'Stappenplan voor aanpak chaos' KORTING TOT 50% linax-supermarkt in Kapellebrug boos op Palm Nederland BV Deel Tïvoli Gardens klaar voor bewoners Uitrakpost brandweer |n Nieuw-Namen een nieuwe auto DE STEM Geld beschikbaar voor aardgas-aansluitingen Route heeft erg veel verrassings-elementen *'S?S^é0115-563976' \neek De SeniorenWinker DAG KLAPPER POLITIE RAPPORT Leo Dekkers klap )plossen verkeersproblemen in Hulst kan financieel gezien niet in één LBIUART 9-VOET «INGSTOERNOOI (JSTEM ZEELAND C2 ïezorger Gefeliciteerd a Liet Vapen van Zeeland lein 14, Zaamslag seft v.a. heden een in het café staan, ïi houden wij een groot ï.v. internationale spelers. 19.00 uur. Tel. 0115-431500 tSaK?raat32'4532(=G Vervuiling Diefstal uit auto's Inbraak Snelheidscontroles Ongeval Mishandeling Vals geld Illegaal Dorpsraad St.-Jansteen houdt bijeenkomst over Ter Steene WOENSDAG 19 JUNI 1996 Joedemorgen... Voor particulieren (bedankje, jubileum, huwelijksverloving Tig, prestatie, examen, Abraham enz. ber kolom 0,65 incl. B.T.W., één grote j regel verplicht, hg, formaat 35 X 40 mm 26.- incl. B.T.W •even op aanvraag. Foto's worden niet Be] 076-5.312.313 of geef uw tekst 2 dagen Itsing af bij één van onze kantoren, ipgave te richten aan: De Stem, Postbus 1 MB Breda t.a.v. 'Kleintjes Afdeling'. Ins het recht voor teksten, foto 's en teken ingen W°r opgaaf van redenen te weigeren. Idres van de opdrachtgever van deze tien bij de uitgever bekend te zijn. Indien loedemorgen met opgave van een er gewenst wordt, is men verplicht zich te er voorkoming van misbruik. Uitgever is 1 van de opdrachtgever bekend te maken, s niet verantwoordelijk voor de in de fcrtentie voorkomende teksten. (snze verslaggever Jlebrug - De eigenaars r de Amax-supermarkt in «Uebrug zijn boos op Nederland BV, die de beticht van 'boerenbe- Verkoopleider Rottiers jjpalm Nederland vindt dat supermarkt klanten 'zand e ogen strooit' omdat at net als Albert Heijn in de kratten met kleinere dgjsche flesjes verkoopt. en sinds kort ook Albert Heijn, betrekt de 25 centiliter- flesjes Palm uit België. Dat ge beurt via een Nederlandse dran kengroothandel. In Nederland zijn juist de 30 centiliter-flesjes gebruikelijk. De kratten met de Belgische flesjes zijn bij beide su permarkten te koop voor rond de twintig gulden. Terwijl de voor de Nederlandse markt bestemde kratten bij Albert Heijn voor 27 gulden de deur uitgaan. Verkoopleider J. Rottiers van Palm Nederland BV in Raamsdonksveer zei gisteren in deze krant niet gelukkig te zijn met het initiatief van de Hulster supermarkten. „In 1992 zijn we, juist om de Nederlandse handel terwille te zijn, overgeschakeld op de grotere flesjes. Terwijl wij liever de gewone 25 centiliter- flesjes, zoals in België, ook in Ne derland op de markt hadden ge bracht." Omgerekend kost een krat met kleine flesjes evenveel als een krat met grotere flesjes, vindt Rottiers, die daarom van mening is dat de Hulster super markten de consument voor de gek houden. Mede-eigenaar Mangnus van de Amax-supermarkt is het hele maal niet eens met de uitlatingen van Rottiers. „Wij doen niets ille gaals en we zijn geen afzetters. We laten juist de klant profite ren. De kratten met kleinere fles jes kosten twintig gulden, de gro tere 27 gulden. Omgerekend be tekent het juist dat de klant er drie gulden per krat op verdient," aldus Mangnus. Op zijn beurt is Rottiers het niet met Mangnus eens. „Want onze adviesprijs voor een krat met de grotere Nederlandse flesjes is rond de 24 tot 25 gulden en niet 27 gulden. Als de winkeliers onze advies-verkooprijs zouden aan houden, dan is er van prijsver schil geen sprake meer." Een kleine rondgang langs de Hulster supermarkten leert dat niemand zich houdt aan de prijs die Palm Nederland BV advi seert. Het goedkoopst is de Dag- markt die 25,90 gulden per krat vraagt, A P is het duurst met 28,56 gulden. Bij de Edah ten slotte is de Palm-liefhebber 27,60 gulden kwijt voor 24 30 centili ter-flesjes. Behalve Amax en Albert Heijn verkoopt ook de plaatselijke su permarkt Den Dekker in Heikant de kleinere, Belgische flesjes. En ook voor een prijs van rond de twintig gulden. Rondvraag in de grensstreek leert overigens dat het voor Zeeuws-Vlamingen niet de moeite loont speciaal voor een krat Palm naar België te rijden. De Profi in de grensplaats De Klinge rekent 360 frank voor een krat 25 centiliter-flesjes. Dat is 19,80 gulden. Bij drankenhandel Dullaert in St. Gillis-Waas kost datzelfde kratje 349 frank, bijna 19,20 gulden. (u onze verslaggever 1st - De aanpak van de Hulster verkeersproblemen op j. en feestdagen gaat zoveel geld kosten dat ze in ieder ■ral niet in één klap kunnen worden opgelost. Hoewel jonderzoek nog niet is afgerond, is volgens chef Stads- Dorpsontwikkeling G. Totté nu al duidelijk dat een op- Bing in fasen moet worden uitgevoerd. I k probeer te lachen, maar ik voel me een ïanaf nu ben ik AOW-er, maar ik voel ma P t God.. Ik kan er niet onderuit, vandaag ever. "Niet teveel drinken oudje, zuinig rer". Voordelen voor een oudje zijn er M tp! De BINGO-middagen en avonden: vanaf nu loop ik voorop! n tegelijk, alles houd ik nauwkeurig bij. §by wordt mijn beroep, vanaf heden zijn mij. En eindelijk staat de jeugd op voor zodat dit oude lijfje lekker zitten kan. mogelijkheden van de pas 65 plus ■rordt uiteindelijk genieten dus.. heb ik nog een lekkere jonge griet, oddelijke lichaam is nog fit, dus |;rvelen zullen we ons niet!!. chems- van den Buys in Rijsbergen, no Kooien in Hoogerheide, n de Laat in Hooge Zwaluwe. lus feesten ramsjes. Je komen straks met een soort jppenplan waarin we oplossin- voor de problemen aandra- CU. irvolgens is het aan de politiek 'aar besluiten over te ne- aldus Totté. Werzoek )e Heidemi j verricht momenteel opdracht van de gemeente 1st, de provincie Zeeland en ïijkswaterstaat het onderzoek een betere afwikkeling van «1 verkeer. Die studie moet op en bieden voor de vaak iaotische situaties die op zon dagen ontstaan als de top toeristen de binnenstad ver ijlen en de Morres-meubeltoeris- i over dezelfde kruispun- |ltn en wegen huiswaarts bege- Iferkeersopstoppingen op de rjksweg N61 en ongewenste siaiproutes vol met automobilis me die files trachten te ontwij ken de gevolgen van de bezoe- itrsstroom die op zondagen aan iet eind van de middag per auto lestad verlaat. |iotté zegt dat het onderzoek pas de zomervakantie tot een con- eet verhaal wordt uitgewerkt. „De verkeersproblemen zijn geïnventariseerd. Er zijn tellin gen geweest over het gebruik van parkeerplaatsen en de verkeer sintensiteit. Vervolgens zullen we oplossingen aandragen." Die oplossingen zullen volgens Totté beschreven worden in een 'stappenplan'. „Want je kunt na tuurlijk niet alles in één keer uit voeren. Omdat dat financieel niet mogelijk is, maar ook omdat je een breed draagvlak moet creë ren. Vandaar ook het in het leven roepen van een klankbordgroep, met vertegenwoordigers van on der meer wijkraden, midden stand en politie." Eenvoudig Volgens Totté zijn er wellicht 're latief eenvoudige zaken', die bin nen een paar maanden opgelost kunnen worden. „Denk aan ver betering van de bewegwijzering, een betere parkeeraanduiding en andere routes. Maar er zijn ook heel ingrijpende voorstellen, die je niet meteen kunt uitvoeren. Zoals een extra parkeerterrein, hoewel ik niet denk dat dat er in zit. Dat soort zaken vergt een lange termijn-visie, anders kom je er niet uit." De eerste fase van het appartementencompledx Tivoli Gardens in Hulst is op een oor na gevild. FOTO WIM KOOYMAN lan onze verslaggever Buist - De uitrukpost Nieuw-Namen van de brandweer krijgt een nieuw blusvoertuig. De gemeente Hulst wil daarvoor 115.000 gulden uittrekken. [heen voorstel aan de gemeente wijzen burgemeester en ouders op het belang van de juitrukpost Nieuw-Namen. Van «ruit kunnen plaatsen en pol- te in de omgeving van deze tem veel sneller bereikt worden te vanuit Hulst. „Daarom moet le brandweer in een dergelijk ge bied over een hedendaags voer tuig kunnen beschikken dat zo- wl van open water als van een «andkraan water kan nemen." Daarom is de keuze van het colle- 8e gevallen op een combinatie- voertuig hoge-lagedruk met een watertank. Als basis voor de ®uwe brandweerauto heeft het college gekozen voor een Daf- massis dat door een plaatselijke teler geleverd wordt. Voor de EDITIE ZEELAND opbouw van het voertuig zorgt een firma uit het Groningse Win schoten. Zodra de nieuwe brand weerauto in gebruik is - dat kan overigens nog wel een dik jaar duren - zal de gemeente proberen de oude te verkopen. Maar gelet op de conditie van de auto en er varingen uit het verleden 'mag van de opbrengst niet veel wor den verwacht'. De leden van de financiële com missie bespreken de aanschaf van het voertuig donderdag 20 juni in hun vergadering van 19.30 uur in het stadskantoor. Van onze verslaggever Hulst - Het nieuwe apparte mentencomplex Tivoli Gar dens in Hulst verwelkomt de ze dagen de eerste bewoners. De eerste fase van het project behelst 27 appartementen, waarvan er inmiddels 22 ver kocht zijn. Volgens A. Biesbroeck van Kindt Biesbroeck Onroerend Goed is de oplevering van het complex op het voormalige ziekenhuisterrein aan de Glacisweg wegens de strenge vorstperiode wat ver traagd. „Maar ook in de afwer kingsperiode zijn er wat strubbe lingen geweest," stelt Biesbroeck. „Dat komt omdat van de 27 ap partementen er geen twee dezelf de zijn. Het is een exclusief pro ject, Daarom heeft elke koper zijn of haar wensen kenbaar kun nen maken. Dat is voor de aanne mer natuurlijk wat lastiger om te werken, omdat er geen uniformi teit is." De vijf appartementen die nog te koop staan, zijn tussenapparte- menten. Biesbroeck gaat ervan uit dat ook die spoedig van de hand kunnen worden gedaan. „Binnenkort richten we een kijkappartement in. Bovendien zijn we van plan begin juli een open dag te hou den." Hoewel Biesbroeck in eerste in stantie had verwacht dat alleen 50-plussers belangstelling voor de appartementen zouden tonen, blijkt nu dat Tivoli Gardens in alle leeftijdscategorieën in trek is. „De kopers variëren van achter in de twintig tot boven de tachtig. De oudste koper is 87." De bouw van de tweede fase, 21 appartementen, vordert ook ge staag. Inmiddels zijn er zeventien verkocht. De oplevering is aan het einde van dit jaar. Tenslotte begint na de bouwvak de derde fase, die uit achttien apparte menten bestaat. „Daar zijn er nu al vier van verkocht," aldus Bies broeck. De derde fase moet vol gend jaar rond deze tijd afgerond zijn. De prijsklasse van de woningen, die allemaal een bijbehorende parkeerplaats in de garage heb ben, varieert tussen de 280.000 en 550.000 gulden. Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hontenisse heeft straks 64.500 gulden beschikbaar voor de aansluiting van woningen in het buitengebied op het aardgasnet. De gemeenteraad wordt volgende week gevraagd dat bedrag via een begrotingswijziging te depo neren in het potje voor 'onrenda bele gasaansluitingen'. Het geld is bedoeld als extra aan sporing voor de polderbewoners om te besluiten zich op het aard- gasnet aan te sluiten. Omdat de woningen in het buitengebied ver van elkaar liggen, kost het veel geld om daar het aardgas te bren gen. Afhankelijk van de kosten stelt de gemeente Hontenisse een paar duizend gulden per aanslui ting beschikbaar. Dan nog moe ten de bewoners zelf flink in de beurs tasten. Volgens burgemees ter Th. Steenkamp van Hontenis se is nog niet bekend wanneer Delta Nutsbedrijven de onrenda bele gasaansluitingen wil aan pakken. „Maar als het zover is en bewoners een beroep op de ge meente doen, hebben we in ieder geval dat geld voorhanden." In de gemeente Hontenisse gaat het al les bij elkaar nog om veertig tot vijftig woningen die nog niet op het aardgasnet zijn aangesloten. De gemeente denkt voorlopig aan een reservering van 64.500 gul den genoeg te hebben. Steen kamp verwacht niet dat alle in aanmerking komende bewoners ook daadwerkelijk tot aanslui ting zullen overgaan. „Want als ze dat wel zouden doen, en je uit gaat van een paar duizend gulden subsidie per aansluiting, dan is dat geld natuurlijk niet voldoen de." kmeuzen: «jandstraat 32,4532 CG '■0115-645769, fax 0115-645742. ™cteuren: Peter Oggei (editiechef), ter van den Assem, Frank van Cooten, t nk Deijfpiv.ed. chef), Rein van der jte'.Harald de Puysseleijr. «okstraat 1,4461 JK fl»a?l13"273700'fax 0113-273701. »„i Cees Maas (provincie- «erlaggever). nutst: M 'n,e,1n,arkt 14a' 4551 CW 0114-372770, fax 0114-372771. temat/m vrij. 0115-645751 '«•zondag 0115-645753 Oest»entie'exploitatie "em enZVK ^neuzen: Verton fax 0115-645741 ttegenwoordigers „^immers, privé 0115-562354 Vertegenwoordigers: Marian vfT 8rande' privé 0114-314570, 1 "Verstraeten privé 0114-316755. Mjwingstijden: tetfmvr.8.30.17.00 UUr VERVOLG VAN VOORPAGINA ZEELAND WE komen bij een dijk waar het gras een gele schijn over zich heeft. Het is goudhaver. Voor na tuurkenners een voorbode van goed nieuws. „Bij een goed be heer kan dit nog weieens een ech te bloemdijk worden," weet Hans van Hage. We ontwaren tussen het gras ook een paar exemplaren van de gele morgenster en de ei genaardige kompassla. Dat is een soort distel, waarbij het gekke is dat de bladeren haaks op de sten gel staan. Geen honden Je kunt beter geen hond meene men tijdens deze wandeltocht, want eenmaal aangekomen bij het fort St. Jacob meldt een bord dat deze trouwe huisdieren er niet verder mogen. Het loopt er namelijk vol met schapen. Er is ook een picknickplaats met tafel en banken ingericht, keurig om geven door een afrastering. De gemeente Axel heeft namelijk ge meend dat wandelaars die daar even willen uitblazen niet met de voeten in de schapenkeutels mo gen zitten. Voordat we terug in de bewoonde wereld komen heeft de route nog een verrassing voor ons in petto. Een wandeling door een meer dan twintig hectare groot bos, met als toegift de oversteek via houten vlondertjes van een stukje moeras. Op het moment dat wij er zijn, staat het gras op de paden soms wel een meter hoog. Dan moet je dus niet te veel last heb ben van hooikoorts. Het is echter de bedoeling dat de bosroute nog voor zaterdag een maaibeurt krijgt. Visioen In zijn dromen ziet Hans van Ha- ge een visioen van een wandelpad van Breskens naar Perkpolder, van pont tot pont, van oost naar west. Maar eerst is het zaak deze wandelroute tot een succes te maken. „Dat moet lukken. Op dit moment schrijft iedereen in Axel z'n eigen wandelroute. Niemand heeft daar nauwelijks budget voor en dus is de kwaliteit maar lalala. Waarom dan niet samen de handen ineen slaan. Gooi de budgetten bij elkaar en we kun nen hier een prima wandelroute van maken. Met bewegwijzering en een mooi foldertje. Dat wil ik dit jaar bereiken." Wandellief hebbers kunnen zowel zaterdag als zondag onder begeleiding van Hans van Hage de tocht maken. Op beide dagen is het vertrek om 10.00 uur vanaf café 't Zand in Koewacht. Voor degenen die lie ver alleen lopen, ligt er een route beschrijving klaar. (ADVERTENTIE) DE SENIORENWINKEL SLUIT! Hoewel de belangstelling voor comfortabele meubelen groeit, zien wij ons genoodzaakt te stoppen met de verkoop van maatmeubelen. De gehele voorraad van beide filialen wordt in ons filiaal Breda uitverkocht. De opheffingsuit verkoop start 8 juni en duurt tot uiterlijk 22 juni. Alles moet weg! De collectie bestaat uit courante relaxfauteuils, maatstoelen, sta-op-stoelen, bankjes en in hoogte verstelbare bedden. Het spreekt vanzelf dat alles tot ver onder de inkoopsprijs is afgeprijsd. Wie zelf meeneemt, krijgt zelfs 50 gulden extra korting. Breda, Ettensebaan 27, Tel. 076 - 522 16 10 Openingstijden: ma. - vrij. 8.30 t/m 17.00 uur, za. 10.00 t/m 17.00 uur DE OPHEFFINGSUITVERKOOP LOOPT VAN 8 T/IN/I 22 JUNI MARKTEN MIDDELBURG Braderie - centrum -10.00 uur (do t/m wo) FILMS POP EN JAZZ ZIERIKZEE Anywave - popfestival - Stichting Brogum Julianastraat 46 TOCHTEN TERNEUZEN Op zoek naar mooie planten - voor jongeren tot 15 jr - fietstocht - start Wereldwinkel -15.00 uur SPORT VLISSINGEN Scholierenatletiekdag - Sport park Baskenburg -10.00 uur WESTKAPELLE VW-Prestatieloop - inschrijven vanaf 19.00 uur het Groene Kruis- gebouw, de Casembrootstraat 24 - start Rond de Kreek - 19.30 uur 2,50) DIVERSEN CLINGE Handwerken, hobby, kaarten, biljarten - Malpertuus (KBO) - 13.30 uur Koersbal - Malpertuus (ANBO) - 13.30 uur ST.-JANSTEEN Jokeren - De Warande (KBO) - 13.30 uur HEIKANT Schieting - 't Heike (KBO) -13.30 uur PHILIPPINE Wandelvierdaagse - start Schotse Hoek -18.30 en 19.00 uur ZUIDDORPE Bieden met roem - 't Kaaike - 13.30 uur TERNEUZEN Jokeren - café 't Schelpenhoekje - 19.30 uur SAS VAN GENT Kaarting - De Engelenroos -14.00 uur KOEWACHT Kaarting - De Lange Akkers -13.30 uur HULST Kaarting - café De Kroon - 14.00 uur ZUIDDORPE Kaarting - zaal 't Kaaike - 13.30 uur AXEL Koersbal - Gregoriuscentrum - 13.30 uur GOES Grand Theater 14.00 uur De Boefjes 20.00 uur Up Close And Personal HULST De Koning van Engeland 14.00 uur Toy Story (Ned) 14.00 uur Dunston checks in 20.00 uur White Squall 20.00 uur The Juror 20.00 uur The Birdcage 20.00 uur Cutthroat Island VLISSINGEN Alhambra 1 - 14.00 en 20.00 uur Critical Decision Alhambra 2 -14.00 uur Cutthroat Island 20.00 uur The Juror Alhambra 3 -14.00 uur Toy Story (Ned) 20.00 uur Sense Sensibility Alhambra 4 - 14.00 uur Dunston checks in 20.00 uur White Squall BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Le Huitième Jour 20.00 uur Jade 20.00 uur Antonia 20.00 uur II Postino GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur City Hall 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Vil lage of The Damned 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Pri mal Fear 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Girl 6 22.30 uur Stealing Beauty 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Vampire in Brooklyn 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Le Huitième Jour 17.00, 20.00 en 22.30 uur Things to do in Denver 20.00 en 22.30 uur Birdcage 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Cri tical decision 20.00 uur The Juror 14.30 uur Babe, een buitengewone big (Ned) KNOKKE Beverly Screens 15.00 en 20.00 uur Primal Fear 15.00 en 20.00 uur Le Huitième Jour 20.00 uur The Scarlet Letter 15.00 en 20.00 uur Things to Do in Denver 15.00 uur Toy Story (Ned) Hoofdplaat - De politie heeft een man bekeurd die bij de bo men op de Vossekaai in Hoofd plaat een accu heeft gedumpt Hoek - Drie inwoners van Hoek meldden zich bij de poli tie in verband met diefstal uit hun auto's. Twee stonden ge parkeerd in de Dr. Leenhouts- straat. Er werden respectieve lijk een radio-cassetterecorder met boxen en een cd-wisselaar met boxen en tien cd's meege nomen. De derde auto stond geparkeerd naast de woning in de Ds. Raamhofstraat. Ook hier werd een cd-wisselaar gesto len. Terneuzen - Uit een vrachtauto die aan de Industrieweg in Ter- neuzen stond geparkeerd wer den kleding, wisselgeld en tele foonkaarten gestolen. Nieuwvliet - Uit een vakantie woning aan de Vlier in Nieuw vliet werd een televisietoestel en een radio gestolen. Omwo nenden hebben de inbraak ge meld, omdat de Duitse eige naar niet ter plaatse is. Vogelwaarde - Op de provin ciale weg bij Vogelwaarde hield de politie gistermorgen tussen 10.30 en 12.00 uur een snelheidscontrole. Hier geldt een maximum snelheid van tachtig kilometer per uur. De camera registreerde vijftien bestuurders die harder reden. Hoogst gemeten snelheid be droeg 134 kilometer per uur. Terneuzen - Bij een snelheids controle op de rijksweg 61 zijn 51 bestuurders afgelopen maandagmiddag in de fout ge gaan. De hoogst gemeten snel heid op deze tachtig-kilome ter-weg bedroeg 130 kilometer per uur. Terneuzen - Een 22-jarige bromfietster uit Terneuzen kwam ten gevolge van los grint op de Schependijk ten val. Ze liep daarbij schaafwonden op. Terneuzen - Een dertienjarige jongen uit Sas van Gent deed aangifte van mishandeling. Toen hij over de Haarmanweg fietste werd hij door een onbe kende jongen in zijn gezicht geslagen. Breskens - Een zaak aan de Kaai ontving twee valse biljet ten van vijfhonderd Belgische frank. Terneuzen - Een 37-jarige man is aangehouden in de Nieuwe- diepstraat omdat hij als illega le vreemdeling geregistreerd stond. De man is in afwachting van zijn uitzetting ingesloten. St.-Jansteen - De dorpsraad van St.-Jansteen wil voldoende tijd hebben om zich een mening te vormen over invulling van het terrein van voormalig gezinsvervangend tehuis Ter Steene aan de Hoofdstraat. Vandaar dat de dorpsraad vanavond een bijeenkomst in de Warande houdt. In een onlangs gehouden hoorzitting zijn de plannen gepresenteerd voor het terrein van het voormalige tehuis. Woningbouwvereniging Axel, Prisma Groep en Sprangers Bouwbedrijf BV hebben een aantal projecten ontwikkeld: een supermarkt, twaalf appartementen boven de supermarkt, een ruimte voor het Kruiswerk en twaalf woningen in de tuin. De dorpsraad weet nog niet of ze wel zo blij is met die plannen. Daar om heeft de raad bij de projectontwikkelaars en de gemeente Hulst om wat meer tijd gevraagd, 'om klachten, opmerkingen en ideeën van dorpsbewoners aan te horen'. „We staan in beginsel niet negatief te genover de plannen, mits rekening wordt gehouden met een aantal voorwaarden wat betreft de leefbaarheid van St.-Jansteen," aldus de dorpsraad. Om die voorwaarden te formuleren, houdt de dorpsraad vanavond een speciale bijeenkomst in de Warande. Aanvang 19.30 uur. De raad hoopt dat veel bewoners aanwezig zullen zijn.

de Stem | 1996 | | pagina 21