m diverse functies lannoo drukkerij AREA SALES MANAGER MIROVER COMMERCIEEL AFGEVAARDIGDE on Planning Manager groep vandemoortele i ADJUNCT ALGEMEEN DIRECTEUR PRODUCTIEMANAGER PREMEDIA .000 ton olie. 6 landen in Europa. 3.300 werknemers 62 miljard omzet een Europees concern met een plaats voor een I Zaterdag 15, zondag 16 juni Salnt-Roch 34 adviesgroep behandeling van uw Meeremans Bloemen consultant niveau. Adviesgroep Part-time Secretaresse C» unique interim 2 Customer Service Representatives (ref. oi) Commercieel Medewerker (ref. 02) Contract van 6 maanden Hulpboekhouder (ref. 03) Contract van 6 maanden ADVANCED TECHNOLOGY ENGINEER VEHICLE MARKETABILITY ENGINEER NISSAN EUROPEAN TECHNOLOGY CENTRE (Brussels) S.A., «Sm» bureau blad? Zaterdag 15, zondag 16 juni 1996 2 - DE VELE GEZICHTEN VAN DRUKWERK Drukkerij Lannoo, met 150 medewerkers, is een toonaangevend bedrijf in zijn sector. Op het vlak van grafische communicatie zijn wij voor onze klanten partners die een kwalitatief hoogstaande full service kunnen bieden. Onze voornaamste troeven daarvoor zijn kompetente medewerkers de modernste technologieeen volledig pakket diensten (van ontwerp, pre-press, drukkerij, afwerking tot en met de distributiefaciliteiten), en een uitgebreid aanbod van grafische producten (van brochures, boeken, agenda's, jaarrapporten, tijdschriften, tot en met multimediaproducten zoals CD-ROM). Sinds meer dan 85 jaar actiefin de sector, organiseren we ons permanent om aan de top te blijven presteren en te groeien. In dat kader willen we onze huidige organisatie versterken met twee nieuwe medewerkers (m/v) met commerciële ervaring Uw functie: Uw verantwoordelijkheden liggen vooral op het vlak van sales én marketing. Samen met de Algemeen Directeur gaat u de bcdrijfsstrategie verder ontwikkelen. U onderzoekt de mogelijkheden voor het uitbouwen van nieuwe markten, segmenten, klanten of business units. U stelt verkoop- en marketingplannen op, en coördineert de uitvoering en opvolging ervan. U zal een zeer reële inbreng bij het strategisch denkwerk hebben en ook zelf directe klantenkontakten onder houden. U ontwikkelt commerciële relaties in nieuwe markten in België en het buitenland. Uw gesprekspart ners zijn dan meestal topbedrijven uit de industrie of de uitgeverij-, bank- of verzekeringswereld. U adviseert hen inzake de oplossingen die wij kunnen bieden en werkt deze projecten uit met de eigen binnendienst. U rappor teert aan de Algemeen Directeur. Uw profiel: Beschouw deze job gerust als 'rech terhand' van de Algemeen Directeur. We zoeken dus een stevig potentieel: universitaire basisopleiding (b.v. TEW of handelsingenieur), eventueel met aanvullende studies (PUB,...), enkele jaren commerciële ervaring in business to business, goede talenkennis (N/F/E/D), een brede ontwikkeling om met (internationale) klanten als 'partner' te kunnen onderhandelen, een ruime interesse in de wereld van de communicatie en de nieuwe media. Uw ideale leeftijd situeren we tussen 25 tot 35 jaar. handelsingenieur/industrieel ingenieur Uw functie: Lannoo Prepress is een equipe van 30 medewerkers. Teksten, illustraties en databases wor den hier op diverse wijzen binnengebracht (o.a. ISDN, E-mail) en vervolgens digitaal verwerkt tot output naar de drukkerij, CD-ROM, enz. Deze hoogtechnologische afdeling is uitgerust met state of the art hard- en software en evolueert snel naar een volwaardige business unit. U zal deze equipe managen. Dit isDe dagelijkse ope rationele leiding met nadruk op organisatie, productivi teit en rentabiliteit. O De enthousiasmerende leiding van kompetente vakspecialisten waarbij leveringstermij nen, kostprijs en kwaliteit centraal staan. Regelmatige kontakten met klanten, de ontwerpstudio en de commer ciële afdeling om onze service optimaal waar te maken. Het voortdurend meedenken over de strategie en de verdere uitbouw van de unit. U rapporteert aan de Di recteur Productie. Uw profiel: Wij kijken uit naar iemand die de uitdaging zoekt om vrij autonoom een business unit te leiden. U bent vooral een goed organisator en een people manager die met zijn equipe begrippen als service, kwa liteitszorg en klantgerichtheid 'hard' maakt. U heeft bij voorkeur een opleiding als handelsingenieur, industrieel ingenieur (of graduaat grafische bedrijven). Ervaring in het grafische productiegebeuren is een extra troef. U hoeft echter niet uit het grafisch vak te komen. Techni sche affiniteit en interesse voor nieuwe technologieën en media is wel noodzakelijk. Uw ideale leeftijd: 27 d 40 jaar. Ons aanbod: In beide functies krijgt u reële verantwoordelijkheden. U komt terecht in een gereputeerd bedrijf met ambities en bent omringd door vakbekwame medewerkers. Naast een aantrekkelijk salarispakket mag u ook een degelijke opleiding en ontwikkelingskansen verwachten. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV naar Drukkerij Lannoo, Kasteelstraat 97, 8700 Tielt t.a.v. Mevr. Ann Vandommele (051/42 42 11). Alle kandidaturen worden strikt vertrouwelijk behandeld. BELGIAN SEWING THREAD (B.S.T.) is de belangrijkste fabrikant van INDUSTRIËLE NAAIGARENS in de Benelux. Vanuit een consequente kwaliteitsfilosofie is B.S.T. er steeds in geslaagd producten te brengen die beantwoorden aan de strenge kwaliteitseisen van de confectie- industrie. Met 200 werknemers realiseert B.S.T. een omzetcijfer van 850 miljoen BEF. Om onze internationale uitstraling nog te versterken zoeken wij een (m/v): u Scandinavië, Frankrijk, Oost-Europa 5 Uw functie: u bent verantwoordelijk voor de verkoop van industriële naaigarens aan de confectie-industrie in voornoemde landen. I. In elk van deze landen ontwikkelt en leidt u een plaatselijk netwerk van agenten en eigen depots. U ondersteunt en stuurt hen op een strategisch niveau. 2. U verzamelt en analyseert de marktinformatie en implementeert de gepaste verkoopstrategie. 3. U coördineert de verkoopactiviteiten met de productieplanning, R&D en commerciële binnendienst. U rapporteert aan de Commercieel directeur.# Uw profiel: in deze functie, met ernstige doorgroei mogelijkheden, zien wij een selfstarter slagen, die autonoom kan werken en zich reeds bewezen heeft in internationale business tot business. U heeft een univer sitaire opleiding. Een behoorlijke talenkennis (N-E-F-D) en de bereidheid tot reizen zijn onontbeerlijk. Daarenboven hebt u een sterke commerciële en resultaatgerichte spirit. Uw ideale leeftijd situeert zich tussen 28-35 jaar. 0Ons aanbod: wij bieden u een goed salaris, een grondige opleiding in het product, reële doorgroeimogelijkheden in een stabiele onderneming met een belang rijke positie op de interna tionale markt. ■ilji 17-00 en 19.00 uur. Samen met het bedrijf garandeert Adviesgroep Meeremans Bloemen u een discrete en snelle Resultaat met Mensen ADVIESGROEP MEEREMANS BLOEMEN KENNEDYLAAN 7 8500 KORTRIIK TEL. 056/25.81.00 'Fax 056/25.72.44 http://www.amb.b De firma MIROVER maakt deel uit van de multinationale groep Saint Roch, marktleider in de glassector. In Menen produceren wij glas en spiegels voor de meubelindustrie en de sanitaire groothandel. Sinds jaren actief in België, Nederland en Noord-Frankrijk, worden we sterk geapprecieerd omwille van een hoge productkwaliteit en perfecte service. Om de goede relaties met onze klanten te bestendigen kijken we uit naar een (m/v): 0Uw functie: in eerste instantie opereert u op het terrein waar u de commerciële relaties met onze bestaande cliënteel (hoofdzakelijk fabri kanten van meubels, badkamermeubels en sanitaire groothandel) in België onderhoudt U bent ook actief binnen de vestiging te Menen voor de opvolging van klantendossiers, offertes en kostprijsberekening. Hiervoor heeft u de onder steuning van een assistente en werkt u nauw samen met de Algemeen Directeur, aan wie u rechtstreeks rapporteert Uiteraard verkent u nieuwe mogelijkheden via prospectie. Om ons productengamma blijvend aan de top te houden en onze klanten maximaal te kunnen adviseren volgt u trends en nieuwe ontwik kelingen in de markt op de voet o.a. door bezoek aan meubelbeurzen. 5 Uw profiel: wij zoeken iemand met een goede algemene ontwikkeling, commerciële ervaring en de wil om een perfecte klantenservice waar te maken. Uw klant- en marktgericht heid bieden u de mogelijkheid om later bredere markten te gaan bewerken. U bent vlot tweetalig (N/F). Uw ideale leeftijd situeren we tussen 25 a 35 jaar. Ons aanbod: het bedrijf biedt u een veelzijdige job waarbinnen u verantwoordelijkheden kan opnemen en ontplooiingskansen heeft. Een inte ressante verloning, met extralegale voordelen en firmawagen, wordt meebe- paald door uw ervaring en capa citeiten. ADVIESGROEP MEEREMANS BLOEMEN KENNEDYLAAN 7 8500 KORTR1JK TEL. 056/25.81.00 Fax 056/25.72.44 http://www.amb.be Gezocht: werkzoekende die willen wer ken met en voor kinderen, goede ver diensten voor inlichtingen: curr.vitae met pasfoto naar PB 97 3740 Bilzen VZW Het Kind. 9606120658 Jobs in het buitenland! Permanent en tijdelijk, wereldwijd. Bel 1J.F. 09-384.38.85 Open Gezin vzw, dienst voor pleegzorg werft aan voor regio Aalst - Geraardsbergen: Halftijds Vormingswerker (M/V) (19 uur) TAKEN: 1Uitwerken van vormingsactivitei ten 2. Opleiden van kandidaat - pleeg ouders 3. Teamwerk Sollicitatie CV sturen naar: Open Gezin vzw T.a.v. Els Van den Berghe Karmelietenstraat 12 9500 GERAARDSBERGEN Tel. 054-42.25.39 of 054/42.16.17 Soil, binnen voor 30 juni a.s. De groep Vandemoortele behoort tot de top van de Europese voedingsbedrijven en is een toonaangevende producent van oliën, vetten, margarines, sauzen en diep gevroren brood- en banketprodukten. Binnen de Consumer Goods Divisie - afdeling Logistiek - is er momenteel een vacature voor een Planning Manager (m/v) UW FUNCTIEu staat in voor de coördinatie en harmonisatie van de commu nicatief low m.b.t. de goederenstroom en de produktieplanning; vanuit de produktieplanning streeft u naar een evenwicht tussen de commerciële behoeften enerzijds en de produktiemogelijkheden anderzijds; u bent mee verantwoordelijk voor kostenbeheersing binnen de afdeling logistiek; u werkt mee aan de ontwikkeling en implementatie van verbeteringsprojecten. UW PROFIEL u genoot een opleiding handelsingenieur of licentiaat TEW (kwantitatieve richting, bij voorkeur Planning Inventory Management, Operation Research of Bedrijfskunde-Logistiek); U bent tussen de 28 en 35 jaar oud; u hebt minimum 3 jaar bedrijfservaring en tevens ervaring binnen een logistieke omgeving; u hebt een sterke interesse voor het IT-gebeuren en bezit een actieve kennis van MRP-systemen; kennis van SAP R/3 kan een bijkomende troef betekenen; u bent communicatief en sterk in kennisoverdracht; als teamplayer weet u creatief, flexibel en methodisch tewerk te gaan. ONS AANBOD Wij bieden een polyvalente functie in een aangename en dynamische werkomgeving. Tevens krijgt u de kans om uw talenten op autonome wijze te ontplooien in een omgeving die zich typeert als professioneel en waarbij sprake is van een informele onderlinge samenwerking. INTERESSE Aarzel dan niet meteen uw sollicitatiebrief met C. V. te sturen naar N.V. Vandemoortele, t.a.v. Annie Vanhoutte, Prins Albertlaan 12, 8870 Izegem. Tel. (051)33 25 65. Wij garanderen een strikt vertrouwelijke behandeling van uw kandidatuur. INTERNATIONAAL Mil LT 1D1SCIPL1NAIR Bejaardenresiedentie op de rand van Brussel (Wemmel-Jette) vraagt (M/V) - voor haar dagdienst: VERPLEGENDE deeltijds of voltijds, aangenaam uurrooster, extra-legale voordelen - voor haar nachtdienst VERPLEGENDE voltijds, extra-legale voordelen Heeft u interesse in één van deze vacatures, gelieve dan contact op te nemen met Dhr. LEVRIER D. tijdens de kantooruren op het nr. 02/478.01.01 Al-niveau of gelijkwaardig door ervaring goede kennis Engels algemeen secretariaatswerk kennis WP Lotus onder Windows Interesse Contacteer Martine De Vijlder op het nr (09)223 13 69 Brabantdam 207, 9000 GENT ONZE INZET MAAKT HET VERSCHIL Hertz, de Number 1 in autoverhuur, met wereldwijd een vloot van 500.000 wagens, meer dan 5.000 verhuurkantoren en ongeveer 25 miljoen verhuringen per jaar, is op zoek naar (mlv) ©ic in onze kantoren te Brussel zullen instaan voor het onthaal van onze klanten, het verhuren en klaar maken van onze wagens. ®oor deze vacature kijken we uit naar 25- tot 30-jarige sympathieke en vriendelijke kandidaten met een goed voorkomen en de flair om met een internationaal publiek om te gaan. Zij zijn drietalig (Nederlands/Frans/Engels) en geven blijk van zin voor initiatief en diplomatie. Ze bezitten een rijbewijs en zijn bereid om op onregelmatige tijdstippen en in het weekend te werken. (Eüe onze klanten zal te woord staan aan de telefoon, de dossiers zal behandelen en opvolgen en commerciële correspondentie zal voeren in het Nederlands, Frans en Engels. ®oor deze vacature kijken we uit naar een kandidaat die naast bovenstaande taken ook administratief in staat is om zich te organiseren. (Voor deze vacature kijken wij uit naar een 22 tot 30-jarige gegradueerde, dynamische en enthousiaste boekhouder. U bent drietalig (Nederlands/Frans/Engels) en geeft blijk van zin voor initiatief. (Voor al deze functies zoeken wij, indien mogelijk, een stagiaire EWE, RVA of een uitkeringsgerechtigde werkloze. ©w c.v. met recente foto en het door u gewenste salaris kan u, met vermelding van de juiste referentie, richten aan Hertz Belgium, t.a.v. Mevrouw S. Derijk, Personeelsdienst, Kolonel Bourglaan 120,1140 Brussel. Hertz verhuurt least Ford en andere uitstekende wagens. Nissan European Technology Centre (Brussels) S.A. is part of the European R&D organisation of Nissan, the leading Japanese car manufacturer in Europe. Our offices and laboratories are located in the Scientific Park of Louvain-la-Neuve. We are seeking a (m/f) mm The Function: Reporting to your Group Manager, you will be a specialist in the field of advanced automotive electric and electronic systems. Your task will be to analyse technology trends - taking into account economical and regulatory aspects - and to make recommendations to Nissan in order to guarantee our future competitiveness. In addition to the consultation of publications, your job will include: meetings with manufacturers, attending conferences, visiting exhibitions and collaborating with our European Marketing and Design bases. Naturally, flexibility and mobility are required. Your Profile: You are aged between 25 and 28, you hold an Industrial Electronics Engineering degree with good knowledge of digital techniques, including telecom. Ideally, you have experience in a similar field (automotive technical journalism, marketing analysis) and you have an excellent command of English and German. Ability in any additional European language would be an asset. and a (m/f) fm The Function: As a member of the Evaluation Group, you will analyse customer surveys and market databases. You will negotiate survey contracts with external consultant companies. In collaboration with other Nissan bases, distributors and customers, you will plan and participate in market surveys (which requires some mobility). As a result, you will help to establish the future product requirements to guarantee our future competitiveness. Your Profile: You are a young graduate Industrial Engineer in Mechanics or Electro-Mechanics. You take a keen interest in automotive technology and you are a real Statistician. Proficiency in English, German, French and Dutch is required and experience in a marketing related function would be an asset. Your Nature: Curiosity, sense of human contacts and open-mindedness will allow you to collect and assimilate all information which maybe required for your function. Your taste for analysis and your rigour will alow you to transmit precisely your recommendations. We offer you: Da stable job; competitive salary and benefits; Dan international atmosphere; da superb working environment in green surroundings. Keen to get started with Nissan? Send your handwritten application with detailed CV and a recent photograph to Mr Alain van Vyve, rue du Bosquet 19, Pare Scientifique, 1348 Louvain-la-Neuve. Wilt uuw vriend Hetk Pla Belc 9606131031 1 Duet wordt een zeer open eerlijke politiek gevoerd. U altijd bij ons terecht voor discrete inzage in ons besta Bel ons voor een afspraak overtuig uzelf van de vele mo lijkheden. /li is advocate, 30, ong„ Beeldmooie vrouw. Lang, bl< haar, 1 m 78. Hdtv zwemm gastronomie, een diepgaand sprek Evenwichtig ambitie sensueel en opgewekt. W stijlvolle, intelligente m. Fiscalist, 28, ong., Antw. In mende, charmante man. H een goed sociaal leven, sp bergwandelingen en cinema, voelige, open natuur. Wenst genieten van het mooie van e gag Wkm aardig en soc meisje. Zr mooie, zuiderse dame, wedAntw. Creatieve en soci job. Hdtv fietsen, theater, fi klassieke muziek en kunst. Lie aangename vrouw. Maakt graag gezellig. Wkm verzorc m met ruime interesses. Zij Is economiste, 27, ong., 0. Verzorgde, pittige verschijni Hdtv badminton, talen lei avondje uit, de States. Sociaal adaptief. Ondernemend en act Wkm vlotte, evenwichtige m. Vraag on; Naam: Adres:.. Alle provincies: Tel.: 09/234.03.69 Lucas Mu I 018/23.76.68 Leopo|d Korrekte, eerlijke en effici 10 jaar erv. 02/772.47.37 03/231.00.40 09/233.48.13 016/72.01.90 014/54.17.36 014/61.87.09 Juni in vogelvluchl ArchitecTurenroule. Japans elenlje. Midzomernachtwandeling. Picasso tentoonstelling. Teater in de tuin. Voeren anders bekeken. Of een gezellige babbel met z' zessen in een trendy kroeg, wa een romance komt niet zomaai aankloppei een veelzijdig en to activiteitenbureau Wil je op een leuke manier andere singles leren kennen! Singles organiseert toffe akti- viteiten voor kleine of grotere groepen. Keuze te over. In je e'gen streek of daarbuiten Groeit er een romance uit, de: keter. Interesse? Bel ons dar Sne'' Je 2u't zien, onze service i; jouw plezier. 95640 'gratis 9606121 Hoe ar)twoorden op een seintje via n!frUr !IW brief 'n enke'e gemankeerde en gesloten om- Sla9 naar V.U.M. TO5°rSetlaan 30 Groot-Bijgaarden In de linkerbovenhoek van de S.9?chrijft u duidelijk de 5 Wifc» rs uit de advertentie. rechtlfr8n.uw brief ongeopend vtSsksdoornaardead" 950130 a»Slighnheterrltih60u f°°k vrfhuis de aennL a' reisle' wancj. or leenst zond"? Vh'leven' Ben 'e beetje 2' z°r8e". 56j„ en e spont Seb°uwd, liefst gn. ri schrijf dan °panharl- a" vooral ee torqen r, W0duwe zonder oin ta? streek Oost-Bri Schr.bur.blad 07720. 9606061 1

de Stem | 1996 | | pagina 68