Geen pierebad in Scheldeveste' Oostburg legt buiten stoken aan banden STOELEN van Gispen in Leuke POES in Kiel nieuwe veerboot gelegd I 9 1 Projectontwikkelaar stelt gemeenteraad Oostburg gerust: 4 IPTF Stevige svige BUNGALOWTENT in DËSTBM ZEELAND C4 Zwembad weer open in Aardenburg x 72 Wie elke dag verrast wil worden met nieuws uit binnen- en buiten land, leest natuurlijk De Stem. Want De Stem informeert en becommentarieert. Houdt u op de hoogte. Geeft feiten en achtergronden. Betrokken, maar altijd helder, overzichtelijk en to-the-point. Politiek, sport, cultuur, geestelijkle ven en noem maar opVoor jong en oud. Regionaal en internationaal. Van Tholen tot Timboektoe, van Nieuwdorp tot New York. Niet voor niets ontmoeten ruim 260.000 lezers en adverteerders uit Zuidwest Nederland elkaar dagelijks in De Stem. Want in De Stem gebeurt 't elke dag opnieuw. i' EEN ADVERTENTIE IN DE STEM BEREIKT RUIM 260.000 LEZERSIN HET ZUIDWESTEN. VOOR MEER INFORMATIE BEL(076)5 312 550 EEN ADVERTENTIE IN DE STEM BEREIKT RUIM 260.000 LEZERS IN HO ZUIDWESTEN. VOOR MEER INFORMATIE BEL(076)5 312 550 BB BBi SS 'S5 ll'W "I Wie elke dag verrast wil worden met nieuws uit binnen- en buiten land, leest natuurlijk De Stem. Want De Stem informeert en becommentarieert. Houdt u op de hoogte. Geeft feiten en achtergronden. Betrokken, maar altijd helder, overzichtelijk en to-the-point. Politiek, sport, cultuur, geestelijkle ven en noem maar opVoor jong en oud. Regionaal en internationaal. Van Tholen tot Timboektoe, van Nieuwdorp tot New York. Niet voor niets ontmoeten ruim 260.000 lezers en adverteerders uit Zuidwest Nederland elkaar dagelijks in De Stem. Want in De Stem gebeurt 't elke dag opnieuw. EEN ADVERTENTIE IN DE STEM BEREIKT RUIM 260.000 LEZERS IN HET ZUIDWESTEN. VOOR MEER INFORMATIE BEL (076) 5 312 550 DONDERDAG 13 JUNI 1996 V3n onze verslaggever greskens - Het zwembad in het recreatieproject Schelde veste in Breskens wordt zeker geen pierebad. De voorzie ning wordt geen 25-meter bad, maar wel van een dusda nige omvang dat er baantjes getrokken kunnen worden. projectontwikkelaar J. Bijde- Vaate probeert hiermee de Oost- burgse gemeenteraad gerust te stellen Tijdens een commissie vergadering werd kritiek gegeven op de verkoopovereenkomst tus sen de gemeente en BijdeVaate Recreatie Zeeland bv. Het ging v00ral om het ontbreken van de afmetingen van het zwembad in deZe overeenkomst. Wbs*. IUt* Van onze verslaggever Oostburg - Het stoken in de open lucht wordt in de gemeente Oostburg zoveel mogelijk beperkt. In de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) is een verbod opgenomen tot stoken in de open lucht en kan alleen aan de hand van bepaalde criteria een ontheffing worden verleend. Geen eisen Enkele commissieleden vrezen de projectontwikkelaar dus een pierebadje kan aanleggen en vroegen aan verantwoordelijk wethouder L. Cuelenaere afme tingen in de overeenkomst op te nemen. Het college merkt nu op dat het bepalen van afmetingen onmoge lijk is omdat de gemeente geen bijdrage geeft aan de projectont wikkelaar voor het zwembad. „Daarom kunnen geen eisen wor den gesteld. Overigens gaan wij ervan uit, dat van een meer dan acceptabele zwemvoorziening sprake zal zijn." Projectontwikkelaar BijdeVaate zei gisteren totaal geen baat te hebben bij een pierebad. „Een heel klein zwembad heeft totaal geen effect. Het bad wordt iets groter dan het zwembad op re creatiecentrum Pannenschuur. In ieder geval van een dusdanige omvang dat er baantjes getrok ken kunnen worden. Want dat is toch de tendens." BijdeVaate wijst het gerucht als of er helemaal geen zwembad wordt gebouwd resoluut van de hand. „Klinkklare nonsens. Ik ben in vergaande onderhandelin gen met een Duitse belegger voor de afname van een groot aantal woningen in Scheldeveste. Voor de verhuursector is seizoensver lenging van zes weken heel be langrijk. Het zwembad speelt hierin een aanzienlijke rol." Groter Scheldeveste bestaat uit de bouw van een sporthal, zwembad en maximaal 210 woningen. Volgens BijdeVaate wordt de sporthal groter dan oorspronkelijk de be doeling was, „De oorspronkelijke afmetingen zijn 44 bij 24 meter. Maar dan kan er maar één tennisbaan wor den aangelegd. Ik wil drie tennis banen in de sporthal aanleggen. Vandaar dat de sporthal 44 bij 36 meter zal worden." De gemeente stelt een miljoen gulden beschikbaar voor de sportaccommodatie en 750.000 gulden voor de aanleg van zaken als infrastructuur en terreinver lichting. In de overeenkomst is onder andere de bepaling opge nomen dat de bouw van de sport hal en zwembad binnen achttien maanden na de start van de bouw klaar moet zijn. De daadwerke lijke bouw moet beginnen voor of gelijktijdig met de bouw van de woningen. De verkoopovereenkomst komt donderdag 20 juni aan de orde tijdens de vergadering van de ge meenteraad. De vergadering be gint om 19.30 uur in het gemeen tehuis. Met enig ceremonieel is deze week bij de Koninklijke Schelde Groep in Vlissingen de kiel voor de nieuwe Zeeuwse veerboot gelegd. De Prins Johan Friso, want zo luidt de naam, is de laatste grote veerboot die in Zeeland in gebruik zal worden genomen, omdat de toltun- nel er zeer waarschijnlijk komt. Deze vijfde dubbeldekker in de Zeeuwse vloot is een technisch verbeterde kopie van de veerboot Konin gin Beatrix, maar een goedkopere versie. De boot gaat ongeveer zestig miljoen gulden kosten en moet april komend jaar in de vaart zijn. FOTO JAAP WOLTERBEEK Als iemand zonder ontheffing toch een vuurtje stookt komt hem dat op een boete te staan van vijf duizend gulden. Deze boete is conform de wens van de landelij ke wetgever om het Openbaar Ministerie en de rechter adequate sancties te kunnen opleggen. Wat betreft het stoken van vuur in de open lucht gaat het momen teel veelal om het verbranden van slootmaaisel, snoeihout en land- bouwreststoffen en het afbran den van wegbermen. Ook kamp vuren en kerstboomverbranding vallen hieronder. Volgens B en W van de gemeente Oostburg blijkt uit de praktijk dat het te verbranden materiaal vaak wordt vermengd met ander afval zoals sloophout, plastic zakken, verpakkingen van be strijdingsmiddelen, autobanden en afgewerkte olie. Vandaar dat het stoken van vuur in de open lucht in de APV aan banden wordt gelegd. Bij het wel of niet verlenen van een ontheffing kijkt het college naar mogelijke alternatieven om het milieu zo min mogelijk te be lasten. Zo kan volgens het college bijvoorbeeld bij snoeihout het versnipperen/composteren wor den geëist. Landbouwresten mo gen niet worden verbrand, deze kunnen op het land worden ver- hakseld en ondergeploegd. Voor maaisel van polderwaterlei dingen en kreken is verbranden volgens het college op dit mo ment het enige alternatief. Dit vanwege met name het financiële aspect. Dit houdt vooral verband met de totale lengte aan polder waterleidingen in de regio. Het gaat om circa 3.700 kilometer. Het college wil daarom het verle nen van ontheffingen beperken tot het verbranden van maaisel van polderwaterleidingen en kre ken, afbranden van grasland, kampvuren, oefeningen van de brandweer, kerstboomverbran dingen, verbranden in geval van iepziekte en bacterievuur en bij calamiteiten zoals bijvoorbeeld het uiteenvallen van een pak stro. Aan een ontheffing worden wel bepaalde voorschriften gebon den. Zoals een verbod om bij een bepaald weertype te stoken en een bepaling dat verkeer en om woners geen overlast mogen heb ben. Daarnaast mag alleen orga nisch materiaal worden verbrand (geen olieproducten/autobanden) en moet de stooklocatie ten min ste een meter vanaf de openbare weg of de insteek van een sloot liggen. Van onze verslaggever Aardenburg - Het gemeentelijk zwembad van de gemeente Sluis- Aardenburg aan de Herendreef in Aardenburg wordt zaterdag 15 juni na een grondige renovatie weer geopend. De opening vindt plaats om 13.30 uur door wethou der A. Keijmel-Cambier. Elke basisschool uit de gemeente is door een leerling vertegenwoor digd bij de openingshandeling. Het zwembad is zaterdag tijdens de openingsuren van 13.30 tot 17.00 uur voor iedereen vrij toe gankelijk. B en W van Sluis-Aar- denburg doen deze geste omdat de renovatie meer tijd in beslag nam dan was gepland. Hulst - Reynaertcollege, locatie Gil denstraat Bouwtechniek timmeren: Desirée de Bakker, Brenda de Blok, Pierre Decrae, Stefan Dobbelaar, Monique Grob, Werner Heeren, Tom nan den Manacker, Pascal Pauwels, Carlo Poppe, Brian de Rijcke, Björn Schelstraete, Simon Smits, Vivian van der Sypt, Pedro van de Walle en Marinus Zwartepoorte. Bouwtechniek metselen: Tom Huis, Jeroen Maas, Ismaen Segers en Pet rus Verrassel. Elektrotechniek: Tommy Asselman, Danny Audenaert, Kris Bleyenberg, Angelique de Block, Tijl de Caluwé, Michel Cambeen, Danny van Daal- en, Wendy Freijzer, Jethro Fresco, Jan d'Hondt, Ernst Kints, Pedro de Kraker, André de Letter, Daniël de Meij, Jurgen Ras, Daniël de Reu, Remco Stevens, Jeroen Stolk, Olaf Tieleman, Wilfried de Vos en Michel van de Wiele. Mechanische techniek: Mario Barbé, Aram Boutestein, Dennis Buijs, Marco van Cauteren, Martijn Cer- pentier, Freddy Esseling, Martin Ferket, Marvin van Hecke, Gerald Lafort, Hans van Leuven, Björn Maas, Ivo Peeters, Rodney de Rijck, Paulus Steijaert, Pascal Verbist en "uidema Jakobus Zu Verzorging: Imke Baart, Mariska Baart, Mireille Balleur, Pepijn Boussen, Sally van den Branden, Wendy van den Branden, Andrea f1^1 Brunette de Bruijn, Debby de Bruijn, Liesbeth de Bruijn, Nadja jan Dijk, Debbie van Driessche, Wendy Duerinck, Annemiek Freij zer, Sylvia van Gassen, Debbie van Liemst, Roselien Goossen, Esther van den Heijkant, Nadja d'Hondt, Keeltje de Jong, Veerle Laurijs, Eve lien Leeraert, Linda de Meijer, An- ouska Muller, Anouschka Nieuw- noer, Natascha Nuijten, Deborah Pauwels, Cindy Poppe, Debby Pre ien, Corine Reitsma, Jessica Saman, Gonneke van Sikkelerus, Jessica omits, Ellis van Tatenhove, Brenda van de Velde, Debby Vermue en Fre- ^ue Zaman. Administratie: Mariëlle Baart, Ta mara van der Beek, Jennifer Bous sen, Bianca van den Brande, Boy un, Björn de Burger, Catharina ^?°?S,eP'Emma Keoghan, Bart Ler- ut Miquel Nafa, Martijn de Poor- - Leorgia Sakellariou, Carolien vJ!fen,s' Linda Steijaert, Vanessa fiaw°n Eva Vries, Nicole van ne Walle en Semra Yilmaz. siïm. d Reynaertc°hege. Gymna- pJÏÏE ?art van Bommel, Linda de in q irgen Freijzer, Denis Gerrit- pp 'a ,13, hoefnagels, Remco Prin- jj. Anneke Smolders en Heidi Tael- TWdCUUt1: Bilde Albregts, Joris mipu j Benjaminsen, Anne- nk a ock' B°k Boogaart, Den- Ppfio j Jokn van den Brande, fii„ j "fBmhjne, Dort Daandels, Er- Pptpr6 ^C ere' Marjolein Driehuis, NnSr Drumont- Saskia Ferket, man u Van- ^er Gucht, Danny Her- Rik );eraniclue de Kort, Roel Kox, Mar» Eaarhoven, Bart de Loos, Marter» Vano den Manacker, Sophie Franb- ,lm°ne van der Mee, gaal pVa j r Meer, Erwin Nachte- Piek J!rdy,van 0verloop, Matthijs Quaak Aaf 6n FiJPelink' Dona Aafje van Remoortere, An- nelies de Ridder, Tom de Rijk, Paul Sandkuijl, Maarten Scheerders, Im ke de Schrijver, Michel Seij, Bas van Sikkelerus, Davy Thielens, Bas Val- ckx, Els Veldhoen, Wendeline Vel- gersdijk, Erwin Verdurmen, Fieke Verschueren, Norbert Vervaet en Onno van Wensen. Havo: Catlijne Akkermans, Alexan der Bauwens, Ruud Benjaminsen, Anouk Blanckaert, Angela Blom, Joost Boenne, Marjolein van den Bogaard, Tom Bogaert, Willem H. van Breda, Edwin de Bruijn, Noel Bugeja, Sven Buhmann, Nienke Buijs, Liselotte Coenen, Maartje Ei bers, Remco de Feijter, Ingeborg Francke, Koen van Gassen, Roy Gerrits, Victorien Haartsen, Jan d'Haens, Niels d'Hooghe, Casper van Hooije, Jack van Jole, Dennis Jonkheijm, Marc van Kampen, Davy de Kerf, Tom de Koster, Bianca van Laare, Femke Lauret, Jeroen Mang- nus, Judith Mangnus, Martine Ma- tena, Paul van der Mee, Kathelijne Merckx, Lidewy Merckx, Athina Nachtegael, Hans van Nieulande, Jan-Bart Picavet, Daphne van der Putten, Werner van Puijenbroek, Romy Roelands, Mireille Rottier, Esther Saman, Naomi Schelfhout, Judith Sponselee, Martin Spuesens, Mark Staal, Gunther Sturms, Marco van Tol, Sabrina van der Veeken, Marnix Verbrugge, Nicole Vermaas, Rinaldo Verschuuren, Jeroen Vers- traeten, Els van de Vijver, Erwin Vink, Collin Vonck, Li-Tai Wai, Jes sy van de Walle, Maikel van Wese- mael, Michiel van de Wetering, Na thalie van Wolffelaar, Ralph van Wolffelaar. Mavo: Elke van Aert, Caroline van Alem, Ilse Ardonne, Marlies Arts, Martijn Baert, Peter Batenburg, Femke ten Berge, Ankie Bleijs, Hei di Blommaert, Inge Blommaert, Martijn Bogers, Niels Boogaert, Jo an Boënne, Angelique de Bruijcker, Dimphy Buijsse, Dominique de Ca luwé, Lindsy van Campen, Peter de Cock, Saskia Colpaart, Fabio van Damme, Michael Demiïl, Sabrine van Deutekom, Sabrina Donker, Mirjam Doolaege, Eelco van Dorsse- laer, Viola van Driessche, Wendy van Driessche, Dario Ferket, Martin Ferket, Stefan Ferket, Annick van Goethem, Arnoud van de Haar, Gio vanni La Heijne, Jörn van Helsland, Koen van den Hoff, Bram van Hoof, Marjolijn d'Hooghe, Sophia d'Hoog he, Erik Hopmans, Jeltie Hulshout, Michiel IJsebaert, Heidi Inghels, Juliska Jutte, Erwin van Kakerken, Niels van Kerkhoven, Natascha de Keyzer, Wendy van Kruijssen, Art- jan Lambert, Nico Lauwereijs, Kiz- zy Lauwers, Jordy Leenknecht, Marjolijn van Liere, Jurgen de Maat, Kim de Maat, Sonja Matena, Geerte van der Meer, Nadja Mei, Christiaan Mels, Thijs Metsers, Mar tijn Mortier, Esther Nabuurs, Sonny de Nijs, Erik van Nuenen, Xavier Pierssens, Philip Piessens, Caroliene Piasmans, Daniel Pludek, Johnny van der Poel, Jolein Polfliet, Sylvia Poppe, Caroline Raas, Laura de Rechter, Kim de Rijk, Jill Roctus, Roy Roelandt, Merijn Roels, Nadine de Rooij, Geert Sandkuijl, Adriaan van der Sar, Barbara Scheerders, Charlotte Schelfhout, Lynda de Schepper, Joyce de Silva, Mariska Smet, Jesje Soetemans, Eva Sponse lee, Hanno Stals, Edwin Steijaert, Merijn Taelman, Furid Talhaoui, Annemarie Totté, Mariska van der Veeken, Anna Vermue, Nadia Ver schuren, Koen Verstraeten, Judith Vink, Saskia Vink, Dennis Vlaemin- ck, Cindy de Vliegher, Linda de Vos, Werner de Vries, Karei de Waal, Jo hn de Waele, Robin Weesepoel, Michiel Willaert, Astrid de Wit en Timon Wulffraat. Terneuzen - VSO-LOM De Schans. Mavo: Carlo Bijman, Aster Braak man, Linda Dieleman, Jan-Pieter Kroes, Davy Mannaert, Selwyn van Renselaar, Erik Schaart, Jantiene de Smet, Björn de Smit, Liselotte Soe- ting, Ton Vermandei, Patricia Ver schelling, Ewout de Waal, Patrick Wattel en Dominique Weemaes. VBO-verkoop: Jeroen Bakker, Mi chael Dhont, Pjotr Doosjen, Dimitri Lauret, Tim van Nieulande en Deb bie Weemaes. Terneuzen - Stedelijke scholenge meenschap De Rede. Vwo: Winfried Bayens, Dennis van den Berge, Kar- li Boschitsch, Willemijn van Breda, Bram van Driel, Rens Groosman, Marvin Hamelink, René Hui j sen, Saskia Jongepier, Kees Kaan. Liset- te Kaashoek, Jolanda van de Luijs- ter, Edward Oele, Meivin Pauwels, Daisy Picavet, Rutger Reubens, Winanda de Ruijter, Bianca Schram, Remco Tromp en Barbara van Vliet. Havo: Marjon Arends, Sanna van Beijma, Ellis Buijsse, Michael But ler, Marcel Cové, Robbert d'Hont, Natasja Dane, Marris Dieleman, Jessica Dieleman, Connie de Doel- der, Andrea Dokic, Erlinde Doorns, Peter van Driel, Saskia van Driel, Sabine van Driel, Martin Elderson, Fleur de Fouw, Martijn Frederiksen, Evelien van Goethem, Michiel Gom- mers, Karlien van de Griek, Resy van Harn, Eefje Hulsters, Mariska Jans, Hakan Kalay, Mischa Koch, Jaimy de Koning, Barbara Kooy- man, Jan Kruijsse, Maartje Kuij- pens, Daniël Locchi, Edo Lucieer, Helen McCarthy, Pieter van der Meer, Anne Nieuwelink, Rocky Oostdijk, Marco Overdulve, Angelo de Putter, Renée van Sabben, Judith Vellheuer, Emilie Verdouw, Kris Verstraete, Joost Visser, Lodewijk van Vliet, Isabelle van de Voorde, Sarah van Waeyenberghe, Patrick Wille, Jane Wollrabe, Willem de Zeeuw en Robert Zegers. Mavo: Raoul Andriessen, Eva van Assche, Ayla Atmaca, Michèl Aude- naerd, Ibrahim Basagac, Sylvain Beaufort, Remco de Blaay, Danny van Boven, Esmeralda Coban, Joyce van Diejen, Robert Fatehmahomed, Joyce Ferket, Miranda de Geest, Vanessa Ghoos, Derva Göktas, Mar jolijn ten Hacken, Monique Hen driks, Michiel Hendriks, Martin van Houcke, Sylvia Hundscheid, Remo- na Ivens, Melanie Jansen, Mak Ka- petanovic, Eddie Klaassen, Bass Kramer, Ivo Lardinois, Marius Lec- lou, Ilona Leeman, Claudia Löffler, Esther Maas, Jelka Mrkonjic, Den nis van Nieuwenhuijzen, Edwin Overbeeke, Angela Lie-Hap-Po, Cindy de Rooy, Kevin van Schaick, Jeroen Scholten, Angela Schrijver, Frank Stoffels, Ana Tomic, Sylvia Wieland en Marjolein Wuite. VBO, bouwtechniek: Schilderen: Suzanne Christiaanse, DEnnie Knol, Rachel Dophemont en Chris tian Roggeveen. Timmeren: Martijn van Ham, Tom de Klerk, Walter de Putter en Pieter van Wijck. Metselen: Gertjan Knol, Chris Kroon en Martijn Verplanken. Consumptieve techniek: Brood/ban ketbakken: Pascal de Caluwé, An- nebel de Jonge, Gideon de Meyer, Jefta Overgaauw, Bennie de Putter, Jeroen Sijrier, Davy Temmerman en Tonny Verhelst. Koken/serveren: Daniëlle Korts, Ta mara van Kranenburg, Miranda Ku- zee, Ramon Salomon en Joffrey Ter- mont. Elektrotechniek: Alexander de Bokx, Kim Boswinkel, Eddy Geel- hoedt, Dave de Groot, Micha Hame link, Govert Kamerik, Jeroen Lam mens, Pascal de Mul, Gerard Neels, Eddy Nieuwenhuize, Richard Rie- mens, Werner Schram, Jacco van Tatenhove, Marco van Tatenhove, Peter Vos en Jessica de Winter. Installatietechniek: Martijn van den Berg, Miquel Blomont, Joris de Bree, Sebastiaan Faas, Bas Gernae- rt, Jair Jandroep, Jairo Jandroep, Davy Jansen, Daniël Koch, Ritchie de Kraker, Mischa Ouweneel, Ange lo Roose, Hendra Verkuijl, Hans Winne en Angelo van Zeele. Mechanische techniek: Sjoerd Baard, Danny Bruning, Marco Buij- ze, Menno Deugd, Willem Jan van Doorn, Patrick Elisabeth, Rico Ge luk, Bas Hoefeijzers, Christiaan IJ sebaert, Kevin Kay, Ronald de Kei zer, Benny van Leeuwen, Jimmy Martens, Guido Mullaert, Kurt van Nieuwenhuyze, Marina Padmos, Er- kan Palit, Patrick Schuilenburg, Bart Sijs, Arjan Verpoorte, Alain van der Vloet, DaniëL de Vogel en Dennis Wienneke. Motorvoertuigentechniek: Bianca van Bendegem, Léon de Blaeij, Paul Freeke, Mark van Hoorn, Eric Kaij- ser, Angelo Kegels, Niels Lansen, Chris van Meerbeek, Marcel de Plaa, Marcel van Rijswijk, Mirko visser en René Voet. IVB, algemene bouwtechniek: Erol Durgun, Jurgen van Ecke, Manfred van Goethem, Peter Haak, Björn laar, A. de Kerf-Jansen, W. Geel- hoedt-de Jonge, C. Jonkheym-Kints, N. Everaard-de Koster, J. Lammens, E. Meertens, F. Midavaine, R. Pijpe- link, M. de Pooter, T. Prins, F. Rade makers, A. Riemens, E. de Ruyter, N. de Schipper, A. Buijsse-Schuer- man, F. Steyaert, S. van de Velden, L. Vermeulen, E. de Windt, B. Wis- sink, N. Zandstra en M. van Zetten. Sector dt-meao: N. Bakker, B. Bok- sic, J. de Bruyne, A. Fierens-Burm, V. Koster-Coquillaud, R. Dhont, J. Dooms, L. Eijsackers, Y. Francke- van de Graaf, M. Grandsaerd, D. la Heyne, D. van Hoecke, J. Hoense- laar, D. de Jonge, P. Kampmann, P. Lambrechts, H. Legrand, A. de Maat, S. Maes, A. de Jaeger-Manha- ve, W. de Meester, P. Meeusen, T. de Mul, M. Oosterling, M. van Ouwer- kerk, M. van Pamelen, A. van Peer, H. Pijpelink, L. Platteeuw, A. Rijckaert, J. Romkes, K. Schade, M. Schieman, A. Schilperoordt, M. de Seyn, E. Slager, C. de Smet, J. Smit, I. Spuesens, A. Verherbrugge-Tour- noy, C. van de Velde, J. van de Wal le, C. Wieland, H. Wieles en P. de Smit, Meivin Snoeck, Ibrahim Tezel, Kim Tolsma, Gulcan Usui, Jeroen Verhelst, Tom Vermeulen, Eric de Waele, Magda Wetselaar, Keziban Yesildag en Hava Yilmaz. Terneuzen - Zeldenrust-Steelant- college, afdeling Zeldenrustlaan. Mavo: Joeri van Aalst, Bart Aude- naerd, Chantal de Bakker, Marie- Louise de Bakker, E lies van den Bergen, Martijn den Blijker, Angeli- ka Boelman, Sharon de Boer, Nata lie de Bokx, Marina Bos, Erwin de Bouvre, Karin de Braai, Annet Braat, Loana Brouwer, Jody Cur- ran, Marco D'Haene, Jan Willem Dekker, Astrid Dekker, Marita Die leman, Michel Dieleman, Martine van Dixhoorn, Samantha Dobbel aar, Corina van Eekelen, Barbara Eggebeen, Bayram Erbisim, Dennis Everse, Maurits Faasse, Gillian de Feijter, Stefan van Gelder, Angie van Goethem, Yvonne van den Ham, Remco Hamelink, Sandra Hame link, Abdo Hanna, Jens Herman, Martijn van Hoeve, Tjorven van Houcke, Aukje van Immerzeel, Inge Jansen, Jenny Jung, Sergio Kasan- Bjorn de Groot, Cor Hamelink, Mar co Hamelink, Pieter Hamelink, Jo han Hendrix, Melchior Hofman, Mi chelle Jansen, Bonny Jansen, An So- fie Joppe, Toon Kessen, Gerti Klaas sen, Leony Kleine, Evert de Koeijer, Simone Kolijn, Bart Kunst, Michel van Lieshout, Erik Lokerse, Claudy Luijcks, Esther Luitwieler, Hein Machielse, Ellis Meijer, Jelle Molle- ma, Femke Naessens, Milia de Nijs, Stef Nijsten, Jacqueline Oggel, Bar- do Pauwels, Kristy Pauwels, Nadine Pijpelink, Monique van de Plasse, Veerle de Regt, Joost van der Rest, Liselot de Rijk, Else van der Rijst, Arno de Ritter, Marike Saman, San- neke Sanders, Max-George Schaub, Niki Schuitvlot, Mirjam Simons, Maike Sorber, Peter Sparreboom, Tamara Steenbakker, Carel de Steenwinkel, Paul Tholens, Ellis van Til, Peter Triest, Will Verbuyst, Sheila Verdoorn, Farah Vermoet, Rene Visser, Evita van de Walle, Maarten van Weelden, Jacobine Weggen, Marco van Wijck, Marit Wijngaarden, Marjolein Wisse, Es ther Wullems, Inge van Zuidam, Pollet, Remco van Sikkelerus, Kim Verlinde en Dennis Wijntjes. Mechanische techniek: John van Al phen, Remco Bracke, Erwin Dezut- ter, Steven Hoekwater, Michel Huisman, Renatto Jandroep, Adem Kabaklar, Robbie Nieuwhoff, Mar cel Oppeneer, Nico Sicenia en Fre- derik Zalm. Terneuzen - ROC Westerschelde. Sector vavo, vwo: A. Albicher, S. Hooijberg, M. Kleine, I. van Kollem, M. Lijbaart, C. Curran-Minnaard, T. Wan en Z. de Zeeuw. Havo: A. Albicher, C. Bolleman, J. van den Boom, L. Clijsen, C. Goos sen, K. Hamelinkj T. Hoefeyzers, A. de Kerf-Jansen, H. Kara, I. van Lae- re, J. Leegstraten, M. de Marée, P. Coppieters-de Poorter, J. Pos, E. Riggio, D. Samson, T. Zaman-Smit, L. Verstraete, M. Brand-Wisse en S. van de Zwan. Mavo: J. Antonissen, A. Backx, W. Balzereit, A. de Beijn, L. Aerts-Ber- tram, M. de Bilde, J. Cruson-Bonne- veld, C. van de Bent-Bosters, N. Hultermans-Bours, A. Bouwman, C. Carlucci, V. Matthijs-Coone, M. En- gelen-Derijcke, R. van Dixhoorn, A. Faas, C. van de Ham-Geiteman, M. Burggraaf-Goethals, W. van Dam- me-de Graaf, J. de Groot, J. Hoense- Winter. Terneuzen - Zeldenrust- Steelandcollege, afdeling Katspol- derlaan. Vbo: Eva Andriessen, Elvi ra Bersee, Sabine Blanco, Ilona de Block, Tosca in den Bosch, Ikonka Broekaart, Angelique de Buck, Krista Cevaal, Siu Lun Chau, Chan tal Dieks, Jolanda van Dixhoorn, Roy van Ee, Debbie Elve, Patricia Ghabaran, Veronique Hamelink, Femke Hanse, Marjolein Huissen, Mavi Kahya, Selda Kilic, Dorinda Kroon, Monika Lammens, Nadia de Maesschalck, Nicole Mechielsen, Rianne Overbeek, Natacha de Key- ser, Marlies Pijpelink, Ilse Roozen, Saskia de Ruyter, Pamela Uytdewil- ligen, Jannelle Verlinde, Rebekka Verlinde, Annica Vinke, Liesbeth Walhout en Ale jandra van de Wege. Mavo: Naijma Aknouch, Tamara Baaij, Debbie Bakker, Andrea van den Berge, Corina Dieleman, Chan tal van Eenennaam, Sevil Ersahin, Jeroen van 't Hoff, Xiao Fen Hsiang, Kadir In, Debby Kolijn, Carina Kos ter, Jori Langerak, Jordy van der Molen, Nicky Oele, Monique Oppen neer, Annemieke de Pooter, Nadine de Pooter, Martijn de Pooter, Jolan da de Putter, Tamara de Putter, Wil lem van de Ree, Arjen Roost, Maria Ros, Nathalie Schelfhout, Merijn de rokijat, Randolf Kints, Danielle de Kort, Geesje Koster, Arina Koster, Mike Lensen, Marielle Luijcks, Roe- li Luteijn, Sofie Maas, Maarten Mol, Adriaan Nuijten, John Obrie, Boy van Oosten, Jessica Picavet, Egbert Pladdet, Annet de Putter, Arjan de Putter, Perry van Reeuwijk, Sylvia Riemens, Sandra Romeijnders, Jes sica Schauwvliege, Marco Scheer- hoorn, Peter Schuitvlot, Chantal Si mons, Ilona de Smet, Jamie Stal- lard, Petra van Steenberge, Linda Stouthamer, Erwin van Tatenhove, Mauela Tazelaar, Seline Valent- goed, Cathelijne Vercouteren, Ellen Verdurmen, Astrid Verhage, Joris Versijp, Carina de Vos, Wendy de Vos, Sheila de Waal, Domien van Waes, Femke van de Walle, Evert de Witte, Elmas Yilmaz en Vincent de Zeeuw. Havo: Judith Albicher, Birsel Avci, Ellen Basting, Danny van den Ber ge, Daniel van Berkel, Kirsten van Berkel, Serge van Bochove, Robert- Jan Boeije, Annemarie Boogerd, An ouschka Boussen, Antoine van den Broek, Sofie Broos, Ilya Bruggeman, Antonio Campigotto, Manuel Col- sen, Monique Dellebeke, Francis Dieleman, Mariska Dieleman, Jessi ca Doornebos, Eveline Glansbeek, FOTO DE STEM/BEN STEFFEN Naomi Zwaanswijk en Marandi de Zwarte. Vwo: Hans-Pieter van den Berg, Mi chael van den Berg, Eugenie van de Bilt, Jacko Boonman, Patricia van den Bosch, Martijn van den Bran den, Suzette de Bruijne, Ilona Da- men, Jeroen Dees, Lycia Dieleman, Martine Dierikx, Eva Dijkhuis, Chantal Dingem&nse, Anita Emans, Fabian Engels, Roy Goessens, Sven de Groot, Rob Hagemans, Igor van der Hel, Pascal Jonkheijm, Arinema- rie Kersbulck, Steffanie Klaassen, Jolanda Lokerse, Martijn Mager- mans, Sander Mast, Joss Meijerink, Jacco de Pooter, Timmie de Pooter, Judith de Putter, Erik Rutjens, Dim phy Schreurs, Sander Sijs, Lisette Siegers, Joep Steijns, Jet Stevens, Chantal Timmermans, Desiree Uit- dewilligen, Tabita Verburg, Tom Vermeulen, Judith Verschelling, Martijn Verschelling, Marco Vlieg, Martijn de Vlieger, Michel de Vos en Ivo Willems. Oostburg - Zwin College. VBO- bouwtechniek: Jurgen Ballegeer, Michel Cocquyt, Marco Datthijn, Sebastiaan van Delft, Marco Duijs- serinck, Stefan Huigh, Frank van Oirschot, Mark Paridaen, Rubin van de Velde en Davy Verpoorten. VBO-mechanische techniek: Jeffrey de Boer, Piet van Cruijningen, Mar kus Heins, Niek Hulleman, Brian Jilleba, Rajko van der Meer, Timmy Pielaat, Tom Schol, Elmer Seen, Jef frey Vasseur, Jeroen Vermeire en Dennis de Zwart. VBO-mode/kleding: Bart de Baets, Vivian Blaauw, Debby Goedege- buur, Sophie Oosterlee, Kris de Smit, Bernadette Sok en Qwen Verstraten. VBO-motorvoertuigentechniek: Ferry Bontenbal, Frank Bouwens, Lennert Corijn, Marco Dierkx, Thijs Durenkamp, Jakko Flikweert, Rit chie Focke, Mark Focquaert, Dennis Geernaert, Ivo Geernaert, Danny Houtzager, Thomas Joppe, Gijs Kamphuis, Robbie Maenhaut, Hen drik-Willem Pais, Arvid Platteeuw, Steven Raeman, Paul Risseeuw, Jo hnny Schanck, Carlos Sewdajal en Michel van de Velde. VBO-verzorging: Martine Albregtse, Evelyn Almekinders, Petra Bakker, Dennis Beun, Samira Claeys, Den nis Cornelis, Petra van Damme, Bij ou Diallo, Sabrina Eggermont, Pe tra Fieret, Paul de Groote-, Eveline Haartsen, Suzan Lucieer, Cindy de Metsenaere, Catootje Monsieurs, Ju dith Salome, Nicole Tazelaar, Ste ven van Tilburg, Bart Verheije, Cynthia Versluijs, Manuela Ver- sluijs, Bianca Versprille, Louis Vol kers, Harsha Wijna, Martijn de Wil de, Peter de Wispelaere en Monica Zijlstra. Mavo: Stephan Anthonisse, Ton Bastiaansen, Rishi Bisram, Stephan Bliek, Dennis Bodderij, Marit du Bois, Barbara Bouhuizen, Rachel Bruens, Heieen Cijsouw, Jochen Dekker, Hubert Dierkx, Jesper van Dijke, Annemarie van Dongen, Els- ke Ende, Jessica van Espen, Ellen Gielleit, Alex Groosman, Nicole de Groote, Sanne van Harten, Martijn Henderson, Angelique Huizing, Miel de Jaeger, Femke Jongsma, Bart de Koning, Monique Korebrits, Jeroen de Koster, Martine Lammens, Caro lien van Landschoot, Ilonka Loete, Ellen Marijs, Patrick van Morrel- gem, Carolien Noë, Sander Nuytin- ck, Helga Onghenae, Pascal Oubrie, Naomi van Overbeeke, Martijn Pie laat, Maaike Pieters, Bart Praat, Vincent Punt, Miriam van Rie, Karin Rijckaert, Ivo van Rosevelt, Carolien de Ruijsscher, Mark van de Runstraat, Sandor Schmits, Henri Schol, Cynthia Schotanus, Sandra Temmerman, Sheila Ultee, Marja Vader, Marian Vergouwe, Noortje Verplanke, Hans Verstraaten, Ma deleine Voogdt, Frank Wessel en Jeroen Wisse. Havo: Martijn Baecke, Eveline Bas ting, Jean-Paul Bliek, Nathalie van de Bruele, Monique Carels, Eric van Damme, Femke van Damme, Pa trick Dhondt, Wouter Donze, Sjako Faas, Jacqueline du Fossé, Edwin de Gardeijn, Ellen Geensen, Mirjam Goethals, Femke Goossens, Erik de Groote, Jaap Haartsen, Martin van Hee, Martine Hering, Jacqueline Hoogstrate, Frederik Hoolhorst, Annette Hubregtse, Froukje Jongs ma, Brigitta Klooster, Claudine van Kruijssen, Salla Lepistö, Suzanne Lijbaart, Haitske Lippens, David Lips, Cathelijne Maat, Annelies Ma- belis, Lianne Meijer, Marloen Mole- ma, Mireille Notebaart, Patricia Overmeire, Ruth Pieters, Jelle Puype, Isabelle Rausch, Jacco Ros- endaal, Marieke Scheele, Jamie Scherbeijn, Ruben de Smet, Karin de Smit, Tamara de Smit, Emiel Spuesens, Valerie Staal, Christophe Sutin, Jürgen Tas, Tamara van de Velde, Wendy Verhage, Matthijs Vermeire, Ingrid Vermeulen, Jesse Voet, Anne-Marie Westerweele, Francis Westerweele, Femke de Wil de en Valerie de Witte. Atheneum: Allard de Blok, Arjen Boidin, Eveline Buijsse, Mario Ca- lus, Ronald Cappon, Lisette van Cruijningen, Katja Daamen, Michel Doens, Serge van Ee, Mattijs Geuze, Maayke van Harten, Steffen Her man, Martijn Hoek, Serge van der Hooft, Evelyn Hubregtsen, Annet de Maillie, Martijn van Oostenbrugge, Jan-Jaap van Peperstraten, Rian de Putter, Sandra van Reisen, Kenneth van Rie, Louis de Smet, Caroline den Teuling, Anthonie Trapman, Rens Ulijn en Ryan Verplanke. Gymnasium: Ilona Bodderij, Sabri na Lince, Carla Paridaen en Eddie Vader.

de Stem | 1996 | | pagina 17