DE STEM P E O IM E E //s f ri-jado tigchelaar Carrière maak ie via staff planning. het Hooghuys fri-jado Meciewerk(st)er secretaresse m/v teleprofs Enthousiaste leerling-poedercoater doet meer voor u staff planning zuid a/ nederlands installatiebedrijf b.v. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NED die wij zoeken? Telefoniste/ receptioniste m/v IrJrw euro products -verkoop administratie- ROMPA KUNSTSTOFPRODUKTEN ZOEKT EEN PROJEKTLEIDER/CONSTRUCTEUR l|S afbouw WERKVOORBEREIDER/UITVOERDER M/V H Junior secretaresse Systeem/netwerkbeheerder Medewerker internal sales Elektrotechnisch Engineer Planner Coördinator g loonadministratie Boekhoudkundig medewerker MEAO'ers-BA/ HEAO'ers-BE MTS'ers-wtb/ HTS'ers-wtb Occasions zonder GEZEUR in een ervaren calculator/werkvoorbereider DE STEM ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1996 x 67 pESTEM NEDERLAND 1 Teleprofs is een landelijke, servicegerichte organisatie die zich heeft toegelegd op de werving, selectie, het trainen, uitzenden en detacheren van mensen die professioneel en geroutineerd kunnen werken met geavanceerde telecommunicatie-apparatuur. Teleprofs Facilities richt zich op het volle dige management en personele beheer van telefoon-/receptieposten en call-centers. Voor een relatie in de regio Breda zoeken wij per direct een: De baan bestaat naast het bedienen van de telefooncentrale uit receptietaken en licht administratief werk. De werktijden zijn volgens een wisselend weekrooster en nemen minimaal 15 en maximaal 30 uur per week in beslag. U heeft twee jaar relevante werkervaring met kennis van grote telefooncentrales, bij voor keur eenVOX-B630. Hiernaast bent u stressbestendig, dienstverlenend, flexibel/ mobiel, heeft u een representatief voorko men en beheerst u naast de Engelse en Duit se taal bij voorkeur de Franse taal. Wij bieden een leuke, afwisselende, vaste baan met voldoende ontwikkelingsmogelijk heden bij een groeiend bedrijf. Wanneer u interesse heeft, neem dan maan dag 26 augustus a.s. contact op met de afdeling Pesoneelszaken van Teleprofs Facilities, te berei ken onder telefoonnummer (020) 5775741. altijd een professional aan de lijn Met haar 60 jaar ervaring heeft Fri-Jado een sterke naam opgebouwd in het ont wikkelen, produceren en installeren van producten en systemen voor het opslaan, bereiden, presenteren en uitgeven van levensmiddelen en dranken. Fri-Jado heeft een stevige positie in markten als detail handel, horeca en faslfood in binnen- en buitenland. De organisatie telt ruim 400 medewerkers verdeeld over drie business units: Fri-Jado Euro Products, Fri-Jado Installatiegroep en Fri-Jado Super Service. Voor de business unit Fri-Jado Euro Products zijn we op korte termijn op zoek naar een Verantwoordelijkheden: Binnen de afdeling Productie bent u verant woordelijk voor het, via een badenreeks, voorbehandelen van plaatdelen in onze poedercoat-afdeling. Daarnaast voorziet u reeds gecoate onderdelen van een be schermende verpakking. Partners in foodcare systems Het is de bedoeling dat u binnen deze func tie uitgroeit tot een vakman die het gehele poedercoat-proces beheerst. Hiervoor ver zorgen wij intern een opleidingsprogram ma. Geschikte kandidaten dienen minimaal de VBO-opleiding schilderen of metaal met succes te hebben afgerond. Leeftijdsindi catie: 18 t/m 21 jaar. Informatie en reactie Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 2 weken richten aan Fri-Jado BV, t.a.v. de heer A. Kerstens (manager P O), Postbus 560, 4870 AN Etten-Leur. Voor meer inhoudelijke informatie belt u met de heer B. van Sunten (manager Productie) tel. 076-50 85 400. Autobedrijf tigchelaar Breda is een zelfstandig onderdeel van een van de grootste officiële Ford dealer bedrijven in Nederland. Autobedrijf tigchelaar heeft vestigingen in Breda, Etten-Leur en Oosterhout. Ons bedrijf in Breda beschikt over een moderne schadewerkplaats en een verhuurafdeling voor motorfietsenpersonenauto's, vrachtwagens en kampeerauto's. Op het gebied van kampeerauto's verzorgt autobedrijf tigchelaar niet alleen de verhuur, maar ook de import en verkoop van bekende merken als Winnebago, Chausson en Rimor. Al onze medewerkers zijn stuk voor stuk vakmensen, ieder specialist op hun gebied en doordrongen van het feit dat een tevreden klantenkring de basis vormt van ons bestaan. Ten behoeve van onze verkoopafdeling voor nieuwe Fords en A-1 occasions, zoeken wij contact met een De geschikte persoon voor deze boeiende baan heeft een leeftijd tus sen 20 en 25 jaar, beschikt over een opleiding op tenminste MEAO niveau, is direct of uiterlijk per 1 november beschikbaar en is woon achtig in de regio. Kandidaten met ervaring in de autobranche genieten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 2 weken na verschijning van dit blad, richten aan: Autobedrijf tigchelaar Breda t.a.v. de heer M.M. van Binsbergen Boeimeersingel 4819 AA Breda. h autobedrijf tm tm Rompa Kunststofprodukten is een groeiende onderneming met 100 medewerkers die mede vanuit eigen design en produktontwikkeling een groot aantal kunststofapplicaties produceert ten behoeve van Sony - Philips - Pelikan - Grundig - Intel - Panasonic en Parker. De activiteiten zijn gericht op 'Consumer Products' (o.a. behuizingen kunststof componenten en subassemblies). De cultuur in het bedrijf wordt gekenmerkt door pioniersgeest, resultaatgerichtheid, pragmatiek en flexibiliteit. Taken en verantwoordelijkheden: Ontwikkelen van produkten Ontwerpen en uitbesteden van gereedschappen Verkoopondersteunende adviezen aan onze (potentiële) klanten Profiel van de geschikte kandidaat: Opleiding HTS of gelijkwaardig Minimaal 5 jaar ervaring Leeftijd 30-40 jaar Pragmatische werkhouding - doorzettingsvermogen Tactvol - thuisvoelen in projectteams Ervaring met CAD, bij voorkeur Unigraphics U beheerst Engels en Duits Indien u geïnteresseerd bent, vraag dan onze folder met leaflets aan of schrijf binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan Rompa Kunststofprodukten, Bredaseweg 14, 4844 CL Terheijden, ter attentie van de heer H.H.J, s Plasman. Wilt u vooraf telefonisch meer informatie, bel: 076-5937700. j "PLEISTER Buijs afbouw is al meer dan 50 jaar een begrip in de regio West-Brabant en Zeeland. Dagelijks leveren onze zestig medewerkers eersteklas kwaliteit op gebied van alle voorkomende stucadoorswerkzaamheden, zandcementdekvloeren, spacktspuitwerk en giboscheidingswanden. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zouden wij graag in kontakt treden met kandidaten voor de funktie van: voor de regio West-Brabant en Zeeland Funktie-omschrijving: - In teamverband de uitvoeringswerkzaamheden van een projekt voor bereiden en begeleiden - Het maken van tijdschema's en bouwplaatsindelingen - Koördineren van diverse bouwaktiviteiten - Verantwoordelijk zijn voor het verzamelen van relevante gegevens Funktie-eisen: - Niveau MTS-Bouwkunde of gelijkwaardig - Goede organisatorische kwaliteiten - Leeftijd 25-30 jaar - Klantgericht werken - Goede kontaktuele eigenschappen - Ervaring in de bouw noodzakelijk - Voorbereiding van inkooptransakties Sollicitaties: U kunt uw schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae vóór 16 september sturen aan: Buijs afbouw t..a.v. dhr. R. Buijs; postbus 177 4600 AD Bergen op Zoom U wilt een nieuwe stap maken in uw carrière? Dan is Staff Planning uw intermediair. Wij zijn gespecialiseerd in met name vaste banen op HBO- en MBO-niveau. Zo brengen we met succes zowel mannen als vrouwen verder in hun loopbaan in de commerciële, financieel-administratieve, technische en secretariële sector Voor meer informatie, ook over de vele andere vacatures in de regio, kunt u ons bellen: 076 - 5221944, Voor onze opdrachtgever, een producent en handelsmaat schappij van brandstoffen in de omgeving van Breda, zijn wij op zoek naar een secretaresse die zich bezig gaat houden met diverse secretariële werkzaamheden in de breedste zin van het woord. In deze functie is het van belang dat u flexibel ingesteld bent, over teamgeest beschikt en zelfstandig kunt werken. U heeft ervaring op dit gebied of u bent een perfecte starter. Gevraagd: Havo/vwo aangevuld met Schoevers directiesecretaresse, Engels en Frans goed in woord en geschrift. Leeftijd: 20-27 jaar. Voor onze opdrachtgever, een producent van tapes voor de kabelindustrie, zijn wij op zoek naar een medewerker internal sales. U gaat werken voor een aantal area sales managers, die over de wereld verspreid zitten. De taken bestaan uit het ondersteunen van de area salesmanagers, verzorgen van correspondentie, verzenden van monsters, afhandelen orders en klachten, communicatie naar area salesmanagers en klanten. Gevraagd: MEAO-secreta- rieel. Engels, Duits, Frans in woord en geschrift, eigen initiatief en zelfstandig. Leeftijd: 25-30 jaar. Voor een elektrotechnisch installatiebedrijf zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat voor de functie van Elektrotechnisch Engineer. Naast het ontwerpen, pro grammeren en in bedrijf stellen van plc's, houdt u zich bezig met werkvoorbereiden, inkoop, materiaalbeheer, klantencontact en projectmanagement. Gevraagd: HTS- E/Computerkunde, min. 3 jaar ervaring in meet- en regeltechniek, initiatiefrijk, ambitieus, commerciële instelling, technisch Engels. Leeftijd: 25-30 jaar. Voor onze opdrachtgever, een technische onderneming die zich bezighoudt met de engineering van verladings- systemen, zijn wij op zoek naar een planner. In deze functie ontvangt u klachten c.q. storingen en is het belangrijk dat het probleem goed uitgefilterd wordt, zodat u de werkzaamheden van de monteurs zo efficiënt mogelijk kunt inplannen. U heeft veel klantencontact, stuurt monteurs aan en draagt zorg voor een optimale administratieve organisatie. Gevraagd: MTS-wtb, erva ring in soortgelijke functie, servicegericht, stevig in schoenen staan, daadkracht. Leeftijd: 25-40 jaar. Wij zijn op zoek naar een systeemnetwerkbeheerder voor onze relatie in Gorinchem, een bedrijf met wereldwijd 60.000 mensen personeel. In de functie bent u onderdeel van de helpdesk en rapporteert u aan het hoofd helpdesk. U bent verantwoordelijk voor het functioneren van ongeveer 70 po's en 30 printers Derhalve moet u op de hoogte zijn van Novell/ Unix-systemen. U test en installeert apparatuur en software, daarnaast controleert u de systemen en draagt u zorg voor de beveiliging, voorlichting en instructie. Gevraagd: MBO-niveau, kennis en ervaring Novell/Unix-systeem, communicatief, contactueel en klantgericht. Leeftijd: 25-35 jaar. Middelgroot accountantskantoor, sterk klantgericht, zoekt ter uitbreiding een ervaren loonspecialist. In eerste instantie gaat u de salarisadministratie van bestaande klanten verzorgen. U coördineert/controleert het onder- hande zijnde werk, u adviseert klanten omtrent de uitvoering van cao's en u vervult zowel intern als extern een vraagbaakfunctie. Daarnaast staat u tevens voor de taak om, waar nodig, uw afdeling te verbeteren en wordt u in de toekomst verantwoordelijk voor de uitbreiding van de orderportefeuille. Gevraagd: MEAO-BA/MBA, aangevuld met specifieke opleiding o.g.v. sociale wetge ving en loonadministratie. Minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Gerenommeerde toeleverancier voor de bouw zoekt een pientere medewerker voor de financiële administratie. U werkt samen met drie collega's. Tot uw takenpakket behoort het voeren van de crediteurenadministratie en het verzorgen van de loonadministratie. U bent nauw betrokken bij het opstellen van de periodecijfers en u rapporteert rechtstreeks aan de controller. Gevraagd: MEAO-BA/MBA, minimaal één jaar relevante ervaring, kennis van Lotus, teamplayer. UITZENDORGANISATIE CJm Willemstraat 6,4811 AK Breda, Tel. 076 - 5221944. EEN ADVERTENTIE IN DE STEM BEREIKT RUIM 260.000 LEZERS IN HET ZUIDWESTEN. VOOR MEER INFORMATIE BEL(076)5 312 550 ■- zni Zuid-Nederlands V. (Z.N.I.) te Berkel-Enschot is een zelfstandige dochteronderneming van Z.N.S. Holding B.V., één van de grootste staalbouwondernemingen in Nederland. De activiteiten van Z.N.I. bestrijken een breed terrein. Enerzijds heeft Z.N.I. de beschikking over een modern machinepark met vakkundig opgeleide mensen om diverse projecten te realiseren op het gebied van bedrijfshallen, bruggen, trappen, leuningen en bordessen. Anderzijds is Z.N.I. een bedrijf, dat een grote know-how in huis heeft op het gebied van .ZN./. projecten op het gebied van centrale vemarming, loodgieters- en sanitaire werkzaamheden. Wegens een sterke groei van onze werkzaam heden zoeken wij: U bent een gedreven persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen, die een M.T.S.-opleiding genoten heeft en absoluut geen "9 tot 5"-mentaliteit heeft. U bent flexibel ingesteld en u heeft erva ring in het begroten, calculeren en voor bereiden van staalbouwkundige projec ten. Tevens dient u een technisch inzicht te hebben en affiniteit met automatisering terwijl uw leeftijd 25 jaar is. Interesse, dan kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw schrif telijke sollicitatie richten aan: Zuid-Nederlands Installatiebedrijf B.V. Postbus 19 5056 ZG Berkel-Enschot t.a.v. de heer G. Kremers. m stichting "Het Hoog- huys" Is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda. Om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen In Etten-Leur, Breda en Oosterhout. De ontwikkeling naar een geïntegreerd, regionaal ccz-aanbod met het riagg en het ribw is in gang gezet. De Halte in Breda is een modem, kleinschalig psychiatrisch centrum met 43 bedden, 10 klinische deeltijdplaatsen en 12 plaatsen voor secundaire dagbehandeling. Op het secretariaat van de Halte is een vacature ontstaan voor een voor 32 uur per week. Het secretariaat is de spil voor een goed verloop van planning en afspraken, ten behoeve van zowel cliënten als medewerkers. Naast de genoemde vacature zijn op het secretariaat een part-time secretaresse en een part-time secretariaatsmedewerkster werkzaam. Werkzaamheden: - ontvangen en te woord staan van bezoekers en cliënten; - verzorgen van in- en uitgaande post (inclusief archivering); - notuleren van vergaderingen; - agendabeheer; - tekstverwerking; - mede beheren en verder ontwikkelen van het behandelinformatiesysteem. Functie-eisen: - havo/meao en secretaresse-opleiding; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis en vaardigheden met betrekking tot tekstverwerking (Windows 95 en Office 95 strekt tot aanbeveling). wij bieden: Een afwisselende baan in een klein en dynamisch psychiatrisch centrum. Arbeidsvoorwaarden: De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salaris conform funktiegroep 40. Inlichtingen: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Rovers, coördinator, telefoon 076-5607302 of de heer J. Ronhaar, staffunctionaris werving en selectie, telefoon 076-5026266. Schriftelijke sollicitaties: Binnen 14 dagen te richten aan Stafdienst Sociale Zaken, van Bergenplein 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer HA96-18. 11.00 11.58 15.02 15.31 15.57 16.22 16.42 16,52 16.59 19.09 20.16 20.52 21.28 22.43 00.07 t vanaf van carr Eucharistieviering De katechismus lieke kerk Kerkdienst gerstee in Epe Wilde Ganzen Daar word ik stil vat serie Kerken in Kerkepad: i Europa Noord- rep l-Liml Het gezongen woord op zondag sp bijzon bijzondi Op je 17.49 &Je Zapp Nieuws Miniatuur. De het leven van Alles kits met Harry's mad; beeld; 17.57 Tom Uitmarkt 1996: 3 extra Murder, She Wrote, rie Journaal Ook dat nog Brandpunt, actualiteit Uitmarkt 1996: De overwinning The Hawk, tv-film Nachtgedachten Finali n (tot NEDERLAND 2 10.00 10.30 11.00 Nederland zingt op z Wereld van verschil, Kwintessens 11.30 Beter presenteren 12.00 Journaal 12.10 Studio Sport 16.57 Film van de Alzheimi 17.00 Met de cavaran op 17.30 In de wetenschap 17.45 Knoop in je zakdoek 18.00 Journaal 18.05 Industrieel erfgoed. 18.10 Een tuin voor het hu 18.43 Madurodam, reporta miniatuurstad 19.12 De kist, jonge men; wat zij belangrijk vine 19.38 Dierenmanieren 20.11 Hou je van Nederlai amusement rond d( Natuurmonumenten 20.57 Klein klassiek: Werkt en Schumann, uitg Rian de Waal, piano 21.15 Studio Sport 23.10 Keerpunten: beslisse ten uit de wereldges formatie 23.15 Ontdek de technoloc NEDERLAND 3 09.00 Villa Achterwerk n Hamster, avonturei De nieuwe avontur poppenserie; 09.35 portretjes; 09.40 Sam: jeugdserie; 10.00 Zaa portretjes; 10.15 Mijn tie, kinderen praten roep van hun ouders De Clip Clup (tot 11.0 BELGIË FRANS 1 10.30 Le coeur et l'esprit 11 tieviering 12.00 Singing in Br tage over Elisabeth-concours bericht 13.00 Nieuws 13.20 13.55 Prince Vailiant, avon 1954 1 5.30 Les carnets du 16.05 Inédits 17.00 Erebus glacés, documentaire over c 17.55 Fame, serie 18.45 Wee 19,30 Nieuws 20.10 Pour la tenjacht 21.25 Jack Reed: L'i Amerikaanse tv-film van K met Brian Dennehy, Susan Ru am Sadler 23.05 Les notes s'< ziek 23.40 Laatste nieuws BELGIË FRANS 2 09.20 Autosport: GP van Bel 10,10 Tennis: ATP-toerni 12.00 Match 1 13.00 Racin magazine 14.00 Autosport: 16,15 Aquatica, waters] 16.40 Cheval passion, paardi zine 17.05 Parcours, golfma Records, atletiekmagazine tos, motorsportmagazine scope 19.25 Paardenkoi Nieuws 20.00 Tennis: ATP- 'o, finale 22.00 Nieuws oen, samenvatting Ronde 22.20 Week-end sportif (tot 1 18 '-to 22 06.05 kir sonn mit dei DUITSLAND 1 87-05 Pumuckl TV 98.35 Tigerenten Club, 16.00 Immer wieder 11.30 Die Sendung rr... Pressedub 12.45 Tagesscha sikstreifzüge: Donauwelle Nord- und Ostsee, muzik; 13.45 Bilderbuch Deutschlar serie 14.30 Weltreisen, "en mens en dier; 15.00 Tagesschau f"m 17.00 Ratg 17.30 'Vielleicht - tot', reportage 18, "ie Kriminalpolizei 18.40 Lindenstrasse, ene 1 19.10 Weltspiegel schau-Telegramm 70-15 Tatort, weltspiegel, men 22.30 „v, Cuts, speelfilm (ZW) John Huston' °f Courage, speelfilm muzik; tschlar i, repo de rivi .05 Net Ratgeber: Moi ')in ich n .00 Tage rat"18.( serie 1E raan c Jl5.( 20.00 politieserie magazine 22. t Altmar .30 Tage i-cyclus: Tl Robert i or: DUITSLAND 97.20 (ZW) Madchen 'm 98.45 Klassik ln C (KV 551 Wener Phi„lallllull 99.30 Katholischer «der Tag ein 10-30 Pingu, puw tem- Poppenserie muziek 12.45 y magazine 13.15 Wer vroeger 13.: hinter am Mori 'Jupiter') van IV Philharmoniker OS Gotte: Abenteue poppenserie 11.00 12.4 Damals, r (ZW) Gi Heute 3.30

de Stem | 1996 | | pagina 28