de stem E E *1 Zo'n technicus Verzekeringsadviseur m/v deSte A servicemonteurs Igalderm «i fpfc-* bb- M Cerestar Customer Service Desk medewerker m/v zebra advies senior adviseur bouwprojectmanagement (m/v) zEiir CARGLASS DE BLAUWE KAMER Z-VERPLEEGKUNDIGEN en HBO-V'ers M/V Hard werken aan zekerheid. VERZEKERINGS UNIE <&S>' a een kwestie van ondernemen Zebra Advies is een breed gespecialiseerd adviesbureau, waar ca. 60 medewerkers actief zijn op de terreinen bouwplanontwikkeling, vastgoedbeheer, strategie organisatie, accountancy en juridische advisering. Adviesgroep Bouwplan Ontwikkeling van Zebra Advies is werkzaam op het vakgebied van architectuur en technische/ economische realisatie van ingewikkelde bouwprojecten in de sectoren: woningbouw en stadsvernieuwing, utiliteitsbouw, onderwijs, zorgcentra, industriebouw, en beheer en onderhoud. Advisering en ondersteuning van opdrachtgevers vinden plaats in de vorm van plan- of bouwprojectontwikkeling, nieuwbouw- en/of vemieuwbouwplannen, inrichting, achterstallig en meerjarenonderhoud, en facility management. Enkele van onze adviesprojecten VINEX-ontwikkeling In de realisatie van honderden woningen in de VINEX-locatie knooppunt Arnhem/Nijmegen verzorgt Zebra Advies het bouwmanagement, de verkoopbemiddeling en het toezicht; tweede-faseprojecten In Noord-Brabant zijn in de jaren zestig hoogbouw-systeembouwflats gerealiseerd volgens het principe van de Baksteen Montage Bouw. Door technische gebreken zijn deze flats aan onderhoud en verbetering toe. Zebra Advies heeft deze verbeteringsplannen ontwikkeld en begeleid, en inmiddels twintig flats (1.500 woningen) gerealiseerd, met een totaal bouwvolume van 160 miljoen gulden; wonen en zorg Een gewijzigd financieringsstelsel en ontwikkelingen in ouderenhuisvesting en zorgverlening leiden tot veranderingen in verpleging, zorgverlening en huisvesting binnen deze sector. Op diverse plaatsen is Zebra Advies betrokken bij de initiatief-fase en ontwikkeling van woon-zorgconcepten, architectuur en bouwmanagement van projecten met aanneemsommen tussen acht en twaalf miljoen gulden. Kent u deze markt? Herkent u deze activiteiten? Bent u in staat de klanten van Zebra Advies te adviseren in dit soort projecten? Laat ons dan horen hoe u dat doet en op welke wijze u projecten hebt gerealiseerd. De Adviesgroep Bouwplan Ontwikkeling is op zoek naar een die onze klanten adviseert, producten ontwikkelt, een uitgebreid netwerk heeft en nieuwe klanten acquireert. Wij nodigen u uit voor een gesprek als uit uw reactie blijkt dat u een universitaire opleiding Bouwkunde hebt afgerond, ofwel dat u beschikt over het HBO-diploma Bouwkunde, in beide gevallen aangevuld met bouwadvieservaring; resultaatgericht kunt adviseren en ruimschoots ervaren bent met bouwprojectmanagement; bij voorkeur een netwerk hebt in ons werkgebied Noord-Brabant/Zeeland; in staat bent omzet te genereren; communicatief sterk bent en een hoge mate van zelfstandigheid hebt; een teambuilder bij uitstek bent. Informatie Salariëring is overeenkomstig de zwaarte van de functie. Daarnaast bieden wij u prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een werkplek waar ontwikkeling wordt gestimuleerd en eigen verantwoordelijkheid wordt gedragen. Voor meer inlichtingen over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer ing. A.J. van der Doelen, privé (013) 534 14 93, of de heer ir. P.A. van Stipdonk, privé (040) 283 75 97 of tijdens kantooruren (040) 254 15 65. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan Zebra Advies, t.a.v. de heer R.C.P. Dhondt, personeelsfunctionaris, Postbus 156, 5500 AD Veldhoven. Wilt u voor een eerste gespreksronde 26 augustus a.s. reserveren? Carglass is wereldwijd de specialist in het repareren en vervangen van autoruiten. In Nederland snel groeiend naar 40 filialen. V, Als versterking van onze serviceteams in de filialen TILBURG, BREDA, ROOSENDAAL en DORDRECHT zoeken wij Monteren en repareren van autoruiten en het plaatsen van zonnedaken. Onder andere mobiel werken binnen een afgesproken regio. Meedraaien in een 24-uurdienst systeem. V, GEVRAAGD: Autotechnische ervaring op LTS-niveau (automonteur/schademonteur). Geldig rijbewijs-B. Woonachtig in de omgeving van het filiaal. Leeftijd tussen 18-35 jaar. Bereid zijn om volgens beurtrol ook zaterdagen te werken. GEBODEN: Uitzicht op een vaste baan. Afwisselende en uitdagende functie. Interne opleidingsmogelijkheden. Prettige werksfeer in een snel groeiend bedrijf. Aantrekkelijk salaris. V„ INTERESSE Bel naar Manpower Uitzendorganisatie, Markendaalseweg 63a, 4811 KA Breda, 076-5220360. De Blauwe Kamer is één van de vier instellingen in Nederland die een specifieke opvang, be handeling en begeleiding bieden aan meervoudig (visueel-verstandelijk) gehandicapten. Het aantal bewoners is 1.25. De dienstverlening is tevens gericht op thuis wonenden en voorzie ningen voor verstandelijk gehandicapten. De Blauwe Kamer heeft ongeveer 275 medewerkers. De Blauwe Kamer ontwikkelt zich van een woonvoorziening tot een instelling waar ook de behandelfunctie een belangrijke plaats inneemt. Ten gevolge van deze ontwikkeling is de organisatie structuur onlangs aangepast en wordt onderscheid gemaakt in de sectoren tijdelijke en permanente zorg. Wij komen graag in contact met «SIP* De functie Door het werken met meervoudig (visueel-verstandelijk) gehandicapten bieden we je de uitdaging je als professional verder te ontwikkelen. Je werkt, denkt en praat mee in de organisatie en uitvoering van de dagelijkse zorg voor de bewonersgroep. Het begeleiden van leerlingen en stagiaires kan één van je taken zijn. Gevraagd Wij zijn op zoek naar enthousiaste Z-verpleegkundigen en HBO-V'ers. Collegialiteit, initiatief en zelfstandigheid vinden wij belangrijke eigenschappen. Een positief-krïtlsche houding stellen wij zeer op prijs. Geboden Het betreffen zowel part-time als full-time functies voor onbepaalde tijd. Op hef saiaris (functiegroep 35 of 40) en de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO-Ziekenhuis- wezen van toepassing. We bieden kansen op verdere scholing. De Blauwe Kamer heeft intern mogelijkheden voor kinderopvang. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Hans van de Griendt, sectorhoofd permanente zorgverlening (tst. 572). Schriftelijke sollicitaties kun je tot 13 juli a.s. richten aan Judith Sohoemaker, personeelsfunctionaris, op onderstaand adres. De Blauwe Kamer, Galderseweg 65, Postbus 4621, 4803 EP Breda, Telefoon 076-5607500 jIr JUwk lijyJUL Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaar den en perspectieven zeker aan uw verwachtingen voldoet? Kies dan voor een carrière op projectbasis bij Draft! Draft is een landelijk opererend detacheringsbureau voor gemotiveerde technici op MTS», HTS- en TU-nIveau met interessante projecten in de vakrichtingen Bouwkunde, Civiele Techniek, Elektrotechniek, Milieu en Werktuigbouwkunde. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met: Draft Tilburg, telefoon: Q13 - 544 08 48. Of stuur uw CV naan Postbus 845, 5000 AV Tilburg, fax: 013 544 07 09. inte vacatures op Internet: bttp://www,draft.nl Project Dttaclmtnf Bouwkunde Civiele Techniek Elektrotechniek Milieu Werktuigbouwkunde wer De Verzekerings Unie is een Landelijk wer- kende verzekeringsmaatschappij. Met 70 medewerkers op het Utrecht en 185 verzekeringsadviseurs wij tot de middelgrote verzeker! pijen m Nederland. De Verzekerings Unie is een werkmaatschap pij van Stad Rotterdam Verzekeringen. 1.-:, U J I I i. 'J De Verzekerings Unie opereert met een landelijk netwerk van verzekeringsadviseurs in loondienst. Hierdoor kunnen wjj onze doelgroepen, particulieren en het midden- en kleinbedrijf op een adequate manier voorzien van onze leven-, schade- en bankprodukten. Ter versterking van dit netwerk zijn wij voor de regio Zeeland, Odiliapeel en Volkel op zoek naar een Als verzekeringsadviseur gaat u, na een gedegen opleiding zelfstandig de contacten met onze cliënten onderhouden. U bent verantwoordelijk voor uw eigen jaarplan en bouwt aan de hand hiervan een evenwichtige verzekeringsportefeuille met nieuwe relaties op. Door de samenstelling van onze doel groep zal een groot deel van uw werkzaamheden in de avond uren plaatsvinden. We ziin op zoek naar een enthousiaste man of vrouw met een opleiding op HAVO/MEAO-niveau en aantoonbare commer ciële interesse. U bent bij voorkeur in het bezit van het Assurantie B-diploma, eventueel aangevuld met andere vakge richte (branche-)diploma's, en bent tussen de 24 en 35 jaar oud. Vanzelfsprekend beschikt u over goede contactuele en communicatieve eigenschappen en een eigen auto. Wii bieden een interessante en zelfstandige baan met aantrek kelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt voor meer informatie over de functie contact opnemen met de heer A.L. van Kelegom, tel. (030) 236 16 68. Kandidaten die zich met de nodige inzet en interesse het vak eigen willen maken, nodigen wij uit hun sollicitatiebrief te richten aan de Verzekerings Unie, afdeling Personeelszaken, Postbus 2036, 3500 GA Utrecht. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE STEM OOR ZUIDWEST-NEDERUf Neckermann mot lokt deel uit van de u Essen (DuHstand), telt circa 76.00C een jooromzet van 28 miljard Dm. itganisafie, het idl, gevestigd irkers en heeft Dewt in aiiro leikmoolschoppii Neckermann Nederland in Terneuzen is omzet. Metmeerdan 1 miljoen klanten behoort Neckermann Neder- loud B V. lot één van de grootste postorderbedrijven in Neder- lond Al noo' gelang het seizoen varieert het personeels- testend lossen de 220 en 270 medeweikers. Ny A company of ERIDANIA BÉGHIN-SAY Cerestar Benelux B.V. is een moderne, industriële, maïs- en tarweverwerkende onderneming die gebruik maakt van geavanceerde productieprocessen. Onze producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen waaronder zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken en bakkerjjproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton. Ons bedrjjf telt zo'n 425 medewerkers en maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten. Cerestar Europe is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd circa 25.000 medewerkers. Eridania Béghin-Say heeft een jaarlijkse omzet van circa 17 mijjard gulden. Binnen de afdeling Sales Marketing, waar momenteel 21 mensen werkzaam zijn, is een vacature voor een fulltime Customer Service Desk (CSD) medewerker. Deze is het eerste aanspreekpunt voor de klanten van Cerestar Benelux BV. Hij of zij communiceert op een prettige, zakelijke wijze met klanten en met diverse afdelingen binnen Cerestar. De CSD medewerker is in staat zich in te leven in de belangen van de klant en deze voor hem of haar te behartigen. Tot de werkzaamheden behoren: Alle activiteiten op het gebied van orderinvoer, -acceptatie en -bevestiging; Het informeren van de klant inzake leveringen, betalingen en eventuele klachten; Het samenwerken met sales engineers, supply planners (ook in het buitenland), transportplanners, finance-medewerkers, etc.; Kredietbewaking; Verkoop- en orderadministratie; Facturering. W(j vragen: een MBO-opleiding (bij voorkeur MEAO) en enige jaren relevante werkervaring; een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; bij voorkeur beheersing van de Franse taal; bedreven in PC-gebruik (Word, Excel); een initiatiefrijke en flexibele instelling; het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Wjj bieden: Een internationale werkomgeving; Een dynamische afdeling met enthousiaste collega's; Ruimte voor initiatief en zelfontplooiing; Een gedegen inwerkperiode en aanvullende opleidingen en trainingen; Een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met mevr. B. de Cock, afdeling Personeelszaken, tel. (0115) 45 91 53. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een motivatie, kunt u voor 13 juli a.s. richten aan: Cerestar Benelux BV La.v. afdeling Personeelszaken Postbus 9 4550 AA Sas van Gent Onze relatie, Galderma Nederlan in Gorinchem, maakt deel uit var International dat worldwide actie is een joint-venture van NESTLÉ en heeft tot doel wereldwijd mar worden op het gebied van derm; bedrijf is succesvol door de eigei en verkoop van geneesmiddelen. en het team van jonge getalente werkers zorgen voor het succes Voor de marketing en sales man °P zoek naar een secretaresse. iÉÊk lp si - IjHH||; £tf> tv- TP** ZIJ Mode EN HIJ MANI^H

de Stem | 1996 | | pagina 24