ESTEM P E R S O EEL Borstlap volker Produktieleider levent/s ia van besouw TRAINEES UITVOERDER na Ploegchef een uitdagende baan bij een groeiend bedrijf Manager m/v hoofd administratie m/v Financieel Medewerker (m/v) INSTALLATIEGROEP ERVAREN PROJECTLEIDER AANKOMEND PROJECTLEIDER FULLTIME SECRETARESSE DE PARTNERS GROEP MANAGEMENT SERVICE BUREAU AANNEMINGSBEDRIJF GE BR. DE LEEUW B.V. DEN HOUT Terneuz MTS-er voor leidinggevende functie stem ZATERDAG 15 JUNI 1996 X 80 fABLUL for quality Borstlap Masters in Fastenersmet circa 300 medewerkers en haar hoofdkantoor gevestigd in Tilburg, is een gespecialiseerde groothandels- organisatie in bevestigingsmaterialen, die, met een eigen distributie, in een tiental landen is vertegenwoordigd. Met 40.000 verschillende bevestigingsartikelen, veelal genormaliseerd en permanent uit voorraad leverbaar, is Borstlap de specialist in Nederland op dit gebied. In verband met toename van activiteiten zijn wij op zoek naar Functie-inhoud U start met een introductieperiode waarin u via roulatie op uiteenlopende afdelingen en werkplekken wordt ingezet, om alle bedrijfsprocessen te leren kennen. U doorloopt als trainee een opleidings- en ervaringstraject dat, afhankelijk van uw ontwikkeling, 2 tot 3 jaar duurt. In deze periode krijgt u de mogelijkheid zich door middel van learning on the job en trainingen te ontwikkelen en uiteindelijk een functie in te vullen die bij u past. Functie-eisen Een opleiding op HBO-niveau (bij voorkeur HEAO of HTS) Een goed commercieel en technisch inzichtFlexibiliteit en mobiliteit Enthousiaste, energieke, ondernemende en open persoonlijkheid Goede contactuele en communica tieve vaardigheden in woord en geschrift in tenminste twee vreemde talen U bent pragmatisch, initiatiefrijk, team- worker met een behoorlijke dosis doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel Leeftijdsindicatie: circa 25 jaar. Wij bieden u Een stimulerend klimaat waarin u ruime kansen krijgt tot ontplooiing, initiatief en eigen verantwoordelijkheid. Een uitdagende training bij een gezonde internationaal opererende groothandelsorganisatie waarbij de nadruk ligt op klant- en marktgerichtheid, flexibiliteit en mobiliteit. Investering in human resources maakt hiervan een belang rijk onderdeel uit. Uw handgeschreven sollicitatie met alle relevante gegevens en pasfoto kunt u binnen 14 dagen zenden aan: Borstlap B.V., Postbus 5034 EA Tilburg, t.a.v. afd. Personeel Organisatie. Voor een snelle en discrete behandeling wordt zorggedragen. Masters in Fasteners cc ^6= 3C 3Z Volker Installatiegroep is een landelijk opererend netwerk van installatiebedrijven op het gebied van verwarming, koeling, luchtbehandeling, sanitair en regeltechniek, met name in de utiliteit, gezondheidszorg en industrie. Voor onze vestiging Eindhoven en/of Etten-Leur zijn wij op zoek naar een Als projectleider bent u verantwoordelijk voor zowel de technische, organisatorische als de financiële realisatie van de onder u ressorterende projecten. Functie-eisen: een afgeronde HBO-opleiding, aangevuld met eventuele applicatie-cursussen (HIT MIT). een ruime ervaring met het engineren van werktuigbouwkundige installaties. goede contactuele eigenschappen. leeftijd 35-45 jaar. Als aankomend projectleider fungeert u als rechterhand van de projectleider en wordt u in staat geacht diverse werkzaamheden voor hem uit te voeren. Functie-eisen: een HTS MTS opleiding, aangevuld met applicatie cursussen installatietechniek (HIT MIT). enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. goede contactuele eigenschappen. leeftijd 23 tot 30 jaar. Wij bieden u: een interessante en verantwoordelijke baan. een collegiale werksfeer in een kwaliteitsbewust bedrijf. goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties: U gelieve uw schriftelijke sollicitaties te richten aan: Directie Volker Installatiegroep, Postbus 4196, 5604 ED Eindhoven. Eindhoven - Houten - Etten-Leur - Amsterdam Z.O. Leventi Cooking Baking Systems is fabrikant en leverancier van combisteamers, Bake- off-ovens bereidingsapparatuur en keukeninnchtingen voor zowel de Horeca als voor winkelbedrijven. Produktie en assemblage van de Leventi ovens vindt plaats in Gilze. Leventi Cooking Baking Systems maakt samen met o.a. Levens Dienstencentrum en ANBO Catering Systems deel uit van de internationaal opererende Levens Group. Voor de verdere uitbouw van onze produktie assemblage afdeling zoeken wij met spoed een zeer gemotiveerde: 30-40 jaar, HTS-Wtb,-Electro of Bedrijfskunde Na een gedegen inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de afdeling produktie assemblage. U geeft leiding, coördineert de werkzaamheden en draagt zorg voor de planning. U bewaakt de levertijden in nauw overleg met het bedrijfsbureau. U draagt ideeën aan en initieert activiteiten die leiden tot het optimaliseren van het produktieproces. U rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsma- nager. Punctie-eisen: HTS Werktuigbouw, Electrotechniek of Bedrijfskunde. Aantoonbare leidinggevende capaciteiten Logistiek inzicht Creatief en vernieuwend denken Nauwkeurig en kwaliteitsbewust Goede motivatie en flexibele opstelling Minimaal 3 jaar ervaring in soortgelijke functie Bekendheid met automatisering (EXACT) is een pre. Leeftijd 30-40 jaar Wij bieden: een uitdagende, zelfstandige functie met veel eigen inbreng. een goed salaris Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatiebrief, voorzien van volledige informatie over uw opleiding en werkervaring, kunt u voor 22 juni zenden naar: Levens Dienstencentrum B.V. Afd. Personeelszaken, T.a.v. Mevr N. van Rossum, Broekakkerweg 27, 5126 BD GILZE J^oking Baking Systems Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met Dhr P.Udo, Bedrijfsmanager Levens Dienstencentrum. 0161-459130 een internationaal opererend bedrijf in bakkerijgrondstoffen is op zoek naar een enthousiaste, representative Functie-eisen: Wij bieden: - Minimaal M.E AO. secretarieel - commercieel - Prettige werksfeer - Kennis van de softwarepakketten: Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Exact en WP voor Windows 6.1 - Uitstekende salariëring - Goede beheersing v/d Duitse en Engelse taal in woord en geschrift - In staat zijn om een eenvoudige financiële administratie uit te voeren - Zelfstandig kunnen werken Interesse? - Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie reageer vpor mapr}dqg 22-6-1996 Leeftijd 22 - 30 jaar Schrijf of fax uw gemotiveerde brief met uitgebreide cv en pasfoto naar: DPG Management Service Bureau T.a.v.: Dhr. Chris, v/d Heijde I Academiesingel 42, 4811 AC Breda Tel: 076-5208600 Fax: 076-5206227 Werving Selectie, Detachering, Interim Management Uitzendbureau Van Besouw Tapijt B.V., gevestigd te Goirle. Een beroemde tapijtfabriek, die creativiteit en origi naliteit combineert met een zakelijke bedrijfsvoe ring. Op dit moment hebben wij binnen onze sterk groeiende organisatie met exportactivitei ten een vacature voor een Aan deze functie stellen wij de volgende eisen: opleiding op HEAO BE/SPD-niveau minimaal 5 jaar relevante ervaring, liefst met goederenbeweging, bij voorkeur opgedaan in een produktie-onderneming een goede kennis van automatisering Wij zoeken iemand van rond de 30 jaar, een energieke persoonlijkheid, een 'hands- on'-manager die tevens sterk communicatief en leidinggevend onderlegd is. Wij bieden u een afwisselende baan, waarin u deel uitmaakt van het management-team leiding geeft aan een klein team de periodieke berichtgeving opstelt de salarissen verzorgt (verwerking is uitbe steed) de informatie voor het management verzorgt de goederenbeweging bewaakt en de resul taten analyseert de aangiften van omzet- en loonbelasting verzorgt de concept-jaarrekening opstelt Belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie (alleen als u aan alle gestelde eisen voldoet) binnen 14 dagen naar: Van Besouw Tapijt B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 50, 5050 AB Goirle. Voor eventuele inlichtingen kunt u bellen 013- 5308100. ndeibedii'jf in West- Neckermonn is een toonaonge Europe. Met meer don 1 milioen klonten behoort Necfermonn Nederland B.V. tot één ven de grootste postorderbedrijven in Nederland. Al nonr gelang het seizoen vnriêert het personeels bestand tussen de 220 en 270 medewerkers. NECKERMANN NEDERLAND B.V. Voor de Divisie Financiën zoeken wij op korte termijn een voor 40 uur per week De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Assisteren en ondersteunen van de leiding van de afdeling Financiën. Voorbereiden en opstellen van management informatie. Voorbereiden van en assisteren bij: Planningen en forecasts Budgetteringsproces Periodieke- en jaarrapportages, alsmede analyses Uitvoeren van bedrijfseconomische en ad hoe onderzoeken. Vervangen van de afdelingsleiding bij afwezigheid. De juiste persoon voldoet aan onderstaand profiel: Afgeronde HEAO-B.E. opleiding. 23 en 28 jaar. Beheersen van Lotus 1 -2-3 en Word Perfect. Flexibele werkhouding en praktische instelling. Goede kennis van de Duitse taal. Enige ervaring in een soortgelijke functie. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie kunt u bellen met dhr. W. de Ruiter: (0115) 64 05 21 Indien u belangstelling hebt voor deze functie, verzoeken wij u schriftelijk te solliciteren. Sluiting van de sollicitatietermijn is 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Uw sollicitatie stuurt u vergezeld van uw curriculum vitae, naar: NECKERMANN NEDERLAND B.V. T.a.v. Mevr. M.A.R. Wassenburg, manager Personeelszaken Algemene zaken, Postbus 555, 4530 BA Terneuzen. Gebr. de Leeuw B.V. is een aannemingsbedrijf in grond-, weg- en waterbouw. Wij zoeken een belangstellende voor de functie van Tot de taken behoren: Het dagelijks leiding geven op projecten in de GWW-sector. Het opstellen van de werkadministratie. Functie-eisen: - Minimaal 3 jaar ervaring in de GWW-sector, zowel op uitvoerings- als op organisatorisch gebied. - Goede contactuele eigenschappen. - Commerciële instelling. Voor eventuele nadere informatie kunt u zich na 19.00 uur wenden tot dhr. C.J. de Leeuw tel: 0162-426884. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Gebr. de Leeuw B.V. Houtse Heuvel 58 4911 AW Den Hout Uw sollicitatie wordt uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld. 1 STICHTING RESIDENTIE r* TERNEUZEN maakt deel uit van de Stichting Serviceflats Zeeland, die op non-profit basis serviceflats exploiteert. Oaarvan staan er twee in Goes en een derde is gelegen aan de Scheldeboulevard in Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor ouderen in een beschermde omgeving met daarnaast uitgebreide dienstverlening. De Residentie Terneuzen biedt werkgelegenheid aan circa 25 medewerkers, veor het merendeel part-timers. c,\ D E Door verandering van werkkring ontstaat per 1 juli a.s. een vacature voor de funktie van Profielschets HBO-opleiding, bij voorkeur Hogere Hotelschool of huishoudwetenschappen leeftijd vanaf 30 jaar de kandidaat dient een flexibele en dienstvaardige instelling te hebben, alsmede gevoel voor stijl en verhou dingen bij voorkeur enige ervaring in een leidinggevende funktie in hotellerie of instellingen zelfstandig en klantgericht kunnen werken Taakinhoud dagelijkse leiding over de algehele organisatie (o.a. receptie/ alarmbewaking, keuken, huishoudelijke dienst en winkel) verantwoordelijk voor een goed leef- en werkklimaat in het huis fungeert als kontaktpersoon en klankbord tussen enerzijds bewoners, personeel en leveranciers en anderzijds de direktie in Goes Wat biedt de stichting een zelfstandige en verant woordelijke funktie, die zeer gevarieerd is een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, opname in PGGM-pensioenfonds Eventuele inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw K. Maandag, manager De Horst (op woensdag bereikbaar, tel. 0113-228120). Sollicitatiebrieven met recente pasfoto binnen 10 dagen te richten aan de direktie van Stichting Residentie Terneuzen p/a Serviceflat De Horst De Horst 48 4461 WZ Goes Op de envelop vermelden "vertrouwelijk". Isover is de grootste isolatieproducent in de wereld en maakt deel uit van de Franse multinational Saint Gobain. Isover B.V. in de Benelux richt zich op verkoop en productie van glasvlies èn minerale wol (glas- en steenwol) voor thermische en akoestische isolatietoepassingen, dakleer en anti-corrosie. Bij Isover B.V. werken 375 medewerkers, verdeeld over de verkoopkantoren in Capelle a/d IJssel en Brussel en de productielocatie in Etten-Leur. Voor onze productie-afdeling Glaswol zoeken wij een In deze functie geeft u direct leiding aan een ploeg in de glas- wolproductie. U bent verantwoordelijk voor de veiligheid, productkwaliteit en het productie-rendement. Tot uw taken behoren verder de personeelsplanning, intro ductie en opleiding van uw teamleden, uitvoering van het personeelsbeleid en het voeren van werkoverleg. Gezien het feit dat er op dit moment veel wordt geïnvesteerd in de productie lijnen zult u ook een bijdrage leveren bij de invoering van nieuwe installaties. Ook levert u bijdragen aan het optimalise ren van het productieproces door het signaleren van problemen en het doen van voorstellen tot verbetering. In uw werk heeft u contacten met Onderhoud, Nieuwbouw, de Productieplanning en andere productie-afdelingen. U rapporteert rechtstreeks aan de Productiemanager en u werkt in 3-ploegendienst. Uw stand plaats is Etten-Leur. Wij verwachten van u een opleiding MTS-werktuigbouw, elektrotechniek of procestechniek, aangevuld met VAPRO B of gelijkwaardig. Na uw opleiding heeft u lei dinggevende ervaring opgedaan in een productie-omgeving. U bent een dynamische, enthousiaste persoonlijkheid met leiding gevende capaciteiten. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Wij bieden u een zeer interessante, veelzijdige en verantwoor delijke leidinggevende functie. U kunt rekenen op een passend introductieprogramma en een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief C.V., kunt u binnen 10 dagen na verschijningsdatum richten aan de heer drs. D.J. van Werkum, Personeelsadviseur, Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: tel. (076) 508 0315.

de Stem | 1996 | | pagina 17