BANEN DEM k P E S O E E Op zoek naar een leuke baan Randstad zoekt account executives m/v voor Libertel 1 r randstad uitzendbureau ploegbaas afdeling gieterij Ji K00LEN- iféi BREDA B.V. WERKVOORBEREIDER (M/V) SERVICETECHNICUS (M/V) Dactylo heeft werk Welkom collega! 0 boliden ART MATERIALS VERKOOPSTER KOOLEN- BREDA B.V. IVA Data Entry Services PON S-/D AT AT YPISTE N m/v pact*tl U weet precies waar uw klanten van dromen cliëntadviseur m/v Rabobank Steenbergen coach in een technische omgeving IjN ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie Algemene functies Technische functies Administratieve functies Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. DE STEM ZATERDAG 15 JUNI 1996 veemarkstraat 55 4811 ws breda postbus 3808 4800 dv breda tel. 076- 521 41 20/ fax. 076- 522 42 40 DEVA b.v. zoekt op zeer korte termijn L een enthousiaste en representatieve part-time verkoopster met een commerciële inslag, min. Mavo-niveau en de mogelijkheid tot een variabel werkrooster leeftijd 25-35 jaar. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk t.a.v. Dhr. A.J.J. de Vaan. Konijnenberg 38 - Breda Postbus 3509 - 4800 DM Breda The Netherlands Telefoon 076-5715360 Telefax 076-5710130 KOOLEN-BREDA B.V. is een internationaal opererend be drijf, dat al ruim 70 jaar actief is in de AANDRIJFTECH- NIEK en de ELEKTROMOTORENSERVICE. Door de in 1993 gestarte samenwerking met ELSTO AAN- DRIJFTECHNIEK uit Voorhout is een leveringspakket van uitstekende kwaliteit en ongekende flexibiliteit ontstaan. Ter ondersteuning van onze productie- en serviceafdelin- ,-gen zoeken wij een I Functieomschrijving: Het planmatig laten uitvoeren van productie- en reparatie werkzaamheden. Het opstellen van materiaalbehoeftelijs- ten, het bepalen van bewerkingstijden en het bijhouden van de onderdelenvoorraad. Profiel: - M.T.S. Werktuigbouw en/of Elektrotechniek - ervaring met administratieve werkzaamheden - ervaring met aandrijftechniek is een pre - zelfstandige, resultaatgerichte werkhouding - leeftijd ca. 25-30 jaar. Naast een kwalitatief goed en concurrlréhd'pföÖucten- I pakket bieden wij o een collegiale werksfeer en bij de i functie passende arbeidsvoorwaarden. Gaarne uw sollicitatiebrief met c.v. richten aan: KOOLEN-BREDA B.V., t.a.v. de heer J. Mijnster Postbus 3509, 4800 DM Breda Konijnenberg 38 - Breda Postbus 3509-4800 DM Bi The Netherlands Telefoon 076-5715360 Telefax 076-5710130 KOOLEN-BREDA B.V. is een internationaal opererend be drijf, dat al ruim 70 jaar actief is in de AANDRIJFTECH NIEK en de ELEKTROMOTORENSERVICE. Door de in 1993 gestarte samenwerking met ELSTO AAN DRIJFTECHNIEK uit Voorhout is een leveringspakket van uitstekende kwaliteit en ongekende flexibiliteit ontstaan. Voor de uitbreiding van onze serviceactiviteiten zoeken wij een Functieomschrijving: De servicetechnicus voert storingsanalyses uit en verhelpt storingen in aandrijf- en besturingssystemen. Tevens het in teamverband en/of zelfstandig repareren van elektro motoren en reductiekasten. Hiervoor is een hoge mate van nauwkeurigheid en kwali teitsbesef vereist. Profiel: - M.T.S. Werktuigbouw en/of Elektrotechniek ervaring met aandrijftechniek is een pre - zelfstandige werkhouding - leeftijd ca. 20-25 jaar. Naast een kwalitatief goed en concurrerend producten pakket bieden wij u een collegiale werksfeer en bij de functie passende arbeidsvoorwaarden. Gaarne uw sollicitatiebrief met c.v. richten aan: KOOLEN-BREDA B.V., t.a.v. de heer J. Mijnster Postbus 3509, 4800 DM Breda it is als toonaangevend computerservicebureau gespecialiseerd in het vastleggen van gegevens en beschikt over ca. 350 pons-/datatypisten, verspreid over vestigingen in Rijswijk (hoofdkantoor), Amsterdam, Apeldoorn, Heerlen en Hengelo. De datatypisten verrichten hun werk niet alleen op de IVA-vestigingen, maar ook op de locatie van opdrachtgevers, zoals banken, verzekeringsmaatschappijen, uitgeverijen en ministeries. Dit betekent: hetzij in teamverband, hetzij zelfstandig werken in een afwisselende werkomgeving, waarbij de datatypisten het visitekaartje van IVA Voor een omvangrijk project bij een van haar opdrachtgevers in Breda zoekt IVA voor het invoeren van gegevens Heb je ervaring als typist(e) of kassamedewerk(st)er of heb je op andere wijze een behoorlijke aanslagsnelheid ontwikkeld en ben je geïnteresseerd in een afwisselende en verantwoordelijke baan, schrijf dan voor een sollicitatieafspraak een briefje met je naam, adres, telefoonnummer, leeftijd en werkervaring naar IVA Data Entry Services, J.C. van Markenlaan 5, 2285 VL RIJSWIJK s Mochten er over het bovenstaande toch nog vragen s zijn, dan kun je tijdens kantooruren bellen naar nummer 06-0992237. data entry services bv Telemarketeers m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar ervaren kandidaten. Bent u op zoek naar een leuke part-time baan en heeft u geen vakantieplannen? Dan kunt u circa 7,5 uur per week aan de slag (uitslui tend overdag). Info: Dactylo Bergen op Zoom. Meewerkend voorman technische dienst m/v Voor een klant in Bergen op Zoom zoeken wij een kandidaat die de taken over gaat nemen van de chef technische dienst en waar nodig inspringt op de werk vloer. U heeft goede kennis en gedegen ervaring op het mechanische werkvlak en bij voorkeur kennis van het elektrotechnische werkvlak. Bent u in staat uw mede werkers aan te sturen en te motiveren? Reageer dan direct op deze baan voor zeer lange tijd. Info: Dactylo Bergen op Zoom. Constructie- bankwerkers m/v Voor meerdere relaties zoeken wij kandidaten met (ruime) ervaring. Deze baan is per direct voor langere tijd. Info: Dactylo Bergen op Zoom. Rroduktiem ede werkers met technisch inzicht m/v Voor gemotiveerde aanpakkers die kunnen hechten hebben wij direct werk in dagdienst. Deze baan in Bergen op Zoom is voor lange tijd. Kunt u van tekening werken? Neem dan snel contact op met Dactylo Ber gen op Zoom. Chauffeur m/v Voor een bedrijf in Steenbergen zoeken wij met spoed een chauffeur met groot rijbewijs, chauffeursdiploma en rijbewijs voor aanhanger. Bent u tussen de 20 en 30 jaar, representatief en per direct beschikbaar? Neem dan zo snel mogelijk contact op met Dactylo Bergen op Zoom. Beladers m/v Voor een afvalverwerkingsbedrijf zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten die zwaar werk willen ver richten. De Juiste kandidaat heeft een optimale inzet, is flexibel ten aanzien van de werktijden en circa 18 jaar of ouder. Info: Dactylo Roosendaal. Aardbeienplukkers m/v In de omgeving van Roosendaal hebben wij per direct werk voor gemotiveerde kandidaten vanaf 1 7 jaar. Info: Dactylo Roosendaal. Medewerker AGF m/v Wij zijn op zoek naar een representatieve, klant vriendelijke kandidaat tussen de 1 8 en 22 jaar. Heeft u een afgeronde MAS opleiding en kunt u omgaan met een scanner en een geautomatiseerde kassa? Dan kunt u voor langere tijd part-time aan de slag in Bergen op Zoom. Affiniteit met horeca is een pre. Info: Dactylo Bergen op Zoom. Vakantie krachten m/v Voor gemotiveerde kandidaten hebben wij per direct werk! Kom bij ons langs dan kunnen wij je inplannen. Info: Dactylo Roosendaal. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-235657. Koevoetstraat 63. Roosendaal, 0165-550686. Molenstraat 83. eUT# gr -ff U I T Z E N D I Dactylo. Mijn uitzendburo. De één heeft een hobby waar-ie alles voor over heeft. De ander droomt van een huisje buiten. De één wil alles graag verzekeren. De ander gaat liever met z'n geld naar de beurs. Zoveel klanten, zoveel verschillende wensen. Dus zorgt u als cliëntadvi seur van de Rabobank Steenbergen dat u alles weet waar uw klanten van dromen. Zodat u zelf het ini tiatief kunt nemen. En met voor stellen komt voor een lening, een hypotheek, een pakket verzeke ringen of een belegging. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van elke klant. En daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt. U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. U staat uw klanten bij met kennis en contacten. Met adviezen, produkten en diensten. U hebt een opleiding op mbo- niveau en een aantal jaren werk ervaring. U bent ondernemend, commercieel en ambitieus. En u wilt in uw werk niet alleen uw kennis en denktalent kwijt, maar ook uw creativiteit, durf en sociale talent. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer N.A. Baten, manager particulieren, telefoon (0167) 56 39 90. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Steenbergen, Postbus 25, 4650 AA Steenbergen. Elke zaterdag staan de meest aantrekkelijke vacatures in deze krant. Brabant Personeel helpt u een behoorlijk eind op weg. Libertel, de aanbieder van het tweede mobiele telefoonnet, is een snel groeiend bedrijf, gevestigd in Zuid-Limburg. Het onderscheidende kenmerk bij de marktbenadering van Libertel is kwaliteit van elk aspect van de dienstverlening. Een kenmerk dat u terugvindt in het netwerk, de produkten en de dienstverlening. Werkzaamheden Voor deze relatie zijn wij op korte termijn op zoek naar Account Executives in de regio's Zeeland/ West-Brabant, Friesland/Groningen en Arnhem/ Apeldoorn. Tot de verantwoordelijkheden van de account executive behoren onder andere het bezoeken van verkooppunten, het geven van bedrijfs- en produktinformatie en het verzorgen van trainingen bij deze verkooppunten. Deze medewerker is tevens eerste aanspreekpunt voor de verschillende relaties en vertaler van signalen uit de markt naar Libertel toe. De werkzaamheden vinden in de eigen regio plaats. Wij zoeken Wanneer u hiervoor in aanmerking wil komen dient u te voldoen aan de volgende eisen: - HBO opleiding met commerciële afstudeerrichting; - Ongeveer een jaar werkervaring in een dienst verlenende omgeving; - Ervaring in relatiebeheer is een pré; - Goede communicatieve vaardigheden, flexibele instelling; - In staat zijn om presentaties, voorlichting en trai ningen te geven; - In staat zijn om een marketingconcept te imple menteren en te communiceren; - In staat zijn om marktsignalen te vertalen naar beleidsvraagstukken. Wij bieden Naast een uitdagende baan biedt Libertel passende salariëring, een auto en een mobiele telefoon. Sollicitatieprocedure Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u contact opnemen met de volgende personen: - Marian Sprenger, Randstad Uitzendbureau Breda voor de regio Zeeland/West-Brabant, telefoonum- mer (076) 520 99 16. - Mariët van der Meulen, Randstad Uitzendbureau Leeuwarden voor de regio Friesland/Groningen, telefoonnummer (058) 286 05 55. - Lieke van den Bergh, Randstad Uitzendbureau Arnhem voor de regio Arnhem/Apeldoorn, tele foonnummer (026) 353 61 00. Onze relatie, Boliden LDM te Drunen, is een toonaangevende producent van messing en andere non-ferro legeringen in staven en billets. De afzet van deze halffabrikaten kent een grote diversiteit aan afnemers in zowel west-Europa als de rest van de wereld. Boliden LDM maakt deel uit van Boliden mining metals, één van de drie business sectoren van het Zweedse Trelleborg concern, een organisatie met 12.000 medewerkers en een jaar omzet van ruim 4 miljard gulden. Mining metals is met name actiefin de metaalverwerking. Boliden LDM Drunen richt zich met ca. 200 medewerkers middels een volcontinue productieproces, op genoemd markt segment. De afdeling productie wordt verdeeld in de onderdelen gieterij en extrusie. Voor de afdeling gieterij bestaat de vacature van De functie Als ploegbaas gieterij geeft u leiding aan eén team van 7 medewerkers. Binnen genoemde afdeling worden een 40 tal messing legeringen geproduceerd middels moderne giettechnieken. Als leidinggevende bent u primair in staat, zowel kwali tatief als kwantitatief gestelde doelen te bereiken, waarbij u helder en bondig weet te communiceren. We denken dan enerzijds aan de functioneel zakelijke aspecten zoals efficiencyverbetering, kostenreductie, uitwinningsvergroting en kennisvermeerde ring. Anderzijds bent u in leidinggevende zin goed in staat anderen te motiveren en te stimuleren. Beide elementen komen expliciet aan bod in uw werkwijze. Sollicitatie Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae en huidig salarisniveau naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U beschikt minimaal over een relevante Middelbare technische opleiding. Ërvaring in een leidinggevende functie wordt vereist. Verder bent u bereid tot het werken in drie-ploegendienst. Mogelijk beschikt u over enige kennis van genoemde productie-technieken. Als motiverende persoonlijkheid straalt u een zeker natuurlijk leiderschap uit. U staat open voor ontwikkeling en getuigt van voldoende stressbestendigheid. Uw leeftijdsindicatie is 28 tot 38 jaar. Boliden LDM biedt u: - een uitdaging te werken voor een hooggekwalificeerd, specialistisch bedrijf, - een leidinggevende functie in een productie-omgeving; - een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schoonmakers Regelmatig hebben wij schoonmaakwerk op wisselende werktijden. Informeer naar de mogelijkheden: Start Oosterhout, Wil- leke Fleuren, tel.: 0162-427440. Heftruckchauffeurs Heb je ervaring met diesel of reach en ben je heel de zomer beschikbaar, bel dan snel Start Oosterhout, Ronald Donkers, tel.: 0162-427440. Vakantiewerk Voor een bedrijf in Oudenbosch zijn wij op zoek naar een Auto-cad tekenaar met daarnaast wat administratieve werkzaam heden voor de afdeling planning. - MTS-werktuigbouw/elektro. - Kennis van Auto-cad. - Ervaring is niet noodzakelijk. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Carolien Bolder, tel.: 0165-557047. Extrusie operator - Minimaal LTS-diploma op c-niveau. - 3-Ploegendienst. - Ontvangen en bespreken van werkop drachten met de afd.chef. - Ombouwen, instellen en bedienen van extrusiemachines. - Dagelijks uitvoeren van preventief on derhoud aan de machines. - Controleren en afmeten van extrusie- tools. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers en Hanneke Corpeleijn, tel.: 0165-557047. Onderhoudsmonteur elektro Betreft het aanleggen van bedradingen en PLC-besturlngen. Voor meer informatie: Start Oosterhout, Hanneke Majoor, tel.: 0162-427440. Medewerker financiële administra tie, diverse vacatures: - Opleiding MEAO- Bedrijfsadministratie/MBA. - Voor schoolverlaters en ervaren krach ten. - Zowel een fulltime als een parttime va cature. - Kennis/ervaring met spreadsheetpro gramma. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Hanneke Corpeleijn en Simone Nijland, tel.: 0165-557047. Commercieel medewerker binnen dienst - Opleiding MEAO-commercieel. - Spreekvaardigheid Duits goed en Frans redelijk. - Commerciële vaardigheden. - Ervaring met geautomatiseerde gege vensverwerking. - Ervaring in soortgelijke functie. Het betreft een commerciële functie waar bij administratieve aspecten een belang rijke rol spelen en waarbij u het vermogen heeft om te kunnen inspelen op alle facet ten die zich in de markt voordoen. Voor een bedrijf in Oudenbosch, baan met mo gelijkheid tot vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Roosendaal, Inge Huyzers, tel.: 0165-557047. Administratief medewerker Wij hebben een uitdagende baan voor een afgestudeerde MEAO-er met enige werk ervaring. Wij zoeken naar een kandidaat die relevante ervaring heeft opgedaan in het behandelen en registreren van klach ten. Op het gebied van de Nederlandse taal dient men ruim onderlegd te zijn- Voor meer informatie: Start Breda, Joost Eijkens, tel.: 076-5209090. Schoolverlaters MEAO Voor de logistieke afdeling van een kunst- stofverwerkend bedrijf. Heb je deze zomer geen vakantie gepland, bel dan snel. Voor meer informatie: Start Oosterhout, Ellen Raaymakers, tel.: 0162-427440. Ervaren secretaresse Wij zijn op zoek naar een ervaren secreta resse voor een bedrijf in Roosendaal. - Notuleren en uitwerken van bestuurs vergaderingen. - Ervaring met regelen en organiseren van pr-activiteiten. - Ervaring met Word for Windows/Wr 5.1 - Handelscorrespondentie Nederlands. - Hectische baan, onder druk kunnen werken, fulltime baan, moet ook bere zijn om in de avonduren vergadering te notuleren. Voor meer informatie: Start R°°s®""7 daal, Inge Huyzers, tel.: 0165-55704

de Stem | 1996 | | pagina 28