0/i PK BOUW B.V. KALKULAT0R TIMMERLIEDEN SGM Brabants Nieuwsblad Zo'n technicus wil m 4Aa$*LA& IA4* CCi* Jacobs Meubelplein Roosendaal zoekt magazijnmanager. maas Banen op de weg SERVICE-ENGINEER Verkoopmanager Bankprodukten BALIEVERKOPER m/v lacobs Breda Elei Topkwaliteit door teamwork BURGERLIJKE, UTILITEITSBOUW EN ONDERHOUD Trailerchauffeur m/v Wipcarchauffeur m/v Combinatiechauffeur m/v Bakwagenchauffeur m/v raab karclier bouwstoffen DAGBLAD voor WEST-BRABANT ERVAREN VERTEGENWOORDIGER m ichael Page JBE Tour DE STEM ZATERDAG 22 JUNI 1996 X 87 j voordeligste winkel voor geluid, lichi tfy&p* vfv PALM BctgltcéU UleelAe Wie zijn wij... Jacobs Meubelplein Roosendaal is een 10.000 m2 grote meubelzaak, met vier speciaalzaken onder één dak. Trendhopper voor nieuwe trends en verrassende woonideeën; Sleepworld, dé slaapkamerspeciaalzaak; Modern Design voor de nieuwste modellen van internationale ontwerpers; Top-classic voor klassieke en rustieke meubelen. Wij zijn een bijna veertig jaar jong bedrijf met een gevestigde naam in Roosendaal en omgeving. Vanuit een circa 1000 m2 groot magazijn ontvangen en distribueren wij de meubelen naar onze klanten. De functie... U geeft op een motiverende wijze direct en indirect leiding aan vier chauffeurs/monteurs en een service/planning medewerker. U bewaakt de structuur in de goederen afhandeling conform de geldende procedure en u zorgt voor een snelle, foutloze levering aan de klanten. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Jacobs Meubelplein vraagt... Een inspirerende manager met overzicht, overwicht en gevoel voor humor. U hebt een goed middelbaar niveau, aangevuld met cursussen op het gebied van magazijnbeheer. U hebt leidinggevende ervaring in een vergelijkbare baan. Kennis van automatisering is een must. Kennis van meubelen is een pré. U woont in de regio. Jacobs Meubelplein biedt... Een afwisselende, zelfstandige baan bij een interessant bedrijf. Veel ruimte voor eigen inbreng en initiatief. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u de organisator die wij zoeken, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief naar; Jacobs Meubelplein Roosendaal, t.a.v. de heer P.J.M. Verkley, De Meeten 10, 4706 NG, Roosendaal. PK BOUW B.V. is een jonge en dynamische bouwonderneming aktief in de burgerlijke en utiliteitsbouw, industriële bouw en onderhoud. Haar doelstelling: topkwaliteit door teamwork! Om onze relaties die optimale service te kunnen bieden en om de gewenste groei te realiseren zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: - een ervaren, flexibele, klant- en kwaliteitsgerichte medewerker die analytisch, accuraat en zelfstandig geautomatiseerde voor- en nakalkulaties alsmede kostenramingen kan uitvoeren - opleiding: MTS/HTS of gelijkwaardig - leeftijd: 25-35 jaar. Wij bieden: - een uitdagende baan met voldoende groeimogelijkheden binnen een prettig team van vakmensen, die hart hebben voor hun werk. Uw handgeschreven sollicitatie, vergezeld van uw c.v. kunt 0 zenden aan onderstaand adres. Tevens zoeken wij: ALL-ROUND (M/V) Klantvriendelijk, kwaliteitsbewust, flexibel en bereid om ons TO PTE AM te versterken. Voor telefonische informatie: 0164 - 23 44 25 PK BOUW B.V. Postbus 816,4600 AV BERGEN OP ZOOM De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzórgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor een transportbedrijf in Oosterhout zoeken wij een chauffeur die levensmiddelen wil distribueren. Enige ervaring op een trailer is hiervoor vereist. Periode: 8 juli tot en met 6 september. Informatie bij Maud Klis, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Voor het vervoer van frisdrank, waarbij u minimaal 10 tot 12 uur per dag zult draaien. Ook als u werk zoekt zonder zware lichamelijke belasting, is dit zeer geschikt. Deze baan start op zeer korte termijn en kan uitlopen tot eind september. Informatie bij Maud Klis, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf gespecialiseerd in internationaal zwaar- transport naar o.a. het Oostblok vragen wij een aantal ervaren combinatie- en/of trailerchauffeurs. U dient over voldoende internationale ervaring te beschikken om voor deze functie in aanmerking te komen. Periode: 24 juni tot en met 27 september. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Voor een transportbedrijf op Hazeldonk zoeken wij een ervaren distributiechauffeur, die minimaal 10 tot 15 adressen per dag weg kan rijden. U zult in eerste instantie geplaatst worden op een bakwagen. Op langer termijn zult u eventueel ook op een trailer kunnen gaan rijden. Periode: 24 juni tot en met 2 augustus. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. L d tfï I h '/egvervoer Als belangrijk importeur van West-Europese metaalbewerkingsmachines in Nederland zoeken wij voor de divisie Werktuigmachines op korte termijn een die ervaring en affiniteit heeft met metaalbewerkingsmachines. De werkzaam heden zullen hoofdzakelijk bestaan in het installeren en opstellen van nieuwe machines, het geven van instruktie aan de eindgebruikers en voorts het ver richten van eventuele reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan deze voornamelijk CNC-gestuurde machines. Deze buitendienstfunktie vereist een opleiding op minimaal MTS-niveau, even tueel aangevuld met enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie. Na een gedegen interne opleiding zult u uw werkzaamheden zelfstandig uitvoeren. Wij zoeken een gemotiveerde medewerker van ca. 30-35 jaar. Kennis van de Engelse en Duitse taal is gewenst. Wij bieden: - goede salariëring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - goede toekomstperspektieven; - een afwisselende funktie in een plezierige werkkring; - auto van het bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. Wij verzoeken u deze te zenden aan de direktie van SGM, t.a.v. de heer C. Rijneveld. Voor meer informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met mevrouw D. Duijs onder nummer 0348-416541 Schretlen Gieskes Metaalbewerkingsmachines B.V. Postbus 55 - 3440 AB Woerden Pompmolenlaan 1 - 3447 GK Woerden f Maas is een zelfstandig bedrijf binnen de Raab Karcher- organisatie. Met haar breed en diep assortiment en grote voorraad bouwmaterialen richt Maas zich voornamelijk op de pro fessionele bouwwereld. Ook is de particuliere markt voor Maas van groot belang. De formule van hoge kwaliteit, gedegen vakmanschap en concurrerend vermogen is de sterke basis voor de verkoop van het toonaangevende en brede assortiment. Maas zoekt een VOOR DE VERKOOP VAN BOUWMATERIALEN De gegadigde moet iemand zijn met commerciële en technische kwaliteiten. Vooropleiding op middelbaar niveau, ervaring in een ver gelijkbare functie kan een pré zijn. Geboden wordt een baan met een grote mate van zelf standigheid en verantwoordelijkheid. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Sollicitaties voorzien van c.v. binnen 10 dagen naar Maas Raab Karcher Bouwstoffen Tilburg Postbus 2153 - 5001 CD TILBURG Het lukt ons steeds beter van Brabants Nieuwsblad een niet-alledaags dagblad te maken. Brabants Nieuwsblad BV is onderdeel van de VNU en geeft een regionaal dagblad uit en diverse huis-aan- huisbladen. Een onderneming met meer dan 200 medewerkers die toegankelijk wil zijn voor alle inwoners van West- Brabant, klantgericht klaarstaat voor relaties en dagelijks vol dynamiek aan haar product werkt. Kwaliteitszorg en Human Resource Management zijn moderne ontwikkelingen in onze organisatie. Ter versterking van ons advertentie-verkoopteam zoeken wij een die enthousiast en resultaatgericht kan werken, bereid is om te pionieren en bovendien klantvriendelijk en creatief is ingesteld. De belangrijkste taken zijn: - contact onderhouden met een grote groep bestaande en toekomstige relaties - het adviseren over en het verkopen van advertenties voor het dagblad - zorgen voor een juiste overdracht van de advertentie-informatie van de relaties. Wij vragen: - HAVO-niveau - ruime verkoopervaring in gedrukte media - een goede uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk - rijbewijs B - enthousiasme en doorzettingsvermogen - goede contactuele eigenschappen - representatief voorkomen Wij bieden: - een salariëring conform de CAO voor het administratief personeel in het dagbladbedrijf - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een studiekostenregeling, een winstdelingsregeling e.d. - verkooptraining - diverse faciliteiten in concernverband. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Alle reacties worden vertrouwelijk behandeld. Voor nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u zich richten tot de heer L. Gabriëls verkoopleider, tel. 0165 - 57 81 50, na 18.00 uur: 0165-53 74 08. Indien u in aanmerking wilt komen voor deze functie, nodigen wij u uit om voor 30 juni schriftelijk te reageren naar Brabants Nieuwsblad BV, t.a.v. de heer C.F. Ripmeester, hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 1052, 4700 BB Roosendaal. Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowei inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaar den en perspectieven zeker aan uw verwachtingen voldoet? Kies dan voor een carrière op projectbasis bij Oraft! Draft is een landelijk opererend detacheringsbureau voor gemotiveerde technici op MTS-, HTS- en TU-niveau met interessante projecten in de vakrichtingen Bouwkunde, Civiele Techniek, Elektrotechniek, Milieu en Werktuigbouwkunde, Voor meer informatie kunt u 'tijdens kantooruren contact opnemen met: Draft Tilburg, telefoon: 013 - 544 08 48. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV Tilburg, fa* 013 - 544 07 09. Recente vacatures op internet: http://www.draft.nl o I rrz Project Xtotachertog 74 OZ :.J 1 SpSpRrfif EBgr Accountantskantoor POPPELAARS Accountants - Belastingadviseurs Ons kantoor, met vestigingen in Roosendaal! Etten-Leur, is actief op het gebied van accountancy,! belastingadviezen en aanverwante werkzaamheden Ui| behoeve van het Midden- en Kleinbedrijf. De wi van ons team van 25 enthousiaste medewerkers kenmerk s zich door een persoonlijke en cliëntgerichte benadering. Door toename van de werkzaamheden zijn wij op zoeknasrj - *9 versterking van ons team met: fSfl ff ON Functie-omschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het voeren van administraties, het verrichten v controlewerkzaamheden, het samenstellen van jaarrekeningen en van aangiften. Na het opdoen van voldoende kennis en ervaring worden de werkzaal den uitgebreid met het geven van adviezen en het begeleiden van cliënten op W| gebied van bedrijfsvoering en fiscale zaken. Functie-eisen: Wij zoeken assistent-accountants van diverse opleidingsniveau's met als1 opleiding VWO, MEAO of HEAO die een gevarieerde en perspectiefvolle baan willencoP| bineren met een interessante vervolgstudie. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de 1 van de functie. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Accountantskantoor POPPELAARS t.a.v. de heer J.A.M. Poppelaars R A Postbus 1006 - 4700 BA ROOSENDAAL - Tel. 0165 - 550128. zoekt voor één van haar relaties: ...commerciële pionier voor financieel advies én verkoop- Locatie: Bergen op Zoom Salaris: fl. 70.-80.000,= Onze relatie is een bekend bank- en verzekeringsconcern met een uitgebreid dienstenpakket voor zakelijke en particuliere cliënten. Zij onderscheidt zich door haar regionale betrokkenheid, klantgerichte service en moderne marktbenadering. Deze filosofie leidt tot een aantrekkelijke groei, welke het concern wil voortzetten middels de opening van Financiële Advieswinkels. Vanuit deze vestigingen worden (particuliere) prospects en cliënten geadviseerd omtrent de bank- en verzekeringsdiensten en worden financiële produkten verkocht. De organisatorische- en administratieve ondersteuning vindt plaats vanuit het Hoofdkantoor. Vanwege de opening van een Financiële Advieswinkel in Bergen op Zoom bestaat momenteel de vacature van Verkoopmanager Bankprodukten. Deze functionaris zal zelfstandig verantwoordelijk zijn voor alle commerciële activiteiten en het concern actief vertegenwoordigen in de regio. Taken en verantwoordelijkheden: opstellen en uitvoeren van commerciële marktplannen acquireren van potentiële relaties en onderhouden van contacten met bestaande cliënten (m.n. particulieren) adviseren omtrent bank- en verzekeringsprodukten verzorgen van besprekingen over voorwaarden en tarieven afsluiten van financieringen en andere overeenkomsten onderhouden van contacten met intermediairs en adviseurs verrichten van financiële analyses en beoordelen van kredieten deelnemen aan maatschappelijke activiteiten en organisaties leiding geven aan de Commercieel Medewerker Binnendienst Profiel van de geschikte kandidaat: HBO werk-en denkniveau leeftijd 27-40 jaar aantoonbare ervaring in de financiële dienstverlening uitgesproken commerciële persoonlijkheid met flair gedreven pionier en doorzetter goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid creatief, initiatiefvol en besluitvaardig weet zowel rapporten als markten te analyseren en de juiste acties te ondernemen woonachtig in de regio of bereid zich daar te vestigen Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van WM/44818, te sturen naar Michael Page, t.a.v. Drs H.Walter Michels, Heuvel Galerie, Ten Hagestraat 10, 5611 EG Eindhoven. Voor nadere informatie kan contact met hem worden opgenomen, telefoon: 040-2433735. Specialist in financiële functies Amsterdam - Eindhoven - Düsseldorf - Frankfurt - Londen - Parijs - Sydney-Hong Kong Éiil ideaal voor het van wieler-wed nu vanaf lipchosstraat 14 Breda/Princenhage Aan dat voetballen waag ik me maar even niet meer, zeker niet nu allerlei amateur-sociologen al lerlei onzin uit beginnen te kra men over de vermeende breuklij nen tussen blank en zwart in Oranje. D.ie flagrante flauwekul kan ik allemaal niet volgen. Ik heb dertig jaar gehonkbald en dankzij dat gegeven ben ik opgegroeid op velden en in teams vol vrolijke An- tillianen, van Aruba, van Curagao,. van Sint Maarten. Op die eilanden zijn ze geboren met een handschoen aan de ene hand en een knup pel in de andere. Als te genstander had ik ze niet graag,' maar dat had al leen maar te maken met het feit dat ik werper was en de meesten van die donkere jongens zijn ge talenteerde hitters. Van curve-ballen moesten ze niet veel hebben, maar die kan je niet blijven gooien. Dus bleven ze, altijd la chend, wachten op die ene snelle bal. Hoe harder hoe liever hadden ze hem en als-ie dan, even een paar centimeter controle kwijt, door het midden aan kwam zeilen, dan ging-ie niet alleen over het hek, maar soms ook nog j over de torenhoge popu lieren erachter. Zó hemelshoog en ont aard ver, dat op zo'n mo ment niet alleen bij mij de 'oprechte verbazing het won van de frustratie van de per soonlijke nederlaag. 'Sodemieter op Krijntje,' zeiden mijn ploegge noten vol verwondering, 'wat voor een bal was dat? Zo ver heb ik hem nog nooit zien gaan...' Het is niet dat ik het niet wil weten of toegeven, maar hoe ik mijn her sens ook pijnig, ik kan van al die jaren honkbal maar een racistisch incident herinneren. Ach, King Zu- schen heeft een keer met een knuppel achter me aan gezeten, nadat ik hem hard geraakt had met een wilde worp. En ze heb ben me ook wel eens met drie man van een rijksgenoot af moe- I ten halen, die mij zogenaamd per ongeluk met zijn spikes geraakt had. Maar die spaarzame incidenten hadden helemaal niks met kleur- of cultuurverschillen te maken, en ik heb in al die honkbalkantines en kleedkamers heel wat afgela- chen met alle Chico's, Hamiltons, Marvins, Wesleys, Elgins, José's, f Jacinta's, Edsels en Roberto's. En, vooral niet te vergeten, met al die moeders, vriendinnen, neven en nichten, ooms en tantes die in hun kielzog naar het honkbalveld trokken, uitgerust met goedgevul de picknickmanden en klapstoe- len. Één keer hebben we dus wel ge vochten vanwege racisme. Dat was in Rotterdam, waar je vroe ger, om het veld van Lodewijk te bereiken, langs een cricket-veld moest lopen. Eroverheen was een I stuk korter, mocht natuurlijk niet, ™ar ja, jong en eigenwijs, toch doen. Waarop vanaf het terras in zeer bekakt Nederlands een smeri ge opmerking gemaakt werd over een van de Antillianen in ons ge zelschap. Het liep een beetje uit de klau wen. Toen we uiteindelijk vertrok ken waren we apetrots op het Parkeerterrein dat we achterlie ten vol Jaguars en Mercedessen °P lege banden. Van eentje had den we de banden vol gelaten, we stond met de kont tegen het nek en ik zou na al die jaren wel eens willen weten of de opgeluch- h ?'9enaar ervan 'n de Qaten ge- dad heeft dat zijn achteras met een stuk touw aan dat hek vast zat, voor hij weggereden is. erder snap ik dus helemaal niets ver die vermeende problemen [tossen blank en zwart in Oranje en en ik alleen maar dankbaar voor e integratie waarmee ik vanaf de 9ere school op het sportveld ben opgegroeid. e mooiste anecdote? Met een ioiS!frse ^ede aanwinst in de eren sPee'den we een wed- tta j ergens ten n°orden van Am- Ln i 0p een veld dat van het «•palende weiland werd ge- W fn door zo'n oer-Hollandse hoin meter of drie breed, en maal bedekt met kroos, net jroenals het gras aan weers- ie d", fout geslagen bal over 0,,.en onze nieuwe vriend, ta9 n?0lt een sloot gezien, laat kroos. Die pardoes op dat riet Sfapte' ^opje onder ging, en werk stomverbaasd gezicht' eer boven kwam. Waar blank en lis lif? Lzo ge'acben hebben laan noo't meer 'out" ileon Krijnen

de Stem | 1996 | | pagina 8