DE STEM P E R S O BRENG MANPOWER IN DE ZAAK chef werkplaats Op zoek naar een leuke baan Boormeester Een vertegenwoordiger die weet dat service en succes samengaan, Algemene functies Technische functies Administratieve functies Functies in de horeca Pruductie-functies Commerciële functies Friday is gevestigd in Beverwijk, Geleen, Goes, Roermond en Rotterdam Helpdeskmedewerkers Datatypist(e) Uitvoerder/procesmanager MEAO-ers, opgelet Operators „Na werk komt zonneschijn" Vakantiekrachten Heftruckchauffeur Industrieel schoonmakers Lips v.d. Corput B.V, BALIEMEDEWERKER (m/v) Schiphol uitzendbureau Friday B.V. Uitzendwerk is een jonge middelgrote uit zendorganisatie die zich toelegt op het ter beschikking stellen van lager en middelbaar geschoold technisch personeel aan diverse branches. Friday is een zelf standig onderdeel van de Divisie Isolatie Afdichtin gen van Cindu Internationaal. In Friday zijn de voorde len van een jonge, creatieve, op groei gerichte organi satie gecombineerd met de voordelen van een inter national met know-how op het gebied van chemie, transport, productie, handel en aannemerij met in to taal ca. 2300 personeelsleden. INTERNATIONALE CHAUFFEURS 0PR0EPCHAUFFEURS In Zeeland groeit de vestiging van Friday gestaag Omdat binnen de huidige bezetting iedereen de han den vol heeft zoeken wij op korte termijn een INPAKSTERS IN 2-PL0EGENDIENST M/V SECRETARESSE M/V AUTOCAD-TEKENAAR SCHOONMAAKSTERS O MANPOWER' UITZENDORGANISATIE Accenten binnen deze functie liggen bij het werven van (potentiële) uitzend-i krachten, het leggen en onderhouden van contacten met opdrachtgevers) het adequaat bij elkaar brengen van vraag en aanbod van tijdelijk personeel en het verwerken van de uit de activiteiten voorkomende administratie, i Wij zoeken voor de invulling van deze functie en HBO'er met feeling voor commercie, affiniteit met techniek en een ondernemende en vooral praktij sche instelling. Bij voorkeur iemand met werkervaring in de commercial! dienstverlening, met name in de richting van bijvoorbeeld de uitzend' branche, detachering of arbeidsbemiddeling. Vooralsnog oriënteren wij ons op kandidaten uit de regio Zeeland. Wij bieden voor deze baan een goed pakket arbeidsvoorwaarden overeeH komstig de zwaarte van de functie en de kwaliteiten van de kandidaat. Als4 belangstelling heeft, stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae voor1- juli a.s. naar Friday B.V. Voor meer informatie kut u bellen met: ZATERDAG 29 JUNI 1996 Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Fri-d'Or B.V. is een dynamische onderneming met produktiebedrijven te Bergen op Zoom en Tilburg, die zich toelegt op de vervaardiging van een hoogwaardige kwaliteit voorgebakken diepgevroren patates-frNes en vele andere aardappelprodukten. Fri-d'Or behoort tot de grootste aardappelverwerkende bedrijven in Europa. Het merendeel van onze produkten wordt geëxporteerd. Momenteel zijn er ongeveer 310 mensen werkzaam in onze organisatie. Voor de vestiging Ridderkerk zoeken wij Uw nieuwe werkgever? Heras is overtuigend markt- en kwaliteitsleider in de hekwerk branche en onderdeel van de internationaal opererende CRH- Groep. Het hoofdkantoor en de produktiebedrijven zijn gevestigd in Oirschot. Via 19 verkoopkana len worden Nederland, België FrankrijkDuitsland en Groot- Brittannië bediend. De rest van de wereld wordt benaderd met een netwerk van agenten. Op deze manier is Heras in staat direct in te spelen op de regionale en loka le situatieszonder de voordelen van een centraal aangestuurde organisatie te verliezen. Stan daard hekwerk, toegangsbeheer- sings- en security-systemen zijn unieke Heras-concepten die, sa men met onze betrouwbaarheid en snelheid, in hoge mate de beoogde relatie met onze klanten bepalen. Van zo'n bedrijf kan je met recht zeggen: WÊM Op dit moment hebben wij mensen nodig die d Zweedse en Duitse taal perfect beheersen. Ook Ene? moet in woord en geschrift goed zijn. Ben je flexibele heb je zin in een parttime of fulltime baan. Bel dan sn en vraag naar Monique van Buitenen, tel. 076-5204304 ■■I Regelmatig hebben wij werk voor datalypistK Op dit moment zoeken wij voor een relatie in Bredaee datatypiste die parttime beschikbaar is en de Eneel» taal goed beheerst. Informeer bij Monique van Buiten, in Breda, tel. 076-5204304. 9 Voor een relatie zijn wij op zoek naar mensen die zich gaan bezighouden met beheer en onderhoud van rioleringen en het verwerken van afval. We zoeken iemand die procesdenkend is, leidinggevende kwalitei. ten heeft en in de leeftijd van 25-35 jaar is. Informeerhii Yvette Haagmans in Breda, 076-5204304, Hl Op dit moment hebben wij verschillende banen voor MEAO-ers B/A, C/E, B/E en secretarieel. Het be treffen diverse functies binnen verschillende bedrijven in en om Etten-Leur. Informeer maandag meteen bii Nieky Klijn in Etten-Leur, tel. 076-5018018. In verschillende disciplines kunnen wij direct operators plaatsen voor langere tijd. Ben je elektrotech nisch, mechanisch of besturingstechnisch opgeleid, rea geer dan onmiddellijk. Ook voor VAPRO-mensen iser direct werk. Bereidheid tot werken in ploegen is vereist Informeer bij Steven van Batenburg in Etten-Leur tel 076-5018018. ^■1 Laat je maandag inschrijven bij Tènce Uitzend bureau om in korte tijd je vakantiegeld bij elkaar te wer ken. Goed betaalde jobs in en om Etten-Leur voormen sen v.a. 18 jaar. Meld je bij Carin Heijblom in Etten- Leur, tel. 076-5018018. ■■I Regelmatig hebben wij werk voor heftruckchauf-1 feurs met een certificaat of EVO-diploma. Het werk is I zowel in dagdienst als in ploegendienst, voor langere of I voor kortere tijd. Ben jij snel beschikbaar, laat dan I maandag iets van je horen en bel met Steven van Ba-1 tenburg, Etten-Leur, tel. 076-5018018. Voor een bedrijf in Geertruidenberg zijn wij voor I de periode van 22 juli t/m 16 augustus 1996 (week30t/m I 33) op zoek naar een aantal industriële schoonmakers I die fulltime willen werken. Het is mogelijk dat er ook na I deze periode extra mensen nodig zijn. Wij zijn nu al I bezig met het vervullen van deze functies, dus, ben je I geïnteresseerd en gedurende de genoemde periode be-1 schikbaar, informeer dan snel bij Winny in Tilburg, tel. I 013-5443999. Bij onze specialiteitenfabriek in Tilburg zijn voor onmiddellijke indiensttreding vacatures voor: Uw baan? U bent een dienstverlener die meer biedt dan een vlotte babbel en een glimlach. U maakt relaties. Zowel bestaande als nieuwe. U lokaliseert ze, onderhoudt het dagelijks verkeer en bouwt ze verder uit. Onze produkten zijn daarbij een middel, maar veel belangrijker is uw instelling; de klant is koning en u bent pas tevreden als de koning tevreden is. U vindt uw klanten bij de overheid, bij aannemers, grote industrieën en het midden- en kleinbedrijf. Uw bagage? U bent tussen de 28 en 32 jaar en hebt minimaal een middelbare beroepsopleiding. U weet uit ervaring dat u de creativiteit, de gezonde prestatiedrang en het initiatief bezit om verkoopsucces te boeken. Uw werk gebied is de regio Breda en u woont dan ook in deze regio of bent bereid hier te gaan wonen. Uw verdienste? Wij vragen veel, maar daar staat ook veel tegenover. U gaat werken in teamverband, binnen een gedecentraliseerde organisatie. Dat betekent voor u een grote verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. Het werk klimaat is stimulerend en plezierig. U mag rekenen op een uitstekend salaris, prima on kosten regeling en een auto van de zaak. Uw reactie? Zo solliciteert u: richt uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 8 juli 1996 aan Heras Holding Company B.V., afdeling Personeel Organisatie, Postbus 30, 5688 ZG Oirschot. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Wels, telefoon 0180 - 48 18 18, na werktijd 076 - 544 00 42. Op de envelop vermeldt u in de linkerbovenhoek Vertegenwoordiger Ridderkerk. De inpakoperator bij Fri-d'Or bedient en stelt verscheidene geavanceerde inpakmachines af. Hij/zij heeft daarom een technische achtergrond (LTS-diploma). Hekwerk heet Heras. De procesoperator levert een grote bijdrage aan de produktie van onze aardappelspecialiteiten (vorm- en snijprodukten). Hij/zij is in het bezit van (bij voorkeur) een MAS-diploma, richting levensmiddelentechnologie. De operators werken in een drieploegendienst (ook regelmatig op zaterdag) en zijn uitermate kwaliteitsbewust. Voor beide functies geldt een leeftijdsindicatie vanaf 18 jaar. Steur Autoschade bv te Oudenbosch houdt zich als middelgroot bedrijf bezig met het schadeherstel en spulten van personen- en bedrijfsvoertuigen De uitbouw van onze dienstverlening vraagt om een ambitieuze, professionele Fri-d'Or stelt hoge eisen aan verantwoordelijkheidsgevoel en teamgeest. U woont in (de omgeving van) Tilburg of u bent bereid zich hier te vestigen. Importeur en groothandel in automaterialen en gereedschappen. Zoekt ter versterking van haar team te Roosendaal naar een: Naast voldoende doorgroeimogelijkheden binnen de Fri-d'Or groep biedt Fri-d'Or haar medewerkers een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waarondereen collectieve pensioenregeling, mogelijkheid tot deelname aan bedrijfssparen en enkele collectieve verzekeringen. Uw profiel: - enkele jaren ervaring in zelfstandige verantwoordelijke functie. - naast ondernemerschap beschikt u over overtuigings kracht en luistervaardigheid. Een teamworker. - uitstekende communicatieve vaardigheden. - u weet initiatieven te ontplooien. - opleiding/kennis MBO/HBO-niveau. - bekend met moderne technieken, gereedschappen en laksystemen. - zo nodig meewerkend. - leeftijdsindicatie 30-40 jaar. Ons bedrijf kenmerkt zich VA ls je al zelf bez weg d M geen m ga je nier hechten aan de ding Aan je paraplu, aan je popje dat ik van mijn do gen en dat als mascotte mijn rugzak mee heeft g aan je schoenen." Hij zegt het in zijn zono waar we praten over het schreven boek, dat hij heeft gemaakt: 'Twee mi Toen hij het woord tot z was dat inderdaad midde hotel, in het Italiaanse A wakker geschrokken en hij wekenlang zijn schoe" Die mooie dagelijkse ma En dus zat hij om drie u rende sterrenhemel op e netje zijn schoeisel in t moet er achteraf wel om was het niet. Want je h tocht, helemaal los van je werk zo vreselijk móe zorgen die op dat mome voor je zijn. Het is alweer een jaar g kwam op Schiphol, waa' den hem als een held heeft de terugreis per vl moet er niet aan denk' moeten lopen. „Wandele riete sport geweest," zeg „Ik heb het altijd zonde den. Ik heb er vooral een altijd weer naar je uitg Maar zo'n voettocht, m ander traject en met a morgens niet weet waa~ komt, is natuurlijk wat En zo is hij op pad geg bene. Maar wel met ve weg. De bedoeling was van te maken en dus ook bekijken. Hij heeft het a als 'een unieke manier van een druk bezet leve Eind maart 1995 zei Jac menius Colllege in Hilv vijftien jaar lang recto ging met pensioen. In d hij van 1970 tot 1980 ee derlands en vervolge conrector aan de Bred Functie-eisen: - Een middelbaar technische en/of commerciële opleiding. - Uitgesproken dienstverlenende en commer ciële instelling. - Dosis werklust - Leeftijd 18 tot -25 jaar. Wij bieden u: - Een interessante en afwisselende werkkring in gezellig team-verband. - Redelijke salariëring. - Met secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie dient u uitsluitend schriftelijk te zenden aan: Lips v.d. Corput B.V. T.a.v de directie, Postbus 3367, 4800 DJ Breda maximale flexibiliteit en het streven naar een kwalitatief hoogwaardige Uw sollicitatiebrief met duidelijke vermelding van de funktie waarnaar u solliciteert, kunt u vóór 10 juli a.s. richten aan: Fri-d'Or Tilburg B.V. Heieinde 1,5047 SX Tilburg, t.a.v. mevrouw M.A.D.T. Potters. Wi] bieden: - een managementfunctie. - een organisatie waarin praktijkervaring goed tot uitdrukking kan worden gebracht. - nauwe betrokkenheid bij vernieuwing en uitbreiding van de bedrijfsactiviteiten. - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. - grote mate van zelfstandigheid. ISO 9002 GECERTIFICEERD jsd znseqo m,s Bisschopsmolenstraat 72, Etten-Leur Van Coothplein 16, Breda Heuvelring 96, Tilburg Als onze toekomst een volgende stap in uw carrière betekent, stuur dan uw brief met c.v., onder vermelding van "sollicitatie" voor 1 juli a.s. naar de directie van: Steur Autoschade BV, Nijverheidsweg 9, 4731 CZ Oudenbosch. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Internationaal transportbedrijf, gevestigd te Roo sendaal, vraagt in verband met uitbreiding van de werkzaamheden: Vorkheftruckchauffeur Voor een op- en overslagbedrijf zijn wij op zoek naar een vork heftruckchauffeur in dagdienst. Het werk bestaat voor 90% uit heftruckwerk en 10% handmatige overslag. Het werk zal vnl. buiten plaatsvinden. Voor meer informatie: Start Breda, Bas Groot, tel.: 076- 5200980. Chauffeursdiploma, ADR-diploma en ervaring vereist Als u belangstelling heeft verzoeken wij u vrien delijk tijdens kantooruren telefonisch contact op te nemen. Tel.: 0165-572536. Constructeur Voor een overheidsinstantie in Breda zijn wij op zoek naar een constructeur voor 24 uur per week. Opleiding: HTS Bouw kunde en min. 1 jaar ervaring. Tevens ervaring met construc- Voor meer informatie: Start Breda, Vanessa Brandt, tel.: 076- 5200980. Voor onze vestiging in Breda zijn wij op zoek naar: Werkzaamheden: licht inpakwerk. Eisen: 2- ploegendienst willen werken, productie-ervaring, tech nisch inzicht. Waar: bij een leuk, mooi, schoon, gezellig productiebedrijf in Breda. (Manpower Breda, 076- 5220360). Eisen: secretaresse-ervaring, Engels en Duitse taal in woord en geschrift. Werkzaamheden: correspondentie, secretaressewerk voor diverse afdelingshoofden. Het betreft een tijdelijke baan. (Manpower Breda, 076- 5220360). Voor onze vestiging in Oosterhout zijn wij op zoek naar: Voor een relatie in Dongen zijn wij met spoed op zoek naar een Autocad-tekenaar met een elektrotechnische achtergrond. Wij denken aan een kandidaat met een MTS-opleiding (eventueel schoolverlater) met kennis van Autocad 12. De functie is voor langere tijd. (Man power Oosterhout, 0162-460020). Voor onze vestiging in Etten-Leur zijn we op zoek naar: Voor een bedrijf in Etten-Leur zijn wij op zoek naar da mes die in de ochtenduren enkele uren willen schoon maken. De werktijden zijn tussen 6.00 u. tot 9.00 u. Heb je ervaring en ben je voor lange tijd beschikbaar, neem dan maandag a.s. contact met ons op. (Manpo wer Etten-Leur, 076-5034006). Voor meer inlichtingen over bovenstaande vacatures kun je contact opnemen met: Manpower Uitzendorganisatie, Markendaalseweg 63a, 4811 KA BREDA, 076-5220360. Manpower Uitzendorganisatie POSTKANTOOR, Toren straat 15, 4901 EG OOSTERHOUT, 0162-460020. Manpower Uitzendorganisatie POSTKANTOOR, Hof van den Houte 83-85, 4873 AZ ETTEN-LEUR, 076- 5034006. Kies je voor een vast bruto-uurloon met voor jou alle voordelen, kom dan langs bij Manpower You can measure the difference. BOS Grondboringen B.V. is een gespeciali seerde onderneming in Dordrecht en maakt deel uit van de BOS Groep. BOS Grondboringen B.V. houdt zich bezig met het boren van bronnen ten behoeve van de agrarische sector. Voor bovengenoemde activi teiten zijn wij op zoek naar enthousiaste kandi daten voor de functie van Administratief medewerk(st)er Voor een klein bedrijfje in de omgeving van Breda zijn wij op zoek naar een administratief medewerk(st)er. Mag een MEAO schoolverlater zijn. Ervaring met automatiseringsprogramma's of feeling hiervoor. Voor meer informatie: Start Breda, Kim Kraakman, tel.: 076- 5200980 Voor het nieuwe NAC-stadion zijn wij op zoek naar ervaren ho- recamedewerkers zowel fulltime als parttime. Min. 2 jaar erva ring in de horeca vereist. Bij voorkeur SVH-opleiding. Zeer ser- vicegericht en kwaliteitsbewust zijn. Enthousiasme, inzet en verantwoordelijkheidsgevoel hebben. Voor meer informatie: Start Breda, Robert Lambertus, tel.: 076- 5200980. Netscape, Microsoft Inter zÜn de drie browsers, z waarmee je door die milj net World Wide Web ka een die een Internet-aans gehoord. De meeste surf om zou je er ook meer h teem draait die je bevalt, Netscape. Want of je dat nou wel o of niet leuk vindt, Netsca cape is marktleider, Nets 'je. Nou zou dat allemaal eape, en de softwarepro schrijven van browser-pr Z|eh ook allemaal aan houden. Die standaard is er, in de Markup Language), en o zo ongeveer uitgepraat en overigens ook Micro mate, hebben er een ha «appen voor de vernieu 6n uit te lopen. En zelf Pen in te bouwen, er ge' dat de wat minder grot nsrtijd vanzelf wel over De functie: Na een korte inwerkperiode om de specifieke werking van de boorinstallatie te leren kennen krijgt u de verantwoordelijkheid voor de boor installatie alsmede de boorwerkzaamheden. Voor een bedrijf in de omgeving van Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar betonmedewerkers, liefst met ervaring. Het kun nen lezen van bouwtekeningen is een vereiste. Voor meer informatie: Start Raamsdonksveer, Reinout van der Put, tel.: 0162-523120. Ervaren betonmedewerkers Voor een producent van betonnen systeemvloeren zijn wij op zoek naar ervaren betonmedewerkers. LTS-niveau en ervaring in de beton zijn een vereiste. Tevens de bereidheid om in onre gelmatige diensten te werken en men dient enorm gediscipli neerd te zijn. Voor meer informatie: Start Breda, Bas Groot, tel.: 076- 5200980. Wij vragen: - Opleiding op middelbaar niveau. - Kennis van en ervaring met het boren van bronnen. - Rijbewijs C met chauffeursdiploma. - Een enthousiaste instelling. - Leeftijd 30-40jaar. t.a.v. de heer C.A.J. de Jong, Postbus 5190, 3197 ZH Botlek R.T. Wij bieden: - Zelfstandige functie binnen een jong en ge motiveerd team. - Goede salariëring, mede afhankelijk van er varing en inzet. Wij hebben een uitdagende baan op HBO-niveau. De kandi daat die wij zoeken heeft relevante werkervaring met het deta cheren en/of collegiaal uitlenen van personeel. Wij verwachten van deze persoon een grote mate van zelfstandigheid en crea tiviteit. Het werkgebied West-Brabant/Zeeland is bij voorkeur ook het woongebied. Men dient te beschikken over een auto. Voor meer informatie: Start, Willem Roelands, tel.: 013- 5369200. dhr. M. Vercouteren, 0113-251055 Heeft u interesse in deze functie Schrijf dan een korte brief met c.v. binnen 14 dagen aan: BOS Grondboringen B.V., Postbus 1017, 3300 BA Dordrecht. Tel. 078-652 01 01

de Stem | 1996 | | pagina 40