DE STEM P E S O E E Topstart. Voor functies van niveau PLM Einc and VAK Oplei< BEDRIJFS- VOORLICHTER m/v Banen op de weg Kansen in tijdelijk werk /Fik XhyAÏ KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOORZEEUWSCH-VLAANDEREN Bakwagenchauffeurs m/v Chauffeur/belader m/v Chauffeur trekker-oplegger m/v ici i h Wegvervoer START-SECRETARESSEDAG 22IUNI. BERGEN OP ZOOM SS Medewerker verkoop binnendienst (m/v) HEAO'ers-BE (m/v) Assistent financieel manager (m/v) HEAO-BE, SPD I en/of SPD II, Universiteit Bedrijfseconomie Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Allround secretaresse m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Marketing-assistent m/v Heftruckchauffeurs m/v Kwaliteitscontroleur m/v Loodsmedewerker m/v Produktiemedewerkers m/v Schoonmakers m/v Lader/losser m/v Vakantiekrachten m/v Vakantiekrachten m/v Monteur m/v Vakantiewerkers m/v Medewerkers betonindustrie m/v Verkoper m/v Commercieel medewerker m/v ir randstad uitzendbureau ■hbo EUROPESE 0RGANISA l/oor al uw organisatie ELEKTROMONTEUR MBO-E STORINGS- EN ONDERHOUDS MONTEUR MBO-W TECHNISCH SPECIALIST GLASVORMING HTS-W DE STEM ZATERDAG 15 JUNI 1996 £5TE! De Kamer van Koophandel is een organisatie voor het regionale bedrijfsleven. De voornaamste taak is het bevorderen van de economische belangen van het bedrijfsleven. De Kamer is actief op de volgende terreinen: k uitvoering van economische ordeningswetten k belangenbehartiging bij de overheden en advisering en stimulering k ondersteuning van bedrijven door individuele en collectieve voorlichting Bij de Kamer werken 19 medewerkers en er zijn ruim 6.200 bedrijven ingeschreven. Winnaar kwaliteitsprijs 1996 van de Vereniging van Kamers van Koophandel in Nederland. informatie- en adviescentrum voor het bedrijfsleven. De Kamers verkeren in een dynamisch proces van verandering, dat erop gericht is de dienstverlening aan het bedrijfsleven continu te verbeteren. Daartoe zijn marktgerichtheid en dienstverlening kernbegrippen. Voor de afdeling Voorlichting hebben wij plaats voor een actieve (voor een 40-urige werkweek) Deze afdeling is een belangrijke vraagbaak voor het Zeeuws-Vlaamse bedrijfsleven. De functie U geeft voorlichting over een veelheid van onderwerpen, zoals im- en exportzaken, merken en vertegenwoordigingen, subsidies, starten van een onderneming. U verkoopt diverse informatieproducten en er wordt van u een bijdrage verwacht bij de verdere ontwikkeling van bestaande en nieuwe producten. Daarnaast geeft u ondersteuning bij het uitgeven van de Kamerkrant en de nieuwsbrief Internationaal Handelsnieuws en u werkt mee aan de organisatie van seminars en cursussen. Wij vragen een opleiding op MBO/HBO-niveau affiniteit met het bedrijfsleven en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie een dynamische, professionele en klantgerichte instelling goede communicatieve vaardigheden kennis van WordPerfect 6.0 leeftijd tussen 25 en 30 jaar Wij bieden u een aantrekkelijke functie in een prettige werkomgeving waar ruimte is voor eigen initiatief. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw reactie Indien deze functie u aanspreekt, stuur dan binnen tien dagen uw sollicitatiebrief aan de Kamer van Koophandel, t.a.v. de directeur, de heer drs. A.W. Zabel, Postbus 1034,4530 GA Terneuzen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jacqueline Begheijn, hoofd afdeling bedrijfsvoorlichting, tel. 0115-612952. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor een bedrijf in Klundert zoeken wij voor een aantal weken distributiechauffeurs die ca. 40 tot 60 adressen per dag in de regio West-Brabant en Zeeland willen bezorgen. U dient in het bezit te zijn van rijbewijs C en het chauffeursdiploma. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een relatie in Roosendaal zoeken wij per direct een gemotiveerde chauffeur voor een vuilniswagen die in het bezit is van het rijbewijs C en het chauffeursdiploma. Het betreft een gecombineerde functie waarbij u zowel moet rijden als ook beladen. Deze opdracht is voor lange tijd. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een bedrijf in de omgeving Bergen op Zoom zoeken wij een trekker-oplegger chauffeur die goederen naar de veilingen zou willen vervoeren. Het betreft een opdracht voor de zomerperiode vanaf half juni 1996. U werkt in een zes daagse werkweek. Ervaring met een combinatie is een pré. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Ben jij een ervaren secretaresse met: zin in een afwisselende baan bij een int. be drijf goede kennis van de Engelse taal kennis van Word, Excel en Powerpoint on der Windows of bereid om dit te leren eigen initiatief, flair en verantwoordelijk heidsgevoel? Of heb je net je secretaresse-opleiding afge rond en wil je bewijzen dat je aan boven staande eisen voldoet? Kom dan zaterdag 22 juni op de START- secretaressedag voor een inschrijving. Er is veel informatie over de bedrijven, o.a. video films. En je kunt ter plaatse een mini-cursus Word, Excel of Powerpoint volgen. Neem je CV, ID, sofi- en bank/gironummer mee en kom langs op 22 juni tussen 10.00 en 15.00 uur bij Uitzendbureau Start, Koevoet straat 49 te Bergen op Zoom. UITZENDBUREAU Koevoetstraat 49, tel. nr. 0164-252650 Start. Dé-kruiwagen voor gemotiveerd personeel. Functies van niveau vereisen een specialistische aanpak: de aan pak van Topstart. Topstart ver vult tijdelijke en reguliere vacatu res op HBO- en academisch niveau. In alle sectoren waar op stap- en doorgroeikansen liggen voor hoger opgeleiden. Topstart beschikt over een landelijk net werk van vestigingen en maakt deel uit van de Start-organisatie. Met in 1995 een omzet van 1,2 miljard gulden, meer dan 300 vestigingen en ruim 175.000 be middelingen, behoort Start tot de grootste intermediairs op de Nederlandse arbeidsmarkt. Voor een internationale groothandel in de regio Midden-Brabant zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: - verantwoording voor de volledige orderverwerking; - contact onderhouden met klanten i.v.m. bestellingen en leveringen; - regelen van de bestellingen bij leveranciers; - verzorgen van de administratieve voorraadbewaking; - in- en externe afhandeling van klachten; - verzorgen van dagelijkse facturering in samenwerking met de boekhouding. Functie-eisen: - HBO-diploma (commerciële richting); - relevante werkervaring is vereist; - ruime kennis van de Engelse en Duitse taal; - organisatietalent - bij voorkeur ervaring met Exact; - dienstverlenende instelling; - leidinggevende capaciteiten. Bij gebleken geschiktheid kans op een vast dienstverband. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een vrouw. U kunt hiervoor contact opnemen met Astrid Kersing, TopStart Tilburg, tel. (013) 536 59 00. Voor meerder relaties in de regio Eindhoven zijn wij op zoek naar Functie-eisen: - goede kennis van automatisering (LOTUS, EXCELL); - communicatief sterk; - zelfstandig kunnen werken, initiatieven nemen; - eventueel interesse in relatiebeheer. Zowel pas afgestudeerde mensen als mensen met enige jaren ervaring worden verzocht te reageren. U kunt hiervoor contact opnemen met Wendy Kiers of Marion Geraats, TopStart Eindhoven, tel. (040) 246 00 79. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan TopStart Eindhoven, Grote Berg 20, 5611 KK Eindhoven. Voor een internationaal opererend bedrijf in Uden zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: - voorbereiden van periodeverslaglegging en jaarrekening; - budgetbewaking; - ondersteuning ten behoeve van interne organisatie; - controlewerkzaamheden ten behoeve van inkomende en uitgaande facturen; - analyseren bedrijfsresultaat en beschrijven management-informatie; - leidinggeven aan 2 medewerkers. Functie-eisen: - afgeronde opleiding HEAO-BE/SPD; - minimaal 3 jaar, maximaal 5 jaar werkervaring in soortgelijke functie in een productie-omgeving of als assistent-accountant; - kennis van salarisadministratie; - parttime invulling is bespreekbaar. Alleen kandidaten die voldoen aan bovenstaand profiel worden verzocht te reageren. U kunt hiervoor contact opnemen met mevrouw Marleen Croonen, TopStart Den Bosch, tel. (073) 644 44 47. Voor verschillende opdrachtgevers zijn wij regelmatig op zoek naar kandidaten (m/v) met de volgende achtergrond: Functie-eisen: - werkervaring op één van de volgende gebieden: financiële administratie, interne controle, bedrijfseconomische functies en/of adminstratieve organisatie. Zowel pas afgestudeerde kandidaten als kandidaten met enige jaren erva ring die voldoen aan bovengenoemd profiel, worden verzocht te reageren. U kunt hiervoor contact opnemen met Annemarie de Wit, TopStart Den Bosch, tel. (073) 644 44 47. Topstart Breda, Van Coothplein 103, 4811 ND Breda, tel. (076) 521 88 22; TopStart Den Bosch, Orthen 4, 5231 XS Den Bosch, tel. (073) 644 44 47; TopStart Eindhoven, Grote Berg 20, 5611 KK Eindhoven, tel. (040) 246 00 79; TopStart Tilburg, Willem II straat 51-53, 5038 BD Tilburg, tel. (013) 536 59 00 Voor een bedrijf in Breda dat zich richt op de verkoop van frisdrank-automaten zoeken wij een ervaren secretaresse. U dient de talen Duits en Engels te beheersen in woord en geschrift en ervaring te hebben met Word for Windows en Excell. De baan is full-time en voor zeer lange tijd. Informatie bij Adrienne Ogier, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor een grote organisatie in Breda zoeken wij een boekhoud kundig medewerker die zich voornamelijk gaat bezighouden met de crediteurenadministratie. U dient ruime ervaring te hebben met geautomatiseerde gegevensverwerking. De functie is per direct voor lange tijd. Informatie bij Eline Gasseling-Verhagen, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een relatie in Oosterhout zijn wij op zoek naar een marketing-assistent die ambitie heeft om door te groeien naar de functie van marketing-manager. Uw taken zijn o.a. het vastleggen van documentatie, contacten met ontwerpers, drukkerij, het organiseren van beurzen, het verzorgen van advertenties en mailings en marketingonderzoek. De vereisten voor deze functie zijn: HBO/NI MA-B opleiding, leeftijd tussen 28 en 35 jaar en minimaal 2 3 jaar werkervaring in een soortge lijke functie. Voldoet u aan alle eisen en heeft u interesse in deze full-time baan, neemt u dan contact op. Informatie bij Simone Steenmeijer, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor de vakantieperiode zoeken wij ervaren (reach)heftruck- chauffeurs bij diverse bedrijven in Raamsdonksveer. Bent u tussen begin juli en half september beschikbaar? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Annelies Kerckhoffs, tel. (0162) 51 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. Wij zoeken voor een distributiebedrijf in Breda een kwaliteits controleur die per direct enkele maanden full-time beschikbaar is. U gaat in het magazijn aan de hand van divere lijsten pallets controleren, nummers noteren die geladen moeten worden en diverse steekproeven nemen. U bent cijfermatig goed onderlegd en u kunt zeer accuraat werken. Informatie bij Marjan Mullié, tel. (076) 530 61 38, Breda, Zoete Inval 8. Voor een transportbedrijf in Roosendaal zoeken wij een magazijnmedewerker die per direct beschikbaar is. Het taken pakket bestaat uit het laden en lossen van internationale vracht wagens, goederen controleren aan de hand van lijsten, zendingen bezorgen en gegevens invoeren in de computer. Om deze functie goed te kunnen vervullen is motivatie de hoofdzaak, maar kandidaten met heftruck- en/of computerer varing hebben een pré. Rijbewijs B is een absolute noodzaak. Er wordt gewerkt in twee-ploegendienst, in het hoogseizoen moet met een flink aantal overuren rekening worden gehouden. Heeft u interesse in deze baan voor lange tijd, neemt u dan maandag direct even contact met ons op? Informatie bij Pauline Bangma, tel. (0165) 53 62 15, Roosendaal, Dr.Brabersstraat 10. Randstad heeft op dit moment werk voor produktiekrachten die hun hand niet omdraaien voor zwaar werk. Het betreft een baan in de dagdienst en is voor lange tijd. Ook is het mogelijk om een extra cent bij te verdienen door overwerk. Bent de kandidaat die wij zoeken, reageer dan snel. Informatie bij Ingrid van Elzakker-Geurts, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor diverse projecten in Bergen op Zoom hebben we regel matig werk voor gemotiveerde schoonmakers. Ben je minimaal 18 jaar en wil je oftewel in de avond, oftewel in de ochtend een aantal uurtjes bijverdienen, dan hebben we een leuk baantje voor je. Informatie bij Ingrid van Elzakker-Geurts, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. U kunt op afroep aan de slag als lader/losser van vrachtwagens. U woont bij voorkeur in Oudenbosch of directe omgeving. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Na je laatste tentamens en examens lekker op vakantie? Ga dan eerst je vakantiegeld verdienen via Randstad. We hebben vakantiewerk bij veel bedrijven en instellingen. Kom langs en schrijf je in. Neem wel je bank-/gironummer, sofinummer en legitimatiebewijs mee. Informatie bij Gertia van Dixhoorn, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. We hebben momenteel veel werk voor de vakantieperiode. Bij veel verschillende bedrijven en voor veel verschillende soorten mensen. Ben je deze zomer een tijd beschikbaar en wil je graag aan de slag kom dan langs. Informatie bij Angelica Hagens, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Voor het bouwen, onderhouden en monteren van machines zoeken wij voor verschillende bedrijven in Etten-Leur ervaren monteurs. Voor deze functie heeft u bijvoorkeur een MTS- opleiding of een opleiding gelijkwaardig hier aan. Voor meer informatie bel of kom even langs. Informatie bij Angelica Hagens, tel. (076) 503 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Is je rugzak al vol maar je bankrekening bijna leeg, dan hebben wij volop mogelijkheden om een vakantiecentje bij te verdienen. Voor een produktiebedrijf in Putte zoeken we aanpakkers die in dagdienst, ploegendienst of in het weekend willen werken. Ben je 18 jaar of ouder en minimaal één week beschikbaar, reageer dan snel. Informatie bij Jolanda Levy, tel. (0164) 60 88 93, Putte, Bosweg 2. Voor een fabrikant van betonnen systeemvloeren in Breda zoeken wij ijzervlechters, machine operators, timmerlieden en kraanmachinisten. Wij vragen van u: een LTS-opleiding, een flexibele en gemotiveerde werkhouding en de bereidheid tot het volgen van een interne opleiding. Het betreft banen voor lange tijd. Informatie bij Kathy Jansen, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een grote keukenfirma te Oisterwijk zijn wij op zoek naar een verkoper voor hun filiaal te Breda. Naast het verkopen van keukens in de showroom, zal ook telefonische acquisitie een onderdeel van het takenpakket zijn. Offertes worden met de computer gemaakt, dus enige computer-ervaring is gewenst. Het betreft een full-time baan met wisselende werktijden en met uitzicht op een vast dienstverband. Heb je een flexibele en commerciële instelling en bezit je overredingskracht, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Lenny Eibers, tel. (013) 528 85 85, Oisterwijk, Scheepersdijk 1. Voor een grote keukenfirma te Oisterwijk zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker voor hun filiaal te Breda. De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen van klanten en het afnemen van enquêtes. Het betreft een part-time baan voor lange tijd. Heb je een commerciële instelling en ben je op zoek naar een afwisselende baan, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Lenny Eibers, tel. (013) 528 85 85, Oisterwijk, Scheepersdijk 1. WERKEN IN GLAS... Glas geeft merkartikelen een herkenbare vorm, zodat ze in supermarkten en speciaalzaken beter verkapen. Maar ook profes sionals, die zich verder willen ontwikkelen als Elektromonteur, Storings- en Onderhoudsmonteur of Technisch Specialist Glas vorming bereiken in glas de vorm van de dag. PLM GLASS DIVISION PLM Glass Division vormt met ruim 2800 medewer kers, werkzaam over vijf produktiecentra in Europa en 845 miljoen gulden om zet, een belangrijk en voor uitstrevend onderdeel van het Zweedse PLM-coneern. PLM DONGEN Naast de bekende flessen en potten die we dagelijks in het schap tegenkomen, legt PLM Dongen zich steeds meer toe op het ontwikke len van nieuwe, aanspre kende glasverpakkingen. Daarnaast ondersteunen wij onze afnemers bij het vormgeven van nieuwe ontwikkelingen. Dat is wat wij noemen 'The PLM Touch'; steeds zoeken naar verbeterin gen. En bij PLM vinden we dat je alléén met mensen je doelstellin gen kunt realiseren. Gebouwen, machi nes, automatisering, hoe geavanceerd ook, zijn zonder goede mensen niet produktief. SOLLICITEREN BIJ PLM Wie meer uit zichzelf wil halen, wie bij zichzelf steeds zoekt naar verbete ringen, wie niet zoekt naar 'een baan', maar naar een 'carrière' in glas en aan de gevraagde kwalificaties van de vacature voldoet, met hem of haar willen wij graag kennismaken. Schrijf een brief met een kort en duidelijk C.V. naar: PLM Glasindustrie Dongen B.V. Afdeling P&O Eindsestraat 133,5105 NA Dongen Tel. 013-5792911 Fax 013-5159515 The Positive Packaging People PLM Glasindustrie Dongen B.V. Postbus 60, 5100 BC Dongen Tel. 013-579291 Op mooie dager de fiets. Velen h hoe plezierig en En al deze mens blad FIETS ACT In FIETS ACTIEF de aantrekkelijk! leukste bestemn Lees ook alles vakantieparadij: Ierland en de Dc het voorkomen zadelpijn en de snufjes voor op Postbus 177, 4920 AD PLM Dongen geeft technische talenten graag de ruimte hun ambities tot ontwikkeling te brengen. Zo zoekt onze afdeling Technical Services een Jouw verantwoordelijkheid in deze functie is het reviseren van het elektrische/elektronische gedeelte van machines en installaties, het voorbereiden en uitvoeren van inspectie-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden en het realiseren van technische verbeteringen. Jouw opleidingsniveau is minimaal MBO Elektrotechniek en verder heb je al van je ambitie blijk gegeven door het volgen van aanvullende cursussen op het gebied van PLC techniek (Siemens en Telemecanique) en beschik je over PLC prog ra mmeer-orva ring. Onze afdeling Projecten en Engineering zoekt versterking van een Nadat de flessen en potten uit de koeloven komen, passeert dit glas nog tal van meet- en inspectie-apparaten. Het is jouw verantwoordelijkheid om ombouw-, onderhouds-, reparatie- en constructiewerkzaamheden op deze afdeling uit te voeren. Daarom is MBO Werktuigbouw de basisopleiding waarmee je de mees te kans maakt, maar heb je LTS C Metaal en aanvullende cursussen als Hydrauliek en Pneumatiek, alsmede een monteursopleiding met succes gevolgd, dan kun je ook zeker reageren. Na een gedegen inwerkprogramma ben je bereid ook consignatiediensten mee te draaien. Een technologisch zeer uitdagende job is weggelegd voor een Als ondernemende, initiatiefrijke HTS'er Werktuigbouw word jij mede verant woordelijk voor het optimaliseren van het glasvormingsproces. Dat betekent dal je over een meer dan gemiddeld inzicht moet beschikken in de geavanceerde technologie om deze steeds weer verder te kunnen verbeteren. Werkzaamheden vinden veelal plaats in project-teams. Kortom, drie uitdagende functies voor technische talenten. PLM zoekt hier voor persoonlijkheden met een glas- v-. heldere, toekomstgerichte instel LJ ling. En beschikkend over de 7" nodige flexibiliteit, zodat (gepland en ongepland] over werk in elk geval geen pro bleem vormt. Daarbij heb je ook de absolute wil je continu te blijven ontwikkelen, want opleiding en ontplooiing wor den sterk gestimuleerd. 0^' PLM biedt uitstekende primaire en I secundaire arbeidsvoorwaarden. Introductie com Windows 95 Tekstverwerking Spreadsheets (L Databases (dBas AMBI- en PDI-n Middenstand AC BK-, PD-Boekho PD-Loonadmini Computerboekh» BK-Managemen Integraal Hoger Logistiek Schriftelijke con U op vakantie, De l Hieronder kunt u a kunt u in een envel De Stem Afd. Lezert Antwoordn Een postzegel is ni Voor meer informa Afd. Lezer ma. t/m vri Wij wensen u atvai S.V.P. MET BLOK Naam: Huidig adres:.... Postcode: Verzoekt van.... Mogelijkheden*: D tijdelijk stopzette D ander bezorgad D bonnen (6-7 t/m (campings in Ze D Postverzending D Postverzending Naam hotel, camp Straatnaam: Postcode: &S IS DE STEM P'VIERA, ITALIË (ROl bet hokje van uw ke mdien u deze moge

de Stem | 1996 | | pagina 18