EEN VASTE BAAN ALS UITZENDKRACHT? Bj Sne UITZEIUDWERK get wac VACATURES Vedior Medi Interim VACATURES Vedior Kansen in tijdelijk werk VERKOPER M/V DE STEM E L PERSON Arbeidsbureau: Bergen op Zoom, Breda, Steenbergen, St. Maartensdijk, Roosendaal, St. Willebrord, zevenbergen, Etten-Leur, Oosterhout, Almkerk. ASB: Bergen op Zoom, Breda Etteiu Vedior ASB: Bergen op zoom, Roosendaal, Breda, Etten-Leur, oosterhout, Raamsdonksveer. Werknet: Bergen op Zoom, Breda. Adia Personeelsdiensten: Bergen op zoom corinch Roosendaal, Breda, Oosterhout. Randstad Uitzendburo: Bergen op Zoom, Gorinchem, Werkendam, Goes, Steenbergen, Roosendaal, Oudenbosch, Zevenbergen, Breda, Etten-Leur Oo hout, Raamsdonksveer. Tènce: Terneuzen, Roosendaal, Breda, Etten-Leur. Dactylo: Bergen op zoom, Roosendaal, Raamsdonksveer. Unique: Roosendaal, Breda. ASA: Breda. Timing- Bred ASB Bergen op Zoom Breda Breda Dongen Etten-Leur Goes The flexible workforce Assistent-inkoper m/v Medewerker crediteurenadministratie m/v Native speaker Japans m/v Commercieel medewerker binnendienst m/v Commercieel Medewerker Particulieren m/v Meewerkend voorman m/v Magazijnmedewerker m/v Allround medewerker m/v Vakantiekrachten m/v Meewerkend voorman m/v Operator extrusie m/v ■v randstad uitzendbureau GEVRAAGD PER DIRECT: TELEFONISCH INTERVIEWEN bij HELIVIEW - KRAAMVERZORGENDEN - ZIEKENVERZORGENDEN/ MDGO-VP'ers - A/B/Z-VERPLEEGKUNDIGEN - HBO-V'ers - I.C.-VERPLEEGKUNDIGEN - APOTHEKERSASSISTENTEN JM ASB Oosterhout Roosendaal Terneuzen Tilburg Waalwijk The flexible workforce Schatting vo< i Drank en druji leiden tot verwondingen DE STEM ZATERDAG 13 JUL11996 X Uitzendkrachten hebben meer vrijheid, maar tegelijkertijd ook minder zekerheden dan men sen met een vaste baan. Dat gaat de komende tijd verande ren. Er staat nieuwe wetgeving en een nieuwe CAO voor Uitzend krachten op stapel waarin wordt geregeld dat de uitzend kracht steeds meer zekerheid krijgt, naarmate hij of zij langer voor het uitzendbureau werk zaam is. Alhoewel er in de toekomst for meel wel gelijk sprake zal zijn van een arbeidsovereenkomst, verandert er feitelijk in vergelij king met de huidige situatie niets zolang door de uitzend kracht nog niet in 26 weken voor het uitzendbureau is ge werkt. Als de uitzendkracht in deze periode bijvoorbeeld een arbeidsovereenkomst wil aan gaan met een andere partij, dan mag dat Het uitzendbureau zal dat niet tegenhouden. Na deze periode krijgt de uit zendkracht langzaam maar ze ker steeds meer rechten én plichten. Nadat de uitzend kracht 36 maanden voor het zelfde uitzendbureau heeft ge werkt (en zelfs al na 18 maan den als er maar van één inlener sprake is geweest) krijgt hij of zij van het uitzendbureau een arbeidsovereenkomst voor on bepaalde tijd aangeboden. Werken als uitzendkracht wordt al met al nog aantrekke lijker. zeker als u aan de slag gaan via ABU-uitzendbureau. Dan bent u er zeker van, dat de zaken perfect geregeld worden. Belangstelling ["RELATIEGESCI I PROMOTIE AR1 T-SHIHTS-SWE; SPORTKLEDINt jpORTPRWMf pbüÏpine7YersekVe- He toen199Ö zal niet in de dwijnen met het predikaa (Ik'. Althans, als het i tauranthouders in Philipf Het grote publiek laat het t( «eten omdat de mosselen vi L niet voorradig zijn. Deo evident: veertig tot vijftig ne 'echte' mosselen worden lerwacht. Weken later dan e" Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Vedior asb: het adres voor uw tijdelijke baan in de gezondheidszorg. Vedior asb heeft als dé uitzend organisatie in de gezondheidszorg voortdurend een groot aantal gevarieerde banen in de gezondheidssector beschikbaar. Onderstaand vindt u een selectie van de banen waarin u onmid dellijk aan de slag kunt. De banen zijn per vesti gingsplaats gerangschikt. De adressen van de ves tigingen vindt u in de Gouden Gids. Ergo-therapeut. Per meteen tot eind november, 20 uur per week. MDGO-VZ'ers/Verzorgingsassistenten met ruime ervaring. Info.: Joianda Kammenga, tel: (0164) 243750. MDGO-AW'ers/HBO-V'ers/Z-verpleegkundi- gen kunnen meteqn aan de slag in een tehuis voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten als groepsleider. Opdrachten zijn voor langere tijd, fulltime. B-verpleegkundigen kunnen doorlopend aan het werk op een Kinderpsychiatrie in Breda. Zoekt u steeds korte opdrachten, dan is dit precies iets voor u. Ziekenverzorgenden. In diverse verpleegtehui zen in Breda is continu werk voor ziekenverzor genden. U kunt kiezen uit losse diensten of full time opdrachten. A-verpleegkundige. In een algemeen ziekenhuis is afwisselend werk op diverse afdelingen voor de A-verpleegkundige die graag losse diensten werkt. Info.: Bianca de Zeeuw of Ineke Beurskens, tel: (076) 5225822. Diabetesverpleegkundige. Voor de regio West- Brabant (werkgebied tussen Bergen op Zoom en Tilburg) zoeken wij op korte termijn een diabetes- verpleegkundige op afroepbasis i.b.v. eigen ver- Longfunctie-assistent met aantekening en circa drie jaar ervaring. I.b.v. eigen vervoer. Info.: Isabelle van Waesberge of Lois van den Goorbergh, tel: (076) 5222777. Meewerkend teamleid(st)er. Op de somatische verpleegafdeling van een verzorgingstehuis is per 17 juli een vacature voor een meewerkend teamleid(st)er. Deze baan met toekomstperspec tief is in principe in dagdienst, incidenteel komt een avonddienst voor. Gedacht wordt aan een kandidaat met HBO-V of A-verpleegkundige oplei ding met leidinggevende capaciteiten c.q. -erva ring. Info.: Marc van Esch, tel: (0162) 313332. MDGO-AW'ers/Huishoudelijk assistenten (parttime). Bij een zwakzinnigeninstelling in Rijs- bergen kunnen gedurende de gehele vakantieperi ode MDGO-AW'ers/Huishoudelijk assistenten (parttime) geplaatst worden. Info.: Esther Bego, tel: (076) 5038040. B-verpleegkundigen/HBO-V'ers kunnen op psy chiatrische afdelingen bij instellingen in de regio Goes meteen geplaatst worden. Info.: Marjon van Capelle of Martine van Gemert, tel: (0113) 3223220. Voor een relatie in de omgeving van Rijen zijn wij op zoek naar een assistent-inkoper in de levensmiddelenbranche. Werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de hoofdinkoper bij het samenstellen van de gehele mix van artikelen. Je onder houdt hiertoe o.a. telefonisch en persoonlijk contact met leveranciers. Het betreft een full-time functie met eventuele doorgroeimogelijkheden. Wij zoeken iemand op MEAO-niveau met enige ervaring in de levensmiddelenbranche, beschikkend over goede communicatieve vaardigheden en commercieel ingesteld. Kennis van de Duitse taal in woord en geschrift is vereist. Informatie bij Majella Verseveldt, tel. (0161) 22 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor een relatie in de omgeving van Rijen zoeken wij een medewerker crediteurenadministratie. Het betreft een full-time functie voor langere tijd. Je kunt zelfstandig een crediteurenad ministratie voeren. Dit betekent ervaring met coderen, inboeken van crediteuren, werken met grootboekrekeningen, betalingen verrichten, externe contacten onderhouden en zelfstandig de maandafsluiting afhandelen. Functie-vereisten: MEAO'er met enkele jaren werkervaring, of HEAO'er BE met relevante stage ervaring. Beheersing van de Engelse taal en de computerpro gramma's Word for Windows en Excel is een must. Informatie bij Majella Verseveldt, tel. (0161) 22 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor een bedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar een native speaker Japans. U gaat werken als secretaresse voor één van de leden van de Raad van Bestuur, welke gedurende een periode van twee jaar in Nederland te werk gesteld zal worden. Tevens beheerst u de Engelse taal en bent u full-time beschikbaar m.i.v. half juli. Informatie bij Saskia Westerbeek, tel. (0162) 52 22 70, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. In deze functie verricht u alle voorkomende commerciële en administratieve handelingen zoals het uitwerken van offertes, controleren van ordergegevens, het verstrekken van informatie aan de klant, het uitwerken van bezoekrapporten en in overleg het volledig commercieel behandelen van kleine klanten. Het betreft een commerciële functie waarbij administratieve aspecten een belangrijke rol spelen en waarbij u het vermogen heeft om te kunnen inspelen op alle facetten welke zich in de markt voordoen. U heeft een opleiding op bijvoorkeur HBO- niveau en commerciële vaardigheden. U beschikt over kennis van de moderne talen. Informatie bij Marlies Altink, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Voor een nieuw te openen Financiële Advieswinkel in de omgeving van Bergen op Zoom zoeken wij een commercieel medewerker met secretariële ervaring. Advisering en verkoop van produkten en diensten inzake Spaar- en Betalingsverkeer zullen uw belangrijkste taken zijn. Daarbij komt de administra tieve afhandeling. Bent u inhet bezit van een diploma op MBO- niveau en heeft u minimaal 3 jaar werkervaring,dan hebben wij een afwisselende en uitdagende functie voor u. Informatie bij Tanja Scheeren-Rudolph, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor een distributiebedrijf in Breda zoeken wij per direct enthousiaste medewerkers die naast het begeleiden en motiveren van inpakmedewerkers zelf ook meehelpen met het inpakken van diverse produkten. Tevens gaat u zich bezig houden met licht administratieve taken. U kunt accuraat en zelfstandig werken. Deze baan is per direct voor lange tijd. U gaat in principe in dagdienst werken, maar bij drukte bent u bereid over te werken in de avonduren en op zaterdag. Informatie bij Marjan Mullié, tel. (076) 530 61 38, Breda, Zoete Inval 8. Met spoed zoeken wij een gemotiveerde magazijnmedewerker die bereid is van 6.00 tot 14.30 uur te werken. U gaat onder andere orders van verschillende afdelingen compleet maken. Enige ervaring met een vorkheftruck is een pré. U werkt accuraat en zelfstandig en u bent lange tijd beschikbaar. Informatie bij Marjan Mullié, tel. (076) 530 61 38, Breda, Zoete Inval 8. Bent u breed inzetbaar voor de produktie van reclamedragers en streeft u daarbij naar een perfecte uitstraling? Wij zoeken flexibele, handige, zelfstandige personen met verantwoordelijk heidsgevoel die graag binnen een klein en jong team zorg dragen voor de aflevering van een kwaliteitsprodukt. Bent u enthousiast en gemotiveerd en wilt u aan deze uitdagende functie inhoud geven neem dan contact met ons op. Informatie bij Annelies Kerckhoffs, tel. (0162) 51 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. Voor een agrarisch bedrijf zijn wij op zoek naar vakantie krachten, die een aantal weken in dag-, avond- en weekend dienst full-time willen werken. Je komt op een afdeling te werken, waar je inpak- en sorteerwerk verricht. Ben je beschikbaar? Neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Informatie bij llona Leenaarts, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor een bedrijf in Raamsdonksveer zoeken wij een MTS'er die ervaring heeft met PLC-besturing. Ben jij die handige persoon die de produktievloer in samenwerking met anderen draaiende houdt, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Vicky Verschoor, tel. (0162) 51 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. De functie is gericht op het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de produktie van kabel en draad. De werkzaam heden worden verricht in een 3-ploegendienst. Tot de werkzaamheden zullen behoren het ombouwen, instellen en bedienen van de extrusiemachines; het schoonhouden van machines en tools; het dagelijks uitvoeren van preventief onderhoud aan de machines; het controleren en opmeten van extrusietools en het verzorgen van enige administratieve taken. Uw opleiding ligt op minimaal LT5-C niveau, bijvoorkeur MTS- wtb niveau. Informatie bij Marlies Altink, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Voor het beheren van de vesti ging van T&T, beddenspeciaal zaak te breda. U bent: minimaal 26 jaar in staat om (na een in- werkperiode) deze zaak zelfstandig te runnen flexibel enthousiast een commerciële duizend poot en u heeft geen mentaliteit. „9 tot 5"- Dan kunt u uw schriftelijke solli citatie binnen één week sturen naar: T&T, Torenstraat 11 4811XV Breda Alleen diegenen die wij geschikt achten voor deze vacature ontvangen bericht. Uitdagend tijdelijk werk voor mensen met goede contactuele eigenschappen Heliview Marketingservice, een gerenommeerd markt onderzoeksbureau heeft gedurende de maand augustus meer interviewers nodig. Daarom is Heliview op zoek naar enthousiaste parttimers. Je kunt in onderling over leg zelf je werktijden inplannen, van maandag t/m vrij dag van 9.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.30 uur. Kun je goed met de telefoon overweg, neem dan con tact op met Cobie de Block, tel. 076-5144680 (5220009). Reageer op werkdagen, bij voorkeur 's ochtends tussen 9.30 en 10.30 of 's middags tussen 15.00 en 16.00 uur. HELIVIEW Marketingservice, Dreef 4 Breda. Medi Interim, het gespecialiseerde uitzendbureau voor de gezondheidszorg, is op zoek naar m/v: Medi Interim is een onderdeel van de START-organisatie. Kom langs of bel voor meer informatie: Medi Interim Breda, Van Coothplein 103, 4811 ND Breda, tel.: (076) 5203032. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Vedior asb: het adres voor uw tijdelijke baan in de gezondheidszorg. Vedior asb heeft als dé uitzend organisatie in de gezondheidszorg voortdurend een groot aantal gevarieerde banen in de gezondheidssector beschikbaar. Onderstaand vindt u een selectie van de banen waarin u onmid dellijk aan de slag kunt. De banen zijn per vesti gingsplaats gerangschikt. De adressen van de ves tigingen vindt u in de Gouden Gids. Wijkverpleegkundige/ziekenverzorgende in de wijk. Gedurende de gehele vakantieperiode is er in Oosterhout, Raamsdonksveer, Land van Heusden en Altena, Zevenbergen, Zundert en Chaam in de ochtenduren werk voor wijkverpleeg kundigen en ziekenverzorgenden in de wijk. heeft u belangstelling en eigen vervoer, neem dan snel contact op. Ziekenverzorgende. Sij een verpleegtehuis is voor lange tijd werk voor een ziekenverzorgende. Verpleegkundige. In het ziekenhuis in Ooster hout kan een verpleegkundige met ervaring op de longafdeling meteen en voor langere tijd aan de slag. Info.: Annet van den Hout, tel: (0162) 452824. Ziekenverzorgenden/bejaardenverzorgenden. Bij diverse verpleeg- en verzorgingstehuizen in Roosendaal e.o. is meteen werk voor zieken verzorgenden en bejaardenverzorgenden. Zowel fulltime als parttime opdrachten. Info.: Nancy Rombouts, tel: (0165) 545955. Bejaarden-/ziekenverzorgenden/A-verpleeg- kundigen. Bij diverse instellingen in Zeeuws- Vlaanderen is dringend behoefte aan bejaarden-, ziekenverzorgenden en A-verpleegkundigen. B-verpleegkundige. Bij een instelling is een op dracht tot het einde van het jaar beschikbaar voor een B-verpleegkundige voor 24 tot 40 uur per week. Info.: Eldina de Nijs, tel: (0115) 618600. Groepsleiders/HBO-V'ers/Z-verpleegkundi- gen. Bij diverse zwakzinnigeninstellingen in Til burg en omgeving is doorlopend werk voor groepsleiders, HBO-V'ers en Z-verpleegkundigen voor korte opdrachten. HBO-V'er/Z-verpleegkundigen. Bent u een HBO-V'er of Z-verpleegkundige die minimaal drie maanden beschikbaar is, neem dan snel contact op. Info.: Leslie Jaquet of Christel Hezemans, tel: (013) 5364027. A-verpleegkundige. In het ziekenhuis is onmid dellijk werk voor een A-verpleegkundige op afroepbasis. Bejaardenverzorgenden. In diverse bejaarden tehuizen is meteen werk voor bejaarden verzorgenden. Info.: Bernice van de Wiel, tel: (0416) 650500. Bent u gediplomeerd A-verpleegkundige of HBO- V'er, maar heeft u geen recente werkervaring in uw vak en wilt u toch weer aan de slag? Vedior asb biedt u de mogelijkheid een herintreders cursus voor A-verpleegkundigen te volgen. De cursus start op 3 september a.s. Wilt u meer informatie? Bel dan de vestiging in uw omgeving of neem contact op met Leonie van Loenhout, projectmanager gezondheidszorg, telefoon: (0162)458760. Door Harold de Puysseleijr Vlissingen - Het stanc uitrusten van personena met een snelheidsbegren? in Zeeland lang niet weg als veel mensen schien wel denken. Gezit vele verkeersslachtoffers opzichte van de rest var land, wordt zo'n verga maatregel in Zeeland verwachting veel s: maatschappelijk geaccep dan elders. Dat is de overtuiging van A der, secretaris van het Regi Orgaan Verkeersveiligheid VZ) te Vlissingen. De snelheidsbegrenzer kom Zeeland aan. Binnen nu er tien jaar is het zover, voo Lodder. Hij spreekt dan va paratuur die in personenau ingebouwd in combinatie m tectoren in de weg, die mak auto's bij de komgrens au tisch vaart minderen en nie der kunnen rijden dan de stane maximumsnelheid va tig of dertig kilometer per Lodder wijst erop dat d keersveiligheid in Zeeland rekenen heeft met twee problemen: snelheid en a] Vorig jaar vielen in het Ze verkeer 46 doden. Buiten onderzoeken hebben aange dat bij een verlaging met ééi cent van de gemiddelde sin het aantal slachtoffers mi procent vermindert. Daarbij komt dat de intei van het verkeer de komende alleen nog maar zal toen „Direct na de oorlog reden het hele land misschien 5C auto's. Nu spreken we op te van zo'n zes tot zeven miljoi to's," schetst Lodder de to' stige ontwikkelingen. Die volgens hem dat aan een meptele aanpak van prob als te hard rijden en alcol bruik in combinatie met keersdeelname niet valt te men. De consument zal daarbij koop toe (moeten) nemen prijs van een auto vijfho gulden duurder uitvalt, deze moet worden uitgeru: een snelheidsbegrenzer. 1 erkent Lodder dat het nu no zover is dat de bevolking di den op elkaar krijgt voor ee gelijke ingrijpende maatreg Terneuzen - Overmc drug- en drankgebr leidde gistermorgen vr ro de Goudsbloemsti in Terneuzen tot een ir dent waarbij een man een vrouw gewond ra ten. be man werd naar het kenhuis De Honte afgevo de verwondingen van vrouw konden ter pla door een arts beham worden. Rond half nege morgens kreeg de politie verzoek met spoed naai Goudsbloemstraat te rij baar lagen op straat een wonde man (38) en vrouw (44).Onderzoek v uit dat de man na drank uruggebruik agressief geworden en met een Was gaan zwaaien. De vr was er in geslaagd hem ®es afhandig te maken, e waarbij ze zichzelf Wondde. Vervolgens ha< ueiden de woning waari zich bevonden verlaten her evenwel de (glazen) v oeur te openen. Beiden Pen'hierdoor verwondir P-De man is in het zie uis op (je intensive can uehng opgenomen.

de Stem | 1996 | | pagina 14