Rijksinrichting voor Jongens 'Den Hey-Acker' zoekt voorts: Verpleegkundige Ambtenaar Inwendige Dienst Hoofd Facilitaire Dienst Ambtenaar Inwendige Dienst Winkelbeheerder Ambtenaar Inwendige Dienst Onderhoud Voorman Ambtenaar Inwendige Dienst Onderhoud Administratief Medewerker Allround Hoofd Personeel Informatie v/msauur Eerste Medewerker Personeelszaken Administratief Medewerker Personeelszaken Administratief Medewerker PIROOS Applicatiebeheerder X 64 Ministerie van Justitie Taken U regelt en voert, in overleg met de twee collega-verpleegkundigen, gedeeltelijk zelf de verpleegkundige zorgverlening aan jongens uit; stemt [mede] de op de jongens gerichte activiteiten van [para-]medische deskundigen en andere hulpverleners inhoudelijk en organisatorisch op elkaar af; voert een administratie en beheert ruimten, apparaten, materialen, medicijnen e.d., adviseert de directie en overige dienstvakken en personen; verstrekt informatie en geeft voorlichting aan jongens en inrichtingswerkers; levert een aandeel ten aanzien van het beleid, de organisatie en de werkwijze van de medische dienst, assisteert de tandarts. Functie-eisen Diploma Verpleegkundige A, eventueel aangevuld met het diploma Verpleegkundige B, of het diploma HBO V; een relevante werkervaring in een zelfstandige functie is een vereiste, enige ervaring met automatisering is noodzakelijk; leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris Schaal 7 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 mei 1997. Vacaturenummer 6 106. Taken U verricht in een 24-uurs rooster portiers-, beveiligings- en bewakingsdiensten; assisteert, waar nodig, bij calamiteiten; verricht, in voorkomende gevallen, reinigingswerkzaamheden; verricht chauffeursdiensten; volgt regelmatig de gegeven weerbaarheidstrainingen; wordt geacht lid te worden van de Bedrijfs Hulpverlening [BHV], Functie-eisen LBO- danwel MAVO-niveau, aangevuld met het Basisdiploma Beveiliging: leeftijd vanaf 25 jaar; goede fysieke conditie; rijbewijs B; enige ervaring met automatisering is noodzakelijk. Salaris Schaal 4 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Het betreft 10 vacatures, alle per 1 juli 1997; het huidige team bestaat alleen uit mannen, daarom wordt er nu gestreefd naar de gelijktijdige aanstelling van een aantal vrouwen. Vacaturenummer 6 107. Takenu bent verantwoordelijk voor een aantal ondersteunende diensten binnen de sector 'Beheerzoals daar zijn de keuken met pantry, d.e schoonmaakdienst, het [kledingjmagazijnbéheer, de winkel, de onderhoudsdienst en de boodschappendienst; bent budgethouder van die diensten; beheert de boodschappenauto; bent verantwoordelijk voor het milieu-beleid binnen de inrichting; adviseert het Hoofd Beheer in alle voor u relevante gevallen. Functie-eisen MBO - Facility Management; enige bouwkundige kennis strekt tot aanbeveling: leeftijd vanaf 25 jaar; leidinggevende capaciteiten; enige ervaring met automatisering is noodzakelijk. Salaris Schaal 7 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 mei 1997. Vacaturenummer 6 108. Taken U beheert de winkel waar de jongens hun bestelde goederen komen ophalen; zorgt voor voldoende voorraad in de winkel; zorgt voor het niet overschrijden van de houdbaarheidstermijnen; waarborgt de hygiëne in de winkel. FuilCtlC~61SCll LEAO-diploma; enige ervaring met automatisering is noodzakelijk; Rijbewijs B; leeftijd vanaf 20 jaar. Salaris Schaal 4 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 juli 1997. Vacaturenummer 6 109. Taken U coördineert de dagelijkse werkzaamheden van de afdeling Technische Dienst' en alle externe contacten die betrekking hebben op het onderhoud van het gebouw; draagt [mede] zorg voor het probleemloos functioneren van alle in en om het gebouw aanwezige installaties en apparatuur van welke aard dan ook; draagt zorg voor het onderhoud aan het gebouw, voor zover dit door de RTR '91 -regeling [Regeling Taakverdeling Rijkshuisvesting] voorgeschreven is; heeft samen met het Hoofd Facilitaire Dienst en/of Hoofd Beheer frequent overleg met de Rijksgebouwendienst; bent verplicht lid van de Bedrijfs Hulpverlening [BHV]; bent verantwoordelijk voor de opslag en afvoer van de afgekeurde goederen tot aan het moment dat een en ander opgehaald wordt door de Dienst Domeinen; heeft een signalerende functie inzake de Arbo; bent gehouden uw kennis op peil te houden, met name van installaties en apparatuur binnen de inrichting. FuilCtie-Cisen MTS-niveau; ruime bouwkundige ervaring; leidinggevende capaciteiten; enige ervaring met automatisering is noodzakelijk; leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris Schaal 5 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 november 1996. Vacaturenummer 6 110. Taken U draagt, sa men met 3 collega's, zorg voor het periodiek onderhoud en reparaties aan gebouwen en inventaris; verricht kleine reparaties aan alle technische installaties. FunCtie-eisen VBO- of LTS C-diploma, richting elektrotechniek of installatietechniek; enige kennis van andere vakgebieden binnen het onderhoud strekt tot aanbeveling; 3 a 4 jaar ervaring met soortgelijke werkzaamheden; leeftijd vanaf 22 jaar, enige ervaring met automatisering is noodzakelijk. Salaris Schaal 4 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 juli 1997. Vacaturenummer 6 111. <r Taken U verricht een veelheid aan administratieve [type-]werkzaamheden; verricht diverse werkzaamheden ten behoeve van de financiële administratie; voert een archief- en voorraadbeheer-administratie; vervangt, bij afwezigheids collega's op de afdeling [pupillenjadministratie. FUÜCtic-ClSCn MAVO-4 of LEAO, beide met boekhouden in het pakket of Praktijkdiploma Boekhouden; vertrouwd zijn met het werken op een PC; grondige kennis van WP 4.1 of hoger en Lotus 123 2.1 of hoger; leeftijd vanaf 20 jaar. Salaris Schaal 4 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 juli 1997. Vacaturenummer 6 112. Takenu bent belast met de dagelijkse leiding van de afdelingen Personeel en Informatie; levert een bijdrage aan de ontwikkeling en totstandkoming van het personeelsbeleid; vertaalt Overheids- en Justitiebeleid in interne instructies en ziet toe op de naleving er van; zorgt voor het up-to-date houden van de Functie-Informatie-Formulieren en adviseert omtrent salariëring met behulp van het programma 'FUWASYS'; adviseert het Hoofd Beheer of Management-team in alle voorkomende gevallen; bent verantwoordelijk voor het Arbo-beleid in de inrichting; analyseert de safaris-output en de overige aan u verstrekte overzichten en trekt daar uw conclusies uit; bereidt de fiattering voor ten behoeve van een geautomatiseerd systeem [OPI/Interpers] inzake de personele mutaties; beoordeelt in samenspraak met de systeembeheerder de informatie aanvragen; zorgt voor diverse kengetallen ten behoeve van diverse in- en externe rapportages. FWlCtie-eiSCIl HBO-AP/PB of HBO-Leergang Personeelszaken aangevuld met de Voortgezette Opleiding Personeelszaken of HBO- Personeelsmanagement; gedegen kennis van en ervaring met het ambtenarenrecht en de [rijks-]arbeidsvoorwaarden; leidinggevende capaciteiten; enige ervaring met automatisering is noodzakelijk; leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris Schaal 9 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 november 1996. Vacaturenummer 6 113 Taken U beheert de personeelsdossiers; controleert de salaris-output; vervaardigt diverse controle overzichten ten behoeve van het Hoofd Personeel Informatie en het Hoofd Beheer; treedt op als 'vraagbaak' voor het personeel. Functie-eisen MBO-AP/PB, of MBO-PW, vertrouwd zijn met automatisering is absoluut noodzakelijk, evenals grondige kennis van WP 4.1 of hoger en Lotus 123 2.1 of hoger; leeftijd vanaf 20 jaar. SalaFIS Schaal 7 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. BijzOüdcrhcdcn Vacature per 1 november 1996. Vacaturenummer 6 114. Takenu bent het eerste aanspreekpunt voor het personeel voor wat betreft mutaties in personalia, formulierenstroom, ziek- en betermeldingen; houdt diverse computerbestanden up-to-date; maakt diverse overzichten ten behoeve van in- en externe rapportages. FutlCtie-eiSCÜ MAVO of LEAO; vertrouwd zijn met automatisering is absoluut noodzakelijk, evenals grondige kennis van WP 4.1 of hoger en Lotus 123 2.1 of hoger; leeftijd vanaf 20 jaar. Salaris Schaal 5 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 juli 1997. Vacaturenummer 6 115 Taken U bent belast met de afhandeling van de administratie met betrekking tot de personeelsinzet middels het PIROOS-automatiseringssysteem; bent belast met de afhandeling van zaken die voortvloeien uit de aan- en afwezigheid van personeel. FunCtie-eisen Kennis van het PIROOS-systeem is een pré: HAVO/MBO werk- en denkniveau; vertrouwd zijn met automatisering is absoluut noodzakelijk, evenals grondige kennis van WP 4.1 of hoger en Lotus 123 2.1 of hoger; leeftijd vanaf 23 jaar. Salaris Schaal 5 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 juli 1997. Vacaturenummer 6 116. Taken U bewaakt de werking, integriteit en actualiteit van de diverse software-programma's; zorgt voor de actualiteit van de documentatiebibliotheek; geeft ondersteuning aan de gebruikers; coördineert de onderhoudswensen van gebruikers; vervangt de systeembeheerder bij diens afwezigheid. FunCtie-eisen MBO Informatica of PDI [MG 1, MG 2 en MG 3] eventueel aangevuld met MP 2, MD 2, MD 3 [of MV 3] of AMBI-modules HE 0, HEI enHE2 eventueel aangevuld met HS 3, HS 4 en HS 8; gedegen kennis van de meest gangbare software-pakketten; 'klantvriendelijk; leeftijd vanaf 20 jaar. Salaris Schaal 6 [zie voor bijbehorende bedragen het eind van de advertentie]. Bijzonderheden Vacature per 1 juli 1997. Vacaturenummer 6 117. Salarissen: Alle genoemde salarissen zijn bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en gebaseerd op een volledige werkweek van 36 of 38 uur. Schaal 4: een salaris van minimaal f 2434,- en maximaal f 3514,=. Schaal 5: een salaris van minimaal f 2487,- en maximaal f 3695,-. Schaal 6: een salaris van minimaal f 2584,- en maximaal f 3871,-. Schaal 7: een salaris van minimaal f 2770,- en maximaal f 4270,-. Schaal 9: een salaris van minimaal f 3602,- en maximaal f 5473.-. Schaal 10: een salaris van minimaal f 3965,- en maximaal f 6001,-. Schaal 12: een salaris van minimaal f 5097,- en maximaal f 7996,-. Voor alle genoemde vacatures geldt: Standplaats Breda. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De sollicitatieprocedure zal worden gestart door middel van een voorlichtingsbijeenkomst op woensdag 2 oktober 1996. Mogelijk geschikte kandidaten zullen hiervoor een uitnodiging ontvangen. Een medische keuring, een antecedentenonderzoek en een psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure, tevens kan er een verhuisplicht en een studieplicht worden opgelegd. Inlichtingen Vragen omtrent de functie-inhoud kunt u alleen stellen op de voorlichtingsavond [zie Bijzonderheden], Vragen omtrent de procedure kunt u, op werkdagen tussen 13.30 uur en 15.30 uur. stellen aan mevrouw M. Marisse, te bereiken onder telefoonnummer [076] 565 21 50 toestel 311. SolliCitatiewijze Schriftelijke sollicitaties, met volledig C.V. en onder vermelding van het betreffende vacaturenummer [niet alleen in de brief, maar ook op de linker bovenhoek van de enveloppe], kunt u richten aan de Directeur van de Rijksinrichting voor Jongens 'Den Hey-Acker', Postbus 4737, 4803 ES Breda. JllStitie: het jlliste gewicht ill de Schdtll

de Stem | 1996 | | pagina 43