W KADOBONNEN Stel Nieuwe Zaak Ton 40 DE STEM FAMILIE BERICHTEN t Opheffingsuitverkoop vergeet niet uw in te wisselen TE HUUR Maria El t t Robin v. Geel destem it verrassende begir( Oniwoneiu i een feestelijke dac Sjors en Jimmy Sjannie Raad Hulst k 1936 1996 Familieberichten uit andere bladen wv hulst Tel. 0114-389299 (Fax 389135) Cr^O HULST Proficiat! 0114-310909 I Stationsweg 20 - Hulst - Tel. 0114-314866 l DORPSHOTEL „DE LINDE" Bij diner of lunch gratis entree. omgeving Hulst 40-jarig Opa en Oma v. Geel. RIKUS DE GROEN Sara Ronald Huijgens 50 jaar Ria wordt 50 Goedemorgen... Bezorger gefeliciteerd Getrouwd op 30 augustus 1996 van 1x20 naar 2x20 op naar 3x20 John, Marion en Annemarie. Herman en Adrie Ingenieur! H.G. Jantje 30 jaar. Vanaf nu geen pet meer op bed. H.G. met je 50e verjaardag Tekenwedstrijd DE STEM ZATERDAG 31 AUGUSTUS 1996 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Op 4 september a.s. vieren onze ouders, grootouders en overgrootouders Frans de Smet en Mathilda Verwilligen hun 60-jarige bruiloft. U bent van harte welkom op de receptie van 19.30 tot 21.00 uur in feestzaal "t Helleke', Preekekeplein 8, 9090 Stekene. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wildelandenstraat 5 4566 AP Heikant Cadeautip: Wij delen u mede dat in haar eigen ver trouwde omgeving is overleden onze moeder, schoonmoeder en lieve oma LOUISA VLASSENROOD weduwe van Gerard Cappendijk Lamswaarde, 8 december 1913 t Klo'osterzande, 29 augustus 1996 Hulst: Paul en Lizy Cappendijk-Uytterhoeven Claudine en Gino Isabelle en Robert, Jordy Dongen: Roger en Trude Cappendijk-van de Wiel Anouk en Laurens Sasja en Wafa Hulst: George en Marie-José Cappendijk-Picavet Hulsterweg 67 Corr.-adres: Absdaalseweg 58, 4561 GG Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 3 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Groenendijk (Klooster- zande), waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Maandag om 19.00 uur avondwake in ge noemde kerk. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen maan dag van 18.00 tot 18.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal 'Molenhof' tegenover de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ont vangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Je was een man van weinig woorden. Duide lijk herkenbaar voor degenen die bij je hoor den. Een man, vader en opa waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon ver trouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Op donderdag 29 augustus hebben wij af scheid genomen van mijn lieve man, onze fijne vader, opa en overgrootopa JAAP BAKKENES echtgenoot van Catrien Valstar Jaap is 75 jaar geworden. C. Bakkenes-Valstar Truus en Jan Pascal, Corine Rowin John en Nicolette Jaimy, Jordi, Danny 4812 BE Breda, Dr. Struyckenstraat 46 Op maandag 2 september wordt om 14.30 uur de afscheidsdienst gehouden in het cremato rium van Breda, ingang Tuinzigtlaan. Samenkomst in de ontvangkamer van het cre matorium om 14.15 uur, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren en, persoonlijk, na de dienst in de koffiekamer. U kunt van Jaap afscheid nemen in het uit vaartcentrum van Dela, Wilhelminasingel 3 te Breda, op zaterdag van 16.00 uur tot 17.00 uur en op zondag van 14.00 uur tot 15.00 uur. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Op 89-jarige leeftijd is plotseling overleden onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer, oom en neef ALBERT ALFONS VAN DE VIJVER sinds 9 juni 1996 weduwnaar van Celestina Emelia Maria Smet Stekene: Ria en René De Paepe-van de Vijver Graauw: Marleen en Tony de Koster-van de Vijver John en Brigit Tom Familie Van de Vijver Familie Smet 4566 AR Heikant, 29 augustus 1996. Schooldreef 5. Corr.adres; Ria De Paepe-van de Vijver, Molenbergstraat 99, 9190 Stekene (B). De uitvaartdienst zal plaatshebben op dins dag 3 september 1996 om 10.30 uur in de pa rochiekerk van de H. Teresia te Heikant, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de parochiekerk. Op maandag 2 september om 19.00 uur zal een avondwake gehouden worden in de paro chiekerk te Heikant. Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Afscheid al daar van hem nemen is mogelijk op maandag van 18.00-18.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de parochiekerk. Zij, die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Het Schuttersgilde Sint Sebastiaan West- dorpe meldt met droefheid het overlijden van hun gewaardeerd erelid en oud-hoofman de heer JOOP BRUGGEMAN Wij wensen zijn vrouw Madeleine en de fami lie veel sterkte toe met dit verlies. Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze biljartvriend JO BRUGGEMAN Wij wensen Madeleine en familie veel sterkte toe. Biljartvereniging E.N.Z.K. Philippine Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 29 augustus 1996 van de heer E.N. PAULUSSEN oud-hoofd Civiele Dienst in onze instelling. Gedurende een groot aantal jaren heeft hij deze functie van 1969 tot medio 1989 vervuld, waarbij hij zijn beste krachten heeft gegeven aan het leiden van deze dienst. In deze periode hebben wij hem leren kennen en waarderen als een prettige, deskundige en integere collega en leidinggevende, die door zijn grote mate van betrokkenheid zowel bij de medewerkenden als bij de bewoners in hoog aanzien stond. Deze betrokkenheid bij de gang van zaken in onze instelling bleef ook na zijn pensionering bestaan. Helaas hebben deze jaren qua ge zondheid niet gebracht wat hij ervan mocht verwachten. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie. Wij wensen hun de sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur, directie en medewerkenden St.-Elisabethshuis Etten-Leur, 30 augustus 1996. OVERLEDEN: Jacobus Francois van Wel echtgenoot van M.M. van Wel-Corstanje 66 jaar. Goes. Nachtegaallaan 98 Begrafenis te Goes, 2 september. Dankbetuiging George joossen overleed op 16 juli en werd op 20 juli begra ven. Uw talrijke blijken van belangstelling en medeleven waren hartverwarmend en hebben ons gesteund. Wij danken iedereen daar heel hartelijk voor. Tilly Joossen-de Koster Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, augustus 1996 Door een foutje staan wij niet in uw telefoongids 1996, maar we zijn er wél en ook steeds gaarne tot uw dienst. Om uit te knippen en in uw telefoongids te leggen. Marja de Bruijn Met het behalen van jullie motorrijbewijs bij het 1e examen. Frans Rokven Barbara van Delft Ons tel.nr. Niet voor niets ontmoeten ruim 260.000 lezers en adverteerders uit Zuid-West Nederland elkaar dagelijks in De Stem. Want in De Stem gebeurt 't elke dag opnieuw. Restaurant „Hof te Zande" Kloosterzande (ZVL) GEMEENTE HONTENISSE Tel. 0114-681320 Fax 0114-681252 NIEUW OP NA 2000 Restaurant Zeeuwse vissoep visschotel Hof te Zande visschotel Kloosterzande Concertzaal 40 personen Krokodillcnbar 100 personen voor vergaderingen, congressen, seminars etc. Modernste faciliteiten op gebied van beeld en geluid. Happy hour di. t/m vr. 17.00 tot 18.30 uur zaterdag 16.00 tot 17.30 uur bier en frisdranken 1.75 wijn, jus d'orange, buitenlandse bieren 2.7' Dagje weg in eigen streek ontvangst met koffie herberg- of Te Zande-route 5-gangenmenu na diner spelhal De Pierbol 60.- p.p. Gekende specialiteiten kreeftensoep Westerscheldeschotel Lindenschotel Saeftingheschotel Lam Zondag 50.- menu Ylaamsche spelhal „De Pierbol" circuit van 19 Oud-Vlaamsche herbergspellen (spelduUr 3 uur), entree 10.- p.p. en kin deren tof 14 jaar 5 - Dankbetuiging Voor de grote belangstelling en blijken van medeleven die wij bij het ziek-zijn en het overlijden van onze neef en achterneef, de heer WILLEM LEVINUS PIETER DE BLAEIJ mochten ontvangen, betuigen wij u onze op rechte dank. Het heeft ons doen beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen heel veel be tekend heeft. Daar het onmogelijk is iedereen persoonlijk te benaderen, willen wij op deze manier allen daarvoor bedanken. Familie De Blaeij Familie Basting IJzendijke, augustus 1996 los van rusteloze getijden naar ruime zee... mocht er een overkant, een lichtplek zijn waar ik je kan groeten af en toe Dankbetuiging Wij zijn diep geraakt door de enorme belang stelling en meeleven rond het ziek zijn en het overlijden van MARINUS ABRAHAM CLEMENT RINUS Wij willen u hiervoor op deze wijze dankzeg gen. Uw meeleven, uw hartelijkheid, uw warmte, persoonlijk of schriftelijk tot uit drukking gebracht, helpen ons om dit grote verlies te dragen. M.P. Clement-de Kraker Rinus, Jan, Annelies en Albèrt Breskens, augustus 1996 Dankbetuiging Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid van onze moeder en oma ALIDA HORTENSE VAN GREMBERGHE-VAN DE VIJVER hebben wij zeer gewaardeerd. Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan het perso neel van verpleeghuis 'Ter Schorre', met name afd. Zilvermeeuw, voor de liefdevolle verzor ging- Kinderen, klein- en achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Sluiskil, augustus 1996 Dankbetuiging Voor alle gelukwensen, bloemen en cadeaus die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Het was voor ons een onvergetelijke dag. H. van Dorst-Seghers O verdamstraat 9, Hulst zeer geschikt voor: fysiotherapie, arts, alter natieve geneeswijze, kantoor, fitnessruimte. Inlichtingen tel. 0114-345382 Hartelijk Gefeliciteerd (O)pa en (O)ma Agterdenbos met uw huwelijk. Kinderen en kleinkinderen. Het is echt waar wordt 9 jaar Hartelijk gefeliciteerd 1-9-'96 80 jaar Gefeliciteerd Rene, wij wensen je veel succes met het opstarten van je eigen bedrijf. Arjan en Isabelle. U kent mij toch? Vandaag zie ik H.g. 30 jaar. Z'n huis is klaar en nou zit t'ie dun in z'n haar. De beertjes en de vogeltjes. Frie is de sigaar hij wordt Hartelijk gefeliciteerd Motormuis. V# fff Voor particulieren 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. B.T.W., één gi regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.T.V Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagtj vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgave te richten aan: De Stem, Postbus 3229, 4800 MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. Wij behouden ons hel recht voor teksten, foto's en tekening zonder.opgaaf van redenen te weigeren. Naam en adres van de opdrachtgever van deze advertentie dienen bij de uitgever bekend te zijn. Indien er een goedemorgen met opgave van een telefoonnummer gewenst wordt, is men verplicht zich (t legitimeren, ter voorkoming van misbruik. Uitgeverij gerechtigd naam van de opdrachtgever bekend te maken Uitgever is niet verantwoordelijk voor de in de advertentie voorkomende teksten. 1 sept, het is echt waar zijn al 36 jaar een paar. Proficiat, je lievertjes. Zondag 1 september 1996 Mendy Verschueren-Liefrink in Baarle Nassau Ardie Huijbregts in Etten leur Joyce Ossenblok in Breda Jaap Oomen Saskia van de Pas, Teteringen Hans Daniël Marcia van den Ouweland, Rijen André Smits Maaike van der Ven, Waspik Manfred Hamelink Chantal de Block, Axel Dennis van de Roer Christian van Katwijk, Rijen Carlo van Dongen Angela Leeggangers, Oosterhoul Hans Duchemin Ingrid Jacobs, Oosterhout Mare Bloemsaat Miriam den Exter, Oosterhout Patrick Tettero Anita de Bakker, Breda Joris van der Pluym 8. Paula van Dongen, Made Toine Dietvos Erica Konings, Zevenbergen Henri Roeien Lian Luijken, Breda Peter van Rooij Geraldine van den Brink, Dongen Rob de Haan Sandra Beemster, Breda hartelijk gefeliciteerd Hoera Brechje wilde je heten. Je boeren en scheten zullen wij nooit vergeten. Bij deze gaan wij adverteren om morgen jouw 29e verjaardag te eren. van Harte; je Collega's De grote dag is al geweest. Maar vandaag is het feest. Ton en Riet Linders. Ons Mathieu is nu H.G. Jessica,Patricia,Marco en Oma Het is raar, maar waar, wordt morgen 50 jaar. Ik ben Pietje, en als ik later g. ik bij Philips werken. d.n Bos OPA BUS welkom thuis The Kids Van onze verslaggever Hulst - Aan de Emmalaan komen acht vrijstaande wor Ze zijn gesitueerd op een br gend terrein aan de achterzij tuincentrum De Wolf aan de weg- Voor de bouw van de huizen n. bestemmingsplan Tivoli gewijzig den Het ontwerp-bestemmingspl vanaf maandag ter inzage in het stl Gedurende vier weken kan men maken. Vorig jaar zorgde de ge Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst moet eens bekijken of het mogelijk is bij nieuwbouw van openbare gebouwen de verplichting op te leggen dat ze toegankelijk moeten zijn voor gehandicapten. In ieder geval mag er geen geld uit de WVG-pot (Wet Voorzienin gen Gehandicapten) gestopt wor den in nieuwbouwprojecten. Dat is de mening van de Hulster gemeenteraad, naar aanleiding van het voorstel van B en W om uit de WVG-pot geld bij te dra gen aan verschillende projecten voor ouderen en gehandicapten. Een groot deel van de gemeente- -raad vond daarbij de door B en W gehanteerde argumenten om ver zoeken wel of niet te honoreren ronduit onduidelijk. „Er moet in de toekomst meer duidelijkheid komen over wat er nou wel en wat niet betaald wordt uit WVG- gelden," verwoordde J. Steijaert (CDA) de mening van de raad. „Toets bij bouwaanvragen voor openbare gebouwen of er geacht is aan het toegankelijk maken voor gehandicapten," opperde W. Kayser (WD). „Als er dan later iemand komt aankloppen kunnen we altijd zeggen, sorry, maar we hebben u er destijds op gewezen. Eigenlijk moet je ze gewoon ver plichten openbare gebouwen toe gankelijk te maken voor gehandi capten." Dat meende ook W. de Brouwer (Groot Hulst/Gemeenschappe lijke Belangen) die zich afvroeg of het wellicht mogelijk is zo'n verplichting in de bouwvergun ning op te nemen. Wethouder B. Picavet liet weten dat de gemeenteraad meteen al voor een groot deel op de wenken bediend zal worden. Op advies van de Werkgroep Gehandicap tenbeleid Hulst stuurt de gemeente de Woonstichting Hulst bericht dat voorzieningen voor gehandicapten voortaan al bij de bouw van woningen moeten zijn geregeld. Verder zegde de wet houder toe dat er geen WVG-gel- den zullen worden gestopt in nieuwbouwprojecten. Hulst - De kinderboekenweek wordt dit jaar gehouden van 4 tot 14 oktober en staat in het licht van 'sprookjes, mythen en sagen'. Boekhandel van Geyt nodigt de jeugd tot en met 12 jaar uit een tekening te maken van hun lieve lingssprookje of -verhaal. De tekeningen of schilderplaten moeten ingeleverd worden voor 25 september. Het origineelste, leukste, grappigste kunstwerkje wordt in 3 verschillende leef tijdsgroepen beloond met een boekenbom,Alle tekeningen wor den tijdens de kinderboekenweek tentoongesteld in deze boekhan del. EDITIE ZEELAND Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel, 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editiechef), Peter van den Assem, Frank van Cooten, Frank Deij (plv. ed. chef), Rein van der Helm, Harold de Puysseleijr. Goes: Klokstraat 1,4461 JK tel. 0113-273700, fax 0113-273701 Redacteur: Cees Maas (provincie- verslaggever). Hulst: Paardenmarkt 14a, 4561 CW tel. 0114-372770, fax 0114-372771. Redacteuren: Gerlach Hochstenbach, Eugene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: Jon Koomen tel. ma t/m vrij. 0115 -645751 tel. zondag 0115-645753 Advertentie-exploitatie Ue Stem en ZVK Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG tel 0115-645740, fax 0115-645741 Vertegenwoordigers: Martin Boeije, privé 0115-563976, Silvia Broekhoven, Hufst'mmerS' Privé0115'562354 Paardenmarkt 14a, 4561 CW tel. 0114-372770. F®Je9snwoordigers: Eddy van den Brande, privé 0114-314570, warjan Verstraeten privé 0114-316755. Openingstijden: "ea-t/mvr. 8.30- 17.00 uur

de Stem | 1996 | | pagina 20