Zware bevalling Graancirkels zijn komkommercirkels Vakantie gevoel (2) Cursussen voor ouderen 'Fantastische zomerslaap-aanbiedingen' ZEELAND RK-KERKDIENSTEN paleisrevolutie? PC-KERKDIENSTEN udsman m/v am uitzendbureau PASTORIEDIENSTEN ek-Bezorger m/v ~K DE HEUVEL DE STOEFER I|MEN NOUWEN WIJ MOST'MT ZELF MAOR UITZOEKEN ch secretaresse ZATERDAG 3 AUGUSTUS 1996 gezamenlijke rubriek va Stem, Brabants Dagblad ns Dagblad. 0165-578882, fax 0165-5 300, 076-5312310. Hengstdijk - H. Catharina. zat. 19.00 u. Heikant - H. Teresia. zond. 9 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 10.30 u. Koewacht - H. H. Philippus en Ja cobus. zond. 10.30 u. Lamswaarde - H. Comelis. zond. 9.00 u. Nieuw-Namen - H. Joseph, zond. 11.00 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zond. 9.00 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zond. 9.00 u. Sluiskil - St. Antonius. zond. 9.30 WEST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zond. 9.15 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. Breskens - H. Barbara, zond. 10 u. Eede - H. Maria ten Hemelopne ming zat. 19 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. Oostburg - H. Eligius. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 09.15 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemelvaart, zond. 10.30. Sluis - H. Johannes de Doper, zond. 10.30 u. OOST-ZEEUWS-VLAANDEREN Clinge - H. Henricus. zat. 19 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Graauw - Maria ten Hemelopne ming. zond. 9.30 u. St. Jansteen - H. Johannes de Do per. zat. 19 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau- lus. zond. 10.30 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. jffiEFT zich misschien stie kem een machtsovername voorgedaan bij de liberale po litici in Zeeland? Een coup die verborgen is gebleven voor de regionale media? Een heuse paleisrevolutie? Is dagelijks provinciebe stuurder van WD-signatuur, j, Hennekeij te Breskens, aan de kant gezet nu de knoop over de aanleg van de Schel- detunnel toch definitief is doorgehakt? Heeft het WD-Statenlid Jac ques Suurmond ter Schoon dijke het heft in handen geno men en zit hij voortaan in het pluche van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland? Vragen die zich opwerpen bij lezing van het programma voor de negende Truckroll Zeeland. De officiële opening van dit evenement, zo meldt de organisatie althans, wordt verricht door burgemeester Van Best van Sas van Gent en gedeputeerde J, Suurmond van Provinciale Staten in Zeeland. (HdP) ren van de nieuwste n van flexibele werk- w bedrijf? Laat u dan d informeren door ndbureau. Terhole - H. Gerardus Majella. zat. 19.00 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zond. 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus (Tri- niteitskerk). zond. 11 u. Verrezen Christus: zat. 19 u. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 11 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.45 u. edior ASB: Bergen op zooi dstad Uitzendburo: Beren p Zoom, Breda, Etten-il ASA: Breda. Timing.- Bred, GEREFORMEERDE KERK DIENSTEN Axel: 10 u. dhr. W. van de Griend, 17 u. dhr. M. Rouw. Terneuzen: (Goede Herderkerk) 19 u. dienst, (Opstandingskerk) 09 u. ds. T. Don te Graauw. Zaamslag: 10 en 15 u. dhr. A. Ver- cauteren te Voorburg. GEREFORMEERDE KERKEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 10 en 15 u. ds. D. de Jong te Burlington (Canada). Hoek: 9.30 u. en 15 u. ds. A. Sou man. Terneuzen: 9. 30 en 15 u. ds. P. Storm. Zaamslag: 9.30 en 15 u. ds. H. Messelink te Voorthuizen/Barne- veld. zaterdag 3 augustus ZEVENDEDAGS ADVENTIS TEN Terneuzen (Goede Herderkerk) 10 u. ds. A. den Hamer. Middelburg Doopsgezinde kerk) 10 u. ds. R. James. Vlissingen ('t Anker) 9 u. ds. R. Ja mes. HET kan de spelling zijn. Anders hebben we in Hulst te maken met een fenomeen. Een koe die auto's ter wereld brengt. Want voor alle duidelijkheid: een limousi ne is een auto. Limousin, zonder edus, is de naam van een koeienras. 'stributiecentrum op Industrieterrein r deze uitdagende baan met toekomj re werkervaring met onderhoud en reken in en rond het gebouw. Verder derhoud van elektriciteits- en licht- eerde computersystemen en hef- zet u procedures op, vraagt u offertes alstromen en reset u sprincklerinstal. u de schoonmaakploeg aan en volgt uj ies op, U bent flexibel en tot sema- Bij voorkeur hebt u zowel een als een EHBO-diploma. 54 02 48, Juan Brea Piket elaarplein 33 zondag 4 augustus HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg (Sint Baafskerk): 10.30 u. ds. H. Valk. Axel: 10 u. ds. J. v.d. Hoek. Biervliet: dienst te IJzendijke. Breskens: 9.30 u. ds. J. Leent- faar-v.d. Brug. Cadzand: 9.30 u. dhr. Bauhede. Groede: 10 u. ds. R. Wasterval. Hoek: 10 u. ds. A. v.d. Maas. Hontenisse: 10 u. ds. A. de Meij Mecima (combi-dienst in Hulst). Hoofdplaat: dienst te IJzendijke. Hulst: 10 u. ds. A. de Meij Mecima. Nieuwvliet: 10 u. ds. C. Hoogen- doom. Oostburg: 10 u. kand. J. Riesebos. Philippine: 10 u. ds. M. Taal man-de Ruiter. Retranchement: 11 u. ds. Panne- koek. Schoondijke: 9.30 u. dhr. N. Peter- se (dienst in Herv. Kerk). Sint Kruis: 9 u. ds. H. Valk. Sluis: 9.30 u. ds. Pannekoek. Terneuzen: (Grote Kerk): 10.30 u. mw. C. Don. (Goede Herderskerk): 10 u. ds. A. Bosch. 19 u. ds. A. v.d. Maas. (Opstandingskerk): 10.30 u. ds. M. Heijting. (Ziekenhuis De Honte): 17.45 u. ds. D. Stap. (Ver pleeghuis 'ter Schorre'): 10.30 u. ds. W. Meeuse. ('Camping Braak man', Adorhal, bij Jachthaven): juli en aug. elke zondag 9.30 u. Oe- cum. dienst. Waterlandkerkje: 11 u. ds. de Vries. IJzendijke: 9.30 u. ds. J. v.d. Schee. Zaamslag: 10 u. ds. H. Reinders. DAAR STAAT hij dan. Tengere gestalte, bleek, ingevallen kop je, nagenoeg verscholen onder een gigantische bos in rode kleurstof gedrenkt haar. „Ziet er veelbelovend uit," zegt een schoolverlater tegen een veerti ger die net een beetje heeft ge deeld in de roem: „Hij is van ón ze generatie!" Armand, protestzanger en dope profeet. Geboren als Herman van Loenhout, maar als hij dope 'verkoopt', heet hij Manus. Hij weegt vijftig en heeft, zo rekent hij voor, in zijn leven al zo'n tachtig kilo hasj en wiet opge rookt. Hij weegt dus eigenlijk niets meer en zweeft als mager rookvlees boven zijn gympjes. „Als ik doodga wordt ik niet ge cremeerd, maar per ons ver kocht in de betere koffieshops," grapt hij. Het optreden in Cadzand begint- laat. Een enkele hard core fan staat geduldig te' wachten. Als de zanger éindelijk binnenkomt, is Big L nog maar half gevuld. Met de verlegenheid die hij zegt al lang kwijt te zijn, vertrekt hij weer, devoot gevolgd door een hippiemeisje dat zijn dochter zou kunnen zijn. Drie kwartier later is hij terug. Zeven vloerbedekkingtegels be dekken de houten pallets die als podium dienen. Net op tijd wordt nog een achtste aange rukt zodat Manus niet tussen de overblijvende kieren kan vallen. Hij wriemelt en draait aan de microfoonstandaard die op het randje van het podium balan ceert. Het ding valt om en zal dat blijven doen tot hij halver wege het optreden besluit het toch maar nét buiten het po dium neer te zetten. De zenuwen gieren zichtbaar door zijn toch al geteisterde keel. Zo te zien houdt hij het geen twee nummers vol. Dan veert hij op, gooit het haar naar achter en zingt met onverwacht krachtige stem 'Eén van hen ben ik'. 'Nog steeds!', roept hij er achteraan. De oude hit wordt 'fel gesmaakt' door het inmiddels talrijke pu bliek. Ouderen op de barkruk, jongeren op de grond, luisteren vervolgens naar zijn alternatie ve volkslied: 'O, Nederland, O kloteland'. Hij heeft er van alles op aan te merken, maar schijn bedriegt, want even later neemt hij Euro pa op de hak met 'Europanalfa- beet'. In het Russisch, in het Frans, in het Engels en in het. 'Antwaarps' maakt hij duidelijk dat het niks kan worden. Al die andere landen lopen immers achter. Nergens is het beter dan hier. De jongen die ze voor am per vijf gram hasj in een Bel gische cel stopten en drie dagen voor dood lieten liggen zou dat hebben beaamd. „Harry was-'n-jong-en-van-ze- ven-tien-jaar," zingt hij met de nadruk op elke lettergreep. Dat was nog uit de tijd dat hij platen maakte voor Johnny Hoes. Van Henk Wijngaarden, een ander raspaard uit diens stal, leent hij even 'Met de vlam in de pijp', al leen gaat het deze keer niet over een vrachtwagen. Een deel van de ouderen in het publiek is vooral gekomen om te lachen. Tussen de liedjes door bedient hij hen op hun wenken met soms rake spitsvondighe den, soms flauwe grappen. Hoogtepunt is 'Het Alfabet'. Het publiek roept een letter, Ar mand plakt daar dichtregels aan. Leuker dan Willy Alfredo, maar altijd over drugs. Het hippiemeisje zit de hele avond aan zijn voeten. Lispelt elk woord, elk liedje mee, alsof het om het zingen van een man tra gaat. Armand als religie. Te genover haar zitten leeftijdsge noten, van wie het er een na een tijdje toch teveel wordt. Demon stratief stapt ze op. Ze mist daardoor de mooie ballade over de 'rode man', de indiaan die grond van onder zijn voeten weggemaaid ziet worden door de blanke kolonisten. En na tuurlijk 'Ben ik te min'. Zijn grootste hit, waarmee hij het eerste uur afsluit. Met gebogen hoofd verdwijnt de zanger rich ting kleedkamer. Kijkt even in het gezicht van een willekeurige toeschouwer en zegt 'Tot straks'. (RV) Herinnert U zich nog hoe moeilijk ik het vakantiegevoel te pakken kreeg in Cadzand? Dat ligt niet aan camping Hoogduin, waar we een mooie ruime plek hebben en waar men service nog hoog in het vaandel draagt. Ik wijt het aan het uitblijven van echt strand weer en het feit dat het 'wes ten' voor ons nu eenmaal be kend terrein is. In een hernieuwde poging om dat ontspannende vakantiege voel te veroveren, besluit ik in het dorp na de boodschappen een terrasje te pikken. Blue Corner is de toepasselijke naam. Het biedt uitzicht op de lange rij palen die worden aangeprezen als 'het langste kunstwerk van Europa' en die mij als fietser even daarvoor alle uitzicht had benomen. Toeristen lopen snel langs; zonnebril op, wintertrui aan. De temperatuur weerhoudt mijn kinderen er niet van om een ijsje te vragen. 'Niet mee op het terras komen', waar schuw ik, wijzend naar het verbod dat duidelijk zichtbaar op het windscherm 'is aange plakt. Ik wil wel even mensen kijken. Bodywarmers, dichtge- ritste trainingspakken, dikke vesten, windjacks. Ze stappen dapper door de storm. Jonge meisjes tonen bibberend hun navel, Een enkele durfal heeft blote knieën. 'We mogen blij zijn dat het niet regent,' roept het campingvolk elkaar schijnheilig toe. Vanachter het windscherm zie ik alleen dichte schoenen, spij kerbroeken en verwaaide kap sels. De vlaggen aan de gevels staan strak, windmolentjes naast bakken vol onverkochte strandballen draaien dol. Ze hoeven mij niets te vertel len, ik weet wel hoe hard het waait; gisteren fietste ik met twee half onwillige kinderen naar Breskens. Een felle noordenwind pal op kop, dat was afzien. Slippend door het opgewaaide duin- CHRISTELIJK GEREFORMEER DE KERKDIENSTEN Zaamslag: 10 en 15 u. leesdien- sten. Door Marjon Sarneel zand, een strak blauwe hemel en een heldere lucht. Het was niet zó maar dat ik voor de fiets gekozen had; na bijna twee weken te zijn over geleverd aan het openbaar ver voer heb ik m'n buik ervan vol. De zomerbus leek mij thuis nog een schitterende oplossing maar uitgerekend de Zeeuwse attracties zijn niet in de route opgenomen. Voor Neeltje Jans moet je met de reguliere bus die volgens schema wegrijdt als de boot aanlegt. Wil je naar het Arse naal dan krijg je een complete stadsrit door Vlissingen. Als je naar Miniatuur Walcheren gaat, word je ongevraagd ge trakteerd op een sightseeing tour door de omgeving, inclu sief een half uur wachttijd bij het overstappen. Prima geregeld! Ik begrijp ab soluut niet dat de zomerbus dit soort bestemmingen niet aan doet. De bussen zouden dan niet halfleeg langs de campings op en neer hoeven rijden. Nu is de kans groot dat dit schitterend initiatief gedoemd is een zach te dood te sterven. Vast niet de bedoeling en het zou mede voorkomen kunnen worden als er wat meer bekendheid aan het project gegeven zou wor den. Posters in de recepties van de campings, dienstregelingen op een opvallende plaats op de balie of beter nog; standaard bij het informatiepakket dat de campinggast bij aankomst krijgt. Liefst met een praatje erbij; hoe gemakkelijk en goedkoop het is, maar ja, dat is misschien te veel gevraagd. EVANGELISCHE GEMEENTE Terneuzen: (De Kandelaar) 10 u: dhr. C. Goudswaard. Zeeland Rond verschijnt elke zaterdag in de Zeeuwse editie van dag blad De Stem. Bijdragen deze week van Camile Schelstraete, Wim Kooyman, Peter van den Assem, Ronald Verstraten, Jan Jonkman en Marjon Sarneel. De redactie stelt reacties op prijs. Geen anonieme inzendingen, en niet op rijm. Voor tips, wetenswaardigheden, op- of aanmerkingen belt u: 0115 - 645769. U kunt ook schrijven naar; Post bus 145, 4530 AC Terneuzen. VRIJE EVANGELISCHE GE MEENTE Breskens: 9. u. dhr. J. Verduijn te Wemeldinge. Nieuwvliet: 10.30 u. dhr. J. Ver duijn. Retranchement: 10 u. Kandidaat J. Riesenbos te Oostburg. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Aardenburg: 10. 30 u. Mevrouw Schopenhauer/Kortland te 's- Heerenberg. Middelburg: 10 u. ds. E. Borren. CHRISTEN GEMEENTE DE HOEKSTEEN Oostburg: (Gebouw De Hoekzak) 10 u. dhr. C. Crezee. behoeve van woning- en tad'. ters ertoe genoopt hebben in de nachtelijke uurtjes erop uit te trekken. Ze zouden zich bedie nen van een nochtans onbeken de methode om de cirkels in het graan te trekken. Met als enig doel voldoende stof te creëren voor verhalen. In sommige krin gen wordt dan ook gefluisterd over 'komkommercirkels'. Bij ons op de redactie is er niets over bekend, maar blijkbaar is de aanhoudende roddelstroom wel doorgedrongen tot het Ter- neuzense gemeentehuis. Een voorlichtingsambtenaar heeft er inmiddels een gewoonte van ge maakt, om het schoeisel van verslaggevers te controleren op komkommer- en graanresten. „Laat je schoenen eens zien," klinkt het dan goedgemutst. Maar een goed verstaander kan aan de intonatie horen dat iede re journalist er van verdacht wordt op gft-afval te lopen. Zo len en hakken worden aan een scherpe analyse onderworpen. Stel dat het gerucht waar is. Zullen we toch weer over die dekselse cirkels moeten begin nen... (PvdA) TIJDENS een partijtje wichel roedelopen hebben mijn vrouw en ik besloten er thuis niet lan ger over te praten: de 'myste rieuze' graancirkels. Er is nu ge noeg over gezegd en geschreven, zo concludeerden we eensge zind. De afspraak is tot 'onge schreven wet' verheven en ei genlijk ben ik - door het schrij ven van dit verhaaltje - al dik en breed in overtreding. Maar vooruit. Op de keper beschouwd begrij pen we de ophef eigenlijk niet. Wat is er nu zo mysterieus aan die graancirkels? Het antwoord luidt kort en bondig: helemaal niets. We hebben de tarotkaar ten er eens op losgelaten. AI snel bleek dat de cirkels gewoon parkeerplaatsen zijn voor een tot dusver onbekend ruimtevolk vanachter de pan-planetaire melkweg van Astrómada. Echt niks om je druk over te maken. Zulks werd ook nog eens beves tigd tijdens een regressie-sessie van anderhalf uur. Onderzoek naar de lading van de aardstra- len en een kort telefonisch on derhoud met Yomanda gaven ten derde male aan dat we op het juiste spoor zaten. Kon ook bijna niet anders. Immers, stier en boogschutter hebben elkaar gekruist in het vierde huis, dus wat dat betreft is de zaak glas helder. Het devies luidt dan ook: natuurkundig genezers en wichelroedelopers, keert huis waarts. Niets wijst op een bij zondere gebeurtenis. Alhoewel. Er doet een hardnek kig gerucht de ronde, dat de cir kels 'nep' zijn. Een journalistiek complot. De komkommertijd zou enkele vakbroeders en -zus- NIEUW-APOSTOLISCHE KERK Terneuzen (Schuberthof 31): 10 u. dhr. R. Brink. ij op korte termijn in con- Voor geestelijke bijstand in het weekeinde is onderstaande pasto rie te bereiken. OOST-ZEEUWS-VLAANDEREN Huist, Hontenisse en Koewacht - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. P. v.d. Veeken, Hulst, tel. 0114-319240 of 381000. WEST-ZEEUWS-VLAANDE- REN Van zond. 12 u. tot maand. 20 u. Past. M. Janssen, tel. 0117-461208 (bgg. Ziekenhuis Oostburg: tel. 0117-459000). KANAALZONE Terneuzen, Philippine, Axel, Westdorpe, Sas van Gent, Zuid dorp e - Van zond. 12 u. tot maand. 24 u. Past. W. Vervaet, tel. 0115- 561532. Vogelwaarde - De Stichting Welzijn Ouderen Hontenisse geeft in sep tember enkele cursussen voor ouderen. Op 10 september start in het wijksteunpunt aan de Wilgenstraat in Vogelwaarde de cursus 'open school voor ouderen', in samenwerking met het ROC. Naast Nederlandse taal en rekenen komen in tien lessen allerlei onderwerpen aan de orde die ouderen belangrijk vinden. In het wijksteunpunt in Vogelwaarde begint 6 september een cursus En gels voor beginners. Opgeven voor deze cursussen kan in het SWO- kantoor in het gemeentehuis te Kloosterzande. P Oosterhout. "lijkse bezorgwerkzaamheden vra- rouwbaar bezorger (m/v) met goede nschappen en in staat om om te 'welijke zaken. In bezit van rijbewijs gebruik van eigen auto tegen pas- g. Bij voorkeur woonachtig te Oos- en 5 uur per dag in de namidda- weekend. cties te richten aan: KC Oosterhout. ZOMER. De tijd van de kom- lende consument te verleiden tot dealer in Axel kan vooralsnog kommerverhalen in de krant. De de aanschaf van een nieuwe au- niemand profiteren van de 'fan- tijd ook van allerlei stuntaan- to. En wel meteen. Want er is tastische summer sale aanbie- biedingen en zomerkoopjes. De veel te halen. Standaard aircon- dingen'. Ze zijn daar met vakan- kassa moet nu eenmaal ook in ditioning op de Air-line model- tie, al draait de nevenvestiging slappe tijden blijven rinkelen, len, fikse prijsverlagingen, en in Hulst gewoon door. Het is Het Franse automerk Peugeot 2000 gulden gratis accesoires. alsof je uitgenodigd wordt voor doet deze weken van zich spre- Dit alles om je nog lekkerder in een feestje en aan de deur krijgt ken met een voordeelactie onder een Peugeot te voelen. Zoals va- te horen dat je niet welkom de noemer Summer Sale. In pa- ker bij verleidelijke adverten- bent. In Axel dus nog geen sum- ginagrote advertenties probeert ties ziet de werkelijkheid er iets mer sale, maar eigenlijk meer Peugeot de zoekende en twijfe- anders uit. Want bij de Peugeot- een summer sleep. (FD) Terneuzen, stad van de Vliegende Hollander, heeft naast de neuzen- bolus en de neuzenneut een nieuwe noviteit bij gekregen in de volksmond. Het nieuwe stadskantoor naast het stadhuis is vanwege de kleine ramen al uitgeroepen tot de neuzenbajes. De grappen en grollen zijn niet van de lucht. ,.De ambtenaren kunnen zo in ieder geval niet naar buiten kijken of in het ergste geval naar buiten springen." zijn veel gehoorde opmer kingen. Architect K. van Velzen had wat dat betreft een vooruitziende blik. Bij de presentatie zei hij al op ludieke wijze dat de kleine ramen be doeld waren om de ambtenaren niet af te leiden. (JJ) Aflevering 471 (vervolg van aflevering 470) De schoonste meisjes uit de stad Die hebben op ons lust. Zij hangen allen aan ons gat Zij laten ons niet gerust. De gouverneur zijn dochter sprak Is u die ik gaarne zie? Maar ik heb daar een brief op zak Van prinses Stephanie. Ik woon ook vast in een paleis Als'ik eens trouwen moet Of wel in 't armhuis van Mat- thijes 'k Weet 't nog niet goed. Maar daar stoefen wij niet mee (bis) Wij laten 't gaan. Hoe schoon wij zijn gaat nie mand aan (bis) Wij stoefen daar niet mee, wij laten 't gaan. 'k Heb ook lang naar school ge weest Al tot mijn zeven jaar. Ge weet ik heb de hooge school gedaan Bij boer Andries, t'is waar. Wij worden dagelijks daar ver noemd 'k Heb het in den snuit Wij worden opsteller benoemd Te Gent in 't blad Vooruit. Minister worden wij misschien Al door ons slim verstand. Dan zult zij wond're dingen zien Alhier in ons Belgenland. Maar saar stoefen wij niet mee (bis) Wij laten 't gaan. Hoe slim wij zijn gaat niemand aan (bis) Daar stoefen wij nie mee, wij laten 't gaan. Van zingen krijgt ge een droge keel Daarom sluit ik mijn lied'. Heeeft er iemand eenen kluit teveel Tracteer ons als u blieft. Want ik vergat mijn portemon nee En zie mij hier nu staan. En hij heeft ook al zijne pree In pintjes bier verdaan. En plakken mogen wij hier niet Madam heeft dat gezeid. Want wij staan hier nog 'n frank of tien Van over langen tijd. Maar staar stoefen wij niet mee (bis) Wij laten 't gaan. Hoeveel men plakt gaat nie mand aan (bis) Wij stoefen daar niet mee, wij laten 't gaan. Pegam. notarissen en is een samenwerking tussen de maat- 'men Advocaten en Nouwen Notarissen. ocaten heeft vestigingen te Rotterdam In totaal werken er circa 55 advocaten ap 'sche gebieden binnen deze maatschap. DVOCATEN ZOEKT EEN VOOR DE VESTIGING BRED* dersteunen van 2 a 3 advocaten van een secretarieel-juridische ople1' van WP 5.1 en een goede typevaardig- heersing van de Nederlandse en Engelse t met een dictafoon in teamverband kunnen werken rvaring op een advocatenkantoor k van 36,25 uur per week fulltime) ris afhankelijk van leeftijd en ervaring d pakket van primaire en secundaire &1 rden. itie-eisen voldoet, dan bent u de juridis /ij zoeken. en c.v. voor 12 augustus a.s. richten Vliet wnd. maatschapsdirecteur, p°st botterdam.

de Stem | 1996 | | pagina 21