in onze nu ook keuze g« en effec De Luchtmacht staat voor de beschikbaarheid en inzetbaarheid van al haar middelen. Hiervoor zoekt zij jongens en meisjes die na een intensieve en veeleisende keuring en selectie opgeld willen worden tot Officier Vlieger Beroeps Onbepaalde Tijd. Afhankelijk van je aanleg en behoefte van De Luchtmacht ga je vliegen op de F-16 of een van de helikopter types. Je bent tussen de 17 en 27 jaar, lengte minimaal 1.63 m en maximaal 1.93 m en je draagt geen bril of lenzen. Je hebt het diploma VWO met wiskunde of een relevante HBO opleiding of doet in '97 examen. Je bezit de Nederlandse nationaliteit (of bent bereid die aan te vragen). In de herfstvakantie bestaat de mogelijkheid om één van de KMA-oriëntatiedagen te bezoeken. Bel hiervoor 06-0016. DE STEM ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1996 ordeligste winkel voor geluid, „.bosstraat 14 Breda/Princenh De een leek mij net zo doortrapt als Nihoul en de iets jongere glad janus naast hem scheen te denken nog dat hij heel eerlijk overkwam zolang hij maar niet met zijn ogen knipperde. Ze noemden zich ad vocaat en zaakwaarnemer van de voetballer Kanu, maar ze wilden wel even duiden dat ze daar niet jn die hoedanigheid zaten, want, zo huichelden ze, ze waren als vriend van de mens Kanu geko men. Dat, en nog veel meer on zin, kwamen ze vertellen bij 'die twee andere mega- egotrippers, Barend en Van Dorp. Nee natuurlijk hebben ze bij Inter nog geen moment aan die vier miljoen gedacht die ze voor de voetballer Kanu betaald hebben, daar gaat het op dit moment hele maal niet om. Het gaat nu alleen maar om de mens Kanu, zei de ene Fari zeeër, en de andere schijnheilige knikte in stemmend, zo treurig mo gelijk kijkend. En natuurlijk hebben ze bij Ajax geen fouten ge maakt, dat is helemaal niet aan de orde, het gaat nu alleen maar om de mens Kanu. En, nog na tuurlijker, is er geen enke le twijfel aan dat de voet baller Kanu gewoon zijn salaris doorbetaald krijgt, maar ook dat doet er op dit moment effe niet toe, want de mens Kanu... Ja hoor, allemaal aan me hoela, ik wed dat er de af gelopen week al flink wat op en neer gefaxt is tussen Milaan en Amsterdam en dat die Italianen, al dan niet terecht, toch minstens een vermoeden van kwade trouw moeten hebben. Al was het maar omdat de waard is zoals hij zijn gasten vertrouwt. Dat alle geconsulteerde artsen het erover eens zijn dat de voetballer Kanu ter plekke dood neer kan vallen als hij nog één sprintje trekt, is piet helemaal naar de zin van het duo. Ze gaan net zo [ang op zoek naar een kliniek tot zé er een gevonden hebben waar ze er wél wat aan kunnen doen, roepen ze. Van dat soort blijken van oprechte trouw, van ware vriendschap, krijg ik tranen in mijn ogen, maar het ligt me er allemaal een beetje te dik bovenop. Wie zijn ziel aan dat soort grappenmakers verkoopt, kan hem beter aan de duivel vers jacheren, want dan weet je ten minste nog precies waar je aan toe bent, op welke termijn het contract afloopt en waar je uitein delijk belandt. haar ik begrepen heb, is Aran Winter zo ongeveer de enige voet baller die geen zin heeft om zich door money-sharks als ping-pong- bal te laten gebruiken. Voor ieder klusje dat hij op te knappen heeft, schakelt hij een andere advocaat m, die met voetballerij niets te schaften heeft. Als die man het goed doet, mag-ie misschien nog een keer terugkomen ook. Ooit gehoord dat Winter een probleem met dub of contract had? Ik be doel maar... Intussen leef ik mee met de voet baller Kanu, want ik heb nooit het genoegen mogen smaken om de Wns te leren kennen. Je zal ver dorie maar twintig jaar oud zijn en dan zo hard van hemel naar hel I donderen. Dammmmm... En na tuurlijk hoop ik met hem mee dat er een chirurg te vinden is die zijn motortje op weet te lappen. K hoop de voetballer Kanu ooit eer in actie te zien, en het maakt kiLu1'e] uit. voor wel,ce hom dat.niet 20 zijn dan zal ik ,,T.ln "tijn herinnering houden a's Marsman Holland. ^nkend aan Kanu zie ik eindeloze benen, hi ba! aan enorme voeten, Schend langs verdedigers schrijden. Naam: Adres: Telefoon: Opleiding: Voorletters: Postcode: Geb.datum: Bezit diploma: Roepnaam: Plaats: Eventueel militair registrator.: -4MBBY Verwacht diploma te halen 19 Vakkenpakket incl. Ned., Eng., Wisk.: Deze bon vóór 23 september 1996 sturen naar: Koninklijke Luchtmacht, Antwoordnummer 150, 1300 VC Almere (Postzegel niet nodig). Wil je meer informatie over deze of andere functies bij de Koninklijke Luchtmacht bel dan gratis 06-0016.

de Stem | 1996 | | pagina 12