'Grote schuld vormt ware molensteen' 6 - 1996 BTT^pinn i PROFICIAT Hulster commissieleden: 6Onderzoeksbureau leverde slordig werk' Frisse start van Reynaertfeesten in Hulst Drie maanden voor heroïnedealer uit Axel Dienstverlening voor ontspoorde Axelaar DE STEM POLITIE Rapport DAG klapper 9 Nancy Daisy Zomer wordt wisselvallig rrassende" feestelijke daq loedsmorgen... zorger gefeliciteerd! Sag 25 augustus 1996 ucienne en Rinaldo uwd op 22 augustus 1996 uwd op 23 augustus 1996 bor mijn maatje van goud wke 3772 ZEELAND C2 pleidooi Kreatieve Vorming: Zon Wind Identiteit vermoord meisje bekend Ravage bij bushokje in Sluis Schaafwonden Aanrijding Te veel op Snelheidscontroles Radarcontrole Schouder gebroken TUS 1996 X 9R •~'vvi2' Voor particulieren pedankje, jubileum, huwelijk, verloving, g, prestatie, examen, Abraham enz. |er kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote I regel verplicht. Ig, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.T.W. fcven op aanvraag. Foto's worden niet lel 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen Tsing af bij één van onze kantoren. bgave te richten aan: De Stem, Postbus MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling', pr het recht voor teksten, foto 's en tekeningen opgaaf van redenen te weigeren. tires van de opdrachtgever van deze ken bij de uitgever bekend te zijn. Indien oedemorgen met opgave van een Kr gewenst wordt, is men verplicht zich te V voorkoming van misbruik. Uitgever is i van de opdrachtgever bekend te maken, j niet verantwoordelijk voor de in de |rten tie voorkomende teksten. Hendrikx-van Gils in Bavel, de Nijn-Boeren in Oud Gastel van Gampelaere in Breda, es Poiesz in Oosterhout. aag trouwen om 11.30 uur in het dhuis op de Markt in Roosendaal iaarna in de St.Janskerk 'Tyr%'- w <CSM£ VADER EN MOEDER Jullie kinderen laten weten, dat ze niet zijn vergeten, de 60-jaren dat jullie samen waren. De Konings-kinderenü Braber Bianca Vissers, Oosterhout ngen Marion van Os, 's Gravenmoer; ellis Mariëlle van Opstal, Zundert rs Els Roosenbrand, Raamsdonksveer jl Carla v.d Diepstraten, Geertruidenberg Celle Annemarie Laene, Breda mens Bianca van den Berg, Dongen sn Bemt Bianca Kagenaar, Zevenbergen Koot Lilian Paulussen, Breda euwessen Suzanne Kok, Oosterhout rmeer Natasja van Weerd, Breda nont Sandra van Dalen, Geertruidenberg Laat Diana van Peer, Oosterhout RRO IS BACK IN TOWN! 20:30 u gratis ski-les op de markt in Hu|st spetterend optreden van DER MUNDL e morgen scheet, goed geslapen? een liefde voor het leven ik hou zielsveel van jou ize vakantie gaan wij samen op voor een gouden toekomst een gelukkig leven hè scheet eisje voor altijd, door dik en dun, in voor en tegenspoed gaan er samen voor hè scheet kusjes Jein 'an jou 4ever [man xxx. in jarig en is 'ie feliciteert Hartelijk Gefeliciteerd met je 13e verjaardag van PAPA EN MAMA_ Philip en Siep, gefeliciteerd met jullie dochter 5tjullie aocru peStem ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1996 Van onze verslaggever gulst - Het milieubureau dat het saneringson derzoek heeft gedaan op het terrein van het voormalige bedrijf Lampo in Hulst heeft bij- Ier slordig werk afgeleverd. Dat is de me- r van een deel van de Hulster commissie Stads- en Dorpsontwikkeling. Op het terrein aan de Tuinstraat bleek de vervuiling veel groter dan uit het saneringsonderzoek naar voor was gekomen. In plaats van de gedachte 380 ton grond moest er uiteindelijk 780 ton verontrei nigde grond worden afgevoerd. „Dat is wel een enorme misser," stelde J. Steijaert (CDA). „Er zijn gewoon twee plekken waar veront reiniging zat, niet ontdekt. Dat mag toch eigenlijk niet. Maar het kost de gemeente wel 75,000 gulden extra. Een bijzonder slechte zaak." Steijaert kreeg bijval van Th. Blommaert (D66). „Je mag van een gespecialiseerd milieubedrijf toch ver wachten dat zo'n onderzoek goed wordt uitge voerd," aldus Blommaert. Chef Stads- en Dorpsontwikkeling G. Totté gaf toe dat er wellicht iets te gemakkelijk is gedacht, door geen onderzoek te doen onder enkele betonvloeren. Maar een eerste oriënterend onderzoek, dat Lampo zelf heeft laten uitvoeren, gaf daar volgens hem ook geen aanleiding toe. „Je kunt natuurlijk heel ver gaan, maar dan wordt zo'n onderzoek steeds duur der. Het is een kwestie van afwegen. En als dan bij de uitvoering blijkt dat de vervuiling toch verder zit, dan is dat gewoon een tegenvaller." Volgens wethouder G. van de Voorde is er voor de gemeente geen mogelijkheid om de extra kosten te verhalen. „Ik blijf er bij dat er slordig is gehan deld," aldus Steijaert. Van onze verslaggever Hulst - Als de gemeente Hulst vasthoudt aan de jaarlijkse afbe taling van de schuld kan de Kreatieve Vorming Hulst/Honte- nisse nooit uit de as herrijzen. Daarom moet de gemeente zich soepeler opstellen door geen voorwaarden te stellen aan aantal len cursisten en het liefst de schuld van 60.000 gulden kwijt schelden. Opa en Oma van Elzf.kker- DeKV-bestuursleden H. Brugge- tnan en W. Naessens kwamen dat gisteren bepleiten ten overstaan van de Hulster financiële com missie. De gemeente vindt dat een cursus niet mag doorgaan als er niet minimaal acht deelnemers rijn. De stichting wil dat dit wordt gewijzigd in een gemiddel de van acht deelnemers over alle cursussen. Molensteen De oude schuld waarmee het nieuwe KV-bestuur is opgeza deld hangt, zo stelde Bruggeman, als een molensteen om de nek. De schuld is een erfenis van fouten die vroeger zijn gemaakt, maar de gemeente wil wel dat de stich ting jaarlijks 5.000 gulden aflost. „We nemen wel de plichten over van het vorige bestuur," betoog de Naessens, „maar de gemeente legt ons allerlei beperkingen op die het oude bestuur niet had." Volgens Bruggeman kan de Krea tieve Vorming nooit een nieuw start maken als die jaarlijkse af lossingsverplichting gehand haafd blijft. „We kunnen hele maal niets meer doen. Spullen ra ken versleten, maar er is geen geld. Wat we over hebben, moet taarde gemeente." „Wij verwachten van de gemeen te een stuk vertrouwen," vulde Naessens hem aan. „Wij willen als nieuw bestuur onze schouders er onder zetten, maar dan moet de gemeente niet op alle slakken zout leggen." Wurggreep Commissielid J. Steijaert (CDA) vond dat het KV-bestuur de ge meentelijke voorwaarden niet moet zien als een wurggreep, maar als een vinger aan de pols. Dit gezien de ervaringen uit het verleden. Dat vond ook W. de Brouwer (Groot Hulst/Gemeen schappelijke Belangen) die stelde dat het logisch is dat de gemeente de ontwikkelingen bij de Krea tieve Vorming met een argwa nend oog bekijkt. Toch, zo bleek uit de woorden van W. Kayser (WD), zal de stichting geen echt ongewillig politiek oor vinden als het gaat om sanering van de schuld. Kay ser adviseerde de beide bestuurs leden eerst eens met een goed on derbouwd voorstel te komen voor zo'n schuldsanering. De Kreatie ve Vorming is volgende week donderdag opnieuw onderwerp van gesprek tijdens de raadsver gadering. Een van de hindernissen voor de zes ploegen die de Reynaertfeesten sportief openden. Van onze correspondente Hulst - Burgemeester A. Kes- sen schoot met twee knallen van een minikanon gisteren avond de Reynaertfeesten open. De regen had de straten helder gespoeld en daarom gingen de eerste activiteiten letterlijk 'fris' van start. Rond de in steigers staande bal siliek met oranje plastic afge schermde ramen barstte een la wine van geluid los. De omroeper van de Estafet terace en de man die in de wa gen waar men film, muziek en spelletjes als attractie aanbood, probeerden om het hardst het publiek te lokken. „Er liggen geen kiezels op het parkoers dus mannen zet hem op, de bilspie ren kunnen morgen verzorgd worden," klonk de aanmoedi ging voor de leden van de zes ploegen (Slippers, Vedior ASB, De Kroon, Première, Smidse en Polderman). De publieke belangstelling was minder groot dan voorgaande jaren, maar de organisatie niet minder tevreden. „Zeker zo gezellig, de aanwezi- FOTO CAMILE SCHELSTRAETE gen zien zo meer en schreeuwen hun kelen schor." De estafette, afvalrace, tijdrit en ook de hin- dernisbaan die volgenden, le verden voor de sterke ploegen geen moeilijkheden op. De in spanning werd beloond met een beker en een tevreden gevoel. Vandaag en morgen bruist Hulst en heeft het weer eens zo als van ouds...allemaal. Vandaag een gëheel ander weerbeeld dan de vrijwel voorbije week. Een depressie die nu noordwestelijk van ons ligt, voert zeer onstabiele lucht aan. Daarin komen volop buien voor. Dat bete kent vandaag maximaal 20 graden, daarbij is de wind vrij hard uit zuid-zuidwestelijke richting met een kracht van 5 Beaufort. Ook morgen dienen we rekening te houden met een vrij krachtige maar dan zuidwestelijke wind, eveneens 5 Beaufort. Maar door- dat de wind steeds meer naar het westen draait, wordt het begin van de nieuwe week nóg frisser. Dan dalen de temperaturen naar waarden van 18 tot 19 graden. Pas woensdag wordt het weer beter, meer zon, minder buien en het zou kunnen zijn dat het zelfs de gehele dag droog blijft en dan vooral op donderdag Als we alles in detail weergeven, kunt u verwachten: vandaag wisselend bewolkt met nu en dan een schaarse opklaring, verder buien, een maximum temperatuur van 20 graden, komende nacht 14 graden. De wind is zuid-zuidwest 4 tot 5 Beaufort. Morgen nagenoeg het zelfde weer, alleen de buienactiviteit neemt wat af. De wind is nu zuidwest 4 tot 5 Beaufort, overdag 19 graden, 's nachts 13 graden. Maandag veel bredere en langduriger opklaringen, de zon zal lan ger schijnen. De wind is zuid-zuidwest 3 Beaufort, overdag 18 graden, 's nachts 13 graden. Dinsdag zuidwestelijke wind 3 Beau fort, vrijwel geen buien, overdag 18 graden, 's nachts 12. Vanaf woensdag vrijwel droog, de wind blijft echter zuidwest 2 tot 3 Beaufort. Middagtemperatuur 20 graden, 's nachts 14 graden. Het weerbeeld toont tegen het einde van volgende week een goe de verbetering. Hoe was het weer vorig jaar op 24 augustus. Over dag werd het 27,9 graden, 's nachts 17,8 graden. Het regende 2 mm en de zon scheen 7 uur en 30 minuten. De extreme temperaturen op 24 augustus sinds de eeuwwisseling: in de nacht van 23 op 24 augustus in 1915 daalden de thermome ters tot 6,8 graden, maar in 1944 was het op deze dag 32,8 graden De verwachtingen voor de zeezeilers en surfers voor de Zeeuwse en Belgische kust: de wind waait uit het zuidwesten, ruim 5 Beau fort. Dat geeft golven van 1 tot 1,5 meter. Het zicht is vooral bij de veelvuldige buien slecht, de temperatuur van het zeewater is 18 graden. Morgen blijft de wind uit het zuidwesten waaien 4 tot 5 Beaufort (10 knopen), ook dan.is de kans op buien erg groot. Golf hoogte 1,5 meter. Zicht wat beter omdat er minder buien zullen zijn. 'Kakelen de kippen lang en goed, het zal regenen in ruime overvloed' en 'Als de vinken helder slaan, is het met de regen vlug gedaan'. Van onze verslaggever Temeuzen - „Ik handel niet in drugs. Ik ben een gewoon nor maal mens en verdien mijn brood op de fabriek," hield N.C. uit Axel gisteren zijn onschuld hardnekkig vol. Desondanks ver oordeelde politierechter Melens hem tot drie maanden gevan genisstraf wegens handel in heroïne en amfetamine. De man was op 27 april opgepakt in de binnenstad van Terneuzen, samen met een Turkse en een Ma rokkaanse jongen. De politie had gezien dat C. drugs stond te ver kopen in een steegje. Bij de aan houding werden drie gram heroï ne en ruim vijfendertig gram am fetamine (speed) gevonden die door de Marokkaan snel waren C. had een heel andere lezing van het gebeurde. Volgens hem was hij alleen maar langs de jongens gelopen. Een van de twee zou zelfs een 'grote vijand' van zijn familie zijn. Toen ze waren opge pakt zaten beide anderen steeds in het Arabisch met elkaar te ■praten. C. zei dat niet te kunnen 'erstaan, maar volgens hem had den ze afspraken gemaakt om hem erbij te lappen. Officier van justitie Groen hield het op het verhaal van de politie. Hij merkte op dat het opvallend was dat C. steeds vanuit Axel naar Terneuzen ging en dan ook nog vaak rondhing in het Paters- bosje, dat plaatselijk als centrum van de drugshandel bekend staat. Ook vroeg hij zich af hoe een 'normaal' mens aan zo'n dure au to kwam. Melens vond eveneens dat C.'s versie te veel onwaar schijnlijkheden bevatte. Ouderkerk - Het vermoorde meisje dat afgelopen zondag gevon den is op de schorren bij Viane in de buurt van Ouderkerk op Schouwen-Duiveland is de achttienjarige Sabrina Pelizzon uit Spijkenisse. Dat is gisteravond meegedeeld door de Zeeuwse politie. Het meisje was op de zondagavond dat ze is gevonden al als vermist opgegeven. De politie heeft gistermiddag in de buurt van haar ouderlijk huis in Spijkenisse een buurtonderzoek gedaan. Over de doodsoorzaak, het mogelijke tijdstip van overlijden en de resultaten van dat buurtonder zoek doet de politie om recherche-tactische redenen nu nog geen me dedelingen. Het recherche-bijstandsteam dat de moord onderzoekt, is sinds gisteren uitgebreid met politiemensen uit de regio Rotterdam- Rijnmond. Het team telt nu twintig rechercheurs. Sluis - Toen donderdagavond rond half zeven een 2 9-jarige automobi list uit Philippine de macht over het stuur verloor, ontspon zich een filmscenario. De bestuurder raakte op de Sint Annaweg van de rij baan, reed het trottoir op om vervolgens een bushokje binnen te rij den. Daar stonden een 62- en een 63-jarige vrouw uit Renesse op de bus te wachten. Zij konden zich net voor de aanstormende auto in vei ligheid stellen, waarbij de 62-jarige mevrouw kneuzingen en schaaf wonden opliep. Zij werd daarvoor behandeld in ziekenhuis De Honte in Terneuzen. Zowel auto als bushokje werden door de manoeuvre flink beschadigd. Door rondvliegend glas liep een vlakbij geparkeerde auto ook nog lakschade op. Terneuzen - In een depressieve stemming, 'een gevoel van to tale moedeloosheid', greep A. van den B. uit Axel op 16 juni 1996 's morgens naar de hasj en 's middags naar de drank. Van wat er daarna allemaal was gebeurd wist hij de volgende ochtend niets meer. Stukje bij beetje kwamen de gebeurtenis sen terug en de man begreep dat hij een dag lang totaal ont spoord was geraakt. Eerst had hij in Terneuzen een personenauto gestolen. Vervol gens brak hij in Hoek in een wo ning in en nam er een computer, een printer en wat diskettes weg. Zijn rooftocht eindigde in Biervliet. Daar brak hij opnieuw in en nam een sleutelbos met on der andere autosleutels weg. Aanvankelijk was het zijn be doeling om er met de bijbeho- rende auto vandoor te gaan, tot hij in de gaten kreeg' dat hij even daarvoor al een auto had gesto len en niet met twee wagens te gelijk kon rijden. Tien weken gevangenis of 120 uur dienstverlening, twee maan den voorwaardelijk en toezicht door de reclassering, leek offi cier van justitie Groen een pas sende straf. Van den B.'s raads vrouw wist echter aannemelijk te maken dat de eerste inbraak slechts 'inklimming' was ge weest en haar cliënt werd daar van vrijgesproken. Van de dienstverlening ging daarom twintig uur af, maar voor de rest vonniste politierechter Melens conform de eis. Schoondijke - Een dertienjari ge jongen uit Schoondijke liep afgelopen donderdagmiddag schaafwonden op aan hoofd en elleboog na een botsing met een 37-jarige fietser uit Waar schoot. Ook de jongen reed op de fiets. Op de Dorpsstraat wilde de man uit Waarschoot hem links passeren. De jongen sloeg links af. Breskens - Donderdagavond rond half tien reed een 18-ja- rige Terneuzense automobilis te vanaf de Boulevard de krui sing Dorpsstraat/Spuiplein op. Zij gaf daarbij geen voor rang aan een 29-jarige Bres- kense motorrijder (29). Er volgde een aanrijding waarbij de motorrijder wonder boven wonder slechts een paar schaafwonden opliep. Zijn voertuig werd zwaar bescha digd. De auto mankeerde niets. Zaamslag - Een 59-jarige Knokkenaar bestuurde in de nacht van donderdag op vrij dag met te veel drank op zijn auto. Bij Zaamslag werd rond drie uur aangehouden en ge controleerd. De ademtest gaf ruim 1,3 promille aan. De man kreeg ter plaatse een dagvaar ding uitgereikt. Terneuzen - De politie houdt komende dagen weer diverse snelheidscontroles. Vandaag en morgen staat de radarwa gen langs de rijksweg N60 zo wel in Kuitaart als in Terhole. Maandag staat men in Hulst bij de Absdaalseweg en langs de N58 in Schoondijke. Groede - Bij een radarcontrole op de rijksweg in Groede re den 34 van de 566 passanten te hard. Een voertuig passeerde het meetpunt met een snelheid van 105 kilometer per uur, ter wijl tachtig is toegestaan. Terneuzen - Een 48-jarige bromfietser uit Terneuzen kwam afgelopen donderdag middag ongelukkig ten val op de Herengracht in zijn woon plaats. Hij brak daarbij de kogel van het schoudergewricht. De man is voor behandeling overge bracht naar ziekenhuis De Honte. EDITIE ZEELAND ^meuren: Zuidlandstraat 32,4532 CG 'el 0115-645769, fax 0115-645742. Redacteuren: Peter Oggel (editiechef), ■eter van den Assem, Frank van Cooten, 'enk Deij (plv. ed. chef), Rein van der nelm, Harold de Puysseleiir. Soes: Wokstraat 1,4461 JK tel 0113-273700, fax 0113-273701 Redacteur: Cees Maas (provincie- eerslaggever). Hulst: p»derimarkt 14 a, 4561 CW tel 0114-372770, fax 0114-372771 acteuren: Gerlach Hochstenbach, togene Verstraeten. Sportredactie Zeeland: '°n Koomen jel. mat/m vrij. 0115-645751 tel. zondag 0115 -645753 Wvertentie-exploitatie Stem en ZVK Terneuzen: Zuidlandstraat 32,4532 CG v'01,5'64574O,faxO115-645741 ertegenwoordigers: yinBoeije, privé 0115-563976, J1»» Broekhoven, Hulst>'mnlerS'privé 0115"562354 SaXSlnmarkt 14a' 456t cw el. 0114-372770. Wegenwoordigers: Mari Va.n den Brande- Privé 0114-314570, I n Verstraeten privé 0114-316755. Openingstijden: ma-t/mvr. 8.30 - 17.00 uur zaterdag MARKTEN AXEL Weekmarkt - Centrum HULST Reynaertfeesten - spektakel/ wed strijden/ rommelmarkt - Centrum (vrij 23 t/m zo 25 aug) PHILIPPINE Mosselfeesten - rommelmarkt/ braderie/ straattheater - centrum - hele dag (za 24 en zo 25 aug) THEATER SAS VAN GENT Circus 't Saaasss - optredens van amateurartiesten - tent -19.00 uur Tentoonstelling - in de circustent nabij De Vlaanderen - 14.00-17.00 uur WEST-2EEUWS-VLAANDEREN Kustrit - Puzzelrit voor auto's en fietsers - routeboeken bij Hotel De Zwaan, Dorpsplein Zuidzande, VVV Cadzand - INFO 0117-452843 (tot 30 sept) DIVERSEN HENGSTDIJK Bolling en schieting - café 't Ja gershuis- 14.30 uur HULST Ambachtelijk Weekend - 400 am bachtslui en kunstenaars stellen hun ateliers gratis open voor publiek - routes te verkrijgen bij de VVV-Hulst - 10.00-19.00 uur (za en zo) Ontvangst programma - gemeen teraad Michelstadt bezoekt Hulst - concert fanfare St. Jansteen - stads kantoor- 17.45 uur Keuredag - overbrengen van de Keure naar Hulst met activiteiten, muziek, toneel - binnenstad en stadskantoor -13.00 uur Schieting - café De Kroon - 14.00 uur SLUIS Beifort Sluis - bezichtigen Belfort - 13.00-17.00 uur NIEUW-NAMEN Geologisch avontuur - fossielen, gesteenten en zandlagen op het oudste strand van Zeeland - aanmel den bij dhr Bleyenberg tel. 0114- 345384 - Meester van der Heyden- groeve 2,50) Vleeskaarting - bieden en jokeren - café St.-Cecilia -14.00 uur SCHOONDIJKE Open tuin - vijvers, rozentuin, rots- tuin - Kees Jacobse Tragel Oost 21 - 10.00-17.00 uur - gratis (za en zo) PHILIPPINE Mosselfeesten - kermis, braderie, rommelmarkt, internationale wed strijd mosselen opensteken enz - Centrum (za en zo) WALSOORDEN Kermisspelen voor kinderen - café Rue du Nord -14.30 uur Fietsenraliy - café Rue du Nord - 19.30 uur Play back show - café Rue du Nord -21.00 uur ZUIDDORPE Schieting - 't Gemeentehuis -14.00 uur OSSENI5SE Schieting - camping Mussenist - 20.00 uur Schieting - camping De Zeemeeuw -15.00 uur Clubkaarting - Hof ter Nesse -19.30 uur AXEL Expositie - Cisterciënzer kloosters rondom Axel in de Middeleeuwen - streekmuseum - 13.30-17.00 uurt (dins t/m zat t/m 30 aug) TERNEUZEN Schieting - De Westerschelde - 14.30 uur SAS VAN GENT Ophalen oud papier - De Veree- nigde Vrienden - wijken ten oosten van de spoorlijn - vanaf 09.00 uur FILMS WEEKEND GOES Grand Theater 14.00 uur The Goofy Movie 19.00 en 21.30 uur Twister HULST De Koning van Engeland zei 14.00 uur; zo/13.45 en 16.15 uur The Goofy Movie za/14.00 en 19.30 uur; zo/13.45 en 16.15 uur Flipper za/14.00, 18.30, 20.45 en 23.00 uur; zo/ 13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur Twister zaI 14.00, 19.30 en 22.00 uur; zo/ 13.45, 16.15, 19.00 en 21.30 uur Mis sion Impossible za/ 19.30 en 22.00 uur; zo/ 13.45, 16.15,19.00 en 21.30 uur Kingpin za/19.30 en 22.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur The Rock za/ 19.30 en 22.00 uur; zo/ 13.45, 16.15,19.00 en 21.30 uur Eraser za/22.00 uur; zo/19.00 en 21.30 uur Nick of Time za/ 24.00 uur Phenomenaal OOST8URG Ledeltheater 20.00 uur The Juror VLISSINGEN Alhambra 1 - 14.00, 19.00 en 21.45 uur Twister Alhambra 2 -14.00 uur The Goofy Movie 19.00 en 21.45 uur Mission Impossi ble Alhambra 3 - 14.00 uur It Takes Two 19.00 en 21.45 uur Eraser Alhambra 4 -14.00 uur Flipper 19.00 uur Kingpin 21.45 uur The Rock BRUGGE Kennedy Complex 14.30 en 17.15 uur Flipper 17.15 uur Le Huitième Jour za/ 14.30, 17.15 en 20.00 uur; zo/ 14.30 en 17.15 uur Clueless 14.30, 20.00 en 22.30 uur Eraser 20.00 en 22.30 uur Stolen Hearts za/ 22.30 uur; zo/ 20.00 en 22.30 uur From Dusk till Dawn za/14.30 en 20.00 uur; zo/14.30 en 17.15 uur Spy Hard za/17.15 en 22.30 uur; zo/ 20.00 en 22.30 uur The Craft GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Twister 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Sto len Hearts 14.30, 17.00 en 20.00 uur It takes Two 14.30, 17.00 en 22.30 uur White Squall 14.30 en 17.00 uur Flipper 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Era ser 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur From Dusk till Dawn 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Rock 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The Craft 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Spy Hard 14.30 en 17.00 uur Dunston Checks In 20.00 en 22.30 uur Up close and per sonal 20.00 en 22.30 uur Primal Fear 20.00 en 22.30 uur Le Huitième Jour KNOKKE Beverly Screens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Twister 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Era ser 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur The Rock 15.00,17.30 en 20.00 uur It taes Two 22.30 uur From Dusk till Dawn Bij mooi weer geen vertoningen om 15.00 en 17.30 uur (enkel op week dagen) zondag MARKTEN HULST Reynaertfeesten - spektakel/ wed strijden/ rommelmarkt - Centrum (vrij 23 t/m zo 25 aug) NCB 100 jaar - activiteiten en demon straties in tent - Stationsplein - 13.00 uur STEKENE Lambikfeesten - allerlei ambachtelij ke aktiviteiten - centrum (za 24 en zo 25 aug) PHILIPPINE Mosselfeesten - rommelmarkt/ bra derie/ straattheater - centrum - hele dag (za 24 en zo 25 aug) KLASSIEK SLUIS Koffieconcert - Stadhuis Grote Markt 1-11.00 uur (gratis) TOCHTEN CLINGE Wandelentocht - vertrek parkeer plaats Interjute Roskamstraat - 09.30 DIVERSEN HENGSTDIJK Bolling en schieting - café 't Jagers huis -14,30 uur HULST Ambachtelijk Weekend - 400 am bachtslui en kunstenaars stellen hun W:W% ateliers gratis open voor publiek - rou tes te verkrijgen bij de VW-Hulst - 10.00-19.00 uurfzaen zo) 100 jaar NCB Zeeland - diverse activi teiten - Gemeenschapscentrum Den Dullaert Sportlaan 24 SLUIS Belfort Sluis - bezichtigen Belfort - 13.00-17.00 uur LAMSWAARDE Biefstukkaarting - café De Lamsoren -14.00 uur Schieting voor bejaarden - café De Lamsoren-13.30 uur NIEUW-NAMEN Geologisch avontuur - fossielen, ge steenten en zandlagen op het oudste strand van Zeeland - aanmelden bij dhr Bleyenberg tel. 0114-345384 - Meester van der Heydengroeve 2,50) Viskaarting - café St.-Cecilia - 14.00 uur SCHOONDIJKE Open tuin - vijvers, rozentuin, rotstuin - Kees Jacobse Tragel Oost 21 -10.00- 17.00 uur - gratis (za en zo) PHILIPPINE Mosselfeesten - kermis, braderie, rommelmarkt, internationale wed strijd mosselen opensteken enz - Cen trum (za en zo) WALSOORDEN Schieting - café Rue du Nord -14.00 uur IJZENDIJKE Kaarting - café Les Amies -14.00 uur HENGSTDIJK Kaarting - camping De Vogel -10.00 uur HOEK Kaarting - camping De Braakman - 10.0 uur

de Stem | 1996 | | pagina 19