Srede steun voor plan De Hinde racties Hontenisse "len toelichting op automatisering Drie infopanelen met wandelroutes in Hulst ÈSTEM Leerlingen De Brug doen bromfietsexamen Sasse sportkampioenen gehuldigd DAG KLAPPER UITSLAGEN {aadsfracties twijfelen nog wel over invulling sportzaal en financiering &rkn4a-4561 TC Axel blijft scoren in sterrittencompetitie pOSTBM ZEELAND C2 Busreis ouderen Hobbybeurs in recreatiecentrum Pannenschuur in Nieuwvliet Tentoonstelling over de Wadden Schietingen Koersbal Kaartingen DINSDAG 18 JUNI 1996 tosterzande - Politiek Hon dse schaart zich achter het ;,n van burgemeester en thouders om sportzaal De ■je in Kloosterzande uit te "jen en op te knappen, ettemin plaatsen enkele jsfracties hun vraagtekens de invulling en financie- - van het karwei. jat bleek in de vergadering van commissie Algemeen Maat- .appelijke en Bestuurlijke Za- gisteravond. [ilbreiding en renovatie van 'irtzaal De Hinde kost respec- ijlijk zeven en vier ton. Een opknapbeurt van De je is nodig omdat de zaal pt met een lekkend dak en slechte vloer. Gemeenschaps- Martinus wordt helemaal nfronteerd met een enorme achterstallig onderhoud, s een sobere opknapbeurt al 700.000 gulden. Voor dat kan ook De Hinde worden ebreid. Met de opknapbeurt dus een totaalbedrag van Llmiljoen gulden, gens de eerste plannen die op Ier zijn gezet, zou De Hinde rden uitgebreid met een zaal enkele kleinere ruimten. De is vooral bestemd voor de ta- ennisvereniging SAR, die nu in Martinus haar onderko- heeft. dslid L. de Nijs (fractie P. liet weten het welis- ir eens te zijn met het plan tuis af te stoten en De Hinde te breiden en op te knappen, ik ben niet blij met de wij waarop'. Het bij het raads- rstel gevoegde schetsplan, dat aat van drie vergaderruimtes een sportzaaltje van 140 vier- te meter, vond hij maar niks. gaan we er niet op voor- of teruit. Die 140 vierkante me ter is maar twee keer zo groot als mijn eigen huiskamer. Waarom niet wat groter, zodat het een multifunctionele ruimte wordt, en niet alleen voor de tafeltennis vereniging bestemd is Ook mevrouw J. Hageman-van Damme (lijst L. Mangnus) pleitte ervoor dat de nieuwe ruimte ook voor toneel- en andere creatieve doeleinden gebruikt zal kunnen worden. Burgemeester Th. Steenkamp be nadrukte dat het schetsplan slechts een 'praatpapier' is. „Hiermee gaan we de boer op. Vervolgens komen we met een veel completer plan." Met de plannen voor De Hinde lijkt de bouw van een gloednieu we sport/evenementenhal in Hontenisse van de baan. Een der gelijke accommodatie zou een eind maken aan de sportieve be perkingen die De Hinde heeft en een alternatief bieden voor het in slechte staat verkerende Marti nus. De gemeente heeft inmiddels een flink spaarpotje voor zo'n sporthal, maar steeds is een be slissing naar de toekomst ver schoven. Nu de financiële voor uitzichten voor de gemeente niet zo rooskleurig zijn, zal het pro ject voorlopig wel in de ijskast moeten blijven. F. van Driessche (Algemeen Be lang) kon zich ook vinden in De Hinde-plannen, maar de finan ciering 'stemt onze fractie minder tevreden'. B en W vragen de raad namelijk het benodigde geld in de gemeentebegroting voor volgend jaar op te nemen. Van Driessche vond dat het benodigde geld uit de sporthal-reserve gehaald moet worden. „Uw standpunt is ons bekend," reageerde Steenkamp. „Maar daarover nemen we nu nog geen beslissing. Daar spreken we over bij de behandeling van de begro ting voor 1997." onze verslaggever tosterzande - De Hontenisser raadsfracties willen een rap- rt van VB Advies over automatisering van het gemeentelijk "paraat best voor 'kennisgeving' aannemen, maar ze willen er weieens uitvoerig over voorgelicht worden. Gonny Advies, het accountantsbu- van de Vereniging Neder- ise Gemeenten, heeft uitgere- d dat de gemeente Hontenisse komende drie jaar nog zeker ton kwijt is aan nieuwe com- terapparatuur en bijbehorende "en. Het een en ander heeft bureau uitvoerig toegelicht in rapport. tboekwerkje kregen de raads- en vorige week bij de B en W- rstellen toegestuurd. Het col- e stelt voor het rapport voor roisgeving aan te nemen en te tokken bij het opstellen van volgende gemeentebegroting toerjarenraming. 'J ns de vergadering van de aissie Middelen bleek gister- vond dat de fracties moeite had- met het vellen van een oor lover het rapport. Vooral toen k dat de opsteller van het PPort, M. van Tilborg van VB s. gedetailleerde toelichting geven. „Het rapport is nog discussie binnen onze fractie, 'komen zondag weer bijeen," '''P. Kindt (Algemeen Belang) „We zijn een beetje over- snderd," aldus A. Sponselee EDITIE ZEELAND »Waat32,4532CG -0115-645769, fax 0115-645742. euren: Peter Oggel (editiechef), van den Assem, Frank van Cooten, u'J ^plv- chef), Rein van der Harold de Puysseleijr. 1,4461 JK ''3-273700. fa*0113-273701. «ag9ever)e$Maa$(Pr0VinCie' tost Miltl fax °114-372771. ^vSShHochstenbach- Johanl Zeeland: ®«Stemnti%eXpl0itatie ptornenZVK "teiaen: Burgemeester A. Kessen van Hulst lost bij De Brug het startschot voor de eerste kandidaat voor het bromfietsexamen. FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggever Hulst - Acht leerlingen van de Hulster school voor speciaal onderwijs De Brug stapten gisteren op de bromfiets om onder begeleiding van een po litiemotor en cameraman het praktijkexamen af te leggen. De Brug maakt sinds enkele jaren serieus werk van het verkeerson- derwijs, terwijl dat tot voor drie jaar 'er maar een beetje bij hing', aldus Arnold van Acker, docent van De Brug. Samen met Marijke de Regt coördineert hij de ver- keerslessen op de school, in sa menwerking met het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zee land (ROVZ). Voor de jongste leerlingen is er een cursus 'voet gangers-fietsers', de 16- en 17-ja- rigen krijgen de bromfietscursus, terwijl de oudere leerlingen in de lessen op het autorijexamen wor den voorbereid. De achttien leerlingen die afgelo pen schooljaar van Marja de Bruijn de theoretische bromfiets- lessen hebben gevolgd, mochten op het schoolplein 'proefrijden'. Tien leerlingen gingen uiteinde lijk voor het échte bromfietsexa men op, dat voor de twee keer ge houden werd. Twee daarvan moesten gisteren verstek laten gaan. De acht overgeblevenen werden gistermorgen succes gewenst door burgemeester A. Kessen, die op het belang van goed verkeers- onderwijs wees. Op hun examen route door de stad werden de deelnemers begeleid door een po litieagent op de motor en een ca meraman, ook op de motor. Van Acker: „We letten op snelheid en of ze zich aan alle verkeersregels houden. Kortom op alle knelpun ten die in de theorie-lessen aan (CDA), „en de tijd is nog niet rijp voor een diepgaande behande ling." Sponselee had er overigens geen enkele moeite mee het rapport 'voor kennisgeving' aan te ne men. Maar hij wilde in een later stadium er wel nog een toelich ting op. Burgemeester Th. Steen kamp deed hem die belofte. Sponselee wilde wel kwijt dat hij moeite had met de uitgave van 460 mille zoals het rapport die al voor volgend jaar raamt. „Dan ligt het zwaartepunt van de uit gaven meteen al in 1997. Daar heb ik mijn zorgen over, zeker ge zien de sombere financiële voor uitzichten van de gemeente. Daar mag best nog eens kritisch naar gekeken worden. Wellicht dat er mogelijkheden zijn voor uitstel van bepaalde zaken." Steenkamp betoogde dat het zwaartepunt bij automatise ringsplannen altijd aan het begin ligt. „Een aantal investeringen is onontkoombaar. Maar het stellen van prioriteiten moet zeker tot de mogelijkheden behoren." Volgens Van Tilborg van VB Ad vies zouden alleen de beheer- en grafische pakketten uit het auto matiseringsplan vooruit gescho ven kunnen worden. Dat zou een besparing van ongeveer tachtig mille betekenen. Schoondijke - Op zaterdag 29 juni maken de ouderen van Schoondijke een busreis door West-Zeeuws-Vlaanderen. De reis duurt ongeveer drie uur en wordt de ouderen aangeboden door de dorpsraad, die de dona ties ieder jaar besteed aan activi teiten voor de bevolking. De bus, die volgeboekt is, vertrekt om 13.00 uur. De sportkampioenen 1995 van Sas van Gent werden giste ren gehuldigd. In cultureel cen trum De Speije werden indivi dueel en in teamverband totaal maar liefst 96 plaatselijke spor ters in de bloemetjes gezet in aanwezigheid van het Zeeuwse sporttalent 1996, de Hoofd plaatse zwemster Sandra Tem merman. Alle sporters ontvin gen voor hun prestatie een sporttas. De Sasse sportkampioenen zijn: A. Ingels van sv De Schutterij, Eline Velgersdijk, Tim Roeb, Robbert Dellaert van zwem- en poloclub De Bruinvis, Ingeborg Francke van Meetjeslandse zwemvereniging, volleybalvere niging Savok, Rene Winne van gengelsportvereniging De Plat zak, bowlingvereniging Sas van Gent, Emmy Neve van bowling vereniging Sas van Gent, Vere niging van Sasse Vogelvrien den, voetbalvereniging Philip pine A- en B-junioren, Joyce Sandrini, Denise d'Hondt, Ma rijke Spuessens, Manolito Ve- lasco, Bob Langerak van gym nastiekvereniging Thor, sport en ontmoetingsvereniging Corn Boys, B-junioren, Matthijs Bijlsma, Sandra de Clercq, Ge orge de Waal van tafeltennis vereniging STV alsmede het eerste en zevende team van de ze vereniging, Piet Baecke van duivenmaatschappij De Vol harding FOTO WIM KOOYMAN de orde zijn geweest. We zijn zeer streng wat dat betreft." De geslaagden krijgen een certi ficaat. Weliswaar niet het officië le bromfietscertificaat dat sinds 1 juni verplicht is. Maar daar komt als het aan Van Acker ligt, vol gend jaar verandering in. Dan wordt het bromfiets-project van De Brug aan het officiële certifi caat gekoppeld. „We hopen met ons actieve ma nier van werken leerlingen be wust te maken van het feit dat het verkeer een serieuze zaak is en geen flauwekul," aldus Van Acker. Van onze verslaggever Nieuwvliet - In recreatiecentrum Pannenschuur in Nieuwvliet wordt dinsdag 16 juli voor de vijfde keer een hobbybeurs ge houden. Deze beurs is een gele genheid voor mensen die hun hobby aan anderen willen laten zien. De bezoeker vindt een ruime keu ze aan informatie over verschil lende hobby's en wellicht worden er ideeën opgedaan om zelf een hobby te beginnen. Voor informatie over deze hobby- markt kan contact worden opge nomen met Marco Scherbeijn van recreatiecentrum Pannenschuur. Van onze correspondente Hulst - Vanwege het Jaar van de Natuur loopt in de openbare bi bliotheek van Hulst de tentoon stelling 'Groeten van de Wad den.' De expositie duurt tot 2 juli. Er is een immens grote kleuren foto te zien en verder veel folder materiaal en boeken. De folders waarin de diverse as pecten van de Waddenzee en de Waddenvereniging zijn uitge werkt, kunnen gratis meegeno men worden. De tentoonstelling kan bekeken worden tijdens de normale ope ningsuren van de bibliotheek. slTona"1 V„rii'0115 - 645751 'TOndag 0115-645753 !lÖm"St 32,4532 CG C'n45740,fax 01'5-645741 ^feé0115-563976' H«lst?lrnmers' P"vé 0115-562354 iïEfe Pdvé 0114-314570, erstraeten privé 0114-316755. feWijden: lVm"- "O-17.00 uur Van onze correspondente Hulst - Het historische karak ter van Hulst als Vestingstad en Reynaertstede wordt steeds duidelijker onderstreept. Gis teren werden drie nieuwe in fopanelen met wandelroutes voor de binnenstad Hulst gepresenteerd. De borden, samen goed voor ne genduizend gulden, zijn aange boden door het Toeristisch Bu reau Zeeuwsch-Vlaanderen (TZB) in het kader van het Regio naal Ontwikkelings Bureau Plan. Sas van Gent, IJzendijke en Aar denburg hebben het geld ge bruikt voor het bewegwijzeren van wandelroutes. Hulst heeft gekozen voor drie grote infopa nelen met een plattegrond van het stadscentrum waarop de be staande twee wandelroutes (Ves tingroute en Monumentenroute) zijn ingetekend. Verder bevat het bord nog algemene informatie over 'Het pittoreske Hulst dat een van de best bewaarde vestingste den in Nederland is'. De infopanelen staan bij de Leu- genhoek aan de Grote Markt, op het 's Gravenhofplein en Haven fort. Tiny Maenhout van het TZB be nadrukte nogmaals dat de kracht van een gebied ligt in een geza menlijke aanpak en samenwer king. „Er moet flexibel en tijdig worden ingespeeld op de behoef te aan informatie aan de recreë rende mens. Hulst is de enige VVV in de regio die op zondag ge opend is. Nu met een S-status en het is nu een goed geoutilleerde informatiepost." Zij pleitte voor een dynamische en flexibele toeristische dienst verlening en hoopte op uniformi teit en duidelijkheid in de pro ductontwikkeling en de promotie van Zeeuws-Vlaanderen. De in het voorjaar opgerichte Werkgroep Toerisme bestudeert momenteel voorstellen om te ko men tot het versterken van de in formatievoorziening in de toe komst. De werkgroep hoopt de plannen in het najaar te presen teren. Burgemeester A. Kessen zette de jubilerende VW in de schijnwer per en met name de man 'die zijn brede schouders er onder zette': Willy Kayser. Deze kreeg van de WV dan ook een kistje met vier flessen wijn aangeboden. De gemeenteraad beslist volgen de week over het voorstel om de WV Hulst een subsidie te geven van 30.000 in 1995 en 40.000 gul den in 1996. „Een bewijs dat de gemeente Hulst het belang van een goed WV inziet." De route Vestingwerken is 3,5 ki lometer lang. De routebeschrij ving is onveranderd gebleven. Deze van de Monumentenroute Binnenstad is uitgebreid met een wandeling naar bierbrouwerij De Halve Maan. Op de infopanelen zijn ook de be langrijkste monumenten ingete kend. TOCHTEN PHILIPPINE Avondvierdaagse - 5 en 10 km - start Schotse Hoek -18.30 en 19.00 uur (t/m don) DIVERSEN AXEL Koersbal - De Halle -14.00 uur CLINGE Volksdansen, zang en biljarten - Malpertuus (KBO) -13.30 uur Kaarting - café De Gouden Kroon - 14.00 uur HULST Competitie bieden - KBO - De Lie ve -14.00 uur Dansen - KBO - De Lieve - 20.00 uur KLOOSTERZANDE Vleeskaarting - Café de Reizende Man -19.30 uur NIEUW-NAMEN Vleeskaarting - Café St. Cecilia - 20.00 uur SAS VAN GENT Koersbal - St.-Albert -13.30 uur ST. JANSTEEN Bieden en jokeren - Café Zon- dagsvermaak -14.00 uur TERNEUZEN Dansen - SWOT - De Veste flat B - 19.00 uur WALSOORDEN Schieting voor bejaarden - Café Rue du Nord-13.30 uur WESTDORPE Koersbal - Concordia -13.30 uur ZUIDDORPE Schieting - Café 't Gemeentehuis - 13.30 uur Schieting - St.-Sebastiaan - 14.30 FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Up Close And Personal HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Copycat 20.00 uur White Squall 20.00 uur Up Close S Personal 20.00 uur The Juror 20.00 uur The Birdcage 20.00 uur Cutthroat Island VLISSINGEN Alhambra 1 - 20.00 uur Critical De- cision Alhambra 2 - 20.00 uur The Juror Alhambra 3 - 20.00 uur Sense Sensibility Alhambra 4 - 20.00 uur White Squall BRUGGE Kennedy Complex 20.00 uur Le Huitième Jour 20.00 uur Jade 20.00 uur Antonia 20.00 uur II Postino GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur City Hall 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Vil lage of The Damned 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Pri mal Fear 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Girl 6 22.30 uur Stealing Beauty 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Vampire in Brooklyn 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Le Huitième Jour 17.00, 20.00 en 22.30 uur Things to do in Denver 20.00 en 22.30 uur Birdcage 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Cri tical decision 20.00 uur The Juror 14.30 uur Babe, een buitengewone big (Ned) KNOKKE Beverly Screens 20.00 uur Primal Fear 20.00 uur Le Huitième Jour 20.00 uur The Scarlet Letter 20.00 uur Things to Do in Denver Aardenburg - St.-Sebastiaan, jubileumschieting, 63 schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: L. Ver meulen, Nieuw-Namen; 2. M. Minnaert, Aardenburg; eerste zijvogel: J. van der Leen, Oost ende; tweede zijvogel: M. Clae- ys, Oostkamp; derde zijvogel: C. Stedehouder, Aardenburg; vier de zij vogel: van Kronenburg, Zuiddorpe. Wip 2: eerste hoge vogel: R. Dossche, tweede hoge vogel: G. van de Vijver, beiden Kaprijke; eerste zijvogel: M. de Blauwe, Knokke; tweede zijvo gel: G. de Vriend, Aardenburg; derde zijvogel: F. Toebast, Kap rijke; vierde zijvogel: G. de Smale, Eeklo. Blokschieting. Winnaars: W. Meneve, Oosten de; R. Wante, Koewacht; J. van Haute en R. Willemkens, Knok ke; F. Toebast, G. de Valcke, Aardenburg; G. Marlein, Oost ende. St.-Jansteen - De Warande, 27 schutters. Hoge vogel: L. Schal- kens, beide zijvogels: E. Fierens, grootste aantal (5): E. Goossens. Kloosterzande - Clubgebouw Rozenhof, 22 personen: 1. L. Ivens/A. de Waal, 2. M. van Goethem/C. van Meelen, 3. H. de Gucht/G. de Bruin. Hulst - Zaal De Lieve. Mat 1:1. E. Burm/G. de Wit, 2. L. de Wit- te/J. de Pooter. Mat 2: 1. I. Blommaert/J. Schout, 2. C. Ke gels. Lamswaarde - Zaal De Luifel, KBO: 1. L. Platjouw-van Poe- le/E. van Waterschoot, 2. A. van Driessche, 3. A. Lauwers/T. Ver- eecken. Terhole - Dorpshuis, KBO: I.E. van Driessche/A. Lauwers, 2. E. Volleman-Caluwé/A. Hemelaar- van Himst, 3. A. van Dries sche/A. van Delft-Witteman. Clinge - Malpertuus, veertien personen: 1. J. de Poorter/L. Ke gels, 2. J. Spitters/C. Baeyens. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, acht personen: 1. mevrouw Dan- kaert/mevrouw Van Laar, 2. mevrouw Cappaert/P. Vinken- stein, 3. J. Lauwers/R. Durinck. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, tien personen: 1. E. de Maat, 2. mevrouw Rademakers-Warrens, 3. J. Schrauwen. Axel - Gregoriuscentrum, negen personen: 1. A. de Mey, 2. G. Braun, 3. J. la Heyne/G. Baart. Westdorpe - Concordia, acht tien personen. Mst 1: 1. A. Jan sen, 2. G. Pieters/E. Dhanis. Mat 2: 1. O. de Kever/E. de Smet, 2. A.d e Pachter. Axel - De Halle, negen perso nen: 1. J. Vercauteren, 2. J. de Poorter, 3. J. Vercauteren. Koewacht - De Vlaschaard, 26 personen: 1. A. Roeland/R. Kempe, 2. A. de Bock/J. Ver- braeken, 3. J. Martens/M. de Groene. Heikant - 't Heike, KBO, 23 per sonen. Mat 1: 1. M. Jonkers-de Cock/A. Schout, 2. Y. Beens/H. Dierx. Mat 2: 1. P. Ringoot-Au- denaerde/E. Jonkers, 2. O. Peet- ers-Pieters/L. Fërket. Uitslagen Clinge - Malpertuus, ANBO, 36 personen. Mat 1: 1. mevrouw Kegels/J. Bouvre, 2. mevrouw Emeleer/L. Kegels. Mat 2:1. me vrouw De Block/C. Baeyens, 2. mevrouw Bouvre/J. Warrens. Mat 3: 1. mevrouw Heye/E. Blo- maaert, 2. mevrouw De Vos/J. de Poorter. St.-Jansteen - De Warande: 1. A. van Remoortere, 2. Th. Kints, 3. J. Schout. Gaaibollen Hengstdijk - Camping De Vogel, 35 personen. Hoge vogel: me vrouw Van Giel, linker zij vogel: J. van Giel, rechter zijvogel: M. Wijne, grootste aantal (8): me vrouw Van Houten. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, vijftien personen. Hoge vogel: R. van Heese, recher zij vogel: J. Kouyzer, linker zijvogel: A. Mannaert, grootste aantal (11): A. Mannaert. IJzendijke - Bridgeclub IJzen dijke, negende wedstrijd. Groep A: 1. echtpaar Kok, 2. Van Dam- me-Buize, 3. Kerkaard-De Man. Groep B: 1. Viveen-Durivou, 2. echtpaar Herwijer, 3. Impen-De Wilde. Zaamslag - Leden van de kaart- vereniging DW speelden in café het Wapen van Zeeland de zesde ronde in bieden zonder roem, meetellend voor het clubkam pioenschap 1996. 1. D. Tolsma, 2. Ria Michielsen, 3. A. de Zeeuw. Stand: 1. Jac. van Doorn, 290 punten, 2. J. van Doorn, 277, 3. N. Knol, 268 pun ten. Hulst - Bridgeclub Hulst, ne gende wedstrijd, 51 paren. Groep A: 1. Aronson-Hillege, 2. De Jonge-Koopman, 3. Herman- Van de Dries. Groep B: 1. Van Dorsselaer-Van Wijnsberghe, 2. Baggen-V.d. Wielen, 3. Nijs- Taalman. Groep C: 1. Soonius- Boddaert, 2. Van Hootegem- Kint, 3. echtpaar De Cock. Groep D: 1. Lossie-De Ridder, 2. Maenhout-Burm, 3. Eeckhout- Calon. Groep E: 1. Maas-Van Leeuwen, 2. Daandels-Lauret, 3. Van Anrooy-Andenweg. Van onze correspondent Schoondijke - TC Axel blijft optimaal scoren in de Zeeuws-Vlaamse sterrittencompetitie. Ook in de zesde rit, gehouden door TC HAS uit Sluiskil, pakte Axel met ruim verschil de winst. Dit voor TC HAS dat op ruime afstand tweede staat in de algemene klassering. Met 149 deelnemers was ook deze sterrit goed bezet. Komende woensdag is men te gast in het 'westen' met RTC Pannen schuur als organisator. Men kan afstempelen in de kantine van het re creatiecentrum in Nieuwvliet-Bad tussen 18.30 en 20.30 uur. Voor de West-Zeeuws-Vlaamse formaties de kans iets te doen aan de superio riteit van die uit het 'oosten'. Uitslag HAS sterrit: 1. TC Axel 89.38 pt, 2. TC HAS (Sluiskil) 75.73, 3. Wielertoerist (Eede) 69.94, 4. WTC Graauw 63.36, 5. RTC Delta (Terneu- zen) 59.98, 6. TC Westdorpe 53.75, 7. TC Breskens 44.65, 8. TC Sas van Gent 38.17, 9. Freewheel '79 (Schoondijke) 36.64,10. TC Zwinhoeve (Re- tranchement) 24.80. Stand na zes ritten: 1. TC Axel 492.18 pt, 2. TC HAS 388.65, 3. TC West dorpe 372.50, 4. Wielertoerist 347.04, 5. RTC Delta 309.90 6 WTC Graauw 290.12,7. TC Breskens 237.10, 8. Freewheel '79 224.99, 9. TC Sas van Gent 162.68, 10. TIO (Oostburg) 148.53.

de Stem | 1996 | | pagina 15