijk is het leuk om zo'n groot en zelfingeno men ego te zien struikelen, maar denk nou eens even aan al die mensen die zielenrust vinden dankzij die boeken. Die komen wel even in een lelijke crisis terecht, en dat gunik-niemand. Verder vind ik al die verontwaar diging een beetje overdreven. Pla giaat mag natuurlijk niet, maar als ik moet wachten op de eerste steen die geworpen wordt door een journalist of schrijver zonder zonde dan zit ik hier met de eeuwwisseling nog. Of ik wel eens iets overgeschre ven heb? Ja, natuurlijk heb ik ook wel eens een mooie zin, en, voor uit met de geit, ook wel eens een halve alinea, vertaald of geleend omdat die op dat moment van pas kwam. Is dat plagiaat? Ik weet het niet, maar u denkt daar misschien anders over. Maar dat iedere collega, en vooral in de sportjournalisitiek, eerst eens de hand in eigen boezem steekt. Over de voetbalverslagge vers kan ik niet meepraten, maar ik weet intussen wel een beetje hoe het er in het tennis aan toe gaat. In ieder media-hotel puilen alle prullebakken 's morgens vroeg uit met dikke ongelezen pakken kranten. Alle katernen van New York Times, Frankfurter Allge- meine, Melbourne Age, Indepen dent en Le Monde worden weg- geflikkerd zonder dat ze ook maar opengeslagen zijn. Alleen uit het sportkatern zijn alle tennis- verhalen geknipt of gescheurd. Je zal ze de kost moeten geven, die «ter in de perszaal fanatiek en ongegeneerd over zitten te tik ken. die uitgeknipte verhalen links en rechts netjes om die lap top gedrapeerd, alle mooie zin nen met zo'n dikke gele viltstift aangehaald. heb ik natuurlijk allemaal nooit f ïi-n' kom nou- Maar wie alle tukkies die ik ooit over tennissers *0 heb, gaat vergelijken et de biografieën in de jaarlijks gratis door de Association of Tea ms Professionals gratis verstrekte schitterende media-guide, vindt misschien wel dat-ie alinea's S°e9 Sponden heeft om mij t?nie!enStraaandeschandPaal 1'i gaat maar letters tellen, als-ie zin in heeft, vooropgesteld daar heeft m 6n zuiver 9eweten niet te l ?aat ma9 niet, maar dnnr 1 L0eien als er iemand iets n m no9 noo'1 h' "?geaapt of verteld alsof u L nT' ?lf meegemaakt of 2n uden had? Gel00f ik ^le- maal niks van. Léon Krijnen MAKELAARS Postbus 366, 9700 Aj Groningen MAKELAAR 3 slaapkamers (incl. inventarispakket) v.o.n. excl. btw j 2 slaapkamers (incl. inventarispakket) v.o.n 3 slaapkamers (incl. inventarispakket) v.o.n. Verkoopkantoor nr. 126: 1 Port Zélande 2, 3253 MG Ouddorp. Telefoon 0111-671600 fax 0111-671605 Zonder overdrijving kunt u Gran Dorado beschouwen als een financieel sterke en betrouwbare partner. Mede door de recente overname van Creatief Vakan tieparken, is Gran Dorado nu de grootste verbuurder van recreatiebungalows in Nederland. En Gran Dorado Leisure gaat zich in de toekomst uitsluitend bezighouden met deze kern-activiteiten. D.w.z. het uitbouwen en versterken van de positie als verhuurder c.q. aanbieder van bungalowvakanties. Daarom krijgt u nü de unieke kans te beleggen in recreatie onroerend op toplocaties, zoals Port Zélande, Zandvoort en Loohorst. Gran Dorado blijft eigenaar van alle gebouwen en faciliteiten op ieder park en blijft optreden als verhuurder. Voor u als belegger een bijzonder geruststellende gedachte voor de toekomst. Ieder Gran Dorado park bezit een Gran Place met gezelhge winkeltjes, boetieks en terrasjes. Ook ontdekt u op elk park een subtropisch zwemparadijs. Gran Dorado is de absolute nummer 1 op het gebied van verhuur van vakantiebun galows. De marktpositie en de merkbekendheid worden continue verstevigd. Onder meer door verspreiding van 2,5 miljoen brochures en de dominante aan wezigheid in alle belangrijke media. Momenteel kan Gran Dorado bogen op een naamsbekendheid van maar liefst 85%. Aangezien Gran Dorado ook in de toekomst verantwoordelijk blijft voor die verhuur, is dat voor u de garantie voor een permanente zonnige beleggings-opbrengst. bungalows en appaTtbfrWiTt'eiTaan zee. Een gewilde toeristische bestemming, dus aat geldt even sterk voor uw belegging. Verkoopkantoor nr. 349: Vondellaan 60, 2041 BE Zandvoort. Telefoon 023-5732272, fax 023-5731974. een stukje Middellandse Zee aan de Zeeuwse kust. Een paradijs voor zonlief- hebbers en watersporters. Ook uw beleg ging krijgt daar beslist een gezonde kleur. Na maanden van voorbereiding door een team van specialisten, zoals notaris sen, fiscalisten, advocaten, makelaars bieden wij u een gedegen en betrouwbare belegging aan. Voor u als belegger, één van de allerlaatste kansen om te beleg gen in eersteklas recreatie onroerend goed. Een belegging die tot ver in de 21e eeuw z'n rendement oplevert.

de Stem | 1996 | | pagina 12