Cobain schepper van eigen legende' DE STEM Yeronica-presentatoren doorkruisen Latijns-Amerika Overheden wapenen zich tegen 'Breekijzer' Frida van Abba gaat het weer proberen Prinses Irene dingt mee naar boekenprijs Humorweek in Eindhoven met cabaret en cartoons Christopher Sandford schreef boek over verscheurde popheid pE STEM „Na deze periode van decadentie stort het zaakje vast en zeker finaal in me kaar. Theo Maassen, cabaretier Gids Van onze rtv-redactie Zolang de werelddelen niet 'op' zijn, kan Veronica nog even door met Ver onica Goes... In navolging van Ame rika, Azië, het Caribisch gebied en Australië trekken bekende presenta toren van de omroep nu door Zuid- Amerika: Veronica Goes Latin. De reeks begint met Julia Samuël, die een tocht door het Panamakanaal mag maken. Aan boord van het enorme con tainerschap Nedlloyd Delft, dat onder Nederlandse vlag vaart. Opmerkelijk, want veel schepen uit deze orde van grootte kiezen juist voor Panama als thuishaven, vanwege de vele financiële voordelen. Verder aanschouwt Samuël een hanen gevecht, een luguber schouwspel, waar flink op wordt gegokt. Ook heeft iedere presentator de opdracht gekregen om zich te laven aan een plaatselijk drankje, met als hoofddoel complete dronken schap. Een klus die Samuël perfect oplost. „Volgens mij ben ik een beetje teut", stamelt zij na een tocht met een levendige feestbus. „We hebben bewust pas later voor Latijns-Amerika gekozen", vertelt regis seur en eindredacteur Maarten van Dijk. „Er zitten aan zo'n tocht namelijk nogal wat haken en ogen. Je moet van tevoren veel goed geregeld hebben. In sommige landen moet je al moeite doen om binnen te geraken. Smeergeld wil wel eens hel pen. Zuid-Amerika kan erg gevaarlijk zijn, maar voor een paar tientjes huur je een politieagent. Landen als Colombia moet je mijden." De komende seizoenen kan Van Dijk nog even vooruit. „We hebben nog Afrika op de lijst staan en Europa natuurlijk. Ook een combinatie van die twee kan nog een serie worden, dan moet je denken aan een rondje Middellandse Zee." Veronica Goes Latin biedt zeker een ander kijkje op het continent dan de kij ker tot nog toe is gewend. Geen saaie documentaires, maar pakkende actie in een lekker jasje. Want, het blijft ten slotte Veronica: de kijker wordt regel matig uit zijn stoel geblazen met muziek, van Deep Purple tot Iggy Pop. 'Veronica goes Latin', Veronica, 21.45 uur Door Ann Bouwma Schlemiel, lafbek, tiran, karikatuur, schizofreen, egoïst. Behalve geliefd was Kurt Cobain ook gehaat. Vooral door dege nen, die hem beter kenden dan zijn fans. Toch zijn er ook men sen die hem lief vonden, gevoelig en charmant. De pas ver taalde biografie onthult de aftakeling van een geniale liedje schrijver tot een junkie, die zichzelf niet kon redden. „Het is niet mijn bedoeling geweest om het bestaande beeld van Cobain op zijn kop te zet ten", zegt biograaf Christopher Sandford. „Het is mijn taak om de feiten te volgen, en waar mogelijk de eerder onderbelichte aspecten in balans te brengen met de overbekende gegevens. Elke lezer moet aan het eind van het boek maar zijn eigen conclu sie trekken". De keurige Engelsman wekt niet de indruk zelf een veteraan te zijn in het leiden van een rock 'n roll leventje. Noch is hij een van die yuppen, die na de zelfmoord van Kurt Cobain even snel op het succes van Nirvana wilden inha ken. Sandford is biograaf van beroep, en heeft het Teven van grootheden als Mick Jagger, Eric Clapton en David Bowie onder de loep genomen. Cobain lag haast vanzelfsprekend op zijn weg. Zowat zijn hele leven heeft de schrijver afwisselend in Lon den en Seattle gewoond. „Ik heb Kurt meegemaakt voor dat hij een mythe werd. Rond 1988 kon je in een club zo groot als een huiskamer een concert van Nirvana bijwonen. De band leden kwamen na afloop gewoon bij je aan tafel zitten napraten. Ik herinner me heel duidelijk, dat Kurt aan ons vroeg wat we ervan vonden en uilegde waar Floyd The Barber over ging. Hij maakte op mij de indruk heel onzeker te zijn, maar met een grote behoefte om te behagen." Onhandelbaar De mythe van Cobain wordt op allerlei manieren levend gehou den. Behalve de lijvige biografie verschijnt in oktober een lang verwachte live-CD van Nirvana, getiteld From the mudddy banks of the Wishkah. Christopher Sandford heeft anderhalf jaar aan het boek over Cobain gewerkt, de feiten minutieus uit geplozen en in volgorde gerang schikt. Van zijn geboorte in 1967 tot het succes van Nevermind in 1991, zijn huwelijk met Courtney Love in 1992 en zijn tragische eind op 5 april 1994. „Ik heb Courtney geschreven en haar medewerking gevraagd, maar ze heeft nooit geantwoord. Daar heb ik het bij gelaten. Toen ik aan het boek begon was Kurt twee maanden dood. Ik wist dus van tevoren, dat het een verhaal was met een trieste afloop. Tij dens het schrijven zijn er momenten geweest, dat je zou willen dat Kurt een andere weg had genomen. Maar een biograaf is geen God, je kunt de waarheid geen geweld aandoen." Kurt Cobain kwam uit een gebroken gezin in het mistroos tige plaatsje Aberdeen, wat hem genoeg bagage verschafte om in tientallen songs zijn gal te spu gen over zijn ellendige jeugd. Maar in feite werd hij schrome lijk verwend door zijn moeder. De kleine Cobain doemt in het boek op als een neurotisch, onhandelbaar kind, dat alleen tot bedaren was te brengen als hij op zijn trommeltje mocht Christopher Sandford, schrijver van de biografie: Cobain gaf per dag 400 dollar uit aan drugs. foto roy tee slaan. Op zijn zevende leerde hij al, dat een pilletje de pijn kan verzachten, toen zijn conditie werd behandeld met kalmerings middelen. Op zijn veertiende kreeg hij van een oom zijn eerste gitaar, en daarmee had hij einde lijk een vriendje, naar later bleek een vriend voor het leven. Ambitieus Wat duidelijk uit Sandfords werk blijkt, maar door anderen steeds is ontkend of genegeerd, is dat Cobain wel degelijk de ambi tie had om wereldberoemd te worden. In feite was al zijn han delen op dat doel gericht: van de fanatieke repetities met Novose- lic en Grohl, tot de manier waarop hij in de publiciteit kwam. „Cobain was de aanstich ter van zijn eigen legende", con cludeert Sandford, en fotograaf Charles Peterson meent: „Je wordt niet per ongeluk zo beroemd". Pas toen het na Nevermind (ver koop 12 miljoen) uit de hand begon te lopen, kreeg Cobain het gevoel dat het succes zich tegen hem keerde. Zijn behoefte aan drugs was toen al onverzadig baar: valium, hoestdrank, mari huana, heroine en alcohol ver zwolg hij in willekeurige volg orde. Voor de buitenwereld werd zijn consumptie afgedaan als 'incidenteel gebruik', zelf gaf hij toe een enkele keer te spuiten om zijn vreselijke maagpijn te bezweren. Op het hoogtepunt van zijn verslaving gaf hij vier honderd dollar per dag uit aan drugs. „Dat is door verschillende men sen bevestigd", zegt Sandford, „en later ook door Cobain zelf toegegeven voordat hij stierf. In die verwrongen geestestoestand kon hij niet helder meer denken of een weloverwogen beslissing nemen. Dat heeft zeker aan zijn ondergang bijgedragen." Behalve zijn verslaving en maag klachten, voelde Cobain zich verscheurd tussen zijn verlangen muzikaal terug te keren naar de oerknal van de punk, terwijl de business zat te wachten op Nevermind II. Hij wist niet welke kant hij op moest, en bovendien stond zijn huwlijk onder druk. „Lieverd, hier is je stuff", riep Courtney zalvend als het dage lijkse pakje werd afgeleverd. Maar zodra de deur achter de koerier was gesloten, gooide mevrouw het meubilair door het huis en sloot Cobain zich op in een donkere kamer. Ze liet hem zelfs een keer arresteren wegens mishandeling, maar trok later de aanklacht in. Zelf wist ze ook wel raad met de naald. Maar ze was nog niet zo ver heen dat ze niet in de gaten had dat het mis ging met Kurt. Eind maart 1994 had ze hem eindelijk weten te overreden, zich in een ontwen- nings-kliniek te laten opnemen. Kurt ontsnapte, sloot zich thuis op, nam een overdosis en schoot zichzelf door het hoofd. Onder tussen was Love naar Los Ange les gegaan voor opnamen met haar groep Hole. „Als twee mensen met hetzelfde beroep onder één dak wonen, is het zeer waarschijnlijk dat com petitie een rol speelt", zegt Sand ford. „Ik heb nooit tussen hen in gestaan, maar dat er sprake was van wrijving is zeker. En dat is een fraai understate ment. Als ik mag speculeren: ik denk zeker, dat hun onenigheid tegen het eind heeft bijgedragen aan Cobains wanhoop." Christopher Sandford: 'Kurt Cobain'. Uitg. Meulenhoff, prijs 39,90 Door Wiel Beijer Wat moet een gemeente met opdringerige of soms zelfs intimiderende filmploegen van wat wel enoemd wordt 'televisieprogramma's met een agressief karakter' die zonder afspraak het gemeentehuis binnenvallen? Moet de burge meester ze ondanks een enorme weerzin tóch te woord staan of kan hij ze maar beter de toegang ontzeggen? Mid delburg wil dergelijke film ploegen geen kans meer geven ook maar een voet tussen de deur te zetten. De gemeente Heerlen daarentegen, die onlangs een forse aanvaring had met zo'n tv-programma, wil zover niet gaan. In een richtlijn hebben burge meester en wethouders van Mid delburg vastgelegd dat die stad zowel bestuurlijk als ambtelijk in geen enkel opzicht aan derge lijke programma's meewerkt. B en W vinden dat het aantal agressieve consumentenpro gramma's toeneemt. Met name doelt het college op Breekijzer dat journalist Pieter Storms maakt voor SBS 6. De Zeeuwse hoofdstad heeft overigens nog nooit een zaak met deze tv-rid- der gehad. „Een filmploeg valt volstrekt onverwacht bij een bedrijf bin nen. Dan zetten ze op een agres sieve en onbehoorlijke manier de directie of het bestuur van dat bedrijf voor de camera onder druk. Zo proberen ze te bereiken dat de gedupeerde in het gelijk wordt gesteld", constateren bur gemeester en wethouders van Middelburg. Stormram Wanneer dergelijke filmploegen een verzoek om te vertrekken niet onmiddellijk opvolgen, moeten ambtenaren direct de sectie voorlichting van de gemeente inschakelen. Die zal de filmploeg en programmama kers dan 'op professionele wijze' te verstaan geven dat in geen enkel opzicht medewerking wordt verleend, aldus de richt lijn van Middelburg. Die richt lijn geldt voor alle gemeentelijke diensten, inclusief de comman dant van de brandweer en de rector van de Stedelijke Scho lengemeenschap. De gemeente Heerlen maakte dit jaar kennis met de werkwijze van Pieter Storms, die zichzelf een 'verbale stormram' noemt. In Heerlen wilde Storms zonder afspraak bij burgemeester Jef Pleumeekers met de microfoon onder de neus en een lopende camera op hem gericht, afdwin gen dat een silicoselijder alsnog een uitkering van 20.000 gulden ineens zou krijgen. Pleumeekers is voorzitter van de stichting die deze uitkeringen regelt. Pleumeekers wenste niet aan het programma van Storms mee te werken, verweet de journalist een onfatsoenlijke houding en liet hem uit het gemeentehuis verwijderen. Storms op zijn beurt betitelde de burgemeester als 'regent'. Toch gaat Heerlen het voorbeeld van Middelburg niet volgen. „Wij zullen dat het college in ieder geval niet aanraden", ver klaart een voorlichter van de gemeente Heerlen. „Er zijn ook goede journalisten van goede programma's, die op een soort gelijke wijze werken. Bovendien moet elke journalist de kans krijgen om een vraag te stellen. Maar als het antwoord voor betrokken journalist niet bevre digend is, moet die geen grenzen overschrijden door, zoals Storms deed, op de deur van de burgemeester te gaan bonken. De gemeente Heerlen vindt wel nog steeds dat zij er goed aan deed Pieter Storms de deur te wijzen. Recht Hoe dan ook, SBS 6 gaat dit televisieseizoen door met het spraakmakende programma. Breekijzer keert vanaf 5 septem ber elke donderdag van 21.55 tot 22.30 uur terug op de buis. Storms over Breekijzer: „De individuele burger heeft altijd al moeite gehad met instanties of bedrijven die zich onaantast baar wanen. Het begrip voor de problemen van het individu is in zulke bureaucratische burchten vervaagd. Wij willen duidelijk maken dat de consument recht heeft op een bevredigend ant- woqrd als hij zich onrechtvaar dig behandeld voelt." Overigens heeft Breekijzer zich verzekerd van de medewerking in Nederland, de afdeling mÊKMKÊÊÊÊ Pieter Storms: lang niet overal welkom. foto sbs 6 Rechtshulp van de Vrije Unier- stig bezoek van de tv-ridder aan siteit in Amsterdam en van LAR de regenten van Middelburg of Rechtsbijstandverzekeringen, een andere vijandige gemeente voor het geval dat een toekom- danig uit de hand loopt. VRIJDAG 6 SEPTEMBER 1996 D1 Frida, op de voorgrond, als lid van Abba, foto archief de stem Stockholm (rtr/belga) - Goed nieuws voor alle dertigers die nog steeds tranen in de ogen krijgen bij het horen van Fer nando en blijven dromen van satijnen hotpants. Een van de twee zangeressen van Abba, de popgroep die synoniem staat voor Zweden, wil een comeback forceren. De donkerharige Anni-Frid Lyngstad, Frida voor de vrien den van het succesvolle gezel schap, werkte zojuist een album af dat eind september in Stockholm moet uitkomen. Het Zweedstalige werk Deep Bre ath is geproduceerd door Anders Glenmark, die ook de liedjes schreef. Het is zoiets als een nieuwe start voor Anni-Frid, aldus manager Marie Ledin. „Ik denk dat het voor haar heel belang rijk was een album in het Zweeds op te nemen, haar eer ste in haar taal." Frida is momenteel het enige Abba-lid dat weer zingt. De bijna 51-jarige Lyngstad nam twaalf jaar lang geen enkel album op. Wel was de intieme vriendin van de Zweedse koningin Silvia van uit haar woning bij het Zwit serse Bern actief in campagnes voor de rechten van het dier. Nadat Abba in het najaar van 1983 officieel uiteen was geval len gooide Anni-Frid onder de naam Frida twee solo-albums in het Engels op de markt. Something Going On baarde met I Know There's Something Going On nog een hit. Maar na de tweede elpee Shine ver dween de zangeres van het toneel. De vraag is of Anni-Frid uit de schaduw kan treden van Abba en haar vroegere collega's Björn Ulvaeus, zijn blonde vrouw Agnetha Faltskog en Benny Andersson, haar tweede echtgenoot. De platenmaat schappij beweert dat veel jon geren vandaag de dag Abba niet eens kennen, laat staan Frida. Echter, nog maar enkele jaren terug doken de gloriedagen van Abba weer op. De nieuwe disco-koorts creëerde een hele rij Abba-klonen die naar de originele liedjes luisterden en versies copieerden in een serie talen tot aan het Hindi toe. Pure covergroepen waren ook in trek, zoals het Australische Björn Again. Van een redacteur In de Stadsschouwburg in Eindhoven kan een week lang flink gelachen worden tijdens het eerste Humor- en Cartoonfestival. Een week lang zijn in de Stadsschouwburg bijna uitsluitend cabaretvoorstellingen geprogrammeerd. De humorweek wordt gecombineerd met een cartoon-expositie in de foyer van de Stadsschouwburg. Cartoonisten uit binnen- en buitenland zijn uitgenodigd om tekeningen te maken op het thema Een vreemde kijk op Nederland. Optredende toppers tijdens de cabaretweek zijn Toon Hermans, Urbanus en Theo aassen; deze voorstellingen zijn overigens allemaal al uitverkocht. Maar er zijn ook tal van andere cabare tiers en groepen te zien, die zeer de moeite waard zijn. Onder meer Rob van de Meeberg in zijn voor stelling Ken Kan waarin de grote meester Wim Kan letterlijk cen traal staat. Verder zijn er optre dens van de Bloeiende Maagden, het cabaretduo Schudden voor gebruik en de Belg Kamagurka. Rode lijn bij de optredens van het eerste Humorfestival is het joodse aspect binnen de geschie denis van het cabaret. Een groot deel van de optredende artiesten is joods en ook in een van de talk shows wordt aandacht besteed aan ht joodse aspect binnen de geschiedenis van het cabaret. Het Cartoonfestival, voor de derde keer in Eindhoven, is ver huisd van het Muziekcentrum naar de Stadsschouwburg. „De combinatie cartoons en humor is prima. Vorige jaren was het car toonfestival een op zichzelf staand geheel. Mensen moesten speciaal daarvoor naar het Muziekcentrum. De Humorweek in de schouwburg is een prima gelegenheid om die twee evene menten samen te voegen", zegt Jasper van der Schoot, mede organisator van het Cartoonfesti- vaT. „Ze passen goed bij elkaar en vullen elkaar uitstekend aan. 't Is immers allemaal humor." De cartoonexpositie bestaat uit 250 humoristische tekeningen van Nederlandse cartoonisten die door de organisatie gevraagd zijn en buitenlandse cartoonisten die voorgaande festivals hebben gewonnen. Van de expositie ver schijnt tevens een catalogus. Humor- eri cartoonfestival, Eind hoven, Stadsschouwburg, deze week dagelijks met optredens van onder meer Urbanus, de Bloei ende Maagden en Kamagurka. De cartoonexpositie is te zien tot en met zondag 22 september, dage lijks 11-17.00 Amsterdam (anp) - Prinses Irene dingt, met haar boek Dialoog met de natuur, mee naar de Trouw Publieksprijs. Dat heeft de Stichting Propaganda voor het Nederlandse Boek, de CPNB, gisteren bevestigd. De overige genomineerden wor den volgende week bekend gemaakt. De CPNB stelt voor deze wed strijd jaarlijks een lijst van de honderd best verkochte Neder landse boeken op. Het publiek kan dan, via stembussen in negenhonderd bibliotheken en boekwinkels, uit die lijst het mooiste boek kiezen. Prinses Irene moet zich wel in de hoogste regionen van de lijst van genomineerden bevinden. Dialoog met de natuur is met 72.000 verkochte exemplaren een absolute bestseller. Het boek is inmiddels vertaald in het Duits, Frans en Italiaans. Onderhande lingen met een Britse uitgever zijn gaande en collega's uit Fin land en Japan hebben ook al hun belangstelling doen blijken. De Trouw Publieksprijs bestaat uit een bedrag van 15.000 gulden en een beeldje van Jeroen Henne- man. Vorig jaar won Adriaan van Dis met Indische Duinen. NEDERLAND 1 D700 Journaal 07,06 Tekenfilmfestival 07 26 Ontbijt tv met om 7.30,8.00 en 8.30 Journaal en 8.09 (NOS) Sportjour naal 09.00 Journaal 0905 Get the Picture 09.32 Rondom tien 10.12 Opsporing verzocht 77 04 Uitmarkt 1996: Hek op de Dam 72.04 (PP): Unie 55+ (tot 12.07) 15.54 Murder, She Wrote, detectiveserie 1642 The Cosby Show 17.08 Alles kits met om 17.13 Dog City; 17.35 Pirates; 17.59 Clips 18,06 Roseanne, comedy 18.35 Get the Picture, quiz 1905 AsoShow 19.51 (PP): CD 20.00 Journaal 20.25 Netwerk, actualiteiten 21.05 Zwarte sneeuw, serie 22.02 Levenslied: Adriaan van Dis en kar dinaal Simonis 22.36 Close-up, documentaire: Mysterie van de kristallen schedels 23.37 Beeldenstorm, kunstmagazine 23.47 C-Majeur, klassieke muziek: Quod Libet, cantate van Bach BWV 524, uitgevoerd door het Amsterdam Baroque Choir and Orchestra o.l.v. Ton Koopman: De andere Bach (tot 00.09) NEDERLAND 2 09.00 Vreemde talen. Afl. 1 en 2 (tot 09.46) 09.50 Economie-in-zicht. Afl. 1 t/m 5 (tot 11.55) 12.30 De specialist. Afl. 1: De dermato loog 13.00 Williams' Syndrome (herh) 13.57 Gospelclip 14.00 Het vragenuurtje 15.00 Het spreekuur 16.00 Journaal 16.09 Alleen op de wereld, tekenfilm 16.35 The Waltons, serie 17.23 Gospelclip 17.29 2Vandaag, actualiteiten met 17.30 en 18.00 Journaal, 18.43 Sportjour naal en 18.51 Hoofdpunten uit het nieuws 19.00 Als je durft, praatprogramma voor jongeren. Afl. 1 19.27 Ik weet het beter, spelletje 19.57 Bjrrt 3000, reisverslag. Afl. 1: Rome, het begin 20.25 Kwallen: glibberig en doeltref fend, natuurfilm 2110 De verandering: Weg uit de hel van Afghanistan, gesprekken 21.40 Nederland zingt 22.11 Reality 4.1.: geloofsverdediging. Afl. 1 22.41 Projectmanagement 23.15 Studio NOS: gebeurtenissen in de sportwereld (tot 23.55) NEDERLAND 3 13.00 Journaal 13.08 Van gewest tot gewest 13.33 Lingo 13.56 JariLitmanen 14.46 Laat op de avond na een korte wandeling 15.35 Spijbelen 16.00 Journaal BELGIË FRANS 1 11.40 Vacaturebank 12.00 Une familie pour deux, serie 12.30 Gourmandises. Aansl.: Nieuwsoverzicht 12.45 Nieuws 13.20 Du bout des ailes 13.45 Les années pilules, 2-delige documentaire over de ge schiedenis van De Pil. Deel 114.40 L'écran témoin: Débat 16.00 Télétourisme 16.40 Dr. Markus Merthin-Der Arzt dem die Frauen vertrauen, serie 17.30 Charlie's An gels, misdaadserie 18.30 Regions soir 18.50 Cartes sur table, magazine 19.10 Le quotidien des sports 19.30 Nieuws 20.10 La neuvième case, amusement 21.45 Death of Yugoslavia, documentaires (slot) 22.50 TéLéCiNéMa, tv- en filmmagazine 23.35 Nieuws BELGIË FRANS 2 16.00 lei Bla-bla. Aansl.: Agenda adeps 17.00 Parcours, golfmagazine 18.00 lei Bla-bla 19.00 Une familie pour deux, serie 19.30 Nieuws 20.00 Zoom arrière: Voet- bal. Terugblik op wedstrijd FC Brug- ge-Standaard Luik 21.35 Champion's 96, autosportmagazine 22.05 Nieuws 22.30 Cheval passion (tot 23.00) DUITSLAND 1 "5.30 Morgenmagazin 09.00 Tagesschau 69.03 Dallas, soap 09.45 Bodyfeeling, och tendgymnastiek 10.00 Tagesschau 10.03 Auslandsjournal 10.45 Info Gesundheit 11.00 Tagesschau 11.04 Wilde Herzen: Kommt Mausi raus?! Duitse tv-film van Aexander Scherer met Julia Richter, Alexandra Wilcke en Nina Weniger 12.35 vmscbau 12.55 Presseschau 13.00 Ta- 9«schau 13.05 Mittagsmagazin 13.45 ™rischafts-Telegramm 14.00 Tagesschau 14.03 Fest im Sattel, tv-serie. Aansl.: Kapt'n Blaubar 15.00 Tagesschau 15.03 Juliane Andrea, talkshow 16.00 Ta- gesschau 16.03 Fliege, talkshow 17.00 Ta- gesschau 17.10 Brisant, magazine 17.40 Regionale informatie 17.50 Tagesschau- elegramm 17.55 Verbotene Liebe, serie (S) Marienhof, serie 18.49 Ta- 9esschau-Telegramm 18.54 Grossstadtre- V|er, serie 20.00 Tagesschau 20.15 Repor- er, serie 21.00 Grünschnabel, amusement jf 0 Globus, magazine 22.05 Mit einem ein im Graf, comedy 22.30 Tagesthemen I 1 Boulevard Bio, talkshow 24.00 El- comedy 00.25 Nachtmagazin 00.45 L Der gebleterlsche Ruf, speelfilm "AIO Nachtmagazin (tot 02.10) DUITSLAND 2 !?i° 2ie Duitsland 1 13.45 Dalli dalli, Pelletje 14.15 fjeues aus uhlenbusch, Uan r'e ^eos Geburtstagsecke .•10 PUR, jeugdmagazine 15.05 Logo, Bana 15-15 Die Bambus-Baren- 1„ 'ekenfilm 15.40 Gesundheits-Tip ■95 Heufa 15.50 The Flying Doctors, se-

de Stem | 1996 | | pagina 16