VERVOLGUITSLAG OVERIGEPRIJZEN RECORDAANTAL INZENDINGEN PINKSTERPRIJSVRAAG DE STEM/ZVK IS DAVEREND SUCCES rugs DE STEM/ZVK [oekenee lelikopter COMBINATIE VAN FORMAAT L Meldpunt Drugsoverlast L.gt steeds vaker telefoontjes L„en van mensen uit die wij- L Het aantal meldingen uit de linnenstad neemt af. B en W zul len de ontwikkelingen eerst nog iet de politie bespreken, voordat een voorstel aan de gemeente rad voorleggen. Het meldpunt, |at medio april in gebruik werd ïenomen, is oorspronkelijk be- foeid voor de centrumbewoners fan Terneuzen. rift van Kiwanis oor restauratie ierk Hengstdijk hij dens modelwede DE STEM DINSDAG 25 JUNI 1996 - PI N KSTERPRIJSVRA AG Wijffels de Maayer L. Bouchaut B.V. Koster-Dey Intertoys Ch. Kerckhaert Noordstraat 103 Terneuzen Emmabaan 2 Koewacht Vylainlaan 35 Heikant Weststraat 13 Axel Vismarkt 7a Hulst Zuidwal 19, Oostburg Swatch horloge t.w.v. 100.- Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. 30.- 2-Pers. opblaasboot t.w.v. 30.- J. Joosse Ester de Ridder R. de Koning J. Nouwen Silke Pielaet P. Vermeulen Beethovenhof 16 Terneuzen Liniestraat 105 Hulst Trompstraat 7 Kloosterzande G. v.d. Nissestraat 100 Zaamslag Olmenstraat 34 Vogelwaarde Zuidzandsestr. 86, Oostburg Kwekerij Hollebek Fa. Wentzler-Pauwels Weemoes Konraad's ijzerhandel De Vos-Eggermonf B.V. L. de Taeye Vaartwijk 7 a Axel Rapenburg 116 Vogelwaarde Hoofdstraat 7 St. Jansteen Stationsstraat 19 Axel Korte Nieuwstraat 21 Hulst Eedeweg 20, Aardenburg Waardebon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. 30.- Philips stoomkrulset t.w.v. 69.- Waardebon t.w.v. 30.- Cadeaubon t.w.v. ƒ50.- F. Beldjoudi Marjolein Bogaart L. Weemaes-de Caluwe Goossens-Bogaert J. Blommaert Ingrid Brasser Regentenstraat 47 Sluiskil Ferdinand Bolstraat 23 Clinge Standertmolenstraat 2 Graauw Axelsestraat 117 Zaamslag Roskamstraat 13 St. Jansteen Voartstraat 19, Oostburg Marteijn-de Boevere K. Wentzler Buijsse Van Cadzand Ferket en de Maat B.V. C. Gulle Noordstraat 26 Axel Cloosterstraat 73 Kloosterzande Lange Nieuwstraat 16 Hulst Stationsstraat 7 Axel Steensedijk 100 Hulst Draaibrugseweg 1, Aardenburg Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. ƒ30.- Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. 50.- Marmeren kandelaar t.w.v. 30.- Th. Spuesens M. Stobbelaar Mevr. L. Prenen E.L. de Feyter-Schrijver J. v. Britsom Esther en David van Luijk Vrijstraat 5 Sas van Gent J.F. Kennedysingel 12 Kloosterzande Leharstraat 16 Hulst Lange Kerkstraat 76 Terneuzen Hoofstraat 25 Terhole R. van Rijnstraat 32, Schoondijke Ot Sien jeugdmode Drankenhandel Pluym E. Boënne naaimachines Juwelier Buijs Schoenwinkel Danny R. de Hulster Noordstraat 39 Axel Pr. Hendrikstraat 2 St. Jansteen Fr. v. Waesberghestraat 17 Hulst Noordstraat 24 Axel Gentsestraat 36 Hulst Willem Teil 18, IJzendijke Waardebon t.w.v. 30.- 1 Fl. jonge jenever, 1 fl. vieux Jan t.w.v. 39.90 Stoffenschaar t.w.v. ƒ39.95 Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. 50.- C. Hofman W. Raes W. de Craock-Esseling C. Blommaert-v.d. Bilt J. de Kort J. van Poecke Frans Naereboutstraat 11 Sluiskil Eikenlaan 43 Koewacht Walmolenstraat 16 Hulst Gr. Bagijnestraat 9 Hulst Fr. Hendrikstraat 14b Lamswaarde Kloosterstraat 12, Sluis Lockefeer Bleijenbergh B.V. Van Bezu herenmode Caravun Centrum Zuid-Nederland Decota keukens Mevr. v. Bellen Zeestraat 4 Axel Hoofdstraat 47 St. Jansteen Bierkaaistraat 7 Hulst Genlsevaart 42a Kapellebrug Aalterbaan 183, Maldegem België Pr. Mauritsstr. 27, Oostburg Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. 50.- Kledingbon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. 50.- Keukenschort t.w.v. 30.- Fam. Coenen John v. Boven Mevr. H. Hamelink-Mangnus J. de Waai L. Steijaert de Croock Mevr. C.K. Manni-Jansen Jan van Eyckstraat 15 Axel Standertmolenstraat 6 Graauw Grensstraat 1 a Clinge Lageweg 3 Ossenisse Brouwerijstraat 48, Oostburg De Lopinge 33, Cadzand Jo van den Berghe De Silva-van Dorsselaer Rijwielhandel J. Bogaert Reynaart Parket J. Herwegh-Dhaenens E. Maas-de Zutter Nieuwstraat 2 Koewacht Vylainlaan 38 Heikant Dubbele Poort 1 Hulst Fr. v. Waesberghestraat 15a Hulst Mars 12, Oostburg Brouwerijstraat 43, Groede Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. ƒ30.- Waardebon t.w.v. 30.- Teddy: schilderij met bouten beer t.w.v. 55.- Heidi Janssens W. v.d. Broeck Fam. Nachtegael M. van Bunder-Ringoot Jos Scherbeijn J. Schepeprs-Chaves d'Aquilar Elzenstraat 32 Vogelwaarde Heerstraat 24a St. Jansteen Van Havestraat 21 St. Jansteen Puttingstraat 7 St. Jansteen J.J. Benteijnstraat 10, IJzendijke Roeselaerestraat 17, St. Kruis Tuincentrum Theo de Vliegher "JVIaton" Vonder Linden B.V. Rademakers H. Colon Emmabaan 67 Koewacht Julianastraat 88 Heikant Kanaalkade 66 Axel Steenstraat 23 Hulst Slijkplaat 4, Hoofdplaat Waardebon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. ƒ50.- E. v. Jole Danny Oppeneer A. Luime M. Janssens-de Bruyn J. Lensen Hoof straat 19 Terhole Molenweg 30 Koewacht Prinsenkade 12 Sas van Gent Janseniuslaan 39 Hulst St. Jorishof 10, Aardenburg Mod'ine damesmode Ton Huiskes De Dijcker B.V. De Block F.v.d. Voorde de Baere Weststraat 3 Axel Nieuwstraat 103 Koewacht Tuinstraat 3 Axel Steenstraat 21 Hulst v. Walcherenstraat 24, AX Aardenburg Waardebon t.w.v. 50.- Waardebon t.w.v. 30.- Waardebon t.w.v. 30.- Taart t.w.v. 35.- Cathelijne d'Hont F. Seghers T. Verstraete F. de Block D. Brakman Korenbloemstraat 17 Hoek Europaplein 5a Hulst Zandstraat 145 Sas van Gent Past. Smuldersstraat 47 Kloosterzande Q. v. Uffordstraat 14, Groede TERNEUZEN - De traditionele Pinksterprijsvraag van de Stem is een daverend succes geworden. Maar liefst 5.950 inzendingen stroomden er binnen bij de kantoren van De Stem in Hulst en Terneuzen. „Een recordaantal. Geweldig, daar mogen we best trots op zijn", zegt Martin Boeije, vertegenwoordiger van de advertentie-exploitatie van De Stem en de Zeeuws-Vlaamse Koerier. „Zon der meer een bevestiging dat dit een ideale manier is om klanten en onderne mers met elkaar in contact te brengen. Er zaten enkele kleine fouten in de puzzel, maar alle oplossingen zijn voor goed aangerekend, ledereen draaide mee in het prijzenfestival". Begrijpelijk was het wel dat er zoveel lezers en lezeressen van De Stem en de Zeeuws-Vlaamse Koerier zich urenlang bezighielden met de oplossing van de jaarlijkse Pinksterprijsvraag. Immers, er was een ware schat aan prijzen te verdienen. Graag beschikbaar gesteld door tal van Zeeuws-Vlaamse onderne mers, die deze manier van reclame maken op de juiste wijze weten te schat ten, zo bleek wel uit reacties van de Zeeuws-Vlaamse middenstanders. Voor de 80- jarige me vrouw Roest uit de Orchidee straat num mer 10 in Breskens was het één van de mooiste Een overzicht van de creatieve inzendingen. dagen uit haar leven, toen zij te ho ren kreeg dat ze de gelukkige winna res was geworden van een pure tóp- prijs. Zij was één van de vele duizen den die de juiste oplossing inzonden. Die oplossing was: 'Na uren puzze len kunt u ook deze keer, als u weer meedoet tenminste, voor duizenden guldens aan prijzen winnen in uw fa voriete puzzel, de Pinksterprijsvraag'. „Ik doe al mijn leven lang mee aan allerlei prijsvragen, maar heb nog nooit iets gewonnen. Ik voel me de gelukkigste mens van de wereld op Mevr. Van Haelst overhandigt Isabel Laurel uit Vogelwaarde de gewon nen dompelpomp t.w.v. f 395,-. dit moment", stelde een verheugde mevrouw Roest, die een waardebon van 275,- (of 5.000 Belgische fran ken) in ontvangst mocht nemen van mevrouw Vercruijse, eigenaresse van Decota Keukens, Aalterbaan 183 in het Belgische Maldegem. Uiteraard te besteden bij deze schitterende spe ciaalzaak in keukens. Minstens zo gelukkig was Isabel Lau- ret uit de Bossestraat 63 te Vogelwaarde. De studente aan de HEAO in Breda kon nog net voor ze afreisde naar de Brabantse stad op de foto met mevr. Van Haelst en de heer Zegers, bedrijfsleider van Terra Nova, Absdaalse- weg 70 in Hulst. Isabel kreeg te horen dat ze de winnares was geworden van een top- hoofdprijs in de vorm van een 'dompel- pomp Nia gara 6000 met filter' ter waarde van maar liefst 395,-. „Geweldig. Ik wist niet wat ik hoorde toen ik door De Stem gebeld werd met de mededeling dat ik een hoofdprijs had gewonnen. Mijn moe der en mijn zus hadden ook meege daan en een oplossing ingestuurd, want de Pinksterprijsvraag is een vast item in ons gezin. Ik dacht eerst dat misschien mijn moeder of mijn zus gewonnen had, maar het bleek dat ik de fortuinlijke winnares was. Gewel dig. zoiets vergeet je niet snel". Derde dolgelukkige winnaar van één van de hoofdprijzen was de heer Roelse uit de Zandstraat 63 te Hulst. Mevrouw Roelse had de juiste oplos sing van de Pinksterprijsvraag inge zonden, maar de prijs van Van Wes ten Mannenmode, Plein 10-11 uit Zaamslag - een waardebon van 250.- zal door de heer Roelse wor den besteed bij de befaamde Zaam- slagse modezaak van Johan van Westen. „Ik ken de zaak van Van Westen op mijn duimpje. Het is al lange tijd geleden, maar mijn trouw pak komt bij Van Westen vandaan. Zelf heb ik een fikse hekel aan winke len, maar mijn vrouw koopt vrijwel al mijn kleding bij Van Westen. Daarom heel leuk dat juist zij die prijs gewon nen heeft. Ik ben er heel blij mee en voor ons is het zeker dat we ook in de toekomst geen enkele Pinksterprijsvraag van De Stem over zullen slaan. Het is zonder meer een schot in de roos. Het is leuk puz zelen en op die manier kom je met een weer eens aan de weet welke za ken er interessant zijn voor je". Bijzonder leuk waren ook de crea tieve inzendingen die bij De Stem binnen kwamen, maar liefst 67 in to taal. De prijswinnaars in deze cate gorie krijgen eveneens bericht van de promotion-afdeling van De Stem en de Zeeuws-Vlaamse Koerier. De drie winnaars en winnaressen die hier op de foto staan, zijn slechts enkele van de vele succesvolle oplossers van de Pinksterprijsvraag, zoals uit de uitslag op deze pagina blijkt. Johan van Westen uit Zaamslag feliciteert mevr. Roelse-de Zeeuw uit Hulst met de gewonnen prijs t.w.v. 250.-. Mevr. Vercruyse van Decota Keukens uit Maldegem feliciteert mevr. Roest uit Breskens met de topprijs. DAGBLAD DE STEM ZEEUWS VLAAMSE KOERIER 1/an onze verslaggever Lrneuzen - Het college Uremeester en wethouders Pu nvprwppfft. om van 'Pttin*'*'"- „Terneuzen overweegt L telefonische Meldpunt fugsoverlast ook open *- lollen voor mensen van b_ P„ de binnenstad. De drugs- r' e in het centrum blijkt Reeds vaker uit te waaieren Lr andere wijken in de Ueldestad, zoals de bomen- luurt en Oudelandse Hoeve. Hoofdinspecteur E. Kint van leeuws-Vlaamse politie ontkent tiet dat de verplaatsing van d" •ugsscene een mogelijk gevolg i van het politie-optreden in he. Ltrum. „Wetenschappelijke be lazen heb ik daar niet voor' Maar wij constateren dat een Cantal van die lui naar andere Jvijken is gegaan. Ik kan me niet foorstellen dat ze dat doen, om- Bat wij zo vrolijk tegen ze gedaan lebben." lolgens Kint zijn de problemen ir, de bomenbuurt en Oudelandse Hoeve nog niet zo groot als in het tentrum. „Maar we moeten het laarom niet onderschatten. We Stoeten zien met welke beschik bare middelen we er iets aan kunnen doen. Het zou ridicuul iijn als we niets deden. Het haakt het werk er voor ons niet gemakkelijker op, omdat we de iandacht moeten verspreiden Ever verschillende wijken. Bo- lendien loopt op dit moment noj Kien ander project in de binnen stad. Daar zijn afspraken ovei ■emaakt met gemeente en open laar ministerie. Dat project nog niet afgerond." lan onze correspondente lengstdijk - Niet alleen Huls' probeert geldénTiïJeen te krij gen voor de restauratie van de kerk, ook in Hengstdijk kar aen financiën gebruiken voo: Öe restauratie van de paro- iiekerk. Ie serviceclub Kiwanis Zeeuws laanderen uit Terneuzen heef haar sponsorprogramma voo 196 de Hengstdijkse parochie kerk opgenomen. Tijdens he idzomerfeest op zaterdag 2 ui overhandigt A. Stoffels vai 8e Kiwanis een bedrag aan d foorzitter van het Midzomer feestcomité Hengstdijk, J. dl ock. Het Midzomerfeestcomitl kpant zich in om door diverse ac [iviteiten geld in te zamelen voo iet onderhoud en de gedeeltelijk estauratie van de Hengstdijks pk. De overhandiging is oi MO uur in de feesttent naast d Krk. in onze correspondent lissingen - Wordt Cees Ver ffiptervlieger uit Hoek, dit ?ioen? Bij de eerste van vier naand eerste, bij de tweede Mrhaalde hij zondag op het in Vlissingen. !e maand augustus zal het lere Jan worden de vierde en laats tonde van het nationaal kar poenschap gevlogen. In ieder g 'al wordt Verplanken dicht op c ielen gezeten door Leusdena md Coenen en dat maakt het '°or de Hoekenees alleen ma |annender op. „Nog veel train e> zegt hij tussen twee vlucht' loor. 'et werd de twintig deelneme: erdeeld over drie klassen, i ij Nederland zondag knap la S gemaakt. Flinke windstotc men en een temperatuur die ni ePaald meewerkte. Verplank 00g in de C-categorie, de hoe [te in Nederland, jhe heats moeten er worden ogen, waarvan de twee bei mntentotalen mogen word eeSeD°men. Eerst hoovere jaar afgezette veld en v saruit enkele verplichte figun 11 J'fd gas en op de kop aller gehike en onmogelijke fig l A*s afsluiting van gri gte autoroterend naar ber i ,en keurig in het minuso ..V.an' zien te landen. Een s 'Oodlanding dus.

de Stem | 1996 | | pagina 14