WD Groningen pikt Alders niet ülil MET KORTINGEN HEMGaiIlHj Schiphol wil meer inspraak beveiliging Proefrit Weer verdachte vrij in zaak Robin Bogers Eis zes maanden in Dopharma-zaak CPB verwacht groei van werkgelegenheid Partners van ernstig zieken buiten schot ferk neergelegd uit protest tegen benoeming PvdA'er als Commissaris der Koningin J^ILANCE DESTEM BINNENLAND A3 'Benoeming van Alders geen politieke deal' Nigeriaan pleegt zelfmoord in opvangcentrum Verzachting Nabestaandenwet: Piet Kferkx Keukenwereld bouwt aan een super-keuken centrum. Daarom moeten alle showroomkeukens weg. Dus, kom snel naar Waalwijk en sla uw slag! OP Is OP en WEG is PECH. Deze kans komt NOOIT MEER TERUG! A2 Een nieuwe tram maakte gisteren in de stralende zon een proefrit over de ringspoorlijn rond Amsterdam. De maand juni wordt gebruikt om de treinstellen te testen. Medio volgend jaar moet de ringlijn operationeel zijn. foto anp WOENSDAG 12 JUNI 1996 D0or John Lazaroms sjeda - Justitie heeft weer een verdachte vrijgelaten in de «ak van de vermiste en mo- üjk vermoorde Bredase Later Robin Bogers. Het atoro de 46-jarige F. de K., i oom van hoofdverdachte jj get Openbaar Ministerie bevestigt de vrijlating. Bovendien worden vandaag de resultaten van het onderzoek van het gerechtelijk laboratorium in Bijstrijk bekend gemaakt. Pers- ,f icier mr G. Boumans wil ech- ter niet ingaan op de uitslag van het lab. Hij wacht tot de raadka mer zich vandaag over de verlen ging van het voorarrest van de vier resterende verdachten heeft gebogen. In kringen rond het onderzoek wordt verwacht dat dan meteen meer duidelijkheid komt over de stand van zaken van het onder zoek. Het gerechtelijk laborato rium heeft de resultaten van haar bevindingen naar justitie toege stuurd. Het gaat ondermeer over de bloedsporen die in de wagen van de zwangere verdachte M.G. zijn aangetroffen en DNA-onder- zoek van hot stukje been dat op de vuilstort in Zevenbergen is ge vonden. Het staat nog niet onom stotelijk vast dat de stoffelijke resten van Robin Bogers zijn. De bloedsporen zijn, voor zover het laboratorium dat heeft kunnen •uitzoeken, niet van de Bredase kleuter. Op dit moment heeft justitie nog vier verdachten vastzitten in deze zaak, die op 24 april 1996 begon met de verdwijning van de 3-jari- ge kleuter Robin Bogers. Het gaat om hoofdverdachte T.J., haar ex- man A.K., neef J.P. de K. en zijn vriendin M.G. Enkele raadslieden gaan naar verwachting vandaag in elk geval vrijlating vragen voor hun cliënt. Advocaat mr E. Mouwen heeft bij de rechter-commissaris al een verzoek ingediend. „Ik hoop dat dit toegekend word. Maar dat is voorlopig afwachten," aldus Mouwen. De verdachten die nu nog vast zitten ontkennen, afge zien van hoofdverdachte T.J., nog steeds elke betrokkenheid bij de verdwijning en mogelijke moord op Robin Bogers. Alleen J. zelf zou inmiddels iedereen behalve zichzelf hebben belast met haar verklaringen. De verdachten zijn op dit mo ment volkomen afgesloten van de buitenwereld. Ze mogen alleen contact hebben met hun raads man en de agenten die de verho ren afnemen. Televisie, radio en krant zijn uit den boze. De raadsman van de vrijgelaten F. de K. wilde gisteren niet al te diep op de vrijlating van zijn cliënt ingaan. De man is al een week geleden wegens gebrek aan bewijs vrijgelaten. „Ik had daar voor een verzoek ingediend. Mijn cliënt stelt zelf geen prijs op nog meer publiciteit," liet de Bredase advocaat mr D. Merhottein weten. is de benoeming van PvdA'er Hans Alders tot Com missaris der Koningin in Gronin gen. De WD-afdeling Groningen s ernstig verbolgen over het feit Jat de WD-top zonder overleg het commissariaat in de provin cie Groningen heeft geruild tegen Jat in Gelderland, blijkt uit een gisteren uitgebrachte verklaring. De WD'ers in Groningen hadden liever gezien dat wederom een li beraal de vertrekkende commis saris H. Vonhoff had opgevolgd. In een verklaring wijzen ze erop Jat de burgemeester van Gronin gen ook al een PvdA'er is en dat Je PvdA een dominante rol speelt in de stedelijke en provinciale politiek. Verder menen ze dat een Groningen (anp) - De afdeling Groningen van de WD heeft haar werkzaamheden met onmiddellijke ingang op geschort uit protest tegen de houding van WD-leider Bolkestein en de landelijke WD-top. WD'er beter als ambassadeur van de provincie kan optreden bij het bedrijfsleven. Daar komt nog bij dat de Gro ningse commissaris ook presi dent-commissaris is van de Gas unie. Volgens de Groningse WD'ers heeft de opoffering van deze functie door de WD 'ingrij pende consequenties voor de hui dige positieve uitstraling naar onder andere de Nederlandse Aardolie Maatschappij'. Bolkestein heeft in maart echter onomwonden bevestigd dat hij met PvdA en D66 een deal heeft gesloten, waarbij de WD Gro ningen afstaat aan de PvdA en daarvoor Gelderland in de plaats krijgt. „Wij voelen ons ronduit bela zerd," aldus prof.dr. A. Bosman, voorzitter van de WD-afdeling Groningen. „Vooral wegens het feit dat dit allemaal zonder over leg is gebeurd. Zo ga je binnen een partij niet met elkaar om. We maken ons grote zorgen over deze gang van zaken binnen de partij. Er is een tendens om alles door de heer Bolkestein te laten regelen en dat hij de dienst uitmaakt." Bosman zegt niet alleen proble men te hebben met de politieke kleur van Hans Alders, maar ook met diens persoon. „We moeten niet iemand als Alders hier als commissaris hebben," stelt hij vast. De ledenvergadering van dew WD-afdeling Groningen heeft unaniem een verklaring,pangeno-r men waarin zij protest aantekent tegen de gang van zaken. Het af delingsbestuur zal voorlopig op een laag pitje blijven draaien. Het bestuur zal geen activiteiten ontplooien. „We wachten af tot dat er vanuit het landelijk be stuur contact met ons wordt op genomen voor nader overleg," al dus Bosman. Een WD-woordvoerder liet gis teren weten dat Bolkestein Gro ningen wil bezoeken om de pro blemen te bespreken. „Misschien dat we zo wat misverstanden uit de weg kunnen ruimen," zei hij. „Het is niet de bedoeling dat de gevolgde procedure tot oorlog leidt." Dat wil overigens niet zeg gen dat de WD-leider het boete kleed aantrekt. Volgens de woordvoerder is het logisch dat Bolkestein zich als fractieleider bemoeit met benoemingen van commissarissen. Den Haag (anp) - De benoe ming van de PvdA'er H. Al ders tot Commissaris van de Koningin in Groningen is niet het resultaat geweest van een politieke deal tussen de PvdA en de WD. Minister Dijkstal van Binnen landse Zaken ontkende gisteren in de Tweede Kamer dat geruch ten hierover op waarheid berus ten. De vertrouwenscommissie in Groningen had'Dijkstal een lijst jemet kandidaten gegeven waar op meerdere PvdA'ers en politici van andere partijen prijkten. De minister heeft Alders bij de kabi net voorgedragen. Zoals het GPV-Kamerlid Schutte gisteren zei gonsde het al maan den over de op handen zijnde be noeming van Alders. „Maar ie ders naam was Haas." Volgens Schutte zou staatssecretaris Kohnstamm (D66, Binnenlandse Zaken) vorige week in een spreekbeurt in Assen melding hebben gemaakt van een politie ke afspraak om Alders te benoe men. Kohnstamm ontkende dit gisteren. Alders kreeg na zijn minister schap in het derde kabinet-Lub- hers een hoge functie bij een in ternationale organisatie in Genève. In wijde kring was be kend dat hij daar weg wilde. Amsterdam (anp) - Schiphol wil meer zeggenschap krijgen over beveiliging op het vliegveld. Over deze wens is de luchtha- ven in overleg met het ministerie van Justitie, bevestigt een voordvoerder van Justitie. Schiphol wil meer betrokken borden bij de controle van passa- Sjere en ruimbagage. Een voor- stol hierover is er echter nog niet. e beveiliging van de luchthaven «aat sinds twee jaar onder con- t°le van de Koninklijke Mare chaussee. Die heeft deze taak overgenomen van de politie. "ids 1983 worden de beveili- BMgstaken uitgevoerd door het oeveüigingsbedrijf Seceurop. ojgens Justitie zal eerst de poli tor zich moeten uitspreken over e wensen van Schiphol omdat e Luchtvaartwet dan moet wor- aangepast„Je raakt de dis- ssie in hoeverre je ruimte moet lJ?n aan bedrijven om veilig- astaken van de overheid over j aldus de woordvoer- i 8aat ervan uit dat de ma- hlü f®e altiid betrokken zal J bij de toezicht op de vei- i« de de luchthaven. „Er Politie nodig voor bij- rest de overdracht van ar restanten." Een woordvoerster van Schiphol „1 druid dat Schiphol geen vatiseren controles te Pri" sen!?0' wd aheen meer zeg- *aP over de wijze van uit- Sin„ot®, van bepaalde beveili- het wil meer be rt worden bij bepaalde ser- ms.'s ,n9oas.--"-; -j iFny.'E Van onze rechtbankverslaggever Breda - Officier van justitie mr. J. Bijvoet heeft gisteren voor de Bredase rechtbank in de omvangrijke Dopharma- zaak tegen de 40-jarige die renarts P. T. uit Winterswijk een celstraf van 180 dagen, waarvan 135 voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar, en een boete van 100.000 gul den geëist. De officier acht hem,schuldig aan valsheid in geschrifte, het gebrui ken van valse facturen in zijn be drijfsadministratie en het niet opnemen van de aan- en verkoop van expectomix clenbuterol in zijn bedrijfsadministratie. De arts zou daarmee een zeer aan zienlijk bedrag verdiend hebben. Mr. Bijvoet vroeg T. vrij te spre ken van het voorhanden hebben van een niet-geregistreerd dier geneesmiddel waarin clenbuterol voorkomt. Hij deed dat omdat het gerechtshof in Den Bosch in een vergelijkbare zaak heeft beslist dat pure clenbuterol een grond stof is en geen geneesmiddel. Op een bepaalde manier verdund is de stof te gebruiken als groeibe vorderaar voor kalveren. Het enorme onderzoek naar mo gelijke illegale praktijken van de diergeneesmiddelenproducent Dopharma in Raamsdonksveer heeft een groot aantal verdachten opgeleverd. Een deel van hen is veroordeeld. De strafzaken tegen de directeur van Dopharma en zijn schoonzoon moeten nog be handeld worden. In september 1991 deden de Al gemene Inspectie Dienst van het ministerie van Landbouw en de politie op diverse plaatsen in Ne derland huiszoekingen. Het ver moeden bestond dat een aantal dierenartsen clenbuterol afnam van Dopharma en dat met verval ste bescheiden in hun admini stratie opnam, Uiteindelijk moesten naast een aantal (ex-)medewerkers van Dopharma ook drie dierenartsen voor de rechtbank verschijnen. Dat was in de voorzomer van 1993. Een van hen kreeg 120 da gen, waarvan 98 voorwaardelijk, en 70.000 gulden boete opgelegd. Een andere hoorde 90 dagen, waarvan 70 voorwaardelijk, en 15.000 gulden boete uitspreken. Het Openbaar Ministerie is on danks het lange tijdsverloop in de zaak T. ontvankelijk, betoogde mr. Bijvoet. De dierenarts is er zelf schuldig aan dat zijn zaak pas drie jaar later behandeld kan worden, vindt hij. De advocaat van T. heeft tot twee keer toe het gerechtelijk vooronderzoek laten heropenen voor het horen van ge tuigen. Begin dit jaar was de ver dachte op vakantie. Volgens de officier heeft T. min stens zeshonderd gram clenbu terol buiten zijn boeken gehou den en voorzien van valse factu ren. Mr. Bijvoet baseerde zijn be wijs op verklaringen van mede werkers van Dopharma en van de praktijk van T., op wat gevonden is in de kluis van de arts, in de administraties van Dopharma en in die van de firma Bewitol Hol land in het Duitse Sudlohn Oe- ding en op een kennelijk leugen achtig verhaal. T. legde over verschillende be schuldigingen nooit eerder ver klaringen af. Hij heeft alle feiten steeds ontkend. Gisteren heette het dat een Poolse collega via hem clenbuterol wilde betrekken en dat T. daarvoor van Dophar ma enkele monsterzakjes heeft meegekregen. De Poolse arts, die dit schriftelijk heeft bevestigd, is eind vorig jaar overleden. Uitspraak 25 juni. Ter Apel (anp) - Een man uit Nigeria heeft in de nacht van maandag op dinsdag zelfmoord ge pleegd in het zogeheten terugkeercentrum voor vreemdelingen in Ter Apel. Dat heeft het ministerie van Justitie gisteren bevestigd. Alle betrokkenen zijn zeer verbaasd over de zelfmoord. De 33-jarige Nigeriaan had zondag in een centrum in Rijsbergen aangegeven naar Nigeria terug te willen en bij thuiskomst geen moeilijkhe den te verwachten. Daarop werd hij naar Ter Apel over gebracht. Hij wist voor zover bekend nog niet dat hij van daag naar zijn vaderland zou terugvliegen, aldus Justitie. Dat zou hem gisteren worden medegedeeld. De beveiliging in Ter Apel vond de Nigeriaan gister morgen in zijn kamer. De man had zijn keel doorgesne den. (ADVERTENTIE) vice-, kwaliteits- en kostenaspec ten." Vorig jaar was er kritiek op de marechaussee, die de beveili- gingstaken in 1994 had overgeno men van de politie. Vooral in het begin kampte de marechaussee met personeelstekort. Het aantal personeelsleden is sindsdien flink uitgebreid. Volgens de woordvoerder van Justitie heeft de wens van Schip hol om meer verantwoordelijk heid te krijgen dan ook niets te maken met het werk van de ma rechaussee. „De kwaliteit van de Koninklijke Marechaussee staat niet ter discussie." Voorzitter T. Heerts van de Mare chausseevereniging staat afwij zend tegenover de wensen van Schiphol. „Wat we doen, moeten we blijven doen. Dat is niet alleen in het belang van ons, maar ook van de klanten. We zitten niet te wachten op nieuwe discussies en nieuwe spanningen." Minister Sorgdrager van Justitie heeft inmiddels een openbare aanbesteding gedaan voor de be- veiligingstaken op Schiphol, waarop Europese beveiligingsbe drijven kunnen intekenen. Sorg drager had dit het parlement toe gezegd, nadat Kamerleden vorig jaar vraagtekens had gezet bij de positie van Seceurop. Bilance is de nieuwe naam die staat voor Vastenaktie Cebemo. Bilance staat voor het ontwikkelen van een andere wereld. Bilance steunt gemeenschappen in Afrika, Azië, Latijns Amerika en Midden- en Oost-Europa. Gemeenschappen die vechten voor een beter en menswaardiger bestaan. Bilance doet dat door zorgvuldig geselecteerde projecten te steunen. Projecten van vrouwen, vissers en veehoeders. Van landloze boeren, theepluksters, jongeren in sloppenwijken en inheemse volken. Projecten die werken. En resultaten die tellen. Bilance doet dat niet zomaar. Bilance gelooft dat er een betere en eerlijker wereld te bouwen is. Steen voor steen. En van mens tot mens. Steun Bilance via giro 934. Eerst meer informatie? Bel dan 071 - 515 9 515 voor de gratis folder. BINNENLAND KORT Stier Herman mag blijven leven Den Haag - De genetisch gemodificeerde stier Herman mag blij ven leven. Oorspronkelijk zou het dier, dat met een biotechnolo- gische ingreep een menselijk gen ingebouwd heeft gekregen, na afloop van experimenten deze zomer moeten worden afgemaakt. Maar minister Van Aartsen (Landbouw) is bereid terug te komen op die afspraak tussen zijn departement en de 'maker' van het dier, het Leidse biotech-bedrijf Pharming. Kamerleden hadden Van Aartsen gevraagd het dier gratie te verlenen, op voorwaarde dat de stier zou worden gesteriliseerd. 'Homo-ontmoetingsplaats verplaatsen' Den Haag - De homo-ontmoetingsplaats in de Scheveningse Bos jes in Den Haag moet worden verplaatst naar 'De 72 trapjes'. Dat is een locatie bij de Haringkade achter Madurodam waar minder overlast van de contactzoekers wordt verwacht. Dat blijkt uit een gisteren gepresenteerd voorstel van het college van burgemeester en wethouders van Den Haag, dat de gemeente raad nog moet goedkeuren. De gemeente ging op zoek naar een andere ontmoetingsplaats om dat omwonenden van de gedoogzone Scheveningse Bosjes klaag den over overlast van de homo's in hun buurt. Dijkstal bindt in over stadprovincies Den Haag - Minister Dijkstal (Binnenlandse zaken) heeft zijn me ningsverschil met de Tweede Kamer bijgelegd over de toekomst van de stedelijke (Kaderwet)gebieden buiten de Randstad die op de nominatie staan stadsprovincie te worden. De minister haalde gisteren druk van de ketel door het lot van de ze stedelijke gebieden, waaronder Eindhoven/Helmond en Arn hem/Nijmegen, minder nadrukkelijk te koppelen aan dat van de regio Rotterdam. VERVOLG VAN VOORPAGINA Dit brengt hogere premies met zich mee. Als de inhaaloperatie over meer jaren zou worden uit gesmeerd, resulteert een stabiel koopkrachtbeeld. In deze variant wordt het echter moeilijker begin 1998 te voldoen aan de eisen voor toetreding tot de Economische en Monetaire Unie, omdat de tekor ten van de sociale fondsen mee tellen voor het totale overheids tekort. Het CPB verwacht verder dat de werkgelegenheid iets aantrekt. Volgend jaar komen er 90.000 ba nen bij. Dat zijn er ongeveer 10.000 meer dan eerder werd ver wacht. Ook de inflatie loopt op. De rekenmeesters van het kabi net gaan voor 1997 uit van een in flatiepercentage van 2,75. De coalitiepartijen PvdA, WD en D66 zeggen goed met de nieu we CPB-cijfers uit de voeten te kunnen. Kamerlid Van der Ploeg (PvdA): „Met deze groeicijfers moet het kunnen lukken de koop kracht van de minima zo veel mo gelijk op peil te houden. Als je de vermogenstekorten vande-sopi-a- le fondsen in drie of in vier jaar inlqppt,,. in-plaats v^j^p type, dan moet dat ook helpen voor de koopkracht." Van der Ploeg con stateert dat de hogere inflatie gunstig is voor het terugdringen van de staatsschuld. Dat komt doordat de staatsschuld voor EMU-doeleinden wordt uitge drukt als percentage van het bru to nationaal product (bbp). Naar mate de inflatie en daarmee het bbp hoger uitvalt, neemt de staatsschuld als percentage van het bbp af. Ook VVD en D66 zijn tevreden over de gunstige groeivooruit- zichten. Hoogervorst (VVD): „Deze cijfers zijn een goede basis om een voor alle partijen bevre digende oplossing te vinden." Daarbij gaat het volgens de WD'er niet alleen om het terug dringen van het financieringste kort, maar ook om „andere knel punten" als de koopkracht en verder lastenverlichting. Ybema (D66) sluit zich daarbij aan. „Ik vind deze cijfers buiten gewoon belangrijk. Het betekent dat de economische versnelling mede onder invloed van het kabi netsbeleid goed uit de verf komt. Op deze manier komen we toch op het scenario van minister Wij- ers van 3 (procentecpnomische groei," aldus de D66'er. Den Haag (anp) - Staatssecretaris Linschoten (Sociale Zaken) wil partners van ernstig zieken, van wie het overlij densrisico niet te verzekeren is, buiten schot laten bij de bezuinigingen op de nabestaandenuitkeringen. Dat blijkt uit een wijziging op de Algemene nabestaandenwet (ANW) die hij gisteren naar de Tweede Kamer heeft gestuurd. Vanuit de Kamer was op de aan passing aangedrongen. De ANW vervangt per 1 juli de Algemene weduwen- en wezen wet (AWW). De nieuwe wet houdt in dat weduwen en we duwnaars geen uitkering meer ontvangen als ze na 1950 geboren zijn en geen kinderen onder de achttien jaar hebben. De operatie moet op den duur een bezuinging van 1,3 miljard per jaar opleve ren. Het kabinet gaat ervan uit dat iedereen zich particulier kan verzekeren tegen de gevolgen van de ANW. De Kamer vindt echter dat de wet onrechtvaardig is voor nabe staanden van personen die we gens een slechte gezondheidstoe stand geen particuliere overlij densverzekering kunnen afslui ten vóór de wet van kracht wordt, terwijl zij ook geen recht meer hebben op een ANW-uitkering. Diverse fracties wilden daarom een overgangsregeling waarbij partners van terminale patiënten zouden worden ontzien. Volgens Linschoten is het echter niet goed mogelijk een regeling te maken waarin rekening wordt gehouden met de gezondheids toestand van de overleden part ner. Hij wijst erop dat het voor artsen moeilijk is in te schatten of een patiënt binnen een bepaalde periode zal overlijden. Hij stelt daarom een andere aanpak voor. Die komt erop neer dat nabe staanden die voor 1 juli 1956 ge boren zijn recht op een uitkering hebben als hun partner vóór 1 juli 1999 komt te overlijden, ook als ze niet aan de criteria van de ANW voldoen. De regeling brengt extra kosten met zich mee die oplopen van twee miljoen dit jaar tot 40 miljoen in 2000. Daar na nemen de financiële gevolgen nog verder toe, maar vanaf 2014 dalen ze weer. Dat komt omdat de betrokkenen dan 65 worden en in de AOW terecht komen. (ADVERTENTIE) TOT 70%! Postbus 77 2340 A8 Oegstgeest tel 071 - 515 9 515 Prof. Lorentzstraat 4 (ind. terrein Zanddonk) Waalwijk Telefoon (0416) 33 63 OO voord luidt: "onder-tek-en-en". ©JFS )ips 'dsaB 'ja)|aq '|aqjqon|'awep ubaJ^81! DAG 12 JUNI 1996 -root-Brittannië en Ierland- linke zonnig perioden eti droog. In Schotland bewolkt en buiig. Middagtemperatuur van 13 graden in het noordwesten tot iets boven de 20 bij Londen België en Luxemburg: Woens dag wolkenvelden en kans on wat regen. Donderdag droog en van tijd tot tijd zon. Maxima ongeveer 20 graden. Noord- en Midden-Frankrijk- Flinke zonnige perioden en ge( leidelijk droog. In het noorden eerst nog enkele wolkenvelden Maxima dalend naar ongeveer 23 graden, langs de Kanaalkust rond 18 graden. Zuid-Frankrijk: Veel zon, maar vooral in de bergen mogelijk ook een lokale regen- of on weersbui. Geleidelijk meer wind. Middagtemperatuur on geveer 30 graden, in de omge ving van Biarritz woensdag rond 23 graden. Portugal: Zonnig. Maxima van 28 graden aan zee tot 35 plaat selijk in het binnenland. Spanje: Zonnig, aan de Costa's in het zuiden en langs de Golf van Biskaje ook enkele wol kenvelden. In het binnenland 's middags en 's avonds een klei ne kans op een lokale onweers bui. Zeer warm met maxima rond 35 graden, aan zee mid dagtemperatuur circa 27 gra den, maar langs de Golf van Biskaje wat lager. Canarische Eilanden: Zonnig, aan de noordkant van de eilan den ook enkele wolkenvelden. Droog. Tamelijk veel wind. Middagtemperatuur aan zee ongeveer 26 graden. Mallorca en Ibiza: Veel zon en middagtemperatuur rond 30 graden. Italië: Zonnig. In de namiddag en avond kans op lokaal on weer, met name in de bergen. Maxima ongeveer 31 graden, aan zee iets lager. Griekenland en Kreta: Zonnig, Op de Egeïsche Zee waait een stevijge noordelijke wind. Maxima vlak aan zee tussen 25 en 30 graden, landinwaarts tussen 30 en 35. Duitsland: Van het noorden uit enkele wolkenvelden en kans op wat regen of motregen. Eerst nog kans op onweer. In het zuiden ook flink wat zon. Middagtemperatuur donder dag van 18 in het noorden tot 25 in het zuiden. Zwitserland: Afwisselend zon en wolken en met name in het noorden een enkele regen- of onweersbui. Maxima donder dag rond 25 graden, in het zui den warmer. Oostenrijk: Van tijd tot tijd zon, maar ook enkele verspreid voorkomende regen- of on weersbuien. Middagtempera tuur dalend naar ongeveer 26 graden. an gisteren Talent; 4. poststuk; 6. vrij; 7. wel; 9- s*3'" s; 2. laser; 3. nest; 5. ulevel; 6. vos; 8. P'at:

de Stem | 1996 | | pagina 3