Sport Scheveningen en Baronie kampioen bij amateurs Pascal Appeldoorn sterkste Receptie Hoek zeer druk bezocht oe Succes Luc Savat en Nicole Schieman Twee baanrecords Wouter Verdurmen Imponerende solo in eerste Arjaan de Schipper Trofee Anjo van Loon rapste spurter bij trimmers gUVtCrl 100.000 vw Perfecte organisatie Wallage wi verhoging koopkrach voor ininiii DE STEM ZEELAND Hoek en Scheveningen willen liever niet meer spelen Accommodatie zaterdagtopper wordt flink uitgebreid Jubileumconcours hippique r Hiddink houd kaken op elks Hennepkast uit ontwerp-wedstri boeten terug haar de gara{ HHHHBO Urk/Breda (anp) - Scheveningen en Baronie strijden binnenkort om de landstitel voor de voetbalamateurs. Scheveningen veroverde zaterdag het kampioenschap bij de zaterdag amateurs door Urk in Urk met 1-4 te verslaan. Baronie behaalde de zon- dagtitel door een zwaar bevochten thuiszege op Appingedam (3-2). Scheveningen leidde bij de rust met 1-0. De doelpunten kwamen op naam van oud-prof Danen (2) en De Jager (2). Voor Urk scoorde Jacob Wakker. De overwin ning maakte Scheveningen onbereikbaar voor Urk en Hoek, de beide andere kam pioenen in de hoofdklassen. Voor woensdag staat Hoek-Schevenin- gen nog op het programma. Beide clubs zijn in overleg met de KNVB om het duel •van de kalender te halen. Vermoedelijk vindt het duel toch vrijdag plaats. Baronie versloeg Appingedam in een tu multueuze wedstrijd op De Blauwe Kei in Breda met 3r2. Koeman gaf Baronie in de derde minuut de leiding, 1-0. Elting maakte gelijk, 1-1. In de 26e minuut raakte de thuisclub een speler kwijt. Mark van Rijswijk vergaloppeerde zich, hij trapte na. Hij kreeg rood van scheids rechter Martin. Met elf tegen tien profi teerde Appingedam onmiddellijk. Zee man scoorde 1-2. Op slag van rust her stelde oud-prof Sweres het evenwicht, 2- 2. In de tweede helft zorgde Jos van Rijs wijk in de 79e minuut voor de beslissen de 3-2. Urk. NK zaterdagamateurs. URK - SCHEVENINGEN 1-4 (0-1). 38. Danen. 0-1, 54. De Jager 0-2, 64. De Jager 0-3, 71. Ja cob Wakker 1-3, 80. Danen 1-4. Scheidsrech ter: Van Haaften. Toeschouwers: 4500. Stand: 1. Scheveningen 3-7 (7-3), 2- Urk 4-4 (7-8), 3. Hoek 3-2 (3-6). Scheveningen kam pioen. Breda. NK zondagamateurs. BARONIE - APPINGEDAM 3-2 (2-2). 3. Koe man 1-0, 24. Elting 1-1, 29. Zeeman 1-2, 40. Sweres 2-2, 79. Jos van Rijswijk 3-2. Scheids rechter: Martin. Toeschouwers: 1000. Rode kaart: 26. Mark van Rijswijk (Baronie). Eindstand: 1. Baronie 2-4 (5-4), 2. SC Fe- ijenoord 2-2 (3-3), 3. Appingedam 2-1 (3-4). Baronie kampioen. Van onze sportmedewerker Goes - Na een imponerende solo is Pascal Appeldoorn triomfator geworden in de eerste 'Arjaan de Schipper Trofee'. De Zeeuwse klassieker, een vrije wedstrijd voor elite- en neo-amateurs, kreeg daarmee een ijzersterke winnaar. De 25-jarige renner uit het Limburgse Velden, eerder dit seizoen winnaar van de Ster van Brabant en in 1994 als nationaal kampioen gehuldigd bij de amateurs, klaarde het in de laatste 25 kilometer in zijn eentje. WIELRENNEN Hij liet er dus geen twijfel over bestaan wie er de beste was in de Zeeuwse Ronde. Samen met Re- mo Noordermeer had Appel doorn na 135 kilometer in eerste instantie de slag gemaakt. Het tweetal ontsnapte toen uit eèn kopgroep van twintig man en omdat er achter hen weinig reac tie was te bespeuren pakte het moedige duo al gauw 30 seconden winst. Bij de afdaling van de Postbrug op weg naar Wemeldinge raakte echter de accu leeg bij Remko Noordermeer. Hij moest afhaken bij zijn vluchtmakker, maar Pas cal Appeldoorn gaf geen krimp en ging in zijn eentje door. In vloeiende cadans. „Ik voelde me nog fris genoeg op dat moment, dus waarom zou ik niet?" ver klaarde de trotse winnaar na af loop. „Nou, dat is dus goed uitge pakt voor mij. Het gaat de laatste weken weer lekker en hopelijk kan ik de goede vorm in de ko mende tijd consolideren." Zwaar Pascal Appeldoorn stak al vanaf het begin zijn neus aan het ven ster in deze koers, die geneutrali seerd van start ging op de Grote Markt in Goes en voor velen te zwaar op de maag lag. Vooral het hoge aanvangstempo brak diver se renners op. Met de wind viel het wel mee op de dijken en we gen, maar wie niet goed in de waaier kon rijden was toch ge zien. Na 20 kilometer waren er al zo'n dertig gelosten uit het peloton. Er zouden er nog meer volgen. On der hen Arjan Klaasse, Mario van Vlimmeren, Glenn Mclaey, Eddy Schurer, Fabian van der Ham en de Belg John Dauwe, die echter na een fraaie achtervolging terug kon keren in de voorste rij. Nog voor 's-Heerenhoek, na 80 kilometer, kwamen negen man voorop. Daarbij de Zeeuwen Jo- han van Schaik, Dennis Mesu en Dennis Brehm in gezelschap, van Jeroen van Hoorn, Marc van Hees, Roland Regeling, Maurice Barendse, Jeroen van Happen en de Engelsman Riki Lanyoh. Wilf- ried Bastiaanse en de uitstekend etalerende nieuwkomer bij de amateurs John van der Klooster uit Lewedorp meldden zich even eens vooraan. Deze hoofdmacht kwam tot een maximale winst van 1.30 op een grote groep, maar deze voorsprong slonk snel toen onder anderen Appeldoorn, Van Passel en Leijs een tegenaanval op gang brachten. In Hansweert werd de kopgroep dan ook in de kraag gevat. Er was toen 113 ki lometer afgelegd. Spectaculair De strijd bleef spectaculair. Bij de Vlakebrug ontstond er een breuk in het peloton. Voorop kwamen Johan van Schaik (zeer bedrijvig), Toine Goense, Patrick van Passel, Patrick Kops, Tón Slippens, Jeroen Le.nting, Remko Noordermeer, Pascal Appel doorn, Roel van Schalen, Maurice Barendse, Jeroen van Happen, Frank Holmes en Stefan van Duijse. Peter Mol, Theo Akker mans, Michel Stobbelaar, John Leijs, René de Vink, Werner Wuijts en de Noor Jogert wipten eveneens nog tijdig in de lift. Uit deze kopgroep van twintig ontsnapten Remko Noordermeer en Pascal Appeldoorn. Een twee tal dat voorlopig voorbeeldig sa menwerkte en de voorsprong liep op tot 40 seconden. Na het passe ren van Kruiningen, Rilland, Krabbendijke en Yerseke was zo als eerder verteld bij de Postbrug de pijp leeg bij Remko Noorder meer. Hij haakte in de frontlijn af, maar Pascal Appeldoorn, nu De start van de eerste 'Arjaan de Schipper Trofee'. FOTO JAAP WOLTERBEEK eenzame leider, ging stug door. Hij deed dat voortreffelijk, hoe wel er in de resterende kilometers achter hem nog flink aan de boom werd geschud. Hoe Jeroen Lenting, Patrick van Passel, Ton Slippens, Werner Wuijts, Marice Barendse en Johan van Schaik er ook aan sleurden, Appeldoorn bereikte als solist en als eerste de finish aan de Westhavendijk in Goes, na 189 slopende kilome ters. Onder aanvoering van Jeroen Lenting arriveerde een volg- groepje van vijf aan de eind streep, waarbij Patrick van Pas sel, die zich op de vierde plaats klasseerde, terwijl Johan van Schaik als zevende over de finish gleed. Met Goense als 13e en Mol als 15e hadden de Zeeuwen zich goed geweerd. UITSLAG 1. P. Appeldoorn (Piels-Sphinkx-Bade- rie) 189 kilometer in 4.21.47, 2. op 36 seconden J. Lenting (ZW Diana), 3. T. Slippens (Alcmaria Victrix), 4. P. van Passel (Erotic Discount Centre), 5. W. Wuijts (WSC), 6. M. Barendse (Van Vliet-Weba), 7. op 43 seconden J. van Schaik (WV Zeeuws-Vlaanderen), 8. op I.33 J. Leijs (Willebrord Wil Vooruit), 9. R. de Vink (Van Vliet-Weba), 10. M. Stobbelaar (Erotic Discount Centre), II. op 1.38 R. van*Schalen (De Spart aan), 12. op 2.21 T. Akkermans (Erotic Discount Centre), 13. A. Goense (Mid delkamp), 14. P. Kops (Alcmaria Vic trix), 15. op 2.35 P. Mol (WV Zeeuws- Vlaanderen), 16. R. Jogert (Noorwegen), 17. op 5.46 J. van Happen (De Kempen), 18. R. Noordermeer (Hoekse Renners), 19. op 5.52 S. van Duijse (Pom Deli), 20. op 6.30 W. Bastiaanse (De Zuidwest hoek), 21. N. van de Klundert (Erotic Discount Centre), 30. F. Franse (Mid delkamp), 31. J. van der Klooster (Mid delkamp), 35. W. Geijs (Middelkamp), 36. M. Remijn (Piels), 49. J. den Engels man (Willebrord Wil Vooruit), 50. D. Brehm (Erotic Discount Centre), 52. D. Mesu (Middelkamp), 54. D. Schaut (WV Zeeuws-Vlaanderen), 57. E. Farénhout (WV Zeeuws-Vlaanderen). Ploegenklassement: 1. Erotic Discount Centre, 2. Alcmaria Victrix, 3. Van Vliet-Weba, 4. Piels Sphinkx-Baderie, 5. Willebrord Wil Vooruit, 6. Theo Mid delkamp, 7. WV Zeeuws-Vlaanderen. Goes - De eerste editie van de 'Arjaan de Schipper-Trofee' is een groot succes geworden. De renners maakten er een wedstrijd van waarin flink met de strijdbijl werd gezwaaid en leverde een win naar op die acteerde op een manier die respect afdwong. De organisatie was perfect en de belangstelling langs de fraai uit gestippelde route over Zuid-Beveland liet niets te wensen over. Van de Zeeuwse deelnemers weerden vooral Patrick van Passel en Johan van Schaik, respectievelijk vierde en zevende, zich uitste kend. Antoine Goense (13e) en Peter Mol (15e) staken eveneens hun neus behoorlijk aan het venster toen de klappen werden uitgedeeld. Verdienstelijk was ook het optreden van Johnny van der Klooster, die enkele weken geleden besloot om over te stappen van de trim mers naar de rijen der amateurs. Hij kon in de loodzware wedstrijd over 189 kilometer goed meekomen en finishte met 6 minuten en 47 seconden achterstand op de winnaar op de 31e stek. Naast een flinke prijzenpot voor het individuele klassement kende de wedstrijd ook vijf premiesprints. John Leijs en Martijn Lust in caseerden daarmee elk 500 gulden, Pascal Appeldoorn en Dennis Brehm ieder 400 gulden. Het ploegenklassement (hoofdprijs 400 gulden) werd gewonnen door Erotic Discount Centre. Door Ton Koomen Hoek - „Onze droom is gerea liseerd. Dit seizoen heeft Hoek zijn klasse getoond. Mijn complimenten aan trai ners, spelers, sponsors en niet te vergeten ons trouwe pu bliek," sprak een van oor tot oor glunderende Hoek-voor- zitter John Bravenboer zater dagavond tijdens de zeer druk bezochte kampioensre ceptie (ruim 200 bezoekers) in de kantine aan de Lovens- polderstraat. VOETBAL Bravenboer toonde zich terecht apetrots met het behalen van de titel in de eerste klasse B van het KNVB-zaterdagvoetbal. Een ti tel waarmee Hoek historie schreef. Nog nooit eerder werd een Zeeuws team kampioen in de hoogste klasse van het KNVB- zaterdagvoetbal. Bravenboer toonde zich gelukkig met het feit dat de drie teams die komend seizoen in de hoogste klasse van het KNVB-zaterdagvoetbal ac teren bij elkaar zijn ingedeeld. Hoek samen dus met Veere en Kloetinge, de ploeg van trainer Paul Telussa, die het eveneens voortreffelijk heeft gedaan. Bravenboer toonde zich zo'n beetje de gelukkigste man van Nederland. Had ook nog een kri tische kanttekening met betrek king tot het competitieverloop. Bravenboer: „De winterstop heeft te lang geduurd. Als je na gaat dat Hoek komende woens dag zijn laatste wedstrijd thuis afwerkt tegen Scheveningen voor het kampioenschap van Ne derland, dan is dat in feite veel te laat in het seizoen. We hebben in die strijd om de nationale titel bij de zaterdagkampioenen niet met onze sterkste formatie kun nen aantreden. Verschillende spelers zijn al met vakantie en terecht. Stel je voor dat we landskampioen waren gewor den, dan zou er nog gespeeld moeten worden tegen de lands kampioen in het KNVB-zondag- voetbal voor de algehele landsti tel. Dat duurt allemaal veel te lang. Over enkele weken begin nen we al weer met de voorberei ding op het komende seizoen. Er zit vrijwel geen rustperiode tus sen. De winterstop moet korter, de competitie eerder geëindigd zijn. Daar zou de KNVB eens aan moeten werken." Accommodatie Bravenboer kondigde tevens met gepaste trots aan dat de accom modatie van Hoek aanzienlijk zal worden verbeterd. „We gaan privatiseren. Als er één club in staat is te gaan privatiseren, dan is het Hoek wel. We zijn kernge zond. Er wordt een viertal kleed kamers gebouwd, terreinen ver anderd en uitgebreid, evenals de bestuurskamer, de sponsorruim te en de kantine. Het aantal zit plaatsen op de tribune wordt vergroot met 140 stuks. Voorts komt er een fiks aantal parkeer plaatsen bij. We krijgen een ac commodatie die een topploeg uit het KNVB-zaterdagvoetbal Felicitaties voor het Hoek-bestuur en de selectiespelers met hier onder anderen spits Jacky Lam bert en keeper Wim Verpoorte. foto wim kooyman waardig is," zo stelde Braven boer tevreden vast. Wethouder Hamelink, sprekend namens het Terneuzense ge meentebestuur, noemde Hoek een ware ambassadeur voor de gemeente Terneuzen. Hamelink: „Het gemeentebestuur heeft Hoek 500.000,- beschikbaar gesteld om de accommodatie te verbeteren. Hebben we graag ge daan, want mede dankzij de prestaties van Hoek heeft Ter neuzense een bekendere klank in Nederland gekregen." Daarop haakte 'spraakwaterval' Kees Blomaard, ex-voorzitter van de KNVB afdeling Zeeland - 'En niet van de ex-KNVB afde ling Zeeland, want die afdeling bestaat nog steeds, al is het niet lang meer', corrigeerde hij John Bravenboer - gevat in. „Ik zou het gemeentebestuur van Ter- neuzen in overweging willen ge ven de naam Terneuzen in Hoek te veranderen.. Goed voor de naamsbekendheid." Gelach bij wethouder Hamelink en burge meester Barbé, één van de trouwste fans van 'zijn' Hoek. Blomaard,'een begenadigd spre ker, kon het niet laten speciaal Wim Broekhoven, de scheidende competitieleider van de KNVB afdeling Zeeland welkom te he ten. Blomaard mocht van Broek hoven de afdeling nog een keer vertegenwoordigen en deed dat met verve. Blomaard: „Op de uitnodiging voor de receptie stond aangege ven dat een envelop met inhoud zeer op prijs gesteld wordt. Wel, ik heb net gehoord dat de ge meente Terneuzen Hoek heeft bedacht met een bedrag van 500.000,. Dan heeft Hoek die paar centjes van het afdelings bestuur niet meer nodig." Oranje shirt Blomaard kwam echter niet met lege handen. Hoek-voorzitter Bravenboer kreeg een oranje shirt overhandigd met daarop alle handtekeningen van de spe lers van de Nederlandse selectie, die momenteel strijd leveren in het Europees kampioenschap in Engeland. Plus nog enkele ande re presentjes. Bravenboer: „Vooral dat shirt is geweldig. En dat met de handtekeningen van alle Hoek-spelers. Grandioos!" Blomaard: „Dat zou je wel wil len. De handtekeningen zijn van Oranje-spelers en niet van die van Hoek. Maar de grenzen in Europa verdwijnen. De Bel gische spelers kunnen volop aan de bak bij Hoek. En misschien spelen dié in de toekomst nog wel in het Nederlands elftal. Met Hoek weet je het immers nooit..." Lof kreeg Hóek eveneens toege zwaaid van de sponsorgroep en Sjaak van der Lijke, voorzitter van de Purperen Hei, de fanatie ke supportersclub van Hoek. Na het officiële gedeelte werd het nog een leuk feestje in het club gebouw van de Zeeuws-Vlaamse kampioensploeg. MAANDAG 17 JUNI 1996 B8 T Van onze sportmedewerker Goes - De eerste 'Ronde van Goes' voor trimmers leverde bij de A-renners een zege op voor de Brabander Anjo van Loon. In eerste instantie formeerde zich een kopgroep van zestien man, waaruit Robbie Meijer en Christ Boden diver se keren probeerden weg te komen. WIELRENNEN Dat lukte niet. Vijftien kilome ter voor het einde slaagden An jo van Loon en Gerben Suijk wel in him vluchtpoging. In de eindsprint toonde Van Loon zich de rapste. In de B-categorie draafde Sjaak Rommers 12 kilometer voorop, maar werd toen ingere kend. In de slotfase ging André Goosens op de solotoer en be reikte met 20 seconden voor sprong als eerste de finish. In de C-groep waren de bloemen voor Eric van der Wiel. UITSLAGEN A-categorie: 1. A. van Loon (Ooster hout) 60 kilometer in 1,21.32, 2. G. Suijk (&uiningen 3. L. Beijer (Den Bommel), 4. P. Bolsens (Kieldreehll 5. H. Vis (Hansweert), 6. B. Meiter (Putte), 7. J. Weststrate (Yerseke) 8 C. Boden (Wouwse Plantaee) q 'w Slabbekoorn (Kapelle), 10. E Franse (Kloetinge). anse B-eategorie: 1. A. Goosens (St -Wil lebrord) 50 kilometer in 1.07.16 2 T Verhulst (Boosendaal), 3. S Rom' mers (Rilland), 4. C. Beenhakker I's Heer Arendskerke), 5. J. Gooien, (St.-Willebrord), 6. C. van derS (Standdaarbuiten), 7. S. van Vlim meren (Etten-Leur), 8. H. van Riet (Kapelle), 9. A. Kuzee (Oost-Sou burg), 10. J. Jeremiasse (Wemeldin ge). C-categorie: I.E. van der Wiel (Bre da) 40 kilometer in 53 minuten, 2 H Tolleman fs-Heèrenhoek), 3 A Ha zen (Lewedorp), 4. D, Verhulst (Waarde), 5. N. Zweedijk (Waarde) 6. E. Claeijs (Heist aan Zee) 7 g' Evers (Sprundel), 8. B. Baas (Hein! kenszand), 9. A. van Dongen (Bergen op Zoom), 10. F. Bosters (Bergen op Zoom). Van onze paardensportmedewerker Hansweert - Tijdens het jubileumconcours hippique (10-jarig bestaan) van de landelijke rijvereniging en ponyclub Zuid-Be veland, op de terreinen De Gedempte Sluizen te Hansweert, werd er wisselend gepresteerd. In de dressuurwedstrijden wer den veel winstpunten gescoord, zowel bij de paarden als de po ny's. PAARDESPORT In de Ml-klasse reed de Axelse Nicole Schieman met Ivan Deux met 173 punten regelrecht naar het goud. Met vijf punten verschil werd Elle Kole met Jaszel van Zuid-Beveland tweede. Brons was er voor Dicky Wieringa met Jade van Noord-Beveland met 165 punten. Nicole Schieman, die voor de Oranjeruiters uitkomt: „Nu heb ik mijn dertiende winst punt binnen in de Ml-klasse. Daarom start ik in de volgende wedstrijd in de M2-klasse..Dat is tijdens het concours van De Zwinruiters in Nieuwvliet-Bad op zaterdag 13 juli." Opvallend hoge scores waren er bij de Z2-klasse paarden. Hier scoorde Laurens van Lieren met Dimitri van De Weeluiters niet minder dan 210 punten. Uiter aard een eerste stek met drie winspunt in één proef. Knap tweede met 202 punten werd Ma- retha Zuiderent met Sinteos van Barrage. Joke Nijssen met Hurri cane van Zuid-Beveland pakte de derde stek met 199 punten. Deze score was toch ook nog goed voor twee winstpunten. In de Z1-klasse werd er eveneens flink gescoord. Hier zegevierde Ina Nijssen met Ikares van Zuid- Beveland met 186 punten. Met 184 punten kreeg Christiaan van Dorsselaer met Harvy van de rui- terclub Hulst nog aansluiting met de hoofdmacht. Dit bleek een meevaller. Christiaan van Dors selaer: „Ik denk dat ik volgende week in Bruinisse niet start. Het gaat niet goed de laatste periode. Harvy doet thuis alles goed, maar in de proef tijdens de wedstrijd moet ik hem goed aanpakken, Dat kan natuurlijk niet." Zo goed als er in de dressuurwed strijden werd gepresteerd, zo ma tig tot slecht waren de resultaten bij het springen. Winnaar in de M-klasse paarden werd de 34-ja- rige banketbakker uit Maldegem, die in Aardenburg woont, Luc Savat met Fortuna. Met twee in de barrage van de achttien deel nemers, waarin hij de hoofdprijs pakte. Luc Savat, van de Nieuw- vlietse Zwinruiters: „Toch een moeiljk parcours. Het stond niet te hoog en niet te breed, maar met onmogelijke moeilijke lijnen." Dat klopte, want in de barrage trok hij twee balkjes naar de grasmat, evenals Christiaan van de Plasse met Evident van Zuid- Beveland, die daarmee tweede werd. Knap derde, met één balk in het basisparcours, werd Ellen Briquet met Queen van de ruiter- -club Hulst. UITSLAGEN SPRINGEN Z-paardcn: 1. Sandy den Exter me Gentleman (Noord-Beveland), 2. Sandy den Exter met In. The Mood. M-paarden: 1. Luc Savat met Fortuna (Zwinruiters), 3. Ellen Briquet met Queen (Hulst). L-paarden: 1. Piet Huige met Iliadien (Weelruiters). B-paarden: 1. Cindy Vermue met Fair Lucky (Weelruiters), 3. Luc Cornelis- sens met Prince For Ever (Hulst). ZZ-pony's: 1. Christiaan van de Plasse met Quary Hill (Zuid-Beveland). Z-pony's: I. Stieven van Bunder met Diamantha (Hulst). M-pony's: 1. Carolein van de Plasse met Ambassador (Zuid-Beveland), 2. Cindy Perdaen met Scooby Doo (Zwinruiters). L-pony's: 1. Henriëtte van de Ree met Alfred (Oranjeruiters). B-pony's: 1. Eva Koedoot met Danger (Niervaart). Categorie AB: 1. Rilana Ruisen met -Ta- ra (Paardebloem). Van onze atletiekmedewerker Gorinchem - De Zeeuwse jeugdploeg (C- en D-junioren en pu pillen) is onder voorbehoud tweede geworden tijdens de inter- regiomeeting met WBAC (West Brabantse Atletiek Combinatie) en Dordrecht. Een ontmoeting die plaatsvond op de accommo datie van Typhoon in Gorinchem. Linda Wouterse (RKfiAV) ATLETIEK De einduitslag is overigens nog niet definitief, omdat Anneke van de Berg, leidster van de Zeeuwse equipe, bij natelling van de pun ten tot de ontdekking kwam dat de Zeeuwen acht punten meer had gescoord dan het winnende WBAC. Ze tekende dan ook te recht protest aan. Een protest dat komende week in behandeling wordt genomen. De Zeeuwse ploeg deed het dus uitstekend met onder meer een sterke Wouter Verdurmen van RKHAV. De D- junior kwam met twee baanre cords terug. Dit op de 1000 meter die hij liep in 2.57,81 en op het on derdeel verspringen waarop hij 4,97 meter haalde. Verder waren er voor de Zeeuws-Vlaamse af vaardiging binnen de Zeeuwse ploeg de nodige persoonlijke records. UITSLAGEN ZEEUWS-VLAAMSE DEELNEMERS Meisjes-pupillen B: Pien Stams (Schel- desport) le op de meerkamp met 1079 punten, Cathy de Vries (Wielingen) He met 820 en Githa Faasse (Scheldesport) 13e met 812 punten. Meisjes-pupillen Al: Ankie de Feyter 8e op meerkamp met 978 punten, Anneke van de Sar (beiden Wielingen) 891 en Tara Wouterse (RKHAV) 18e met 809 punten. Meisjes D: 1000 meter in 3.29,66, kogelstoten Wendy Docters (Scheldesport) hoog sprinten 1,45 (persoonlijk record), k gelstoten 10,26 (persoonlijk recoiü). Tosca Hellebrekers (RKHAV) 4,05, Joyce Mortier (RKHAV) [Ida Moerman (Wielin gen) "80 meter in 11,40, 600 meter l» 1.47,26 (persoonlijk record), Sandra» Block (RKHAV) 600 meter ui 1®;»" (persoonbjk record), Rafke Rsse u« (Wielingen) hoogspringen 1,50, v springen 4.24, Janneke Lange** (Scheldesport) verspringen 4,89 (P soonlijk record), speerwerpen W Debbie van der Schilt (Scheldesp discuswerpen 21,90, speerwerpen Jongens-pupillen C: Thomas Wout (RKHAV) 4e op de meerkamp met w Jongens-pupillen B: Yannick BoitöJ (RKHAV) 11e op de meerkamp punten, Mike van de Velde 16e met 919 punten. Jongens-pupillen Al: Boris van der (Scheldesport) 13e op de meerkanipn' 985 punten, Guy de Wilde (RKHAV) 1* met 962 punten. «i«uW Jongens-pupillen A2: Wouter Blokl (Scheldesport) 9e op de meerkamP], 1311 punten, Remco Faasse (sen sport) 16e met 1146 en Wouter o (RKHAV) 17e met 1135 punten. - Jongens D: Wouter Verdunnen l HAy) 1000 meter in 2-57»81' versPn g Jongens C: Eimert-Jan Goossens HAV) 100 meter in 13,24, 800 meter 2.23,19, Sebatian Vonck (RKp^Lj], meter in 2.15,31 (persoonlijk terin Erik de Munck (Wielingen) 800 meter 2.26,55, verspringen 4,47. Eindstand onder voorbehoud.^ u 286 punten, 2. Zeeland 270, 231 punten. SLUIS Grote Markt 7 2 KATERNEN pe Binnenkrant Londen - Het enige bondscoach Hiddink na laatste training van Or ,oor het duel van vanc tegen Engeland wilde p geven, was dat 'op Wem zo'n fantastische heerst'. Speculeren over wel of niet speelt, liet hi. derden over. Wel zei Hiddink geen grote verrassingen in pet hebben. Vandaag volgen gesprekken met spelers verwachting is dat Or met dezelfde elf start als der tegen Zwitserland, dorf - en niet De Koek 'mogelijk, omdat Enge doorgaans met twee spi speelt. ZIE OOK SPORT-B1 Van onze verslaggever Breda - De PvdA wil dat 1 binet mensen met de zorj tinderen die langdurig in stand zitten, alsmede A( met een klein aanvullenc sioen,1 Lat profiteren van wachte economische groei. PvdA-fractieleider Wallag het kabinet gisteren tijder partijbijeenkomst in Bre< daar vanaf de begrotingsb deling deze zomer al voc aan te geven. „De mensen afgelopen jaren het meeste ben ingeleverd, moeten er r (een niet op achteruit gaan, juist een stapje vooruit k doen. Het kabinet moet da< gericht naar kijken." CDA-fractieleider Heerma naast handhaving van de k ling van de uitkeringen aan tien, voor een aantal ge hoopkrachtmaatregelen vi jaar, als daar geld vöor oppositieleider zei dat maa avond tijdens een spreekbr Den Haag. Het Centraal Planbureau berekend dat de minima middengroepen er volgenr zonder nadere maatrege Procent op achteruit gaan. Van onze verslaggever Breda - Omdat het Spec college in Breda niet de naa hasj-school' wil krijgen, he directie de 'verdienkast' vc thuisteelt van hennep terug rekken uit een ontwero strijd. Op de vrije markt zou het Ian de kast 2500 gulden k er iaar kan een thuistele «eer ongeveer 25h gram ooj Leusden (anp) - Volksi alt 950.000 wagens term TiAt0^10!® van het koelsys gaat het om eer 100.000 auto's, arig jaar werden al wager ll modellen Golf en Jetta aouwjaren 1983-1989 me ®$or van 1,6 liter onder: uit a ÏJ?U °°k G°lfs en J tor nfde Periode met ee ai^. '3 dter eontrolerer en 19e89PaS«eden oil Auto p

de Stem | 1996 | | pagina 20