DE STEM P E S O E L GRUNDFOS ABG eeKNOORT fairrirmtj Projectleiders 77" tempo-team projecten Uitkeringsadministrateur m/v zuid a/ nederlands installatiebedrijf b.v. UITVOERDER SPOORWERKEN VAN WELZENES SPOORBOUW A VAKANTIE MEDEWERKERS M/V AFDELINGSHOOFD BELEVINGSACTIVITEITEN m/v GRUNDFOS Motor Systems b.v. Schapenweide 5 4824 AN Breda A. een leerling- loodgieter/c. v. -monteur B. ervaren loodgieter/ c.v.-monteur OPROEP VElUEGENWOOKIHGEllS COMMERCIEEL MEDEWERKER TRANSPORTPLANNER De Vries Communicatie Centrum is op zoek naar een creatief schrijvend/commercieel talent tekstschrijver/ rel DE STEM ZATERDAG 6 JULI 1996 GRUNDFOS Motor Systems B.V., gevestigd in Breda, is een onderdeel van het internationale GRUNDFOS-concern met fabrieken in 16 Europese landen, Australië, Midden-Oosten, Azië, Mexico, Canada en de Verenigde Staten. Wij produceren en verkopen speciale en regelbare motoren voor ventilatoren en pompen. Ten behoeve van ventilatoren worden door ons ook transformatorregelaars geproduceerd. Binnen onze organisatie is onderstaande vacature ontstaan: TECHNISCH INKOPER (m/v) Voor deze zelfstandige functie zoeken wij iemand met een opleiding MTS-E of daaraan gelijkwaardig. Studerend voor of in het bezit van NEVI-I en bekendheid met MRP II en kantoor-automatisering is een pré. Kennis van de Engelse en Duitse taal ervaren wij als vanzelfsprekend evenals een sociaalvaardige en commerciële instelling. Wij bieden: een baan met ruimte voor eigen initiatief een goed salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde functie, dan kunt u uw brief, voor 20 juli 1996, richten aan: GRUNDFOS Motor Systems B.V. T.a.v. dhr. T. Flokstra Postbus 3130 4800 DC Breda Zuid-Nederlands Installatiebedrijf B. V. Z.N.Ite Berkel-Enschot is een zelfstandige dochteronderneming van Z.N.S. Holding B.V., één van de grootste staalbouwondernemin- gen in Nederland. De activiteiten van Z.N.I. bestrijken een breed terrein. Enerzijds heeft Z.N.I. de beschikking over een modern machinepark met vakkundig opgeleide mensen om diverse projecten te realiseren op het gebied van staalconstructies zoals bedrijfshallen, bruggen, trappen, leuningen en bordessen. Anderzijds is Z.N.I. een bedrijf, dat een grote know-how in huis heeft op het gebied van installatietechniek. Z.N.I. realiseert diverse projecten op het gebied van centrale verwarming, loodgieters- en sanitaire werkzaamheden. Wegens een sterke groei van onze installatiewerkzaam heden zoeken wij: Opleidingseisen: LTS installatietechniek. U dient bereid te zijn aan te vangen met een cur sus hulpmonteur installatietechniek. Enige jaren ervaring in installatiewerk woning bouw is vereist. Tevens dient u zelfstandig te kunnen werken. Opleiding: LTS installatietech niek, eventueel aangevuld met vakgerichte cur sussen (monteur installatietechniek). U dient in het bezit te zijn van rijbewijs B/E. Geboden wordt een salaris, dat met de functie in over eenstemming is. Ook de secundaire arbeidsvoorwaar den zijn uitstekend en er wordt een prettige werksfeer geboden. Interesse Dan dient u binnen twee weken na het ver schijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Zuid-Nederlands Installatiebedrijf B.V. Postbus 19, 5056 ZG Berkel-Enschot, t.a.v. dhr. G. Kre- mers. Van Welzenes Spoorbouw is gevestigd in Dordrecht en beschikt over een jarenlange ervaring op het gebied van aanleg, onderhoud en beheer van spoor-, tram-, en metro- en kraanbanen in binnen- en buitenland. Van Welzenes Spoorbouw is een bedrijfsonderdeel van Van Welzenes welke een werkmaatschappij is van NBM-Amstelland Infrastructuur Milieu BV. In de groep Infrastructuur Milieu zijn activiteiten op het gebied van wegenbouw, spoorbouw, milieutechnieken, leidingbouw, industrieservices en verkeers techniek gebundeld. Van Welzenes Spoorbouw wil in contact komen met een Daarbij denken wij aan een creatieve en flexibele persoonlijkheid van ca 30 jaar met een MTS Civiel Technische opleiding. Tevens beschikt hij over leidinggevende capaciteiten, goede technische en organisatorische talenten, sterke communicatieve en contactuele eigenschappen. Ervaring van minimaal 3 jaar in de uitvoering binnen de grond-, weg- en waterbouw-sector is in deze functie noodzakelijk. Ervaring binnen de railinfrastructuur is een pré. De taken van de uitvoerder bestaan uit het op een efficiënte en effectieve wijze uitvoeren van projecten; het adviseren ten behoeve van de calculatie en de werkvoorbereiding; het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en onderaannemers; het zorgdragen voor het aanleveren van gegevens voor de projectadministratie en het geven van leiding aan voorlieden en spoorleggers. Voor meer informatie over deze functie kunt u terecht bij de afdeling Personeelszaken van Van Welzenes, telefoon 078-6179200. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Schriftelijke sollicitaties met opgave van personalia, ervaring- en opleidingsgegevens, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Van Welzenes, Postbus 834, 3300 AV Dordrecht, t.a.v. afdeling Personeelszaken. STICHTING Stichting ABG Postbus 73 4600 AB Bergen op Zoom De Stichting "het Algemeen Burger Gasthuis" te Bergen op Zoom beheert 3 verpleeg huizen: In Bergen op Zoom het gekombineerde verpleeghuis "ABG" met 124 plaatsen voor somatische en 120 plaatsen voor psychogeriatrische patiënt-bewoners verdeeld over 8 verpleegafdelingen. Daarnaast is er een dagbehan deling met 14 somatische en 12 psychogeriatrische plaat sen. Bij het verpleeghuis zijn aanleunwoningen gesitueerd en er wordt ondersteunende zorg geboden aan een aantal verzorgingstehuizen in de regio. In Steenbergen het gekombineerde verpleeghuis "De Lindenburgh" met 30 plaatsen voor somatische en 60 plaatsen voor psycho geriatrische patiënt-bewoners verdeeld over 3 verpleeg afdelingen. Ook hier is een dagbehan deling met 8 plaatsen. In Ossendrecht het gekombineerde verpleeghuis "Mariahove"met 2 verpleeg afdelingen voor 30 somatische en 30 psychogeriatrische patiënt-bewoners. Vanuit de lokatie het verpleeghuis "ABG" zijn bovendien een aantal ondersteunende disciplines en stafdiensten voor de gehele Stichting werkzaam. Het totale personeelsbestand voor de Stichting bedraagt ongeveer 600 medewerkers, die zich verdeeld over diverse disciplines met veel zorg inzetten voor de patiënt-bewoners met langdurige en komplexe gezondheidsproblemen. Voor de komende zomermaanden (juli en augustus) hebben wij nog plaatsingsmogelijkheden voor op één van onze verpleegafdelingen. Onze voorkeur gaat uit naar leerlingen die de opleiding MDGO-VZ, MDGO-VP of HBO-V volgen of naar kandidaten die één van deze opleidingen reeds met succes hebben afgerond. Heb je belangstelling, dan kun je vanaf maandag 8 juli a.s. contact opnemen met de heer A.C. de Schepper (9.00- 12.00 uur), telefoon 0164-288884. Je sollicitatie kun je richten aan de heer A.C. de Schepper, onder vermelding van 40 034.ST/BN, op bovenstaand adres. Belaf Accountants Belastingconsulenten B.V. heeft een grote waaier van relaties in het MKB en de landbouw in Brabant. Gezocht wordt naar mensen die deze onderne mers met raad en daad bijstaan. Op dit moment zijn er de onderstaande vacatures: Twee HAS-sers, uit de agrarische sector ko mend, met administratieve interesse, die zich willen ontplooien tot adviseurs van landbouw ondernemers op technisch en administratief gebied. Een HEAO-er met fiscale interesse die zich, na een periode van het opstellen van balan sen en aangiften, wil ontplooien tot adviseur van MKB-ondernemers op fiscaal, commer cieel en administratief gebied. Een MEAO-er met interesse in loonadmini straties en het opstellen van balansen die zich verder wil ontwikkelen in de accountants of fiscale richting. Denkt u dat u zich op redelijke termijn tot relatie beheerder kunt ontwikkelen, nadat u uw kennis pakket heeft uitgebreid en aangepast, dan ge- iieve u uw handgeschreven sollicitatie met c.v. te richten aan: Belaf Accountants Belastingconsulenten B.V. g Baronielaan 228, 4837 BG Breda. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: voor de regio Brabant en Zuid-Holland. Wij bieden: - vast loon hoge commissie - interne opleiding - firmawagen na gebleken geschiktheid Wij vragen: - dynamische mensen om te werken in een jong team - leeftijd 21-50 jaar - in bezit eigen auto Telefonische reacties a.s. maandag tussen 09.00- 16.00 uur: 076-5873066 DONGEN - WAALWIJK - MOERDIJK Het dienstenpakket bestaat uit: het inzamelen en verwerken van bouw-, sloop-, industrie- en huishoudelijk afval; handel in zand, grint en puingranulaat; grond-, sloop- en bestratingswerkzaamheden; containerservice. Voor genoemde activiteiten zijn wij op zoek naar: voor onze nieuwe vestiging te Moerdijk, die de contac ten met afnemers onderhoudt en uitbouwt, zoekt naar nieuwe potentiële afnemers en daarbij ook adviseert met betrekking tot de afvalproblematiek, met het uit eindelijke doel opdrachten te verkrijgen. Profiel: opleiding minimaal MBO commerciële richting; ervaring in vergelijkbare functie; inzicht of ervaring in de bouwwereld is een pre; een grote mate van doorzettingsvermogen, enthou siasme en goede contactuele vaardigheden. voor onze hoofdvestiging te Dongen. Profiel: MBO'er met ervaring of gelijkwaardig; allround organisator en paniekbestendig; Jogistieke kennis en ervaring; zowel een uitstekend praktisch als analytisch denk vermogen; ervaring met geautomatiseerde systemen; ervaring uit de branche heeft de voorkeur. Uw schriftelijke reactie te richten aan: 5 Van den Noort Bedrijven, Industriestraat 9, 5107 NC iê DONGEN S Tempo-Team Projecten is een landelijk opererende organisatie, gespecialiseerd in detachering op projectbasis, werving en selectie, begeleiding en personeelsmanagement, op verzoek van opdrachtre uit diverse sectoren. 1 Voor onze vestiging in Breda met als opdrachtgever de gemeentelijke Dienst Sociale Zaken in die regio, zoeken wij een: Tot de belangrijkste taken behoren ondermeer: invoeren van het automatiseringstraject; ondersteuning van de dagelijkse werkzaamheden op de uitkeringsadministratie. Profielschets gedegen automatiseringskennis zoals GIDAS/GISO; recente ervaring in een soorgelijke functie. Informatie en sollicitaties Belangstellenden voor deze part-time functie van 2 maanden kunnen telefonisch contact opnemet met: Tempo-Team Projecten bv, Loes van der Zande, Nieuwe Ginnikenstraat 38, 3811 NS Breda Telefoon; (076) S22 03 57. internationale expeditie TRANSPORT FORWARDING WAREHOUSING Wij denken hierbij aan een jo een opleiding op middelbaar niveau, die; V Bij voorkeur de Engelse en Duitse taai goed beheerst, zowel in woord ais geschrift p Ervaring heeft in het vervoer van eompleetwacbten, deelpartijen en stukgoed Bekend ia met, of geïnteresseerd fa in. geautomatiseerde planningssystemen e Commercieel aangelegd is e Een flexibele instelling heeft voor wat betreft de werktijden Beschikt u bovendien over goede contactuele eigenschappen, sociale en communicatieve vaardigheden en tevens het vermogen om zowel zelfstandig als in groepsverband te werken, dan bent u wellicht de juiste persoon om ons team te komen versterken. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., binnen 14 dagen te richten aan de directie van Bintrex bv, Postbus 461, 4900 AL Oosterhout Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn voor onze vestigingen te Moerdijk en te Sluiskil: m/v Taakomschrijving: Als projectleider bij Fabricom zult u zelfstandig en resul taatgericht multidisciplinaire pijpleidingprojecten uitvoe ren. Uw verantwoordelijkheden omvatten o.a. de organi satorische en de financiële kanten van de projecten. Wij zijn op zoek naar kandidaten die minimaal aan de volgende eisen voldoen: - HTS-wtb of gelijkwaardig door ervaring - managementkwaliteiten - ervaring in industriële pijpleidingsystemen - kennis van de Engelse taal - diploma Veiligheid 1 We beseffen dat we nogal wat vragen. Als projectleider bij Fabricom bekleedt u een verantwoordelijke functie op een sleutelpositie binnen ons bedrijf. Uw arbeidsvoorwaarden zullen dan ook uitstekend zijn, zowel primair als secundair. Bovendien bieden we u ui terst gunstige toekomstperspectieven. U bent op zoek naar een verantwoordelijke, uitdagende functie U voldoet bovendien aan bovenstaande eisen Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar: Fabricom Piping B.V., Postbus 39, 4780 AA Moerdijk, t.a.v. Personeelszaken. Tel. info tijdens kantooruren: mw. P.A.M. Wiltenburg, tel. 0168-384110. Uw sollicitatie zal uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld worden. Fabricom Piping is een dienstverlenend bedrijf voor de industrie op het gebied van piping, prefabricage, nieuwbouwprojecten, on derhoud, installatie van mechanische equipment en constructie van skid mounted eenheden. De werkzaamheden vinden plaats vanuit twee vestigingen in Nederland, te weten: Moerdijk (hoofd kantoor) en Sluiskil. Fabricom Piping behoort tot de groep Fabri com N. V. (België) en Fabricom Techniek (Nederland). Wij komen graag in contact met een Hij/zij is: Heeft: Interesse? tegemoet. enthousiast, initiatiefrijk, communica tief sterk en vindt werken onder druk geen belasting, maar een uitdaging geen solist, maar een teamplayer een gedegen opleiding (HBO-commu- nicatie/journalistiek) en ruime ervaring als tekstschrijver, bij voorkeur bij een reclamebureau ruime ervaring in het schrijven van een -to the point- brochure, een scorende mailing, en timmert in no-time een gedegen marketing/ communicatieplan in elkaar computerervaring met tekst- en opmaakprogramma's Je brief zien we graag met spoed Richten aan onderstaand postadres. Jannewekken 2 I 4301 HH Zierikzee 1 Postbus 78 I 4300 AB Zierikzee 1 O0111 415881 fax 0111 414883 1 ""li KKER*'» STICHTING De stichting SOVAK, een stichting met een Protestants- Christelijke achtergrond stelt zich ten doel mensen met een verstandelijke handicap te begeleiden, te verzorgen en te ver plegen. De naaste familieleden worden hierbij zoveel mogelijk betrokken. De stichting SOVAK omvat de woon- en leefgemeen schap Gruytveid in Terheijden, de gezinsvervangende tehuizen Siereveld in Breda en Wilgenveld in Wijk en Aalburg en de woon- en leefgemeenschap en het centrum voor dagbesteding Rietveld in Sleeuwijk. Ruim 500 medewerkenden zijn direct of indirect bij de dienstverlening aan circa 390 cliënten betrokken. De komende jaren wordt hard gewerkt aan verdere modernisering van de zorg en spreiding van het aanbod over meer locaties in de regio. Een capaciteitsuitbreiding voor ruim 40 cliënten is in voorbereiding. Per 1 september 1996 vragen wij voor de dienst Dagactiviteiten, afdeling activiteitencentrum een 90% Functie-informatie Tengevolge van de reorganisatie van de dienst dagactiviteiten ontstaat per 1 september 1996 de functie "afdelingshoofd belevingsactiviteiten". De afdeling bestaat uit ongeveer 25 medewerkers die gezamenlijk 13 formatie plaatsen invullen. Tot de nieuwe afdeling behoren de medewerkers van de uursactiviteiten (inclusief paardrijden en muziek), één van de basisgroepen, de seniorengroepen en de bewegingsagogiek. Deze medewerkers geven inhoud aan activiteiten voor met name ernstig verstandelijk gehandicapte deelnemers. Van het afdelingshoofd wordt verwacht dat hij in staat is om op een inspirerende en motiverende wijze het aanbod van dagactiviteiten voor deze doelgroep te vergroten en te verbeteren. Het afdelingshoofd is daarbij verantwoordelijk voor zowel de inhoudelijke onderbouwing van activiteiten voor ernstig verstandelijk gehandicapten als voor de medewerkers en de middelen die met de realisering daarvan te maken hebben. Het afdelingshoofd belevingsactiviteiten werkt nauw samen met het afdelingshoofd taakgebieden. Het afdelingshoofd ontvangt leiding van het hoofd dagactiviteiten. Functie-eisen diploma HBO-activiteitenbegeleiding of een gelijkwaardige opleiding; managementopleiding en enkele jaren leidinggevende ervaring; aantoonbare ervaring in het werken met deelnemers met een ernstige verstandelijke; inspirerende en motiverende persoonlijkheid; in staat om veranderingsprocessen te doorgronden en te vertalen naar consequenties voor medewerkers. Arbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in FWG-functiegroep 50. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. De werktijden zijn op maandag tot en met donderdag van 8.30-17.00 uur en op vrijdag 8.30-12.30 uur. In de zomerperiode is een collectieve vakantiesluiting gepland van drie weken. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer drs. H. Finkenflügel, hoofd dagactivi teiten, telefoon 076-5937837. De selectiegesprekken zijn gepland op 20 augustus 1996. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen sturen naar Stichting Sovak, af deling Personeel 8i Organisatie, Postbus 4, 4844 ZG Terheijden.

de Stem | 1996 | | pagina 36