DE STEM oooooooo Volle PENTAX Ploeg De Rooy blijft rustig voor Tourstart BEPAAL JE EIGEN LOT. WIN MORGEN DE JACKPOT VAN Nijssen/Kempers te sterk voor Haarhuis/Eltingh Zonder echte tegenstand is geprikkelde Krajicek op dreef tijdens Wimbledon Ploegleider Priem gebeten hond bij boze Hoffman Nederland WIMBLEDON UITSLAGEN r Misverstand rond Nijdam Leuzen tegen Tour DE STEM DE NIEUWE LOTTO JACKPOT. pESTEM EEN CAMERA OMTEZOOMEN Nederlanders de bes Sprengers kandidaa Toch een Tsjech ges Engeland wint toch i UEFA praat over 'gt Pele: 'Te defensief s Sport VRIJDAG 28 JUNI 1996 Bi Londen - Niet zomaar een Ne derlands 'onderonsje', maar een partij waar de vonken af vlogen. Tom Nijssen en Tom Kempers kenden in de eerste ronde van het dubbelspel op Wimbledon absoluut geen ge nade met Paul Haarhuis en Jacco Eltingh. Evenmin toonden zij respect voor de ex-dubbelwereldkampioenen. Nijssen en Kempers, het nieuwe nationale dynamische duo, ver sloegen hun als zesde geplaatste tegenstanders met de cijfers: 6-4, 6-4, 7-6 (8-6). Nijssen heeft in Kempers de juis te partner getroffen. Aanvanke lijk maakte de dubbelspelspecia list uit Limburg furore met de Tsjech Cyril Suk, maar toen die de vruchtbare samenwerking verbrak moest hij op zoek naar iemand anders. Het werd uitein delijk Tom Kempers, die op zijn 27e zijn illusies als enkelspeler inmiddels uit zijn hoofd heeft verbannen. „Ik ken hem al jaren en we kun nen prima met elkaar opschieten. Ook ons spel is op elkaar afge stemd. Ik verwacht dat we veel kunnen bereiken in dubbeltoer- nooien," aldus Nijssen. Haarhuis en Eltingh, de voorma lige aanvoerders van de dubbel- wereldranglijst, maken daarente gen moeilijke tijden door. Vorige week stonden ze nog in de halve finales op het gras van Halle, maar lieten die schieten omdat de broer van Haarhuis in het huwe lijk trad. Tot boosheid van Eltingh maakte Haarhuis dat pas bekend op het moment dat ze de kwartfinales hadden gewonnen. 4 Als ik maar blijf winnen' Londen - Richard Krajicek stippelt op Wimbledon zijn ei gen route uit. Zijn voorbereiding op het belangrijkste Grand Slam-toernooi was minder intensief dan andere jaren. In plaats van op gras werkt hij zijn trainingssessies af op een indoor-hardcourtbaan. En wanneer de 24-jarige tennisprof eenmaal serieus aan de slag mag, wordt hij er gens achterin weggestopt op een bijbaantje van de All England Club. Het kan de 'Kraai' allemaal geen barst schelen, zegt hij zelf. „Al sturen ze me naar baan dertig, als ik maar blijf winnen." Voorlopig vaart hij wel bij al die paradoxen. In twee partijen stond hij geen set af, al was de tegenstand niet bijs ter groot. Op de vlotte 6-4, 6-3, 6- 4 dinsdag tegen Javier Sanchez volgde gisteren een even rappe 6- 4, 6-3, 6-3 tegen de Amerikaanse dertiger en tevens economie-stu dent Derrick Rostagno. De derde ronde op Wimbledon is voor Krajicek zowaar een luxe. Hoewel zijn spel geknipt lijkt voor gras, ging de Hagenaar er bij de voorgaande twee edities reeds in de eerste ronde af. In zijn hart had hij altijd een bloedhekel aan het spelen op de snelle sprieten. „Ik was de afgelopen twee jaar hier nooit zeker van mijn zaak. Speelde zonder zelfvertrouwen," gaf hij gisteren als oorzaak aan. Aan de vooravond van zijn zesde Wimbledon leken de goden hem opnieuw niet gunstig gezind. De nederlaag in Rosmalen tegen Paul Haarhuis zat hem nog steeds niet lekker. Evenals aan de loting van Wimbledon, die nimmer vol gens de cijfers van de ATP-wet (plaatsing naar positie op de we reldranglijst) geschiedt. Geprikkeld Het plaatsingscomité van All England Club waagde het zelfs Thomas Muster, de nummer twee van het mondiale tenniscircuit als zevende in de rij van be schermde spelers op te stellen. Dat zinde de Oostenrijker, die vorige week met zijn halve fina leplaats op Queens nog had laten zien wel degelijk op gras te kun nen tennissen, helemaal niet. In een fax liet hij weten af te zien van deelname aan Wimbledon. „Ik kan me voorstellen dat Mus ter kwaad is. Bij de drie andere Grand Slam-toernooien hanteren ze de ATP-lijst. Die is er toch niet voor niets," meende Krajicek, die op de valreep de aanvankelijke positie van Muster op de Wimble- don-tabel moest innemen. Een speler die eigenlijk niet is ge plaatst alsnog op een beschermde plaats. Bovendien tweemaal weg gemoffeld worden ergens op een bijbaan. Dat is allemaal tegen Krajicek's verkeerde been. „Mis schien dat ik daardoor wel extra ben geprikkeld. Mijn instelling is in ieder geval stukken beter dan voorgaande jaren." Maar niet alleen in het hoofd heeft Krajicek progressie ge boekt. Ook zijn spel op gras is vooruitgegaan. Hij is completer geworden. Dat onderstreepte hij gisteren te gen Rostagno, de man die wegens tentamens economie de afgelopen drie maanden geen partij meer speelde maar een reputatie bezit op gras. Zo verraste de voormali ge nummer dertien van de wereld op Wimbledon 1990 John McEn roe in de openingsronde en bracht hij er vorig jaar nog Todd Martin in de derde ronde aan het wankelen. Ook Kristie Boogert haalde de derde ronde. Al ging dat minder soepel dan bij haar landgenoot. Drie sets (4-6, 6-3, 6-1) tegen Kerry-Ann Guse, de Australische nummer 166 van de wereld die via de kwalificaties het hoofd toernooi bereikte, vond Boogert zelf ook niet zoals het eigenlijk hoorde. „Deze partij verdient zeker niet de schoonheidsprijs. Hopelijk heb ik nu mijn slechtste wed strijd hier achter de rug," aldus de Zuid-Beierlandse, die bij de Grand Slam-toernooien wordt begeleid door Betty Stöve. Richard Krajicek retourneert op Derrick Rostagno. OTO REUTERS UITSLAGEN Mannen Enkelspel, tweede ronde: Krajicek (Ned) - Rostagno (VSt) 6-4 6-3 6-3, Sampras (VSt/1) - Philippoussis (Aus) 7-6 6-4 6-4, Ivanisevic (Kro/4) - Bouteyre (Fra) 7-5 6-4 6-4, Stich (Dui/10) - Matsuoka (Jap) 7-6 6-4 6- 7 6-1, Rosset (Zwi/14) - Olhovsky (Rus) 6-3 7-6 6-4, Pioline (Fra/16) - Petchey (GBr) 6-1 6-4 6-4, Volkov (Rus) - Damm (Tsj) 7-6 4-6 4-6 6-3 6- 4, Kroslak (Slw) - Wilkinson (GBr) 1- 6 7-5 5-7 6-4 6-3, Stoltenberg (Aus) - Novak (Tsj) 7-6 6-1 6-1, Rafter (Aus) - Pozzi (Ita) 6-1 7-5 6-4, Steven (NZe) - Rusedski (GBr) 7-6 4-6 7-6 6- 2, Kucera (Slw) - Byron Black (Zim) 4-6 6-1 5-7 6-3 6-3, Henman (GBr) - Sapsford (GBr) 6-1 6-7 6-0 6-1, Na- varra (Ita) - Alberto Costa (Spa) 4-6 7-6 3-6 7-5 9-7, Hlasek (Zwi) - Cor retja (Spa) 4-6 6-3 6-4 6-4, Stolle (Aus) - Larsson (Zwe) 6-2 1-6 7-6 6- 4, Tillström (Zwe) - Edberg (Zwe/12) 4-6 6-4 7-6 6-4. Dubbelspel, eerste ronde: Kem- pers/Nijssen (Ned) - Eltingh/Haar- huis (Ned/6) 6-4 6-4 7-6, Ellis Ferrei- ra/Siemerink (ZAf/Ned/8) - Hen man/Muller (GBr/ZAf) 6-4 7-6 6-4, Oosting/Schalken (Ned) - Davis/Kil- derry (VSt/Aus) 6-3 6-3 5-7 6-4. Vrouwen Enkelspel, tweede ronde: Boogert (Ned) - Guse (Aus) 4-6 6-3 6-1, Graf (Dui/1) - Baudone (Ita) 7-5 6-3, Mar tinez (Spa/3) - Raymond (VSt) 7-5 7- 5, Novotna (Tsj/6) - Courtois (Bel) 7- 4 6-3, Neiland (Let/8) - Davenport (VSt) 6-3 6-2, Tauziat (Fra) - Magda- lena Maleeva (Bul/10) 7-6 3-6 9-7, Date (Jap/12) - Sidot (Fra) 6-7 6-3 6- 3, Pierce (Fra/13) - Taylor (GBr) 6-4 6-2, Hingis (Zwi/16) - Viollet (GBr) 6-16-1, Dragomir (Roe) - Kschwendt (Dui) 6-2 6-0, Hy-Boulais (Can) - Zvereva (WRu) 6-2 6-4, Arendt (VSt) - Porwik (Dui) 2-6 6-2 6-3, McNeil (VSt) - Po (VSt) 4-6 6-3 6-3, Medve- deva (Oek) - Hiraki (Jap) 6-3 6-2, Likhovtseva (Rus) - Adams (VSt) 6-4 6-3, Wild (VSt) - Fusai (Fra) 6-4 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Appel mans/Oremans (Bel/Ned) - Kout- staal/Park (Ned/ZKo) 6-4 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Appel mans/Oremans (Bel/Ned) - Kout- staal/Park (Ned/ZKo) 6-4 6-2. Gemengd dubbel, eerste ronde: Oos- ting/Callens (Ned/Bel) - Bale/Basuki (ZAf/Indo) 6-4 6-4, Lucena/McGrath (VSt) - Talbot/Vis (ZAf/Ned/14) 6-3 4-6 6-4. Van onze verslaggever Den Bosch - De Rabobank-wielerploeg van manager Jan Raas en ploegleider Theo de Rooy werkt - in tegenstelling tot TVM - in alle rust naar de Tourstart van zaterdag toe. Den Bosch/Drunen - Er is volgens Cees Priem niet met deuren geslagen, maar zijn beslissing om Tristan Hoffman niet mee te nemen naar de Tour de France, viel bij de renner uit het Bel gische Nieuwmoer in verkeerde aarde. „Ik baal als een stekker," luchtte de boze Hoffman zijn hart nadat hij het aan de rand van de Dru- nense Duinen gelegen hotel van TVM had verlaten. Cees Priem legde later op een trainingskamp uit dat de keuze heel moeilijk was geweest. „Ze zijn alle tien goed, maar je mag er maar negen mee nemen," vatte hij zijn dilemma van de laatste dagen samen. Hoffman kijkt er anders tegen aan. „Vorige week nog vertelde hij me dat ik meeging. Het pro bleem van Cees was dat hij tien jongens een dergelijke toezegging had gedaan." Priem koos uiteindelijk voor Jeroen Blijlevens, Maarten den Bakker, Peter van Petegem, Jes- per Skibby, Vladimir Poelnikov, Laurent Roux, Bo Hamburger, Bart Voskamp en Servais Kna- ven. Een ploeg die volgens de ploegleider al een paar dagen in de week lag. Van het trio Hoff man, Knaven en Voskamp moest er alleen nog eentje afvallen. Priem: „Ik heb Tristan langzaam laten doorschemeren welke kant het op zou gaan." Ondertussen overlegde Priem ook met bondscoach Genie Knete- maim en dat leverde hem gisteren een pracht van een (drog)alterna- tief op. „Tristan staat op de lijst voor de Olympische Spelen en dan is het beter voor hem om de Tour niet te rijden. Je komt kapot TOUR/96 Door Ad Pertijs aan in Parijs en een week later al is de Olympische wegrace." Bondscoach Knetemann verkon digt de laatste dagen het tegen overgestelde. Hij wil alleen maar renners meenemen die de Tour in de benen hebben. Priem: „Daar heb ik het met hem over gehad. Lichamelijk is het misschien geen probleem, maar geestelijk is het volgens mij heel moeilijk om je na drie weken Tour in korte tijd weer op te laden voor de Olympi sche wegrace." Hoffman, die afgelopen week zijn contract met TVM met twee jaar verlengde, had geen boodschap aan die omtrekkende uitleg van zijn baas. „Wat interesseren mij die Olympische Spelen, ik wil de Tour rijden. In de ronde van Frankrijk maak ik tenminste kans op een etappezege, op de Spelen zal ik niet winnen." Priem schat dat anders in. „Tri stan is een specifieke klassieker rennen Hij kan ook een goede Tour rijden, maar zijn kwalitei ten liggen ergens anders. Ik heb daarom de afgelopen dagen het parcours nog eens goed bekeken Tristan Hoffman FOTO DE STEM/JOHAN VAN GURP en kwam tot de conclusie dat er geen etappes zijn waar Tristan echte kansen heeft." En dus prevaleerde volgens Priem het ploegbelang. Dat houdt in dat TVM de eerste week alles inzet op de sprintkwalitei- ten van Jeroen Blijlevens. Nu Nijdam niet meegaat is Jesper Skibby de voornaamste gangma ker van de Rijenaar. „En ook Ser vais Knaven is zo'n type," ver klaarde Priem diens selectie. Na de bergen mogen kopman Bo Hamburger en Vladimir Poel nikov gaan rijden voor het klas sement. Van de overigen wordt verwacht dat ze kien blijven op dagsuccessen en Parijs halen. Dat laatste speelde in de kaart van Bart Voskamp. „Ik verwacht ze ven man in Parijs," vertelde Priem. Blijlevens is zijn meest ze kere uitvaller. „Maar ik ga er wel vanuit dat hij het een week lan ger volhoudt dan vorig jaar." De sprinter moet zijn werk doen in de eerste week. Het liefst uiter aard in Den Bosch, waar zondag de vlakste etappe start en finisht. De TVM-ploeg trainde de afgelo pen dagen speciaal op snelheid. De Zeeuwse ploegleider charter de twee derny's, waarachter zijn mannen het parcours van de fina le verkenden. In de tactiek van TVM betekende dat de laatste dertig a veertig kilometer, zover van te voren wordt Blijlevens al op sleeptouw genomen. Priem heeft het volste vertrou wen in zijn sprinter. „Wanneer afgelopen zondag het NK in een massaspurt was geëindigd, had Jeroen ze er ook bergop allemaal 'opgelegd'," zei de ploegleider veelbetekenend. Blijlevens is vol gens hem zoveel sterker gewor den dat hij moet oppassen voor zijn sprintscherpte. „En om dat laatste gaat het bij hem. Toen ik hem drie jaar gele den benaderde, zei hij 'ik kan al leen maar sprinten'. Voor mij is dat net genoeg." Tristan Hoffman maakt de laat ste testrit van de 'trein Blijlevens' vandaag niet meer mee. Hij be reidt zich vanaf nu in zijn eentje voor op de Spelen. „Op dit mo ment heb ik daar helemaal geen moraal voor," merkte hij gisteren op. „Maar misschien praat ik morgen al weer anders." De ploeg kwam gisteren pro bleemloos door de keuring. Alleen een haastige Leon van Bon maak te een bijna fatale uitglijder op een van de trappen van de Bra banthallen. De knieën van Erik Breukink, Leon van Bon en Dan ny Nelissen doorstonden de'laat ste medische test met glans. Breukink (die na een val in de ronde van Luxemburg last kreeg van en pijnlijke knie): „Afgelopen maandag (de dag na het NK, red.) had ik nog wat last van een pees en daarom heb ik me die dag laten onderzoeken in het ziekenhuis. De blessure bleek mee te vallen. Dinsdag en woensdag heb ik mijn Den Bosch - TVM-ploegleider Cees Priem beweerde donder dag stellig dat hij nooit Jelle Nijdam had gezegd dat hij de Olympische Spelen kan verge ten. Nijdam was woensdag des duivels nadat hij als derde was geëindigd tijdens het NK tijd rijden in Hulst. „Dit berust op een misverstand. Ik heb alleen tegen hem gezegd dat zijn kansen kleiner waren geworden. En dat was ook pre cies wat Knetemann tegen mij heeft gezegd," aldus Priem don derdag in Den Bosch. knie 180 kilometer getest met de grote versnelling. Hij hield het probleemloos." De Belgische mede-kopman Jo- han Bruyneel lijkt op tijd de lang- gezoehte vorm hervonden te heb ben. „En als ik drie weken goed ben in de Tour, is mijn seizoen alsnog goed," weet de van Once overgekomen renner. Toch gaat Bruyneel in eerste instantie niet voor het klassement rijden. „Ik mik op een ritzege. Zoiets ont houden mensen, een plaats buiten de top-vijf niet. Wie weet nog wie er vorig jaar zesde werd? Bijna niemand toch. (Bruyneel weet het overigens wel: Mauri). Voor mij is zelfs een plaats bij de top-tien amper reëel." De ritzege van vo rig jaar (de Belgische etappe Charleroi-Luik) smaakt naar meer. Een goede plaats in de alge mene rangschikking kan daarbij roet in het eten strooien. „Wie re delijk hoog staat, krijgt geen ruimte krijgt voor een dagsucces. Ze laten je dan echt niet wegrij den met een leuke ontsnapping." Den Bosch - Onbekenden hebben in de nacht van woensdag op donderdag in de Bossche binnen stad leuzen gekalkt tegen de Ron de van Frankrijk. De kladderaars hekelden onder meer de enorme bedragen die zijn gemoeid met de Tour de France. Voorlopige inschrijvingslijst Tour de France BANESTO Miguel Indurain (Spa), Marino Alon- so (Spa), Vicente Aparico (Spa), Jose Luis Arrieta (Spa), Jose Maria Jime nez (Spa), Carmelo Miranda (Spa), Erwin Nijboer (Ned), Orlando Rodri- gues (Por), Jose Ramon Uriarte (Spa). ONCE Laurent Jalabert (Fra), Inigo Cuesta (Spa), Herminio Diaz Zabala (Spa), Aitor Garmendia (Spa), Patrick Jon ker (Ned/Aus), Melchor Mauri (Spa), Neil Stephens (Aus), Alex Zülle (Zwi), Luis Maria Diaz de Otazu (Spa). TELEKOM Bjarne Riis (Den), Rolf Aldag (Dui), Udo Bölts (Dui), Jens Heppner (Dui), Brian Holm (Den), Jan Ulrich (Dui), Erik Zabel (Dui), Christian Henn (Dui), Mario Kummer (Dui). MAPEI-GB Tony Rominger (Zwi), Federico Echa- ve (Spa), Manuel Fernandez Gines (Spa), Arsenio Gonzalez (Spa), Paolo Lanfranchi (Ita), Johan Museeuw (Bel), Abraham Olano (Spa), Wilfried Peeters (Bel), Andrea Tafi (Ita). MG Fabio Baldato (Ita), Michele Bartoli (Ita), Alberto Elli (Ita), Carlo Finco (Ita), Rolf Jaermann (Zwi), Marco Lietti (Ita), Roberto Pistore (Ita), Pas cal Richard (Zwi), Marco Saligari (Ita). GEWISS Evgeni Berzin (Rus), Dario Bottaro (Ita), Bruno Cenghialta (Ita), Rosario Fina (Ita), Ivan Gotti (Ita), Nicola Mi- nali (Ita), Jon Odriozola (Spa), Davide Perona (Ita), Giuseppe Tartaggia (Ita). MOTOROLA Lance Armstrong (VSt), Frankie And reu (VSt), George Hincapie (VSt), Laurent Madouas (Fra), Jesus Mon- toya (Spa), Kaspars Ozers (Let), Maximilian Sciandri (GBr), Bruno Thibout (Fra), Flavio Vanzella (Ita). FESTIN A Richard Virenque (Fra), Bruno Bos- cardin (Ita), Laurent Brochard (Fra), Laurent Dufaux (Zwi), Felix Garcia Casas (Spa), Pascal Hervé (Fra), Em manuel Magnien (Fra), Christophe Moreau (Fra), Jean-Cyril Robin (Fra). RABOBANK Johan Bruyneel (Bel), Michael Boo- gerd (Ned), Erik Breukink (Ned), Erik Dekker (Ned), Vjatjeslav Ekimov (Rus), Danny Nelissen (Ned), Arvis Piziks (Lit), Rolf Sörensen (Den), Leon van Bon (Ned). GAN Chris Boardman (GBr), Stephane Heulot (Fra), Francois Lemarchand (Fra), Frederic Moncassin (Fra), Francis Moreau (Fra), Didier Rous (Fra), Gerard Rué (Fra), Eddy Seig neur (Fra), Frangois Simon (Fra). SAECO Mario Cipollini (Ita), Simone Biasci (Ita), Giuseppe Calcaterra (Ita), Mas simo Donati (Ita), Gian Matteo Fagni- ni (Ita), Paolo Fornaciari (Ita), Massi- miliano Lelli (Ita), Eros Poli (Ita), Ma rio Scirea (Ita). POLTI Luc Leblanc (Fra), Dirk Baldinger (Dui), Rossano Brasi (Ita), Gerrit de Vries (Ned), Mirco Gualdi (Ita) Giu seppe Guerini (Ita), Frederic Gu'esiW (Fra), Daisuke Imanaka (Jap), Spi™ Oetsjakov (Oek). PANARIA Wladimir Belli (Ita), Alessandro Ba ronti (Ita), Davide Bramati (Ita) Os" car Camenzino (Zwi), Roberto Conti (Ita), Valentino Fois (Ita), Sergio Pm. vitali (Ita), Zbigniew Spruch (Pnii Jan Svorada (Slw). CARRERA Claudio Chiappucci (Ita), Mario Chie- sa (Ita), Peter Luttemberger (Oos) Os. car Pellicioli (Ita), Massimo Podenza'. na (Ita), Marcello Siboni (Ita), Mario" Traversoni (Ita), Enrico Zaina (Itai Beat Zberg (Zwi). ROSLOTTO Piotre Oegroemov (Rus), Stefano Cat- tai (Ita), Andrea Ferregato (Ita), Mar co Fincato (Ita), Maurizio Fon'driest (Ita), Alexandre Gontsjenkov (Rus) Pascal Lino (Fra), Paolo Savoldelli (Ita), Marco Zen (Ita). TVM Maarten den Bakker (Ned), Jeroen Blijlevens (Ned), Bo Hamburger (Den), Servais Knaven (Ned), Vladi mir Poelnikov (Oek), Laurent Roux (Fra), Peter van Petegem (Bel), Bart Voskamp (Ned), Jesper Skibby (Den) CERAMICHE REFIN Djamolidin Abdoesjaparov (Oez) Mauro Bettin (Ita), Stefano Colage (Ita), Heinz Imboden (Zwi), Sergei Oeslamine (Rus), Leonardo Piepoli (Ita), Fabio Roscioli (Ita), Christian Salvato (Ita), Tobias Steinhauser (Dui). LOTTO Andrei Tsjmil (Oek), Peter Farazijn (Bel), Thomas Fleischer (Dui), Oleg Kozlitine (Kaz), Nico Mattan (Bel), Scott Sunderland (Aus), Paul van Hyfte (Bel), Mare Wauters (Bel), Gil les Bouvard (Fra). KELME Fernando Escartin (Spa), Juan Cesar Aguirre (Col), Hernan Buenahora (Col), Francisco Cabello (Spa), Joaquim Castelblanco (Col), Laudeli- no Cubino (Spa), Angel Edo (Spa), Chepe Gonzalez (Col), Federico Mu- noz (Col). BRESCIALAT Mariano Piccoli (Ita), Alessandro Ber- tolini (Ita), Claudio Camin (Ita), Fe derico De Beni (Ita), Marco Delia Vedova (Ita), Christiano Frattini (Ita), Luca Gelfi (Ita), Zenon Jaskula (Pol), Omar Pumar (Ven). AGRIGEL Jacky Durand (Fra), Dominique Arn- ould (Fra), Jean-Pierre Bourgeot (Fra), Franck Bouyer (Fra), Jean Claude Colotti (Fra), Thierry Laurent (Fra), Thierry Marie (Fra), Jean-Luc Masdupuy (Fra), Michel Vermote (Bel). AUBERVILLIERS Christophe Capelle (Fra), Thieny Bourguignon (Fra), Laurent Genty (Fra), Thieny Gouvenou (Fra), Marek Lesniewski (Pol), Fredenc Pontier (Fra), Cyril Saugrain (Fra), Gilles Tal- mant (Fra), Francisque Tlyssier (Fra), I 28 juni no. 17 De EK Puzzel loopt van 10'tbt en met 29 juni. Dagelijks zal er een spel geplaatst worden, wat bij goede oplossing een woord van 8 letters vormt. Om kans te maken op een van de fraaie dagprijzen kan dagelijks van 09.00 tot 21.00 uur (7 dgn.p.w.) deze oplossing worden doorgebeld naar nummer: 06-34034018 ugid.Pm Om mee te dingen naar een van de grote eindprijzen met als Hoofdprijs: EEN GEHEEL VERZORGDE REIS VOOR TWEE PERSONEN NAAR ATLANTA, moeten de 18 dagoplossingen worden opgespaard om op de laatste dag van de actie de eindoplossing te kunnen vormen. ZO DOET U MEE. In de dagelijkse doolhof van vragen en antwoorden dient u de juiste route te vinden van de start linksboven naar de finish rechts onderaan. Op uw weg van start naar finish komt u door alle grote cirkels. U doorkruist de doolhof van cirkel naar cirkel, van vraag naar antwoord. Dat kan horizon taal, verticaal of diagonaal zijn, van links naar rechts, van rechts naar links, van boven naar beneden en van beneden naar boven. Bij iedere vraag geldt, dat het juiste antwoord in een van de aangrenzende cirkels staat. U mag dus nooit van vraag naar antwoord "over" een cirkel heenspringen. Hebt u het juiste antwoord bij een vraag gevonden, dan gaat u verder met de vraag die in dezelf de cirkel gesteld wordt en dat in totaal 8 keer. Bij elke stap van vraag naar ant woordt leidt uw route door een klein rondje waar 1 letter in staat. Die letters vult u in de volgor de waarin u ze passeert onderaan op de regel met lege rondjes in. Daar leest u dan een woord van 8 letters als dagoplos sing. O Joker Productions JFS Ook miljonair worden? Ga nu naar de Lotto-winkelier. Lever het Lotto Jackpot-spel- formulier in en kijk morgen om 19.00 uur naar de trekking in Lotto's 5 tegen 5 op RTL4. HET WEKELIJKSE MIUOENENSPEL VAN DE LOTTU icsen (anp) - Massimiliam Riaggi had gisteren zijn twij fels of hij kan deelnemen aar L Dutch Grand Prix, zater j op het TT-circuit in As- ,Pn' De Italiaanse motorcou reur blesseerde bij een valpar tij zijn rug en linkerhand. Rjaggi bleef nog net de beste Ne Llander, Jurgen van den Goor hprgh voor. De Bredanaar ein Je als vijfde. nf tweevoudig wereldkampioer Biaggiwas het meest prominent! flachtoffer op de eerste dag var ae kwalificatietrainingen. Land genoot Stefano Perugini, derde iJ Door Eddy van der Beek Rotterdam - Het Nederlan weer eens zo'n dag die in d< bers zal blijven. In de derd gue-eindronde klopte de p berda voor 5000 toeschouw zilië (3-1) en zaterdag kan Ahoy opmaken voor een b vaal Italië. De winnaar van die titanenstrijc strijkt een miljoen dollar aan prij zengeld op. Opgeteld bij d< 330.000 dollar die Nederland to' nu toe al bij elkaar sloeg, hebben de spelers straks eventueel eer aardig duit te verdelen. Vanavonc ontmoet Oranje nog Cuba, maar die partij is voor invulling van de hoofdrollen in de finale van mor-, gen niet meer belangrijk. Om nog even bij het geld te blij ven, de Stichting Topvolleybal Nederland (TVN) sloot gisterer een uiterst lucratief contract ai met Mizuno, een sportartikelen- firma uit Japan. Het bedrijf four neert op jaar basis 640.000 dollar inclusief de kleding en andere vol leybalartikelen. Opgeteld bij de bedragen die de hoofdsponsor var (ADVERTENTIE) •V Londen - De Nederlandse su beste fans van de Europese Daarom zal Nederland zondag sen Duitsland en Tsjechië nog In het apart opgemaakte klasi 4,5 punten juist voor Zwitser Oranje zijn zelden problemen oranje gestoken lieden naar B was vrij massaal. Soms meer c Den Haag - Jeu Sprengers, bor zaterdag in Londen mee naar voetbalunie (UEFA). De Limb daten voor zes of acht plaats Tijdens het UEFA-congres stuursverkiezing plaats. Londen - Voor de finale van hi Tsjechië is toch één Tsjech gesi diger van Schalke 04. Latal is door de UEFA, naar aanleidir frontatie met Portugal. De hal eerste wedstrijd van zijn boet- parek, die de halve eindstrijd i Londen - Nog voordat de fii Duitsland en Tsjechië is gespe sportiviteitsprijs krijgt. De plo nog een keer aantreden op We is zondag in de rust van de fin. Londen - Met enige trots kom van de 'golden goal', maar in v die niet een keer te zien. Vand plan is de regeling na afloop stellen. „Misschien spelen de voorzichtig, uit angst voor e voorstellen zijn altijd welkom doelpunt' is de verlenging met unale tussen Engeland en Di extra tijd volledig open en w moeite waard. Londen - De Braziliaanse mini voetballer, Pele vindt het verte fe defensief. „Bijna alle landei net niet eenvoudig doelpunten wereldkampioen gisteren tijde ele vind het, door velen verg ter een verbetering in verg niet van als teams uitkomen l at is een loterij. Daarom vine tering." Dat sudden death meer doelpu oe niet gebleken. De vier duel e ik was, werden alle met ee

de Stem | 1996 | | pagina 8