Brabant EÏj==-=ï Personeel EEN VASTE BAAN ALS UITZENDKRACHT? tempo-team uitzendbureau B UITZEMDWERK Randstad zoekt docenten m/v "ir randstad uitzendbureau /Cl tfï 15 Wegvervoer Cursussen en Trainingen m m Visserij k stropen v sportklei T-shirts sweaters ABU Banen op de weg Kansen in tijdelijk werk Ambitieus? AMBI/PDI-opleidingen Vaste baan trailerchauffeur 40 uur per week m/v Opleidingen Cursussen CCO/Centrum Computer Opleidingen Ben je geslaagd voor HAVO, VWO of MBO - Marketing - Sales - PR - Export - Financiële administratie DE ROOI PANNEN Boekhoudkundig medewerker m/v Financieel administratief medewerker m/v Italiaanse kok m/v Automonteur m/v Pompbediende m/v Lader/Losser m/v Produktiekracht m/v Parttime medewerkers voor land- en tuinbouw m/v Schoonmakers m/v Gezinsverzorgenden/ ziekenverzorgenden m/v -tr randstad uitzendbureau Bekladdingen in Sas van Gent Axelaar verzet zich tegen arrestatie nu is dichtbi DE STEM ZATERDAG 10 AUGUSTUS 1996 Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van I De Stem, Brabants Nieuwsblad, Brabants Dagbladen I Eindhovens Dagblad. Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-53ii-iia of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. I Uitzendkrachten hebben meer vrijheid, maar tegelijkertijd ook minder zekerheden dan men sen met een vaste baan. Dat gaat de komende tijd verande ren. Er staat nieuwe wetgeving en een nieuwe CAO voor Uitzend krachten op stapel waarin wordt geregeld dat de uitzend kracht steeds meer zekerheid krijgt, naarmate hij of zij langer voor het uitzendbureau werk zaam is. Alhoewel er in de toekomst for meel wel gelijk sprake zal zijn van een arbeidsovereenkomst, verandert er feitelijk in vergelij king met de huidige situatie niets zolang door de uitzend kracht nog niet in 26 weken voor het uitzendbureau is ge werkt. Als de uitzendkracht in deze periode bijvoorbeeld een arbeidsovereenkomst wil aan gaan met een andere partij, dan mag dat. Het uitzendbureau zal dat niet tegenhouden. Na deze periode krijgt de uit zendkracht langzaam maar ze ker steeds meer rechten én plichten. Nadat de uitzend kracht 36 maanden voor het zelfde uitzendbureau heeft ge werkt (en zelfs al na 18 maan den als er maar van één inlener sprake is geweest) krijgt hij of zij van het uitzendbureau een arbeidsovereenkomst voor on bepaalde tijd aangeboden. Werken als uitzendkracht wordt al met al nog aantrekke lijker. Zeker als u aan de slag gaan via ABU-uitzendbureau. Dan bent u er zeker van, dat de zaken perfect geregeld worden. Belangstelling Arbeidsbureau: Bergen op Zoom, Breda, Steenbergen, St. Maartensdijk, Roosendaal, St. Willebrord, Zevenbergen, Etten-Leur, Oosterhout, Almkerk. ASB: Bergen op zoom, Breda, Etten-Leur. VediorflSB Bergen op Zoom, Roosendaal, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Raamsdonksveer. Werknet: Bergen op Zoom, Breda. Adia Personeelsdiensten: Bergen op Zoom, Corinchem, Roosendaal, Breda, Oosterhout Randstad Uitzenbureau: Bergen op Zoom, Corinchem, Werkendam, Goes, Steenbergen, Roosendaal, Oudenbosch, Zevenbergen, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Raamsdonksveer. Tempo-Team Uitzendbu reau: Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Rijen, Rijsbergen, Roosendaal, Zevenbergen. Tènce: Terneuzen, Roosendaal, Breda, Etten-Leur. Dactylo: Bergen op Zoom, Roosendaal, Raamsdonks veer. Unique: Roosendaal, Breda. ASA: Breda. Tinming: Breda. Manpower Uitzendorganisatie: Terneuzen, vlissingen, Middelburg, Goes, Bergen op zoom, Roosendaal, Etten-Leur, Breda, Oosterhout. Controleur m/v voor een bedrijf dat gespecialiseerd in onderhoud en reparatie van computers. Een MBO-diploma is vereist voor deze baan in dagdienst De toekomstmogelijk heden zijn goed. Informatie: (076) 501 85 00, Cécile Euwe Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a KANTOOR HLO'er m/v voor een import- en exportbedrijf van medische, bio- technologische laboratoriumapparatuur in Breda. U gaat afnemers bezoeken in de sectoren industrie, zieken huizen, onderwijsinstellingen en nutsbedrijven. Hiervoor hebt u een diploma HLO-Biochemie/-Medisch en uw kennis van de Engelse taal is zowel mondeling als schrif telijk uitstekend. Deze baan is fulltime en voor onbe paalde tijd. Informatie: (076) 520 58 12, MandyTurner Breda, Nwe.Ginnekenstraat 38 Inkoper levensmiddelen m/v voor een bedrijf in Gilze-Rijen. U hebt ervaring in de levensmiddelenbranche en bij voorkeur als assistent inkoper. Bovendien bent u in het bezit van een MBO- diploma, spreekt u goed Duits en bent u op zoek naar een goede baan met toekomstperspectieven. Leeftijd: 25 tot 30 jaar. Informatie: (016123 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 Financieel/administratief medewerker m/v voor een bedrijf in Gilze. Naast ruime financiële erva ring hebt u praktijkervaring met Exact, Lotus en Excel. Deze uitdagende MBO-functie is voor onbepaalde tijd. Informatie: (016123 00 30, llonka Grootscholten Rijen, Rembrandtlaan 56 Administratieve kracht m/v voor een bedrijf in Gilze. Uw werkzaamheden zijn het invoeren van productiegegevens met behulp van een eigen programma. Daarnaast kunt u omgaan met Word en Excel. U kunt goed zelfstandig werken. Deze baan is voor onbepaalde tijd. Leeftijd: 20 tot 30 jaar. Informatie: (0I6I) 23 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een bedrijf in de omgeving van Etten-Leur. U hebt een boekhoudkundige en administratieve opleiding en affiniteit met computers.Verder hebt u een MBO- diploma en enige jaren relevante werkervaring. Daarnaast bent u flexibel, gemotiveerd en hebt u geen 9-tot-5 mentaliteit voor deze afwisselende fulltime baan voor langere tijd. Leeftijd: 25 tot 35 jaar. Informatie: (076) 501 90 11, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a INDUSTRIE Productie-medewerker m/v voor een suikerverwerkend bedrijf in Roosendaal. Je begint als productie-medewerker en je functie kan in de toekomst worden uitgebreid. Het werk bestaat o.a. uit het bedienen van machines en stapelwerk. Deze baan is uitermate geschikt voor net afgestudeerde LTS'ers.Wil je in ploegendienst werken en zoek je werk met goede toekomstmogelijkheden? Reageer dan snel. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 Inpakkers m/v voor een snelgroeiend bedrijf in Etten-Leur. Je bent goed gemotiveerd, enthousiast en niet ouder dan 23 jaar voor deze baan voor langere tijd. Informatie: (076) 501 85 00, Martine van der Scheer Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Heftruck-chauffeurs m/v voor een groot, modern magazijn voor distributie en opslag van autoruiten. U hebt ervaring als heftruck- of hoogbouwchauffeur, kunt secuur werken en bent bereid om in dag- en ploegendienst te werken voor deze baan met goede vooruitzichten. Informatie: (076) 502 22 44, Anne-Marie van Mechelen Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Medewerkers onderhoud m/v voor een bedrijf in Fijnaart. U doet onderhoudswerk zoals schilderen en timmeren op diverse projecten.Voor deze functie bent u een aanpakken hebt u geen hoogte vrees en ervaring met dit soort klussen. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 Stylist m/v voor een confectiebedrijf in Waalwijk. U verkleint of vergroot patronen en hebt hiervoor een MBO-oplei- ding op het gebied van mode en kleding. Een Detex- diploma is een pre, relevante werkervaring is vereist. Bij gebleken geschiktheid biedt deze baan goede toekomst perspectieven. Leeftijd: tot 30 jaar. Informatie: (0416) 33 61 00, Marie-José Neerscholten Waalwijk, Hertog Janstraat I e MAGAZIJN EN TRANSPORT Magazijn-medewerkers m/v voor bedrijven in Gilze, Rijen en omgeving. U bent ver antwoordelijk voor nauwkeurig en snel orderpicken en het klaarzetten van de door u verzamelde produkten voor verzending. Informatie: (016123 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 TECHNIEK Onderhoudsmonteur m/v voor een suikerverwerkend bedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig oplossen van storingen en het verzorgen van het onderhoud aan diverse machines. De storingen zijn zowel op het elektronische als mecha nische vlak.Voor deze functie hebt u een diploma MTS- WTB. Ervaring is niet noodzakelijk, wel affiniteit met elektro. U bent fulltime beschikbaar en zoekt een baan met goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 Onderhoudsmonteur m/v voor een bedrijf in Rijen. Naast ervaring met hydrauliek en pneumatiek hebt u ervaring met elektro.Verder hebt u minimaal een opleiding MTS-WTB/-Energietechniek. Deze baan voor langere tijd is in dagdienst. Informatie:(0161) 23 00 30, llonka Grootscholten Rijen, Rembrandtlaan 56 Bent u als docent nog op zoek naar een baan in het onderwijs en voor één of meer dag delen beschikbaar? Voor het voorbereidend-, middelbaar- en hoger beroepsonderwijs zoekt Randstad docenten. De nadruk ligt daarbij op het economische en sociaal- agogische onderwijs en de opleiding gezond heidszorg. Werkzaamheden Er wordt in modules gewerkt en uw docentschap zal gericht zijn op het leren studeren van de stu denten. Functie-eisen U bent 1ste graads bekwaam en/of bevoegd en u heeft bij voorkeur al enige ervaring met het ver zorgen van colleges of presentaties. U kunt in teamverband werken en u heeft een flexibele instelling. Sollicitatieprocedure Heeft u interesse dan kunt u door middel van het schrijven van een brief met curriculum vitae, reageren. Het is ook mogelijk direct een persoon lijke afspraak te maken. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Adrienne Ogier, Kloosterplein 7 in Breda. Telefoonnummer (076) 520 99 16. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel óp uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Heeft u minimaal 1 jaar ervaring met het rijden van een trailer en bent u op zoek naar een baan waarbij u ongeveer 40 uur per week draait? Dan hebben wij mogelijkheden voor u bij een transportbedrijf gespecialiseerd in expressdiensten. U zult in ploegen gaan werken, waarbij de werktijden liggen tussen 4.30 uur 's ochtends en 22.30 uur 's avonds. Heeft u eerder gereden met een meesturende achteras en/of bent u in het bezit van een ADR certificaat dan kan dit een pré zijn. Bent u geïnteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Ook als u een opzegtermijn heeft bij uw huidige werkgever, valt dit te regelen. Informatie bij Maud Klis, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Praktijkdiploma Informatica (Windows) 1 en 2 Basisdiploma AMBI HG. Software Engineering HP. Systeemontw. mei UI HN. Analyse en Ontwerp HS. Datacom. en Netwerken HP.6 Exploitatie en Beheer HX. Universele Informatiekunde HUI Afstudeermodule HSA/HXA Systeembeheer Novell MN.1 Internet en Telematica MC.4 ITIL Essentials ITES Tweejarige HBO-opl. tot IT-manager Cursussen te: Heerlen, Eindhoven, Den Bosch, Tilburg, Breda, Utrecht, Rotterdam, Den Haag Veor gratis brochure onderstaande bon ongefrankeerd opsturen naar: Antwoordnr. 33,6400 VC Heerlen, of bel 045-5717600, fax 5742738 dhr/mw: adres: postc.: opl.: plaats: telefoon: Schrijf dan nu in voor onze Post-MBO opleidingen op het gebied van management in combinatie met I of 2 jarige opleidingen met 4 tot 9 rijkserkende diploma's, OV jaarkaart, MBO/HBO Studiefinanciering centrum voor ondernemersonderwijs Erken d door het Ministerie van OCenW. Bel voor meer informatie Tilburg 013-4685905. U bent werkzaam op de financiële administratie van een bedrijf in Oudenbosch. U hebt ervaring op boekhoudkundig gebied. U bent in bezit van een MEAO-diploma of MBA-diploma. Informatie bij Marlies Altink, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. U bent in bezit van een MEAO-diploma bedrijfsadministratie cq MBA. U hebt affiniteit met geautomatiseerde systemen. U bent tussen de 20 en 30 jaar. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Voor een bedrijf in Huijbergen zijn wij op zoek naar een Italiaanse kok voor het bereiden van originele Italiaanse gerechten. Bij voorkeur Italiaans sprekend. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Voor een bedrijf in Oudenbosch zoeken wij een automonteur die werkervaring heeft als tweede automonteur. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 32 03 03, "Öudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. h Vanaf begin september kunt u aan de slag bij een nieuw te openen benzinepomp in de omgeving van Oudenbosch. U gaat ca. 20 uur per week werken volgens een in overleg te bepalen rooster. De werktijden varieren van s' morgens tot s' avonds 20.00 uur. U heeft goede contactuele eigenschappen, heeft enige ervaring met een computerkassa en u bent voor lange tijd beschikbaar. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Op afroep kunt u aan de slag bij een bedrijf in Oudenbosch. Het betreft het laden en lossen van vrachtwagens. Informatie bij Marlies Altink, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Voor een bedrijf in Steenbergen zoeken wij gemotiveerde mensen die voor langere tijd beschikbaar zijn. In het bedrijf heerst een open werksfeer. Bent u tussen de 20 en 30 jaar, nauwkeurig en flexibel neem dan contact op. Informatie bij Paula van Maren, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. Wij zoeken voor langere tijd een aantal medewerkers die het leuk vinden om met broccoli, bloemen of paprika's te werken. Neem snel contact op als u in de buurt van Steenbergen of Willemstad woont. Informatie bij Daniëlle van Oers, tel. (0167) 56 12 22, Steenbergen, Markt 4. Voor verschillende relaties in de buurt van Zevenbergen zijn wij op zoek naar schoonmakers. We hebben banen voor zowel de ochtend als de avond. Bent u een paar uur per dag beschikbaar en wilt u graag aan de slag? Kom u dan snel inschrijven. Informatie bij Iris Nieuwlaat, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Markt 22a. Momenteel zoeken wij gediplomeerde gezins-/ziekenverzor- genden die bij patiënten thuis kunnen gaan werken. De werkzaamheden vinden plaats maandag t/m zondag avond, zaterdag en zondag ochtend. Bent u minimaal 4 van deze dagdelen per week beschikbaar voor lange tijd en heeft u eigen vervoer neem dan z.s.m. contact met ons op. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Leiding geven, motiveren, plannen en delegeren. Als actieve ondernemer af werknemer die carrière maakt krijgt u er steeds meer management- J taken bij. De beste voorbereiding op deze nieuwe uitdaging? De opleiding Midden-Manager j van de Nationale School voor j Midden-Management. Praktijkgericht opleidingsprogramma Tijdens wekelijkse bijeenkomsten krijgt u een intensieve training in management vaardigheden. Wat u leert past u de volgende werkdag al toe in de praktijk. sc*°o\ voor Middef)^ Eerste jaar, drie modules: communicatie organisatie en persoonlijke effectiviteit van de manager I. Tweede jaar, specialisatie met drie keuzemodules: projectmanagement ARBO-wet personeelsmanagement financieel management kwaliteitszorg logistiek management multicultureel management persoonlijke effectiviteit van de manager II Meer informatie? Voor Den Bosch bel: 073 - 6249662 Voor de overige plaatsen, bel het IMK: 06 - 8840. PiaHNBTORW Erkend door IMK Nederland De Nationale School voor Midden-Management heeft vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Delft, Den Bosch, Den Haag, Dordrecht, Eindhoven, Emmen, Groningen, Heerlen, Hengelo, Hoorn, Leeuwarden, Leiden, Meppel, Tilburg, Utrecht, Venlo en Zwolle. i van onze verslaggever I Sas van Gent - Onbekenden I hebben in de nacht van don- I derdag op vrijdag zeventien I auto's beklad met verf. Verder I zijn een horecagelegenheid,' I een woonhuis, een winkel, I verkeersborden en het plaat- I selijk politiebureau besmeurd I met hakenkruizen en nationa- I listische leuzen als 'Eigen I volk eerst'. I De bekladdingen vonden, I plaats in de Canadalaan, I Poelstraat, Stationsplein, I Amaliastraat, Europalaan, I Burgemeester Hoefnagel- I straat, Tramstraat, Plantaan- straat en de Vassystraat. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van de' daders. Van onze verslaggever Axel - Een achttienjarige Axel aar heeft zich gistermiddag hevig verzet tegen zijn aanhouding toen het personeel van een winkel aan het Szydlowskiplein hem op heterdaad, betrapte op diefstal van een pakje sigaretten. De dief deelde onder meer een kopstoot uit aan de 46-jarige be drijfsleider van de winkel. Een toevallig winkelende politieman schoot te hulp en liep schaafwon den aan zijn arm op. De Axelaar is ingesloten op het politiebu reau. Van onze verslaggever Middelburg - De Zeeuwse wal gelmatig klachten vanuit de v: kreeft in het oostelijk deel var De problematiek is reeds onder werp van gesprek geweest in de aatste vergadering van de Loka le, Kontaktgroep Milieu Ooster- schelde. Daarin zijn medewerkers verte genwoordigd van de waterpoli he, provincie, rijkswaterstaat ei de Directie Visserijen van he Ministerie van Landbouw, Na tuurbeheer en Visserij. Afgespro ken in dat overleg is dat de groe] eimerswaal van de waterpoliti, °P gezette tijden gerichte actie, uitvoert om het kreeftstropen te- gen te gaan. at heeft onlangs geleid tot de aanhouding van een duiker die end st°nd als een notoire! toper. De politie observeerde em op de duiklocatie nabi; Denham te Tholen. De stropei Eef de vanuit een speedboot i a boven water kwam er rmm Van z^n duikuitrusting hac ontdaan, voer hij weg. Op dal oment zette de patrouille var quo npohtie eveneens pei boot de achtervolging in. (AD VI met ee bereikbaar in h«*l Europa

de Stem | 1996 | | pagina 22