DE STEM P E O l\l E E 4 pocq J HOFBOUWMIJ ECCO" ECCO zoekt perdirect tin l(f/1 A!RJ> PRODUCTS*" SALESMANAGER BLOM ERVAREN THUISWERKSTERS I WERKVOORBEREIDER ERVAREN VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ Hoe word een kanje DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND U zorgt dat al uw collega's met de apparatuur om kunnen gaan Rabobank Zundert Zeeland Metaal Handel BV INSTRUCTEUR VORKHEF- EN REACHTRUCK OPLEIDINGEN 1. ALLROUND AUTOSPUITER 1. ALLROUND VOORBEWERKER 1. LEERLING-VOORBEWERKER/SPUITER Hofbouwmij. B.V. VERBRUGGE INTERNATIONAL NETWERKSPECIALIST/BEHEERDER (m/v] I Zoek het hogerop in een ambitieus bedrijf CUSTOMER SERVICE MEDEWERKER M/V 1\f ILMf DE STEM DE STEM ZATERDAG 31 AUGUSTUS 1996 Medewerker facilitair beheer/ systeemoperating m/v Rabobank Zundert is een bank van mensen en voor mensen. Dat bete kent dat de adviseurs en de managers onze klan ten altijd snel en effi ciënt antwoord moeten kunnen geven. Dus zorgt u voor een goede beschikbaarheid en een hoge betrouwbaarheid van onze informatiesys temen ter ondersteuning van de afdelingen. U bent voornamelijk be last met de operationele taken betreffende onze informatiesystemen. U bent dienstverlenend en flexibel ingesteld. U bent alert op knel punten. En komt uit eigen initia tief met oplossingen. Het spreekt vanzelf dat u beschikt over de no dige kennis en feeling op het gebied van auto matisering. Daarnaast heeft u mini maal een M.E.A.O.- opleiding of vergelijk baar. Ook als u onder druk staat, functioneert u perfect. U stelt hoge eisen aan de kwaliteit van uw ei gen werk. En zorgt dat anderen hun werk ook perfect kunnen doen. U vindt het belangrijk dat u bij de bank uw creativiteit, durf en so ciale talent kwijt kunt. Bent u geïnteresseerd Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. van den Broeke, hoofd Bedrijfs voering of de heer R. Hendrikx, groepshoofd Facilitair Beheer, tele foon (076) 597 34 51. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Ra bobank Zundert, Post bus 14,4880 AA Zun dert. - Deze klachten kunnen (mede) het gevolg zijn van een slecht bed. Vraag daarom vrijblijvend informatie door deze advertentie in een gesloten envelop, zonder postzegel, te sturen naar: Delta Balans, antwoordnummer 620,4330 WB Middelburg. Dhr/Mevr.: Adres: Plaats: murmmi rechtstreeks van fabrikant naar consument! JJ2kfiuSÏÏSfi3S toonkamer: Amestein Middelburg 0118-616 999 zoekt op korte termijn een: Zeeland Metaal Handel BV gevestigd te Middelburg is verkoopagent in de Benelux van een groot Duits bedrijf, gespecialiseerd in de aluminiumbranche. Verkoop en levering aan de groothandel vindt plaats vanuit Middelburg. Wij zoeken een verkoper die mee wil werken aan de ontwikkeling en de uitbouw van deze nieuwe ver kooporganisatie en die woont in de omgeving Mid delburg of bereid is te verhuizen. Functie: Het acquireren van nieuwe klanten, het beheren van relaties en het met succes afronden van opdrachten. Samen met de financiële manager vormt u het ma nagementteam van ZMH. U rapporteert aan de directie van het Duitse bedrijf. Uw gesprekspartners zijn zowel directeuren als inko pers. U heeft omzetverantwoordelijkheid en dient uw persoonlijke targets te realiseren. Profiel: U hebt enige ervaring in de branche en/of u bent bereid deze ervaring uit te breiden of op te doen door een stage bij het Duitse bedrijf. U bent gewend onder hoge druk te werken. Uiteraard beschikt u over uitstekende sociale vaar digheden. Uw leeftijd is circa 25-35 jaar. Aanbod: Er is veel ruimte om zelf invulling te geven aan uw functie binnen deze jonge organisatie. Een goede beloning is vanzelfsprekend en loopt in de pas met uw inbreng en prestaties. Reactie: Uw brief met c.v. kunt u opsturen naar Zeeland Metaal Handel BV, postbus 8056, 4330 EB Middelburg, t.a.v. de directie. Voor nadere telefonische informatie kunt u contact opnemen met dhr. Van der Pluym of dhr. Van Loo, tel. 0118-650650. LOGISTIEK OPLEIDINGSCENTRUM Wij zijn een opleidingsinstituut voor op leidingen op het gebied van intern trans port en zoeken op korte termijn oproep krachten voor de functie van Functie-eisen: - Goede bekendheid met interne trans portmiddelen en magazijnen - Goede contactuele eigenschappen Voor opleiding zal worden gezorgd. Informatie/sollicitatie: Telefonisch 076-5015535. U kunt vragen naar dhr. R. Tieman of schriftelijk naar Postbus 167, 4870 AD Etten-Leur. Autoschadebedrijf A. van Ham b.v is een begrip in Oosterhout en omgeving. In de twintig jaar van het bestaan heeft zij door het leveren van hoge kwaliteit en een eersteklas service een klantenbestand van kaliber opgebouwd. Steeds meer verzekeringsmaatschappijen, parti culieren en bedrijven onderkennen dit. Hierdoor is nu uitbreiding van het team personeel noodzakelijk. Wij hebben dan ook plaats voor een: Deze functies vereisen een gemotiveerde vakman (m/v) met ervaring. Wat heeft Autoschade A. van Ham BV te bieden: 38-urige werkweek Beloning is overeenkomstig de functie en goede secundaire ar beidsvoorwaarden Collegiale medewerkers Opleidingsfaciliteiten Werkkleding van het bedrijf Schrijf uw sollicitatie binnen 5 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Autoschadebedrijf A. van Ham B.V., Kanaalstraat 23 Oosterhout, t.a.v. de heer A. van Ham, of neem telefonisch contact op met de heer Van Ham op telefoonnummer 0162-422609. BEDRIJFSKLEDING Producent van luxe bedrijfskleding zoekt in Etten-Leur en omgeving Bij belangstelling graag een kort briefje naar: POCO Bedrijfskleding Postbus 201 4870 AE Etten-Leur of bellen: 076 - 5013740 UTILITEIT WONINGBOUW RENOVATIE Hofbouwmij, is een ambitieuze, groeiende onderneming, die in Nederland en België actief is op het gebied van utiliteits-, woningbouw en renovatie. Het bedrijf onderscheidt zich in het opstellen en uitvoeren van kwalitatief hoogwaardige en visueel doordachte bouwprojecten. Naast het leveren van kwaliteit staat grote aandacht voor mens en milieu centraal binnen onze organisatie van 40 medewerkers. Hofbouwmij werkt met een eigen beheermaatschappij: Hocia Beheer B.V. De groei in ons bedrijf geeft de behoefte aan uitbreiding van gemotiveerde medewerkers die gevoel hebben voor kwaliteitszorg en willen werken in een bedrijf dat binnen kort voldoet aan NEN-ISO-9001. De projecten bevinden zich in de regio Breda. die geheel zelfstandig één of meerdere projecten technisch en organisatorisch kan voorbereiden en begeleiden tijdens de uitvoeringsfase. Opleiding - min. MTS-Bouwkunde niveau Wij bieden u: Prettige werksfeer Uitstekende honorering Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u schriftelijke sollicitaties met vermelding van relevante werkervaring binnen 10 dagen te richten aan de directie van: T.a.v. dhr. J.A.C. v. Hofwegen Postbus 3170,4800 DD Breda. D0N6EHSE BOUHHflRTSCHflPPIJ B.V. MHJMN18.5)01 SM DU Ta.: [0162] 314892 FRX: [01BE] 3B3180 De Dongense Bouw Maatschappij is een bouwbedrijf, dat werkzaam is in de burger- en utiliteitsbouw in de regio Midden- en West-Brabant. De nadruk van onze activiteiten ligt hoofdzakelijk op het terrein van de par ticuliere woningbouw. Wegens sterke groei van onze werk zaamheden zoeken wij: Uw reactie richten aan: P. Koenen Postbus 339 5100 AH Dongen 0162-314892 Uitzendburo b.v. ËCCÖ Etten-Leur ECCO Breda i vBtsschopsmolenstraat 123 Van Coothplein 3 4876 AK Etten-Leur 4811 NC Breda Telefoon (076) 503 6611 Telefoon (076) 520 57 77 Telefax (076) 503 64 59 Telefax (076) 520 79 80 Staaltekenaars m/v Voor een bedrijf In Dongen zijn wij op zoek naar ervaren staaltekenaars voor full-time. Bel ECCO Breda: 076-5205777. Telefoniste/receptioniste m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar goede telefonisten voor diverse bedrijven in Breda. Heb jij ervaring als telefonistebel dan snel: 076-5205777. Produktiemedewerkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers. Het betreft hier1 werk in ploegendiensten voor lange en korte tijd. Bel ECCO Breda Etten-Leur. J Verbrugge International B.V. bestaat uit een aantal actieve werkmaat schappijen, gespecialiseerd in distributie, transport, milieubeheer en ha venactiviteiten. Voor de hoofdvestiging te Terneuzen zoeken wij ter versterking van de afdeling Informatie Verzorging een kandidaat voor de functie van: Uw taak is het onderhouden van ons Europees netwerk, de installatie en het beheer van hardware en systeem-software. U verhelpt storingen, in formeert en ondersteunt de gebruikers. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en u kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken. U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau en een gedegen kennis en ervaring van: - Datacommunicatietechnieken - Novell, Windows 95 en NT, OS/2, DOS en Lotus Smartsuite 96 - De AS/400 en zijn operating systeem - De RS/6000 en zijn operating systeem - Engels, Frans en Duits in woord en geschrift Verbrugge International B.V. biedt u een afwisselende baan in een slag vaardige organisatie. Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Kandidaten dienen woonachtig in of bereid te zijn tot vestiging in de re gio Zeeuwsch-Vlaanderen. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen twee weken rich ten aan: Verbrugge International B.V. t.a.v. de heer L. Kroon, afd. personeelszaken, Postbus 5, 4530 AA Terneuzen. Telefoon 0115-646122. De Bosal-Groep is een multinational gespecialiseerd in ontwikkeling, pro ductie en verkoop van o.m. stalen buizen, uitlaatsystemen, katalysatoren, trekhaken en magazijninrichtingen. Bosal heeft 28 productiebedrijven, 45 distributiecentra mondiaal in 17 landen en stelt ruim 6000 mensen te werk. Een van onze vestigingen, Tobo BV, is een toonaangevende fabrikant van trekhaken voor luxe en bestelwagens in Europa. Door gedegen productontwikkeling, innovaties en een modern produc tieproces heeft Tobo een vooraanstaande positie verworven in de markt. De trekhaken hebben een grote naamsbekendheid en worden geprodu ceerd volgens de vereiste kwaliteitsnormen. Binnen deze vestiging zijn op dit moment zo'n 135 mensen werkzaam. Ter versterking van ons administratief verkoopteam binnendienst, zijn wij op zoek naar een energieke Uw profiel: Wij vragen iemand met een opleiding op MEAO-niveau of gelijkwaardig etv. aangevuld met exportcursussen. U beheerst de Engelse en Duitse taal uitstekend, Frans is een pre. U heeft ervaring met geautomatiseerde verwerkingsprocessen. Verder bent u accuraat, stressbestendig en heeft u ervaring in een soort gelijke functie. Wij bieden: - een zelfstandige functie binnen een succesvol internationaal bedrijf - wij werken in een jong en enthousiast team - goede arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. grootmetaal - uitstekende salariëring in overeenstemming met uw ervaring encapaci- teiten. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan dhr. R. Hendrickx, Bosal-Tobo BV, Postbus 168, 4920 AD Made. Air Products behoort tot 's werelds grootste en meest innovatieve producenten en leveranciers-van industriële gassen. Qnze divisies industriële.gassen, chernïè, energie en apparatuur/techniek leveren een gevarieerd pakket van producten en diensten aan vele uiteenlopende markten. Onze opdrachtgevers bevinden zich in diverse merkten, van electronica tot scheepvaart en van raffinaderijen tot voedingsmiddelen-industrie. I V* 'KT N. Binnen onze Benelux Cilinder Groep zoeken wij voor de afdeling Customer Service te Vilvoorde, nabij Brussel (België) op korte termijn een \xX /K 3c\^*x De nieuwe medewerker verzorgt opfeëh|hoo4? niveau dienstverlening aan onze Nederlandse klanten, in het totale traject Vanaf het moment van bestelling tot aan de facturatie. If I Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste kandidaat die in het bezit is van een MBO-opleiding met enige jaren ervaring in een com merciële en administratieve functie. U bent een uitstekende en stijlvolle onderhandelaar, waarbij u veelvuldig gebruik maakt van da telefoon. Belangrijk zijn ook: klantgerichtheid; luistervaardigheid, stressbesten digheid, teamgeest en grondige PG-kentiis (bij voorkeur Windows). U bent minimaal 25 jaar en spreekt naast Nederlands ook zeer goed de Engelse taal. Kennis van de Franse taal is een pré. Wij verwachten van de nieuwe medewerker de bereidheid zich te vestigen in België. Air Products biedt u een prima salaris, uitstekende secundaire arbeids voorwaarden en een goede verhuiskostenregeling. Belangstellenden worden verzocht een sollicitatiebrief met CV vóór 13 september 1996 te zenden aan: Air Products N.V., t.a.v. mevrouw N. Vaermön, Recruitment Development Officer, Waversesteenweg 1789, B-1160 Brussel. '''ZOy'J MÊÊ Door Dirk Vellenga Je staat heel vroeg op, om een uur de koude douche schiet je in je tra Je gaat lopen, de straat uit, de sne door de landerijen, over het b zweet in de motregen en je glim nen. Je bent een echte sportman. Vroeger op school bij de gymna werd je een stijve hark genoemd 6 altijd achteraan in de rij. Sportwec de vakantie waren pijnlijke ervarii mand nam je serieus, zeker de m Je stond wijd en zijd bekend als es Maar nu versla je ze allemaal. Op tainbike verleg je elke dag je grenz gen zijn niet klein te krijgen. Je c dwars door windkracht negen er het beter. Je organiseert een hoi Boven op de Pyreneeën bereikt j ling het niveau van perfectie. Moderne trainers wijzen op het ni pauze in je oefenschema. Je moet lui kunnen zijn. Oké, je doet het t rustig aan, drinkt een biertje en avond zelfs pas om half elf naar be beuk je verder. Je moet die sup pakken en vasthouden. Je gaat een prestatie neerzetten, sport weet je nog niet. Er zijn zove zoveel disciplines en zoveel tv-ze het vast te leggen. Je ziet nog we sport je de meeste kans hebt om ken. Het gaat uiteindelijk om de Het gaat om haar! Je verliest haar niet uit het oog. Ju uiteindelijk allemaal voor haar. Zij t winter weer tijd, weetje nu. Ze hee Ie drukke tijd achter de rug. Want overal, bij het EK voetbal, Wimbl Olympische Spelen, de Paralympic heeft zij haar nek uitgestoken, ook dat niet altijd goed zien met het t Ze heeft zich al die tijd helemaal op Ze zette, waar ze ook zat, complet in beweging. Terpstra, een wave wijf! Je weet dat ze nu in een zwart gL schuift achter haar bureau in Den weet niet hoe ze de dagen vol mo zonder enerverende wedstrijden trouwde fluitje van de scheidsrech kan nog wat kantines aflopen om ke zweet van zaalhandballers te p, de warme hand van een dammer ken. Maar dat haalt het niet bij f remde juichen, hossen en joelen m sporters van deze zomer. Jij hebt nu recht op haar bewond bent een echte kanjer," zal ze zegi mogen best een beetje trots op je z ogen zullen glimmen. Ze kijkt naar ze naar al die andere grote sporters keken. Alsof zij de jongens en mi soonlijk 's morgens uit hun nest rammeid, dampende biefstukjes m pignons klaarmaakte en 's avonds e dig de massage verzorgde op de Erica is het boegbeeld van Bolke: volle vlees van de WD, de partij c moment even geliefd als een Big M dubbele portie Chicken Tonight, moeder van alle WD-kinderen die allemaal echte kanjers zijn. Zij hou: top, de zege, de overwinningschri weet hoe scoren gaat. Je verslaat je tegenstanders, je kon ereschavot. Erica staat klaar, nog van opwinding. „Mag ik 'm een: vraagt ze en ze lacht over haar hele Je toont je medaille en zij knijpt er alaof ze een stempel zet die het een extra waarde geeft. Daar is het moment. Je steekt je ha zij klemt hem vast. Ze zuigt je naar en je voelt haar lippen over je gezic of je wordt ondergedompeld in ee bad met olympische afmetingen. slokt je op, beneemt je bijna de dan golft de vieesmassa, die zich in tenland minister mag noemen, hele je heen. Dit is het, hier heb je voor Hiervoor heb je vele maanden alle: kant gezet. 0, Erica, o, kanjer aller I Je kunt het niet meer tegenhoude spontaan alles lopen.

de Stem | 1996 | | pagina 38