DE STEM PERSOIMEE ORGANISATIE DESKUNDIGE m/v toekomst kleur bij Fuji. Hoek Engineering bv DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND DIVERSE VACATURES VOOR MTS'ERS EN MLO/MAS'ERS U weet precies wanneer het tijd is voor een kijkje Rabobank Mark en Dintel DE STEM ZATERDAG 13 JULI 1996 Welke MTS'er smult an zoveel complexe i ■DOMS Fuji in Tilburg blijft groeien. Dankzij de inzet van de bijna 1.300 medewerkers loopt de produktie van fotorolletjes, foto papier en offsetplaten voortreffelijk. Zelfs zo goed dat er op korte termijn plaats is voor nieuwe technici op MTS-niveau in onze fabriek voor kleurenfilms. Het produktieproces omvat verschillende stadia, waarbij film wordt voorzien van verschillende lichtgevoelige coatinglagen. Dit gebeurt met emulsies die ook in eigen huis worden samengesteld. Vervolgens worden de produkten op maat gesneden, afgewerkt en 100% lichtdicht verpakt. In dit hele proces staat de technologie op een ongekend Tot zover de feiten over de functies. Daar willen we nog het volgende aan toevoegen. Bij Fuji draait 't om kwaliteit en mensen. hoog niveau. Ten eerste omdat fotografisch materiaal om een uitzon derlijke nauwkeurigheid vraagt. Ten tweede omdat Fuji zelf er een zeer hoge kwaliteitsstandaard op na houdt. wumSL 9TJ5 p I Pt n I pnh Waarvoor zoeken we nu precies nieuwe mensen? Voor de afdeling "Emulsion", waar de emulsies worden samengesteld, zijn we op zoek naar nieuwe technicians. Met MTS Procestechniek ofVAPRO B en een paar jaar ervaring in een procestechnologische omgeving, die zich niet laten afschrikken door geavanceerde hightech. Het gaat om een 5-ploegendienst. Bij de afdeling "Coating", waar emulsies aangebracht worden op het papier of film, is ruimte voor nieuwe tech nicians met een jaar of twee werkervaring. We zoeken vooral MTS'ers met Procestechniek of VAPRO B, Werktuigbouwkunde of Electrotechniek en enkele MLO/MAS'ers voor een zeer brede inspectie-functie. Er wordt gewerkt in een 5-ploegendienst. - ..Xij Hf Om topkwaliteit te kunnen garanderen wordt er gewerkt met zeer geavanceerde technologie. Hierbij is de inbreng van alle medewerkers essentieel. De organisatie is zo ingericht, dat iedereen de ruimte heeft om mee te denken en voorstellen te doen voor verbetering. Binnen de ploegen is de sfeer zeer goed, er wordt intensief overlegd over o.a. de taakverdeling. Van elke medewerker wordt een grote zelfstandigheid en eigen initiatief gevraagd. Er wordt hard gewerkt. Het takenpakket is vrij breed, en biedt daardoor continu variatie en blijft vaktechnisch uitermate boeiend. De nieuwe collega's kunnen wat ons betreft snel beginnen. Schrijf in een korte sollicitatiebrief waarom je bij ons zou willen werken. Vermeld je opleiding en ervaring, voor welke functie je schrijft en (i.v.m. een eventueel sollicitatiegesprek) wanneer je op vakantie bent. Stuur je brief voor 2 augustus, onder vermelding van PZ-EC, naar Fuji Photo Film B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 90156, 5000 Lj Tilburg. Voor meer informatie kun je bellen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 013 - 579 19 11. Wie wordt uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek ontvangt een uitgebreid informatiepakket over Fuji. Hoek Engineering b.v. is een ingenieurs projectenbureau met vestigingen in Breda, Deventer, Haarlem, Rotterdam en Utrecht. Wij voeren werkzaamheden uit op diverse vakgebieden zoals: werktuigbouw, bouwkunde, weg- en waterbouw, elektrotechniek. Deze werkzaamheden zijn o.a. teken-, ontwerp- en berekenwerk, bestekschrijven, calculatie, werkvoorbereiding, planning en kostenbewaking, projectbegeleiding, opzichterswerkzaamheden en directievoering. Onze opdrachtgevers zijn: advies- en constructiebureaus, productiebedrijven, machinefabrieken, bouw en aannemersbedrijven, architectenbureaus en overheidsinstellingen. Voor de afdeling WERKTUIGBOUW zoeken wij een: PROJECT Binnen dit project dient een sterk groeiende serviceafdeling, die internationaal opereert, omgezet te worden naar een professionele serviceorganisatie, op het gebied van zwaar transportmaterieel. De service bestaat uit hoofdzakelijk eerste lijnsonderhoud. TAKEN - Uitvoeren van een haalbaarheidsstudie. - Geven van een realisatieadvies. - Bepalen van het te volgen beleid. - Implementeren. - Rapportage uitbrengen aan directie. FUNCTIE-EISEN - HTS/TU werktuigbouw en/of bedrijfskunde. - Enige jaren ervaring op het gebied van service bij voorkeur in transportorganisaties zoals b.v. luchtvaart, scheepvaart, wegtransport. - Leeftijdsindicatie: minimaal 35 jaar. - Praktijkgerichte instelling. - Internationaal kunnen werken. - Goede beheersing van de Engelse taal. Contactpersoon: dhr. Steven C. Middelkoop Nieuwe Ginnekenstraat 39b, 4811 NN Breda Tel. 076-5203400 Fax 076-5203430 hypotheekadviseur m/v Mensen die op zoek zijn naar het huis van hun dromen hebben vaak geen idee wat er allemaal moet gebeuren als ze het eenmaal hebben gevonden. Als hypotheekadviseur van de Rabobank Mark en Dintel realiseert u zich dat als geen ander. Dus u neemt rustig de tijd om samen met uw klanten alles te bespreken. Van het bod en de hypo- theekvorm tot de verzekeringen en een eventueel krediet. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van uw klanten. En daadwerkelijk met ze samenwerkt. U bent voortdu rend alert en neemt het initiatief. Waardoor u op iedere vraag antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. Daarvoor is het ook belangrijk dat u de ontwikkelingen op de lokale huizen markt op de voet volgt. Zodat u uw klanten kunt wijzen op alterna tieven. En potentiële klanten kunt benaderen met een aantrekkelijk financieringsaanbod. U hebt een opleiding op hbo- niveau en een aantal jaren werk ervaring in een commerciële functie. U bent ondernemend, commercieel, ambitieus en initiatiefrijk. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W.A. Lauwen, segmentmanager eigen huis/financiële advisering, telefoon (0165) 51 65 00. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Mark en Dintel, Postbus 21, 4750 AA Oud Gastel. ik aa een bond oprichten:! Voetbal Bond (AVB). Heb. daarop Soestdjk nog een «stand over, dan krijg ikf dikaat Koninklijk en mag i fflii betreft, ook nog een I Als ik zo links en rechts dc ming eens peil, wordt die binnen een jaar groter dan die bond met een N ais tweede letter en dan kunnen we aan de slag. Om te beginnen gaan we bet voetbalseizoen inkor ten tot een week of zes: drie weken voor de win terstop, en drie in het voorjaar. Tijdens dat sei- zoentje iedere maandag één paginaatje met een aardig wedstrijdverhaa) of voor mijn part een in terview met een in het voetbal verdwaalde ziel die iets zinnigs te vertel len heeft. Geen gezever meer over transfers die wei of niet doorgaan, ge woon aan het begin van de competitie één com pleet overzicht van wie waar naartoe gegaan is en wie het nog weet, heeft pech gehad. Die stuurt eventuele belang stellenden maar een adreswijziging als er einde knoop doorgehakt is. Ik heb mijn buik meer dan* al dat geleuter rondom di die zich koning durft te nj maar waarin ze na bonder jaar nog steeds niet gesla; om de regels voor eens en1 tijd vast te leggen. Niet wat uitmaakt dat er iedere: weer drie of vier van de bek ste spelregels veranderd of past worden, want de mer van worden toch consta kracht zonder dat er op e| geblazen wordt. Terwijl ik nog maar ampel men ben van de verbazin het sprookje van King Rich prinses Daphne is de spanr Tour de France van de jai gentig in volle gang en be over een week de Olyn Spelen. Je zou dus mogt wachten dat er even wat afgeieuterd wordt over voetbal, zeker na de feno prestatie van ons Oranje schip in Albion, en de cor schijnt gelukkig pas eind ai te beginnen. In plaats daarvan worden te kranten vervuild met alle zin over ex-Ajacieden die verschillende clubs lopen ren. Over een verwende aanse puber die niet kan t in het saaie Eindhoven. 0\| Spartaan van middelbare die in Breda nog een paar nen uit wil waaien, maart' zin heeft om in Rotterd^ paar openstaande rekenin fatsoenlijke wijze te vere Pfffffff, schei nou eens met al die onzin, heren, ikj het nou onderhand wel. De scheidsrechters maken tussen ook bont. Die dre gaan staken als ze stra. tweemaal zoveel gaan ver Van mij mogen ze, maar op die Cooper-test in Zd twee keer zo ver lopen. D; we het misschien nog eer maken dat er terecht voor spel gevlagd wordt. In pla dat zo'n buikige knakker de zoveelste keer niet in si; op tijd op zijn üjntekomerfj komen amechtig zijn dur in arremoede maar weer o steekt bij iedere voorzet. V| ie nog meer voor joker staan in dat allang verlorer je. Verder wil ik er minste Week of zes helemaal nie? over horen. Ik ga lekker zitten draaien voor die ve de Denen in de Tour, al dat die duivelse Bask vanr morgen als een sluipmoo ol zijn concurrenten in weg zai gaan vagen. Verd me een paar weken voor 2|tten verlustigen aan d ochte koning der sporten, hek. Aspirant-leden van c zgn intussen van harte we Léon

de Stem | 1996 | | pagina 8